Vůdce proti-islamizační PEGIDY stíhán politickým establišmentem za tričko proti-znásilnění

rapefugeesVůdce hnutí pouličních protestů Patriotičtí Evropané proti islamizaci Západu (PEGIDA) čelí stíhání za nošení trička s nápisem „Rapefugees not welcome“ (Znásil-chlíci nejsou vítáni“) sloganu při pochodu 4000 lidí tento víkend v Kolíně. Po zprávách o skandálu s masovým znásilňováním migrantů, které zachvátily Evropu, zorganizoval Lutz Bachmann se svým hnutím PEGIDA tuto sobotu v Kolíně protest „Rapefugees Not Welcome“ (Znásil-chlíci nejsou vítáni), kde se zdůrazňovala důležitost Západní kultury a svobody a ochrany žen.

Ale zatímco politickému establišmentu trvalo čtyři dny, než se postavili k orgiím sexuálních útoků na Nový rok, tak neztrácel žádný čas a zahájil stíhání pana Bachmanna za nošení trika, které protestuje proti znásilňování migranty.

Noviny Leipziger Volkszeitung hlásily, že pan Bachmann – který nemá nouze o kontroverze – byl zažalování politikem strany Zelených a právníkem Jurgenem Kasekem, který toto triko nazval „rozvracením“.

Pan Kasek promlouvající poté, co spatřil pana Bachmanna oblečeného v tomto triku na Facebooku (výše), řekl: „To není satyra. To je rozvrat,“ a podal trestní oznámení drážďanskému prokurátorovi.

To triko má ten samý motiv jako plakáty, které nesli včera při pochodu PEGIDY – tj. ženu pronásledovanou ozbrojenými muži. Pan Kasek argumentoval: „Je to jen záminka k podněcování nenávisti.“

Pan Bachmann byl už cílem rozsáhlých deligitimizačních snah už od vzniku PEGIDY v roce 2014. Byl nucen rezignovat z vedení této skupiny poté, co byly po internetu šířeny jeho obrázky oblečeného jako Adolf Hitler. Znovu byl dosazen poté, co se ve vedení PEGIDY vyjasnilo, že ty obrázky byly překresleny.

Včera s PEGIDOU demonstrovalo asi 4000 lidí. Pro pouliční hnutí platí přísná pravidla chování, ale tento protest vykolejili někteří členové „HOGESA“ (Chuligáni proti šaría), kteří začali být agresivní a nezvladatelní, čímž policii donutili, aby nasadila ke kontrole situace vodní děla.

by RAHEEM KASSAM 10 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/10/anti-islamisation-pegida-leader-charged-by-german-cops-for-anti-rape-t-shirt/
32 Komentářů k Vůdce proti-islamizační PEGIDY stíhán politickým establišmentem za tričko proti-znásilnění

 1. napsal:

  Kde se dá to triko sehnat?

 2. pražská vlaštovka napsal:

  I já bych mela zájem o dva kusy!
  j.

 3. weissbach napsal:

  Více satiry a méně satyrů by bylo nejlepší řešení nejen pro Německo. Realita se však převrací přesně obráceně…
  To tričko nemá chybu!

 4. Carlos IV napsal:

  No ono asi bude potreba aby cmoudi vopichali dceru/zenu toho pana Grueneho a nazory se zacnou menit…Nemecka ucta k litere zakona a autoritam vubec versus nase ceska Svejkovska povaha tady kontrastuje naprosto markantne. Mne se triko taky libi.
  S jeho obstararnim si to vidim jedine na samovyrobu – pocitam za chvili uz i v CR se Vam budou cukat neco podobnyho vyhotovit a za dalsi chvili to bude na krim!

  • Radim napsal:

   spíš by měli ti křivonosí kozošuci opíchat přímo celý establishment německa včetně Grueneho

 5. rur napsal:

  To byla ta demonstrace kde obklíčené demonstranty německá policie vyzvala k opuštění náměstí a pak je polila vodou?
  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=150463

 6. Adolf Balík napsal:

  Před chvílí Facebook Konvičkovi zablokoval stránku Islám v České republice nechceme.
  http://www.novinky.cz/domaci/391514-facebook-zablokoval-stranku-islam-v-ceske-republice-nechceme.html

 7. Carlos IV napsal:

  Testuji nas uz dlouho – porad jedni a ti sami. Minimalne uz od francouzsky revoluce. 9/11 byl takovy nejvetsi novodoby test. A vysledek vidite sami – porad jim nelze nic dokazat. Bojim se ze silvestrovska afera nabude podobny konec. Ach Koline, Koline….kdysi jsem tam mel milou.

  • Jaris napsal:

   Ja to videla a dobroser Donutil se u mne odepsal. Nikdy mi nebyl sympaticky a hele, jak se vybarvil!

   • Všímálek napsal:

    Stejně šokoval národ v 80. letech M. Kopecký, když moderoval pomlouvačný seriál o emigrantech.

    • contumax napsal:

     Všímalek

     Někde jsem viděl jak filmový hvězdy v národním divadle byli pro hitlerovské Německo, potom o něco starší a mladší filmový hvězdy v roce 68 taky v národním divadle a záhy v 77 roce anticharta…

     • Všímálek napsal:

      Však to je u nich standard, stačí se podívat do 50. let na petice herců proti nepřátelům režimu, na spokojeně úsmívající se herce na záběrech u stolu s podpisovými archy Antichart (ačkoliv dnes vyprávějí, jak tam byli s odporem).

