Porošenko ničí ukrajinské děti a mění je na nacisty

1452680159_orig-600x3381452611887vladimir-rogov-1452611785Porošenko během otevření nové školy v obci Sokoliv v Ternopolské oblasti vyjádřil názor, že standardy vzdělávání, které má Ukrajina ještě od sovětské vlády, by se měly přehodnotit a v průběhu roku 2016 vytvořit právní základ pro moderní evropské vlasteneckého vzdělávání. Spolupředseda Lidové fronty "Novorossie" Vladimír Rogov v rozhovoru s reportérem Federální agentury News (FAN) naznačil, že zamýšlené reformy povedou ke zničení ukrajinského národa.

"Pokud budeme mluvit o slovech Porošenka, pak on je jen rozpolcená osobnost. Mluví o plné dekomunizaci, ale stojí za to připomenout, že projekt "Ukrajina" obecně byl realizován díky akci bolševiků na území historické Novorossie, - řekl FAN expert. - Ve skutečnosti, to je takový Pinocchio proti tátovi Carlo. Táta Carlo – to je Lenin, a pokud jsme viděli svržení jeho pomníků, je to úder proti sobě samým".

Vladimír Rogov konstatuje, že zavedení nesmyslných věcí (například velkých "Ukrů") do masového povědomí lidí probíhalo prostřednictvím vtipů a prostřednictvím legalizace nějakého naprosto falešného a idiotského nápadu.

"Jako bývalý poradce ministra školství Ukrajiny jsem si přečetl stovky nejrůznějších učebnic a metodik a příruček, v nichž se vyprávělo o místním patriotismu zamíchaném s evpropanstvím. Pokud budeme mluvit o historických momentech a systému vzdělávání v současnosti, pak je zcela zničeno," – je přesvědčen Rogov.

Pokud však budeme mluvit o systému vzdělávání obecně, nelze nebrat v úvahu pracovníky školství. Například plat učitele se pohybuje kolem 100 dolarů. Taková výplata nestačí ani na základní živobytí.

"Má to jediný plus, protože bohatí lidé pak mají levné lektory, kteří se velmi ochotně podělí o to, co nemohou naučit ve škole, – pokračuje expert. – A to už nemluvím o systému růstu kultu násilí a sebezničení státu. Bez výjimky do každé třídy vodí hrdiny ATO, kteří pak vyprávějí o tom, jak močili na seniory. Tak se to doslova dělo na setkáních "vojáků" s dětmi ve školách v Záporoží, Chersonu a Charkova – historické Novorossie.

Podle Rogova je ukrajinská věda to samé co ukrajinská diplomacie, kdy ministr klidně může sprostě nadávat na adresu prezidenta sousední země. To je to samé, jako pojem "britští vědci". Výraz tu je, ale kdo to je, nikdo neví.

"Zde po tomto projevu Porošenka kurzanti lycea "Obránce" složili přísahu, že budou věrni tradici bojovníků OUN-UPA a střelců, kteří se podíleli na občanské válce, protože představují Rakousko-Uhersko. Reforma ukrajinského školství bude taková, aby lidé dostali menší množství znalostí, aby nemohli pochopit hloubku té tragédie, v níž teď právě jsou. Aby důstojně konali tu nejšpinavější práci v evropském řetězu a upřímně věřil, že je to slušná a civilizovaná práce, za kterou je třeba bojovat a jíž je třeba ctít," – s pohnutím v hlase dodává expert. – "V podstatě byla tato situace pěstována už od počátku 90. let, po rozpadu SSSR, kdy se v novinách objevovaly publikace a fotografie z doby Rakouska-Uherska a uvádělo se, jak dobré to tehdy bylo, když část současné západní Ukrajiny byla v jeho sestavě, prý pili bychom teď vídeňskou kávu a tančili valčík".

Historik Fedor Тurčenko – jeden z ideologů moderní historické "vědy" jednotné Ukrajiny, napsal, že v letech okupace během Druhé světové války údajně v Záporoží prudce vzrostla kulturní úroveň, vzkvétalo divadlo a tak dále, že tam bylo lépe, než když Ukrajina byla pod vlivem Sovětského svazu. Jen ne všichni vědí, že divadlo byl přístupné výhradně nacistům. A ostatní lidé – podlidé, prostě neměli právo tato představení navštěvovat.

"Zde se tedy zase do vědomí lidem zavádí něco, co není pravda. Reforma, o níž hovořil Porošenko, je konečné zničení jakékoliv složky historické části, – zdůrazňuje mluvčí FAN. – To, co se stalo, zbavuje mládež systematického povědomí a vede k chaotismu. Je to systematická práce na tom, aby co nejméně lidí pochopilo, co se děje, a tím méně se mohli bránit. Na Ukrajině na domácí úrovni je velice populární výraz, "a ty co, jsi nejchytřejší?" Jednoduše řečeno: vyplň to, co ti bylo řečeno, a nevymýšlej si.

