Nigel FARAGE: Reakce na příběh celoevropského znásilňování jen zdůrazňuje bezpodmínečnou kapitulaci tohoto kontinentu

Farage-for-Breitbart-640x480_finalUdálosti v Kolíně jsou pro lidi velice šokující, pokud jako já nestrávili část posledních 17 let prací v Bruselu. Tam jsou teď bohužel ženy v určitých obvodech vystaveny surovostem pravidelně. Mé asistentce v Evropském parlamentu při mnoha příležitostech nadávali do „čubek“ a přikazovali jí, aby se zakryla. A to nejsou nijak ojedinělé incidenty. O těchto záležitostech se může těžko mluvit. Ale lidé se snad už začínají probouzet.

Reakce na události v Kolíně ze strany starostky Henriette Reker se rovná bezpodmínečné kapitulaci Německa.

Německá děvčata se ve skutečnosti v ulicích oblékají a chovají daleko konzervativněji než v mnoha částech Británie. Avšak toto zastrašování mužskými migranty přivodilo návrhy nových pravidel chování německých děvčat.

To představuje hlubokou urážku, kterou budou pociťovat nejen v Německu, ale i po celé Evropě.

Problém je velice jednoduchý: když necháte přijít ohromné množství mladých mužských migrantů, kteří pochází z kultur, kde se o ženách uvažuje jinak a jinak se s nimi zachází, tak co vlastně čekáte?

Některé z těch migrantů dokonce citovali, jak říkají, že je pozvala paní Merkelová. A ti mají samozřejmě pravdu, to udělala. A jak strašlivou historickou chybou se to ukázalo být. Ale i tak ještě horší než ta, je to zakývání, které s tím dělali. Státní vysílač v Německu se pokoušel události v Kolíně a jinde zamlčovat. Místo aby odhalovali, že co se dělo, tak se většina mainstreamových médií rozhodla zkoušet to zametat pod koberec.

To je všechno smutnou připomínkou toho, co se dělo v naší zemi v Rotherham a v Rochdale, když jsme my zažili zakrývání ohledně zneužívání a vykořisťování mladých děvčat.

Také Švédsko má ohromné problémy. Europoslanec za Švédské demokraty Peter Lundgren mi řekl: „Švédský policista vidí vazbu mezi sexuálním obtěžováním v Kolíně a ve Švédsku. Švédsko má ohromný problém se sexuálními útoky a znásilňováním prováděným mladými mužskými muslimskými migranty.“

„Úplně k tomu samému, co se dělo při oslavě Nového roku v Kolíně, došlo i ve švédském městě Kalmar.“

„A ve švédských velkoměstech jako Malmo dochází dokonce ke střelbě, vraždám a sexuálním útokům pravidelně.“

Můžeme sice kritizovat Švédsko a Německo, ale co naše země? Zrovna tento týden zažíváme vážnou diskusi o změně časového rozvrhu maturitních zkoušek tak, aby byly v souladu s Ramadánem.

Tím je jasné, že Západ jako celek postrádá kulturní sebevědomí. Abych řekl upřímně, mám už dost řečí Davida Camerona a Theresy May, kteří prý usilují o prosazování hodnot, ale nedělají nic. Máme tu samé řeči ale jen velmi málo činů.

Ty šokující scény z Kolína nejsou tady od nás ve Spojeném království moc vzdálené. Ač tito muži nemusí mít pasy EU, tak je za chvíli dostanou. Potom budou moci svobodně přijít do britských ulic.

Nakonec celá ta otázka hraničních kontrol, identity a bezpečnosti jsou záležitosti, které budou určovat, jak dopadne referendum o vystoupení z EU. Jsme na křižovatce jako země i jako kontinent. Pro dobro našeho lidu a našeho národa musíme Evropskou unii opustit a začít se konečně stavět za naše židokřesťanské dědictví.

*      *     *     *     *

Hurá za Peterem Bonem

Alespoň někdo prolomil ty zákopy! To zakopání se v různých táborech a negativní prohlášení v novinách ani komentáře různých lidí, kteří jsou údajně na naší straně, moc kampani za Vystoupení nepomáhaly.

