Financial Times: Ta masová imigrace je přeci nezastavitelná

GettyImages-504001428-640x428Financial Times dnes publikoval článek tvrdící, že masová imigrace z Afriky a Asie do Evropy je tu, aby tu už zůstala, a pro nás bude nejlepší si na ni zvyknout. Tento článek jde až tak daleko, že poukazuje, že migrační krize v současnosti zachvacující Evropu je jistým druhem splátky za evropskou kolonizaci v 18. a 19. století, a bez nejmenšího pocitu lítosti předpovídá, že evropská kultura bude převrstvena.

Tento článek sepsaný hlavním sloupkařem pro zahraniční záležitosti Gideonem Rachmanem zvěstuje, že Evropané díky globálním demografickým změnám budou představovat rychle se zmenšující a prudce klesající podíl na světové populaci. To v součinnosti se snadným cestováním do Evropy v moderní době znamená, že v dohledné budoucnosti bude imigrační příliv způsobem života.

Rachman tudíž nejenže vidí pokusy o kontrolu imigrace jako marné, nýbrž navíc věří, že pokusy o uchování evropské kultury jsou nevyhnutelně předurčeny ke zkáze. Evropské hodnoty, myslí si, jsou moderními liberálními hodnotami s mělkými kořeny, které nevydrží ten příval toho, co nazývá středovýchodním a africkým konzervatismem. A to, jak poukazuje, bude triumfem liberalismu.

„Migrace Afričanů, Arabů a Asiatů do Evropy představuje obrácení historického trendu,“ píše.

„Evropa v koloniální éře praktikovala jistou formu demografického imperialismu s bílými Evropany emigrujícími do všech koutů světa. V Severní Americe a v Austrálii byla domorodá populace potlačena a často i vybíjena – a celé kontinenty byly Evropou vykořeněny. Evropské země také zřizovaly kolonie po celém světě a obsazovaly je imigranty, přičemž spolu s tím bylo několik milionů lidí nuceně vysídleno z Afriky do Nového světa jako otroci.“

Provádějíc přímá srovnání mezi migračními metodami evropských kolonialistů, z nichž mnozí cestovali po mnoho měsíců, aby si zařídili nový život v koloniích, a migranty v současnosti směřujícími do Evropy, nám potichoučku vyzrazuje, že Evropa je teď už sama kolonizována cizorodou kulturou.

Když Evropané osidlovali svět, tak to často činili pomocí „řetězové migrace“. Člen rodiny se usadil v nové zemi jako Argentina nebo US; domů posílal zprávy a peníze, než ho za čas následovali další.

„Teď ty řetězy fungují v opačném směru: ze Sýrie do Německa, z Maroka do Holandska, z Pákistánu do Británie. V těchto dnech to ale není otázkou dopisu domů, po němž následuje námořní plavba. V éře Facebooku a chytrých telefonů je pocit Evropy blízký, i když jste v Karáčí či v Lagosu.“

V důsledku toho a přes sliby evropských politiků v reakci na hrůzu jejich občanů, kteří dobře vědí, že jsou kolonizováni, je odpor marný.

Oficiální politikou EU je skutečným uchazečům o azyl umožnit vstup a přitom vracet ilegální ekonomické migranty. Tato politika je však odsouzena ke krachu. Nejenže ty četné země pohlcené konflikty, ať už vnitřními nebo vnějšími, vytváří čím dál více legitimních uprchlíků, ale Evropa se také zatím ukázala být naprosto neschopná si s ilegálními ekonomickými migranty poradit, i když by měli být po právu posíláni domů. Např. Německo deportovalo přibližně jen 30 procent svých neúspěšných žadatelů o azyl.

Rachman dále píše: „Jakmile se velká populace imigrantů zařídí, tak právo na „sjednocení rodiny“ zajistí už trvalý příliv. A tak Evropa nejspíš zůstane atraktivní a snadno dosažitelnou destinací pro chudé, leč ambiciózní lidi z celého světa.

O tomto výsledku si myslí, že nejenže je nevyhnutelný, ale že bychom ho měli i vítat.

„Předlužená evropská ekonomika potřebuje injekci mládí a dynamiky. Kdo zalidní personálem její domovy důchodců a staveniště, když ne imigranti ze zbytku světa?“

„Ale i ti Evropané, kteří obhajují imigraci, mají obvykle sklon tvrdit, že nově příchozí na kontinent musí samozřejmě přijmout „evropské hodnoty“. To ale může být nerealistické, a to zčásti proto, že mnoho z těchto hodnot je relativně nedávno zrozených.

„Postimperiální, post-holokaustová Evropa se už daleko více zdráhá prosazovat nadřazenost své kultury. Ta už nahradila víru ve své civilizující poslání a v Bibli důrazem na universální hodnoty, individuální práva a mezinárodní smlouvy.“

„Velkou otázkou nadcházejících desetiletí je, jak přežije evropská víra v universální liberální hodnoty dopad masové imigrace?“

Tato desetiletí budou podle jeho formulace charakteristická „bitvou“ mezi „nepopulárními“ konzervativci a zároveň těmi, kterým dělá starosti uchování evropské kultury – tj. mezi skupinou těch, kterými přezdívá „původnostní“ – a na druhé straně liberály.

Předpovídá: „V dlouhodobém výhledu předpokládám, že ti původnostní prohrají, a to nikoliv proto, že by jejich požadavky byly nepopulární, nýbrž proto, že jsou neprosaditelné.

„To by snad mohlo být možné pro ostrovní národ obklopený Tichým oceánem, jako je Japonsko nebo Austrálie, aby si udrželi přísnou kontrolu nad imigrací. Bude to ale zhola nemožné pro EU, která je součástí Eurasijské pevninské masy a od Afriky je oddělená jen středomořskými úžinami.“

Vypadá to, že někteří se zkázy evropského způsobu života nemohou dočkat.

by DONNA RACHEL EDMUNDS 12 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/12/financial-times-mass-immigration-is-here-to-stay-we-should-learn-to-accept-it/
96 Komentářů k Financial Times: Ta masová imigrace je přeci nezastavitelná

 1. jop napsal:

  ja nie som jop, ja som jop.
  Sme v prdeli.
  Je nepodstatné čo si tu vypisujeme, lebo zhora vytvorené problémy nás neminú.
  Bez aktívnej práce v poli skončíme rovnako ako aj tie vypatlané mozgy ktoré sa radujú že majú plat a nič iné ich nezaujíma.
  Je nepodstatné či a čo tu vypisujú trolovia.
  Je nepodstatné či nejakí informační policajní analytici tu kontrolujú čo kto napíše.
  Sme v prdeli, všetci a hlboko. Sláva porazených baranov nás neminie.
  Takže trolovia, diskutéri aj policajní analytici čo to tu kontrolujete.
  STE V RITI, a tie sračky zhora sa zosypú aj na vašu hlavu, aj na vaše rodiny.
  Gratulujem, hlavné že máte plat a chránite si chlebodarcov.
  STE V RITI, my tiež

  • contumax napsal:

   Jop

   Nikdo neujde, ani velký ani malý, ani chudý ani bohatý…

   Nejhůř na tom budou zrádci…!!!

 2. Ivan napsal:

  Nemecka zakernost Merkelovej…!

  Pozve si na navstevu statisice hosti…, a potom ich „befelom“ rozosiela k stolu svojich susedov…!

  Polsko po Madarsku dospelo k zaverom, ze Nemacko na cele s Merkelovou si narokuje podriadit staty EU. Poliaci to Nemcom povedali otvorene, volne parafrazujem, „prepadli ste nas, vyvolali sta najvacsiu vojnu v dejinach a teraz nas idete poucovat o demokracii. Rieste si doma problemy s napadanim zien a nas nechajte na pokoji…“!

