Čeští přátelé Kremlu – Nehorázně manipulativní „dokument“ o Zemanovi v ukrajinské TV

zeman-putin

Před několika dny vysílala ukrajinská televize 50ti minutový dokument s názvem Čeští přátelé Kremlu. Byl též uveřejněn v angličtině na jejich YouTubovém kanálu. Video začíná konstatováním, že Miloš Zeman byl jediným evropským prezidentem, který se účastnil květnových oslav konce 2. sv. válce v Moskvě. Následují záběry z listopadové demonstrace z r. 2014 s červenými kartami, což je vydáváno za protest reprezentativní části občanů proti prezidentovi. A tak to pokračuje dál.

Po stručném připomenutí sametové revoluce a předchozích prezidentů následuje konstatování, že Miloš Zeman v období, kde se nevěnoval aktivní politice, příliš mnoho pil a přejídal se doprovázené záběry z jeho upadnutí v hale ČT po vítězství v prezidentské volbě. Pak vidíme Karlovy Vary s upozorněním, že jde o město obsazené Rusy a kapitolu o napojení Miloše Zemana na Gazprom přes bývalého komunistického generála Zdeňka Zbytka a na jeho firmu Mold Vin, obchodující s Ruskem a se zbraněmi a jejíž kontakty vedou až k Putinovi. Peníze z této strany prý Zeman použil na volební kampaň.

Další kapitola pojednává o ruském zabrání Krymu za komentářů, které přirovnávají současné „Putinovo“ Rusko k hitlerovskému Německu a Krym k Sudetám. V Čechách pak prý začal český Majdan a protesty proti Putinovi.

Následuje informace o ruském oligachovi a bývalém důstojníkovi KGB Vladimíru Jakuninovi a vystoupení Miloše Zemana na Jakuninem pořádaném Rhodském fóru Dialog civilizací. Pak vidíme záběry z několika diskuzí se Zemanem v českých městech, kde opakovaně odmítá odpovědět na otázku, kolik přesně stála české daňové poplatníky jeho cesta na Rhodos.

Dále se dokument věnuje vztahům Miloše Zemana s představiteli Lukoilu v ČR – Martinem Nejedlým a Pavlem Galuškou a sponzorstvím volební kampaně od Lukoilu.

Úspěch v prezidentských volbách je vysvětlován tím, že na rozdíl od Karla Schwarzenberga má Miloš Zeman díky svému původu lepší porozumění pro problémy prostého lidu, což se ukázalo na tom, že jej volili hlavně lidé mimo velká města.

Potom vidíme rozhovor s Martinem C. Putnou a s aktivisty Pražského Majdanu (jehož web už nefunguje) při protestu na pražském letišti – ti jsou vydáváni za protestující Čechy, ačkoliv zjevně z Čech nepocházejí a vidíme i záběry z „doupěte“ Pražského Majdanu.

Následuje kapitola o představení Bílé knihy o Ukrajině (na kterém jsem se též podílel) a kterou prohlásí ruský emigrant Alex Kalin za odpad. Sám jsem osobně tuto knihu podrobně prošel a doložil, že obsahuje pravdivé údaje.

Po krátké připomínce obsazení Československa v r. 1968 následuje již tradiční upozornění na 42 prokremelských webů, které u nás údajně šíří ruskou propagandu a zde jako jediný zastánce pozitivního názoru na ruskou politiku promluví Alexandr Barabanov.

Pak se setkáme s komentářem o zprávě BIS a množství ruských špiónů a bojem o dokončení jaderné elektrárny Temelín mezi Rossatomem a Westinghousem a potom kapitola o dodávkách plynu přímo do Pražského hradu přes Gazprom a ruského oligarchu Vladimíra Jermakova, jenž měl mnoho společného s KGB.

Dále se dozvíme o humanitární pomoci Donbasu (ve skutečnosti Kyjevu) od českých dobrovolníků a vlády a nárůstu ruských investic v ČR po Zemanově nástupu do prezidentské funkce.

Závěrem se dozvíme, že Vladimír Putin má v Evropě i více podporovatelů, jako např. Marie LePen, Viktor Orbán nebo Alexis Tsipras.

Mezi hlavními tvůrci je též ukrajinské Rádio Svoboda, které je jedním z hlavních mediálních podporovatelů kyjevského režimu a jeho války proti Donbasu.

Jako Zemanovi nepřátelšítí komentátoři vystupují: novinář Ondřej Soukup (Hospodářské noviny), první po-komunistický ministr obrany Luboš Dobrovský, Martin C. Putna, Ondřej Kundra (Respekt), Otakar van Gemund a Natalya Domoroslova (Pražský Majdan), Štefan Füle (eurokomisař), Zdeněk Šámal (redakce zpravodajství ČT), Andor Šándor (bývalý šéf vojenské rozvědky), Václav Bartuška (vládní zmocněnec pro JET), Jaroslav Spurný (Respekt), Bohuslav Sobotka (předseda vlády).

Pro anglicky mluvící čtenáře navrhuji, aby se zapojili do diskuze pod videem na youtube a vysvětlili divákům, v čem je toto video neobjektivní.

 
94 Komentářů k Čeští přátelé Kremlu – Nehorázně manipulativní „dokument“ o Zemanovi v ukrajinské TV

 1. Marie napsal:

  Kazdy, kdo ma zakladni schopnost rozlisovat mezi slovy a skutky, tak tuto komedii nemuze v zadnem pripade polykat.

  Prvni kardinalni lzi je, ze se Zeman UCASTIL OSLAV 70. vyroci osvobozeni od nacismu. On do Moskvy prijel, ale oslav se neucastnil. Symbolicky nekde polozil kytku a sel do hotelu. Nebyl na oslave.

  Prej Zeman otevrene podporuje Putina? Dukaz absolutne zadny, ani slovni. To, ze populisticky rekl, ze doufa, ze sankce jsou docasne, neni zadnou otevrenou podporou! Podporou by bylo, kdyby se tech sankci nase republika neucastnila. A nove sankce samozrejme potichu odsouhlasil, aniz se vyjadril k nim. Pred Putinem chtel zustat trochu „hezky“, zahral chudinku, pekne po zidovsky…

  A sametova revoluce, kterou provedli studenti? Docela obycejny, predem domluveny majetkovy prevrat, organizovany z USA.
  Same kraviny, vytrhane z kontextu…nedokazi se na to dodivat, uz v 5.minute mi to vylezlo krkem.

  Pravda je jedna: Zidaci se z nudy a soucasne vrozene potreby stale mezi sebou potrebuji prat, ikdyz nemaji proc. Preventivni „valku“ vedou proti Zemanovi jen z pocitu nejistoty v nem, protoze chlasta a u takovych lidi je mozna neposlusnost. Neveri mu, protoze neveri ani sobe. Ne proto, ze by byl pro to vubec nejaky podklad.

  Zeman je jesitny a potrebuje se predvadet pred lidmi, ze je president a ne loutka, ackoliv moc dobre vi, ze nic vic nez loutka neni. Pred AIPACem v USA se doslova plazi po brise a lize jim zadky. Je to komediant uplne stejny jako je Trump. Cestneho na nem neni lautr nic.

  Do KSC vstoupil z prospechu, pak po roce 1989 zahodil knizku, aby mohl zustat v politice, vlezl do OF, a nakonec zakotvil tento politicky turista v CSSD.

  Cela komedie mu vyhovuje, protoze sbira body u ceskych lidi, kteri maji potrebu ho ochranovat co by sveho presidenta, aniz by si uvedomili, ze nam podkopava nohy a ne ze za nas kope.

