OSN: Uprchlíkům můžete pomoci závětí i po vaší smrti

12465780_1024085054304621_5296726790806200653_o-696x392

Rozsáhlá reklamní kampaň OSN v novinách: ,,Vaše závěť pomůže! Darujte uprchlíkům budoucnost – s vaší závětí. Vyžádejte si naší brožurku!

4. ledna portál ,,Anonymous Kollektiv“ oznámil: ,,Humanitární podfuk je stále odvážnější: OSN vás nechá umřít snaději, napiš teď svojí závěť! S velkou a široce pojatou reklamní kampaní, právě teď američany řízená ,,Agentura OSN pro uprchlíky“ (UNHCR) připomíná, že Němci ve vztahu k probíhající azylové tsunami toho neudělali ještě dost.

Nyní to dokonce může být osobní pozůstalost [1] [2], kterou Němci mají pomoc víc jak miliónu, ilegálně do země zavlečeným žadatelům o azyl. Doopravdy výbušná situace nastane, když se zjistí, že právě tato ,,Agentura OSN pro uprchlíky“ v loňském roce Světový potravinový program pro Syřany zkrátila ze zhruba 26,50 € měsíčně za osobu, jen na 11,90 € za osobu [3]. Tím záměrně a vědomě nechala vypuknout gigantickou azylovou vlnu, která v současné době propukla v Evropě. S aktivní podporou Merkelové, Gaucka a spol. se do země každý měsíc zavleče, tak jako tak, 10 000-15 000 nových ilegálních migrantů denně. Na to nezapomeňte!“

Zdroj: http://www.info-direkt.eu/uno-fluechtlingshilfe-und-ihr-testament/

Unbenannt-1

Napíšte testament (závěť) OSN – utečenecká pomoc. Darujte finančnej elite Vaším testamentom budúcnosť! Váš testament slúži k blahobytu, nadbytku, luxusu a na to, aby ste mali strechu nad hlavou. Obchodujte teraz a zomrite bezstarostne! Viac odvahy k slabomyseľnosti a straty chuti do života! www.uno-fluechtlingshilfe.de

 

Totálny pohreb: Okrádanie mŕtvych nie je objavom modernej doby. Existuje už odvtedy, keď si človek odhryzol ovocie zo stromu poznania, teda keď sa nechal opantať závisťou, lakotou, pomstychtivosťou a mocou. Otázkou je len, do akej  miery  je schopné  pokračovať v tejto činnosti OSN. V mene „apokalyptického dobra ľudstva“ ide OSN o mnoho ďalej, ako  nám dalo neomylne jasne najavo vo svojej poslednej kampani. Teraz sa môže každý zainteresovaný hlupák zúčastniť na európskom odlidštění, sám seba quasi odstrániť a mať pritom ešte úplne čisté svedomie.

Posledné je rozhodujúce ….čisté svedomie, tu ešte viac k tomu  alebo ešte lepšie odkazy na  originálne  reklamné  oznámenia  OSN, pozri tu (PDF) .

A presne tu je tento názor jednoznačne  potvrdený. Táto kampaň OSN  neprekvapuje. Mainstreamové médiá čerpajú z týchto zdrojov a učia nás denno-denne humanizmu až do sebaobetovania. Preto musí mať všetko svoj poriadok. Ostatne, svoj poriadok malo už v 30-tych a 40-tych rokoch všetko, keď porovnateľné Mainstream-médiá presvedčili ľudí z celkom iných dôvodov  nielen o  správnosti  vtedy sprostredkovaných správ, ale ich viac alebo menej prikázali. …………

Fachkunde-Holzmaße-Ster-Minister-Gabriel-SPD-Verrat-EU-Europa-01

Nachádzame sa zasa na zrovnateľnom bode, len vychádzame z iného smeru. Každý, kto dnes pochybuje o sprostredkovanej pravde, je samozrejme Nacík, zberba, alebo “lúza“ ako to vedel ”vytrubovať“  tlstý Siggi zo Sociálno – ľudového frontu.  Od tej doby je Siggi novým pojmom pre hlúposť. Dobre vychovaní ľudia sa prekonávajú vo svojej slušnosti  k systému … až do úplného sebazničenia. Len na reálne príčiny a tvrdé zákulisie, za ktorým sa skrývajú  úplne iné fakty stavu vecí ako tie doteraz predkladané, by sme sa nemali radšej dívať.

Ak by chcel teraz niekto prísť s nápadom vyťahovať iné ako oficiálne udávané príčiny, jednalo by sa samozrejme o čisté spiknutie. A keď ani tieto teórie oficiálnej línii nevyhovujú, tak ako je uvedené vo filme (toto miesto sa vzťahuje na film Testament 1:28:50 do 1:33:00), potom sa musí samozrejme jednať o čistú ezoteriku. Viete už, že existujú típkovia, ktorí hovoria o Naci   na odvrátenej strane mesiaca a ich návrate. Každý rozumný človek sa drží  oficiálnej línie a neprovokuje , aby sa nestal nejakým spôsobom  podozrivým pred zamestnávateľom alebo úradom. Z preventívnych dôvodov budú tvrdí fašisti Antifa-členmi  zbití vo postranných  uličkách.

Teda čo vlastne chceme?  Kultúrnu rozmanitosť, alebo jednotvárnosť. Chceme jednotnú kultúru, aby sme mohli  byť kompatibilní v „Jednej svetovej vláde“, alebo chceme radšej rozdielne kultúry, ktoré sa, ak je to potrebné, nahradia a môžu priniesť pozitíva? Z humanitného hľadiska by bolo určite lepšie prikloniť sa k rozmanitosti kultúr. Z hľadiska ekonomického je samozrejme žiaducejšia jednotná kultúra, lebo sa minimalizujú náklady správ a jednotkové náklady na človeka možno ďalej znížiť.

Pozor fašizmus prichádza, všetky druhy ....tiež ANTI Zavrieť ústa! Myslieť zakázané!

Pozor
fašizmus
prichádza, všetky druhy
….tiež ANTI
Zavrieť ústa!
Myslieť zakázané!

Aby sme zostali vážni, jednotná kultúra by bola tak či tak na „dlhé lakte“, lebo globalizácia, ak nebude  odstavená /odstránená/, bude neodvratne musieť k tomu viesť. Bavíme sa teda iba o rýchlosti. Niektorým stratégom sa zdá, že proces bude o niečo rýchlejší, lebo sa môže stať, že sa s brutálnym miešaním kultúr objavia úplne iné skryté javy. Každý môže teraz hádať, čo by sa dalo zakryť  alebo sa  zaoberať s týmto: Mier bol včera…./Film a politika/ [Film und Politik].