 3. Ivan napsal:

  JE LEN JEDNO RIESENIE IMIGRACNEJ KATASTROFY…!!!

  A tym riesenim je verejne priznanie, ze katastrofu sposobili zlocinecke utoky na suverenne staty zapadnymi zlocincami, aby sa zmocnili ich ropnych a inych surovinovych zdrojov, za ktore nechceli riadne platit…!!!

  A nasledne MUSI BYT OBNOVENY NORIMBERSKY SUDNY TRIBUNAL,

  ktory bude sudit vojnovych zlocincov Zapadu za napachane vojnove zlociny, vratane obnovenia trestu smrti. Dalej musia nasledovat vojnove reparacie od zlocineckych statov a subezne pod hlavickou OSN obnovovanie statnosti, infrastruktury a priemyslu, ktore zapadni genozlocinci znicili…! A subezne s obnovou statnosti aj repatriacie utecencov pred hrozami sposobenymi zapadnymi zlocincami…!

  Ak nedojde k tomuto procesu, tragedia bude pokracovat…!

  A tu je nazor Slovaka africkeho povodu, ktory pozna situaciu na mieste, v Afrike:

  Ibrahim Maiga šokoval redaktorku Času: „Nech sa o utečencov starajú tí, ktorí im zničili krajiny“
  575
  http://www.hlavnespravy.sk/ibrahim-maiga-sokoval-redaktorku-casu-nech-sa-o-utecencov-staraju-ti-ktori-im-znicili-krajiny/635621

  Bratislava 22. júna 2015 (HSP/Foto:TASR-František Iván)

  Populárny spevák a herec pôvodom z afrického Mali, Ibrahim Maiga, odpovedal pre Čas.sk na otázku, čo si myslí o situácii s utečencami, takto:

  Tí ktorí išli do ich krajín a zničili im prostredie tak, že tam nemajú jedlo a nemôžu tam existovať, majú tam vojnu a hlad, tí ktorí toto urobili, ktorí im ukradli ich suroviny, či to bola ropa, zlato, tí nech sa teraz o nich postarajú. Keď prepadli Líbyu, koľko ropy dali Slovensku? Koľko z toho Slovensko malo?

  Takže ty hovoríš neprijať?

  Hovorím, nech sa starajú Francúzi, Angličania, Američania o utečencov a nech nezaťažujú ostatné krajiny, ktoré s rabovaním Afriky nič nemali. Slováci sa tam nepodpísali, nič také tam nerobili. Samozrejme, my sme tu ľudskí a radi by sme pomohli, ale by sme na to museli mať. Slovensko vie pomôcť, ale nie takému kvantu ľudí, čo je mu vnútené.

 4. Miloslav Dědek napsal:

  Existuje jen jeden svět, který patří všem. Řešení všech problémů, které jsou vyvolané množstvím uprchlíků, se soustřeďují pouze na řešení následků přítomnosti uprchlíků. Rozvoj zemí, odkud hromadně utíkají migranti, bude zřejmě základem komplexního řešení všech problémů způsobovaných uprchlíky.
  Zatím bohužel na světě neexistuje organizace, která by umožňovala efektivně řešit podobné globální problémy. Jednu možnou variantu vzniku takové organizace popisuje článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  • weissbach napsal:

   Jste dobrý agent chaosu. Měl byste mít svou bystu v OSN…. Nenavrhujete nic jiného než to, co globalisté. Jelikož jste reagoval na některé diskusní připomínky docela inteligentně, je to o to horší. Až ta vámi opěvovaná globální vláda nastane, nebud pro lidské bytosti na světě místo. Jen pro bioroboty. Doufám, že to nikdy nenastane a lidi budou ctít zákonitosti přírody a ne nějakou skupinu mafiózních tyranů. Jak to funguje v praxi si i nevzdělaný člověk může vyzkoušet na příkladu OSN a EU. O nás bez nás…
   Uvítal bych, kdybyste s tou ujetou propagandou šel do …

   • Marie napsal:

    Ten Dedek ma kliku, ze na nej nemuzu, jinak by uz inkasoval K.O..

    To je ubozak, ktery za jidassky gros se zmuze jen na tapetovani porad stejne propagace NWO.

    Ja jsem na nej narazila I na dalsich webovych stankach, jako na kolovratku jede.

    Parchant jeden zaprodany…. nemam slov. Jeste mi napsal, ze kdyz na nej reaguji, tak mu okamzite stoupne navstevnost, lhar jeden prolhany…

    U techto lidi je mi jasna vec: veri, ze se zachrani, hlupaci…

  • Jan napsal:

   Po milion šesté: Běž do prdele Dědku!!!

 5. ochránce napsal:

  Ten člověk je hlupák a poraženec.Bude celoevropská revoluce proti kolaborantům a vlastizrádným politikům.Ozbrojujte se a připravujte se.Válečníci ještě nevymřeli.Ať to někdo zkusí,ničit naši zemi a znásilňovat naše ženy.Pokud to nepřestane,tak těm slavným imigrantům předvedeme naši hru.Stejnou jako na první křižácké výpravě.Oni chtějí nám stínat hlavy?No,my to umíme daleko lépe.Pošleme je do džeheny,jako vždy.S námi je Bůh.Dio li volt!

  • jop napsal:

   Miestny švejk bude bojovať alebo len držať hubu?
   Kolko čechov bude bojovať, a kolko ich bude držať hubu a čučať doma pri telke?
   Ty budeš bojovať ako? Vypisovaním tu na nwoo?
   Máš zbrane, máš vojenskú jednotku ktorá bude bojovať s tebou?
   Medzi moslimskými imigrantami je kopa pripravených chlapov, ktorí dostanú od určitých tajných služieb zbrane, strelivo, plány akcií.
   Ty dostaneš zbrane od koho? Plány na destabilizáciu Európy sú už v plnom chode. Ty máš plány na stabilizáciu situácie?
   Odhodlanie a silné reči je málo.
   Ak salámovou metódou dokážu privyknúť ovce a baranov že bude len horšie, tak sa ovce a barani nevzbúria. Iba ak by išlo o život, ale to by už tí hore museli prekročiť čiaru.
   Oni majú plány, oni tú čiaru asi neprekročia, salám krájajú po tenkých kolieskach, ľudia držia huby a krok.
   Ja som rád že si odhodlaný, ale urob niečo aj v reálnom živote.
   Príde k tebe do mesta stovka dve ozbrojených moslimských chlapov. Čo urobíš?
   To bola otázka, zamysli sa čo urobíš ty a čo možno urobia ozbrojené zložky štátu?
   Skús tu na nwoo vymyslieť plán ako bude v reále vypadať tvoj boj v takej situácii.
   brainring

   • Paul Durham napsal:

    V reálném živote jde o politický boj. A tam se vyhrát nedá, dokud stádo bude mít ve žlabu alespoň trochu náhražky řezanky a v televizi 8975-tý díl ulice.

    Politický boj znamená politický program , jasně a zřetelně zformulovaný, a následně šířený mezi lid. To stojí čas a peníze a nervy – přesvědčit debila, aby zanechal své debility, je to nejtěžší ve vesmíru, zejména za situace, kdy stačí debilovi zavonět koblihama a celá vaše práce je v ANO.

    • jop napsal:

     Durham, alebo zavádzaš alebo si naivný.
     Ty bojuješ politicky? Alebo len zakaždým dostaneš v tom politickom boji po hube, je jedno od ktorých politických strán?
     V žiadnom politickom boji sa toto vyhrať nedá, lebo ten politický boj oni vymysleli práve preto, že nikomu z nás to nepomôže. Voľby tiež nikomu nepomôžu, inak by ich dávno zrušili

     • Paul Durham napsal:

      No ano, můžete lítat s klackem po lese a řvát jako Perun, a potom nám sem dejte vědět z blázince, jak jste porazil „systém“ . Zatím ani nechápete text psaný česky.

