Trumpe půjdeš na tramp, nebo do „Bělidla“ ? 

150401135040-donald-trump-gallery-8-super-169Zatoulané tele Maverick Donald v politickém rodeu překvapivě láme dosavadní rekordy v návštěvnosti na svých předvolebních šarádách. Počet lidí, kteří se jeho hitparád účastní je variabilní, přesto se pohybuje v rozmezí  8 – 30 tisíc. Dá se říci, že oponenty jako je Bush, Hillary, Cruz, Sanders doslova válcuje. I když jak sám říká ještě před půl rokem v politice nebyl, učí se velmi rychle jak se ultra úspěšným politikem stát. V jeho případě úspěšnost znamená vyhrát volby a stát se prezidentem USA.

UTI1588086_t837Řada slibů, které početným davům předhazuje má racionální opodstatnění. Reformu Obamova totálního fiaska ve zdravotnictví. Zvýšení péče o statisíce válečných veteránů, jejichž počet od roku 2001 rapidně narostl (Afghánistan, Irák, Libye, Sýrie, Jemen, atd.) a kde se to momentálně sere, je ožehavé téma, ale přínos plusových bodů zajistí.

Větším problémem jsou jeho deklarace o vytvoření miliónů nových pracovních míst a návratu prosperujících amerických kolosů v zahraničí zpět do vlasti. Ale jak přinutí nadnárodní korporace operující v Čile, Číně, Indii, Vietnamu, Mexiku, Africe, které využívají tamější levnou pracovní sílu a podstatně nižší daně, zatím nenaznačil. Město Detroit, kolébka 470106406amerických automobilů, je před kolapsem a Ford, dvojka po GM, přesouvá své aktivity do Mexika, kde hodlá investovat 2 miliardy dolarů do výroby osobních a nákladních aut, jimiž zaplaví US. Pokud se tak stane, tak Donald vyhrožuje 35% importní daní. Jak bude reagovat Japonsko, Čína a Indie, až se trhy Číny a Indie nasytí? Levná, na spotřebu úsporná auta budou bezkonkurenční a Amíci si uvědomí, že ty žíznivé krávy narvané elektronikou jim v těch zácpách jsou na h óóó ! Špionážní agentury CIA, NSA a další budou mít lepší přehled o jejich pohybu a o čem si povídají na cestě do zaměstnání či supermarketu. Orwellovský „velký bratr“ bude rozkoší slintat. A pokud budou mít nějaké kritické poznámky na vládnoucí elitu a omezování svobody slova, tak dálkově vehikl znehybní a zatknou na místě činu.

john-kerry-iran-p5-1-nuclear-talks-Trumpova primitivní rétorika oslovuje davy, sestávající převážně z prosťáčků. Opakovaně zdůrazňuje tu nehoráznou dohodu s Iránem „B+5“. Amíci Iránu za příslib, že upustí od programu výroby atomové bomby, zruší sankce a odmrazí účty v US bankách v hodnotě 150 miliard dolarů, aniž by to uvolnění iránských peněz ti stupidní vyjednavači (dle Donalda) podmínili propuštěním čtyř zajatých Američanů. Proč byli odchyceni, proč jsou vězněni, se nezmiňuje, i když se to asi ví. Naopak hřímá, že za pár vrácených miliard si Irán může jaderné bomby koupit od Pakistánu, Sev. Koreje, Indie (na Izrael záhadně zapomněl). To v porovnání ze zdí na hranici US a Mexika je přímo geniální návrh, který by problémy na středním východě okamžitě vyřešil.

SundayTimes-IsraeliNuclearWeaponsI když de facto chatrná smlouva „B+5“ přinesla určité uklidnění této turbulentní oblasti, magor Bibi vypěnil a místo aby Trumpa podpořil, tak ho brutálně napadl kvůli vybudování zdi na hranici s Mexikem k zastavení ilegálních imigrantů. Na Bibiho hrubý úder odpověděl tvrdým hákem.“Již 50 let okupujete palestinská území, rezoluce OSN, mezinárodní právo ignorujete a o betonových monstrech, která stavíte na jejich půdě, nemluvě“. Uzemněný Bibi a židovská lobby v US je v šoku. Co my laici a všichni ti naši tzv. profesionální političtí experti můžeme dodat? Nic. Snad jen to, že nákup nukleárních bomb není až tak blbej nápad. Izrael jich má okolo čtyř stovek dle prohlášení ex-prezidenta Cartera, včetně „Moby Dicka“ čili „H“.To je inspirující. Představte si, že arsenál SA, Japonska, Polska, Kuby, Brazílie, Iránu bude jaderný. Kdo ze současných idiotů, kancelářských myší v EU, US, by si dovolil konflikt se sousedem za cenu odvetného likvidačního úderu. Za předpokladu, že artefakty McCain, Brzezinski a Fořt aus Austria co nevidět odejdou do věčných lovišť, se tato planeta musí zbavit nesvéprávných dementů (Klvaňů, Štětinů, Kocábů, Langšádlové, Merkel, Šabatové, Šikulky, Fisteina, Jocha) atd.