  • Ivana napsal:

   Marie, víš prd o tom, co Zeman v Moskvě dělal. Víš jenom to, co napsala média a ta nenapsala dohromady nic. Ale co se tam skutečně dělo, co si pověděli, to se nikdy nedozvíme.
   A nekecej, že do KSČ vstoupil kvůli prospěchu. Vstoupil tam v 68 roce, tj. v době, kdy se KSČ reformovala. A v roce 1970 ho za kritiku strany z KSČ vyloučili. Tak jak asi mohl v r. 89 zahodit stranickou knížku, když mu ji už v roce 1970 sebrali?
   Piš raději fakta a ne chujoviny, které nikomu a ničemu neprospějí. Jsi už jak obehraná deska.

   • Marie napsal:

    Videla jsem celou tu oslavu na videu. Co v te dobe ta atrapa presidentska tam provadela, je mi uplne jedno. Je mi jedno, kdy vypadl z KSC, ze ty tvrdis, ze kvuli kritice, wiki pise, ze kvuli nesouhlasu s okupaci Ruska, proste je to preletavy karierista, kam vitr, tam plast, jeste jsem zapomnela na Obcanske hnuti, kam prebehl a samozrejme na novou Stranu prav obcanu, coz je uplne ten nejvetsi vysmech, protoze pravo obcanu je mu uplne nekde v kalhotach…
    Takze kdy zahazuje sve knizky pri prelezani z jedne bandy do druhe, je mi celkem jedno, faktem zustava, ze je to krivy karierista a podvratak, a rikat to budu do te doby, dokud to bude delat. S tim nic neudelas, a obehranou deskou mne nazyvat za to klidne muzes, nic nezmenis na tom, ze vyrcene je pravou ve sve skutkove podstate.

   • Marie napsal:

    toto je take rec prolhaneho krivaka, a co je dulezite, ma pro nas pripraveny Mossad, ktery se zformuje z privandrovalcu, a on to moc dobre vi..
    „Potřebujeme novou strategii v boji proti islámskému terorismu. Ne tanky, ne pěchotu, ne dělostřelectvo, ale bezpilotní letouny, zvláštní jednotky a tajné služby,“ upřesnil český prezident. V této souvislosti vyzdvihl činnost izraelské tajné služby Mossad, která je podle něj jedinou efektivní tajnou službou světa. Proč je podle něj potřeba bojovat proti islamistům? „Už nikdy více nesmíme pochodovat dobrovolně jako ovce na porážku,“ prohlásil Zeman.
    Moderátor se ho poté zeptal, proč Česká republika tak podporuje Izrael. „Velmi jednoduchá otázka a velmi jednoduchá odpověď. Protože máme stejnou historii. Byli jsme obklopeni nepřáteli, diktaturami..“

    My mame stejnou historii, Zemane? Izrael je chudacek obklopen neprateli, diktaturami, rikas?

    My jsme nikomu zemi nekradli a neprovadeli genocidu, jako to dela pomalu 7 dekad ten tvuj slavny Izrael, ritolezce. My jsme nekdy v historii pouzili na sve sousedy bily fosfor??? By ses mel za to distancovat od masoveho vraha a ne nas k nemu pripodobnovat!

    • Marie napsal:

     Mossad je podle nej jedina efektnivni tajna sluzba sveta. Ano, efektivne zorganizovala povrazdeni 3 tisic lidi v NY.
     Toto ti, Ivanko, taky nevadi, ze „nas“ president to chvali?

     Zeman mluvi proti IS, ale to je dite Izraele. Takze je pro Izrael, ale proti jeho sluhum? Proste si z nas dela rit, a dukladnou.

   • Jaris napsal:

    Ivano,ze se nic o pobytu Zemana v Moskve nedovime?Ale vi! Tak tedy, sedel Zeman v hotelu v druznem hovoru s Ficem? Sedel. Zucastnil se prehlidky k vyroci Velke vlastenecke valky? NEZUCASTNIL. Vim to, protoze jsem celou prehlidku sama shledla a Zeman tam byl jaksi neviditelny. Tam prave mohl ukazat na ci strane stoji! A neukazal, protoze nechtel a tim je receno vse. Naoko na vychod s posilhavanim na zapad. KOROUHVICKA.

    • Jaris napsal:

     ale vime…

    • Ivana napsal:

     Jaris
     že Zeman nebyl na přehlídce, to vím taky. Ale on byl v Moskvě přece dva dny, ne jen jeden, a co se dělo ten první den, neví nikdo. A ohledně toho, zda měl jít na přehlídku, tak vážně nevím, na co si tu hraješ. Ty víš úplné kulové o tom, čím mu hrozili, že tu návštěvu přehlídky nakonec odvolal. I tak to pro Putina byl jasný vzkaz, přijel jsem, ale nemohu si dovolit vše, co bych chtěl. Buď si jistá, že Putin to pochopil. Že to nechápeš ty, je už irelevantní.

     • Jaris napsal:

      Tak podivej Ivano. Ja nemam potrebu si na NECO hrat. Pokud Zeman nereprezentuje stat na 100%, tak nema byt prezidentem a mel zustat sedet na Vysocine a kourit svou fajku. Prestan laskave z nej delat hrdinu, protoze jim jednoduse NENI!No a pokud „vim uplne kulove“ cim Zemanovi hrozili? Ty to vis? Tak povidej a nesetri detaily! Ze by Zeman byl tak pro Zapad dulezity? Nenech se vysmat!

      • Marie napsal:

       Podepisuji! Za neho maji okamzitou nahradu…

       Proste president to neni, jen hradni sasek a ma to ode mne pisemne i s pravym podpisem. Pohrdam jim z desitek a desitek duvodu, a soucasne lidmi, kteri nechteji videt, jak nam skodi ve svete. Uz jenom tim, jak chtel udelat razantni preventivni akci proti Rusku na Ukrajine, tam jsem byla asi uplne nejvic nastvana na nej, a jeste se bude lisat Putinovi, ze se vyslovil proti sankcim? Ten chlap musi pryc i s celym aparatem, akorat lidem krade energii, Ivana to neciti, ja ano.

       Tady je chovani praveho presidenta, ktery naopak, lidem energii dodava. I ti, kteri nerozumi rusky, to urcite citi, tu pozitivni enerigii z nej:

       https://www.youtube.com/watch?v=EF3-kuFkLpg

       Nenechame si diktovat a zvitezime. To je podstatne, co musime si uvedomit. Nechame si diktovat, pujdeme do riti…

       • Jaris napsal:

        Moc hezke video, Marie, az z toho bezi mraz po zadech. Ta sila a charizma V.V.Putina! Takhle jsem ho jeste neslysela mluvit.

        • Marie napsal:

         Jo, Jaris. Ja si ho poustim opakovane, prave kvuli te sile, kterou dava.

         Takoveho presidenta chci! A vis co, na americkych webech se tato veta zacina cim dal casteji objevovat. Oni se ted skutecne probudili a zasnu I nad tim, jak rychle dohnali znalosti ohledne sve podrizenosti USA Izraeli. To je velky skok.
         Podle mne je to dane tim, ze se dozvedli, ze 11.zari v NY zorganizoval Mossad.

    • Marie napsal:

     Presne tak, Jaris. Nebyl tam na te oslave.

     Jeste pripomenu jednu dulezitou vec: ZEMAN CHTEL, ABY SE POSLALO NA UKRAJINU VOJSKO NATO!!

     Ja mam dost osobnich zkusenosti s nim, kdy se vysmiva za situaci ze mam zdravotni problemy a je tedy v poradku, ze kdyz dolar vytahnou jeste o nekolik korun, nedostanu absolutne ani hovno na zivobyti z meho duchodu, ale to je malo proti tomu, jak poskozuje cely narod a zene ho do zahuby vcetne narozenych deti, co maji zivot pred sebou, a ten ja uz nemam!

     Nikdo ho nejenze nechce vykopnout, ale jeste se najdou tupci, co se ho zastavaji a z tech je mi dvojnasob na bliti.

