Soudce: Merkelová otevřením hranic spáchala historické porušení zákona, kdy ústava poskytuje ‚právo na odpor‘

ap_ap-photo527-wi-640x436Jeden z německých nejpřednějších ústavních soudců řekl, že vláda Angely Merkel neplněním povinnosti ochrany svých hranic porušuje ústavu země. Ve zprávě akreditované partnerskou stranou paní Merkelové Křesťanskosociální unií (CSU) uvádí Udo di Fabio, že spolková vláda je, když selhávají evropské instituce, ústavně povinná zajistit kontrolu bezpečnosti hranic.

Pan di Fabio, sám z imigrantské rodiny, dodává, že ohromný příliv migrantů a následné suspendování Dublinské konvence znamená, že je německá vláda tudíž povinna do toho vstoupit, ta však pochybila, když se do toho zatím nevložila. Když takto jednali, tak se dopustili „porušení zákona historického významu,“ hlásí N-TV.

V útoku na výzvy Merkelové, aby se hranice ponechaly otevřené kvůli soucitu s uprchlíky prchajícími před válkou a perzekucí, dodává:

„Základní zákon státu negarantuje ochranu všech lidí na celém světě pomocí faktických či právních povolení k vstupu.“

Tato zpráva způsobí německým úřadům starosti zvláště kvůli tomu, že článek 20(4) německé ústavy uvádí, že občané mají právo na „odpor“ proti jakékoliv osobě pokoušející se porušit ústavní řád země, „pokud není k dispozici žádný jiný nápravný prostředek.“

Ten uvádí: „Všichni Němci budou mít právo na odpor proti jakékoliv osobě rušící tento ústavní řád, pokud nebude k dispozici žádný jiný nápravný prostředek.“

V říjnu Breitbart London referoval o skupině občanů, kteří se už pokouší proti Angele Merkel vznést trestní oznámení za její politiku otevřených hranic. Spolkoví prokurátoři v Karlsruhe už obdrželi přes 400 dopisů vyzývajících je, aby zahájili formální vyšetřování, zda se německá kancléřka dopustila zrady.

Dopisy argumentují, že podle německého práva kdokoliv, kdo se pokusí německou republiku změnit silou nebo hrozbou síly, je vinen zradou, a že umožnění vstupu statisícům migrantů tuto podmínku splňuje, jelikož to mění samotné utváření republiky.

Šablona tohoto dopisu odkazující na článek 20(4) uvádí, že abychom „uhájili svou identitu“ je naším cílem „svrhnout kancléřku.“

Zpráva pana di Fabio byla akreditována bavorskou Křesťanskosociální unií, která je v trvalé koalici s Křesťanskými demokraty Angely Merkelové. Mezi tímto regionem a spolkovou vládou kvůli řešení migrační krize roste napětí s tím, že bavorský president Hors Seehofer volá po daleko tvrdší linii.

Tento měsíc už volal po horní hranici 200 000 žadatelů o azyl ročně, když do země jich v roce 2015 vstoupilo přes milion.

„Omezení počtu migrantů musí v roce 2016 být mým hlavním úkolem,“ řekl.

„Toto číslo (200 000) je snesitelné a v takovém případě by mohla řádně fungovat i integrace. Podle mě je vše nad to přehnané.“

by NICK HALLETT 12 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/12/top-german-judge-says-merkel-committed-historic-breach-of-law-in-opening-borders/
46 Komentářů k Soudce: Merkelová otevřením hranic spáchala historické porušení zákona, kdy ústava poskytuje ‚právo na odpor‘

 1. pražská vlaštovka napsal:

  Musí se jednat hned ….
  než se to všechno někde na plénu odkvákà,tak bude v Nemecku další milión
  vojáčků…
  všechno jde moc pomalu a moc se s tím serou …
  vlaštovka (v emoci)

  • Marie napsal:

   presne tak, Jitus!

   Je potreba videt, ze jde o ohrozeni zeme, ohrozeni zivotu lidi, a v takove situaci ma kazdy jedinec pravo na obranu jakymkoliv zpusobem. To je dane prirodou a nikdo to nema sanci zmenit, zadnym kdakanim…

   Tady jde vylozene o pokus zlehcovat jeji vinu. Vlastizrada.

   Vystopovat, odchytnout, zneskodnit.

  • Pepi napsal:

   Nemecko at se vyporada s Merklovou,jestlize se ji opravdu chteji zbavit.
   Cesi by se meli vyporadat s vlastnimy problemy,a temi jsou clenstvi v NATO a v EU.

  • Fanny napsal:

   Naprostá pravda,to je pořád samej aumit,jednání a kecy v kleci a čas utíká ale běženci taky.

