Deset věcí, na které by si měli dávat hledači pravdy v roce 2016 pozor

tenwarningsMáme zbrusu nový rok a jako hledači pravdy bychom se měli mít na pozoru před umělými konflikty, které jsou určeny k tomu, aby nás vedly k novému globálnímu řádu. Ideální situace pro nás je taková, kdy jsme velmi ostražití a zároveň se můžeme radovat z našich životů. Šťastný Nový Rok všem.

Chcete být efektivní? Chcete se cítit plně orientovaní na život? Pak se odtrhněte od nevědomosti a věnujte pozornost tomu, co se děje, jak celosvětově, tak i na domácím trhu. Rozhodujícím prvkem pro přežití v roce 2016 bude naše schopnost věnovat pozornost tomu, co je důležité, co se zhoršuje. Tak na to dávejte pozor a buďte ostražití vůči nastraženým pastím, nadcházejícím konfliktům, podvodům a novým výzvám, které nám vstoupí do cesty, a buďte připraveni na rychlé nalezení efektivního řešení.

Zde je několik důležitých věcí, na které byste si měli dávat pozor v novém roce. Tento seznam je produktem postřehů, učiněných v minulosti, pozorování lidského chování v kontextu s dnešním sociálním inženýrstvím, stejně jako postřehů, týkajících se jasně stanovených cílů státu. Poučme se z minulosti, pozorujme a naslouchejme tomu, co se děje, a co se říká. Věnujte tomu všemu pozornost, neboť naše budoucnost je na vážkách. Nestává se každý rok, že toto vůbec můžeme vyslovit. Ale jsme na pokraji třetí světové války, zkorumpovaná vláda nám odebrala všechna naše práva a soukromí, jsme obklopeni násilnou říší, která si libuje v zotročování druhých, a jsme obklopeni světem, kde zinscenované masové střílení se stává normou ... Pokud toto není důvod k obavám, tak potom nevím, co jiného by to mohlo být.

Zde je deset věcí, o nichž si myslím, že by si jich měli být všichni hledači pravdy vědomi a měli by vůči nim zůstat ostražití a bdělí.

 

1. Dejte si pozor na stejné volební sliby, které zazněly při minulých propagandistických volebních kampaních

Propaganda je již intenzivnější. Politicky řečeno, je to jedna velká opakovací verze, stejně jako ve filmu Na Hromnice o den více. Stejné lži, proklamovaná morálka a sliby. Politici říkají hloupým stupidním idiotům, kteří jim věří, přesně to, co chtějí slyšet. Jsme svědky show, která se už začala rozvíjet, tak jak se blíží konec roku 2015. Ačkoli mnozí z nás vědí, že je to show plná lží a klamu, jsme již nyní svědky toho, že dokonce i alternativní média berou politiky čas od času vážně. Jako kdyby se někdo opravdu chystal vstoupit do politické sítě, která číší korupcí, a chtěl skutečně něco změnit.

Dbejte varování, prosím. Podívejte se kolem sebe a uvědomte si, že nám lžou každý den. Politici, kteří zneužívají platformu zkorumpovaného systému, budou dělat to, co jim řeknou ti stejní „nadřízení“, kteří způsobili události 9/11. Smutnou realitou je, že od té doby nebylo nic napraveno. Zločinci jsou stále ve vedení, vše řídí, a to by právě mělo být v nadcházejících volbách hlavním předmětem.

Místo toho, abychom opět naletěli na typický volební rok (spojený s kontrolou mysli, navozené zavádějícími vybranými informacemi), pojďme všichni přemýšlet o tom, jaké lži nám Obama navykládal za posledních sedm let. Nyní více než kdy jindy bychom měli „vyhrabat“ veškeré volební sliby, související ze svobodou, které nám Obama nasliboval a podívat se, zda je to použitelné k tomu, abychom probudili více lidí a ukázali jim podvod, který americké volby představují. Mějte na paměti, že Ron Paul byl mnohem populárnější, než John McCain, Mitt Romney nebo kterýkoliv republikánský kandidát v roce 2012, ale přesto byl vyřazen kvůli podvodům a korupci.

Zeptejte se sami sebe, jakou má Amerika naději ve volbách, které budou jakkoliv méně zkorumpované? Se vstupem do roku 2016 by toto měl být váš způsob uvažování ohledně volebního období.

 

2. Dejte si pozor na více zrádců, kteří jsou „herci krizových situací“ a dobrovolně se hlásí ke spolupráci při zinscenovaných střelbách pod falešnou vlajkou

Obama již prohlásil, že hlavním tématem jeho agendy v roce 2016 bude kontrola zbraní. Uvědomte si, jakou sílu a přesvědčivost má dlouhý seznam zinscenovaných hromadných střeleb, kdy zrádní „herci v krizových situací“ jsou využíváni k tomu, aby vyprávěli „příběh“. Tyto zvláštnosti jsou do nebe volající. Vyberte si jakékoliv zinscenované hromadné střelby a všimněte si, jak každá z nich je jedinečně falešná. Každá z nich má své vlastní zvláštnosti a nevysvětlitelné komponenty, které prozrazují, že jsou střelby zinscenované. Např. dvě plynové masky, spatřené při střelbě v divadle v Coloradu nebo zpráva o tom, že tři bílí vysocí muži ve vojenské uniformě byli spatřeni při střelbě v San Bernardinu. Dále podezřelý bílý muž, který byl na útěku a prosekával si cestu lesem v Sandy Hook, a o němž už nikdy nepadla ani zmínka nebo četa agentů Craft International, kterými se to jen hemžilo v Bostonu na místě exploze ještě předtím, než tam vybuchla bomba. Nebo chybějící důkazní videa na mobilním telefonu z natáčení v Paříži a důkaz o stejných „hercích v krizových situacích“, kteří se znovu a znovu objevují při různých střelbách. To je jen několik příkladů, jak herci v krizových situacích a hlavní aktéři jsou znovu a znovu využíváni. Nyní nastal čas, aby tomu celá Amerika věnovala pozornost a začala se zaměřovat na to, co můžeme dělat s těmito zrádcovskými herci.