Avšak iniciativa zahájená Peterem Bonem pod názvem Vzhůru řadoví (GO) skutečně rozběhla určité pozitivní aktivity.

Pan Bone byl až tak energický, že dokonce pozval ministerského předsedu, aby se k organizaci v Dolní sněmovně přidal! V tom ale není moc velká šance na úspěch.

Ale pan Bone si připsal nejmladšího toryjského poslance v zemi Toma Pursglova, ketteringského poslance Philipa Hollobona a Kate Hoey labouristickou poslankyni za Vauxhall.

My všichni se 23. ledna podělíme o pódium během události v Ketteringu, které bude předsedat europoslankyně Margot Parker. Lístky si můžete koupit zde.

Toto je první z velké série autentických událostí napříč politickými stranami, které budou probíhat. Peter Bone mi řekl, že se mu dostalo velice pozitivních reakcí v čajovně Dolní sněmovny. A já mám pocit, že by se to prostě mohlo rozhýbat.

by NIGEL FARAGE MEP8 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/08/2728817/
28 Komentářů k Nigel FARAGE: Reakce na příběh celoevropského znásilňování jen zdůrazňuje bezpodmínečnou kapitulaci tohoto kontinentu

 1. Putinka napsal:

  Dnes, ve 14hod. budou ve velkých německých městech probíhat demonstrace proti imiograntům. Jsem zvědavá, co k tomu naše média? Zase to budou jen xenofobové, rasisti apod.?

 2. Pepi napsal:

  Evropske zeme se z velke vetsiny davno vzdaly sveho nabozenstvi,sve kultury i duchvniho zivota.Nemaji nic co by je sjednocovalo a co by mohly postavit proti moznym vnejsim nepratelum krome zbrani.Jenomze ani ty zbrane Evropanum k nicemu nebudou,jsou pod kontrolou NATO a USA a budou tak nanejvis pouzity ke „konecnemu reseni“=konfliktu s Ruskem.
  EU poslouzilo k rozkladu Evropy,ne k jejimu sjednoceni.Je to stale zretelnejsi.
  Nebezpecim nejsou muslimove,ale Evropane sami sobe.Ti nedokazou videt souvislost mezi vlastni agresi k okolnimu svetu od kolonialismu pres humanitarni bombardovani az po masovou migraci.
  Neexistuje zadna Zapadni nebo Vychodni civilizace.Existuje pouze deformovana Globalni Pseudocivilizace:materialismus,konzumismus,qvasikultura.Jeji projevy jsou videt kdekoliv na svete-v Evrope,Jizni nebo Severni Americe,v Arabskych zemich,Indii,Cine,v Rusku,v Africe,Australii.Vsude kde plati globalni penezni system,dolar,dekadentni pop hudba,cola,Disney,Hollywood.
  Co na tom ze se muslimove hlasi k Islamu jsou to stejni materialiste jako Cesi nebo Nemci(viz znackove hadry/iphony).
  Zbyvajici rozdily/nedorozumeni mezi skupinami obyvatelstva je mozne vyuzivat „elitami“k vyvolavani konfliktu na ceste ke globalni totalite.

  • Flamenco napsal:

   Ano!Pepi, máte pravdu.
   Imigranti jsou nástrojem psychopatů.
   Potřebují vyvolat takové napětí, abychom utíkali mamince pod sukni.
   Maminka je, ale vlk v rouše beránčím. Ta nás zavře do imaginární klece se stálým dozorem.

   • Marie napsal:

    tady se podivejte, jak si prodavaji sve otrokyne, a budou si prodavat i Evropanky, jen, co se zabydli..

    https://www.rt.com/news/311612-un-isis-sex-slave/

    Dokonce maji zavedene ceniky…ceny jsou v irackych dinarech a v dolarovem ekvivalentu cini asi tolik:

    dite od 1 do 9 let kolem 165 dolaru, dospele divky 124 dolaru, a cena nad 20 let veku jde dolu. Za zeny nad 40 let pouze 41 dolaru….

    V jinem clanku jsem cetla, ze sebrali rodine i babicku a nekdo z rodiny ji odkoupil zpatky za 13 tisic!

