Seminář: SREBRENICA – lži a fakta /VIDEO

srebrenica-seminar

Na konferenci o Srebrenici, která se konala 14. 11. v Praze, vystoupili Václav Dvořák, Rajko Doleček, Dragan Vujičič, Milivoje Ivaniševič, Dorde Trifunovič a Goran Petronijevič. Pořadatel: www.kosovoonline.cz

Text pozvánky:

Poprvé v Česku! Seminář o podvodu, který páchají bosenští muslimové a politici zemí NATO na světové veřejnosti již 15 let! Účast předních odborníků a pamětníků ze Srbska, bosenské Republiky srbské a z ČR. Jedinečná příležitost seznámit se s ověřenými fakty, s lidmi, kteří fakta sbírali a zajišťovali, ale i s onou monstrózní skladbou lží a podvodu, kterou nám korporátní média každoročně předkládají k uvěření.

Seminář je rozdělen do dvou svátečních dnů – 14.11. 2015 bude zahájen v 17:00 hod. a konec ve 20:00 hod. – v neděli začátek v 10:00 hod a konec ve 13:00 hod. Překlad zajištěn – na konci každé části semináře bude možnost klást účastníkům dotazy. Očekáváme otevřenou diskusi.

Příspěvky přednesou: Milivoje Ivanišević – ředitel srbského Institutu pro vyšetřování zločinů spáchaných na Srbech ve 20.století, spisovatel Dragan Vujičić – autor knihu „Srebrenický kruh“, generál ve výslužbě Djordje Trifunović – bývalý generální prokurátor Jugoslváské národní armády, advokát JUDr. Goran Petronijević – člen týmu obhajujícího generála Ratka Mladiće před tribunálem ICTY v Haagu, profesor MUDr. Rajko Doleček, CSc. – pamětník posledních dvou válek, přítel generála Mladiće, novinář a spisovatel Radim Panenka – autor knihy „Justiční tyranie uprostřed Evropy“, pamětníci bojů v Bosně v letech 1992-5 a Stefan Stamenkovski – předseda srbského vlasteneckého hnutí Zavetnici. Překlad zajištěn. Moderovat bude Mgr. Václav Dvořák – autor filmu „Uloupené Kosovo“.

Vstupné dobrovolné určené na nájem sálu.

sobota 14.11.2015 – začátek v 17:00 hod., konec ve 20:00 hod.
neděle 15.11.2015 – začátek v 10:00 hod., konec ve 13:00 hod.
4 Komentářů k Seminář: SREBRENICA – lži a fakta /VIDEO

 1. Definitiva napsal:

  Kniha: Alexander Dorin: Srebrenica, príbeh politicky korektného rasizmu…

  Klamstiev zo strany Západu, USA a Nemecka toľko, že vydali na celú knihu. Štáty Západnej Európy a USA sú v moci psychopatických politikov od čias, keď rímska kresťanská cirkev vznikla a začala všetkými zločineckými spôsobmi presadzovať svoju moc vo svete.

  Dedičná moc je výplod Starovekého Egypta a nie demokraticky riadenej Slovano Árijskej spoločnosti.
  Králi boli ovládaný kliatbami a odpustkami.
  Ku cirkvi a dedičnej moci sa pridala finančná oligarchia klanu Rotschild a jeho centrálne banky na čele s FEDom a pridali sa aj obslužné mafie, dnes aj vlády štátov.
  Boli zničené a prepísané dejiny Slovanov, vid aj Tajné dejiny Slovenska, Cvengrosch.
  Rusko a Slovania sú pod diktátom Západu, tisíc rokov likvidovaní fyzicky aj duchovne, vid aj dejiny Ruska, Vladimír krstiteľ, klan Romanovcov, VOSR, dve svetové vojny, socializmus ako objednávka klanu Rotschild, celé Slovanské dejiny sú o snahe ovládnuť obyvateľstvo a jeho prírodné zdroje. Konečne sa to podarilo v EÚ. konečne sme sa dožili otrokárstva s ľudskou konzumnou tvárou.

  Tisíc rokov prebieha ideologická vojna Západu proti Slovanom, tisíc rokov Západ plodí klamstvá 24 hod. denne ako na bežiacom páse.

  Kresťanstvo je otrokárskou ideológiou Starovekého Egypta a ich kamarátov židov, dnes chazarov. Najväčším nepriateľom kresťanov je kresťanská cirkev na čele s Vatikánom. V tom je nekonečná podlosť kresťanstva. Krstom zotročuje ducha decka, ktoré nemá vedomosti, poznanie, nevie sa brániť. Je to zločin tisíc rokov trvajúcej genocídy slobodného ducha človeka.

 2. Michal napsal:

  Srbové,jsme na vaší straně,celé to bylo orchestrováno židovskou krvavou Madlou a k otmu se přidal její kumpán žid Havel. Je nutno vidět, kdo jsou vaši přátelé a kdo vaši nepřátelé a nepřátelům se neodpouští.

 3. Tartar napsal:

  Kde sú tie počty mŕtvych o ktorých sa píše v Srebrenici aj v Katyni? V Katyni našla max. 1800 zostatkov z tzv. 21800 a v Srebrenici tiež našli len zlomok z tých proklamovaných vyše 8000 a to bolo ešte dokázané, že mnoho pozostatkov tam bolo nazvážaných z iných často Bosny až dodatočne. Čas však všetko odhalí, Božie mlyny melú pomaly ale isto.

 4. Dušan napsal:

  Vatikán a apostat Vojtila spolu s politikmi a ambíciami vtedajšiej SRN to majú na svedomí, americkí zajordánci si to nakoniec len urýchlili a zmoderovali k obrazu svojmu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!