Jedna věc, kterou můžeme jasně pozorovat je, že „řídící kontroloři“ jsou nyní silně odkázáni na tyto herce v krizových situacích. Obracejí se na tyto aktéry kvůli spolupráci a pravděpodobně jim velmi dobře platí. Udělejme krok zpět a uvidíme model v této hře. Spojme se dohromady a najděme nějaký nový způsob, jak ukončit tuto zradu a podvod. Možná, že by někdo mohl infiltrovat do procesu získávání nových členů a nahrát ten rozhovor, aby to potom všichni slyšeli. Možná bychom mohli vymyslet nějaký soudní proces, který by zajistil vystavení zatykače na tyto občany. Je čas být kreativním. Více k tomuto tématu chystám v příštím roce 2016.

3. Pozor na zbrusu novou pro-válečnou propagandu, vedoucí až ke třetí světové válce

Třetí světová válka neoficiálně začala v Sýrii, když USA, Izrael, Saudská Arábie a Turecko brání ISIS v naději, že se jim podaří svrhnout syrského prezidenta Bašára Asada. Můžeme očekávat, že se v roce 2016 bude budovat vládní propaganda ve stylu 2. světové války. Očekávám, že se Pentagon zaměří na profesionální sportovní odvětví a na vysoké a vyšší odborné školy se sportovním zaměřením, kde začne se zbrusu novou pro-válečnou propagandou, čímž se začnou vymývat mozky mladým mužům, že by se měli připravit na boj proti ISIS. Předpokládám, že rovněž Hollywood a mainstreamová média začnou v roce 2016 s obrovskou propagandou. Budou pravděpodobně využívat více a více událostí, vzniklých pod falešnou vlajkou, a budou je spojovat s ISIS. Potom toto použijí jako stimul ve stylu událostí 9/11 (kdy reptilní mozek „lower-brain“ měl na svědomí pudové reakce) k oklamání děti, že toto znamená válku.

Nechť krev těchto nevinných, snadno oklamatelných dětí, spočine na rukou jejich rodičů, kteří umožnili svým dětem, aby naletěly na vládní propagandu, odehrávající se stejně jako v době 2. světové války. To je úkolem rodičů, aby své děti upozornili na vládní propagandu. Z toho důvodu obviňuji rodiče mladých mužů, kterým jsou vymyty mozky a oni si myslí, že jdou do války bojovat proti ISIS, který Amerika stvořila. V roce 2016 bude nevědomost úplně stejná jako zneužívání dětí. S nárůstem nových globálních médií a celosvětové nezávislé žurnalistiky, které odhalují pravdu o situaci v Sýrii, neexistuje žádná omluva pro to, aby lidé stále věřili lžím mainstreamových médií a přitom sledovali, jak jejich syn nebo dcera zemřou v boji proti kriminálním tajným spolkům.

4. Dejte si pozor na blížící se bankovní kolaps a vlnu popření

V roce 2016 se nevyhnutelný kolaps amerického dolaru bude stále více blížit realitě. Dlouho očekávaný kolaps změní způsob života všem Američanům, a to zejména těm, kteří jsou závislí na finanční pomoci od vlády. Uvědomte si, že všichni Američané jsou zahrnuti do programů vládní pomoci (Government Aid programs). Potom ještě zvažte, že téměř všichni Američané pobírají léky na psychiku. Nyní se zeptejte sami sebe, co se stane, až jim tyto jejich léky na psychiku dojdou? A co takhle, když dojde jídlo? Už vám to dochází?

Hledači pravdy musí být nyní, více než kdy jindy, připraveni na finanční kolaps, který by mohl hrát pěkně do karet finanční elitě. Všichni víme, že se na to připravovali pěkně dlouho, a nyní jsme této realitě blíže, více než kdy jindy. Musíme přestat ignorovat zamítající tvrzení z mainstreamových médií, na jejichž základě byste si pomyslely, že se nic neděje. Místo toho teď převezměte kontrolu nad svým životem, plánujte dopředu a připravujte se na přežití. Sdílejte toto varování s rodinou a přáteli a začněte si dělat plány.

 

5. Dejte si pozor na zavádějící informace „pouze Izrael provedl útok 9/11“, které pronikají do povědomí o tom, co je skutečně pravda o 9/11

Nyní jsme svědky toho, jak se k nám plíží tyto hlasy online - přes Facebook, YouTube a různé blogy. Hlasy prohlašující „novou“ pravdu o 9/11. Hlasy, které chtějí, abyste zapomněli na to, že zločinecká síť, která provedla útoky 9/11, vyvázla bez potrestání a nyní vytvořila ISIS, se snaží vytvářet půdu pro 3. světovou válku v Sýrii. Tato síť, která nám vzala exponenciálně více svobod od doby 9/11, vykonává masové střelby celou dobu a čeká na to, až bude moci spustit v roce 2016 nový světový řád. Po celou dobu je nová psychologická operace již v pohybu, hluboko uvnitř aktivit, týkajících se pravdy o 9/11. Je to přímo výsledek myšlenky profesora Casse Sunsteina o tom, jak kognitivně infiltrovat pravdu o 9/11. Tato kognitivní infiltrace už je zde, moji kolegové hledači pravdy, takže tomu začněte věnovat pozornost.

Jak jsem vysvětlil na nedávné prezentaci na toto téma v Los Angeles – pokud začnete provádět svůj vlastní výzkum o 9/11, tak jasně uvidíte, že zavádějící informace"Izrael to udělal" je dílem zpravodajských služeb.