     Kdo mi bude povidat, ze kdyz jmenoval vladu, nema pravomoc ji odvolat? Ma. Musel by ale ukazat prstem, ze se dopousti vlastizrady ( coz je viditelny fakt ) a odvolat ji. Ale to neudela, misto toho ji ve vanocnim poselstvi pochvalil!!!
     Kdyz me nekdo omezuje pravomoce a jsem cestny clovek, tak to narodu sdelim, ze jsou mi odejmuty tim a tim podvodnym zpusobem a rezignuji, ale pravdu lidem reknu! To by byl u mne president. Lidi by tak pochopili, ze museji vzit vladu veci svych do vlastnich rukou, byl by to konecne stimul k akci u lidi.

     Misto toho je okecava, ukolebava a hlavne si dava zalezet, aby lidi hypnotizoval svou pomalou reci, kdy perfektne vi, kdy ma co zduraznit. Je hospodsky tluchuba a lidi se z nej mohou podelat blahem, viz Ivana, omluvi mu nejen ozralectvi, ale i izralectvi, nejhorsimu fasistovi na svete leze do riti, fuj!!!!

     Na Ukrajine se buduji koncentraky a vlada na to prispiva penezi, ktere ukrade nam? Co jsme to, kurva, za narod, ze to nechame bezet a jeste tomu podpurci fasismu lidi budou tleskat? Za toto si zaslouzi smrt, a to myslim naprosto vazne.

     Jeste jednu vec dodam: Nejstrasneni pokrytectvi, ktere si lze predstavit: Ritolezectvi Izraeli, ktery vytvoril ISIS, ISIL – dnes jen IS, a pritom lidem predvadi divadlo, jak se proti nim musi bojovat a ze nesouhlasi s jejich prichodem do nasi zeme, ale pritom je necha a general, kdyz mu nabizel, ze posle 2600 vojaku na hranice, tak to neudelal, jen blbe kecal, ze on by sel sam na hranice! Tohle uplne triska dverma, jak je ten clovek podly!!!!!!

     • Karel napsal:

      Tak tohle je milá Marie čisté pokrytectví. Co si asi myslíte, že ač prezident může uprostřed této zátoky sv..í dělat více, když podpora národa začína a končí držkováním v křesle u televize nebo v hospodě u piva.

      • Marie napsal:

       Zeman musi rikat pravdu, bez ohledu na cokoliv, tak jak to dela Putin.

       Zeman rekne, ze jde o rizenou invazi. To vime, ale musi rict, kdo ji ridi, aby se lidi zvedli od televize ci od piva.

       Tady ti dam ukazku, jak mluvi skutecny president.

       Americkym novinarum rekne na plnou pusu, kdo je zodpovedny za to, co dela ISIS. Samozrejme ten, kdo je plati a zasobuje zbranemi, a to jsou USA.
       A podivej se na ty ksichty vyjevene, to je pohled pro bohy, jak se rika.

       A precti si pod videem komentare od amiku, to je teprve neco. Az Putin jim otvira oci. A cim? Ze rika pravdu a pojmenuje veci pravym jmenem.

       Bezletova zona nad Libyi byla zrizena proto, aby tam nemohla letadla Kadaffiho bombardovat zaplacene zoldaky a ti mohli jit a zabit ho. Tak to je.
       USA tam nasadily dobre placene zabijaky, ke kterym se tzv. umirneni rebelove pridali ci opozice, to je jedno jak to nazvem a vymalovano. Zadne pravo, moralni principy nebo spravedlnost, vlada penez.
       A USA mackaji kazdeho k tomu, aby to prijal.

       A jeste bude Obama vykrikovat, ze Rusko je ohrozenim sveta? Sveta ne, ale jejich zajmu ho ovladat, ten jediny jim ohrozuje. Ohrozuje drzou aroganci sionistu ovladajicich USA. TOT vse.
       A my stojime na strane agresora sveta, svetoveho teroristy a genocidisty a jsme v genocide uz na rade, protoze to, co nam proudi do Evropy neni nic jineho nez zase placene zrudy vrahounske.

       Se podivej, ze jsou tam i prispevky, ze amici chteji za presidenta Putina. Tak proc ne my aspon nepozadame o jeho pomoc k pravde a zivotu?

       Misto toho naslouchame zrude jmenem Zeman a doufame, ze se nas zastane. Uka… (tj. hovno jak ruka )

       https://www.youtube.com/watch?v=OQuceU3x2Ww

      • Jaris napsal:

       Muze cestne a jako primy chlap odstoupit a zaroven verejne uvest duvody, Karle. Ver mi, ze timhle gestem by lidi od tech televizi vstali a mel by jejich vetsinovou podporu, jelikoz by timto ukazal na ci strane stoji. To ovsem neudela, coz je jasne z jeho vanocniho projevu, kdy sve vlady, ackoliv je zradcovska, chvalil. Zeman je nebezpecny tim, ze umi vypadat jako lidumil, ale ve skutecnosti silha po EU.

     • Ivana napsal:

      Zeman nikdy neřekl, že by se měla na Ukrajinu poslat vojska Nato. Co to meleš, ženská bláznivá?
      Prezident nemůže jen tak, kdy se mu zachce odvolat vládu! K tomu mu naše ústava nedává žádnou možnost. Jediná ústavní možnost je, že by poslanecká sněmovna vyhlásila nedůvěru vládě, no a pak by se muselo ve sněmovně hlasovat, zda se pro vyhlášení nedůvěry najde alespoň 101 hlasů. Pokud by se našlo, pak teprve přichází na řadu prezident a odvolá vládu. Marie, vůbec našim zákonům nerozumíš, myslíš si, že když si přečteš jeden článek ústavy, tak je ti to jasné. Ale není tomu tak, už to rozebírali i naši renomovaní právníci, zda by prezident mohl vládu odvolat, a jejich výklad ústavy říká jasně, že prezident nemůže.
      Je vidět, že když ti schází argumenty, tak si klidně vypomůžeš nějakým svým výmyslem. V tom vymýšlení těžko najdeš sobě rovného. Já osobně ti nevěřím ani ten nos mezi očima, jak se říká.

      • Marie napsal:

       Dala jsem ti nekolik odkazu, kde je i citovan, co presne rekl. Ja nemam duvod si vymyslet. Tech odkazu bylo vice, tak to ceka na schvaleni adminem.

       Nemusis mi verit, mne o to nejde te k tomu primet. Mne jde o to, aby sis sama uvedomila, ze ten clovek v tak vazne situaci, kdy celemu narodu jde o zivot, jenom keca kraviny a kdyz uz nemuze ci nechce nic udelat, tak ma za povinnost nam rikat pravdu.

   • Marie napsal:

    Jeste „malickost“, specielne pro tebe, jak ze to Zeman za nas kope…. ano tak, ze by nas v ramci NATO poslal na Ukrajinu proti Rusku. Nemuzu za to, ze mas kratkou pamet, ale ja Zemana hodnotim za celou dobu, co ho znam, jeste kdyz delal poskoka Havlovi….

    V souvislosti s ukrajinskou krizí, která vypukla naplno v únoru 2014 a kde se spornou stala ruská anexe Krymu, prohlásil o krymském referendu, že je v rozporu s ukrajinskou ústavou[173] a vyzval Evropskou unii a NATO k velmi razantní preventivní akci, která by Rusko zastrašila před dalšími vojenskými výpady na Ukrajinu, případně i do Moldavska. Zároveň se však vyslovil proti uvalování blokád, sankcí a embarg.

    Takze kdyz Putinovi rekl, ze se vyslovil proti sankcim, uz nedodal, ze se vyslovil k razantni akci vuci Rusku v ramci NATO, ze?

    Rikam znovu, ze je to hovado a je potreba ho odsunout spolecne s ostatnimi zradci naseho naroda.