No, ako vždy sa vy ako čitateľ môžete rozhodnúť, či je práve OSN dôveryhodným jediným dedičom. Na to si musí každý odpovedať sám. V tejto súvislosti  sa možno pýtať, kto vlastne udáva v OSN tón? Ale keď sa chcete vyhnúť obavám, tak prijmite  jednoducho jeden z nespočetných, vládou vopred pripravených názorov k tejto hrôze, aby ste boli potom duševne zdravý človek, tak ako to stojí v obrázkovej knihe. A buďte potom prosím ostražitý a hláste všetky osoby ako nacisti, ktorí sa odvažujú tiež len v úzkom kruhu vyjadriť svoje myšlienky, ktoré neboli predtým úradne uznané ani schválené.

 

Zdroj: http://qpress.de/2015/09/03/uno-laesst-leichter-sterben-machen-sie-ihr-testament/

 

Odkazy:
[1] Agentura OSN pro uprchlíky: Machen Sie ihr Testament! (Udělejte svojí závěť!)

[2] Agentura OSN pro uprchlíky: Poradce – vaše závěť!
https://www.uno-fluechtlingshilfe.de/fileadmin/redaktion/PDF/Allgemein/TestamenteRatgeber.pdf

[3] WFP (Světová potravinová pomoc) musí i nadále krátit pomoc syrským uprchlíkům

https://web.archive.org/web/20150908050826/http://de.wfp.org/WFP-muss-Nothilfe-fuer-syrische-Fluechtlinge-weiter-kuerzen

[4] TLZ: ,,Posledně jsme měli 15.000 imigrantů denně“
http://www.tlz.de/web/zgt/wirtschaft/detail/-/specific/Wirtschaftsrats-Vorsitzender-Rot-Rot-Gruen-begeht-Systembruch-2051065482
110 Komentářů k OSN: Uprchlíkům můžete pomoci závětí i po vaší smrti

 1. Josef Švejk napsal:

  To je jenom první krok. V druhém budete moci pomoci i před narozením – stačí si jen včas půjčit v bance – bez poplatků!

  • Marie napsal:

   No uz po precteni nadpisu je jasne, kdo za tou uprchlickou vlnou je: zidi. Jejich vydirani je prozrazuje, jako jen jeden z dalsich dukazu.

   Uplatnovani jejich zakladniho pravidla: Dej mi, co chci a bud rad, ze mi to muzes dat a pokud nebudes ochoten, vezmu si to sam a potrestam te za to, zes mi to nedal rad.

   To je prosim, citace. Byla mi jimi sdelena jiz pred 20ti lety a vidim, ze podle ni stale jedou…

   • Ridge napsal:

    Dokážete vůbec napsat bez toho, aniž byste svalovala vinu na židy? Můžete mi tedy napsat nějaký argument o který opíráte svoje tvrzení?

    • Marie napsal:

     Mohu ti dat stovky dukazu a muj zivot a dalsim clenum rodiny znicili zidi..

     Jsme u clanku o uprchlicich, tak si na vlastni usi poslechni tady tu zidovku, jak prednasi o tom, ze zidi jsou za multikulti a Evropa to musi prijmout, protoze jinak neprezije.

     https://www.youtube.com/watch?v=k2Vq_e2Z1ug

     • Jan Jinsky napsal:

      Marie, tvůj život zničila Marie. Svojí nenávistí, zapšklostí a ukřivděností. Nejsi už schopna ničeho jiného než nenávisti. A můžeš si za to jen a jen sama – dokázala si to bez světového židovstva.

      • Marie napsal:

       Doplatis mi, co mi kradou prokazatelne jenom dneska kazdym mesicem, ze nemam ani zivotni minimum po celozivotni praci? Ne. Tak zalez. Ja ti dam, ze si za to muzu, ze jsem okradana a tisice lidi jako ja taky tak.

       • Jan Jinsky napsal:

        Ano, můžeš za to. Nikdo jiný za to nemůže. Přinejmenším si se nechala okrást.

        No a ten tvůj příběh – léta v USA a v Mexiku. Jaký vlastně bereš důchod? Český ti nepatří, když si tady nepracovala.
        Marie, jsi ztělesněním tohoto webu – MY nic, MY jsme ti hodní. To ONI – kvůli NIM je zle. MY víme, jak na to. Takže se snaž, změň to. A nebo tady dál plač.

        • contumax napsal:

         Jj.

         Není s tělesněním tht. webu, to tomu tak není…

        • Marie napsal:

         Zase meles jenom to svoje a priznavas, ze jsi zid, presne podle vasich poucek z Talmudu:

         Dam nezidovi hada pod perinu. On jde spat, had ho ustkne a on zemre. Ci je to vina? Zid rekne: jeho, mel se podivat pod perinu.

         Dalsi priklad: Zid rekne nezidovi, aby vlezl do hluboke jamy po zebriku a pak mu ho vytahne. Nezid tam umre hlady a zizni. Ci je to vina> Zid rekne: Jeho, mel predvidat, ze mu ho vytahnu.

         A ty delas uplne to same mne.

         Ja ze jsem se nechala okrast? Tak to ja jsem vytahla hranici odchodu do duchodu a vymyslela tzv. predcasny kraceny? Ja??
         Zidi, kamarade, nikoliv ja.

         A prave proto tady pisi, aby se lidi uz od nich nenechali dale nejen okradat, ale zabijet!

         Kdyz jsem sla do duchodu, dolar byl 17. Ted je pres 25, a kdo mne to okrada? Zase zid. Nejaka zruda, co si rika Singer.

         Ja jsem odjela do USA nekomu v rodine pomoct, ne vydelavat a leta potrebna na duchod jsem mela odpracovana! Kdo prisel s navysenim let o 20 na duchod? Zase zidi.
         A mimochodem, dnes je hranice 72 a pul roku. Tolik jeste ani neni Zemanovi a podivej se na nej, jak by asi tak pracoval s lopatou v ruce, ale hlavne ze od druhych to ocekava, ze?
         Vzdyt neudrzi ani rovnovahu, pada opakovane a to nikdy nepracoval.
         Takze se znovu ptam: Jsi ochoten mi nahradit skodu nebo poslat jenom na to jidlo, o co jsem okradena?

         To nedokazes. V zadnem pripade. A vis proc? Protoze jsi zid, a ten si mysli, ze zlodejina je normalni vec a okradany za to muze.
         Proto je vas potreba zlikvidovat, kamarade.

         Proto je tady ten web od toho, aby upozornoval na zlodejinu, nebot v sumari, kamarade, NWO je vystupnovana zlodejina na maximum, protoze vyvrazdi neochotne byt otroky a ten zbytek bude delat pres cipy jakekoliv cipoviny, co vas zidaky naprdne ve vasich hlavach pomatenych…

         Takze si nechej ty kecy o nejakem koralovem utesu tady… nemas sanci. Vetsina lidi, co sem chodi, vedi, proc to delaji a neskrtnes si u nich se svou zidovstinou, podporujici NWO!!!!!

