FARAGE: Cameron mlží zatímco EU plánuje ohromný úchvat moci

Farage-for-Breitbart-640x480_final-640x480Nevěřte tomu překrucování. Tlak Evropské unie na centralizaci pokračuje závratným tempem. To ilustroval zrovna včerejší večer, kdy federalističtí fanatici v Bruselu diskutovali v Evropském parlamentu o zprávě obsahující seznam zbožných přání EU. Název té zprávy zněl: „O vylepšení funkcionality Evropské unie stavěním na potenciálu Lisabonské smlouvy“.

Pracovní dokument, ze kterého se brzy stane koncept zprávy, zpracoval Elmar Brok. Jeden z nejzkušenějších a určitě nejmocnějších europoslanců s nejlepšími konexemi, který funguje jako její spolu-reportér, je předsedou Komise zahraničních záležitostí tohoto parlamentu a je v Bruselu považován za ‚vikáře Angely Merkelové na zemi‘. Když ten přednáší návrh, tak si můžete být jisti, že je to s vědomím a se schválením německé Frau Merkel. A v EU dnešních dnů, co Angela chce, to Angela dostane.

Žádné vytáčky o dvojích standardech, které od Davida Camerona slýcháme, se tu neozvaly – jen nepřikrášlená pravda o tom, že co ona řekne, to většina lidí v Bruselu chce.

K tomu patří odstranění veškerých národních práv veto na úrovni Evropské rady, více závazných rámců pro koordinaci ekonomické politiky, fiskální unie se společnou daní pro korporace založenou na systému DPH, kde EU by měla být financovaná ze zvýšení DPH, a daň na finanční transakce. Chtějí bankovní unii spolu s unií kapitálových trhů stejně jako Evropskou energetickou agenturu, aby zajistili, že už nebude docházet ke konkurenci s levnější energií.

Chtějí posílení Pohraniční agentury EU, Frontex, aby dostala možnost vstupovat do států, aniž by byli pozváni. Spolu s tím chtějí přijmout kroky ke společné armádě EU a k vytvoření trvalého ústředí vojenských operací. Jedním z jejich přání je spatřit zvýšené využívání vojenských bojišťních skupin EU jako „zahajovacích vstupních sil“ ke zvýšení obranných kapacit EU.

Jedním z nejbizarnějších apelů je volání po systému politických stran pro celou EU s tím, že pouze politické pan-evropské strany by se účastnily voleb do Evropského parlamentu.

To je pro všechny, kdo to vidí, předestřený bojový plán. Mají mechanismus a politickou vůli ho dosáhnout, jak poukazoval Elmar Brok, a účelem tohoto dokumentu bylo ukázat, kolik toho lze udělat pomocí Lisabonské smlouvy, aby se postoupilo vpřed s federalistickými cíli, aniž by bylo třeba vůbec tu smlouvu měnit.

Tento Bojový plán federalistů ukazuje, že změna této dohody není vůbec nezbytná, aby se protlačilo, co si velká většina europoslanců a komisařů přeje. Je jasné, že se tím stanovuje konečné místo určení, k němuž EU směřuje.

V referendu o Brexitu máme jednou za generaci příležitost vystoupit na stanici ‚Britská svoboda‘, když se tam ten EU vlak jen na chviličku zastaví. Hodně postrádáme, že nemáme vůbec žádné slovo v tom, jaká je konečná stanice vlaku EU, protože to už je stanoveno a my nemáme pravomoc změnit místo určení či směr.

Projekt EU směřuje jedním směrem: k větší centralizaci moci do Bruselu. Hlasování za Zůstání v Unii neznamená zůstat ve stejném stavu, nýbrž je to hlasování za bezohledný pokles pravomocí národních států, jelikož moc se bude předávat nadnárodním institucím EU. Pouze když zvítězíme v referendu o vystoupení z EU, tak můžeme zajistit, že se staneme samosprávným, nezávislým národem.

Kontrast mezi tím, že co se v Bruselu opravdu děje, a co David Cameron říká, nemůže být ani větší. Ta fraška s předstíráním, že na stole je podstatné znovu-projednání a reformy, je plácnutím do vody, v porovnání s tím, co vidíte, díváte-li se, co opravdu protlačují ti, kteří táhnou EU projekt vpřed.

Ať si pan Cameron odnese pod záminkou ‚nového projednání‘ cokoliv, budou to pouhé drobky ze stolu, na němž se budou pravomoci předávat EU hladové po moci jako nikdy. Budeme-li hlasovat pro Setrvání, tak hlasujeme za dalekosáhlou agendu EU. Proto musíme v nadcházejícím referendu hlasovat za opuštění Evropské unie.

