CzechNEWS TV – StudioReport – 15.1.2015

cntv-reportDALŠÍ OBĚŤ „MULTIKULTURNÍHO OBOHACENÍ“: PATNÁCTILETÝ KLUK BYL V PONDĚLÍ UBODÁN SYRSKÝM IMIGRANTEM, KDYŽ BRÁNIL SVOU ŠVÉDSKOU SPOLUŽAČKU – Daily Beast: USA se obávají, že se „jejich“ povstalci obrátí k Rusku – Pod palbou MIGRUJÍCÍCH OSOB JSOU JIŽ I AUTOBUSY, které vezou DĚTI – K Merkelové se blíží neočekávaná návštěva: Otevře jí konečně oči? – Po výhrůžkách od Islámského státu to přišlo: Metropolí otřásly výbuchy a střelba, počítání mrtvých! – Putin vydal rozkaz k přesunutí 100 tisíc vojáků, a varuje, že Švýcarský CERN je největší hrozbou lidstvu – KINO NA CNTV: Buď zdráv, kapitalisme!




Jeden komentář na CzechNEWS TV – StudioReport – 15.1.2015

  1. Marie napsal:

    Pane Ortek:“ Jde o to, jestli se Merkelove konecne otevrou oci? “ Jak to muzete rict.
    Docela hloupy vtip. Ta dama je ma otevrene uz nekolik let, ona je jenom vykonavatelkou domluveneho planu. Mate pocit, ze se muze zmenit?

    Ona, spolecne s celou tu bandou ,co si rikaji vyvoleni ci nadlidi, se na ostatni diva jako na sve veci, se kterymi si muze delat, co chce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!