Poté, co uniklé emaily H. Clintonové odhalily její válečné zločiny, předvídá státní zástupce USA její obžalobu do 60 dní

HILARY-WAR-CRIMESNejvětší ohňostroje na Nový rok nebyly v New Yorku ty, které se rozzářily na nebi nad hlavami oslavujících na celém světě, nýbrž ty, které se schovávaly v další várce hanebných e-mailů, které se dostaly na veřejnost — a obsah je tak výbušný, že Clintonovou lze obvinit z válečných zločinů.

Mezi e-maily bývalé státní tajemnice jsou uložené důkazy o mimosoudních vraždách spáchaných rebely v roli spojenců USA, přičemž bojovníci přidružení k Al Káidě k těmto rebelům patří rovněž. Navíc v nich jsou důkazy o tom, že za válkou Západu s Libyí stálo spíše zlato, stříbro a ropa než cokoliv jiného. A co je klíčové — tyto důkazy byly obsaženy v e-mailech adresovaných Clintonové, takže tajemnice o tomto všem věděla, ale neudělala nic pro to, aby vyhlásila poplach.

“Řečeno přísně důvěrně —jeden rebelský velitel prohlásil, že jeho jednotky pokračují v souhrnném vraždění všech cizích žoldáků zajatých v boji […]. Extrémně citlivý zdroj dodává, že rebelům se dostává přímé podpory a tréninku ze strany malého počtu jednotek egyptských speciálních sil, zatímco jednotky speciálních francouzských a britských sil operují ze základen v Egyptě podél libyjské hranice. Tyto jednotky přehlížejí transport zbraní a dodávek rebelům,” uvedl dlouhodobý přítel rodiny Clintonových, provádějící neoficiální průzkum pro tajemníka Sidney Blumenthala, v e-mailu z 27.03.2011. [Veškerá zvýraznění typu tučného písma byla do úryvků e-mailu doplněna.]

Vedle mimosoudní povahy těchto exekucí nebyli “cizí žoldáci” — na rozdíl od asociace, kterou tento pojem vyvolává — nutně bojovníky. Ve skutečnosti používají rebelové tento termín často k popisu černošských libyjských civilistů a subsaharských obchodních partnerů „podporovaných Kaddáfím v rámci jeho politiky cílené na africkou unii,” kteří pak byli vnímáni jako loajalisté a stali se předmětem rasových a etnických čistek. K nejhoršímu příkladu tohoto přístupu došlo v důsledku odplaty při vymazání města Tawergha čítajícího asi 30 000 obyvatel z mapy jednotkami podporovanými NATO ze sousedního města Misrata — čímž v podstatě vzniklo v srpnu 2011 město duchů. Telegraph k tomu napsal:

Po usmrcení Muammara Kaddáfího byly bojovníky spojenými s novými prozatímními úřady uvězněny stovky migrujících pracovníků ze sousedních států. Bojovníci obvinili africké černochy, že byli žoldáky ve službách bývalého vládce. Tisíce subsaharských Afričanů takto byly pochytány od srpnového pádu Kaddáfího.

Organizace Amnesty International zjistila, že skupiny rebelů a milicí mučily a zneužívaly vězně v desíti z jedenácti zařízení, ve kterých skupiny fungovaly poté, co po pádu režimu prakticky zmizela policie a vojenské síly. Dlouho se říkalo, že tyto milice byly infiltrované al Káidou - ale jak ukázal stejný e-mail, existovaly “průběžné zprávy o tom, že skupiny radikálů/teroristů jako libyjské bojové skupiny (LibyanFightingGroups) a Al Káida v islámském Maroku (IslamicMaghreb- AQIM) infiltrují [přechodnou vládu] a její vojenské síly.” Přesto se k rebelům dostávalo impozantní množství zbraní včetně tanků, protiletadlových zařízení a “téměř nekonečné množství útočných pušek AK-47 a munice” díky tomu, že to síly spojené s USA přehlížely, jak je zjevné výše.

K tématu zlata, o kterém se často debatuje, ukázal e-mail z 02.04.2011, že citlivé zdroje svázané s Kaddáfím informovaly, že vláda vlastnila “143 tun zlata a podobné množství stříbra.“

“Toto zlato se nashromáždilo během současného povstání a mělo se použít k vytvoření panafrické měny založené na libyjském zlatém dináru. Tento plán měl poskytnout frankofonním africkým zemím alternativu k francouzskému franku.” Tyto zdroje také uvádějí, že “… pracovníci francouzské tajné služby tento plán brzy po začátku tohoto povstání prokoukli a to bylo jedním z faktorů, které ovlivnily rozhodnutí prezidenta Nicolase Sarkozyho o zapojení Francie do útoku na Libyi.” Jako další motiv Sarkozyho angažmá je uvedená“touha získat větší podíl na libyjské ropné produkci [sic].”