Je to naše zlatá příležitost.

by NIGEL FARAGE MEP 15 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/15/farage-for-breitbart/
22 Komentářů k FARAGE: Cameron mlží zatímco EU plánuje ohromný úchvat moci

 1. pražská vlaštovka napsal:

  Míro,
  to je hrozná zpráva!
  A to màm k sobotnímu rannímu kafi ?
  přidej radostnější zprávičku ,prosím,prosím!!!!!
  pa jituš

 2. contumax napsal:

  Špatná zpráva, taky zpráva…

 3. pražská vlaštovka napsal:

  Bantustan 12:34
  díky za „Bod zlomu“ -provedu skončení úmluvy Untwine….,a průběžně očista..
  jituš

  • Robo napsal:

   Jituš, jak už je k tomu napísané na energieupramene.blogspot.cz, VŠETKY takéto zmluvy sú neplatné už od začiatku.
   Zdrap papiera. Neprogramujme si zbytočne prekážky.

 4. Zdeněk napsal:

  Udělat visegrádskou 4 a zbytek eu poslat do —-le a ať se udáví slimákama a nám je necpe.

 5. stefan goga napsal:

  p.Zdenek. V4 je slaby odvar na Bruselsky chvost USA. Bruselu nechat Francuzov a Nemcov at maju uniu.Je potreba sa vratit k Europskemu spolocenstvu vcetne Ruska na principe suverenity jednotlivych statov bez diktatu. USA kon scipnul Bruselsky este kope zadnima,ale scipa.

 6. Carlos IV napsal:

  Nechci moc rypat ale jak si to vystoupeni z EU v praxi predstavujete? Ja se obavam ze EU si necha vycalovat vsechno co do te ktere clenske zeme vlozila. V pripade Ceska i prazske Metro (nove stanice) a vsechno co si panaci nechali od ni zaplatit (nejsem v obraze pokud jde o detaily).
  Takze jedina nadeje by asi byla doufat, ze se Unie polozi driv nez by se k takovym „odvetnym opatrenim“ dokopala, tedy „po zidovsku“ – zbavit se vymahace dluhu :-)

  • Adolf Balík napsal:

   Čili, jelikož je €U postavená právně nezvratně, tak ji nepůjde civilizovaně rozpustit, ale jedině zhroutit. To takový Sovětský svaz měl za Gorbačova dokonce zákonný mechanismus vystoupení ze Svazu, aby se ubránil zhroucení, ale pak se stejně rychle rozpadl. Taková €U dokonce události, které hrozí jejím rozpadem s radosti organizuje a posiluje zábranami v jejich řešení v naději, že k jejich řešení dostane mandát od těch, kteří by si snadno problémy (často uměle vytvořené) vyřešili bez ní. V podstatě nechápu, jak je možné, že se ještě nerozpadla. Zdá se mi, že Sovětský svaz, Československo a Jugoslávie byly soudržnější spolky s vyšší úrovní pudu sebezáchovy.

 7. ANALfabet napsal:

  Unia je pekelny nastroj.takze vystupit z nej sa da bud velmi tazko alebo vobec. Ved ako nam v TV a radiu hovoria deticky nevinnymi detskymi hlasmi- az 80 % investicii do verejneho sektoru ide z Eu.takto eu prispieva lepsiemu rastu hospodarstva atd atd.no vidite,staci dobra propaganda pred tolko tuzenym referendom a aj tak 60 % oviec bude za clenstvo reps zostatie v unii. Privela vymetenych hlav na meter stvorcovy.nikdo nema iq.kam chcete ist?ostante pri valove este chvilu.kym este eu „dotuje“ nase zivoty peniazmi.zachvilu to bude len vycitky a diktatura.lisabonska zmluva sa z odstupom casu javi ako keby sme upisali dusu diablovi.
  Ludia,uz to nebude dlho trvat.vydrzte este.nazerte sa este propagandy, potom vam bude chybat,ked budu gulky lietat a nemoci prekvitat vam pri spravach na markize sediet nepomoze..
  FCK OFF EU
  FCK OFF NATO
  FCK OFF USA

  Vivat RUSSIA- our true home, our true familly.
  Chory zapad je hniezdom diabla. Hilary bude ta zena ktora osedla selmu. Vsetko je uz pripravene. Ingrediencie su ba stole.dzihadisti na miestach.ide sa robit chaos…ludia ako velmi vam prajem odvahu.ale viac vam prajem otvorene oci a nezastrety pohlad.potom sa viera a odvaha stava cnostou,len ak vidime veci ake su..