      • Jaris napsal:

       Paule, pokud vim, tak zmeny rezimu se skoro vzdycky konaly nasilnou revoluci. Zadna sladka slovicka v parlamentu „my vime, ze to delame blbe,beeee, tak odstoupime a dekujeme, ze to budete delat mnohem lepe, praci zdar“, neexistuji.
       Samozrejme, ze to chce organizaci a ta se pomalu formuje v mnoha evropskych statech. Nikdo dnes neveri chazarskemu vymyslu EU, lidi ten chytry svindl prokoukli. To, ze se Evropane zvednou k boji proti nestvure EU i nechtenym privandrovalcum, na to muzes vzit jed! Zadne vodni kanony, slzny plyn ani opravdova strelba tu lavinu lidi nezastavi. Sklenice preteka uz dnes.

       • Paul Durham napsal:

        Skoro všechny dosavadní změny režimů v historii evropských a některých neevropských zemí byly takřka výhradně v režii obřezanců a k jejich konečnému prospěchu.
        Pokud chcete nějaký „systém“ přetvořit musíte použít právě tento systém proti němu. Není jiné cesty, a emoce jsou v ní na škodu účelu. Jste někdy jako děti, copak se nedokážete poučit z historie.

        • Jaris napsal:

         Musim uznat, ze je to pravda. Presto si myslim, ze jsou dnes lepe lidi informovani o tom, kdo je jejich skutecnym nepritelem. Tenkrat to lidi nevedeli a ani ja ne. Dnes diky informacim jsem pochopila proti komu je treba bojovat.

        • Paul Durham napsal:

         pro Jaris 11:02

         Ale vy jste výjimka. Ono to to má literárněhrdinský étos i patos ta revoluce, ve skutečnosti stojí za houby. Každý může dělat revoluci ve svém nejbližším okolí vyžadováním pravidel slušného chování, poctivého obchodu, veřejného pořádku a čistoty atd. , teď hned.
         To je ta revoluce, která postaví systém na hlavu,
         nedat sviním prostor a vzduch.
         Nicméně co vidíme kolem sebe ? Opak řečeného dělá ten bájný lid.

  • Marie napsal:

   Ochrance: neni s name zadny buh, to je vymyslena postavicka k zajisteni nasi paralyzace obrannych reflexu spolehanim se na zachranu seshora… Nikdy, ani v jednom pripade zadny buh lidem nepomohl, a ze jich maji navymyslenych nekolik…

   Podivej: ja na rozdil od tebe nepripoustim to „pokud“.
   To je jako by doktor rekl, ze pokud z injekce onemocnis, tak te bude lecit. Nesmis si nechat dat tu injekci, ktera to riziko prinasi, rozumis mi?

   Ne ozbrojovani a pripravovani se na valku. Ticha likvidace organizatoru te valky je nutna. Lepe je prece nemoci predchazet nez ji lecit. A ty mluvis o „lecbe“.

   I kdybychom vyhrali tim tvym stylem, proc chces, aby stihli ty hlavy vubec stinat? Ve valce jsou porazeni vsichni, a to temi skodami a bolesti, je jedno, kdo prezije, to je prohra, uz kdyz nechas valku rozjet.

   Nehrajme si na silu zbrani, to je cesta smrti.
   Cesta zivota je ji zabranit. Mne zalezi na kazde jedne hlave, ktera nespadne, lidsky zivot je jeden, neopakovatelny a po smrti neni nic. Tak to je potreba videt jako zaklad.
   Pokud existuje laska, tak ta musi zacinat uctou k hodnote zivota druheho.
   Ta zdivocela cast populace, co vrazdi, se tak nenarodila, to je vysledek socialnich vztahu tisice let, ktere je vytvorily a viditelne funguji na tucnych zoldech. Zabijet je snadnejsi nez pracovat…

 6. Paul Durham napsal:

  Icikovi vůbec nejde o euroekonomiku, to by dovezl do EU 50 milionů severovýchodních asiatů, a nikoliv araby a negry. Jak komické.

 7. Ikema Monika napsal:

  Zajímavé na tom je že třeba Angličané kteří kolonizovali hodně zemi po celé zeměkouli dnes ze své země odchází a začíná svůj život jinde! Nejvíce lidi z Anglie žije dnes vJaponsku převážně v Tokiu přes 300.000 mladých lidi 20-30letý !! Na druhou strany Japonci do své země bělochů pouštění plno ale samotným asiatům trvali pobyt neuděluji ani Filipino Latino nehledě sněde rasy !! Důvod uvádějí ten že byli dlouho izolovaný a dnes pokud chtějí výši inteligenci musí svoji rasu promichat s bělochů !!

  • contumax napsal:

   Ikema Monika

   To je zajímavý postřeh… díky…

  • Jaris napsal:

   Japonci to delaji to spravne a nevidim v tom zadny rasizmus, ale selsky rozum. Izrael samozrejme podporuje vselijake michani narodu, ale sam se striktne drzi „cistota rasy nadevse“. Podrazaci! Mnoho Anglicanu by rado prislo do Australie, ale vlada radeji prijme exoticke typy. Ted se situace trochu zlepsila a emigrace, i ta exoticka, je prisne regulovana.

 8. Dušan napsal:

  Je to jasné, tento „človek“ je sluhom v (širšom okruhu) GP a oznamuje preformátovanie EU. Zaujímalo by ma prečo by som sa mal hanbiť za kolonizáciu Angličanov, Holanďanov, ….. (koho sme ako Rakúsko-Uhorsko a Československo kolonizovali – viem že vznik ČSR nebol úplne v poriadku ale….)
  Treba pochopiť že západný kapitalizmus je na odpis a preto bolo dovolené západu robyť tie zverstvá toľké roky (odpis nevyšiel pomocou marxovej ideologie) tak teraz sa o to pokúšajú.

  Pravdepodobne sú Amíci v prdely a postupný odpis SŠA v súčasnej forme už je udržateľný. Tieto informačné bomby (možno je to zároveň aj test) slúžia na odpis západnej aj strednej europy a vznik chalifátu. Aj keď toto bolo až príliš okaté ale psychicky slabší jedinci by mohli podľahnúť. No je to čudné.

  Hlavne to bolo ozrejmené v časopise „financial TIMES“

 9. Pepi napsal:

  Uprime receno to zniceni zapadni Evropy pristehovalci mi moc nevadi.Proc bych mel horekovat nad koncem Nemcu,Holandanu,nebo Anglicanu?(oni jsou rovnez ochotni obetovat Cechy pujde li do tuheho,nedelejme si iluze)
  Kdo dneska place nad znicenim puvodniho obyvatelstva v Australii,obou Amerikach ci jinde?Nektere narody byly dokonale vyhlazeny do posledniho.Zapad vede valku vsude na svete po staleti.
  Zapad nici nejen domorode narody ale celou planetu a jeji ekosystem jenomze jeho obyvatele se povazuji za nadlidi a mysli si ze to jejich vydirani a vrazdeni druhych jim projde beztrestne.
  Zda se ze prece jen existuje nejaka vyssi sila/spravedlnost.
  Cesi,Slovaci a dalsi narody vychodni Evropy jsou na tom mozna lepe pokud ovsem prestanou kolaborovat s EU a NATO a prikloni se tam kam patri,to jest k Rusku.
  Dokonce si myslim ze obavy z vymreni (zapadnich)Evropanu jsou
  mozna (bohuzel)prehnane.V Brazilii napr.miseni ras probiha 500let,pres to tam porad prevazuji lide evropskeho typu-60%.V nekterych mestech prevazuji dokonce obyvatele severskeho typu(Blumenau).Jeste vetsi podil Evropskych obyvatel ma Argentina a nejspis i Uruguay.
  Evropane proste nemuzou ovladat tolik kontinentu-vice mene obe Ameriky,Australii,Evropu,castecne Jizni Afriku;dost Evropanu zije i v Mosambiku,Kenyi,plne ovladaji New Zealand,Tasmanii(po totalni likvidaci mistnich obyvatel.
  Takze,obyvatele zapadni Evropy,uzijte si!Je rada na vas.