    Tohle se proste deje a zadna mezinarodni organizace na ochranu lidskych prav se na OSN neobrati, aby se s tim neco delalo… naopak, tem zrudam se dodavaji nejen prachy, ale i zbrane…a my, aniz bychom si to uvedomovali, to platime, tato svinstva! Vlada to dela, protoze odevzdava na to penize do Bruselu a i mimo Brusel dodava penize tzv. neziskovkam, ktere ve skutecnosti rekrutuji presne tyto zrudy k nam!

  • Marie napsal:

   S tim se muselo pocitat… o to je to horsi.

   Mimochodem, i na teto strance opruzuje posahany Dedek, co si rika inzenyr, s jeho planem na svetovladu… to je sila, je vsude nacpany.

   Driv se rikalo, ze kam cert nemuze, tam nastrci zenskou, ovsem ted uz to prestava platit, nebot Dedek to predci…

  • Marie napsal:

   Ovsem ten druhy odkaz, to je tedy sila, ze to se mnou zamavalo a zarvala jsem: Jezisi Kriste!

   „Je pravděpodobné, že imigranti nebudou míti finance na zaplacení půlhodinové (či jenom pouze čtvrthodinové?) útěchy a tak po vzoru USA bude vláda zdarma přidělovat místo potravinových poukázek, poukázky sexuální. Nebo poukázky útěšné? Název ponecháme na invenci ministrů, ti naše podniky často navštěvují, takže mají přehled. Všude na viditelných místech by měly být rozmístěny výrazné značky (něco jako dopravní značení) – Dům útěchy, červená šipka a 200 metrů.’

  • OldNoe napsal:

   No, to sa musí nechať, tieto „služby“ sú v Čechách omnoho rozšírenejšie ako na Slovensku. Asi rozhoduje dopyt. Keby sa však umožnil kontakt so slovenskými osadníčkami – najlepšie niekde na hraniciach – obohatili by sa navzájom mikroorganizmami a ktovie, možno by sa tým riešili dva problémy naraz.

 3. Paul Durham napsal:

  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/391354-nemecka-policie-rozehnala-v-koline-nad-rynem-pochod-hnuti-pegida-vodnimi-dely.html

  jak jsem již napsal, fízli jsou řízeni z jednoho centra zla, je to lidský odpad

 4. Definitiva napsal:

  Nič sa nedeje náhodou. Náhoda to je len neznalosť faktov a nevedomosť.

  Odporúčam: http://aeronet.cz/news/o-potope-sveta-polarce-venusi-a-veku-ryb-a-o-dvou-kridlech-jedne-moci/

  Veľmi pekne napísané dejinné súvislosti o vzniku a fungovaní svetovej moci od dôb Starovekého Egypta až dodnes.

  Dnešná migrácia do Európy začala vznikom ideológie sociálneho parazitizmu a ovládnutia sveta, ľudí, zdrojov, celej Zeme, málo početnou skrytou „skupinkou“ psychopatov v Starovekom Egypte a jej psychopatickí následníci fungujú dodnes.
  Keby nebolo kresťanského stáda, nebolo by ani migrantov. Žili by sme v civilizácii Slovanského typu na základe poznania a zdravého rozumu, rodiny ako základu spoločnosti, v súlade s prírodou a ochranou zdrojov na prežitie, bez otroctva-dnes dlhu a úžery.

  V Európe vznikne chalifát, európska civilizácia skončí ako Rímska ríša. Procesy sa začali a zatiaľ na obzore nevidno silu, ktorá by to zmenila, lebo Čína má iný záujem a Putin je nepriateľ. Ani Fico, ani Orbán nezabránia začatým procesom, malé štáty boli vždy objektom zvôle silných susedov. Preto iba Slovanské zjednotenie dokáže byť silou, čo ochráni našu civilizáciu. Poľsko zablúdilo, malé štáty majú plné gate a len sa škaredo pozerajú na suseda a Rusko je najväčší nepriateľ. Takže zjednotenie nebude, čiže zdochol pes.