Prvořadým cílem těchto aktivit je odklonit vinu za 9/11 od Bushovy administrativy a všech spiklenců, identifikovaných za posledních 14 let a místo toho obvinit národní stát. Apeluji na hledače pravdy, aby si uvědomili, že obviňování "národního státu" je taktikou typických zpravodajských služeb, protože národní stát není nic jiného, než nějaký koncept. Aktivity spojené s obviněním, že „Izrael to udělal“, vedou k tomu, že se nic nevyřeší obviňováním obecného konceptu „Izraele“. Vědí příliš dobře, že jediný důvod, proč jsme dosud nepotrestali viníky za 9/11, jako jsou Bush, Cheney, Rumsfeld, Ryce, Powell, Paul Bremer, Bernard Kerik, Dov Zacheim, Rudy Guilliani, generál Eberhart, Larry Silverstein a dlouhý seznam kriminálníků, kteří mají na vině 9/11, je ten, že zkorumpovaný právní systém, jako je Komise 9/11 (9/11 Commission) a NIST, je koupený. Problém spočívá v samotném kořeni systému.

Navzdory tomuto se nové aktivity, týkající se obvinění „Izrael to udělal“, snaží rozdělit počiny o hledání pravdy o 9/11 do různých táborů – „udělali to muslimové“, „udělali to USA“, „Izrael to udělal“ a brzy, možná koncem tohoto roku nebo v několika málo následujících letech konečně objevíme na "28 stránkách," že to udělala Saudská Arábie. To je to, o čem je kognitivní různorodost.

To je způsob, jakým zpravodajská služba rozděluje aktivisty, takže skuteční pachatelé vyváznou bez trestu. Zažili jsme tu stejnou „novou“ každých pár letech od dob atentátu na JFK . „Nové" důkazy byly stále uveřejňovány (zpravodajskou službou), jen aby se zředila a zkreslila konverzace o tom, kdo to skutečně udělal. Jako vždy, „nová“ informace, jako v případě nového zavádějícího tvrzení „Izrael to udělal“, je vždy vybrána pečlivě, hlavně aby vina nepadla na skutečné zločince (Lyndon Johnson a CIA). Hledači pravdy by se neměli nechat oklamat těmito starými taktikami. Podívejte se na video k tomuto tématu zde. Budu mluvit o tomto tématu mnohem více v roce 2016.

 

6. Dejte si pozor na zinscenované, narůstající rasové, náboženské a genderové války za účelem rozdělení lidí

Všímá si někdo toho, jak levice a pravice stále přispívají k nárůstu rasových, náboženských a genderových válek? Očekávám, že tyto bitvy dosáhnou svého vrcholu v roce 2016. Politici a prezidentští kandidáti nadále s touto hrou pokračují. Více než kdy jindy jsou Američané rozděleni. Neo-feministické hnutí přichází s posvátným ženstvím. Snaží se tím potlačit a kriminalizovat humánní maskulinní projev. Konečným výsledkem je společnost, plná smíšených rolí, ztracených ctností a zavádějících hodnot. Jakmile jsou jednou lidské a rodinné hodnoty ohroženy, stane se to ideálním prostředím pro vládu, která tak může zasáhnout a mít dominantní vliv, zejména na dítě.

Islamofobie je na rekordním maximu, neboť vůdčí kontroloři se snaží propojit ISIS s islámem, a to navzdory důkazům, které dokazují pravý opak. Nicméně západní mainstreamová média mají stále svá zombie, kteří věří, že ISIS jedná jménem všech muslimů. Když víme, že ISIS nebo ISIL je politicky zmocněná, teroristická skupina, kterou řídí CIA a Mossad, tak jak ji může někdo se zdravým rozumem přirovnávat k islámu?

Dejme si pozor na rušivé zpravodajské události, jejichž cílem je usilovat o větší rasismus. Vidíme tuto taktiku po celou dobu. Místo toho, aby mainstreamová média konfrontovala policii se skutečným stavem, překrucují události, týkající se střelby, aby měly rasový podtext.

Více než kdy jindy je čas odmítat hlasy těch, kteří nám chtějí říkat, že všichni muslimové jsou teroristé nebo že ten, kdo se honosí vlajkou Konfederace je terorista nebo že všichni černoši jsou zločinci. Uvědomte si, že toto je americká vojenská a zpravodajská propaganda, která má za úkol rozdělit lidi a ospravedlnit válku. Nedovolte, aby na vás, hledače pravdy, měla tato propaganda v roce 2016 vliv.

 

7. Dejte si pozor na „víru“ v globální oteplování, tak jak se nám snaží uvalit globální uhlíkovou daň

V roce 2016 se to bude jen zhoršovat. Mluvím o víře v globální oteplování, která pracuje na bázi autopilota. Hnutí, které ignoruje logiku a rozum, je rozhodnuto zotročit celé lidstvo uvalením trvalé uhlíkové daně na všechny lidské činnosti, postupuje tak rychle, jako nikdy předtím, díky spolupráci s OSN a její agendou. Pojďme pokračovat ve shromažďování všech důkazů, které potřebujeme pro obžalobu a doufejme, že budou odsouzeni všichni, zejména takzvaní IPCC "vědci", financovaní vládou, kteří nadále rozšiřují klamné zprávy o globálním oteplování ještě léta poté, co bylo prokázáno, že toto hnutí ve prospěch globálního oteplování je lživé.

Pojďme si také představit, že v roce 2016 budou masivní protesty. Pokud to bude nutné, tak proč bychom nemohli bojkotovat společnosti, spolupracující s agendou pro zdanění klimatu. Něco se musí nakonec stát, takže zůstaňme bdělí ohledně této problematiky v roce 2016. Fakta mluví sama za sebe, takže pojďme se snažit, aby nastal den, kdy argumenty, o které se opírá hnutí na podporu globálního oteplování, budou u soudu zpochybněny. Jinými slovy, pojďme vyzvat zbytečně alarmující aktivisty, propagující globální oteplování, aby prokázali svá tvrzení nebo jinak budou čelit vězení za podvod.

