Sexuálne prechmaty v Kolíne: Teraz trestné oznámenia  proti polícii a médiám

Alice-Schwarzer-ziemlich-alt-Steuerhinterziehung-Verfahren-bloed-gelaufen-hexiest-BeastOlle-Kamellen:  Na prelome roka bola zjavne tak polícia ako aj médiá úplne bez zmyslov. Táto kauza sa nemala stať. Ako dnes vieme, je celá táto udalosť ohľadne Kolínskej hlavnej železničnej stanice a údajné masové znásilňovanie len preto také zlé, lebo sa o ňom veľa informovalo. Keby sa to rezervovane opomenulo, nestalo by sa takmer nič..

Koho zaujíma tých údajných 80 poškodených, pravdepodobne len zábavy chtivých žien, ktoré chceli z toho zjavne len profilovať, hľadajúc u pouličných lamp, čo je im bežne zakázané.

Nahliadli sme na základe tohto do berlínskych  Gesinnungs-Manufaktur  (propagačné oddelenie pre zdravý názor ľudu)  Spolkovej vlády, ako by sa malo politicky korektne na túto udalosť v Kolíne reagovať, keď nie všetci zodpovední práve v priebehu konca roku spojeného s opíjaním, tak zle zareagovali.  Existujú rozličné nepísané zákony, ktorých účty musíme dnes platiť, aby sme sa nemuseli stretávať s nacistickými útokmi.

Najtvrdšia kritika je nasmerovaná proti samotným „Kaktusom“, ktorí sa trestuhodne vyplakávali policajtom. Keď sa pohybujú v svojej nespútanej túžbe po zábave  v danom čase a v takomto regióne, musia vždy počítať s “radostným rozrušením“ svojich blížnych. Okolnosť, že títo pochádzajú čiastočne z iných kultúrnych kruhov, neoprávňuje k sťažnostiam. Tu platí staré dobré príslovie: „Komu niet  rady, tomu niet pomoci“. A keďže údajné poškodené nie sú nevzdelané, a teda vedia, čo je Multikulti,  mohli toto predpokladať už vopred. Ostatne je úradne potvrdené, že pri tejto udalosti neboli poškodené Afričanky ani moslimky.

Alles-wird-gutMensch-Staatszeugen_de-Aufkleber_neutral-300x113

Všetko bude dobré , človeče!

Okrem toho svedčí správanie dotknutých o hrubom nerešpektovaní iných kultúr, obzvlášť tých, ktorí sú odkázaní na ochranu, ktorí nedávno pricestovali a od ktorých je naša spoločnosť tak zúfalo závislá.

Tu by bola jedna dobre mienená celospoločenská úloha, čušať.

Okrem toho sa dospelo vo vládnych kruhoch na základe skúsenosti k tomu, že sa netreba nad takouto excesiou v skutočnosti znepokojovať. Skôr to treba vnímať ako novú normalitu a realitu. Len preto, že si dotyční ešte neosvojili spôsoby správania iných kultúr, nie je dôvod k obavám. Keby sa mali Nemci (ako menšina na tejto planéte) najskôr korektne integrovať v takomto novom svete, museli by sa to tiež naučiť a vo svojej úbohej intolerancii  by v žiadnom prípade neprejavovali toleranciu.

Tu má nemecká spoločnosť čo dobiehať. V iných kultúrach sa neinformuje prednostne o ženách, čo hovorí už o pokrokovej spoločnosti. Koniec koncov, je  diskriminujúce znevažovať mužov ako “ženy”. To by sme mali konečne pochopiť.

Claudia Roth

Claudia Roth

V neposlednom rade sa preto držia početné feministky a ženské hnutia trvalo v úzadí, keď ide o komentovanie týchto prípadov. Tieto skupiny sa považujú za multikultúrne, k prisťahovalcom naopak veľmi chápajúce, prístupné, čo je aj správne a žiadané. V každom prípade možno ešte diskutovať o tom, či by iní ľudia, ktorí sú dnes ako ženy ešte diskriminovaní, nemali byť radšej zaradení ako postihnutí, čo by mohlo uľahčiť ich integráciu. Vieme už zo škôlok, že existujú ľudia a poškodení ľudia, pričom to druhé nie je samozrejme normálne. Vďaka pokročilej medicíne vieme, že aj to je odstrániteľné. Nachádzame sa na najlepšej ceste k jednotnému, bezpohlavnému ľudstvu. Ak tento stav niekedy dosiahneme, nebudú sa opakovať scény ako v Kolíne.

Alice Schwarzer

Alice Schwarzer

Dve veľmi prominentné ženy bojujúce za ženské práva sa vyjadrili ku Kolínskemu excesu. Alice Schwarzer a Claudia Roth. Zhodne a spontánne prišli na základe klebiet k tvrdeniu, že keby boli pri tom oni, nič by sa nestalo. K tomuto sa môžeme bez výhrad a z celého srdca pripojiť. Dúfajme, že obidve sa častejšie zahĺbia do takýchto pálčivých bodov, aby tam klíčiace, prekypujúce emócie ešte v zárodku nechali zmraziť šokom.