A fire engulfs The Address Hotel in downtown Dubai in the United Arab EmiratesDalší Donaldovy úvahy nejen že genialitu postrádají, ale vykazují základní neznalosti. Obviňování Bin Ladina z útoku na WTC a vypařením věží a následného zhroucení budovy č. 7 do svého půdorysu zaviněné hořením nábytku, do které žádné letadlo nenarazilo, je absurdní. O drobných detailech, rozverně tančících Izraelcích a agentech Mossadu, kteří byli po několika výsleších propuštění, natož pak o Židovi L. Silversteenovi a jeho příkazu hasičům jako v případě budovy č. 7. „strhněte ji“ (pull it down) se D. Trump zatím nezmínil. Židé a Arabové a jejich víry jsou natolik odlišné, že k žádnému kompromisu za našeho života nedojde. Kdyby si tu 60-ti podlažní a 300 metrů vysokou věž v Dubaji, kde vznikl o svátcích požár ve 12 patrech, pronajal a pojistil Larry Silversteen, tak by tam už nestála. Na Larryho příkaz „ pull it down“ by se během pár minut zhroutila volným pádem. Kupodivu budova šesti hodinové inferno přežila, i když prý nefungoval integrální požární systém. Takže propagátoři konspiračních teorií o 11. září dostali do vínku neočekávanou nahrávku na smeč. Nepropadejme iluzím, že incident v Dubaji něco osvětlí. Nic nebude. V tomto roce si pozůstalí zavzpomínají po patnácti létech na své nejbližší, partnery, bratry, syny, dcery a tím to skončí jako v případě vraždy J. F. K. Při dalších výročích za 20, 30, 50 let si už nikdo nevzpomene, že 11. 9. 2001 byl dnem, kdy na několik hodin přestaly platit přírodní zákony a myšlení lidí ovládl Orwellem předpověděný „Big Brother“.

GALoPTrump se při každém projevu k davu zmiňuje o svém vzdělání na soukromých/renomovaných univerzitách. Zdá se, že na přednáškách z historie a zeměpisu často chyběl. V opačném případě by nemohl plácat takové hovadiny, že Irák a Írán spolu válčí o území od nepaměti. Írán údajně nenapadl nikoho ze svých sousedů za posledních dvě stě let. Byly to US, jež pomohly Sadámovi Husajnovi k moci, včetně dodávek chemických zbraní. Bankéři na Wall Streetu nemohli připustit, aby se sousední Írán ztopořil a vyhnal US loutku Šáha a lukrativní směna kvalitního černého zlata za zbraně skončila. Pomstychtiví zločinci nakonec přesvědčili Sadáma k napadení Íránu. Foto usmívajících se kamarádů Husajna a Rumsfelda oběhlo svět. Válka se protáhla na osm let, oběti na obou stranách byli statisíce a nastalo něco podobného, jak popisuje Remarque (Kramer) ve své prvotině „Na západní frontě klid“. A pak to přišlo. Z  Husajna se stal vlastenec, který si uvědomil, že Irák je jeho domovina, kde se narodil a kterou neprodá anglo/americkým olejovým jestřábům. 0,,6277803_4,00A tak byl zabit, jako o pár let později  Libyjec Kaddáfí, jenž se objímal s tím skřetem Hermanem van Rumpoyem na nějakém EU summitu. Navíc je obdivuhodné, že Trump kritizuje USA závazky vůči zemím jako je Japonsko, Německo, Saudská Arábie. Prý je musí chránit před nástrahami okolního světa, ale když někdo napadne US, tak výše jmenované státy budou z dáli pozorovat, jak to ve finále dopadne. Donaldovi táhne na sedmdesátku a je ve formě. Co mu ale nedochází, že o americkou rádoby ochranu Německo, Japonsko, Taiwan, Francie a země, kde mají své základny, již dávno nestojí. V době kdy na Hirošimu a Nagasaki byly svrženy první atomové bomby, nebyl na světě. Dnes, 70 roků po druhé světové válce, má jedinečnou šanci tu finanční zátěž „chránit a pomáhat“ všem vazalům proti jejich vůli, eliminovat. Pokud to udělá, zájemců o práci/podporu v nezaměstnanosti přivede zpět několik set tisíc. Co budou po návratu dělat? Reciproční praní špinavého spodního prádla US ekonomiku nenabudí. Čas ukáže.