    • Ivana napsal:

     Zeman vyzval EU a Nato k razantní a dokonce preventivní akci… no tak teď už se opravdu řehtám. Ty jsi snad vylezla rovnou z blázince.
     A ta naše zasr…. média o tom zase ani nepípla co?
     Jak vidím, tak zcela překrucuješ realitu naruby. Zeman čelil žalobě z vlastizrady za své výroky, v nichž zpochybnil sankce EU proti Rusku!
     Ty se opravdu nestydíš použít jakoukoliv lež, abys ho mohla pošpinit. Je jasně vidět, že to děláš zcela úmyslně.
     Chceš, aby ho národ nenáviděl, to je jasné. Je mi zcela jasné, že jakékoliv protiargumenty naprosto ignoruješ, takže je v tom úmysl. Otázka je, na čí přání sem ty nesmysly soustavně píšeš. A možná taky za kolik na hodinu?

     • Ivana napsal:

      …zpochybnil sankce EU proti Rusku za jeho anexi Krymu (nějak to vypadlo)

     • Marie napsal:

      Rehtat se muzes, ale tak jedine sve naivite a potrebe k nekomu vzhlizet…

      Jestli sis vsimla, tak jsem to sem kopirovala z Wikipedie a zkontrolovala i v tisku, ze Zeman navrhoval poslat na Ukrajinu vojska NATO, ne ze jsem si to vymyslela! Opakuji ti, ze nemam duvod na nej si vymyslet, dukazu je kopa, co je to za krivaka a zradce.

      Tady mas dalsi zdroje a tesim se, jak z toho budes zase klickovat nejakym, ze rekl pokud atd. Nema do toho co kecat a jeste k tomu ma sam modrou knizku, jak tvrdi Respekt. Vrchni velitel ozbrojenych sil v republice je nevojak, to je unikum…

      http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/zeman-eu-i-nato-
      by-mely-zastrasit-rusko-pred-akcemi-na-ukrajine-1077045

      http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/245371/zeman-eu-i-nato-by-mely-zastrasit-rusko-pred-akcemi-na-ukrajine.html

      dalsi Zemanova sprostost: V souvislosti se situací na Blízkém a Středním východě poznamenal, že by Česko mělo udržovat „jasnou proizraelskou linii“.

      Zdroj:
      http://echo24.cz/a/irH7B/nato-by-melo-na-ukrajine-podniknout-preventivni-akce-rika-zeman

      • Ivana napsal:

       Marie
       Přečetla jsem si článek v Blesku, na který jsi mi dala odkaz. Buď tak hodná a přečti si ten článek celý až do konce a ne jenom nadpis a to co je napsáno tučným písmem. Až si to přečteš,, zjistíš, že je to úplně jinak.
       A ten škvár ECHO24, tak ten čtou jenom proamericky orientovaní idioti a nepřátelé naší země. Za tímto účelem byl také vytvořen. K vyvolávání nenávisti k prezidentovi a k Rusku. Překrucování, lži a demagogie. A to je také přesně to, co děláš ty.

       • Ivana napsal:

        Marie
        ještě bych chtěla dodat: ten článek vyšel v Blesku v dubnu 2014. V té době byla úplně jiná situace než je dnes. Ani mně by se v té době nelíbilo, kdyby Rusko postupovalo dál na východ a hrozilo by, že se staneme nějakou ruskou gubernií. A je fakt, že v té době nikdo ještě nevěděl, co má Rusko na Ukrajině za lubem a jak daleko zajde. Od té doby ale už uteklo hodně času a tyhle věci se vyvinuly úplně jiným směrem, než vypadaly tehdy. Ani já jsem v té době nevěřila, že bych někdy mohla souhlasit s tím, aby se naše země stala součástí Ruska. A vidíš, dneska by mně to už ani nevadilo, naopak. A stejně tak jsem si jistá, že i Zeman pod tíhou všech těch událostí během těch dvou let změnil svůj postoj k Rusku. Vím jistě, že má naši zemi rád a nepřeje sobě ani jejímu lidu, aby byla islamisty zničena její kultura a suverenita, za kterou bojovali naši předkové. Zemi, ve které žijí a budou žít i jeho děti. To je to, co mi dává jistotu, že udělá vše, aby ochránil tuto zem před islamizací.

     • Marie napsal:

      Ja kaslu na nejakou nenavist, mne jde o reseni zachrany zivotu!

      Media pipla o tom a vsechna, jen tobe to uniklo, nebo to nechces videt.

      Dukazy cekaji na schvaleni, budes si moc vybrat. Rikaji totez..

    • Carda napsal:

     Marie ty jsi kráva jak dělo

 2. Ivana napsal:

  V článku je faktická chyba a sice, že Zeman upadl v hale ČT. Jak je vidět i z videa, tak Zeman prostě přehlédl poslední schod a díky tomu div neupadl, ale nakonec to ustál, neupadl! Kdyby byl opilý, jak nám líčila média, tak by se pod těmi schody vyválel, což se nestalo. Nevím jak komu, ale mně se to už na schodech taky párkrát přihodilo a byl z toho i vymknutý kotník.

 3. Ivana napsal:

  Pro Jaris
  chtěla jsi nějaký důkaz, že Zeman odsoudil sankce proti Rusku, tak tady to vidíš na vlastní oči, když Zeman Putinovi říká, že vystoupil proti sankcím a Putin mu odpovídá „my víme“. Takže Putin to ví, že Zeman se sankcemi nesouhlasí a to je to podstatné. Média to u nás moc neprezentovala (proto se to na netu špatně hledá), ale to už není chyba Zemanova.

  • Marie napsal:

   Ne kamaradko, neni podstatne ze nesouhlasi, podstatne je, ze je provadi! Ty jsi presne ten typ, kteremu nevadi, ze clovek neco jineho jineho rika a opak dela!

   Asi ti nebude ani vadit, kdyz ti bude manzel rikat, jak te miluje a jenom tebe a pritom ti bude zahybat. Podstatne je pro tebe, co rika, ze?

   Krivak muze byt krivakem jenom tehdy, kdyz se mu to toleruje.

   A kdybys pak sveho manzela nachytala a on ti rekl: Vzdyt jsem ti rikal, ze jsem proti nevere, ja za to nemohu, ze zahybam, ja musim.
   Poslusna sracka to je, ten Zeman a nic vic.

   Kde jsou sliby CSSD ohledne megazlodejiny cirkve?
   Kde jsou sliby, ze ve vlade bude procentuelni zastoupeni stran podle vysledku voleb?

   Verejne pri duelu se sislou knizetem rekl, ze privatizace Uhelne nebyla v poradku, ovsem druhou pulku te privatizace pak nakonec sam podepsal! Si to dohledej.
   Rozpor slov a cinu, to je Zeman a dokud budou lidi, jako ty, kterym je to jedno, tak se v zivote nemuzeme pohnout dopredu.

   • heronik napsal:

    Marie, možná je to pro tebe novinka, ale u nás není prezidentský systém vlády. Zeman tedy nemůže za ČR přijímat nebo odmítat sankce. To dělá vláda, potažmo parlament.

    • Putinka napsal:

     pro Heronika -taky jsem si všimla, že Marie si myslí bůhví jakou moc má český prezident. A on jí nemá v podstatě žádnou a to se ještě různí havloidi snaží, aby mu z toho nic ještě něco sebrali. Nevím, kde se vzala ta její nenávist vůči Zemanovi. Byli tady tři kandidáti – myslí si Marie že bychom na tom byli lépe kdybychom si zvolili Dinstbíra nebo Šláfenberka? Konečně už jenom za to, že jel do Moskvy se mu dostalo jen urážky a nadávky. A ještě větší povyk byl, když pod jeho záštitou zde vystupoval soubor Alexandrovci. Už jsem jednou odpovídala Marii, ale myslím, že to nemá vůbec žádnou cenu.

    • Marie napsal:

     Vy z nej vsichni delate chudinku, ktera nemuze vubec nic, ale to neni pravda. Muze podavat Ustavni stiznosti pri porusovani Ustavy a ta Ustava ho zavazuje k ochrane zivotu lidi v nasi zemi. Ma kolem sebe dost pravniku, aby to udelali, jenze on to neudela.