Záverom možno povedať, že sa médiá v tomto prípade pomýlili. Keď vezmeme do úvahy paragraf 130 trestného zákonníka, je už rasistické označenie: Arabi a severní Afričania hodnotené ako poburovanie ľudu. Ak by sme vychádzali z korektnosti spravodajstva o dvojnohých bytostiach bez toho, aby sme to priradili jednej skupine, mohla by to polícia a médiá nechať bez povšimnutia. Takto sa musia postaviť k novelizovaným paragrafom o poburovaní ľudu.

Napokon je dôležité pochopiť, čo je ľud a kde sa presne nachádza. To, že exaktne vieme, kto je ľud a takisto vieme, že je neustále chránený, bolo a je isté, že sa národu nikdy nič nestane. Dlho sa ale musí opakovať, že takáto forma prípravy témy políciou a médiami je bezpochyby poburovaním národa.

Darth-mudder-angela-merkel-der-Besen-kehrt-wieder-ich-bin-das-volk-mutter-der-Nation-nicht-mein-Land-qpress

Ja som národ, ale toto nie je moja krajina. Metla zasa zametá!

 

Zdroj: http://qpress.de/2016/01/05/sexuelle-uebergriffe-von-koeln-jetzt-strafanzeigen-gegen-polizei-und-medien/
9 Komentářů k Sexuálne prechmaty v Kolíne: Teraz trestné oznámenia  proti polícii a médiám

 1. weissbach napsal:

  Vtipný článek. Nicméně smích přejde, když si představíme kolaps, který čeká policejní a justiční aparát zahlcený tisíci případy. To se nedá i přes Angelinu obamovskou variantu "yes we can" zvládnout. To nezvládne ani německá administrativa. Takto vznikají enklávy bez práva. Respektive bez možnosti právo vynutit. Tak jak je to v pověstných no-go zónách známých z Francie, Belgie, Britanie a Švédska. V USA jsou jich v každém větším městě mraky, jen se jim říká jinak. Gangland. Právo silnějšího. Tavící kotel z něhož se rodí nový člověk, nový Evropan-vykořeněný člen gangu, muslimského, nebo árijského bratrstva. To je celkem jedno. Pro člověka chvátajícího do práce a posílajícího děti do školy v něm není místo.....

  • contumax napsal:

   To by mě zajímalo kolik těch zapřísáhlých nepřitelkyň mužů,sní o otom aby byli znásilněný...???

   Kolik jich asi může být...???

   V procentech anebo v promile...???

  • Paul Durham napsal:

   To je tak, když se z orlů stanou slepice a nechají si vládnout liškama, které prohlásí kuny za největší přátele slepic. Radostné kdákání jest pak slyšet ze slepičí televize, když kuny napochodují do kurníku.

 2. Hum napsal:

  Necudujem sa, ze sa ztych starych raroh stali feministky...

 3. .lak napsal:

  Je to jednoduchý, privilegovaní imigranti budou sjíždet upáděné aby kapitalisté nezchudli a se zaměstnavateli otrokáren budou a možná už jsou bratři v triku.
  https://www.youtube.com/watch?v=hhDVV7mOmnY

  • .lak napsal:

   Kdy samozřejmě jim plutokracie patří a nikoli kašpařině voblbeb maňasy trupely demokradtůrovaných vovčanů.

 4. Jarek* napsal:

  Kolegové, toto je čítankový příklad manipulace. Takovou demagogii nemohl vymyslet žádný idiot. není ale nic jednoduššího, než se oprostit od emocionální jiskry této manipulace a jít za jejím kořenem. To, co ty psychopatky plácají, není z jejich hlav. Je nutno jít za tím, kdo jim to do těch hlav natloukl. A i ti jsou jen dealery těchto myšlenek. Vše se tvoří v centru a do toho centra směřují veškeré linky. Není to žádný Bilderberg, či jiný korporátní spolek. To jsou jen viditelné nástroje ideově řízené z jednoho centra. Záměrně jsou tito předhazováni veřejnosti, jako to tzv. zlo. Kdyby je hned někdo na místě všechny v hotelu postřílel, tak se vůbec nic nestane. To je třeba si uvědomit. Je to jen jedna z nastrčených vějiček na nevědomou společnost. Společnost je z tohoto centra řízena tak, aby toto nikdy nepochopila. Proto Vám mohu doporučit jen jednu věc a to nastudujte si Koncepci sociální bezpečnosti a Dostatečně všeobecnou teorii řízení. Se znalostí těchto materiálů nebudete muset s prominutím kvičet na diskusích "nad tím bordelem", protože mu budete plně rozumět a budete vědět odkud jde, co sleduje a kam Vás má "dobrovolně" dotlačit.

 5. francesco napsal:

  Nápis na metle je úplne nesprávne a mätúco preložený: "Ja som národ, ale toto nie je moja krajina."
  Správne má byť: "Ja som národ, ALEBO toto nie je moja krajina." - dosť veľký rozdiel, nie?

 6. Šimon napsal:

  Claudius Roth, Alan Schwarzer.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!