EU bez ohledu na výsledek voleb v US čelí invazi arabských sarančat, výstavbě mešit, minaretů, zákonů Sharia a dalších muslimských specifik. Burka a Nikáb by mohly Evropu kulturně obohatit. Většina z nás by určitě ocenila, kdyby babizny jako Šabatovou, Němcovou, Filipovskou, Langšádlovou a „Tante Merkel“ do těch arabských pytlů zašily na tvrdo. Ty jejich pergamenové obličeje a lascivní postavy nikdo postrádat nebude.

Merka

1512301_10152921322087938_1294482221902473217_n
6 Komentářů k Trumpe půjdeš na tramp, nebo do „Bělidla“ ? 

 1. 1918 ! napsal:

  Komu neni lhostejny osud nasi země, neboji se a rad by něco podnikl. Máte rádi čechy takové jaké zatim jsou? Stačí napsat na tento mejl své město praacovni@gmail.com
  Az přijde ta správná chvíle seznámím všechny s mojí kampaní. Nic násilného, pouze otvírání očí lidem skrz nějaký prostředek. Čas plyne, jednejme rychle !

  • Marie napsal:

   O jaky prostredek jde? A kdy prijde ta spravna chvile? Otvirani oci uz mame za sebou, ted to chce akci a nenasilnou formou to nepujde, tomu muzes verit. Parazit se drzi drapkama uz az do kosti.

   • charakter napsal:

    Zakápnout olejem a opatrně po směru hodinových ručiček kroutit tak dlouho až se parazit pustí :-)

 2. Petr napsal:

  Nevím, co se s Německem a jeho vzorovou policí stalo, ale vím až číše přeteče, tak se v evropanech vzbudí válečné geny,a ti pitomci teprve uvidí, koho kopou do hlav.Stačí udělat domobrany
  když už chodí policie šaria.Myslím, že se Evropa rozdělí na starou a novou východní.Na západě bude masakr.
  Nevím jak k tomu přijdou Východní Němci.Měli těžký život a konec se neblíží.ˇŽádné islasmisty tam neměli, jen je nalákali na marky a zničili jim průmysl.Bohužel jsem se toho také účastnil a mám tam mnoho přátel.-Tak zase někdy a hezký nový rok.

  • Marie napsal:

   Za soucasneho stavu domobrany uz v akci, to jo. Ale nebude trvat nez par mesicu, a budou k nicemu. Zbrane pro privandrovalce jsou jiz na miste, jen co je zorganizuji a vybavi, uz nepujde udelat vubec nic.

 3. Marie napsal:

  Deharse: Skvely clanek, diky za nej!!!

  Naprosto vystizny.

  Donald je primitivni sasek, naprosto se nehodi na presidenta, ale hraje na strunu, ktera je amikum blizka = poradne show.

  Hra na libivost, kecy, aby vypadal jako velky bojovnik a zarype si do Izraele, aby dal lidem pocit, ze on poslouchat nebude, pritom moc dobre vi uz dnes, ze bude. Jak rikam, showman.

  Uplne stejny typ jako Zeman.

  Jo kdyby prisel s necim, k cemu se zavazuje a lidem rekl, ze pokud to nesplni, ze odstoupi, tak to by bylo trosku zajimavejsi.

  Baba Clinton pro zmenu slibuje lidem zruseni soukrome policie, coz samozrejme ani nahodou nehrozi, nebot naopak ta se velice rozmaha, a duvod je jasny: podle vseho, co se dozvidam od lidi z USA, lide tam uz se pripravuji na obcanskou valku. Velice to ted potlacil H.R. 4269, novy zakon o odzbrojeni Americanu, a to vydany pred vanocemi, presne 16.12.

  Je to jedna z nejcitlivejsich, ne-li nejcitlivejsi struna, ktera predstavuje pro amiky pocit sily. Svoboda slova uz davno neexistuje a nejvetsi jeji omezeni predstavuje Patriot Act, ktery spousta lidi ani nezna.
  Cili Trump neslibuje vubec zadne reseni. Jedine, co by se mu dalo verit, ze ma zajem enormne zdanit podnikatele v zamori, ci v cizine. To uz castecne sliboval Obama, ale tudy vlak nejede. Korupce je mocna carodejka, ze Donalde.

  Ja k tomu mohu rict jen jedno: je uplne jedno, kdo tam dosedne, bude to stejna mrsina a rozjetou valku nezastavi, protoze jim to zidi nedovoli. Jestlize je nekdo tak zadluzeny, ze bez dalsiho dluhu nemuze vubec existovat, tak na co si to hrajeme…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!