     Znovu: jestlize vladu jmenuje, ma pravo ji odvolat a nebo rict verejne, ze potrebuje od lidi podporu v tom a v tom, jenze on to neudela, o tom porad mluvim, ze neudela absolutne vubec NIC ze svych pravomoci.

     Jeste jednoduseji: Ty mi chces namluvit, ze president ani nesmi lidem rikat pravdu??? Co jsi to za cloveka.
     MUSI. Za kazdych okolnosti. A jestli nechce, tak at jde do riti!

     Proc se nenajde skupina lidi, kteri za nim prijdou se soupisem porusovani Ustavy a zakladnich lidskych prav a nepozada ho, aby to resil ustavni stiznosti nebo se k tomu vyjadril, bod po bodu a to vyjadreni se dalo na vedomi vsem lidem?

     To by byl konecne krok dopredu. Takto tady kazdy jenom hyka, jak on je dobry, a chudacek, ktery vubec nic nemuze, akorat opakovane zakopavat o koberec nebo padat z jednoducheho schodku. Ozrala je to, nic vic. Alkoholikum na nicem nezalezi, kam vleze, jenom ceka, kdyz se mu naleje a rekne si o popelnik, uplne stejne to delal Havel, a kdyz je mu blbe porad upijet, tak aspon sklenku vezme do ruky a polozi, zase vezme a polozi, se podivejte na videa, kde to je jednozne poznat, ze je to chlastometr prvni tridy. Oci ma zakalene z chlastu uplne stejne jako Havel. Kecy a podrazy, nic jineho od nej nemame, a pripomenu zpatky veskere jeho chovani, co je v politice.

     • Ivana napsal:

      Marie
      viděla jsi někdy očička páně Kalouska? Jsou jako od miminka. A to je totálně zlitý pod obraz každej den. Takže o těch zakalených očích , no co kdyby ses podívala na ty svoje , ty teda musí vypadat… zlé, nenávistné a stejně zakalené jako ty Zemanovy. Před stářím neutečeš.
      Ženská, kdo tě za to platí…že ty sedíš s Bogušem na Václaváku, co?

      • Marie napsal:

       Musim se smat, a poradne se rehnim.. Ivanko, neni rec o Kalouskovi, to je uplne stejny kalibr.

       A o moje oci nemej peci… jsou ciste, ani zadnou nenavist v nich neuvidis :-).

       To neni starim, vzpomen si na oci herce, co hral primare Sovu. Ciste… zadny alkoholik to nebyl. Ja jsem se divala na nekolik videi se Zemanem a da se snadno poznat, ze je pod alkoholem. On ta vicka pomaleji zavira, vubec je celkove zpomaleny, ma chlastem poskozenou motoriku. Ty ho omlouvas za kazdou cenu, to delaji zamilovani :-)

       Zakopl v noci o koberec, poranil si koleno. Zakopl na schodech, zakopl o kabel, spadl ze schodku a jeste blbe keca, ze ho mel nekdo na ten schod upozornit! Vzdyt je to traparna! Normalni je se divat kam slapu.

       Pro zajimavost: Havel mel uplne stejny problem, a taky chlastometr.

       A jeste jednoho pridam, a to je Bush ml. Totez, neustale packal, kdyz mel upito.

       Ty klickujes, jak se da, abys ho obhajila. Neni na nem vubec nic, co by bylo pozitivniho pro nas a necha nas chcipnout. Utesujes se zbytecne, ze tady ziji jeho deti, ty maji uz dnes zajisteni kdekoliv jinde na svete a zmizi vcas, kdezto ty a tve deti tu sanci nemaji. Mysli…

    • Marie napsal:

     Takze on nemuze delat vubec nic, ani podat ustavni stiznost? Vlada ani parlament nemohou vydavat rozhodnuti, ktera jsou v rozporu s Ustavou nebo lidskymi pravy, nebo genocidni. Nedelejte zase z te vlady takove panbicky, kteri nam mohou kdykoliv zakroutit krkem a vsem.

     Dokazi pochopit priposranost, ale kdyz jde o zivot, tak tedy ne. Utesovat se tim, ze nemohu nic delat? To nemyslite vazne..

   • Ivana napsal:

    Marie
    Tady to tvé srovnání Zemana s manželem jaksi pokulhává. Správně by to dle tvého srovnání mělo znít: Můj manžel říká, že mi nezahýbá, ale jeho kolega v práci(kterého můj manžel nemůže ani cítit), tak ten své ženě zahýbá a lže. Dle tvé logiky mám přestat věřit svému manželovi, že je stejný hajzl, jako jeho kolega? To je přece blbost.
    Na závěr: tobě jaksi uniká, že Zeman už dávno nemá s ČSSD nic společného. Má jen smutné vzpomínky na sebranku zrádců a hajzlů.

    • Marie napsal:

     Ja mluvim jasne: Skutky jsou opakem slov. Manzel ti bude rikat, ze te nemuze podvadet, protoze te miluje a bude to delat, a pak se vymluvi, ze za to nemuze. To je ten primer. Ale ty si to vytocis, jak ti to vyhovuje.

     Ty dokonce se odvolavas na to, ze Putin to chape uplne stejne jako ty, proboha! To se mi snad jen zda. Putin z nej ma akorat srandu, nic vic, ale je to politik, ktery se bude chovat za kazdych okolnosti diplomaticky.

     Copak nevidis, jak se chova Asad? Jede za Putinem a rekne si o pomoc. Ty si myslis, ze by ji Zeman nedostal? Dostal, ale musel by si o ni rict a byt poctivym a rovnym chlapem a ne se tam jit obhajovat, ze se proti sankcim vyslovil, na to mu sere pes baskervilsky…

     • Ivana napsal:

      No jo, Marie, Putin je jenom jeden, s tím nic nenaděláme. Ale nevypadá, že by měl z našeho prezidenta srandu.

      • Marie napsal:

       Putin je skvely taktik. Neda najevo, co si mysli, on nevypada ani ze by mel z neho srandu, ani naopak.

       Ale vazit si ho nemuze, na tom se snad shodneme.

  • Marie napsal:

   To je k smichu, ze mu vubec rikal, ze proti nim vystoupil.

   Zeman vi o genocide Izraele vuci Palestincum a leze mu do riti. To je dalsi svinstvo.

   Jenom za posledni 3 mesice bylo zavrazdeno 150 Palestincu, z nichz 27 decek a 7 zen. Cestny clovek to musi odsoudit a ne lezt za to nekomu se klanet, a jeste tam jel zasadit olivovy strom na dukaz pevneho pratelstvi Ceske republiky k Izraeli. Za to si ho asi taky vazis, ze?

   A jeste drze do kamer sveta rekne, ze kazdy musi rict, ze je zid!
   Pred vrahy se sklani, a jeste to chce po druhych, a to je odporne az na pudu, a hlavne na to nema pravo.

 4. Jan Jinsky napsal:

  V porovnani s tim, co v Rusku vysilali o roce 68, je to cajicek.
  Rusove umi lhat lepe… Ale to tady nikomu nevadi – toje lhani na tu spravnou notu :D

  • admin napsal:

   moje ruština bohužel není tak dobrá, abych mohl dotyčný dokument o r. 68 takhle popsat, zkus to ty :-)

  • Marie napsal:

   Jdi do prcic se svou zvracenou logikou!

   LZE VZDYCKY A BEZ VYJIMKY TEN, KOMU JDE O ZISK!!!

   TEN, KOMU O NEJ NEJDE, NEMA DUVOD LHAT, A PROTO TO NEDELA.

   Ty mi tady nadavas, ze ja lzu, ale opet a dokola dokolecka neni duvod, protoze nemam jak na te lzi profitovat ani v nejmensim.

   Tak zalez s tim, kdo umi lepe lhat.