  • contumax napsal:

   Pepi

   Sedm hvězd… *******

   • contumax napsal:

    Jarek *

    Tak ták to přesně vidím i já…!!!

    EU vyvražďovala po milionech původní obyvatelstvo po všech kontinentech, přesný číslo nikdo nezná, to ví jen Bůh…!!!

    A znovu každý zlo si nese svůj vlastní trest…!!!

    Osobně si myslím, že je to jen počátek trestu, přijdou další a další…

    Je v tom i varování aby se lidé už vzpamatovali a začali opravdu prosazovat právo a spravedlnost, kterou jim Bůh uložil…!!!

    • Marie napsal:

     Pises, ze by lidi meli zacit opravdu prosazovat pravo a spravedlnost, kterou jim buh ulozil (hned s nekolika vykricniky).

     A proc se tim neridis? A jeste mne, ktera brani sve pravo na zivot a na spravedlnost, vynadas do hystericek a poukazes na ty, kteri jsou – pouze z tveho pohledu- na tom jeste hur!!!

     Vidis to pokrytectvi u sebe? Lidi by meli a ty jsi co? Ty ne?

     Vis, co je na tom nejsmutnejsi? Ze takovi pseudokrestane, jako jsi ty, slouzi NWO, aniz by si to uvedomili nebo priznali! Totez delaji muslimove.

     Ty sis za cela leta, co veris v boha, nikdy nestihl vsimnout, ze je naprosta shoda mezi vlastnostmi boha a dnesnich vladcu z hlediska jejich rozhodovani o druhych, o vyvolenosti a o zakonech? A japak to, ze nikoliv?
     Protoze jsi se naucil prijimat dogmata, aniz bys o nich premyslel, a presne toto autori vymyslu o bohu chteli a maji to! Nejen v tobe, ale v miliardach dalsich paralyzovanych, neschopnych videt, ze je druhemu ublizovano a hlavne je jim to jedno, pouze predstiraji, ze jim jde o pravo a spravedlnost!

     • contumax napsal:

      Lež má krátký nohy, lžež…

      Nepsal jsem, že jsi hysterka ale, že kňučíš…

      Jsi zaměřená na sebe, mám pravdu, že je na tom spousta lidí hůř než Ty…!!!

      Ale Ty to nevidíš…

     • contumax napsal:

      Se.u na Tebe…!!!

      Jsi hovadným způsobem založená,špínu si házej na sebe, o emigrantech mluvíš s velikým odporem a Ty jsi kdo…???

      Jak můžeš vědět, že v Sýrii nedělali…???

      Nic o mě nevíš a tvrdíš to o čem nic nevíš, nevíš o mě nic tak laskavě drž tu svou hubu a nedělej předčasný závěry …

      Jsi naprosto nesnesitelná osoba…!!!

      • Marie napsal:

       O emigrantech mam pravo mluvit s odporem, protoze kvuli nim mam prezit za 30 korun na den, kamarade a zaplatila jsem pres million jenom na pojisteni a kde jsou dane, a oni prijdou a dostanou uplne vsechno a jeste z nich budou nasi vrazi, takze mne nezajima jejich situace, a ty, misto abys se zastal svych bliznich, tak se tady stavis do role bohem vyvoleneho a nadrazujes se.

       A velice dobre vis, ze o Syrany vubec nejde, tech je jen 15 % ze vsech privandrovalcu.

  • Marie napsal:

   Pepi, napsal jsi:
   Zda se ze prece jen existuje nejaka vyssi sila/spravedlnost.“

   Zajimalo by mne, proc jsi to napsal, kdyz jsi v celem prispevku vyjmenoval tolik priklady, kdy zadna ani vyssi sila ci spravedlnost nezasahla. Protirecis si.

   Prave proto, ze nikdy zadna vyssi sila nezasahla, dopadly ty narody tak jak dopadly, a tedy neexistuje zadna spravedliva ci vyssi sila.

   Je to vse jenom na lidech, na nikom jinem to viditelne – nikdy v historii- a ani dnes, nezavisi. Jenom poblazneni verici si porad predstavuji, ze prijde nejaky Jezis je vysvobodit. To by se, chudak, ulital, kdyby mel prichazet na kazdou planetu to resit, kde se zivocichove vrazdi, zvlaste kdyz je to tak „stvoreno“…

   Virav nejakou vyssi moc ci spravedlnost je lidem zamerne nacpana do hlavy, aby se na zaklade te viry vzdali logickeho mysleni a tim I jakekoliv obrany. To zadne zvire neudela, jak vidime.
   I mensi zvire ma proti vetsimi moznost obrany, kdyz si vybere unikovou cestu, kterou to velke neproleze. Zadne si nesedne a nemodli se o zachranu a neceka, az je sezrano.

   Proste ta souperivost je v lidech stejne jako ve zviratech a clovek se clovekem stava az pote, kdy se sam dobrovolne vzda souperivosti ve prospech spoluprace.

   • Pepi napsal:

    Marie, 14.1.2016(18.28)
    jestli jste si vsimla,nezminuji se v prispevcich o pojmu „Buh“ prilis casto a kdyz tak jen neprimo,v naznacich.
    „Chybou“ „Boha“je to ze on existuje uplne jinak nez si to vetsina lidi predstavuje.Lide „tvori“ nebo prizpusobuji Boha k obrazu svemu(neco jako antropomorfie)a pak horekuji ze on nefunguje podle jejich predstav.Snazi se „panaboha“zavrit do nejake knizky,obrazku nebo pojmu(proto:“nebudes se klanet modlam“ nebo tak neco).
    Jenom ze on stejne existuje,proste je,at uz v neho verime nebo ne,i kdyz neodpovida nasim predstavam.
    Rovnez tak „on“i zasahuje do deni,jenze ne vzdycky tak jak bychom to udelali my.
    To „odlouceni“vyssi mocnosti(Pramene/Stvoritele) od lidi je naprosto nutne,abychom se my lide stali skutecne lidmi.Stat se clovekem,to neni samozrejmost(i kdyz uz lidske telo je na prvni pohled hotove),to je proces,na kterem se muzeme podilet(a muzeme ho odmitnout).
    Kazani o Jezisovi me moc nezajima.Dulezite je:Kristus ve Vas.
    Historicky vzniklo krestanstvi v Zidovskem/Recko/Rimskem prostredi.Mozna ze ma ale duchovne blize k Budhismu nez ke Staremu Zakonu?To jen takove uvahy na okraj.
    Deti umiraji,lide se vyhazuji do povetri,promenujeme denne Raj kolem nas v peklo,nadavame si do nacku,negru,arabasu,chceme zastrelit nebo povesit nemeckou starenku(ona je tim cim je jenom proto ze ma k tomu pravomoc od nas)za to ze neumime vzit nas OSUD do vlastnich rukou,mstit se lidem ktere vubec nezname,protoze se bojime hlasu naseho vlastniho svedomi a zrekli jsme se vlastni tvorive sily.

    • Pepi napsal:

     Marie, 14.1.(18.28)
     nepopiram ze si protirecim.
     Na druhou stranu,protreceni muze byt s odstupem casu/prostoru jenom zdanlive.
     Treba proto studenti Zen-budhismu medituji nad tlesknutim jedne ruky?

  • Paul Durham napsal:

   Proc bych mel horekovat nad koncem Nemcu,Holandanu,nebo Anglicanu?