        • Jan Jinsky napsal:

         Vzácná kecko… důchodový věk se zvyšuje po dnech. Takže v 72 letech půjdou do důchodu lidi, kterým je dnes cca 20. Ty jsi stará ženská, takže kecy o tom, že ti prodloužili důchod o 20 let je čistá lež.

         A jestli si jela nekomu pomáhat, tak si pomohla. Ale nemůžeš být naštvaná, že ti za léta bez práce v ČR nevyplácí důchod.

         Marie, prostě kecáš. Některým tady to stačí a tleskají ti. Ale pro mně jsi prolhaná baba, která bere od korálového útesu prachy.

      • contumax napsal:

       Jj.

       1 ***

       • Putinka napsal:

        pro Jinského: i když s vámi v lecčem nesouhlasím, tak musím napsat, že v pohledu na Marii máte pravdu. Zapšklá ženská, která za každým rohem a pod každou židlí vidí Žida nebo Zemana

        • Marie napsal:

         Jasne, nic jineho bych od osoby, ktera je prirazena, ani necekala… hyka kvuli prirazeni, ale premyslet nedokaze, protoze jinak by se podivala na podstatu, jinak by Chapala, ze nejdrive je akce a pak je reakce, nikoliv naopak. Urcite v hodinach fyziky nechrapala, aby ten zakon neznala, ale proste vsechno zahodime, kdyz se priradime, ze?? I rozum a logiku, damo…

         To je duvod, proc se z Cechu stali Cechacci, proste prirazene loutky, neschopne jakekoliv akce. Nabihajici neustale a dokolecka na sliby a kecy a vzhlizejici k falesnym modlam.

         Ja nepoukazuji na zidy pro nic a za nic, a ty to velice dobre vis. Mne nevadi, ze je nekdo zid ( mame I v rodine ), ale ze jedna podle zidovske viry v jejich vyvolenost a drze si s lidmi nakladaji hur nez se zviraty, to je problem siozidovstvi. Mam kamaradku zidovku, ta nevyrostla pod vlivem te jejich demagogie a je normalni.

         Zeman je siozid, ktery na ukor nas podporuje Izrael, ackoliv je to nacisticky stat, ktery provozuje po dekady genocidu na Palestincich, jestli to nevidis.

         Jestli ja jsem zapskla tim, ze na to poukazuji, tak je to pored poklona, protoze co jsi ty, kdyz zaviras oci pred pouzivanim nasich penez na vrazdeni lidi , si odpovez sama…kamaradko.

        • contumax napsal:

         1 ***

        • contumax napsal:

         Putinka

         To patřilo Tobě ta 1 s hvězdičkama… A ne paní m

         Napravuju… 1 ***

     • Marie napsal:

      Pod clankem najdes vyjadreni lidi z ruznych zemi, hned ten prvni ma 64 souhlasnych bodu. Je to v anglictine, ale jestli potrebujes, prelozim ti to.

      Purus Sanguis Hace 8 meses. (editado)
      for those who doubt jewish depravity, research how spain was conquered by the moors. in all of the major cities that tried to hold out the jews opened the gates in a most treacherous manner and allowed the slaughter of the native spaniards. even worse, it was the jews who invited the moors to come to spain in the first place. because of those dirty back stabbing villains spain was taken over by the muhammadans, all of the nobles and the king were slaughtered by beheading, and the people suffered an epidemic of rape, robbery, murder that lasted for centuries. EVERY SOURCE, including jewish ones, all agree it was the jews who brought this about because of the ‚evil and anti-semitic‘ spaniards. they are doing the exact same thing today, gaining a position of trust and power so they can stab us all in the back for the sake of shekels! the only difference now is they don’t want to stop with only 1 or 2 countries, they want to destroy the whole of europe.

      Mostrar menos

      Responder · 64

      Ver las 37 respuestas

      Felix Bloxham Hace 2 semanas.
      +Purus Sanguis There was a letter sent to the head Rabbi in Constantinople by a jewish elder or Rabbi complaining about the treatment they were receiving by the the Spaniards, i wish i could remember the source of this but it has stuck with me , the essence of the letter was as follows, become like them become their lawyers ,their teachers ,their doctors and their priests ,marry their women .I would say they have done a good job of this now, their lawyers have also become our statesmen they control the medical establishments and perpetuate death through pharma care they control the money and the legal systems making up the most draconian laws ,they use these laws to steal people homes and put them in to bankruptcy .I see this happening all over Canada and the US and most likely in Europe.I believe there is a soft Revolution in play and people are being slowly diminished through economic diminishment and environmental pollutants.

      Tam mas jasne popsano, ze to, co se deje ted v Evrope, delali oni v minulosti. Ted jenom na to maji poskoky – privandrovalce. Uz sami stinat hlavy nepotrebuji…

      A strucne: Proc ukrizovali Krista? Brojil proti jejich lichve, bez ktere nikdy nedokazali zit, a burcoval k tomu jine.
      Kdo platil francouzskou revoluci, ruskou, Napoleona, Hitlera…seznam by byl nekonecne dlouhy, to byli zidi.
      Kdo vymyslel banky, hypoteky, exekutory…se podivej na ty lidi, kdo jsou.

      Kdo jsou tzv. ochranci lidskych prav – Sabatova ( sabeska zidovska ) vidis taky. Neziskovky, ktere organizuji financovani privandrovalcu, kdo ve vlade nejvice kope za privandrovalce a nemakacenka – zid Dienstbier…kdo je Duka….a skube se o 200 miliard, ktere jim, zidakum nepatri….ja rikam, to by bylo na hodiny to tady vse vypisovat.

      Nevim, jestli to ma smysl, protoze nevim, zda jsi otevreny ci zavreny, tedy prirazeny.

      • Jan Jinsky napsal:

       Marie, mluvím o tobě. Ty sis nechala dobrovolně otrávit mysl a už ti nezbylo nic než nenávist.

       To nahoře jsou opět jen věci z jedné strany. Na to ti mohu říct, že křesťané na Židy pořádali pogromy. Že jim Římská říše vyvrátila království. Svět je plný starých křivd.

       Ale kvůli tomu se nebudu přece užírat a být plný nenávisti. Zkus pozitivní pohled na svět. To, jestli jsi šťastná nebo neutvářejí nějací Židé. To je na tobě a tvé rodině a přátelích.

       • Marie napsal:

        Chybi mi tve sdeleni, cim jsem si nechala otravit mysl. Hrajes si tady na vseveda a chytraka, a tuto zakladni vec nevis.

        Tak co, posles mi na jidlo, o co mne zidi kazdy mesic okradaji? Nejak ti dosla rec, ze?

        • Ridge napsal:

         Marie, proč to píšete? To, že je stát nefunkční a podle vašich slov dostáváte málo peněz za to přeci nemohou židé, muslimové ani američani. Za to můžeme my. Nikdo jiný přeci nevolí ne?