Veškeré tyto informace poslané přes neveřejný a nezajištěný osobní e-mail Clintonové mohly být technicky dostupné komukoliv s pomocí hackera. Odhalení skutečnosti, že byla předem informována — zejména ohledně mimosoudních vražd ze strany rebelů podporovaných Spojenými státy a jejich spojenci — má eminentní význam.

“Bylo dosaženo kritického množství informaci v rámci vyšetřování tajemnice a jejího blízkého personálu,” řekl bývalý státní zástupce USA, Joe Di Genova, ve svém rozhlasovém rozhovoru v úterý. “A jak to spěje k závěru, odhaduji, že v nejbližších 60 dnech […] budou důkazy shromažďované na straně FBI tak zajímavé”, že státní zástupkyně generál Loretta Lynch bude muset podat žaloby. K tomu vysvětlil, že jestliže se Lynch rozhodne neobvinit Clintonovou, “…bude to jako Watergate. Bude to neuvěřitelné.”

Claire Bernish píše pro TheFreeThoughtProject.com

Autor článku: Claire Bernish

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/01/after-clinton-email-leak-exposes-her-war-crimes-frmr-us-attorney-predicts-indictment-in-60-days.html

Související: http://www.nwoo.org/2015/04/26/unikly-audio-zaznam-svedci-o-libyjske-valce-2011-jako-o-promyslenem-podvodu/
37 Komentářů k Poté, co uniklé emaily H. Clintonové odhalily její válečné zločiny, předvídá státní zástupce USA její obžalobu do 60 dní

 1. weissbach napsal:

  Média: extremisté založili provincii „chalífátu“ Daiš na Filipínách
  http://cz.sputniknews.com/svet/20160111/2105669/dais-extremiste-chalifat-filipiny.html

  Sice to sem nepatří, ale není na Filipínách náhodou vojenská základna USA? Je!
  Takže s dodávkami zbraní, falešných pasů, drog atd. nebude mít IS problém. Totéž v Německu. Armádu už přesunuli, tak ještě doorganizovat, dozbrojit, stanovit cíle /pokud nejsou/ a peklo může začít.
  V kontextu toho je dobré si připomenout rozmístění strategických systémů v Jižní Korei jako "reakci na zkoušku vodíkové?? bomby" v Severní Korei. Tak to se musí Čína pořádně nachystat.

  • contumax napsal:

   weissbach

   Přesně takovýhle války, válka je vyjde levněji a je účinná...

  • Paul Durham napsal:

   tenhle 2016 bude rok neomezených možností , všechny rekordy budou překonány a nemyslitelné se stane skutečností

  • Novapalo napsal:

   Úplne vedľajšie.
   Všetko sa bude chovať podľa absolútne iných "fyzikálnych" zákonov, ako si predstavujú na Západe......
   Všetko bude ináč.......
   Nič nebude tak, ako si naivne mysliaci Česi pod vplyvom západného myslenia - myslia.......!!
   Česi sa stali tupci demokratickí západní a preto nie sú schopní myslieť ináč........
   Tým nemyslím niekoľko individualít, ktorých však Česi nepustia k slovu.....
   Západ bude zničený nielen islamom, ale aj duševne chorým západným spôsobom myslenia a života. A preto Česko, ktoré je prostitútkou Západu a Vatikánu, bude znášať dôsledky svojho prostituálneho charakteru a nič im už nikto nepomôže.... Však všetci "praví veriaci v Boha" sa budú snažiť zachrániť sami pred ostatnými. Teda všetci ostatní budú nepriatelia tých, ktorí budú chcieť prežiť........ Kto zomrie a kto prežije? Určite na to nebudú platiť degenerované (ako píše slovenský génius Kysucký) demokratické zákony. Smrť jedinca nezaistia žiadne majetky, ani peniaze, ani viera v Boha, ani intelektuálske myslenia, ani .... skutočne ste takí tupci, že ničomu nerozumiete??!!

  • Marie napsal:

   Patri to sem weissbachu. To je cele organizovane sionisty v USA ve spolupraci s Izraelem. Proste depopulace a valka jedou najednou. Moc malo lidi si to uvedomuje, spise se kloni k te valce (konecne ji vidi), ale tomu druhemu elementu uz tolik pozornosti nevenuji, pritom se nas tyka uplne vsech uz nekolik let.

   Diky, ze jsi to sem dal. To je dalsi dukaz, ze IS je jen banda najatych uchylaku za ucelem vrazdeni lidi po svete, jde skutecne o celosvetovou valku. Lidi tu svou likvidaci jenom urychli, pokud se nechaji plosne postvat proti muslimum, kteri se nakonec budou branit, protoze s IS nemaji nic spolecneho. Hodne se o tom dozvis na strankach zemi BV.