   Ja jsem rok 1968 prozila, takze mne nebudes ukecavat o tom, jak to bylo zadnym propagandistickym materialem, ty jsi v te dobe, pokud jsi zil, rikal jeste hovnu koko…

   Duvod, proc prisla vojska byl presne ten, kteri rikaji Rusove.
   V Nemecku jsou od 2.svetove valky americke zakladny a ze jich tam je a hlavne jsou velke, byla tam i letadla, vim to od sveho pribuzneho z USA, ktery tam na nich byl, pracoval jako palubni inzenyr. Meli pohotovost a nikdo nevedel, jestli zasah bude a nebo nebude. Ta situace byla vypjata, ale USA do toho nakonec nesly, ale presto se u nas nechala cast vojsk, jenom kvuli tomuto, ne kvuli nejakym poblbanym lidem, aby jim ublizovali, nic takoveho se nestalo po cela leta, bez do riti.

   Ja dekuji za to, ze prisli, protoze jinak si tady dneska nepiseme a byli jsme po smrti o 20 let drive, nebot tento bordel by prisel o 20 let driv. Nase likvidace neni dilem po roce 1989, ale davny plan, a ty to moc dobre vis, jen tady hrajes divadlo, ubozacku a doufas, ze ti nekdo na to naleti. Naleti, jedine tak mladi naivove, ja rozhodne ne.

   • Karel napsal:

    Přesně tak

   • Jan Jinsky napsal:

    Jo, jo – v roce 68 jsem politiku neřešil. Ale vím jaké to bylo od lidí, co to zažili.
    Takže – byla to normální okupace Marie, to že se ti to líbilo na tom nic nemění. Holt SSSR to nakonec slavně projel a šel do kytek i se socialismem. Chápu, že tě to štve, ale stalo se a dobře tomu tak. Kydy o tom, že nás zachránili – to si nech do klubu komunistů.

    • Marie napsal:

     Zjevne to vis od tech, co si prevrat prali, tudiz je logicke, ze i dnes za jejich zajmy kopes, coz vidim tady na foru…

     Znovu rikam: nezajima mne, co ti kdo rekl a ty budes opakovat, ja mam vlastni zkusenosti z te doby a nemas sanci mi je z hlavy vymazat zadnymi kecy.

     • Jan Jinsky napsal:

      Však jo Marie. Protože tak moc miluješ, jaké to tu bylo, tak raději žiješ v USA a v Mexiku. Kážeš vodu a piješ víno.
      Klidně dál burcuj k revoluci. Výsledky jsou viditelné – zatím si zburcovala tak maximálně sama sebe.

      • Marie napsal:

       Co sem cpes svoje domneky o me osobe, kdyz tady resime otazku roku 1968! V zadnem USA neziji a ani v Mexiku nemam domicil, tak zalez. Ja jsem ceska obcanka , s jedinym trvalym pobytem tamtez a kde se zdrzuji neni tvoje vec. A na vypis duvodu taktez nemas narok.

       Tady jsi na diskusnim foru webove stranky, jejiz zamereni je proti NWO, ale ty sem lozis se navazet do lidi, k clankum jsi toho napsal zatim velice malo. Zvladas vytrvale se zastavat dementu, co si vzali do hlavy ovladnout svet, i kdyby na nem meli zlikvidovat vsechno zive, ale to se jim nepovede. A koho jsem vyburcovala nebo nevyburcoval, o tom nemas taky ani poneti, protoze spousta lidi to tady cte, ale nepise sem. Vidis, jak jsi jednoduchy? Ja sama sebe burcovat nepotrebuji, o moji budoucnost uz nejde.

      • Marie napsal:

       Z USA jsem vypadla hned jak mi skoncily povinnosti, nevratila bych se tam, ani kdybych tam mohla zit zadarmo. Je to zeme false, podvodu a ziskuchtivosti a co nesnasim nejvice, to je nadrazenost.

       To pochytili od sionku, a ty ji tady taky predvadis, nezapres zida, kdybys co delal. To je vypestovana vec, kterou si neuvedomujes, stejne tak jako si ji neuvedomuji ani amici. Je to odporne.
       P.S. Ja piju jenom vodu, jenze ty musis za kazdou cenu prosazovat sve domnenky, a to z tebe dela hlupaka. Bez nejakych podkladu proste servirujes, co si predstavujes, a ani dukazy te nezajimaji. To je choroba, bohuzel.

 5. Bogus Sobotka - vladni analytik napsal:

  Maruska:

  „Dukaz absolutne zadny, ani slovni…..Pred Putinem chtel zustat trochu „hezky“, zahral chudinku, pekne po zidovsky…“

  Me by zajimalo Marusko odkud mas ,ze Zeman je Zid?

  Porad se to tady snazis vsem cpat horem dolem, ale dukaz zadnej…

   • Vladislav napsal:

    Požadovaná stránka neexistuje, Marie.
    Nechejte laskavě Zemana na pokoji. Ať je, jaký chce, ať se třeba do jisté míry bratříčkuje s Izraelem (což vadí i mně), tak je svůj a má odvahu. Jsem zvědavý, který z jeho kritiků by měl odvahu udělat, co on, půl roku před převratem publikovat protimomoušský článek v Technickém magazínu. O dalších věcech nemluvě.

    • Marie napsal:

     Stranka ze neexistuje? Ja jsem sem z ni dala vytah o par prispevku vyse. Nemuzu za to, ze ji nekdo odstranil!!!

     Vychvalovani Mossadu a oznaceni za nejlepsi organizaci na svete, to dokaze jenom prasisko odporne, a to ja mam za presidenta????!! A lidi se mu jeste klani, je mi z vas na bliti.

     Ja tady zkopiruji tu stranku celou, mam ji uchovanou!

     Tak si poctete:

     WASHINGTON Český prezident Miloš Zeman v pondělí v USA podpořil Izraelce a vyslovil se pro koordinovanou akci mezinárodního společenství proti islámskému terorismu. Zeman to prohlásil na konferenci Americko-izraelského výboru pro veřejné záležitosti (AIPAC).
     Ovčáček vysvětluje Zemana: Nechtěl urazit vegetariány, ale Hitlera

     Ve svém projevu Zeman připomněl slova amerického prezidenta Johna Kennedyho pronesená u Berlínské zdi. „Znáte ten známý slogan: Ich bin ein Berliner. Nyní musíme všichni říci: Jsem Žid,“ pronesl český prezident v angličtině a poslední větu zopakoval i v hebrejštině. Posluchači reagovali potleskem vestoje.
     „Vaše diskriminace je naše diskriminace, vaše oběti jsou naše oběti,“ dodal Miloš Zeman a prohlásil, že svět čelí hrozbě islámského terorismu. Zároveň řekl, že jako reakci navrhuje systematický a koordinovaný boj proti základnám islámského terorismu, společnou mezinárodní akci pokud možno pod záštitou Rady bezpečnosti OSN.
     „Potřebujeme novou strategii v boji proti islámskému terorismu. Ne tanky, ne pěchotu, ne dělostřelectvo, ale bezpilotní letouny, zvláštní jednotky a tajné služby,“ upřesnil český prezident. V této souvislosti vyzdvihl činnost izraelské tajné služby Mossad, která je podle něj jedinou efektivní tajnou službou světa. Proč je podle něj potřeba bojovat proti islamistům? „Už nikdy více nesmíme pochodovat dobrovolně jako ovce na porážku,“ prohlásil Zeman.
     Moderátor se ho poté zeptal, proč Česká republika tak podporuje Izrael. „Velmi jednoduchá otázka a velmi jednoduchá odpověď.
     Protože máme stejnou historii. Byli jsme obklopeni nepřáteli, diktaturami. Bývalé Československo bylo jediným ostrovem demokracie v srdci Evropy,“ uvedl Zeman s tím, že Izrael je na tom podobně na Blízkém východě. „A mezi těmito dvěma ostrovy tak musí existovat solidarita,“ dodal.