         Chápu Vaší situaci, možná si opravdu ulevíte od nahromaděného vzteku na tuto zem, vládu, buhví co… ale věci tím nepomůžete.

        • Jan Jinsky napsal:

         Nedošla a nepošlu. Myslím si, že se máš dobře. A čím? Asi tvojí povahou, nenávistí a závistí Mně je to jedno. Pro mně jsi opravdu odpad Marie. Málokdo je mi tu odpornější než ty.

      • contumax napsal:

       A co dělali v Sýrii, tam byli nemakačenka…???

       To jim tam padalo jídlo samo…!!!

       Dost zkreslení o jiných lidech…

      • Mirda napsal:

       Marie myslim, ze toto pachali luciferiani. Samozrejme jsou rekrutovani s zidu, ale i jinych ras. Nespojuje je rasa, ale jejich odpadnuti a vira. Pro arcirozkurovace je zid nejcenejsi ulovek. Nehledej prosim za tim primarne zidy, ale tajne spolky a loze.

      • tony napsal:

       velmi dsobre napsane a 100% pravdive

    • Jaris napsal:

     Ridge, tak znovu a naposled. Merkelova- zidovka, Obama-zid, Hollande-zid, Cameron-zid, Stropnicky-zid, Sabatova-zid, Havel(nastesti chcip)-zid, Tosovsky-zid, Tigrid-zid, Singer-zid, Dientsbier-zid,Porosenko-zid, Jaros-zid,Jatsenuk-zid,Nulandova-zid,Kagan-zid, Veskrnova-zid, Olbrajtova-zid, Chruscov-zid, Dlouhy-zid, Spidla-zid, Duka-zid, Vlk-zid, Tahnybuk-zid, Vondra-zid, Babis-zid, Schulz-zid…., staci? Jsou jich mraky ve vladach, v bankovnictvi, v pravech a neziskovkach. To jsou kreatury v dulezitych pozicich, kteri ROZHODUJI plany pro „blaho statu“
     jak muzem celosvetove posoudit, ze?

     • Marie napsal:

      Presne tak, vsichni jedou siozidovsky plan, je to naprosto prokazatelne.

      Nejstrasnejsi vec u lidi je prirazenost a drzeni se ji za kazdou cenu I bez premysleni.

      Proto jsem cely zivot se nikam nenechala stahnout, a ze byly snahy..

      Podivej na contumaxe. Ja jsem mu sahla na jeho prirazeni, dogmatickou viru a hned se pridava k tem, co proti mne pisi. Nejen smesne, ale hlavne spatne pro reseni problemu.

      Ty to narozdil od neho nedelas. Chapes, ze nase spolecna lod je v ohrozeni zivotu nas vsech bez ohledu na to, k cemu se radime nebo jsme odlisni ve virach ci nevirach.
      To je nejdulezitejsi, vsechno ostatni nema cenu, protoze v nabozenskych otazkach neexistuji dukazy pravdy, kdyz nelze nic na 100 procent prokazat.

      • Marie napsal:

       P.S. Ale nase likvidace je prokazatelna nasim zrakem, vidime ji na vlastni oci a vsichni, bez rozdilu…. s vyjimkou nasazenych trotlu, kteri ji videt za penize nechteji.

    • tony napsal:

     Kundo,je videt ze mas v kokosu sracku.Az budes cist Satanisticky Talmud a dabelske protokoly zidovskych vrahua zlodeju ,pak muzes mit dukazy a20000 letem zidovskem vrazdeni,zlodejnach valkach arevolucich ktere jim prinasi zisky ze asobovani vsech valcicich stran a vykradani napadenych zemi.Vul jako Ty je nebezpecny

 2. proud napsal:

  Odkazuju uprchlikum svou litrovou lahev kyanidu draselneho,rozdelit po dvou kapkach k oralnimu uziti ihned!

  • proud napsal:

   Budiz znakem moji dobry vule,ze jim nakapu uz za svyho zivota,to jest ihned,nemusej tedy cekat az zkapu.

   • proud napsal:

    A vlastne at videj ze jsem jeste mnohem vetsi dobrak,jsem ochoten i za svy dokoupit vic lahvi!

    • contumax napsal:

     Přerozdělování je o majetku, s tím začal už František s Assi… mimochodem ho mají katolíci za svatého…!!!

     Tvrdil, že si můžeš vzít majetek bohatého… že to není hřích…!!!

     Asi blbě četl Písmo, je tam : nepokradeš… A není k tomu žádné vysvětlování, prostě nepokradeš nikomu nic…!!!

     I kdyby byl sebe bohatší, nebo kdybych ukradl jen jednu korunu, pořád je to krádež…!!!

     Něco už je nastartartovaný v Jihoafrické republice, je tam uzákonění, že když se někdo kdo nemá kde bydlet nastěhuje do domu cizímu člověku, nesmí ho vystěhovat… ale poplatky platí majitel…

     Jihoafrická republika je vůbec taková zkušební na NWO

     • Josef Švejk napsal:

      Vzít si majetek bohatého je v pořádku. Nejde o krádež, nýbrž o vrácení ukradeného.

      • Marie napsal:

       Presne tak! Navrat do rovnovahy, to kaze zakon prirody, jenze to nabozenskym dogmatikum vysvetlit nelze.

       Misto aby pochopili, ze naleteli, tak si to nedaji vzit a tim je s nimi spoluprace nemozna, protoze do zadne revoluce nepujdou, radeji chcipnou hlady a budou doufat v bozi pomoc…

       A taky nechaji chcipat druhe…to je dalsi rozdelujici element.

       Prece kdyz zidi priznali uz, ze si boha vymysleli a kradou nejvic, to by melo kazdemu z vericich stacit.

       Buh nadiktoval sve zakony a lidi se jimi neridi? Museli by byt blazni, aby kvuli par letem na svete ztratili nebe. Nikdo by to neudelal, ani ti zidi.
       Ale protoze si to vse vymysleli a hlavne to VYUZIVAJI ve svuj prospech uplne viditelne, tak se nemaji ceho bat a dovoli si uplne cokoliv.

       Ani toto vericim nestaci, aby si uvedomili pravdu, drzi se te pohadky, protoze je lakava a krasna…co se da delat. Je to jejich pravo.

       • contumax napsal:

        No jo tady píše tělo…

        Tělo a zase jen tělo, nic nechápe…

        • Marie napsal:

         Hele, nemam uz 5 dni na jidlo, co mi poradis? Zbavit se tela?

        • Jan Jinsky napsal:

         Odjeď do ČR. Tady ti USA důchod bude stačit. Chudinko vyhladovělá. A nebo odhlaš internet – ušetříš

      • proud napsal:

       Jj,takze i bohatyho kterej si poctive ten majetek vydrel bez poskozeni druhejch…..hmmmmm………no tak hlavne ze je to taky v poradku:-))))))))))))))))

       • proud napsal:

        Jsou i taco co maji s nasazenim vlastniho zivota pro zachovani tech vasich……….taky je obereme,jupiiii :-)))))))

     • Marie napsal:

      No vidis, jak mas zniceny zivot z priblbleho Pisma, ktere jsi prijal.

