Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 11.1.2016

pjakin

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázky z těchto okruhů: Novoroční událost v Kolíně, Předpoklady a motivace integrace ČR a SR, Je Severní Korea spojencem proti USA?, Zostření situace mezi Íránem a Saúdskou Arábií, Historie se ztracenou raketou USA na Kubě, Proč Izrael zavřel velvyslanectví v Bělorusku, Dodávky plynu do Geničeska, Janukovyč a jeho budoucí role v obnově legitimity Ukrajiny, Proč USA neztrácí vliv na kyjevskou bandu?, Čím je užitečné čtení knih KSB? Proč neudělat poutavý film?
39 Komentářů k Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 11.1.2016

 1. ardno napsal:

  Všimli jste si, že Pjakin zkracuje v r. 16 své analytické závěry oproti roku 2015!
  Odhaduji, že na polovinu až třetinu.

  Že by docházely Rusku síly?
  Věřím, že nakonec, a už brzy zmizí úplně. A bude klid.

  • vyhroz napsal:

   Pjakin má k dokonalosti daleko, ty naopak ke zmrdanému vykurvenství velice blízko.

  • Všímálek napsal:

   Já vím, podle tebe by byl svět nejkrásnější, kdyby bylo naklonováno skoro 200 drrrramatiků a v každé zemi by obsadil nejvyšší funkci a říkal to své hmň , ééé, ehm

  • Oli napsal:

   len aby ste v dosledku tymi vami tak tuzobne chcenym zmiatnutim Ruska nezmizli aj vy a vasi drahi.Alebo si myslite ze keby prislo k utoku na Rusko tak by ste boli mimo vstkeho? Kto sposobuje problemy vo svete?

  • zdenio napsal:

   „ardno! oproti tobě jsem si všiml, že Rusko má navrch, jakoby Amerika žezlo předala Rusku, protože Amerika je totálně v pr..li.

   • sousední galaxie napsal:

    Probíhá ekonomická válka . Na jedné straně sankce a na druhé straně úsilí o „zničení“ dolaru … Vyhraje větší „hajzl“ :-)

   • Bogus Sobotka - ekonomicky analytik napsal:

    Kasparek Zdenio,

    „Rusko má navrch, jakoby Amerika žezlo předala Rusku, protože Amerika je totálně v pr..li.“

    Ja rusofilnim pitomcum jako Zdenio musim fakt smat :D

    Za 15 let jeho vlády ubylo v Rusku 4,7 milionu lidí. V ruských regionech roste úmrtnost a klesá porodnost. Stoupá zde nezaměstnanost a počet žebráků atakoval 20 milionů. Jednou z nejdražších oblastí se podle ministerstva financí stal Krym.

    V prvním čtvrtletí roku 2015 se v porovnání se stejným obdobím roku 2014 zvýšila úmrtnost o 5,2 procentního bodu. Ve 49 regionech vzrostl počet úmrtí a zároveň se snížila obsazenost kapacity nemocnic. Úmrtnost v nemocnicích vzrostla o 3,7 p. b. Úmrtnost v dalších institucích vzrostla o 2,6 p. b. Zároveň byl zjištěn i zvýšený počet úmrtí v domácím prostředí.

    Úmrtnost v Nižněnovgorodské oblasti převýšila porodnost 1,4krát. Ve městech byla úmrtnost 1,3krát větší, zatímco ve venkovských oblastech dokonce 2,1krát větší. První místo v úmrtnosti obyvatelstva podle Rosstatu (statistický úřad RF – pozn.) zaujímá anektovaný Krym. Za méně než dva roky tam zemřelo více než 48.400 osob – 27 tisíc v roce 2014 a od ledna do září roku 2015 zhruba 21,3 tisíce lidí. Celkem v Rusku v roce 2014 zemřelo 1,9 milionu občanů. Pouhých 105 tisíc z nich zemřelo stářím.

