Jak je svět řízen již od dob Egypta dle KSB (Koncepce sociální bezpečnosti)

faraon

24 minutová video-koláž ruského autora s českými titulky o základních metodách a nástrojích globálního řízení obyvatelstva Země. Globální gauner-elity musí řešit 3 základní problémy: přelidnění, omezené zdroje a zajištění ekologicky čistých zón. Autor se na téma globalizace zaměřuje především z hlediska dopadu na Rusko a země východní Evropy. Video bylo vytvořeno na základě přednášek generála Petrova o KSB.




9 Komentářů k Jak je svět řízen již od dob Egypta dle KSB (Koncepce sociální bezpečnosti)

 1. dj napsal:

  Pad z raje je myšleno pad do tychle relity a naše uvezneni,clovek jak magicka bytost,stražce evoluce byl chycen a uveznen ve fyzickem tele a stratil sve fantasticke schopnosti,neznal smrt,byl panem sveho osudu.
  Mužou za to rebelujici Annunakove a tychle Andelske valky započali hodne
  miliard let spatky i když probihali v realite kde čas neekzistuje,čas je jenom opisem hmoty v tyhle realite

  • kolkobudeszit napsal:

   V ponímaní dejín si musíme uvedomovať podstatu! Keď na štíte Slovjenského bojovníka na obale knihy A.Horáka „O Slovanech úplne jinak“ je „kvet života“, ktorý je podstatou objavov génia Nassima Harameina o novej správnej Fyzike a súčasných gravitačných pohonov, potom ste potomkami, či aspoň súčasníkmi starovekých rozvinutých civilizácií a máte to už EXAKTNE dokázané! Toto poznanie je hlavné pre ROZHODNUTIE o genocíde bielych v Európe. Zisťujete svoju identitu! A keď ju máte, dokázali by ste sa oslobodiť! Ťažšie je Vás klamať! Veď oni to vedia, preto Vás stále zabíjajú a ohlupujú od doby „Egypta“, ktorého „hieroglyfy“ i tak vyvinuli Slovjensky pisári pre jazyk otrokárov, ako NEVYVRATITEĽNE ukázal a dokázal A. Horák vo svojom diele! Cez podstatu musíte vnímať dejiny i súčasnosť!

   • dj napsal:

    Ano,Slovane jsou potomky lidi z Tartarie,Atlantida byla jenom ostepena kolonie,kolem roku 400 byli odstraneny posledni Tartarske Vimany.Rok 2012 byl velice vyznamnej,konči dlouhe obdobi kde Temnota zničila naše predky,ted nas chteji porad držet na urovni nižšich vibraci,multikulturalizmus,otraveny jidlo,chemtails,mobilni site,vojenske radary,fluor,AIDS,praseči chripka….nesmi se jim to povest,hlavne nemejte strach ten chteji v nas porad drzet.

 2. proud napsal:

  V podstate si muze vymyslet kdo a co chce a odvolat se na KSB,ze je to podle ni,zalezi jak ten material kdo chape a jak si ho vysvetluje,co z toho muze plynout necht si rozhodne kazdej sam….. :-)

 3. Paul Durham napsal:

  Na to se nedá koukat , ty hodinové záběry do březového hájku…
  Pardon, ale to , co chtěl autor říci, mohl k lidu říci za 5 minut.
  Aneb jak lze podat pravdu tak, aby nezaujala.

 4. atLA napsal:

  Už tyto „říše“ byly velmi „mediální“ (sice ještě nebyly hranaté oltáříčky v obývácích jako nyní, ale audiovizuální působení skrze mediální stavby-chrámy a podobně-bylo na denním „pořádku“ indoktrinace-manipulace). Církev=média, Média=církev! A ty podkuřují falešným výmyslům (jako je rozprávková bytost „stát“), viz.:

  „Zní to zvláštně, ale podívejme se, kolik podobnosti v uctívání státu a boha při bližším pohledu odhalíme. Lidé patřící do vládnoucí třídy a reprezentující stát mají obrovské paláce, řídí se zjevně jinými pravidly než ostatní smrtelníci a mají možnost různě překrucovat moralitu prostřednictvím svých zákonů. Nosí jednotné hábity a mluví v dvojsmyslech, které mohou být vyloženy téměř jakkoliv. Jejich počínaní je propleteno mnoha různými rituály, které z nich navenek dělají tajemné, moudré a noblesní bytosti odlišující se od ostatních lidí. Skutečnosti, které by za normálních okoností byly nepřípustné a nemorální, můžou být jejich zákony zlegalizovány (např. krádež ve formě daní nebo jakýkoliv jiný příkaz nebo zákaz týkající se soukromého majetku). I přesto všechno jsou stále považováni za ochránce dobra před zlem.

  Co jiného než jistá forma zmutované víry a absolutní oddanosti může takto zamlžit lidský mozek?“
  Proces „odprogramování“ se od FALEŠNÉ víry v UMĚLOU autoritu a vše, co k tomu patří, může, myslím si, trvat i několik desítek let.

  Read more: http://dolezite.sk/Stat-je-Buh-YhnWsh.html#ixzz3xDtJrLOC

 5. eny napsal:

  Pro admina – bylo by možné upravit titulky tak, aby byly dobře čitelné? Děkuju. e.

 6. Ivana napsal:

  Mne tedy video určitě zaujalo. Doufám, že se dočkáme i druhého dílu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!