      Kdyz ti nekdo ukradne veskere prostredky k zivotu, tak ty mu je neseberes zpatky, protoze je to hrich????

      Presne toto autori toho Pisma meli na mysli, vis! Aby oni mohli bezmezne krast a ty jsi drzel hubu ze strachu, ze je to hrich.

      Je to hrozne, ze nejsi schopen to pochopit, ze jsi jenom sezral krome navnady I cely prut.

      Vis cim jeste te ponicila tva vira v blud, ktery si vymysleli zidi? Nadrazovanim se nevericim.

      • frantisek1 napsal:

       Pycha rozumu

       • Marie napsal:

        Ne pycha, ale logika. Mimochodem, cim se ridis ty? Nerozumem?

        • Frantisek1 napsal:

         Rozumem osvíceným vírou. Víra není v protikladu s rozumem, oboje máme od Boha. Nicméně víra je více dar milosti. Pokud rozum není osvěcován oním darem, pak je to jen satanský humanismus. Tedy člověk je sám sobě bohem a tento příběh začal dialogem v ráji.

       • contumax napsal:

        František

        Nedá se,dobrá rada se obrátí proti Tobě…

      • Mirda napsal:

       Nepokrades znamena nevzit nic. Jak muzes vedet co je zrovna z tveho majetku u bohateho cloveka a kolik to je? To ze mnozi kradli a kradou je trestuhodne a zaslouzeji soud. To, ze se tak nestava je zpusobeno tim, ze jim to vetsina dovoli. To ze jsme manipulovani nam samozrejme krati moznosti, ale v dobe internetu je mozne vse dohledat a nenechat se napalit. Je k tomu potreba trpelivosti, snahy a viry. Je take nebezpecne se chytit do slepe ulicky a trvat na te ceste Marie. Otevrena mysl je zaklad. Ty na to upozornujes take a pritom se tocis do kolecka zakousla do ocasu. A jeste zatrpkla a nenavistna.

       • Marie napsal:

        Zeptam se te: rikas, ze otevrena mysl je zaklad. Jak je tedy mozne, ze se tim neridis sam?

        Kdybys tu mysl mel totiz otevrenou, tak budes videt, ze okradani celeho naroda doslo tak daleko, ze uz jsme v likvidaci. A ty mi budes rikat neco o zatrpklosti?

        Se nechej zabit, ty nezatrply…. ale pak nemluv o otevrene mysli.

        • Mirda napsal:

         Marie nejspis si mela otevrenou mysl az po tve objeveni, ze za vsechno mohou zidi. Pak si ji nejspise zavrela a spokojila si se s tim. Leckdo si prosel touto slepou ulickou, ale sel dale. Vzpomen si na svuj zapal v objevovani a prober se prosim. Je to jen urcity level na kterem te chytili. To, ze jsme v likvidaci tady myslim nikdo nepopira. Dulezite je desifrovat kdo a za jakym ucelem. Mnozi vi mnoho a boli je srdce, ale jdou s usmevem dale. Pokracuj prosim dale a zbav se nenavisti. Je to po strachu druhy nejnizsi pud. Preju ti hodne stesti.

    • contumax napsal:

     Josef Švejk

     To platí jistě o ČEZ, nebo tomu podobný “ podniky “ …

     Určitě nenabyly za pár let určitý milionáři svůj majetek poctivou cestou, i tam by to platilo, okradli chudáky, i exekutoři bych tam zařadil…

 3. contumax napsal:

  Některé děvy jsou příšerný převracečky…!!!

 4. Jan Jinsky napsal:

  Tohle je hoax pro podobné jako jste vy. Ale aspoň si v tom chrochtáte a Marie může opět vidět dalšího Žida. Jak říkali komunisté „Lidé bděte!“
  U vás by stačilo aspoň „Lidé přemýšlejte!“ :D

  • contumax napsal:

   Jj.

   1 ***

  • Marie napsal:

   napsal jsi:
   Odjeď do ČR. Tady ti USA důchod bude stačit. Chudinko vyhladovělá. A nebo odhlaš internet – ušetříš

   Co to zase placas? Ja nemam duchod z USA! Cesky, 6500. Pri postupnem podhodnocovani koruny prichazim mesicne uz o 122 dolaru a jeste to stoupa. A internet nemam svuj… takze zase placas kraviny, abys nemusel uznat pravdu a nedej boze pomoct, ze?

   To se tyka i contumaxe a frantiska. Ukazte se, zda dokazete zachranit lidi pred smrti. ANI NAHODOU.
   Pojedete porad to sve, nacvicene, jen abyste nemuseli videt realitu. To mate spolecne. A je jedno, jestli nekdo kope za viru v boha a nebo v zidy, ze falesny Jinsky.

   • Marie napsal:

    Jo a jeste jednu vec, co jsem napsala je dolozitelne uplne hrave, zrovna tak jako to, co tady pisi po celou dobu.

    A muj duvod je ten, aby lidi nespadli az do takovych sracek, jako jsem se dostala ja, kdo za to muze, jsou zidi a za tuto svinarnu, co nazvali uprchlickou krizi, mohou opet ty same zrudy zidovske. Dukazy davam, ale vy je nevezmete, protoze mate sve duvody. Ovsem jsou lidi, kteri si overi, co tady pisi. A o tech ty, falesny Jinsky, ani nevis, protoze oni se mi ozyvaji…

    Takze ted je rada na tobe, jestli kapnes bozskou, jak se rika.

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak se dál užírej a věř tomu, že za tvé trable mohou Židé. Aspoň to máš na koho hodit a uleví se ti. Pa pa, adios, asta la vista babo.

     • Marie napsal:

      No vidis, jak jsme se rychle domluvili. Tak uz konecne zalez, hade sprosty.

      Ikdyz ti napise clovek pravdu a klidne do posledni tecky ti to dolozi, tak ty porad pojedes tu svou a hotovo!

      Vidis, co jsi za krysu? Tobe nejde o pravdu, ale o vnucovani jinym svych vymyslu, vcetne toho, jak ja se mam dobre a ze nemuzu brat duchod z Ceska, kdyz ho z tama prokazatelne beru. Nemas vubec zadne znalosti teto veci, a budes delat zavery.

      Pak se nediv, ze te tady kazdy posila do riti, jenze ty nemas ani na to, abys to vnimal, psychopate zidovsky. Jsi perfektni dukaz toho, o cem tady stale pisi. Jen tady zustan a dale to predvadej, doufam, ze to administrator nesmaze. Byla by to skoda, protoze neni nad zarivy priklad pravdy. Cau.

