Briefing Genrálního štábu ruských vojenských sil v Sýrii z 11.1.2016

brifing

Operativní zprávy ze Sýrie – 6 a půl minutové video. Od začátku roku zničily ruské síly 1097 objektů infrastruktury islamistických teroristů.
11 Komentářů k Briefing Genrálního štábu ruských vojenských sil v Sýrii z 11.1.2016

 1. haha napsal:

  američtí vojáci na kolenou před iráčany
  http://putin-slil.livejournal.com/1983184.html

 2. haha napsal:

  chybička se vloudila – před iránčany

 3. sudetenfranz napsal:

  tu Jinský :ty jseš koko t všech koko tů,že ty se tady děláš u těch debat vid .jak ty jsi našel nwoo ,bo by mě fakt zajímalo nazdar

 4. Ivan napsal:

  Zakerni zapadni genozlocinci saskuju pred celym svetom…
  http://www.nwoo.org/2015/12/08/rusko-znovu-agresorem/#comment-193989

  Najmenej dva roky „bojovali“ proti ISIL tym, ze chranili cesty cisterien s ropou do Turecka…, podporovali tzv. umiernenu opoziciu (teroristov), len aby zvrhli legalne zvoleneho prezidenta Syrie a aby sa zmocnili ropnych zdrojov Syrie, tak ako sa zmocnili zdrojov v Iraku a v Libyi…!

  Ked prislo na pomoc Syrii Rusko, zrazu zacali poriadat konferencie o Syrii, o umiernenej opozicii, zacali zhanat poslusnych pudlikov do tzv. koalicie…

  Vsetko su to znaky chovania sa zakernych zlocincov, vykrucat sa, prekrucat realitu, provokovat, terorizovat, klamat…atd.!

  Saskuju, ked sa nechavaju akoze demonstrovat pred kamerami v Parizi…, na prazdnej ulici a potom goebbelsovske media k nim pripoja akoze cele ulice demonstrantov na ich podporu z inych demonstracii, napokon aj z demonstracii odborov za prava pracujucich ludi…

  Mozeme ocakavat, ze goebbels media opat ukazu, ako sasovia porazili ISIL, a budu sa opat stretavat na prazdnej ulici pre televizie…, no skutocnej ulice sa boja…, zatial co Putin na devitaho maja pochodoval spolu s desattisicami obcanov centrom Moskvy, zapadni genozlocinci pochoduju policiou vyprazdnenou ulicou Pariza…, aby tzv. spolocne demonstrovali…

  Obama na ulicu nesmie ani vyliezt…, do desiatich minut by ho zastrelili…!

 5. Ivan napsal:

  Zapadni saskovia (cesky kasparci) opat saskuju pred verejnostou…, uz konecne vedia ako porazit ISIL… Takmer tri roky im to trvalo, kym na to prisli…! Urcite sa uz mejkapuju, aby sa stali pred kamery v policiou vyprazdnenej ulici Pariza… Krovi dopracuju goebbels media z poslednej demonstracie odborarov…

  Zdroj informacie: http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/379876-sef-pentagonu-ma-plan-na-porazku-is-v-syrii-a-iraku/

  Šéf Pentagonu má plán na porážku IS v Sýrii a Iraku
  #USA #IS #Ashton Carter
  ČTK | 14.01.2016 08:04

  O pláne USA na porážku Islamského štátu v Sýrii a Iraku v stredu hovoril vo vojenskej základni Fort Campbell v štáte Kentucky americký minister obrany Ashton Carter. S americkou stratégiou chce budúci týždeň v Paríži zoznámiť partnerov z Británie, Francúzska, Austrálie, Nemecka, Talianska a Holandska, informovala agentúra AP.

  Americká armáda chce pomôcť Iračanom a Kurdom dobyť späť mesto Mosul na severe Iraku a pomôcť umiernenej sýrskej opozícii vyhnať islamistov z ich hlavnej základne v meste Rakka. Z ministrových slov podľa AP vyplynulo, že plán na tieto bojové operácie je hotový.

  Pokiaľ ide o Mosul, mali by kurdské jednotky k mestu postupovať zo severu a iracké oddiely z juhu. Carter však varoval, že dobyť mesto späť nebude rýchle ani jednoduché.

  Viac informacii v uvedenom zdroji

 6. kolkobudeszit napsal:

  Potvrdené i Pjakinom: „USA sťahujú ISIL k Jemenu, pretože Saudská armáda napriek najlepšej výzbroji nie je schopná poraziť Jemenčanov“. „Členovia teroristických skupín len menia meno Al-Kaidá, Taliban, ISIL, Nusra…“ (Pozn.: pomocou mediálneho scenára)
  Pozn.: Samozrejme tak isto svoju Sion-Sian neoficiálnu armádu vrahov ISIL presúva USA na pomoc proti Rusom do Sýrie a zabezpečenie zásobovania z Turecka pre vrahov detí. Uprázdnené miesta po ISIL obsadzuje NATO ako „víťazstvá“, aby nestratili kontrolu a vplyv na povojnové vyjednávania.Je potrebné zopakovať, že v Turecku ako i pred 100 rokmi nie je Erdogan najvačším kápom, vždy to bol Sion-Sian a teraz z neho urobili najvačšieho hlupáka a obeť – že, ako charakteristické pre obetníkov!
  Ale v behu týchto udalostí nezabúdajte na podstatu! Keď na štíte Slovjenského bojovníka na titule knihy A.Horáka „O Slovanech úplne jinak“ je „kvet života“, ktorý je podstata objavov génia Nassima Harameina o novej správnej Fyzike a súčasných gravitačných pohonov, potom ste potomkami, či aspoň súčasníkmi starovekých rozvinutých civilizácií a máte to už EXAKTNE dokázané! Toto poznanie je hlavné pre ROZHODNUTIE o genocíde bielych v Európe. Zisťujete svoju identitu! A keď ju máte, dokázali by ste sa oslobodiť! Ťažšie je Vás klamať! Veď oni to vedia, preto Vás stále zabíjajú a ohlupujú!