    ■ 46 % ruských občanů vydělává méně než 10 tisíc rublů měsíčně (3 283 Kč), přičemž 13 % z nich vydělává méně než 5 tisíc rublů (1 641 Kč), 15 % vydělává v rozmezí 5–8 tisíc rublů a 26 % v rozmezí 8–10 tisíc rublů.

    ■ 27 % ruských občanů nemá dostatek peněz na oblečení, 14 % nestačí výdělek ani na jídlo.

    ■ 58 % ruských občanů šetří na jídle a předmětech denní potřeby.

    Ruská federace patří mezi deset nejnebezpečnějších zemí z hlediska života v nich.

    Oficiálně je v Rusku 20,3 milionu chudých (ve skutečnosti žebráků), tj. lidí s příjmy pod životním minimem, které je momentálně 9673 rublů (v přepočtu 3 176 Kč).

    Jedna z největších ruských bank VTB24 na základě hospodářských výsledků roku 2015 propustí 11 % zaměstnanců, tj. zhruba 4000 lidí. Od začátku roku 2015 již ruské banky propustily více než 35 tisíc lidí.

    • Burgán napsal:

     Tohle přece platí pro Ameriku jako přes kopírák, možná i pro velký zbytek světa. Úplně mě zaskočilo, že na to jdeš tak nešikovně z tohoto pohledu – tohle je přece obecný trend, a právě proto vznikla idea zaplavit Evropu přistěhovalci. Jen hrozí, že jednou budem závidět Rusku čelní místo v přirozený úmrtnosti až se tu budem topit uprostřed etnických válek, čistek a vražd.

    • Oli napsal:

     Vazeny, nevazeny analytik: porovnajte vase udaje s nemeckou statistikou:
     http://de.statista.com/statistik/daten/studie/19330/umfrage/gesamtbevoelkerung-in-russland/

     Nesedi to vas?

    • TAGUS napsal:

     Já a všichni slušní lidé se zase musejí smát rusofobním pitomcům, jako jsi ty Sobotko!!!

    • Jáchym napsal:

     Tak čti dobře ty kašpárku!
     Jsem v plném invalidním důchodu, než my byl přiznán, strávil jsem pro zdravotní omezení 12 let ve frontě na práci.Důvod proč mě nikdo nechtěl legálně zaměstnat byl ten, že pokud by se muj zdravotní stav po dobu pracovního poměru zhoršil, zaměstnavatel by mě musel dorovnávat mzdu a tak mají osobní oddělení fyrem zakázáno marody příjmat! Ty léta na UP se ale nepočítají do odpracovaných let a tak od státu nedostávám ani korunu!!! Žijeme se ženou z jejího platu, kdybych neměl svůj domek, tak jsme se ženou dnes už na ulici jako bezdomovci. Jo a pro ujasnění, když jsem byl ještě zdáv, pracoval jsem na šachtě na dvanáctihodinové směny!

  • Bogus Sobotka - ekonomicky analytik napsal:

   Ano, Pjakinovi dochazi dech tak jako Ruske ekonomice :D

   • Borgéz napsal:

    Sobotko, Pjakin nepotřebuje k ničemu dech, on je skutečný analytik, na rozdíl od tebe, přichází s teoriemi o tom, co se vlastně ve světě děje a proč. Možná tě to udiví, ale skutečně myslícím lidem to není úplně jasné. Tobě to možná jasné je, ale jen proto, že nejsi moc hluboký analytik.

    Rusko je na dně, protože jim uměle zdevalvovali cenu hlavního vývozního produktu za slib, že si ostatní poškození vývozci ropy rozdělí Rusko a jeho trhy jako kořist až se zhroutí a rozpadne. To je svinstvo, které nemá obdoby. Opovrhuji darebáky, kteří takto uvažují.

    Rusko čeká totální restrukturalizace ekonomiky, a bude to hodně bolet. Já Rusku přeju úspěch jako všem, kdo se snaží o něco pozitivního. A tobě, Sobotko, taky přeju aby sis to jednou všechno v hlavě srovnal, zapomněl na tohle své období a byl lepším člověkem.