      • Jan Jinsky napsal:

       Nedoložila si nic. Tak se dál budeme hádat. Pro mně je to spíš sport, trošku dloubat do zdejší zaprděné společnosti. Pro tebe je to poslání života :D

       Dobrou noc – nebo večer do Mexika. Jo a Žid nejsem, je to s podivem, ale i Slované s tebou nemusí souhlasit mexická Máry.

       • Marie napsal:

        Jo sport tomu rikas, sasku. A chodis dloubat do zaprdene spolecnosti a dokonce I do admina, a jeste k tomu svymi vymysly a domnenkami o nem, no proste zidovstina jak vysita…

        Moje poslani je bojovat proti zlodejum a jejich prisluhovacum ( kteri to delaji jenom proto, ze z toho maji vyhodu ).

        Na rozdil od tebe pro sva tvrzeni dodavam dukazy, coz ty pri svem „sportu“ zasadne nezvladas.

      • tony napsal:

       Ten zmrd Jinsky ma obrezaneho kokota,nos jako vrana a rohy zakryte jarmulkou.

   • Jan Jinsky napsal:

    A divíš se? Psala si v minulosti, že léta pendluješ mezi USa a Mexikem. Divíš se, že ti země, ve které si nepracovala neposílá důchod?

    Marie, jsi kecka vobecná. A Židi za tvé problémy nemohou. Ani Zeman (kterého opravdu nemusím). Můžeš si za to jen a jen ty. Takže dál můžeš výt na Měsíc nebo na Žida – vyjde to nastejno – oba na tebe kašlou.

    • Marie napsal:

     Ty neumis dokonce ani cist, to je tvuj problem. Neni ti nic do toho, kde ja pendluju, ty se muzes maximalne dozadovat, abych dolozila sva tvrzeni, to ovsem neudelas, ze!
     Na nic jineho nemas narok. Ty tady prosazujes sve domnenky, a to neni jenom v tomto mem konkretnim priklade.
     Vsechno, co sem napises, je o tve vizi, chore vizi, protoze vidis svet uplne jinak, nez je!

     Neboj se, ze toto vydrzi porad , to nelze. Vrati se to do rovnovahy a zidi dostanou opet, co jim je treba dat, to je do drzky.
     Najdi si Hitleruv proslov na vase tema: Zpusobili jiz 2 svetove valky a pokud to udelaji potreti, budou eliminovani. ANO, BUDETE. To ne proto, ze to rikam ja, nebo kvuli mne, ale proto, ze to rika prirodni zakon zvany ROVNOVAHA.

     • Jan Jinsky napsal:

      Heil Marie und Korál!!! Teda Korále, ty si umíš vybrat spolupracovníky :D

      Určitě se za vámi potáhnou davy stoupenců. Možná se ani do 1+1 nevejdou!

      Dobrou noc.

      • Marie napsal:

       Co ti je do nas tady, ty zivle podvratny. Ty sem chodis jenom proto, abys lidem vysvetloval, ze je jim dobre, ikdyz jsou vedeni na popraviste. To je tvuj ukol, zide. A proto tady opruzujes.

       Ale jsi chudinka, kdyz ti za to stojime ty, ne my.

       Kdybychom byli my ti chudi duchem, tak sem nepoleze takovy uspesny pan nekdo… hihihi..

       Upalujes odsud, protoze neuneses napor pravdy. A to je presne ono, proto taky vladnouci zidi se mohou posrat kvuli nejakemu vymyslenemu antisemitismu, kdyz antisemitismus nekrade ani nevrazdi, ale zidi, co si rikaji lidi a vubec jimi nejsou. Jste zrudy, ktere nenechaji druhe zit, chteji rozhodovat uplne o kazdem jejich kroku, spehujete vsechny, jenze my vlam na to… raz dva tri….mate to za par, to si pis.

      • Marie napsal:

       Blbe, zase si vymyslim. Pan Koral si mne nevybral, ale pan si proste tady udelal strelnici z kazdeho, kdo nepise, co se mu libi.

       Jsi srab a uplna nula, a proto se povysujes. Zdravy clovek to nepotrebuje, ty „sportovce“.

       Skakani do reci ci mysleni druhych, to neni sport, ale schizofrenie.

    • Marie napsal:

     Nikdy jsem nemohla napsat, ze pendluji mezi USA a Mexikem, lhari prolhany, protoze to neni pravda. Porad jenom sem cpes sve domnenky…

   • contumax napsal:

    Znám pár lidí, který mají ještě méně peněz a kupodivu nejsou hystericky…

    Jedna moje známá má minimální důchod 4 000, Kč…

 5. contumax napsal:

  Jak to může ňáká děva vědět, že mám zničený život…???

  Že by byla vědma…???

  • Marie napsal:

   Vzdyt to sam rikas, ze nemuzes si vzit zpatky, co ti bohati sebrali, protoze by to byla kradez. Az ti vemou vse, tak budes mit zniceny zivot jako ja. Neboj se, jsem jen driv na rade. Jenze to ty nechces videt, hloupy nejsi, to v zadnem pripade.

   A proto rikam, ze ani druhemu nepomuzes. V tom mas zniceny zivot, nejsi spolupracujici. K cemu je ti tva vira, kdyz druhe nechas chcipnout hlady? To je zniceny zivot. Tvoje neschopnost videt cloveka v druhem, jako sam sebe. Tvoje nadrazenost, kterou mi projevujes tim, ze rikas, ze ja nerozumim. Nemuzu rozumet, protoze z tebe nic konkretniho nevypadne,pokud jde o tvou viru v boha. Dogmaticky prijimas pismo, nezijes zivot tela? Tak na co ho mas?

   • contumax napsal:

    Ty chcipáš hlady…???

    • Marie napsal:

     Samozrejme… jenze tebe to nezajima, ty vidis jen sebe.

     • contumax napsal:

      Tos přehnala, v tak krásný Evropě a Ty chcipáš hlady…???

      V ráji EU…???

     • contumax napsal:

      Miky

      Já si taky vesele dopisuju se soudy, ministerstvy, městským úřadem a něco to do sebe má…

      Něco mě to naučilo…!!!

      Alespoň vím, co je to za slouhy satana…

      Však se jim to všechno vrátí a to tak, že ani nebudou vědět odkud…

      • Marie napsal:

       Ty jsi horsi nez satanisti, protoze ti si nehraji na dobre jako ty. Plnou hubu panaboha a pritom zruda…

    • Miki napsal:

     Contumaxi contumaxi do čeho ses to dal zatáhnout.Vždiť jestliže má Marie konkrétní problém,pak je to problém soudů a práva.Ani já s podobným případem jsem se nedovolal.Nediv se velkým emocím❗Čím více se věci hrotí tím se zvětšuje nenávist.Jaká je tedy obměna.Zlé za zlé,nebo dobré za dobré.Otom noví zákon přece není.