8. Dejte si pozor na to, jak mladí lidé, narození v novém tisíciletí, chápou nový světový pořádek

Některým z vás to může připadat překvapivé, ale my zde máme mladší generaci lidí, složenou z mnohých, kteří jsou příliš mladí na to, aby si pamatovali události 9/11. Mnozí z těchto takzvaných "Millenials“ (mladí lidé narození v novém tisíciletí) " jsou X faktorem, pokud jde o budoucnost Ameriky, protože mají sklon chápat mnoho z toho, co se děje, ale zdá se, že jim chybí alarmující obavy, znepokojení a naléhavost situace. Zdá se, že mnoho z těchto mladých lidí přijímá svoje zotročení, protože to je všechno, co zná. Narodili se do otroctví, takže se zdá, že neví jak se bránit. Hledači pravdy si musí dávat pozor na tento faktor v souvislosti s tím, jak se pohybují kupředu. Oslovte tyto lidi a pokuste se jim vysvětlit, co je to čest a vlastenectví, a jak se to liší od toho, být stoupencem řádu. Vyhodnoťte jejich smysl pro lidskost, hodnoty, celistvost a závazky vůči svobodě. Musíme si být vědomi toho, že někteří z těchto mladých lidi mohou být pod nějakým druhem masové kontroly mysli, která nutí lidi dělat cokoli, co jim řekne stát. To jsou moje obavy. Mým záměrem je rozšiřovat toto téma a přivést k němu pozornost lidí, protože rodiče, hledající pravdu, mají povinnost vychovávat své děti a identifikovat znaky, které naznačují, že někdo může podléhat masovému ovládání mysli.


9. Dejte si pozor na americké vojenské příslušníky, kteří jsou následovníky řádu

Toto téma jde ruku v ruce s předchozím tématem, týkajícím se mladých lidí, narozených v novém tisíciletí. Mnozí američtí vojenští příslušníci jsou dnes mladí lidé, narození v novém tisíciletí, kteří slepě poslouchají rozkazy. Je na nás, abychom mluvili s těmito muži, a dokázali posoudit, zda by skutečně poslechli rozkazy k zabití nebo ublížení americkému občanovi. Jak se více a více přibližujeme ke konci Ameriky, třetí světové válce a jiným masovým událostem, do kterých by mohla být nasazena americká armáda (nelegálně) proti americké veřejnosti, dávejme si pozor na tyto faktory, poslušné řádu. Připomeňme našim rodinným příslušníkům a přátelům, kteří narukovali do armády, že následování řádu je protiprávní a že je to zbabělé. Jen opravdový člověk, který vyznává skutečné hodnoty a má odvahu, se dokáže postavit za pravdu a odmítat nezákonné rozkazy. To je lekce, kterou by se měla naučit policie a armáda. To je poselství, které bychom měli sdílet s armádou a policií. Připomeňte jim jejich přísahy v roce 2016. Doufejme, že si přesně uvědomí, co je v sázce. Pojďme také sledovat znaky, které má člověk, jež je příliš dobrým následovníkem řádu.

Je důležité rozšiřovat toto téma mezi mladými lidmi, narozenými v novém tisíciletí, stejně jako mezi příslušníky policie a armády. Potom ať si přemýšlí o tomto problému a ať zpytují svoje svědomí a zásady morálky.

 

10. Dejte si pozor na byznys s rakovinou

Na závěr, budeme je znovu vidět tento rok i během celého příštího roku. Všude budou růžové stuhy, aby se získalo více a více peněz na rakovinu. Zní to sice velmi ošklivě, ale mnoho organizací, hlavně farmaceutických společností, vydělává hodně peněz na rakovině. Obvyklá propaganda bude hrát roli v průběhu celého roku 2016. Aby se dostala rakovina do povědomí lidí, musely být vynaloženy miliony dolarů. V roce 2015 také došlo k záhadným úmrtím naturopatů, nabízejícím léčbu rakoviny přírodními prostředky.

Protože znalosti o léčbě rakoviny se šíří a korupce ve zdravotnickém průmyslu se stává všeobecně známou, můžeme očekávat větší odpor ze strany rakovinového průmyslu, který se snaží izolovat znalosti o rakovině. V roce 2016 budeme pokračovat v šíření informací o zdravotní péči a o prevenci nemocí, takže lidé se naučí, jak se osvobodit tím, že se nejprve stanou nezávislými na medicíně, podporované řídicím systémem.

Toto je deset náhodně vybraných témat, které považuji za důležité, tak jak se blíží rok 2016. Mohl bych zahrnout další témata, ale doufám, že lidé budou tyto informace sdílet a společně můžeme udělat rok 2016 lepším. Výzev, kterým budeme čelit v roce 2016, je mnoho. Nikdy předtím nebyla pravda pod takovým útokem. Mnozí z nás se budou muset připravit, aby se dokázali postavit za pravdu v roce 2016. Pokud souhlasíte, prosím sdílejte tuto zprávu s dalšími hledači pravdy.

Autor: Bernie Suarez, http://truthandarttv.com/

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/01/10-things-truth-seekers-should-beware-of-in-2016.html
66 Komentářů k Deset věcí, na které by si měli dávat hledači pravdy v roce 2016 pozor

 1. Josef Švejk napsal:

  Dejte si pozor na všechno! V demokracii je možné cokoliv, nebo něco jiného.

  • pavelka70 napsal:

   Švejku, a víš proč? Samostatná demokracie neexistuje. Je to ve skutečnosti rané stádium anarchie! Samotná definice slova "demokracie" je v příručkách tak rozsáhlá a nejasná, že si ji kdokoli a jakkoli může dorána vysvětlovat. Jasný?

   • Josef Švejk napsal:

    Na základě čeho usuzujete, že mi je něco nejasné?

   • Samo napsal:

    Demokracie - jednoducha definice - vlada lidu v prekladu. Kdepak si vladne lid? Mozna nekde v amazonii kmeny indianu. To co mame my je jasna plutokracie a kleptokracie.

  • Karel napsal:

   To sedí!