    • Oli napsal:

     Pan „ekonomicky analytik“ je ovladany svojou nevrazivostou proti Rusku-takze jeho objektivita je vypnuta

   • Oli napsal:

    vazeny analytik-uvadzajte zdroje ak chcete byt brany vazne a nie ako rusofob

   • morbid napsal:

    Sobotko, pozoruji tu tvé trapnosti déle, ty budeš opravdu anál-lytik. Já bych to napsal jednoduše: Sobotko ty jsi jednoduše piča od narození.

 2. pavelka70 napsal:

  No jo, ardno, když je toto tvoje přání, tak budiž. Ale když to nastane, co pak budeš pravidelně číst? Když Pjakina nebude.
  Je vidět, jak dychtivě čteš každej jeho komentář, abys pak mohl kydat, špinit, pomlouvat, a dezinformovat. Sluničkář jako vyšitej….

 3. veronika napsal:

  s pjakinem absolutně souzním..
  a až vyčistí sýrii od š,ejdů,pak uvidíte, jak budou šoupat turci nohama, ale i arabové… :-))
  a přicházející muslimský exodus se z evropy jaksi otočí..
  krom evropských vlád a několika málo %, ve kterých nalézají podporu odspodu, to ví naprosto všichni evropané..

  evropa je stabilní kontiment, který prošel válkami, útrapami a tím má v genetické paměti toto vše zapsáno..
  amerika vznikla útlakem a genocidou původního obyvatelstva dobyvateli především z evropy, kteří tam utíkali před zákony….- takže tito potomci mají řídit svět????????????????
  ALE PROSÍM VÁS!!!!!!!!!
  vždyt jim na to CHYBÍ INTELIGENCE!!!!!!!!!!!

  NEDÁ SE ZKOMBINOVAT JEJICH PŘÁNÍ S HISTORICKOU ZKUŠENOSTÍ EVROPANŮ A OČEKÁVAT JISTÝ VÝSLEDEK!!!!!!
  TO JE OPRAVDOVÁ SCHIZOFRENIE – a můžou si přitom zakládat satanské církve, jak chtějí!!

  Je prostě konec
  a nastává EPOCHÁLNÍ ZLOM
  NEMUSÍTE MI VĚŘIT, JEN SE DÍVEJTE S OTEVŘENÝMA OČIMA KOLEM SEBE A VIDÍTE SAMI, ŽE SE JAKÁKOLI SITUACE VYBRUŠUJE DO NAPROSTO JASNÝ SKUTEČNOSTI A ODKRÝVÁ SE STÁLE VÍCE ŠPATNÉHO – A TÍM KAŽDÝ, KDO CHCE VIDĚT, VIDÍ DOBRO A ZLO A CHÁPE SOUVISLOSTI….

 4. konzerva napsal:

  Zkracuje to proto, že v tomto období měli oslavy vánoc a nového roku. Což asi někteří neví…místo toho budou teplí kavárníci tento rok slavit alláh agbar…

 5. Jaro napsal:

  Asi preto, že minulý týždeň boli v Rusku Vianoce a ujo Pjakin má asi tiež rodinu a chcel si oddýchnuť, tak nechápem tie slniečkové provokácie…

 6. contumax napsal:

  Pjakin je prostě jiná parketa…

  Naprogramováný bioroboti to to prostě nestráví…

 7. AntiPutin napsal:

  V USA jsem nikdy nebyl a možná i proto mám o nich ještě nějaké iluze, ovšem v SSSR a poté v RF jsem strávil několik let a proto již žádné iluze o Rusku nemám. To co vypadá jako největší lež je pravda a prezentovaná pravda je lež! Je to opravdu země, kde jejích zítra je naše včera, nemluvě o srovnání s vyspělými státy.