   Ja jsem nekde zaregistrovala, ze Zeman nechal zridit ceskou ambasadu v Saudske Arabii, ktera v poslednich letech velice figuruje v podpore tech zmrsenin, co si rikaji dokonce Islamsky stat. Na co ji tam potrebujeme, kdyz tam nasi lidi temer nejsou?
   Na nic, ale muze se hodit jako utociste pro organizatory, k uskladneni cehokoliv, je to proste nicim neobhajitelne z hlediska prospechu nasi zeme.

 2. Josef Švejk napsal:

  Škoda, že se Mark Twain nedožil našich časů, mohl by si konečně vyjasnit svou nejistotu:
  "Občas si nejsem jistý, jestli světu vládnou moudří lidé, kteří si z nás dělají legraci, nebo dementi, kteří to myslí vážně."
  Nikdo už nemusí pochybovat o prudké inteligenci sídlící v hlavách Clintonové, Bohouše Sobotky a jiných vůdců dnešního světa. Jediný rozdíl mezi našim lídrem a lesbičkou je, že náš má za sebou jen pár tisíc idiotů ve zbrani ochotných hájit jeho zuřivý boj o naše dobro kdekoliv na světě.

 3. Všímálek napsal:

  A všimněte si toho mlčení neziskovek, lidskoprávních aktivistů ..... až totéž udělá protistrana tak zase vylezou z transparenty

 4. Carlos IV napsal:

  Blumenthal - do (_!_) maji tam v SSA jeste nejaky NE- Zidy??
  (tedy pardon: Chazary?)

 5. Carlos IV napsal:

  Tady jeden o Zidech (Clintonka tam taky patri) - drive nez prijde Marie :-)
  Boeing jedne mezinarodni spolecnosti prave vzletl z Londyna a v kokpitu se ocitli vedle sebe prvni pilot - Zid a druhy pilot - Cinan. Nabrali letovou hladinu, prepli na Auto a usadili se v kreslech. Pilot-Zid po chvili prohlasi: "Nesnasim Cinany!" Cinan na to: "A to proc,lah?" Zid: "Protoze rozsekali Pearl Harbor!" Cinan na to: "To ne my, to Japonci!"...po chvili Cinan procedi "Nesnasim Zidy..." "A to proc ?", vyskoci prvni pilot. Cinan: "Protoze jste potopili Titanic!" A Pilot Zid na to: "Neee, to my ne, to byl ledovec (Iceberg)" ! A Cinan : "Hele - Iceberg, Zuckergerg, Bilderberd, Goldberg - vsechno stejnej smejd !" :-)

 6. Carlos IV napsal:

  Oprava - Bilderberg :-)

 7. petr366 napsal:

  Sluníčkáři nemlčí .Už se snaži polehoučku lhát ,překrucova i zlehčovat viz Britské listy.

 8. zed napsal:

  Nikdo Clintonovou nikdy neodsoudí, stejně jako Sarkozyho. Oba budou vesele kandidovat v prezidentských volbách. To jsou články vzbuzující marné naděje. Čím větší svině, tím větší má štěstí.

 9. contumax napsal:

  Někde jsem se dozvěděl, už nevím přesně kde, že je TlustoprdkaClinton snad svobodný zednář 33 stupně...

 10. Carlos IV napsal:

  Weissbach 1**

 11. Anna napsal:

  Ty emaily jsou jen potvrzením toho, co by myslící lidé už dávno nevěděli. Ta ženská stvůra - a mnoho dalších krvavých a nenasytných zrůd na této planetě, jsou ohavné temné duše. Ale teď je doba třídění, kdy se temná karma vyvalí, aby se začala vyžívat odteď. Sami vidíte zrychlení všeho. A toto bude pokračovat jak lavina. Nic z toho, co přichystali temní duchové, se nezdaří. Vše již bude odsouzeno ke krachu. Nic se už nebude opravit. Přežije jen dobré a správné. Zůstane jen to, co neodporuje Bohu.

 12. Ikema Monika napsal:

  Další lahůdka pokud dojde oficiálnímu prohlášeni vedeni z Wal Sreetu a Washington DC končí !! Japonská vláda se rozhodla vstoupit do Infrastrukturní Investiční banky založené Čínou AIIB vedená Japonskem na Filiplnách ! Tímto nenápadným podrazem řekla sbohem USA jdeme s Čínou a Ruskem! Očekávám vyvolané umělé podmořské Tsumami a zemětřesení i na Okinawě !

 13. martin bareš napsal:

  Pěkně tu kočenu fotograf nasvítil.

  Samice jak má bejt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!