  • Guldur napsal:

   To jo, je to prázdný a tudíž velice tvárný pojem.
   Ale to, co autor kecá o 9/11 - kdo to ne/udělal - to je zcela směšné a do nebe volající - ISRAEL MÁ NA SVĚDOMÍ 9/11 a ostatní false flags, války,...! Jde o systematickou neutralizaci gojímů - nás všech ostatních!
   Tím, že směšně zastírá pravdu Bushem a podobnými loutkami zcela shazuje i zbytek článku (mimochodem jasné věci, pro každého kdo se trochu zajímá..). To je jedno, že velkou část pomohli plánovat či přímo naplánovali osoby mimo izraelské území - ať už Rotshild, Soros, Rockefeller,... Kristol, Perle, Kagan,...... či přímo uvnitř - Netanjahu, Peres,... to je jedno - oni všichni představují a jsou Izrael! A to nejen podle občanství - pro ně je to stav mysli (psychopatické), prostě klasické židovské "znič všechny kdo by tě mohli jakoli ohrozit, zbytek zotroč a zneužívej co to dá...).
   Je to tisíciletá tradice, jsou prostě nástroj ďáblův a tím pádem i boží - jsou holt mlat, který musí oddělit to zrno od plevy v lidské rovině.... vina je v lidech samotných, v tom, že si nechají tak snadno vymít mozek, díky okolním materiálním starostem, marnivosti, apod.!
   Nesnášim ty apologistický kecy některých rádoby pravdohledačů!

 2. Jan Jinsky napsal:

  11. Dejte si pozor na autora. Neumí počítat. V americké armádě jsou podle něj 15-ti letí - viz bod devět jeho desatera.

  12. Pozor si nedávejte, zdejší web bude dál přemýšlet za vás a předhodí vám zaručeně pravé, pravdyprosté instrantní řešení.

  • Jáchym napsal:

   Dobrý den, pane Jinský, s tím bodem 11 a 12 s Vámi musím bohužel souhlasit. Napsal jste to přesně. Myslel jsem si původně, že se názorově rozcházíme úplně ve všem, ale nejspíše to ani zdaleka není pravda. Na ledačems bychom se nejspíše shodli. Pracoval jsem pro ministerstvo vnitra i pro armádu jako civilní nižší zdravotník, vždy to bylo na rehabilitačním oddělení, dával jsem dopořádku alespoň kousek zdraví policistů, vojáků a hasičů (obecně řečeno - ale pokud doopravdy pracujete pro nějakou ze silových státních složek, tak to o mne bezpochyby víte....). Přeji Vám hodně zdraví a pohody do roku 2016! U Vás pozoruji Jáchym

   • proud napsal:

    A ja porad proc jsou policajti a gumy takovy "buci",uz tomu pomalu zacinam rozumet,neco na tom bude s tim vymejvanim kebuli :-))))))))

    • Jan Jinsky napsal:

     Proude, zkus to vzít logicky. Zde jsou předpovědi z článků NWOO za minulý rok:
     - zhroucení dolaru
     - posílení rublu a zavedení zlatého rublu
     - vypuknutí třetí světové války
     - porážka režimu na Ukrajině
     - zhroucení ekonomiky USA
     - zhroucení burz
     - vyzbrojení imigrantů

     A ono nic. Jsou to jen kecy, převážně ruské propagandy. Obávám se, že ti, kterým je hlava vymývána jste vy. A to si ještě tleskáte, jak jste chytří a všemu rozumíte a vidíte mocným do karet. Je to docela legrace :)

     • proud napsal:

      Jsou to prebirany clanky,co je v nich,je tady,zapominas ze jde o latku k premejsleni a ne o bernou minci,latka k uceni a treninku,a mimochodem,kolik se toho plni z predpovedi mainstreamu? :-))))))))))Mel by ses naucit rozlisovat informacni hodnotu a hodnotu toho co si autori sami ze svejch hlav pridavaji a ne vinit web a Honzu ;-).Jestli nejsi uz uplne blbej,pak taky vidis,ze i nazory v diskusich se ruznej,co? :-))))

      • proud napsal:

       Navic,kdyby sis vsimal,oni se ty predpovedi vlastne i jistym zpusobem plnej,nesedej akorat casovy osy :-).Ve treti svetovy se prave nachazime,ze to vnimas jinak je jenom tvuj problem,a burzy maji taky spoustu problemu......to jen na priklad ;-)

       • Bogus Sobotka napsal:

        Proude,
        a co se napriklad splnilo na teto predpovedi?

        "23.5.2014

        Rusko vrací úder. Zároveň spouští akci Dvouhlavý zlatý orel. Dolar běží o život. Západu začalo odpočítávání před další velkou krizí.

        Poslední případy „hry na sankce“ proti Rusku delší dobu připravovanou operaci „Dvouhlavý zlatý orel“ podstatně urychlily. Konkrétně to znamená, že president Putin hodlá začít razit pětirublové zlaté mince. Obsah zlata v jedné minci o průměru osmnáct milimetrů s ražbou dvouhlavého orla se štítem a korunou má být 0,1244 trojské unce (jedna trojská unce je 31,1034768 gramů). Spolu s posilováním obliby čínského jüanu prakticky ve všech světových finančních metropolích se přibližuje okamžik, kdy dolar přestane být jedinou používanou rezervní měnou ve světovém obchodu. To by pro Ameriku byla katastrofa, protože by to okamžitě obnažilo všechny dlouhodobé problémy hospodářství Spojených států. Toto a nic jiného je podle řady analytiků jediná opravdová motivace, která by Spojené státy přiměla jít do velkého válečného konfliktu. Nicméně, jak se zdá, dolar to má již „spočítané“.

        Rubl jako světové platidlo
        Rusko si masivní ražbu zlatých mincí může dovolit, má druhé nejvyšší zásoby zlata v trezorech, dvanáct a půl tisíce tun. Těžitelného zlata je jenom v nově otevřeném ložisku v Magadanské oblasti dva tisíce tun. Opatření může mít rychlé dalekosáhlé důsledky. Po vytvoření dostatečné zásoby zlatých směnitelných rublů může Rusko požadovat, aby úhrady za dodávky surovin ropy a plynu prováděli odběratelé ve zlatých rublech, nikoliv v zelených „žabích kůžích“, jak dolarům říkali indiáni, nebo v o něco méně znehodnocených eurech.
        Tím dojde postupně k přechodu mezinárodních plateb z dolarových na rublové. Současně může Rusko s Čínou vnutit světovým bankám spolu se zavedením zlatého rublu participaci na vlastním SWIFTU a platebním karetním systému."