 7. Ivan napsal:

  A TAKYTO GENOZLOCINCI SU SPRIATELENI S NASIMI POLITIKMI, ALEBO NAOPAK…?!

  Zdroj:
  http://www.hlavnespravy.sk/byvaly-agent-cia-robert-baer-za-ucelom-rozdelenia-juhoslavie-nam-vlada-poskytla-miliony-dolarov/730905

  Bývalý agent CIA Robert Baer: “Za účelom rozdelenia Juhoslávie nám vláda poskytla milióny dolárov”

  Viedeň 14. januára 2016 (HSP/Foto:TASR/AP-Jim Cooper)

  Rakúsky časopis Info-Direkt zverejnil preklad rozhovoru s bývalým agentom CIA Robertom Baerom, ktorý sa uskutočnil v Quebecu a bol najprv zverejnený na srbskom internetovom portáli Web-Tribune
  Robert Baer je v súčasnosti investigatívny novinár a spisovateľ
  Robert Baer je v súčasnosti investigatívny novinár a spisovateľ

  Robert Baer je v súčasnosti investigatívny novinár a spisovateľ. Nedávno oznámil vydanie svojej novej knihy „Tajomstva Bieleho domu“ /„Secrets of the White House“/. V rokoch 1991-1994 Rober Baer pôsobil ako vysoký agent CIA v Juhoslávii. Potom bol na ďalšej misii na Blízkom východe. Vytvoril niekoľko dokumentov pre National Geographic a obvinil Bushovu vládu, že na Strednom východe vedie vojny jedine kvôli rope.

  Vo svojom rozhovore o udalostiach v Juhoslávii pred takmer 20 rokmi hovorí: „Ľudia, ktorí podnecovali vojnu v Juhoslávii, neskôr nadiktovali podmienky mieru. Sú to tí istí ľudia zo Spojených štátov, ktorým dnes na Balkáne patria spoločnosti, ktoré majú práva na užívanie rôznych nerastných a iných surovín!“ Ponúkame vám prepis rozhovoru.

  Kde a kedy sa konala vaša prvá misia v Juhoslávii?

  Priletel som vrtuľníkom spolu s troma ďalšími agentmi CIA. Pristáli sme 12. januára v Sarajeve. Našou úlohou bolo dohliadať na údajných teroristov srbskej národnosti, o ktorých sme tušili, že v Sarajeve spáchajú atentáty.

  Kto boli títo údajní teroristi a prečo sa predpokladalo, že spáchajú atentáty?

  Dali nám informácie o skupine zvanej „Vrhovna Srbija“ (Zvrchované Srbsko) spolu s podrobnými plánmi, ako má byť vykonaná séria bombových útokov na najvýznamnejšie budovy v Sarajeve. To malo Bosnu odstrašiť, aby neopustila juhoslovanskú federáciu.

  Existovala niekedy táto skupina? Čo presne ste v Sarajeve pod vedením CIA vôbec robili?

  Tato skupina nikdy neexistovala! Naši nadriadení nás klamali. Našou úlohou bolo šíriť paniku medzi politikmi v Bosne a vštiepiť im myšlienku, že atentáty prídu zo srbskej strany. Na začiatku sme tomuto príbehu uverili, ale po určitom období sme sa začali pýtať sami seba, prečo by sme túto hystériu mali šíriť, keď taká skupina očividne neexistovala.
  Ako a kedy vaša operácia skončila a pod akým kódovým označením prebiehala?

  Pre mňa to všetko skončilo už po dvoch týždňoch, pretože som dostal novú úlohu v Slovinsku. Operácia v Bosne trvala mesiac a mala názov „Istina“ (Pravda). Bolo to pravdepodobne čokoľvek iné, len nie pravda…

  Čo ste robil v Slovinsku?

  Dostal som inštrukcie o tom, že Slovinsko je taktiež pripravené na nezávislosť. Dostali sme peniaze, niekoľko miliónov dolárov pre rôzne mimovládne organizácie, opozičné strany a pre financovanie rôznych politikov. Týmto spôsobom sa mala vyvolať a zorganizovať nenávisť a následný odpor.

  Čo si o tejto propagande myslíte vy a ako o nej premýšľali vaši kolegovia?

  Samozrejme, nikto sa neodváži otvorene postaviť proti operáciám CIA predovšetkým preto, že sme boli všetci nervózni a náchylní k paranoji! Existovali určití agenti CIA a dokonca i vyšší dôstojníci, ktorí jednoducho zmizli, pretože sa odmietli podieľať na propagande proti Srbsku v Juhoslávii. Osobne som bol šokovaný dávkou lží, ktoré naše agentúry a politici šírili. Viacerí agenti CIA boli touto propagandou vedení a ani netušili, čo vlastne robia. Každý vedel iba zlomok príbehu. Ti, ktorí vyfabrikovali celý príbeh a vedeli skutočné pozadie, boli naši politici.

  Takže to bola iba propaganda proti Srbom?

  Áno, aj nie. Cieľom propagandy bolo juhoslovanské republiky od seba oddeliť tak, že odpadnú od materskej krajiny a stanú sa samostatnými. Potrebovali sme iba jedného obetného baránka, ktorý mal byť zo všetkého obvinený, vrátane vojny a násilia. Na túto rolu bolo zvolené Srbsko, pretože v určitom zmysle bolo jadrom juhoslovanského štátu.

  Pokracovanie v uvedenom zdroji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!