     Zeman v Abú Zabí slavnostně otevřel novou budovu české ambasády

     Ke sjednocené ozbrojené akci proti teroristům vyzval Miloš Zeman již na konci ledna na pražské konferenci k výročí osvobození nacistického tábora v Osvětimi. Tehdy uvedl, že by tato akce měla být na mezinárodní úrovni pod Radou bezpečnosti OSN a své síly by měli vyslat pokud možno všichni stálí členové rady. Jeho výzvu tehdy odmítl český premiér Bohuslav Sobotka i šéf diplomacie Lubomír Zaorálek, proti islamistům podle nich musí zakročit muslimové.

     „Takže máme vyhlásit křižáckou válku?! Ale proti komu a kam potáhneme? Proti džihádistickým skupinám od Senegalu po Somálsko, proti Libyi, Jemenu až po Pákistán? Nesmysl!“ zareagoval tehdy český ministr zahraničí.

     Islamisté z hnutí Islámský stát v posledních měsících obsadili rozsáhlá území v Iráku a Sýrii. Podle loňské zprávy OSN se dopouští systematických porušení mezinárodního práva, popravují civilisty, páchají sexuální útoky, provádí únosy a cílené útoky na politické a náboženské vůdce a zabíjí děti. Jejich postup se snaží zastavit irácká i syrská armáda, kurdské jednotky a také spojenci v čele s USA, kteří proti nim podnikají letecké údery.

     Lidovky.cz, ČTK
     Zdroj: http://www.lidovky.cz/jsem-zid-prohlasil-zeman-ve-washingtonu-odmenil-ho-potlesk-po9-/zpravy-svet.aspx?c=A150302_160706_ln_zahranici_msl

    • Paul Durham napsal:

     vy komiku

   • More napsal:

    Marie, dávat sem lidovky jako zdroj je opravdu k popukání, ještě by jsi sem mohla dát zdroj ČT, novinky a iDěs a vidíme za koho kopeš. A s tím Wiki co píšeš výše, jsi taky k s míchu, jako tvým relevantním zdrojem, vždyť obsah píší většinou studenti, to není kniha vědění, tak prosím uvažuj. Už se vzpamatuj a nerozšiřuj tu nenávist.

    • Marie napsal:

     Heled, mne nezajima, kdo to napsal, podstatne je, jestli to odpovida faktum, a ta se daji overit hned z nekolika zdroju, vcetne autentickych nahravek, coz bezne delam.

 6. Bogus Sobotka - jazykovy analytik napsal:

  Marusko,nesmis cist jenom nadpis, ale i celej clanek.

  Ve svém projevu Zeman připomněl slova amerického prezidenta Johna Kennedyho pronesená u Berlínské zdi. „Znáte ten známý slogan: Ich bin ein Berliner. Nyní musíme všichni říci: Jsem Žid,“ pronesl český prezident v angličtině a poslední větu zopakoval i v hebrejštině. Posluchači reagovali potleskem vestoje.“

  Marusko zrejme ti nic nerika „recnicky obrat“,ze?
  To te celkem lituji, ze ti na stara kolena delaji zakladni veci problemy.

  Podle tve „logiky“ musel byt JFK Berlinan,ze? :D

  • Monkey napsal:

   c1ffuntuk wilayah denpasar kita belum mempunyai agen resmi goodtea,untu info lebih jelas silah kan menghubungiEzil : 0852 18009914 (GOODTEA Marketing Dept)Anto Ismail : 08121117010, 021-33036090 085213303999 (GOODTEA Marketing Dept)ADI : 081330667224, 02196767570 (GOODTEA Marketing Dept)atau silahkan hubungi kantor kami di :Jl. Tiga Putra No. 3, Meruyung, Limo Depok (Dekat Mesjid Kubah Emas) DepokTelp. 02ir7881463Te71ma kasihc2

  • csgoroll napsal:

   My 6 month old baby loves having “cuddles with mummy” in our ergo – when she is grumpy or tired she calms down, she often falls asleep, and we can go places without needing a stroller. Only problem is I haven’t been able to wash it yet because we use it multiple times every day!

 7. Rudolf napsal:

  Zeman, co by politik, je nejlepší volba z nejhorších možností. Budiž to předzvěstí toho, že národ na tom není tak špatně a dokáže tuto šanci najít a – sice o fous – ale využít.
  Jinak není špatné se podívat na dokument, jak věc vidí uslintaná a degenerovaná část evropské populace. Nevěřím totiž tomu, že film financovali Ukrajinci. To ani náhodou:)

 8. Michal napsal:

  Zemen je první nežidovský prezident u nás, a proto židi takto kvičí. Celá ta tzv. pražská kavárna to jsou židi, kteří mají strach o to, že ztratí zde svoje privilegia, která jim udělil žid Havel a Ukrajina je taktéž vláčena židy směrem do úplného kolapsu, odtud spojení židé(Ukrajina) a českých židů. Ukrajinci, vy si tu svoji pověst u nás totálně poserete a pamatujte, že český národ nebude k ukrajinským přivandrovalcům tak tolerantní jako Němci k Arabům. Važte pečlivě svoje slova a činy, trpělivě čekejte na kolaps svojí ekonomiky a držte hubu, pokud se týká českého prezidenta Zemana. Myslím, že do doby, než se položí ukrajinská ekonomika, se položí i česká vláda, která vám posílala peníze na válku na Donbas.

  • Jaris napsal:

   Michale, mas pravdu. Prestoze Zeman chazarsky zid neni, lisa se hanebne k Izraeli a tim vlastne podporuje genocidu Palestincu a kradeze stale vetsiho uzemi. Zeman je opotrebovany clovek, ktery by si mel uzivat ve stari duchodu. Na post prezidenta se nehodi zrovnatak jako sislalek Svancnberk. Oba patri na vejmenek a ne do politiky, kde se rozhoduje o budoucich planech statu.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Michal to píše stručně a jasně a výstižně…i když na můj vkus ten Zeman těm židům leze až moc do prdele a už od samého začátku,ale to je na delší debatu….zatím je na postu p-residenta to nejlepší,co jsme tam po puči měli a to nejlepší z té hrůzy,co byla při volbách na výběr….

   A Ukrajinci ?!
   Blbější národ,až na pár výjimek,které si nechali pozabíjet od nacistů,sionistů a banderovců,snad v Evropě ani není !!!!
   Chlapi chcípají za židovský oligarchy v idiotské válce proti svým příbuzným a mladý ženský dělají kurvy po celý Evropě,to je jejich problém a né Zeman!
   Sami si nechají vládnout sionisty a importovanými zmetky a do našeho p-residenta ať se nenaváží,toho si srovnáme sami,mají svých starostí až nadhlavu.

   • Michal napsal:

    to je správný názor, hloupějším národem, než Ukrajinci, jsou snad již jen kosovští Albánci. Já si s tou lůzou ukrajinskou na tzv. Pražském majdanu na Staromáku několikrát promluvil- zkrátka primitivové, oni nechápou, že byli zneužití USA proti Rusku a nyní jsou zneužívání proti Čechům, a že je nakonec nechá ten proradný západ klidně pochcípat hlady? Že jediní, kdo jim budou chtít pomoci budou Rusové a Češi? J toto vůbec možné taková hloupost?

    • to je jedno napsal:

     Je to možné. Bída to způsobuje! Úkáčka pro samé starosti nemají čas přemýšlet o tom, co se děje. Jinak jste ještě zapomněl na Slováky. Možná i Maďaři… S Polskem je to problém, neb oni žijí Velkopolský sen – a to je prů.er. Jinak ale Polsko dost dobře zazlobilo Brusel.

   • Jaris napsal:

    Naftenko, ja nevidim hlavni nebezpeci v muslimske emigraci, ja vidim straslive nebezpeci v jeji organizaci, a to organizuji chazarsti zmetci od US, EU a Izraele!!! Proc to lidi nechapou a proc podporuji ty, kteri s chazarskymi plany drzi basu! Zeman i Svancnberk jsou prozidovsti a oba jsou spatni.To „mensi zlo“ jak nazvali volbu Zemana je take zlo. Copak tam neni jiny kandidat nez tihle dva opelichani kohouti na smetisti?! Samozrejme, ze jsou a je treba je najit. V Cechach jsou totiz take chytri lide a ne takove dve havarie, co se talci na kreslo prezidenta.

