VRCHOLNÝ VŮDCE REBELŮ: ODPOR PROTI SYRSKÉ ARMÁDĚ UŽ NENÍ DÁLE MOŽNÝ

13941024000308_PhotoIAbu Walid al-Shishami, vůdce teroristické skupiny Jun al-Sham, konstatoval, že jeho bojovníci už nemohou blokovat postup Syrské arabské armády. Ve video-vzkazu zveřejněném ve středu Abu Walid al-Shishani, vůdce Jund al-Sham, referoval o chmurné situaci svých sil v Sýrii a uvedl, že ty už nejsou schopny Syrské arabské armádě (SAA) v provincii Latakia vzdorovat. Shishani rovněž uvedl, že počet jeho vojáků poklesl.

Toto prohlášení bylo zveřejněno poté, co SAA se svými spojenci osvobodila v Severní Latakii více než 300 čtverečních kilometrů území.

My připomínáme, že 12.1 SAA na severovýchodě provincie Latakia převzala kontrolu nad strategickým městem Salma.

Zdejší český článek věnovaný výhradně jen dobytí Salmy: Sýrie 2016 – zúčtování přichází – teroristická pevnost byla osvobozena!

Zdroj: http://southfront.org/top-militants-leader-resistance-against-syrian-army-no-more-possible/
6 Komentářů k VRCHOLNÝ VŮDCE REBELŮ: ODPOR PROTI SYRSKÉ ARMÁDĚ UŽ NENÍ DÁLE MOŽNÝ

 1. koloděj napsal:

  v podstate ma vlastne stesti, ze jeste vubec nejake prohlaseni muze delat..

 2. Travodlak obecny napsal:

  Tak vsichni hura za tatkou do turecka :)

 3. Adolf Balík napsal:

  Už tam táhnou ode všech čertů spousty džihádistů, aby jich bylo dost a dobyli Salmu v protiofenzivě zpět, jinak je s nimi v Latakii amen.

 4. Josef Švejk napsal:

  Je to Alláh Akbar, jak říkají s oblibou bojovníci v Sýrii když na ně spadne Ruská bomba. Neumím arabsky a tak si z kontextu překládám tato dvě slova jako: Je to v pr.eli.

  • Adolf Balík napsal:

   Za I. světové války válčili Turci s Brity. Turci, když šli do útoku, tak řvali něco o Alláhovi. Britové, když útočili, řvali na ty BASTARDY, jak je zamordují atp. Načež si Turci začali myslet, že bůh Angličanů se jmenuje Bastard. Přeci logické ne, když ho vyřvávali v každém útoku?

   • Josef Švejk napsal:

    Zdá se, že klasické Ruské urá má mnohem větší sílu, než zmíněné cosi o Alláhovi, nebo bastardy.
    „Říkal jeden raněnej kamarád v Budějovicích, že když forykovali, že se podělal třikrát za sebou. Napřed, když lezli nahoru z dekungů na plac před dráthindrnisy, potom, když je začali stříhat, a potřetí že to pustil do kalhot, když se proti nim hnali Rusové s bajonety a řvali urá. Pak začali utíkat zas nazpátek do dekungů a z jejich švarmu nebylo ani jednoho, aby nebyl podělanej.“
    Schválně si to zkuste třikrát za sebou, vsadím se, že se vám to bez Ruské pomoci nepodaří!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!