   Protože po nich budete/budeme na řadě my !!! Kapišto ?

   A mimochodem tu „transformaci“ EU na chlífát (za)platíte/me našimi penězi a prací právě vy/my z tzv. východní a střední Evropy.

   • Pepi napsal:

    Paul Durham14.1.(19.35)
    „A mimochodemtu“ transformaci“EU na chalifat(za)platite/me nasimi penezi a praci…“
    Ano Paule,platit budete,a platite za clenstvi v NATO,EU,financujete valky,invaze po boku spojencu.
    Ale ozyvate se az ted,kdyz si to mozna budete muset sliznout ve forme migrace(v Chalifat neverim),kterou jste sami zpusobili!!!Tomu se rika dvoji metr.

    • Paul Durham napsal:

     Nevěřím vám ani nos mezi očima s tou vaší sluníčkovou spravedlností. Metr je relativní podle žida Einsteina.
     Já na rozdíl od vás si nemyslím, že lidé jsou si rovni jinak, než v údělu jednou zemřít (když už se narodili).
     Vše ostatní je odlišuje a zejména schopnost myslet a konat práci. Takže s těmi nemyslícími a nepracujícími mám tak akorát soucit. Rád jim poradím nebo podám lopatu, a protože nejsem křesťan nenastavím nikomu druhou tvář. Vy pokud chcete, můžete nastavit i pozadí, ale vaše rady, aby ho nastavili i ostatní jsou tak trochu jako z hejvlovy urny.

  • Jaris napsal:

   Tedy Pepi, ja se musim ozvat. Aboriginalci stale existuji a maji takove vyhody, ze se Ti o nich ani nesnilo. Mnozi jsou fajn lidi a nikomu nevadi. Je jich spousta kmenu a kazdy vypada jinak. Smutne je, ze muzi jsou vetsinou ozralove a cichaci benzinu. Nikdo je k tomu nenuti.Z toho pak plynou vytrznosti, kradeze a nasili. O vychovu deti se staraji vetsinou zeny, ktere jim predavaji tradice, protoze chlapi jsou neschopni. Aboriginalum byly vraceny rozlehle pozemky, kde si mohou pokracovat ve svych tradicich a vesele se popelit doaleluja. Ti chytrejsi, si vydelavaji na turistice navstevniku.
   Neda se neustale lpet na tom, co se stalo pred stoletimi, vyvoj jde nemilosrdne dal a tohle vse patri do dejin.

   • Pepi napsal:

    Mam napad Jaris.Zbalte si kufry(vsichni privandrovalci) a hybaj zpatky do Evropy.
    Bibli si muzete vzit s sebou,muzete ji omlatit muslimum o turbany.Australii aborigincum,prezili bez Vas nejmin 40.000let,prezijou bez Evropanu i v budoucnu.
    V Evrope se muzete sekat po boku Pegidy proti Kalifatu.Vzdyt neboha bila rasa vymira.Dobrou zabavu preje Zly Pepi.

    • Jaris napsal:

     Pepi, neprezijou, protoze si natolik zvykli na socialni davky a alkohol, ze by bez toho vymreli. Take nejsem zadny privandrovalec, ale legalni pristehovalec, a to je sakramentsky rozdil. Do Cech se vratit nemohu, jelikoz tu mame na vychovu treti generaci. Bibli jsem nikdy nikomu nemlatila o hlavu, to je absolutni blbost, co pises. Navic stale zduraznuji, ze za organizaci soucasne tsunami nechtenych utecencu, stoji zionisti, chazarsti zidi, neokoni(vyber si). Muslimove jsou pouze pouziti k urcitemu ucelu a az ho splni, vrati se vetsina odkud prisli. Celou situaci zlehcujes. Evropska kultura skyta kulturni poklady, ze ktere se ucil cely svet a ja bych o ne nechtela prijit. Od renesance pres baroko az treba po Art Nuova. Mame dedictvi, ktere si nesmime nechat vzit nejakymi primitivy se stredovekymi zvyky a o to mi sakramentsky jde, narozdil od Tebe, Pepi.

     • Pepi napsal:

      Jaris 15.1.(11.38)
      Jestli Vam nekdo bere nebo nici Evropskou kulturu,pak to nejsou muslimove ale Hollywood,Disney a dalsi zapadni odpad.
      Jste hrda na to ze potomci kriminalniku kteri jen nahodou unikli sibenici,znicili zivot generaci puvodnich obyvatelu Australie?Ze na ne poradali hony jako na divou zver?Vycitate jim chlastani?A kdo prisel s alkoholem do Australie?Vychloubate se ze je privandrovalci vyvrazdili a zbytek na sobe udelali zavisli za na chlastu,drogach a peneznim systemu?A ze vy mate „legalni pobyt v Australii?“Pakistanci,Indove,Africane atd.atd.jsou rovnez obcane V.B. nebo Svedska ale je by jste chtela vyhostit nebo nutila zit v nejakem apartheidu.
      No jeste ze nemate prachy jako ten Rotchild nebo Soros,to by pak teprve bylo peklo na Zemi.

   • Jan Jinsky napsal:

    Přesně takhle dopadli indiáni v USA: Je fajn jim vrátit území potom, co jim zničili kulturu a totálně je vykořenili.
    Jaris, tohle je jednoznačně práce přistěhovalců. A říkat, že za to mohou jen zlí Angličané… kolik lidí se do Ameriky vystěhovalo jen z Čech? Chicago bylo jednu dobu pomalu česko polské město…

 10. Jarek* napsal:

  autor navazuje jen na to, co v minulosti bylo jasně v OSN řečeno panem Muammarem Kaddáfím. Vraťte to, co jste v koloniích ukradli a nikdo si z těch lidí pro to do Evropy nepůjde. Hovořil o částce cca 80 až 90 bilionů dolarů. To je ten Havlův západoevropský blahobyt nabytý poctivou prací, kterém nám tady vymýval mozky. Kradli a kradli. Celá staletí řádili, kde mohli. Ještě po válce v Keni v padesátých a šedesátých letech Britové terorizovali tamní obyvatelstvo jako prašivé hlodavce. Situace se obrátila a kolonizátoři kňučí, mají proč. A nyní by chtěli, abychom je přijímali my a my je zase na úkor nás živili. To asi nepůjde.

  • Marie napsal:

   Jarku, kdyz nemame sami pro sebe dostatek, lidi umiraji zbytecne, protoze hladovi nebo nemaji na leky, tak je naprosto vylouceno, abychom uzivili 50 milionu privandrovalcu ( uz ted je jich pres million pouze v Nemecku, a sterilizovani nejsou, ze…)

   Tady je naprosto pruhledny fakt, ze jsou to na nas privolani vrazi. Proto tolik divadla kolem jejich vitani a otevirani jim srdce a dalsi kraviny.. Je to zastirani toho faktu, ktery jsem uvedla.

   Kolonizatori neknuci, nemaji duvod a situace se zatim zdaleka neobratila. Obrati se az tim, kdy ti kolonizatori budou pochytani a zlikvidovani. Tak to bohuzel je.