  Už som o tom písal, najsmutnejšie na celej veci je, že najväčším nepriateľom kresťanov je kresťanská cirkev na čele s jezuitským pápežom, ktorý je časťou tej výkonnej moci, čo likviduje civilizáciu v Európe, náhrádza ju multi kulti, LGBT, migráciou, presne plní plán globálneho prediktora. A kresťanské ovce sa len pasú a vlka nevidia, ich duša je slepá, nevníma svet a jej povinnosťou pod hrozbou kliatby je byť poslušným voči pánovi a NEROZMÝŠĽAŤ.

  Najväčším nepriateľom občana je EÚ, nikým nevolená samozvaná inštitúcia, ktorá od svojho vzniku na podnet Britov a USA, sa chopila moci nad štátmi v Európe a koná v záujme korporácií, štátnej elity USA, je plne podriadená politike USA, ktorej cieľom je ekonomicky zničiť EÚ aj Rusko, svojou legislatívou a dotáciami terorizuje štáty aj občanov, presadzuje multi kulti, LGBT, migráciu. Spĺňa definíciu fašizmu.

  Jediné riešenie vidím v:
  -priamych voľbách z regiónov do parlamentu
  -referendum na všetky rozhodnutie parlamentu
  -odvolatelnosť a trestnú zodpovednosť politikov
  -domobranu so zbraňou v každom domeň

  Žiadna politická strana toto nemá v programe a stádo v marci poslušne zvolí politikov z politickej kandidátky, na ktorú sa sami zapísali a určili si poradie do parlamentu.

  Štáty sú najväčším nepriateľom občana, štáty sú zdrojom násilia na občanoch, štát nás nedokázal ochrániť ani v minulosti pred napadnutím.

  Je čas, aby občan začal vykonávať funkcie, v ktorých štát zlyhal.
  Občan aj kresťan by si mali uvedomiť, že ich najväčším nepriateľom sú ich vlastné telesné a bezduché schránky zvané aj občan a kresťan, že v živote ktorý žijú sa nikdy nenaplní ich zmysel bytia, nikdy sa nestanú Človekom. Ibaže sa prebudia??? Slovenská hymna…a Slováci tisíc rokov spali… a spia naďalej.

 5. contumax napsal:

  Holt když lidi říkávájí : mě politika nezajímá…

  Tak to prosím se o ně politika začne zajímat, zotrotročujícím způsobem…!!!

 6. OldNoe napsal:

  Najzaujímavejším faktom posledných troch príspevkov (a zrejme jediným), aj keď ho v nich napodiv nenájdeme, je neodškriepiteľná skutočnosť, že Slovensko je – aspoň čo sa invázie migrantov týka – na tom zjavne najlepšie.

  • Marie napsal:

   A je taky nejak osetreno to, ze se privandrovalci nebudou moci pohybovat po uzemi Slovenska?

   Oni totiz dostavaji pasy EU, a budou tak vsudezdejsi v ramci shengenu.

   • OldNoe napsal:

    O tom samozrejme neviem, ale jedna vec je „turistika“ a druhá „susedské spolunažívanie“. Zaujímavé by bolo, keby sa zatúlali napr. do bratislavskej Petržalky. Väčšina by asi skončila po kanáloch, či na ohníčkoch miestnych bezdomovcov. Inak, slovenské devy sa až dusia od zúrivosti nad všetkými informáciami o migrantoch. Nejedna mi ukazovala „svoj spray“, pričom prevažujú tie na zvieratá, pretože, ako som sa dozvedel, je silnejší a účinkuje dlhšie.

 7. Tamara napsal:

  no,některé blbé blondýny se přesunuly z fronty na banány do fronty na střelnici,kurzy první pomoci jsou celkem ve foru
  a kdo s kým a proti komu neurčuje dnešek ani zítřek,to je již dané.
  síť cikánů tady máme,na slovensku je situace samozřejmě jiná,
  takže co se stane při konfrontaci čtyřech „demokratických nerasistických nefiministických“ sítí na jednom území?
  záleží na hustotě a vzdálenosti.Židi ozbrojeni jsou penezi,cikáni jsou,češi jen někteří,takže hustota a ozbrojenost migrantů rozhodne
  děvky jsou samozřejmě na pořadu dne,zatím mne ale zajímá,co prolezlo a kecalo v bordelu kámošky premiérové Grosové

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!