 9. Marco napsal:

  Na Ukrajině nyní probíhá stejná blamáž a oblbování, jako u nás po 89. Vzpomínáte, jak nechtěli promítat snad 8 let Mrazíka z důvodu, že se údajně jedná o komunistickou agitaci? Stejný osud měli i seriály typu Majora Zemana(k prvnímu uvedení seriálu po revoluci následoval vždy rozbor politologů a historiků, jak STB lže i když se jednalo o zadokumentované pravdivé případy)dále můžeme spomenout Plechovou kavalérii, která rovněž min 7let nebyla uvedena a tak by se dalo pokračovat dál. Před pár dny jsem kupříkladu sledoval RETRO, kde ukazovali, že jsme nestíhali vyvážet naše zboží, jaká byla na Západě obrovská poptávka ale stejné Retro v 90tých letech vykládalo o jakési nerentabilitě podniků a plných skladech bez možnosti odbytu. To je taková manipulace a lži, že člověku zůstává rozum stát. Kdysi jsem to moc nevnímal ale dnes bych za to střílel. Koukněte na manipulaci na Nově, v neděli tam byl film z USA, kde se jasně říkalo, že Rusové nás mají jako rohožku což je prý překlad Československa. V Gravitaci samozřejmě selhal Ruský satelit, který zničil všechny satelity, ve filmu Vesmírní kovbojové zase selhal, jak jinak, než Ruský satelit, který ohrožoval USA. Jen za tento víkend, kdy jsem měl čas sledovat TV jsem viděl cca 5 filmů, kde bylo něco protiruského a to u TV nečumím celý den. S celého ubohého Západu mi je na blití, v Ruském filmu nonstop narážky na Západ nenajdeme.

  • Marco napsal:

   U pořadu Retro se jednalo o značku ETA, která se vyvážela i do USA či Anglie. Vše probíhalo samozřejmě pod jinou značkou, jako se děje dnes ze strany Číny, kdy se vyvážejí produkty a značka se přidělá až v Evropě.

  • Michal napsal:

   Přesně moje názory, myslel jsem si po 1989, že je mi celá politika ukradená, ale to, co se tu ted´ děje, mě nemůže nechat klidným, ubytek života budu bojovat proti tomu, čemu jsem kdysi dávno pomáhal, podvedli mě všichni ti Havlisté,a k otmu já mlčet nebudu.

  • More napsal:

   Marco, máš pravdu a všímám si toho delší dobu ohledně těch sračkových pindosáckých filmů. I dokumenty se již vyrábí jako propaganda, stále je tam viděna jen hrdinná armáda US, jak např. na BV přiváží demokracii, hrají s i s místními dětmi před kamerami. Chtěl bych vidět, jak je vítají ty okupanty, co jim rozbili a vysávají/ovládají ti šmejdi zem.

  • contumax napsal:

   Marco

   1***

  • Ivana napsal:

   Marco
   taky jsem ten film viděla a docela mě to šokovalo, když tam zaznělo, že Československo znamená v ruštině rohožka, a taky cosi jako, že každý Čech má v zádech ruskou botu. Zírala jsem na to jako puk. Nenápadné vkládání nenávisti k Rusku do podvědomí lidí, hnus.

 10. varachamichara napsal:

  Havel-žid , Klaus-žid, Zeman-žid , A co je v parlamentu? To samé. A komu že Zeman slouží ? Českému lidu určitě ne.

  • to je jedno napsal:

   Vidíte židy všude… To by pak u nás muselo žít více židů než Čechů… Přemýšlejte o tom.

   • Marie napsal:

    Je jich u nas asi 500 000 ( pouze podle registraci v komunite). Mikulov je jejich „hlavni mesto “ na Morave.

    Neni jich vic nez Cechu, ale jsou na uplne vsech mistech, kde je snadny prisun penez, proto jsou tak videt.

    Ja je rozhodne nevyhledavam, ale narazim na ne v jednom kuse, ani je nemusim videt, staci mi, kdyz dostanu odpoved od nich, jsou jak podle pravitka ve formulacich , a v jednani krivi jako podle hada…

   • Jaris napsal:

    a vis, ze je jich skutecne hodne? Jo a Zeman zid neni, akorat by jim chtel byt.

  • Marie napsal:

   Tak tak. Konvertovani siozidi jsou stejne skodlivi…

   Tady je perfektni ukazka, co je Zeman za zrudu, nebot nas v ramci NATO chtel poslat proti Rusku:

   V souvislosti s ukrajinskou krizí, která vypukla naplno v únoru 2014 a kde se spornou stala ruská anexe Krymu, prohlásil o krymském referendu, že je v rozporu s ukrajinskou ústavou[173] a vyzval Evropskou unii a NATO k velmi razantní preventivní akci, která by Rusko zastrašila před dalšími vojenskými výpady na Ukrajinu, případně i do Moldavska. Zároveň se však vyslovil proti uvalování blokád, sankcí a embarg…

   velmi razantni preventivni akci? Zkratka po zidovsku…preventivni valky, humanitarni bombardovani…

 11. contumax napsal:

  I já sú žid…

  • contumax napsal:

   P. S.

   A vůbec jsem o tom nevěděl, že sú žid aj já, až teď po těch příspěvcích tadyhle…

   • houbeer napsal:

    Ja take v nějaké casti jsemm zid po mame-to je ale fuck,dulezite jsou jmena,připraveny plan a dobra jednotka snajpu po celym svete,to by pak byl kolaps- hehe

 12. Ivan napsal:

  V clanku sa spomina aj „anexia Krymu Ruskom…“

  To nie je pravda, ked uz, tak slo o REANEXIU, kedze Krym anektoval v prospech Ukrajiny Chruscov. Teda slo, so suhlasom obyvatelstva, k navratu anektovaneho uzemia…!

 13. Paul Durham napsal:

  Udržovat výborné a přátelské vztahy s evropskými zeměmi je normální.
  Kdo říká opak, musí dostat po držce, a je jedno jestli má nebo nemá předkožku.

 14. Vaclav Pražák napsal:

  Zeman je jediný vrcholný politik který se zastává národa.Nebýt jeho tak Blok proti islámu a další protiislámské organizace jsou za mřížemi a demonstrace rozprášeny jak v Německu.Zeman to hraje ekonomickou diplomacií na všechny strany což je pro české podniky dobře!!Na přehlídce nebyl ale setkal se z Lavrovem i Putinem což je diplomatický úspěch pro prezidenta pidistátečku.Díky Zemanovi a Remkovi na nás Rusové nejsou nasraný jako na jiné eu státy,spolu s Maďarskem a Slovenskem tam máme dobré jméno i přes sankce.Zeman nám udělal skvělé jméno v Číně a byl tam též luxusně přijat.Lituji že jsem nešel volit prezidenta a jestli bude Zeman kandidovat budu ho volit přestože s ním v hodně věcech nesouhlasím.

  • Jaris napsal:

   ale dity brepto! Sankce Rusove Cesku opetovali. Myslim, ze to zrovna byl mlecny prumysl a jeste neco. Vypustila jsem to z hlavy. Vim, ze lidi ztratili praci.

 15. varachamichara napsal:

  to je jedno… , nevycucal jsem si to z palce , přemýšlejte o tom , kdo nám vládne , a Miloš Zeman někomu slouží , nemá zájem o český lid.

 16. Petr Karlický napsal:

  Dobrý den,
  dnes jsem si u Vás obědnal trička a zvolil jsem platbu předem, ale nenašel jsem číslo úúčtu kam mám peníze poslat. Prosím o sdělení čísla účtu a banky kam mám peníze poslat.
  Petr Karlický

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!