Češi na Donbase sbírají důkazy o zločinech OSU

1452848438_14528107650164Česká republika je zemí patřící do EU. Proto bychom se měli domnívat, že stejně jako další země – členské státy EU, spadá pod zvláštní vliv Západu. Tak už to chodí. Takže by nemělo být pochyb o tom, že Česká republika podporuje Ukrajinu a ukrajinské úřady, což je sice v rozporu se zdravým rozumem, ale jinou možnost prostě nemají. Ale jak se ukázalo, bezvýchodné situace nejsou. A čeští poslanci to dokázali.

Zdeněk Ondráček a Stanislav Mackovik, poslanci Parlamentu ČR za Komunistickou stranu Čech a Moravy, včera dorazili na Donbas, aby získali důkazy o trestné činnosti OSU. Předem bylo oznámeno, že poslanci na Donbase stráví tři dny, po které chtějí sestavit zprávu o všech nepravostech, kterých se ukrajinští vojáci v tomto hornickém kraji dopouštějí. Je to velmi chválihodné a z jejich strany i neočekávané. O jejich návštěvě nebylo až do dneška nic známo, protože jednomu i druhému byl vstup na území Ukrajiny už před časem zamítnut, a tak byli nuceni přijet přes Rusko. Dnes už se setkali s představiteli obou republik, kteří jim předali materiály o zločinech ukrajinsk ých ozbrojenců, k nimž došlo za poslední dva roky.

Mimochodem čeští poslanci nejsou jediní, kdo Donbas navštívil. Toto pondělí byla v DNR také delegace Francie, země, jež je rovněž členem EU. Mezi jejími členy byl zástupce koalice stran Národní fronta Marine Le Pen – Jacques Klosterman. Akce příslušníků OSU nazval terorismem a banditismem.

Jak je patrné, podpora Ukrajiny ze strany zemí Evropské unie je něčím jiným, než čím se má jevit na první pohled. Pokud budeme zkoumat hlouběji, je jasné, že láska EU k Ukrajině už zdaleka není tak vášnivá. A tento stav je den ze dne zřejmější. Například Nizozemsko byla zatím jediná země, jejíž občané to dali najevo otevřeně. Nyní se k nim připojila Česká republika a Francie. Které země budou následovat?

Zdroj: http://politikus.ru/articles/67618-chehi-na-donbasse-sobirayut-dokazatelstva-prestupleniy-vsu.html

 
14 Komentářů k Češi na Donbase sbírají důkazy o zločinech OSU

 1. Jan Jinsky napsal:

  To jsou docela frajeři, když na to mají tři dny a mají sestavit seznam všech nepravostí. Zvlášť, když na to mají určitě kvalifikaci :)

  • ignác napsal:

   Jane na Američany nemají. Po 11.9.2001 věděli po pár hodinách či dokonce minutách, že to udělal Tálibán i přesto, že v předchozí větě tvrdili, že to bude trvat rok než vyšetří co se stalo a i přesto, že v letadle podle nich neměl sedět žádný Afghánec. Takže byli rychlejší než Ondráček a ještě kvalifikovanějí, když usoudili, že obyvatelé Afghánistánu jsou Saudští Arabové.

  • ignác napsal:

   Ondráček je ještě hochstapler. To na západě „věděli“ hned, že letadlo na Ukrajině sestřelil Putin, aniž by zvedli zadek z křesla. To jsou frajeři úplně jiný kategorie.

   • Jan Jinsky napsal:

    Což o to, NWOO zase věděl že letadlo sestřelila stíhačka, která tak vysoko ani nedoletí :)

    • Jan napsal:

     Pitomče pitomej. Když o tom nic nevíš, tak buď sticha. Vždy se mluvilo o Su-25, že střílel. Předpokládám, že jako absolutní neznalec letecké techniky nevíš k čemu je tento letoun. Je to bitevník. Jeho dostup se uvádí vždy s plnou zátěží. (například bomb). A to je problém pitomče. Suchoj letěl jistě bez obrovského nákladu bomb – proč by je potřeboval do takové výšky. Jinak má dva proudové motory z migu. Jediný rozdíl je, že nepotřebuje forsáž. To by ale na Tebe Ty pravicová žumpo bylo asi moc k chápání. Takže, já jako letecký odborník, který měl co do činění s těmito letouny Ti Ty blbe mohu klidně říci, že letoun SU-25 mohl dopravák sestřelit.

     • Jan Jinsky napsal:

      Letecký odborníku, nenadávej. Vydýchej to – i Rusáci už dávno přiznali, že to letadlo sestřelil Buk.

  • Josef Švejk napsal:

   Někdy si stačí přečíst článek (na který se reaguje), aby se jednomu vyjasnilo, jak se shromažďují podrobnosti aniž by člověk musel být odborníkem.
   Stejně tak i průměrnou inteligencí vybavený jedinec si může ověřit, že SU-25 bez externí výzbroje vystoupá pohodlně do 7000 – 10 000 a při testovacích letech byla ověřena výška až 14 600 m. Dostupná výška souvisí s použitím kyslíkové masky.
   Ale jak říkám, může si to ověřit pouze alespoň průměrnou inteligencí vybavený jedinec. Není to tedy automaticky dostupné každému.