     • Marie napsal:

      On si na krestana jenom hraje, krasne se projevil, a ja jsem rada, protoze tim potvrzuje, co o krestanech rikam.. nenavidi neverici v boha, jeho nenavist vuci mne ho primela se ke mne takto zachovat….

      A davy kricely: ukrizuj, ukrizuj, ukrizuj….

      a jeste rad bude konvertovat na muslima, krivak…nema svedomi.

      Miluj sveho blizniho mu z te bible jaksi vypadlo.. a veri ve svou vyvolenost bohem, uplne stejne jeho autori ( toho boha ) – zidi.

      Jeste stesti, ze je ta vecnost vymyslena, protoze s takovym byt naveky pohromade, dekuji nechci, jiz jsem zvracela a nich.

  • contumax napsal:

   Mě nikdo z bohatých nic nevzal, tak proč bych komu co kradl, je to jejich majetek…

   Právně vzato, byl bych zloděj a to,to nechci…!!!

   Něco jiného je, kdyby si národ vzal zpět klíčové podniky…

   Protože jim byly podniky z privatizovaný neboli ukradený…

   Tam by to bylo morálně i právně v pořádku…!!!

   Ale abych ukradl bohatému něco co je jeho, to bych nazval samospravedlností…

   Kterou si dělají psychopati, sami si určují pravidla a zákony…

   • Marie napsal:

    Tobe nikdo nic nevzal a zase jenom tobe, sobecku! Jak to, ze te blizni tvi nezajimaji> To jsi na tom uboze s tou virou v boha…

    Ale vidis miliony kolem sebe, kterym sebrali vsechno, I jejich zivoty, jsi proste falesny verici, nadrazena zruda a psychopat, ktery si sam urcuje pravidla a zakony.

    Vis, kdo mne dostal od viry v boha? Presne takovi, jako jsi ty. Namysleni a bezcitni zmrdi, kteri si na krestany jenom hrali. Dik, ze jsi se projevil. O to jsem radsi, ze jsem ten krok udelala.

 6. Vaclav Pražák napsal:

  Ty vole co je to za sračky,když mě někdo něco vezme tak si to vemu nazpátek a hřích to není!!Jsem praktikující křesťan a takto překrucujou naší víru Jehovisti a pošahaný ateisti.A jediný kdo se povyšuje jsou ateisti kvůli kterým se rozpadla evropa,jejich,,vědecký“přístup zplodil:rozpad rodiny,homosexualismus,gender,multikulti a invazi islámu.A jestli si nikdo myslí že mu jako křesťan nastavím druhou tvář? Ne dám mu přes držku,protože ty vaše kecy že se nemůžeme bránit a užívat si života jsou výplodem vaší choré fantazie.

  • contumax napsal:

   Václav Pražák

   Nepsal jsem o tom, že když mě někdo okrade…

   Psal jsem o tom, že prostě já nebudu krást, když někdo má víc…!!!

  • Paul Durham napsal:

   Jako pohan vám říkám : nehřešte ! :-)
   Leda by to spravilo 5 zdrávasů a 3 otčenáše.

   • Marie napsal:

    :-) a nesmime, Paule, zapominat na odpustky, tj. zaplaceni si odpusteni hrichu :-).

    Ted uz se to nerika, neni duvod, protoze odpustky jsou jiz predplaceny kradezi spolecneho majetku ve vysi 200 milliard korun, vzletne nazvanych “ cirkevnimi restitucemi“.

    Ja, blahova, jsem cekala, ze verici se v kostelech domluvi a podaji hromadny protest za przneni viry v Jezise Krista, a ono nic!

    Vidis, neudelali nic. Hlavne ze sypaji ze sebe poucky z Bible, jak kazdy, kdo hrichu nezabrani je stejne vinen.

    Misto toho nekteri dokonce prskaji na mne, ze na to poukazuji a jdou v nedeli dal odevzdavat baksisek do kasicek zlodeju, co si rikaji sluzebnici bozi…

 7. contumax napsal:

  Tady někdo neumí číst…

  VŮBEC NEPÍŠU O TOM, ŽE MĚ NĚKDO OKRADL, PÍŠU O TOM, ŽE KDYŽ JE NĚKDO BOHATÝ TAK TO NEZNAMENÁ, ŽE KDYŽ JSEM NA TOM O NĚCO HŮŘ, ŽE PŮJDU A UKRADNU BOHATÉMU…!!!

  • Marie napsal:

   Jenze ten bohaty je bohaty proto, ze druhe okrada. A ted, kdyz ti vezme vse, tak co udelas?

   Nepujdes si to vzit zpatky?

   Vis, tady je zakopany pes. Ty jsi pod vlivem dogmat a v praktickem zivote si s nimi neporadis, protoze nemaji logiku. Rozumis mi>

   podivej, ta uprchlicka vlna 50 milionu je normalne vrazedny nastroj, tj. oni nas zlikviduji. Ani tomu nerozumis? Zadny panbu te nezachrani, ale tobe je to zrejme jedno, protoze se tesis na vyhmysleny raj, ze.

   Proste minule stoleti skoncila era zidovske zlodejiny a toto prineslo eru vyvrazdeni lidi a ukradeni jejich majetku.

   Proto i ta komedie ohledne zaveti, kterou mate pomoci uprchlikum. Nejde o uprchliky, zidi na to prdi, aby jim pomlahali, ale neprdi na vase majetky! Tech privandrovalcu se zbavi uplne stejne jako se jich zbavovali i v te Africe.
   Staci zas prijit namisto AIDSu ci Ebolu s dalsim likvidacnim vymyslem.

   Privandrovalci jsou pouze pouziti k nasi likvidaci, ale neceka je nic jineho, protoze zidi nenavidi vsechny nezidy, tot je cela pravda, kterou brzy uvidis na vlastni oci, pokud jsi mladsi…

   • contumax napsal:

    To není vůbec pravda, pokud rodinný statek pp generace svou prací zbohatnul, nesmím mu nikdy nic ukrást…!!!

    Nebo někdo je vynikající a zručný umělec a zbohatne, tím, že je výborný mu mám něco ukradnout…???

    To je zvrácené, co tvrdíš…!!!

    Ať mají své statky, mě oni neokradli…!!!

    Kdyby někdo z Vás napsal, že ho okrádá systém tak je to jiná kapitola…

    Prosím neplést si pojmy…!!!

    • Josef Švejk napsal:

     Milý contumaxi, nikdo tu nehovoří o rodinných statcích, ani o umělcích, kteří umí. To jen vy!
     Okrádající systém, to je co? To se maže na chleba, nebo máte na mysli nějakou neviditelnou ruku, nebo co?
     Řekl bych, že jste to právě vy, kdo má poněkud popletené pojmy!