   • antirabbidus napsal:

    já bych snad ani herce nesoudil neb již od dávných časů platilo, že byli poplatni režimům… vzpomeňme na V. Buriana, Mandlovou, Kopeckého a mnoho dalších…

 8. Adolf Balík napsal:

  SVOBODA a SPRAVEDLNOST
  Facebook ZABLOKOVAL stránku „Islám v České republice nechceme“.
  Krátce před 18. hodinou zjistili administrátoři stránky „Islám v České republice nechceme“ (dále IVČRN), že stránka, jež se mohla pyšnit více než 162 000 příznivci, byla bez varování zablokována provozovateli sociální sítě facebook.
  Stránka, která vznikla v roce 2009 z iniciativy několika angažovaných občanů, se v debatách o islámské expanzi stala nepominutelnou autoritou. Její administrátoři koordinovali dvě občanské petice (v roce 2014 proti rozšíření práv islámského náboženství v ČR, v roce 2015 proti tzv. uprchlickým kvótám), jakož i řadu dopisových iniciativ, návštěv politiků a seminářů. Příznivci stránky iniciovali vznik Bloku proti islámu, který díky spolupráci s parlamentní stranou Úsvit – Národní Koalice aktivně promlouvá do vnitrostátní politiky. Předseda občanského spolku Blok proti islámu, doc. Martin Konvička, byl léta jedním z klíčových administrátorů stránky IVČRN.
  „Není to poprvé, co byla stránka IVČRN facebookem zrušena – stalo se to již v červnu loňského roku,“ řekl k události Konvička. Tenkrát se tak stalo na základě pomluv a útoků proislámských aktivistů, ale administrátorům stránky se podařilo společnosti Facebook prokázat, že odpor k ideologii islámu, není totéž, jako vyvolávání nenávisti vůči jednotlivým věřícím. „Tentokrát může být situace vážnější, protože všichni víme o volání řady evropských politiků, včetně německé kancléřky Merkelové a českého ministra vnitra Chovance, po cenzuře sociálních sítí,“ dodal Marin Konvička.
  Administrátoři IVČRN vyzývají své příznivce, aby neklesali na mysli. Až do zjednání nápravy a obnovení facebookové skupiny budou se svými příznivci komunikovat přes záložní stránku „Islám v ČR nechceme“ a na stránce „Blok proti islámu“.
  Blok proti islámu vyjadřuje administrátorům IVČRN naprostou solidaritu. „Pokud se někdo domnívá, že rušením diskusních platforem umlčí hlasy občanského protestu, hluboce se mýlí.
  Za svobodu slova je dnes stejně jako před pětadvaceti lety nutno bojovat,“ dodal Petr HAMPL, místopředseda Bloku proti islámu.

  • pozorovatel napsal:

   A takých prípadov je hromada…

   „Svoju skúsenosť s nemeckou cenzúrou mal aj predseda SaS Richard Sulík, ktorý si všimol, že Facebook zrušil 148-tisícovú skupinu Kolínčanov s názvom Nett-Werk Köln. Údajne už 1. januára poobede začali do skupiny písať ženy, čo všetko zažili, do rána 6. 1. však Nett-Werk Köln z Facebooku odstránili. „Bolo možné čítať množstvo statusov očitých svedkov, obťažovaných žien, ľudí, ktorí ničím nebudili dojem, že by boli extrémisti alebo, čo i len vulgárni. Kebyže na tejto stránke nestrávim včera takmer hodinu, neverím, že vôbec existovala,“ píše Sulík. [...]

   Ešte v septembri sa pri osobnom stretnutí nemecká kancelárka spýtala zakladateľa Facebooku Marka Zuckerberga, či sa niečo chystá urobiť s nenávistnými komentármi na Facebooku. Zuckerberg odpovedal: „Zostáva urobiť ešte nejakú prácu.“ „A pracujete na tom?“ opýtala sa ho Merkelová v angličtine. „Áno,“ odvetil jej riaditeľ Facebooku. Konverzácia mala zostať súkromnou, zachytil ju však omylom zapnutý mikrofón.“

   zdroj: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Facebook-Google-a-Twitter-sa-podrobili-Merkelovej-Budu-cenzurovat-tych-ktori-s-imigraciou-nesuhlasia-259723

 9. contumax napsal:

  “ Jdu evangelizovat muslimky „…

 10. Hum napsal:

  Opustite fakebook a chodte na vk.com..

 11. Ikema Monika napsal:

  !!!Taky bych zakoupila pár triček ale nápis : US ARmy Not Welkom až půjdeme demonstrovat proti vojenským základnám na Okinawě ! Šmejd Abe vůbec ne poslouchá Japonsky lid je zalezlí hluboko v zadku v USA achce povolit postavit na moři přistávací plochu čím bude porušen mořské korály a vůbec cele životní prostředí pod vodou !!

 12. evropské hodnoty napsal:

  Jóóó tykadla? Jo to známe.
  Demoška v praxi.

 13. Adolf Balík napsal:

  Na Facebooku dnes ráno nevidím skupinu NWO vítejte v realitě!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!