        :D:D:D

        • Jan Jinsky napsal:

         To je v pořádku, jen se pleteme v časové ose :) To jsou zanedbatelné detaily

       • Marie napsal:

        Vsechno, co trotl vyjmenoval skutecne vezi, ikdyz pomaleji. To nikdo nemuze presne na den ci mesic rict, ale bezi.
        Dolar zhrouceny je, jinak by USA neokradaly uplne vsechny zeme, ktere jsou jim podrizeny podvodnym menovym kurzem a nebyly by nuceny od nich odkupovat nepotrebne smejdy
        u nas za poslednich asi 50 mesicu ze 17 na vice nez 26 korun za podelany dolar, v Mexiku taktez obrovsky propad, rikala mi dnes sousedka, ze v poslednich 6 letech hodnota dolaru vuci pesu zdvojnasobil (!). Takze dolar pada a my to platime, pouze u me osoby je to ztrata 122 dolaru mesicne z 6500 korun!!! A to mi ten provokater drzy nedoplati, ale bude vykladat, jak se mame dobre a ze si kazdy za to, jak se ma, muze sam! Tak se mi nediv, ze bych mu za to dala pres hubu hned, protoze lze.

        Rubl posilil, ne ze ne. Vzdyt ho shodili az nekde pomalu ke stovce rublu za jeden podelany dolar, a dnes je srazeno na polovinu. Otazka zlateho rublu se resi spolecne s Cinou a Iranem a dnes jsem cetla, ze Indie uz nekupuje dolar pro nakup ropy, bude platit rupiemi a nakupovat od Iranu, takze dolar nepujde do prcic ze dne na den, ale postupne bude vyrazen.
        K porazce rezimu v Kyjevi dojde, ne ze ne. Prispiva k tomu prichod cicich vojsk do ukrajinske armady. Rusko to resit bude.
        Ekonomika USA zhroucena je. Dukazem toho je TTIP vnucena a vloni uzavrena smlouva EPA.
        burzy nebudu komentovat, protoze to je loterie, nic vic, podvodna loterie, a ta se zhrouti, tak jak uz se to stalo, to je zase jen otazka casu, ktery se presne odhadnout neda. Vyzbrojeni emigrantu probiha v taborech v Nemecku. A treti svetova bezi a ten magor to zapira, to proste nema cenu se s nim o tom bavit. Je to trotl.

        • Bogus Sobotka - jazykovy analytik napsal:

         Maruska:

         "Dolar zhrouceny je, ....Ekonomika USA zhroucena je."

         Marusko, to jsou nake tvoje bazenove sny ne? :D

        • Jan Jinsky napsal:

         Marie, pokud měna posiluje, tak to není běžně chápáno jako její zhroucení. Jak by to USA dokázalo, aby dolar posiloval a přitom se hroutil? To je docela umění....

         A k rublu - tady máš vývoj kursu - můžeme směle říci, že rubl je na tom nejhůř za posledních 10 let
         http://www.xe.com/currencycharts/?from=RUB&to=USD&view=10Y

         Chápu, že tě to netěší. Netěší to dokonce ani mně, protože slabé Rusko není nic, co by přispívalo ke stabilitě ve světě. Ale je to fakt. Ten nezamlžíš.

        • proud napsal:

         Panove,jeden jako druhej,koukam ze jste traktoristi,tudiz vam nemuzu tuhle vec vysvetlit proste proto,ze byste nerozumeli,takze jak rikaval tata blbcum aby mel pokoj: "Maaaate pravdu"! :-))))))))))))))

        • soudruh napsal:

         Ano proude :-)

         "jak rikaval tata blbcum aby mel pokoj: „Maaaate pravdu“ proude ! :-)

        • Jan Jinsky napsal:

         Proude, spíš je to tak, že došly argumenty. On někdy i traktorista má pravdu. A realita je svině - nedá se popřít :)

  • Jana Karásková napsal:

   "Mnozí američtí vojenští příslušníci jsou dnes mladí lidé, narození v novém tisíciletí"

   To mi taky přišlo až úsměvné...

   Jinak s tím Mossadem a 911 už je dost důkazů... Gelatine Group ve WTC "izraelští studenti umění vyfocení s výbušnými aparáty v desítkách krabic...

   Něco se ale děje, Rebekah Roth která napsala dvě knihy o tom, jak to bylo s letadly, a právě i o Gleatine způsobila, že byl nyní cenzurována YT kanál Jima Fetzera... který vydal knihu Nobody Diet at Sandy Hook, a mluvil o tom, jak mu jí zakázal Amazon po pár týdnech prodeje... nyní je zdarma na rense.com

   • Jana Karásková napsal:

    Oprava Nobody Died in Sandy Hook :)

    James Henry Fetzer
    11 hod ·
    After the San Bernardino attack, The White House announced that these terrorist attacks will end when more gun control laws are passed. I didn’t know about TERRORISTS FOR GUN CONTROL. The reason it slipped out is that that Obama is behind these staged shootings in order to promote gun control. For proof, see “The Real Deal Ep #137 Staging attacks from Sandy Hook to San Bernardino. We have even found the Craig’s List ad for extras in San Bernardino. And in NOBODY DIED AT SANDY HOOK (2015), whichamazon.com banned so you would not know, I included a study that shows, when guns are banned, crime goes up!

    https://www.youtube.com/watch?v=f-W3rIEe-ag

   • Jana Karásková napsal:

    Jim Fetzer about R. Roth attack to him

    JIM FETZER'S YOUTUBECHANNEL SUSPENDED
    https://www.youtube.com/watch?v=OAbbLcVmezM&feature=youtu.be

    MBC Official Backup Channel
    https://www.youtube.com/channel/UCu9nEaYvp1ILUlM75D0b8lg Jim's New Facebook Archive Page htt…

 3. /\ napsal:

  .. a taky si dejte pozor na trolly.