   Pokud k tomu nedojde, tak oni pouze ty privandrovalce na nas pouziji, pak je pouziji k dalsimu zajmu, tj. dobyti Ruska a nemuseji se vubec zabyvat nejakym problemem, co s nimi. Takto to vidim, ty ne?
   Co rikal Kadaffi nema s touto situaci nic spolecneho. Ty kobylky k nam neproudi na zaklade sveho rozhodnuti, ale pozvani.
   Si to uvedom, ze kdyby se na kterekoliv hranici, pres kterou prichazeji zacalo strilet, tak utikaji jak psi…

   Prave naopak. Jim se slibilo spousta penez a absolutni volnost v jakemkoliv pocinani, to je pritahlo jako magnet, utikaji za tim jak o zavod, proto ty miliony. Oni se nedomluvili mezi sebou, to je pohadka pro nepremyslejici. To mohli prece udelat uz za valky v Iraku, od roku 2003 mnohokrat, je to 13 let, premyslej…

   • Jarek* napsal:

    Nechci Vás popuzovat nějakými svými nesouhlasy, ale je to přece jen trochu jinak, než je ve Vaši představě. Ta situace je dlouho dopředu plánována a pan Muammar ji jen objasnil veřejně. Je pravdou, že on informoval jen o důsledku kolonizace, který nastane a nehovořil nic o prvotní kolonizační příčině. Je to na dlouhé povídání, ostatně jako vše ostatní. Pro Marii jen takové krátké info. Prostudujte si prosím něco o Evropská organizaci pro jaderný výzkum. Chtějí ovládnout energii lidského vědomí. Na to se prosím pokuste soustředit.

  • contumax napsal:

   Na každou planetu Ježíš Kristus nemusí, je jen jedna obydlená a to je tahleta modrá planeta Země…

   Pepi má naprostou pravdu, je to varování, je to jen počátek…!!!

   Počátek běd, které na lidstvo příjdou…

   Ale ani to zlým lidem nedojde a budou krást dál a loupit a vraždit…

   • Marie napsal:

    Nabozensky fanatik a byk, ktery leti za cervenym hadrem jedno a totez jsou….

    Jedna obydlena planeta? A proto jsou jich okolo miliony, aby jenom jedna byla obydlena…. ty jsi za ten sen o Jezisove zachrane lidstva zaplatil znefunkcnenim sveho mozku. A jeste znefunkcneni prosazujes a nabizis druhym…a vubec ti to neprijde zlym…ach jo.

    A jaky pocatek bed, kdyz ty bidy jedou uz po tisicileti? A porad stejne, protoze lidi se taky rodi porad stejni.

    • jop napsal:

     nechaj ho, on nie je nepriateľ. On je iba trochu iný a máme spoločných nepriateľov. Ak chceš zlikvidovať kolonizátorov, musíš mať omnoho viac tolerancie k tým, kto sa k tebe pridá aby ti pomohol likvidovať kolonizátorov.

    • contumax napsal:

     Prozrazuje Tě psychopatie…

     • jop napsal:

      aj ty nechaj ju. Tiež nie je tvoj nepriateľ. Nekomunikujte spolu o rozporoch, komunikujte o spoločných nepriateľoch. Nemusíte spolu žiť, musíte spolu poraziť kolonizátorov

      • Marie napsal:

       To neni nic osobniho. Rozdil mezi nami dvema spociva v pristupu k reseni veci. On se spoleha na boha a ja vim, ze to musime resit my a zadny buh to nikdy predtim neresil a nebude ani ted.

       Nejtvrdsim orechem je prave ten problem, ze s lidmi, kteri mysli jenom na sebe se neda spolupracovat, a nase situace to vyzaduje jako zakladni nutnost.

       Dnes tady nema tandem, Eklessiana, to je teprve zahul v podobe citaci z Bible a nabadani k obraceni se k Jezisi Kristu, muslimove zase volaji Alaha, a taky si nedaji rict, jeste ze tady zadny z nich nepise, verici v bohy jsou nadrazeni lide, a to mne provokuje, jinak bych na to nereagovala.

      • contumax napsal:

       jop

       Ta psychopatie nebyla na Tebe, to ona se do mě trefuje, to ona dělá to zlo… a né já…

       Už jsem to tý bábě psal ale nedá pokoj, je nenavistná vůči Bohu tím vlastně i vůči lidem…

 11. petr366 napsal:

  Stejně jsem nikdy nechtěl umřít v posteli.Pomalu čekat až mne sežere rakovina či alzhaimer.Na stará kolena zažijem Mad Maxe v reálu.

  • contumax napsal:

   petr366

   Pěkný, to je upřímný vyznání, něco jsem před léty něco takového také řekl, řekl bych bezděčně… ale

   Ale to nebylo samo sebou…

  • Marie napsal:

   Petre 366: A kolik lidi znas, co umrou v posteli? Zanedbatelna mensina z hlediska poctu lidi na svete. Jedno procento?

   To, promin, je berlickou ubohou.

   To uz snad je lepsi zemrit treba pri sportu nez v masakrech a krvi, nemyslis?

   Prijimas valku, a to je zgruntu spatne. Ty nemas deti? Copak ony potrebuji zazit Mad Maxe? Premyslej, prosim.

 12. weissbach napsal:

