Pochod PEGIDY narušili agenti provokatéři, vztekají se protestující

PEGIDA-640x480Četná videa z protestů PEGIDY o sobotním propuknutí násilností podle tvrzení pronášených aktivisty PEGIDY zjevně ukazují, že ty zápalné lahve vrhali ‚žurnalisté‘, nikoliv protestující. Původ zápalných lahví dosud nebyl přesvědčivě dokázán, avšak jejich používání způsobilo to, že německá pohotovostní policie tento pochod zastavila, když následně propukly násilnosti a policisté zakročili, použili i vodní dělo a nasadili slzný plny.

Videa sdílená na Facebooku, Twitteru a YouTube – shlédnutá za posledních pár dnů více než milionkrát – ukazují rozhněvaného muže mluvícího na protestu s policií, přičemž je kritizoval, že nechali policejní kordonem projít muže, jen proto, že měl novinářských průkaz, i když přeci viděli, že právě on ty zápalné lahve vrhal.

Než si policista vyžádal, že aby videozáznam byl ukončen, tak muž policistům řekl: „Hej, tohohle! Zastavte ho prosím a zjistěte jeho identitu. Ten právě hodil zápalný granát, ten, co jste ho právě nechali projít, oblečený do šedého kabátu… ten právě hodil zápalnou bombu a vy jste ho nechali projít, co se to tu děje? Co se to děje?

Další člověk mimo záběr, na toho policistu křičí: „To tisk kolem hází ty zápalné bomby!“

Druhé video ukazuje zápalnou bombu rozhořenou v policejní linii, která se tam zjevně objevila, aniž by ji tam před tím někdo hodil z prostoru protestujících.

Používání agentů provokatérů nebo policistů v civilu k podněcování násilnosti, aby měla policie záminku protesty zrušit, je v Německu dost kontroverzní. Mnozí z těch, co byli šokovaní ze zrušení sobotního protestu, si vzpomínali na případ z roku 2011, kdy se mírumilovný protest kolem staveniště neočekávaně zvrhl do násilností.

V té době poukazovali aktivisté, že ti, kdo ty násilnosti podnítili, měli všichni stejné boty v policejním provedení, a levicové berlínské noviny Die Tageszeitung dokonce citovaly anonymního policistu, který „narážel“ na použití „taktických provokatérů“.

Zatímco agresivní taktika policie a video údajně předvádějící špinavou hru při protestech obecně vzbudily značný zájem na sociálních médiích, tak německá mainstreamová média tuto kontroverzi ignorovala s tím, že pouze jediný magazín – Compact – o těchto obviněních referoval. Magazín uvedl: „Nebylo by to poprvé, kdy stát a konformní tisk takovéto události samy vyvolaly, aby mohly provádět nátlak na své politické oponenty.“

by OLIVER LANE 12 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/12/claim-that-pegida-march-was-derailed-by-agent-provocateurs-grips-protesters/
27 Komentářů k Pochod PEGIDY narušili agenti provokatéři, vztekají se protestující

 1. janhonza1 napsal:

  Doufám, že provokatérovi v šedém kabátu někdy v blízké budoucnosti rozkopou přistěhovalci držku a natrhnou prdel, když mu budou krást majetek.

 2. weissbach napsal:

  „Používání agentů provokatérů nebo policistů v civilu k podněcování násilnosti, aby měla policie záminku protesty zrušit, je v Německu dost kontroverzní.“

  Němci objevují Ameriku. To se nám to v Německu doteď spokojeně převalovalo v klídku sociálního státu, když kolonie jely na plný výkon a státní kasa se plnila díky eurokrmníku.
  A opovržlivé oko občas znepokojeně pohlédlo na ty ureptané rasistické Čechy pronásledující Romy až do Kanady.
  Něco je špatně zdá se. A policejní provokátéři v demokratickém a liberálním ráji pro všechny humanisty? To snad není možné!

  • Adolf Balík napsal:

   Oni možná nebyli doslova policejní, když za ně zaskočil pokrokový liberální tisk, aby policii pomohl.

   • pražská vlaštovka napsal:

    Ádo,
    to jistě nebyl tisk ..ti byli takhle zmimikrovaný… aby to vypadalo jako tisk a aby se tím
    snáze dostali k tzv.reportu…Prdlajs report-měli tam přesně tuhle úlohu a funkci…
    u nás v Čechàch se tomu vždycky říkalo „stávkokaz“..
    pa jituš

  • Paul Durham napsal:

   Vzpomněl jsem si na vymlácený Aeroflot v 1969 pod vocasem. Prostě klasika obřezanejch tajnejch ve službách jejího veličenstva.