 4. Rudolf napsal:

  To že na prvním místě schází to nejdůležitější - tedy zvýšená pozornost na to, co do našich potomků systém hustí od jeslí a uvádění to na pravou míru a sjednání pořádku s vychovateli a učiteli, je pro mě velké zklamání. Když tohle nevidí na prvním místě, tak svět je, milí zlatí, v prdeli.

 5. contumax napsal:

  Dejte si pozor sami na sebe, často se v lidech a čím dál tím víc, je v člověku Goliáš a ten je mohutného vzrůstu a síly, velký bojovník ...

  Říká se mu pýcha na svůj intelekt...!!!

  • Robo napsal:

   Aj s Goliasom to bolo inak, Edo.

   Prajem si, aby sa všetci ľudia na svete dozvedeli pravdu!

   • contumax napsal:

    Robo

    Ale nebylo...

    • Robo napsal:

     Edo, už som Jaris povedal, že si ju vážim (aj) za to, že z Biblie dokáže vybrať pravdu.
     Je tam. Aj veľa lži. Nie nadarmo sme "židokresťania".

     Používaj naďalej svoju hlavu, Edo.
     Nástrahy sú, aj kde by si ich nečakal..

    • contumax napsal:

     Robo

     To právě dělám jestli jsi si nevšimnul...

     Poslal jsem Ti odkaz na uložto...

     Nezlob se prosím Tě, já si myslím, že to budu mít uloženy jinde ale doma to už nemám, uklidil jsem věci k jiným lidem, rodině nevěřím ani slovo...

     Budu to mít v záložním Tera disku, tam toho mám dost, asi 5 let shromažďování dat...

     • Robo napsal:

      Všimol, Edo, všimol. Veď som Ti to už písal (niečo podobné).
      Len sa od vlastného rozumu dokážeš občas odkloniť, keď príliš dôveruješ všetkému v Biblii.

      Ten odkaz mi ešte neprišiel..

  • Robo napsal:

   http://www.tartaria.sk/vedy-a-viera/viera/david-a-golia

   Málokto si uvedomuje, že skutočne celá história (h-iz-Tóry-a, nie dejiny) slúži len tým istým ľuďom, ktorí pracujú na našej záhube..

   Goliáš - Slovan, David - žid. To hovorí za všetko. A keby aj nie, môžete si niečo prečítať v odkaze..

   • Jožo napsal:

    Robo, trepeš tu samé stariny, dačo nové nemáš?

   • Ivana napsal:

    Robo
    děkuji ti za odkaz. Pro mne to byl velmi zajímavý článek. Docela mi potvrdil mé domněnky či představy, jak asi mohla vzniknout Bible. Určitě se na ty stránky příležitostně vrátím a prohlédnu si je důkladněji.

    • Robo napsal:

     Ivana, vrelo doporučujem.
     A ešte viac, aby si si našla výhľadovo čas aj na ten druhý odkaz, čo som doporučil Jožovi.
     V istom zmysle podobný, avšak mnohovrstevný, krásny..

   • Jaris napsal:

    Robo, Golias nebyl Slovan, ale filistinsky bojovnik.

    • Robo napsal:

     Jaris, Slovanské kmene si dávali rôzne názvy zvyčajne podľa aktuálneho vodcu tej-ktorej skupiny, kktorá bola po zhoršení klimatických podmienok migrovať.
     Je teda možné, že pravdu máme obaja.
     Hlavne som chcel ale poukázať na to, že s Davidom a Goliášom to bolo inak, než sa všeobecne predkladá..

  • proud napsal:

   Contumaxi,neni novinkou ze v kazdym z nas drime vseho schopna bestie,v uplne kazdym!,naprosta vetsina ji vsak potlacuje a nedobre dela,z toho jsou pak ruzny prusvihy.Je treba ji osvobodit,ale naucit se ji ovladat,najit rovnovahu,nikoliv ji porusovat.I vseho schopna bestie muze ctit spravny moralni pravidla a zpravidla to taky dela,protoze ne ona ti porouci,nybrz ty ji,paklize je vsechno jak ma bejt.Ona je jednou z pojistek preziti.

   • contumax napsal:

    proud

    Je to past, sám sobě být vězněn svou nadutostí, sobectvím a hlavně svádět to na ty druhý...

    • proud napsal:

     Proto jsem to psal,souvisi to,kazdej musi zacit sam se sebou a pred sebou.......to plati jak pro me,tak ale i pro tebe,tuhle praci bysme meli delat neustale.

     • proud napsal:

      Z toho taky plyne bejt sam sebou a nenechat si rvat srouby do hlavy cirkvema,chapes? ;-)

      • contumax napsal:

       proud

       Církvemi ne ale Biblí ano pane proud...!!!

       • Miki napsal:

        Proude ,Contumax nalezl tu hledanou univerzální pravdu ne tu svou.Jako by lidé stále dostatečně nevnímali co je sobectví ,ješitnost...

        • contumax napsal:

         Miki

         1 ***

        • contumax napsal:

         Miky

         Lidé by si měli uvědomit už od dětství,že spoluzodpovídáme za chod tohoto světa...!!!

         Že jsme jedna velká rodina, že na celém světě máme všichni pra pra pra tety a dědečky...

         Tedy jsme lidstvo lidí, a ne člověk člověku vlkem...!!!

         A právě ušlechtilost a lidská důstojnost či vznešenost člověka nás zušlechťuje...

         Mohl bych toho vypsat povícero ale zbytek ať si lidé uvědomí,aby je to přivedlo k zamyšlení...!!!