  Jak titulek Finacial Times prozrazuje přání elity. Nezastavitelná? No jistě, protože má být nezastavitelná. Zastavit by se dal ajn cvaj. Jenom chtít. Jenže ono se nechce, protože je to plně v souladu se zájmy těch, co loupili, vraždili , bombardovali a ničili. Vše pro boj s terorem a za svobodu a demokracii. To už si nepamatují co psali o válkách proti Iráku a Libyi. Co nám tady dnes a denně vtloukali do hlav. A teď je to nezastavitelné. Jasně když je sem lákají a slibují hory doly, když Soroš maže a ještě si nám na tu zkázu půjčí. Na úrok, jak jinak….
  Noch einmal:
  Je to vlastně docela jednoduché pochopit, ale pouze za předpokladu, že člověk disponuje schopností chápat ty události v souvislostech a s vědomím, že je to stále ta stejná síla, která postupně mění svět v trosky. Mají to srozumitelně vytištěno na dolarové bankovce: „Ordo ab chaos – Řád z chaosu“. Aby mohl být nastolen tento řád /NWO totalitní diktatura absolutní kontroly nad jednotlivcem-otrokem/ musí se svět postupně uvést do chaosu. Přičemž konstruktéři vždy tento chaos řídí a kontrolují z bezpečné anonymity skrze nejsilnější dostupnou zemi, která má finanční, informační, technologické a vojenské prostředky. Zhruba do roku 1913 to bylo Britské impérium, poté USA. Metody jsou mnohovrstevné a zahrnují kontrolu zdrojů, zdánlivě protikladných ideologií. Zhruba od 70.let je to využití militantního islámu prostřednictvím Saudské Arábie /wahábismus/, která kontroluje nejposvátnější místo všech muslimů v Mekce. Do radikalizace a šíření tohoto proudu bylo napumpováno nepočítaně prostředků. Válka v Afgánistánu umožnila vyzkoušet a kultivovat metodu hybridní války využitím wahábistické ideologie s kladením důrazu na sebeobětování, šíření džihádu-svaté války proti nevěřícím. Do Afgánistánu byly přesunuty tisíce vyškolených bojovníků naverbovaných v Saudské Arábii, Pákistánu. Ti vytvořili základnu /Al Kajda/ džihádistů v Afgánistánu a později v jiných zemích, které tajné služby USA a Velké Britanie /ve Skotsku cvičili budoucí velitelské kádry/ využívali a využívají jako levnou, slepě oddanou a vysoce efektivní sílu k realizaci svých dlouhodobých globálních zájmů. Každý konflikt byl příležitostí vyzkoušet a zefektivnit řízení těchto levných partyzánských oddílů pro budoucí nasazení. To se děje až do dnešních dnů, kdy se původní Al Kajda fůzováním s vyškolenými důstojníky irácké, libyjské a syrské armády transformovala v tzv. Islámský stát. Ten byl určen k definitivnímu rozbití posledních překážek v arabském světě, především na Blízkém a Středním Východě. Strategie, kterou globalistická mašinerie od počátku zvolila byla především destrukce. Zničení zázemí a infrastruktury, ničení civilních cílů, vodárny, nemocnice, průmysl. Toto jednak přineslo efekt přímé kontroly nad surovinami a zároveň pomáhalo produkovat stále větší množství lidí zasažených bezprostředně utrpením, naplněných nenávistí k západní civilizaci, vykořeněných a bez budoucnosti. Z těchto se postupně za masivní infiltrace wahábisty vytvořil stálý proud rekrutů džihádu, kteří byli spojkami tajných služeb USA, Izraele a Turecka směřováni do výcvikových středisek militantů v Turecku, Pákistánu, Afgánistánu a dnes i v Libyi. /Není náhoda, že největší množství tzv. uprchlíků sem směřuje podél logistických tras kontrolovaných CIA už od doby válek v Afgánistánu, Iráku a na Balkáně /Jugoslavie, Kosovo, Albanie/. Těmito trasami se kromě vyškolených velitelských kádrů pašují zbraně a drogy do Evropy, zejména Francie a Německa /dvou svým ekonomickým a politickým významen klíčových zemí/ pro další globalistické hrátky na kontinentu.Toto všechno by nebylo možné bez 11. září 2001, což dává s časovým odstupem jasnou odpověď kdo a proč tuto akci vymyslel, realizoval a zakamufloval a proč všechna masmédia prskají něco o konspiračních teoriích a bláznech.
  Existuje jediná země v Evropě, kde se podařilo úspěšně realizovat stejný postup, kde ale místo wahábistů byli použiti domácí teroristé a to na Ukrajině. Jelikož Evropa není schopna vytvořit účinný a efektivní vojenský blok proti Rusku, bude využita jako území politického a společenského rozvratu, rozšiřující se černou díru pohlcující energii evropských států a tvořící území, které bude znamenat pro sousedy /Rusko/ stálý zdroj chaosu, ekonomických ztrát a nebezpečí terorismu až do vnitřního zhroucení. K hlavnímu útoku proti Rusku budou využity zejména nově příchozí migranti, kteří budou nahrazovat /jak budou početně sílit/ zejména stávající policejní a vojenské /eurounijní/ kádry /to samozřejmě nebude ze dne na den, ale tyto věci se plánují na desetiletí dopředu/. Vše pod pláštíkem rychlé integrace a za podpory agentů chaosu, kterými současné politické špičky EU jsou. Mezi tím budou obvyklé maskovací a mlžící taktiky, přesuny v politických špičkách, plané sliby o kontrole migrace atd. k ukolébání vyděšeného obyvatelstva. Mezitím se dopiluje legislativa, eurointegrace a zvýší se pod záminkou boje s terorismem kontrola nad obyvatelstvem /různými způsoby od volného vstupu represivních složek do obydlí, kontrole pohybu osob až po dejme tomu čipování, které nemusí mít nutně podobu známého RFID/. Toto všechno je nepochybně připraveno a jsou s tím seznámeny politické špičky jednotlivých států, kterým je slíbena beztrestnost, finanční kompenzace v případě nuceného odchodu z politického života, mnohým i spokojený život pod falešnou identitou na jiném kontinentu. V případě nespolupráce, nebo neschopnosti se na plánu podílet budou vyměněni zveřejněním kompromitujích korupčních materiálů, sexuálních uchylek, barevnou revolucí, „přirozeným úmrtím“. Metody cukru a biče jsou efektivně vypilovány už dávno a členstvím v lóžích a mocenských strukturách pevně jištěny. Pamatuje ještě někdo s kým se sešla Angela Merkel při nedávných protestech proti Nečesově vládě? S předsedou odborů /s tím samým, který nejprve rapoval na tribuně, aby pak popíjel v družném hovoru s „úhlavním nepřítelem“ Kalouskem. Taková klasika. Lidé se vyřvou, energie vyšumí a je nějakou dobu klid. K tomu aby se nálada gradovala, nebo uklidňovala slouží média. Ta jsou centrálně řízena přes vlastnické vztahy, přičemž jakákoli masová média se nesmí dostat mimo kontrolu loutkovodičů. Výměna nějakého ředitele televize je stejná rošáda jako výměna politické reprezentace. Vybírá se mezi loajálními „odpůrci“. Neměnnost jistí „mechanismy demokratického státu“. To znamená, že justiční aparát je také plně kontrolován těmito skupinami a nedovolí provést potřebné změny ke zvrácení statu quo. Viz případ Polska a pokus národovecké vlády převzít kontrolu nad veřejnoprávní televizí a ústavním soudem.
  Takže pokud někdo hovoří, že nemá být vyvoláván přímý konflikt s migranty /invazními silami/, má pravdu. Byl by propagandisticky zneužit k represím proti odpůrcům eurounijní politiky. Je nutné a nezbytné vyvolat tlak na politickou reprezentaci a tam směřovat úsilí migraci zastavit. Zde by to mohlo mít za podpory Maďarska, Polska a Slovenska naději na úspěch, nebo alespoň zbrždění nevratných procesů.
  Pokud někdo tvrdí, že je třeba se bránit islámu a migraci, má také pravdu, protože to je v současnosti účinný nástroj rozvratu. V případě masového přílivu migrantů do země je vnitřní rozpad státu a jeho přeměna v klerofašistický eurounijní chalifát nevyhnutelná. To je pouze otázka času.
  Čas je tady naprosto klíčový, protože vstupem Ruska do dění na Blízkém Východě čas hraje proti konspirátorům. Kde se vlna zarazí záleží na každém obyvateli. Pasivitou pouze dává mandát zrádcům k provedení a urychlení nevratných změn.
  Žádné dobré řešení to už nemá, protože jsme darebákům umožnili výměnou za banány /jak trefně připomíná Švejk/, elektroniku, holywoodské filmy a primitivní zábavu se etablovat a získat nástroje k našemu dalšímu oblbování a zotročování. K naší likvidaci.
  Pokud je to někomu jasné, tak se omlouvám za školometské opakování…

  • contumax napsal:

   weissbach

   Moc dobře jsi to napsal, je to i tak jak píšeš…

   • contumax napsal:

    weissbach

    Řekl bych, že už je pozdě, myslím si, že to nikdy nevzdají a je jim to jedno kolik lidí připraví o život, klidně i polovinu lidstva…!!!

    I kdyby sami v pekle měli zahynout, stáhnou s sebou co nejvíc obyvatel… zničí vše živé, způsobí hladomory a války…

    Už nic nečekám, že by se něco dobrého událo, spíš čekám zhoršování všeho …

    • Marie napsal:

     V zadnem pekle nemohou zahynout, protoze si ho sami vymysleli pro takove jako jsi ty, aby se bali.
     Oni nemaji duvod se bat sveho vymyslu, a proto se chovaji jak se chovaji.

     A take nemaji sanci nikoho stahnout do neexistujiciho pekla, uz si ty bajky, laskave, nechej pro sebe, toto neni server pro nabozenske fanatiky, kteri lidi manipuluji k necinnosti.

  • stana napsal:

   dekuji za skvele shrnuti, je to jak pisete.

 13. weissbach napsal:

  Kdyby OSN a Haagský tribunál nebyly posluhovačky globální mafie a nástroje propagandy zla, tak by:
  Clinton a Albrightovou viseli na šibenici v Bělehradu
  Bushové, Blair, na šibenici v Bagdádu
  Sarkózy, Clintonová v Tripolisu
  Obama, Cameron a Hollande v Damašku
  Soroš, Merkelová, Schulz, Schwarzenberg, Fulle a Štětina vedle McCaina a Prošenka v Kyjevě
  A majitelé a redakce těch presstitutek by měli nafasováno od 10 let s ostrahou nahoru….