Velká vlastenecká válka se nejprve změnila v Druhou světovou. Postupem času se Druhá světová válka proměnila v sovětsko-německou a pak – v komuno-nacistickou. Vyprávělo se, jaká jsou komunisté svoloč, a jak ničili ukrajinský lid, jací jsou to strašní "komouši" a moskali. Respektive mladí lidé, kteří vyrostli v tomto paradigmatu, jsou přesvědčeni, že všechno zlo na této zemi pochází od "komoušů". Pamatují si, že byla komuno-nacistická válka, že nacisté jsou lepší než komunisté. O nacistech se nic špatného neříká. Není pak divu, že tu máme nejrůznější "Ajdary", "Azovy" a "Pravé sektory" – je to mládež, která od mateřského mléka, ze školních lavic, od mateřských škol, nic jiného neznala. Zajímavé je, že v ukrajinskojazyčných učebnicích tyto mýty nastupovaly o dva-tři roky dříve, než v ruskojazyčných. Nejprve to zkoušeli na svém publiku.

Byl jsem ohromen, když jsme přijížděli a měnili učebnice, odpor ze strany učitelů byl prostě kolosální. Vrátili jsme do školy koncept Velké vlastenecké války a to bylo velmi těžké, protože učitele ve školách lákali na granty: prostřednictvím nadace "Znovuzrození", který jsme my nazývali "Degenerací", dostávali 2-3 krát vyšší plat, nemluvě o korupční složce.

Jedno je tedy jasné – pokud prezident Porošenko a jemu podobní zůstanou u moci, pak z budoucích generací Ukrajinců vzejdou nacisté a rusofobové. A co dál? Novohitlerovcká Ukrajina? Navíc, znaje chutě hlavy státu ke všemu americkému, jako například v případě reformy policie do podoby té z ulic New Yorku, není těžké uhodnout, že i děti se budou vzdělávat a učit jako se učí v Americe. Jedna věc tu však nesouhlasí: Američané jsou ve své podstatě lid volný, ale ukrajinské děti budou otroky junty a těch, kteří jim ze zahraničí povládnou.

Zdroj: http://novorus.info/news/vlast/44163-rogov-poroshenko-ubivaet-ukrainskih-detey-prevraschaya-ih-v-nacistov.html
5 Komentářů k Porošenko ničí ukrajinské děti a mění je na nacisty

 1. Václav Druhý napsal:

  Zcela chápu proč tak hanlivě psal o mentalitě a povaze lidí, kteří v té době žili na " okraji Evropské části Ruska", před zahájením I. světové války 1914 - 1918 tehdejší kancléř Německa. O těchto lidech, kteří se po ukončení I. světové války a velkou zásluhou VŘSR a jejího vůdce Lenina, se dostalo cti, že se poprvé mohli nazývat Ukrajinským národem. Tento národ, či tato Ukrajinská Sovětská Socialistická Republika se stala řádným členem OSN. Jako samostatná republika v rámci OSN začala bojovat v II. světové válce jak na straně vojsk SSSR, tak i proti nim. V roce 1968 opět tato svobodná republika v rámci OSN, napadla a do roku 1991 okupovala jako součást vojsk SSSR a Varšavské smlouvy naší republiku. Stydím se dnes za to, že je dnes vyzdvihována tato Ukrajina a zatracováno Rusko, ze kterého bylo umožněno těmto lidem si utvořit svojí vlast.

 2. to je jedno napsal:

  Jedna Turecká moudrost prý říká: "Chceš-li porazit nepřítele, vychovej jeho děti." A tak na území Haliče již za R-U si monarchie vychovávala děti Rusů, aby z nich nadělala Ukrajince... A protože se SSSR ani po 2WW nepostaral o zveřejnění celé pravdy a udělal mnoho dalších chyb, jejichž kořeny leží v komunistickém šlendriánu, tak holt tito Ukrajinci dále ničí Ruský národ - a nyní již na tradičním území Ruska s názvem Novorusko. Kam to povede uvidíme...

 3. pražská vlaštovka napsal:

  Je to národ debilů!

 4. Jan napsal:

  Už jen "moderní evropské vlastenecké vzdělávání" je na návštěvu psychiatra!

 5. Jarek* napsal:

  Je to boj o likvidaci Slovanství s využitím koncepce sociální bezpečnosti. Kdo zná toto učení, nepotřebuje žádného dalšího vysvětlení, tečka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!