      • Ivana napsal:

       Proude
       přesně tak :-)

 6. JazzBoo napsal:

  0. Dejte si pozor na lež. Je pracovním nástrojem chazarů!

 7. houbeer napsal:

  Jj,rudolf-mam 5dětí,matku 35let ucitelkou na zs-vim jak to myslis

  • Jaris napsal:

   houbeer, pet deti? To je fantasticke! Opatruj svou rodinu jako oko v hlave. Preji jen to nejlepsi.

   • houbeer napsal:

    Jaris napiš mi na foru jestli chces,, pokecat,,jj vsechny deti narozeny doma!....jen to nejlepsi bohuzel nejni mozny.jsme sami v opuštěné vsi,1.rok,nekdy je to těžké,kdyz ono je malo,, komunit,,neni z ceho vybirat,tak jsme,, zalozili,, novou,s verime ze dobri lide prijdou a trebas se usadí,jenze dnesni lidi-rodiny maji,, strach zit bez prace v babylonu,v podstate bez penez a hlavně!byt cely den s rodinou a ženou- jj rodina je dnes neco klidne na 2roky a pak rozvod...atd atd.- bojujte,co nejmene kupujte,vyrabejte,pestujte,vymenujte a informujte

    • Jaris napsal:

     Houbeer, moc Tve rodine drzim palce. Do te opustene vesnice bych se take nastehovala, ale bydlim na Tasmanii v Launcestonu(ostrov pod Australskym kontinentem). Tady take davaji lisky dobrou noc. Dal uz je akorat Antarktida a Novy Zeland. Moc zdravim!

 8. contumax napsal:

  Hledači by si měli dát pozor na to, že všechno cajti zaznamenávají...

  Potenciálního odboje se bojí...!!!

  • Jan Jinsky napsal:

   Pokud policajti sledují tento web, tak to už jsou silně přezaměstnaní. Nebezpečnost NWOO je přibližně stejně strašlivá jako hrozba Kim Čong Una, že vymaže USA z mapy světa.

  • Marie napsal:

   Tady na sobe sam vidis negativni ucinky tve viry v boha. Strach je vysledek. Bojis se ty, a to je spatne.

 9. Kryštof Koucký napsal:

  Námět pro posouzení:

  Zdravím všechny diskutující. S doporučeními souhlasím, vnímám však trochu jinak tezi, že neo-feminismus podporuje posvátné ženství. Je asi možné, že takto zvrácená forma je v Americe aktuální, však posuďte sami, jaký pohled na celou věc je zde;

  Pořady o vědomé sexualitě:
  http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=3687

  Společenstvo rytířů Bohyně:
  http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=4230

  V jednoduchosti asi jde opět o zneužití přirozených psychologických mechanismů, konkrétně o nezvládnutí přechodového stadia opuštění matky. Na toto téma konkrétní díl je zde:
  http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=5380

  Zdraví studio Beroun SVCS
  sv.studio.beroun@gmail.com

  • contumax napsal:

   Bůh se píše s velkým B, to jen lidé nevěřící mají bůžky, baťůšky neboli záchranné padáky aby přistáli tam kam nemají...!!!

   Jsem pod Boží ochranou, pod Pánem Ježíšem Kristem...

   Čeho se bát...???

   Pravdy a práva...???

   Upozorňoval jsem na to, že to oni se bojí a né já...

   Nemám rád převraceče a už vůbec né převrácené děvy...!!!

   Pokud jsem nic neprovedl...???

   Z čeho mám mít strach...??? !!!

   • Miki napsal:

    Opět dobře držený štít i použit meč pravdy contumaxi.Bát se můžeme jen Boha.On je spravedlnost,pronajímatel života,dokonalost‼

  • contumax napsal:

   Koucký

   Moc rád se na to podívám, toto téma " mužožena " je opravdu velký velký zlo...!!!

   Díky za odkaz...

 10. StupidníGojim napsal:

  Vytvořit si názor je obížné, logicky vyvozovat je směšné, neboť nikdo nezná logiku. Jen těžko porazíte světovou elitu sionistických satanistů ovládajících, zotročujících a manipulujících ovce, leda byste začali vlastnit mass média a krmit lidi objektivními informacemi, které by lidem neříkaly, co si mají myslet. Informace by je měly donutit uvažovat a přemýšlet, zpřístupnit mozku odemnknutí blokace ovčanství, jedině tak přimějete lid udělat razantní krok ke svobodnému světu, ať už budou muslimové, křesťané, psi nebo kočky. Tenhle jednoduchý krok by položil celou světovou elitu, jelikož by neměla ovce k prorážení svých cílů, neměla by ovce, které by šly do armády či k policii bojovat proti svým bratrům a sestrám, vše je o psychologii, což gojimům chybí, a chybí to všem Vám tady - ale přibližujete se čím dál blíž a blíž. Vlastnit média či vytvořit médium, které sledují miliony lidí, se asi nikdy nepodaří - ač z hlediska gojimového uvažování by se to hodilo a to velmi. Žid Vám tohle nikdy nedovolí, jelikož má armádu ovcí, která Vás zničí.

  • StupidníGojim napsal:

   Dále, bojkotovat veškeré volby, bojkotovat veškeré zábavy pro zblbnutí ovcí (velký příklad jsou PC hry a vše tomuto podobné), sociální sítě, elektronika, tarify, smlouvy, peníze, demnostrace, alkohol, cigarety, zdravotnictví - nebrat prášky a různé zbytečné věci proti například alergii, ze které se můžete vyléčit přírodně. Léčit se bylinkami, pěstovat vlastní plody a také je konzumovat, konzumovat také vlastně vyrobené jídlo bez oblbujících chemikálií, bojkotovat jatka, masokombináty a mnoho dalších věcí. Shrnutě BOJKOTOVAT společnost, Českou, Evropskou, bojkotovat vše, bez čeho se dá přežít. Pak teprve uvidíte ten expanzivně rychlý úpadek zvěrstev a rychlý nárust spravedlnosti. Po takovémto kroku by určitě nastalo další krveprolití ze strany satanistů, ale gojimova vůle musí být pevná!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!