 2. Jaris napsal:

  No to je ovsem „uzasne nadcasova“ zprava, ze? To jsme nevedeli, ze Merkelova jedna proti zdravemu rozumu. To je prekvapeni, ze jsem si to musela vlastne precist cerne na bilem. Tu havarii by meli vytahnou rovnou za pacesy z kancelare uz pred rokem a povesit na prvni kandelabr i s jejimi komplici.

  • Marie napsal:

   Jaris: zdravy rozum sioni nemaji. Vsechno, co provadeji, je viditelne vyplod chorych mozku.

   Plan je dany: Likvidace Evropanu.

   Na to nemusi byt clovek ani ekonom, aby mu doslo, ze 50 milionu lidi, ktere tahnou do Evropy, nema ta Evropa sanci vubec uzivit, ani ubytovat, to je proste viditelny nabor likvidatoru nas vsech !

  • Fanny napsal:

   Havárii:moc hezký výraz :-DDD

 3. Josef Švejk napsal:

  Nějaké dodržování ústavních zákonů je už dávno přežitkem v mnoha demokratických zemích. Stejně tak protesty tisíců lidí v ulicích, volby, požadavky na referenda, a jiné. Vše vyvolává u kormidelníků jen útrpné úšklebky a poznámky o jakési chátře.

 4. gandalf napsal:

  Rád bych znal to ustanovení německé ústavy. Prý právo na odpor, v německu – hovadina i kdyby toho byli schopni, jako že nejsou /jedině snad ve východní části, kde se tak nebojí/. To jim tam asi napsali amíci?? Kam na to chodíte? Kdysi, v mládí, jsem se učil ústavní právo evropských zemí a kdyby tam byla tahle rarita, tak si to pamatuju.

  • Marie napsal:

   Ja jsem se zasmala tomu vyrazu “ spachala historicke poruseni prava“. Neco takoveho jsem nikdy nezapsala, a ze se pravem zabyvam cely zivot…

   Jak krasne vyhybave vyjadreni VLASTIZRADY.

   V minulem stoleti to umeli pojmenovat, dnes to nejde?

   Je to jednoduse vlastizrada a tecka. A babu popravte I bez soudu. Ona se zadnym zakonem ani lidskosti neridi.

   Znovu zduraznim jednu vec, ktere nikdo nevenuje pozornost, kterou si zaslouzi:

   Pomahat se muze az pote, kdy JE POSTARANO O POSLEDNIHO DOMACIHO CHUDEHO CI NEZAMESTNANEHO CI BEZDOMOVCE!

   TOTO BY MELO ZNIT HLASITE ze vsech zemi.

  • weissbach napsal:

   1*

 5. contumax napsal:

  Leda Listina základních lidských práv článek 23.

  • hel napsal:

   je to tak, contumaxi, to německé ustanovení je analogické s naším čl.23, kterému se zjednodušeně říká právo na občanskou neposlušnost : „Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.“

   • contumax napsal:

    hel

    To jsem použil Listinu základních lidských práv a svobod čl. 23 u “ našeho soudu “ a představ si, že lehce zkrotli…

 6. Ikema Monika napsal:

  Merkelová už má čas nastartovat koště a odletět směr Izrael !!!

 7. henryho napsal:

  takže, když je soused u policie, tak má přednost?

 8. Robo napsal:

  Merkelka nakoniec aj tých Nemcov možno rozhýbe.
  Dobrá práca.

  • Paul Durham napsal:

   Nerozhýbe, jsou školou, televizí a fízlama naprogramovaní na fýrera a když je fýrer ( jako obvykle ) pohlavní orgán, ty konce jsou snadno předpověditelné. Odserou to opět všici kolem. Bývala to hezká země.

  • pražská vlaštovka napsal:

   7:42
   To můžeš mít pravdu,Robo..
   ..všechno zlé je vždy pro něco dobré..
   pa jituš

 9. weissbach napsal:

  Právo na odpor je naprosto přirozené. Zvlášť když někdo chce zlikvidovat můj domov a touží ze mě udělat otroka a nevolníka. Na to nepotřebuji potvrzení od soudu. To vidím sám…

  • weissbach napsal:

   Likvidují tady svobodu, kulturu, nasazují náhubky a ohrožují naše životy a my budeme diskutovat o tom jestli poslouchat zločince nebo ne…. To je opravdu k po…..!

  • contumax napsal:

   weissbach

   1 ***

   Přesně tak…!!!

 10. peter napsal:

  Pokial sa budeme len vykecavat, tak sa nic nezmeni, treba konat

 11. Kolemjdoucí napsal:

  Až na to že NĚMECKO NEMÁ ŽÁDNOU ÚSTAVU je to dobrý. Mají pouze tzv. Základní zákon. Po skončení 2.světové války jim Ústavu neobnovili, protože např. naše Ústava hovoří o tom, že nejvyšší mocí v zemi je lid atd. Německo je dodnes protektorátem vítězných mocností, ostatní je pozlátko kryjící čachry NWO. Více je dohledatelné..