  • weissbach napsal:

   Pak bychom se mohli bavit o tom, že světu a lidem prospívají a mohli se bavit o míru a prosperitě.
   Se žábami na prameni se můžeme bavit akorát o chaosu, migraci, terorismu, válkách, zlodějnách, lhaní a konci lidské civilizace.
   „Vede-li tě skuhrajicí havran, dojdeš k mršině“
   /Arabské přísloví/

   • contumax napsal:

    weissbach

    Jo to je sic hezký přísloví ale k tomu co píšu se nehodí, nejsem zkuhrající, jen vím, že se nic nebude dít k dobrému, spíš se to bude víc a víc zhoršovat…

   • Paul Durham napsal:

    „Vede-li tě skuhrajicí havran, dojdeš k mršině“
    /Arabské přísloví/

    Oni ti Arabové nejsou hloupí, v adaptaci předstihují evropany, poušť nepromíjí jako sociálka. Nepleťme si proto dojmy a pojmy.

    • contumax napsal:

     A Ty svině Ty mě nedás pokoj…???

     Kdo Ti leží v žaludku…???

     Seš odporná a ani o tom nevíš…

     Dobře Ti tak a nelituju Tě, jsi hořká a zkažená až to bolí…!!!

     To Ty jsi hyena, to Ty sedáváš na mršinách…!!!

   • Marie napsal:

    Velice skvele receno, vcetne toho prislovi!

    A vidis, contumaxovi se nehodi, hehe.. jasne je videt proc. On vi, ze je veden k mrsine, ale skuhrajici neni. To neskuhrani je pro nej to podstatne, tak je zmanipulovany a nevi o tom, weissbachu. Toto je ta nejhorsi mozna variant pro cloveka, kdyz zjisti, ze si lidi kolem nej vypichali oci a jen cekaji na zachrance z nebe…

    Neni pak s kym bojovat proti zlym, protoze ikdyz jsou v mensine, pres zada techto slepcu jsou ve vysledku vlastne ve vetsine. Z toho jsem nejvice nasrana…..a zidaci se mi prave kvuli tomu smeji do oci a zduraznuji, ze za nimi stoji tato armada uz v miliardach, nebot vericich v bohy je opravdu mnoho…a oni si nad svym vymyslem spokojene mnou ruce…

    • contumax napsal:

     Pliveš kolem sebe jed, jsi plná žluči…

     Dávej si na nenávist pozor, mohla by jsi přijít ještě o ten zbyteček rozumu, který Ti zbyl…!!!

     • Marie napsal:

      No vidis, zase se nadrazujes, a tim dokazujes, co o vericich tvrdim.

      Nemas narok mi rikat, na co si mam davat pozor.

      Ty kdyz tady panu Paulovi nadavas do svini, tak to neni zlucovitost, kdyz se ani netrefis spravne. Vynechej veskere nabozenske poznamky a muze byt klid.

      To se nakonec tyka uplne vsech, co se zblbi do boha a jeste kvuli nemu se perou..

 14. Ižmuk napsal:

  Ukrajina dělá vše pro to, aby se zapojila do složek NATO a EU a tak se snaží zcela zpřetrhat dosavadní svazky z Ruskem. Je potřeba vyzkoušet charakter samotných Ukrajinců i jejich Ukrajinské vlády. Nyní, když se do zemí EU valí vlny přistěhovalců, by měli oznámit, že jejich pomoc EU bude spočívat v tom, že přijmou na počet 45 milionů Ukrajinců minimálně 4% = 2 miliony běženců. Dokázali by, že i oni se cítí být platnými členy naší EU.

 15. ANALfabet napsal:

  Je to tak.veru my sme ti dlznici a nie oni. Oni sa stali iba obetou imperialistikych chutok nenazranych svin.tazko o tom ale polemizovat kto komu dlzi.afrika je vykoristovana uz sto rokov ona nedlzi nikomu..chudaci su vsade na svete.len na zapade maju prebytok..vahy sa ale raz vychyluju jednym smerom a raz druhym..teraz je rada na nich.my emigrujme radsej do ruska.za 5 rokov nas caka v europe peklo ale nielen vplyvom migrantov a dzihadistov ale v dosledku lahostajnosti vladnucich vrstiev.v tazkych casoch by sa mali elity spojit ako jeden clovek a celit spolocnym problemom,ale asi uz pridlho necitil nikto zapach krvi z vojny a z revolucie.tak nam ho je zase raz treba.lebo nikto sa nepoucil z minulosti, NIKTO. Preto sa za tie iste chyby bude platit aj stokrat aj tisickrat..plesajme a radujme sa ludia,vek zuctovania nadisiel.s cistym stitom vy zas mozete vyrazit dalsim zivotom.ale to musime najprv zistit ze kto sme.tak horsa do toho.lebo nikto nevie kto je.vsetci su pomyleni.zahlteny infornaciami ktore su nepotrebne.skumajte este kym je cas.lebo ked cas vyprsi a uz to je lizko,internet uz nepojde,dobro sa stiahne a zlo bude vsade.potom moznostou bude nasa migracia alebo nasa smrt.co pride skorej?zajtrajsok alebo buduci zivot?to nikto nevie.nechajme sa prekvapit.a zaroven NENECHAJME SA PREKVAPIT.prajem vam aby vas nic neprekvapilo..pripravte sa na vsetko.potom vas neprekvapi nic.peace

 16. jop napsal:

  analfabet
  v tazkych casoch by sa mali elity spojit ako jeden clovek a celit spolocnym problémom
  bože, ty si strašne naivný

 17. pražská vlaštovka napsal:

  Už jméno Gideon Rachman (pomstychtivý Gideon) mně senzibilizuje….
  …mám ještě mluvit dál?…
  jituš

 18. ANALfabet napsal:

  to jop:
  elity je nazov pre tych kto vladnu. ktory reprezentuju. nemysli si to zafarbene. ak si priputany k slovam, viazes sa k obsahu.ak slovam das volnost uvidis zamer za slovami.vladnut niekto musi. ja myslim v tomto priprade transparentne..

  • jop napsal:

   analfabet
   banksterské elity na najvyššej úrovni sú spojené, oni sú tvorcovia problémov, oni sú kolonizátori s krvavými prackami.
   Politické elity len poslúchajú vyššie postavených bankstrov.
   Neviem čo tým myslíš, aké elity sa majú spojiť proti problémom?, ak tie elity tie problémy vytvárajú proti nám plebejcom.
   Aj banksterské elity aj poslušné im politické elity majú problém s nami plebejcami, aby sme ich neodstavili od moci, oni sú spojení, spojili sa proti obyčajným ľuďom

 19. jjozef napsal:

  Nadejou je vitazstvo v Syrii.
  Len znicenie ISIL v Syrii moze Europe pomoct – tak sa vyjadril na zaciatku ruskej intervencie napr.Carnogursky.
  Dalsim faktorom bude „vzbura Zidov“,vzbura niektorych europskych Zidov,ktori odmietnu prijat udel nadeleny Plutokratom /vid Tomsky a postupne viaceri ini/

  Vyznam maju aj tieto samizdaty,vyznam ma aj nasa ucast v informacnnej vojne.
  Informacie,ktore preposleme,napady,ktore dostaneme,mozu byt inde spustacom cohosi,co udrie na gong vzbury!
  Podporme sa vsetci,podporme kazdeho,kto moze nieco dokonat,podporme najvplyvnejsich,napriklad Parlamentni listy.Lebo oslovuju vplyvnych.Casu je malo,treba oslovit,oslovovat-informovat,ziadat stanoviska vplyvnych.

  Urcite Putin a spol nebojuju len za Rusko.
  Vedome a cielavedome bojuju s Plutokratom aj za celu Europu.

  • weissbach napsal:

   Samozřejmě, protože Evropa i Rusko mají společné zájmy a jsou na sobě do značné míry závislé. Rusko potřebuje normální Evropu, ne kontinent v chaosu, který šturmuje fanatiky k drang nach osten

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!