 2. Bogus Sobotka - pozorovatel rozpadu napsal:

  Rusko je v krizi.
  Ekonom Vladislav Inozemcev zase tvrdí, že Putin je impotent. Všichni se však shodnou na tom, že Rusko mělo ohromnou šanci se postavit na nohy, ale promarnilo ji.

  Vladislav Inozemcev, profesor ekonomie a ředitele moskevského Centra postindustriálních studií. Ten Rusku předpovídá krušné časy a vyčítá vládě, že se nechopila příležitosti a neuskutečnila tolik potřebné reformy v době, kdy na to byly peníze.

  „Vždyť přece právě hlavě ruského státu nejvíce ze všech vděčíme za to, že můžeme se zatajeným dechem sledovat pohyb cen ropy, a jmenovitě jeho politika vedla k tomu, že kromě energetických surovin nemá Rusko už nic jiného v kapse,“ napsal Inozemcev.

  Ekonomika se vrací do dob krize, průměrná mzda klesá a Rusko navíc nevyváží zdaleka tolik ropy a plynu jako dříve. A veškerou moc mají obří korporace. V době ruského ekonomického boomu však země ani neinvestovala do infrastruktury, jak je za takových časů zvykem. Jako příklad uvedl současnou Čínu.

  Žádné stavby železnic, plynofikace či například dokončení od 90. let rozestavěné dálnice mezi Moskvou a Petrohradem, k ničemu takovému nedošlo. Rusko se ani nezvládlo zbavit své závislosti na nerostných surovinách. „Kde je ten blahobyt? Neexistoval dříve a není ani dnes. Jediné, co přetrvává, jsou krásné sliby, každý rok k nerozeznání od těch předchozích.

  Inozemcev pochybuje i o ruském usilí v Sýrii. Ke dlouho vyhlíženému úspěchu totiž bude třeba mnohem větších prostředků, než jaké má Rusko samo. „Zemi řídí člověk, jenž toho hodně říká, ale není ochoten udělat prakticky nic konkrétního, a který se už více než deset let spoléhá jen na pozitivní trendy přicházející z vnějšku. Je to velmocenská impotence,“ napsal Inozemcev s tím, že jediné, co ruská vláda dokáže, je dokola opakovat „banální slogany“.

  Ale co se však stalo ve skutečnosti? Začneme od toho nejjednoduššího – od Putinem deklarovaných „tahounů ruského hospodářství“, korporací blízkých vládnoucí moci.

  Gazprom, nejsilnější monopol země, který je po celé roky řízen jedním z nejbližších prezidentových přátel, vybudoval (a dále buduje) několik působivých potrubí. Jenže za rok 2015 vytěžil méně plynu než v roce 1999 (414 mld. metrů krychlových vs. 545 mld. metrů krychlových).

  Má se za to, že kapacity Gazpromu jsou daleko větší a rostou, problém je ale s poptávce po ruském plynu. Proč ale to samé nepotkalo například Katar, který zvýšil těžbu z 24 miliard metrů krychlových na 177 miliard, aniž by měl nějaké problémy s odbytem?

  Ani v zahraniční politice se Rusko nemá moc čím chlubit. Nebudu tu psát o Ukrajině, ze které jsme si udělali nepřítele. I naši spojenci ve střední Asii se stále více přiklánějí k Číně, která se v poslední době stala hlavním investorem v tomto regionu.

  Vůči světu stavíme kolem sebe hradbu tvořenou sankcemi a ukládáme si všechny možné druhy odříkání, což ovšem nikoho nezajímá. Začali jsme vojenskou operaci v Sýrii, ale už si začínáme uvědomovat, že pokud chceme v Sýrii uspět, budeme potřebovat daleko větší sílu a prostředky, než si Rusko může dovolit.

 3. Vlado48 napsal:

  Sobotko, tys jenom alterego s inteligencí a zásadami naší milované ozubené pleše.
  Trotl Jinsky-největší odborník na všechno v celém známém vesmíru. Ještě tu o Sněhurce co ji nestačilo 70 trpaslíků a ukojil ji až jeden černý princ.

 4. martin bareš napsal:

  děkuji poslancům za tento čin.

  Bez ohledu na to, zdali chtěli, či nechtěli vylepšit imidž vedení KSČM -oranžových komunistických mutantů – je to perfektní a jasný akt občanské neposlušnosti a statečnosti.
  Vedení KSČM se tváří, že o té cestě nic neví, aby snad nevypadala nedemokraticky, že jde proti NATO a EU, které jejich vedení leze do řitě. Možná je to nová taktika Filipa, Dolejše, Maštálky apod.

  Ale tihle dva hoši z nižších stranických pozic se na to vykašlali a jeli něco dělat.

  Chlapi díky. A pro pana Mackovíka pozdrav od liberečáka. Nezapomněl jsem, jak Vás zlikvidoval předseda strany Starostů a liberecký hejtman Půta, pomocí nastrčené ku+dy a radní na KÚ Kocúmové za to, že máte tah na bránu a dokázal jste se zasloužit o výstavbu heliportu v Krajské nemocnici Liberec a jasně jste kritizoval Kocůmovou škodnou, idiota, který škodil na nemocnici v České Lípě. Tuhle informaci, a Půty zákeřnost, budu šířit dále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!