  • Robo napsal:

   Na Zemi už som bezmála 40 rokov a na kokotov, ako si ty, narážam neustále.

  • nazdar napsal:

   „V USA jsem nikdy nebyl …“
   Nejspíš máte pravdu a Rusové se na té cestě do pekla, za Západem opožďují. Ale proč by nám to mělo vadit. Oni žijí svůj život, my také. Ale nám i jim se serou do života vlastníci téměř všeho a chtějí úplně všechno. A to se nelíbí Rusům, ani nám. Takže jsme s nimi tak trochu na jedné palubě. Nebo jinak, není rozumné si řezat větev, na které sedíme.

  • Marian napsal:

   Tak chod do toho USA, hlavne do Vegas, ale nie na zname bulvare. Chod mimo, uvidis strednu triedu, byvalu, zit v kanaloch. Ale nechod dobre oblecany, pre Tvoju bezpecnost. Ze preco ziju tito chudaci, stredna trieda vo Vegas? Lebo tam je teplo aj v zime. Jazdil som na trucku celu USA 10 rokov. Zit v maringotke, rano sa obliect do obleku a ist do office je uz normalna vec.

 8. Justass napsal:

  ….Že by docházely Rusku síly?“… protože Pjakin zkracuje své analytické závěry? No to je tedy úvaha hodná „velkého“ myslitele. Ono je to úplně naopak, není moc o čem mluvit. Věci se vyvíjejí správným směrem ( jak říkává často právě Pjakin) to znamená, že Rusko stále získává body a USA jdou čím dále tím více do kytek. :-)

  A k AntiPutin : známe asi každý jiné Rusko- že. :-)

  • contumax napsal:

   Justass

   Souhlas jen dodám, že minule Pjakin mluvil víc jak hodinu…

   • Robo napsal:

    Edo, nieje treba toto rozoberať. Veď je to smiešne – usudzovať z dĺžky Pjaknovich prejavov, ako je na tom aktuálne RF, potažmo náš svet.. :-)
    Súhlasím s Justassom a s inými – všetko ide, jak má. Aj keď to niekde bolí. Bez bolesti asi očista teda nejde.. Zato potom…sa „vrátime domov“..

    • contumax napsal:

     Robo

     Bez obětí to prostě nepůjde, to je jako v lásce ať k ženě nebo svým dětem…

     Ale potom je z toho něco, co člověka přesahuje…

   • Susannah napsal:

    By October 28, 2012 – 7:27 pmKaren – the ASiME/A/SME/ShQngo certification (I think beyond the initial bronze level) does require more than a test – in the demonstration of a Lean portfolio or demonstration of putting the methods to use beyond book knowledge.

   • csgo strong napsal:

    Escribe tu comentario Puedes usar las siguientes etiquetas HTML: <a> <abbr> <acronym> <b> <blockquote> <cite> <code> <del> <em> <i> <q> <strike> <strong> Notify me of follow-up comments by email. Notify me of new posts by email.

 9. Mayor Drack napsal:

  Pana Pjakina by klidně uvítala celá má rodina na nedělním obědu u nás doma,což s určitostí nemůžeme říct o komkoliv z naší vlastizrádné vlády.

 10. Jan Jinsky napsal:

  ten Pjakin je skoro tak dobrej jako já. Taky ví všechno :D

  Ale koukněte na kurs dolaru a na škrty v ruské ekonomice. Tomu se Pjakin cudně vyhýbá – ono se to totiž blbě okecává.

  • JosefCZ napsal:

   Koukni na tiskařské lisy v USA, na státní dluh USA a porovnej to s Ruskem.Jak bylo řečeno ve Švejkovi – „To se nám to hoduje, když nám lidi půjčují peníze“ polní kurátor Otto Katze.
   USA žije na dluh a to ví každý, i ty Jane Jinský i ty troubo Bogusu.A jednou ty dluhy bude muset splatit.A proto chce válku, aby se tomu vyhnul.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!