 12. Kuliferda napsal:

  Německo nemá ústavu, ale pouze tzv. základní zákon ! Od 2.světové války to SSA Německu nedovolily.

 13. hel napsal:

  no, ono je to úplně jedno, jaké má německo zákony, to je tak trochu stejné jako u nás, kde je opakovaně pošlapávána ústava dokonce nejvyšším soudem…faktem je, že je okupovanou zemí s obrovskou vojenskou základnou usa v ramsteinu a německou situaci stejně podle mě nejlépe vystihuje dvojice komiků..to video považuji za nejzdařilejší a nejvýmluvnější zprávu z německa …(je i tady na nwoo)…https://www.youtube.com/watch?v=712oMasf11A&ab_channel=IrenaAneri…usa okupuje a válčí s celým světem, ze všech právních dokumentů jsou cáry papíru, pokud se usa zachce… mezinárodní právo bylo pošlapáno a neplatí..tak nač slovíčkařit? to se dělá jen v době míru a platnosti právních předpisů..

  • contumax napsal:

   hel

   Ono zesmešňovat zlo, se nevyplácí, protože ti, kteří zesměšňují zlo jej vlastně legalizují…

   • hel napsal:

    ale když se nedá nazvat věc pravým jménem díky masívní totalitní cenzuře, je toto jediná možnost sdělení pravdy…u nás už ani tato možnost zase neexistuje!!

 14. Ivan napsal:

  Nemecka zakernost Merkelovej…!

  Pozve si na navstevu statisice hosti…, a potom ich „befelom“ rozosiela k stolu svojich susedov…!

  Polsko po Madarsku dospelo k zaverom, ze Nemacko na cele s Merkelovou si narokuje podriadit staty EU. Poliaci to Nemcom povedali otvorene, volne parafrazujem, „prepadli ste nas, vyvolali sta najvacsiu vojnu v dejinach a teraz nas idete poucovat o demokracii. Riesta si doma problemy s napadanim zien a nas nechajte na pokoji…“!

  • Jaris napsal:

   Ivane, hezky receno. At si nejdriv zametou pred vlastnim prahem, ubytuji si vsechny vandraky v Nemecku, kdyz si je pozvali a at nechteji na ostatnich, aby se o nelegalni emigranty delili take ostatni staty. Co si Nemecko nadrobilo, at si taky sezere, vcetne Anglie i Francie a vubec vsechny kolonizacni staty.

   • Marie napsal:

    Jaris, kez by to bylo tak jednoduche. Nemecko je prijima a tridi a ma nejvice a nejvetsi zakladny ( americakum slouzily od 2.svetove valky ). Budou je prerozdelovat, Nemecko si je nenecha.

    Co je nejdulezitejsi – oni maji volny pohyb po cele EU. O to je to pro nas horsi…

    • Jaris napsal:

     Vlada ma pravo rici ne. Bohuzel, tahle ceska vlada je sestavena z grazlu, kteri haji zajmy Pruseru(Bruselu).

 15. Ivan napsal:

  Zakerni zapadni genozlocinci saskuju pred celym svetom…
  http://www.nwoo.org/2015/12/08/rusko-znovu-agresorem/#comment-193989

  Najmenej dva roky „bojovali“ proti ISIL tym, ze chranili cesty cisterien s ropou do Turecka…, podporovali tzv. umiernenu opoziciu (teroristov), len aby zvrhli legalne zvoleneho prezidenta Syrie a aby sa zmocnili ropnych zdrojov Syrie, tak ako sa zmocnili zdrojov v Iraku a v Libyi…!

  Ked prislo na pomoc Syrii Rusko, zrazu zacali poriadat konferencie o Syrii, o umiernenej opozicii, zacali zhanat poslusnych pudlikov do tzv. koalicie…

  Vsetko su to znaky chovania sa zakernych zlocincov, vykrucat sa, prekrucat realitu, provokovat, terorizovat, klamat…atd.!

  Saskuju, ked sa nechavaju akoze demonstrovat pred kamerami v Parizi…, na prazdnej ulici a potom goebbelsovske media k nim pripoja akoze cele ulice demonstrantov na ich podporu z inych demonstracii, napokon aj z demonstracii odborov za prava pracujucich ludi…

  Mozeme ocakavat, ze goebbels media opat ukazu, ako sasovia porazili ISIL, a budu sa opat stretavat na prazdnej ulici pre televizie…, no skutocnej ulice sa boja…, zatial co Putin na devitaho maja pochodoval spolu s desattisicami obcanov centrom Moskvy, zapadni genozlocinci pochoduju policiou vyprazdnenou ulicou Pariza…, aby tzv. spolocne demonstrovali…

  Obama na ulicu nesmie ani vyliezt…, do desiatich minut by ho zastrelili…!

 16. Tykva Bukvatyr napsal:

  Za vlastizradu bol trest smrti. Dnes už chápem, že to bolo oprávnené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!