Pozvánka na setkání iniciativ, spolků a hnutí – 23.1.2015 – Praha

pozv23-1-2016Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na schůzku zástupců občanských iniciativ, hnutí, spolků a dalších organizací ohledně plánů možných akcí v roce 2016. Domníváme se, že je vhodné vytvořit prostor pro ty, kteří se chtějí navzájem informovat o svých prioritách a hlavních – veřejnosti otevřených akcích, které na příští rok plánují, stejně, jako to určitě dělají i ostatní.

Několikaletá zkušenost ukazuje na vhodnost včasné komunikace, aby se předešlo kolizi témat, termínů, míst, řečníků, účastníků atd. I v loňském roce došlo několikrát ke kumulaci akcí, ať již na podobné, či různé téma v jednom čase na
různých místech, což snižovalo účast a mediální a společenskou odezvu.

V případě představení tématických priorit nám jde právě o možnou koordinaci a spolupráci, když dané téma zajímá více subjektů a je potenciál je díky koordinaci či kooperaci lépe zpracovávat a vytěžit, než v případě samostatné, individuální aktivity.

Setkání plánujeme na sobotu 23. ledna od 14 hodin v Praze 1 na Malé Straně v Tomášské ulici č.10. v sídle občanské iniciativy Ne základnám. V případě většího zájmu, který byl by znakem pochopení skutečností, že ve spolupráci a koordinaci lze dosáhnout změn a výsledků, se setkání uskuteční na Novotného lávce, Praha 1.

Přejeme všem v Novém roce 2016 hodně štěsí, zdraví a úspěchu ve své činnosti.

Za organizátory Eva Novotná,
mluvčí iniciativy Ne základnám,
Karel Růžička AZ

Důležité: toto setkání je pouze pro zástupce funkčních a aktivních organizací, nikoliv pro jednotlivce, kteří nereprezentují nikoho dalšího. Náplní též nebude vzájemné hodnocení a přesvědčování (k tomu mohou sloužit jiná setkání), ale pouze vzájemné informování. Z důvodu hladké a konstruktivní komunikace se budou moci zúčastnit pouze ti, kteří se předem nahlásí:

Potvrzení účasti prosíme zaslat na adresu: nezakladnam.cr@mail.com s uvedením jména, kdo se za iniciativu, spolek, hnutí či organizaci setkání účastní pokud možno do 20.1.2016 ( z důvodu případné možné změny místa setkání ).

 

Přikládáme kalendářní plán událostí, které nás mj. v tomto roce čekají:

12.03. sobota, přistoupení k NATO
15.03. úterý, okupace ČSR
1.05. neděle, Svátek pracujících
2.05. pondělí, Oděsa
8.05. neděle, Osvobození ČR ?
9.05. pondělí, Osvobození ČR
21.06. úterý, poprava 21 českých pánů
6.07. středa, Jan Hus
21.08. neděle, okupace ČSSR
1.09. čtvrtek, Druhá světová válka
21.09. středa, Mezinárodní den míru
28.09. středa, svatý Václav
28.10. pátek, vznik ČSR
8.11. úterý, Bílá hora
17.11. čtvrtek 17.listopad
10.12. sobota, Mezinárodní den lidských práv
3 Komentářů k Pozvánka na setkání iniciativ, spolků a hnutí – 23.1.2015 – Praha

 1. Vaclav Pražák napsal:

  Konečně!domluvte se všichni.Loni byli o svátek v Praze čtyři demonstrace všechny malé dohromady by to byl hukot.Chce to taky zahodit za hlavu pravicové a levicové ideály a spojit se ve jménu národa.Vlastencům jde o naši krásnou zem,a to kdo je jaké víry by v roce 2016 mělo jít stranou ve jménu našich potomků.

  • pražská vlaštovka napsal:

   Vašek má pravdu…
   nechat žabomyší a spojit se v jedno- jenom tak máme sílu!
   jituš

 2. ochránce napsal:

  Konečně správné rozhodnutí.Že to,ale trvalo.Vždyť každý opravdový vlastenec by měl znát pověst o Svatoplukovi a jeho synech.Tato kolaborantská vláda po dobrém neodstoupí.Je třeba dostat co nejvíce lidí do ulic.Musí vzniknout koordinované revoluční hnutí.Lidé se musí vzájemně informovat,stejně tak jako kdysi ,,Občanské fórum.Jenom s tím rozdílem,že sametové to nebude.Je nutné v zájmu celé země,tvrdě,velmi tvrdě potrestat,válečné štváče,zrádné politiky a zlodějské oligarchy.Pokud to neuděláme,tak si příštím politici dovolí ještě více než dnes.Od pádu komunismu nebyl v této zemi nikdo potrestán.To mějte všichni na paměti,pokud přežijeme jako národ a zachráníme naši zemi.Soudit pak musí lid.Nikoliv soudy na,které ti dotyční mají dostatek financí ze svých zlodějen a tunelů.Prokázaná vlastizrada a kolaborantství se vždy trestalo smrtí.Protože už není v naší zemi trest smrti,bude stačit doživotí a ztráta majetku.Jinak se bude všechno utrpení opakovat znovu.Prosím pamatujte si dobře jména politiků,kteří zradili vlastní lid za ůplatu.Pamatujte si jména z médií,která nám lhala a stala se fašistickými.Viz ředitel Dvořák a jemu podobní.Můžeme jim odpustit,ale trest bude nutný.Jinak se nepohneme z místa nikdy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!