  • Jaris napsal:

   Weisbachu, to o tom Nemecku sedi. To byl snad jediny stat, kteremu se z desatek EU zilo blaze.A ted posledni rok a pul jim to jacisi cmoudi narusili. Presto musime drzet palce Nemecku, aby se konecne osvobodili od chazarskych drabu. Pokud povstane Nemecko, rozsiri se ohen po cele Evrope a bestie EU padne. Ted se jedna kdo z koho. Lide by na demonstrace meli chodit alespon s poradnym topurkem schovanym pod kabatem.

   • Jaris napsal:

    a samozrejme ucinnou maskou proti slznemu plynu…

   • jan napsal:

    Jaris.
    To je právě ten problém,takovou výhodu,proti ostatním státům EU,si jen tak nenechají vzít.Dokonce to potvrdilo Německo,jak dobře hospodařilo v loňském roce.Je to vidět,že mají strach vládní činitelé z nástupu úplně jiné opozice.

 3. Vaska napsal:

  pamatujete na České Budějovice před několika lety – tam byly taky provokatéři — bylo podáno hafo trestních oznámení na policajty a vše zahráli do autu – je to zastrašování lidí aby se báli proti těm psychopatům co vládnou protestovat

  • Jaris napsal:

   V tom je prave problem, Vasko. Jedna demonstrace nestaci. A o to vysetrovani na policajty by melo pokracovat. Proste nevzdavat to pri prvni prohre. Tady jde o vytrvalost az se dosahne spravneho vysledku. Zadne zametani pod koberec by se v tom pripade nekonalo. Ve vytrvalosti se ted cesky lid musi cvicit. Obrnit se pravdou a tu nasmerovat proti vsem zradcum!

 4. Ivan napsal:

  Aj Slovensko nasadzuje metody podpalenia Risskeho snemu z roku 1934

  Kontroverzná Stratégia ľudských práv už prináša prvé ovocie: Vláda schválila plán eliminácie rasizmu, xenofóbie a iných foriem intolerancie
  462

  Bratislava 13. januára 2016 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Andrej Galica,Martin Baumann)

  http://www.hlavnespravy.sk/vlada-schvalila-plan-eliminacie-rasizmu-xenofobie-a-inych-foriem-intolerancie/730738

  Programový dokument rozpracúva úlohy vyplývajúce z Celoštátnej stratégie ochrany a podpory ľudských práv v Slovenskej republike prijatej vládou vo februári 2015

  Predchádzať vzniku predsudkov, stereotypov a nenávistných prejavov podmienených národnostnou, rasovou, etnickou, náboženskou a inou obdobnou neznášanlivosťou, ako aj zabrániť vzniku a šíreniu postojov a aktivít smerujúcich k podpore rasizmu, xenofóbie a ostatných foriem intolerancie.
  Na snímke minister vnútra SR a podpredseda vlády SR Robert Kaliňák
  Na snímke minister vnútra SR a podpredseda vlády SR Robert Kaliňák

  To je cieľ Akčného plánu predchádzania a eliminácie rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatných foriem intolerancie na roky 2016 – 2018, ktorý dnes schválila vláda. Programový dokument rozpracúva úlohy vyplývajúce z Celoštátnej stratégie ochrany a podpory ľudských práv v Slovenskej republike prijatej vládou vo februári 2015. Práve spomínaná Stratégia vyvolala na Slovensku v roku 2014 vlnu nevôle a protestov. Aktivisti, ktorí boli účastní na rokovaniach o tomto dokumente, povedali, že je nedemokratický a bude si žiadať uplatňovať nové ľudské práva, ktoré budú popierať tie univerzálne.

  Poznate ich podla toho ze maju jednotne policajne obutie (policajnych provokaterov)…, prekvapite tak stratega mafioza Kalinaka…! Filmujte im nohy…

  • Vladislav napsal:

   Dnes jste ministr vnitra nebo dokonce předseda vlády jedné země, nebo ministr lidských práv země jiné.

   Ale co budete za pár roků, až doministrujete?

   Půjdete zase někam pracovat za (přinejlepším) pouze mírně nadprůměrný plat?

   Nebo se „posnažíte“ už teď, aby Vám někdo po vypršení Vašeho politického mandátu nabídl „zajímavou pozici“?

   Vždyť hypotéka se splácí 20-30 let. Děti se platí pořád. Manželky a milenky se objevují, mizí a zase se objevují nové.

   Zkuste to všechno utáhnout, když Vám po doministrování skokově klesne příjem, na který jste byl zvyklý;-))

 5. Vladislav napsal:

  Klasická práce Systému s tím, co ho ohrožuje:
  - zakázat (to tady nejde)
  - zesměšnit, ztrapnit náčelníky (to vzhledem k situaci už není tak lehké)
  - infiltrovat.
  Infiltrace se provádí dvěma mechanismy:
  - infiltrují se noví členové, kteří dané hnutí posunou tam, kde už nebude Systému nebezpečné
  - infiltrují se PROVOKATÉŘI, kteří hnutí dají takové projevy, že pak už bude snadno možné ho zakázat nebo zesměšnit.