     • contumax napsal:

      Josef Švejk

      Systém je zavedený státem, a hlavně lidmi, kteří chodí volit…. pane Švejk…!!!

      • Marie napsal:

       Neni to PRAVDA, co rikas. Lidi voli podle slibu, ktere se pak neplni a zvoleni si delaji, co je napadne, klidne I proti Ustave a moralce a I zakonum bozim, ke kterym se hlasi, viz Lidovci.

       Ty mas uplne zmagorene mysleni stadnosti a prijimanim dogmat bez premysleni a schopnosti jim vubec rozumet.

       • contumax napsal:

        A kým je nastavený systém…???

        Snad ne mojí babičkou…???

        • Marie napsal:

         Adamem a Evou, ne? Nejak rychle zapominas…jsi psal, ze jsi zid, tak bys to mel vedet :-), no tedy cikan jsi psal taky, ale to je jedno, to vyjde nastejno :-)

     • Marie napsal:

      Contumax je pomatenej.. to jsi pojmenoval spravne.

      O ten okradajici system jde.

      Kdyz se nad tim zamyslis, tak contumax se vubec nelisi od tech zlodeju v tom, ze je druzi nezajimaji. Zlodeje nezajima, ze druhemu vsechno sebere a nic nema k zivotu, zrovna tak to nezajima ani toho contumaxe. Hlavni je, ze on ma.

      Takze ve vysledku neni rozdil u nich v pristupu k cloveku.
      Pritom tvrdim, ze to je nejvetsi spatnost, tedy po krestansky hrich. Vis proc? Kdo mlci, souhlasi. Kdyz ke spatnemu mlcime, tim ho podporujeme.

      Kdyz se na to podivam z hlediska valky, tak pokud by ji jeden zacal nekde a ostatni se k tomu postavili celem a ne zady, tak mu to neprojde a je pokoj. Kdezto mlcenim se to vlastne podporuje a rozsiruje, az to prijde na vsechny.

      Take si myslim, ze za to, co jsme udelali Rusku, zaplatime. Ze se nam to vrati jak bumerank. Totez s Ukrajinou. Prozijeme ji taky… citim to v kostech, jak se rika. Co si o tom myslis ty?

   • contumax napsal:

    Evropa zotročovala staletí celé národy systematicky vyvražďovala a Ty tady křepčíš…???

    Zákonitě se toto Evropě vrací… nechápeš souvislosti, to nevíš, že všechno na sebe navazuje a spolu souvisí…???

    • Marie napsal:

     No jasna reakce od tebe – snadno predvidatelna.

     Pan very na dedicny hrich, ze ano??

     My jsme jim nic neudelali, za sve predky nemuzeme, ale pan contumax prijima dedicne viny a jeste k tomu kolektivni viny… ubohe, pane.

     P.S. Neumim si predstavit travit vecnost v nebi s takovymi pokrytci … uf…. jeste ze je to vymysl, tak jsem v klidu…

    • contumax napsal:

     Pán přemýšlí,
     nepsal jsem ani slovo o dědičným hříchu, ten máme všichni, ten je od Adama a Evy, takže nemá to cenu psát o tom, že…

     Akce způsobuje reakci, tehdá se stalo to a to a dnes se to a to zlo vrací k s úrokem…!!!

     • Marie napsal:

      Dedicny hrich maji jenom pomatenci, kteri na nej veri. Ja ne :-).

      Takze to skutecne nema cenu o tom psat, nebot vetsina lidi je normalnich a vi, ze nenesou zodpovednost za ciny svych predku. Tedy neneseme za bile kolonizatory vinu jenom za to, ze jsme bili.
      Ovsem dementi, co na to veri, se klidne za to nechaji I podrezat. Tak si to uzij…

 8. weissbach napsal:

  OSN už jen zapomněla uvést, že po odkázání majetku nemáme otálet s úmrtím….
  Prima organizace tohle OSN…

  • weissbach napsal:

   Ale je jen dobře, že se konečně všichni tihle zmetci pořádně odkopávají. Jen do toho!

  • Paul Durham napsal:

   Kdyby jen OSN , kamárád mi letos říkal, že ke svému překvapení zjistil, že státní notář jako státní organizace, která řeší pozůstalost a dědické řízení, neinformuje stát a jeho orgány o úmrtí zůstavitele. Takže on jako potomek nyní po roce zjišťuje a běhá po různých okresních finančních úřadech, aby nahlásil, že jeho příbuzný zemřel a (!) pak musí za toho zemřelého podat daňové přiznání, i když o jeho podnikání ví komplexně hovno. Nebo bude popotahován za genitálie tímto státem.
   No není to úžasné ? Skoro bych řek, že to je vůle alláhova, nebo pámbucha nebo kalouska… nebo těch čuráků voličů.

   • weissbach napsal:

    To jsem zažil osobně. Je to dobré k probuzení z letargie a potřebě klást si poměrně důležité otázky….

   • Marie napsal:

    Jo a jeste k tomu pridame, ze jste automaticky darcem organu…ze zakona… to je teprve sila.

    Takze zachranen je od toho pouze ten, ktery uz ztuhl…

    At se podivate na co chcete, proste je s nami zachazeno jako s vecmi, ktere nekomu patri.

    A jeste pripomenu pripad, u ktereho jsem byla v dobe pobytu v USA.

    Tam byl clovek, ktery mel na ridicaku nalepku darce a po nehode ho odvezli do nemocnice, kde zemrel a pro odebirani organu byl prevezen jinam a pak k uskladneni take jinam, a toto vse bylo nauctovano pozustalym!!

    Takze krome pohrbu jeste museli zaplatit tu proceduru odebirani organu!

    A to nemluvim o eutanazii…nechci se dohadovat o cene, protoze jsem ji nemela jak overit, ale na internet nekdo dal, ze ve Svycarsku se to provadi za 30 tisic dolaru…

    A pritom tem lidem zdrave organy take odebiraji, takze by to melo byt bezplatne… proste absurdni, ale realita.

    To uz by ty lidi vyslo daleko levneji se predavkovat drogou, ne? Eutanazie se provadi injekci take…..

  • Marie napsal:

   Jo, jo. Otaleni nebude, oni uz nam pomahaji ted branim prostredku k zivotu, takze to uz maji “ osetreno „, ze na dedictvi dlouho cekat nebudou.

   A hlavne, v zavetich si provedou zmeny pripadnych jmen ci oznaceni, jsou na to zvykli uz od holozvastu….

   zlodejina, lichva, vydirani…stale dokola stejny podpis stejnych autoru.

  • Jan B.D. napsal:

   ještě v tom inzerátu chybí EUtanázie snadno, rychle a se slevou. se závětí vám zdarma pomohou dobrovolníci z naší neziskové organizace!

 9. JosefCZ napsal:

  A co tak našim tmavším spoluobčanům Romům. Bude se vám lepší umírat :-D .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!