  Je to propracovaný systém. Takto velký brácha v této zemi likviduje odpůrce jednoho za druhým. A nedělá to tak až teď, je to technika pilovaná tisíciletí, na kterou my, naivní ovce, vždy znovu a znovu rády naskočíme.

 6. contumax napsal:

  Často jsem viděl provokatéry, tajný nasazený mezi lidmi, byli až nápadně nenápadný…to by musel vidět i slepéj…

  • gandalf napsal:

   Hlavně, že to z pohledu státní moci, funguje /jsou k tomu vycvičeni/. Plus ochotná média, co jsou náhodou na místě a veřejné mínění se může vyrábět. Rozklad dokonají infiltranti.

   • gandalf napsal:

    Ještě dodám – chybí organizace a kázeň. Ale to souvisí s mou předchozí poslední větou. Jakmile se do čela dostanou lidé o kterých organizátor nic není, tak je vždy průser.

 7. Pepi napsal:

  Pegida neni reseni.Je to jenom nastroj na polarizovani spolecnosti a na vyvolani konfliktu,stejne tak jako migranti na druhe strane.
  Na vyvolani konfliktu je treba dvou protichudnych stran,jinak to nejde.
  A pokud se neperou,musi se jim v tom pomoct.K tomu treba provokateru na obou stranach-migranti obtezujici zeny na jedne a nasilnici(provokateri)na druhe strane.Snad se to nakonec povede.Co myslite?
  Osobne bych se toho(demonstraci Peg.a pod.) nikdy nezucastnil.Na jedne strane pegidove akceptuji ze Nemecko je kolonii USA,na druhou bojuji proti muslimum ktere do Evropy nahnali „mirotvorci“.
  Ten trik s tim obtezovanim zen v Koline se „jim“ povedl.Ocima vychodnich systemu/yogy nebo New Age by se na to co se odehralo v Koline dalo mozna divat jako na kolektivni(nejen zen ale podvedome vsech Nemcu) napadeni chakry „HARA“,druhe od spodu,souvisici s pohlavnimi organy.
  To je mnohem vic nez urazka zen(samo osobe i to je dost)je to utok na nejsilnejsi tvorivou silu v prirode a na podvedomi.Tedy podle okultniho/esoterickeho mysleni.
  Jsme obeti zrudne manipulace,na case si to uvedomit.
  Nenechme se stahnout do konfliktu.

 8. ignác napsal:

  V drtivé většině afrických zemí je nejčastější příčionu úmrtí AIDS nebo Tuberkuloza u nemocných AIDSem, způsobená ztrátou imunity díky HIV. Znásilněné evropské ženy zařídí rozšíření AIDS i v Evropě.

 9. ochránce napsal:

  Lidé se musí naučit chodit na demonstrace.Pokud policie bude schovávat provokatéry,je to jednoduché.Obyčejní lidé se musí složit na chrániče a helmy pro svou vlastní ochranku.Ochranka demonstrujících bude oblečena podobně jako policajti.Bude mít obušky a slzný plyn.Zbraně zatím ne.Mezi slušnými lidmi je jistě mnoho těch,kteří cvičí nějaká bojová umění a také kulturistiku.Tato ochránka bude po obou stranách průvodu.Demonstrující tak budou chráněni.Pokud se vyskytnou nějací provokatéři,budou spacifikováni a předáni policii.Demonstrující musí mít mezi sebou také aspoň několik kameramanů,kteří všechno zdokumentují.Pokud bude chtít policie zasáhnout proti nevinným lidem,kteří se zůčastní demonstrace,tak se ochranka pomocí vysilaček stáhne k místu konfliktu a vytvoří hráz proti policajtům.Policie bude samozřejmě v šoku.Mluvčím demonstrace bude upozorněna,že pokud policie napadne demonstrující,tak to samé se stane jejím příslušníkům.Pokud budou policisté chtít používat zbraně a ostrou munici,tak budou upozorněni mluvčím demonstrace,že příště bude mít ochranka u sebe legálně držené zbraně.A tímto způsobem se policisté naučí respektovat zákony a vůli lidu.Stejně tak jak to proběhlo nedávno v USA,v některých městech.Policajti odtáhli a ještě se omluvili.Policajti nemají žádné právo mlátit slušné lidi,nebo dokonce proti nim vytáhnout zbraně.Pak chrání zájmy elit proti zájmu lidu,který si je platí ze svých daní.Na hrubý pytel hrubá záplata.Pak uvidí každý jak se politici i policajti poserou strachy.Je to jednoduché,praktické a ůčinné.Uvědomte si,že pokud nepocítíme svou vlastní sílu,budeme zabiti a naše státy přestanou existovat.

 10. Alije Brazilovič napsal:

  Cikán,arab,žid,mám vás plnou řiť….Jdu se vysrat,spláchnout nezapomenu…A.C.A.B.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!