 8. srobarr napsal:

  Bordel gentlemanov.
  Nemecko,Francúzsko a Anglicko založili pofidérny klub z názvom €Ú.
  No nie taký klub na aký sme zvyknutý z filmov o viktoriánskom Anglicku kde sa schádzajú snobi a pri predraženej whisky a cigárach sa vystatujú svojím majetkom a postavením či rodokmeňom.Oni z toho zrobili pajzel a bordel,kde si na politických prostitútoch ako Česko,Slovensko,Poľsko a iné krajiny,ukájajú svoje najtemnejšie a najúchylnejšie sadistické a zvrátené pudy.

  • nazdar napsal:

   Možná, že se v začátcích EU prezentovala, jako určitá myšlenka na lepší Evropu. A lidé tomu věřili. Avšak za oponou, byla myšlenka NWO. Jak se vládcům za oponou, postupem doby daří naplňovat své záměry, přibližuje se EU stále více požadovanému stavu. A to již zdaleka není, ta původně prezentovaná EU. Stále více vyplouvá na povrch, zvrácenost architektů NWO, kterou si dříve, když ještě toho tolik nebylo zjevného, nikdo nechtěl připustit.

   • srobarr napsal:

    Vládnu nám Timokrati a timokracia je len prerodné a prechodné obdobie Neofeudálnej spoločnosti založenej na otrokárskych a genocídnych princípoch.Ide o totálnu likvidáciu pôvodných národov nie len politicky či kultúrne ale aj fyzicky po vzore USA.Veď tí čo zlikvidovali a zdecimovali pôvodné obyvateľstvo oboch Amerík pochádzali z tých istých krajín ktoré dnes parazitujú a ovládajú €Ú a NATO.

 9. Carlos IV napsal:

  Aalfabet – vidis, to je zajimave s tou Hilary. Ja bych ji jeste ze hry nevyrazoval, ba naopak. Pred cca 2ma roky mne jeden amik tvrdil to same co pises a podotykal ze az bude tam “ v sedle tak to bude konec USA“. Samozrejme – rizeny. Je to druha Merkelka, mozna jeste horsi a stejna lesba. Ja jsem ji cvicne prezdival „Mrs Klitorisova“, ale jedna ma znama mne opravila ze ona ho pry nema :-)

 10. Jaris napsal:

  Nasilim drzene narody jednou mocnosti se vzdycky rozpadly. Momentalne Jewrejskemu unionu bezi o existenci a proto ty vselijake zakazy a cenzury. Vetsina Evropanu je velmi znepokojena nasilnou emigraci, a to muze byt konecne hybnou pakou, aby se lidi sjednotili, zvedli a ty bruselske gaunery s veskerou verbezi zlikvidovali jednou pro vzdy a zkopali tri sahy pod zem i s jejich diktatorskymi plany. Chce to vsak excelentni organizaci a schopneho/schopne vudce. Ostatni dokonci svobodomyslni lide. Jine cesty uz neni.

 11. Definitiva napsal:

  EÚ je fašistický projekt Britov a USA na zjednotenie Európy s cieľom ovládnuť trhy v prospech korporácií.
  Nemecko je dodnes štát okupovaný vojskami USA, existuje kancelársky akt, vid. Merkel v praxi, Nemecko koná len príkazy USA.

  „Musíme to referendum zabít.“ – José Manuel Barroso o Grécku.

  Jesph Retinger, bývalý poľský fašista, britský agent, na žiadosť MI6 založil Európsku ligu pre ekonomickú spoluprácu, stal sa jej generálnym tajomníkom. Je považovaný za otca eura, riadil Európske hnutie, založil klub Bilderberg.

  To, co bylo tehdy známo jako „evropský projekt“, nemělo nikdy bránit žádné předstírané společné hodnoty, ale vytvořit spojení mezi těžbou primárních surovin a zbrojním průmyslem Francie a Německa, aby se zajistilo, že tyto dvě země nebudou schopny vést opět válku

  Britská MI6 a CIA pak byly pověřeny zorganizováním prvního „Evropského kongresu“ v Haagu v květnu 1946, kterého se zúčastnilo 750 osobností (včetně Francoise Mitterranda) ze 16 zemí. Byl to pokus vzkřísit „projekt federativní Evropy“ (navržený Walterem Hallsteinem – budoucím prezidentem Evropské komise – pro kancléře Adolfa Hitlera), na základě rétoriky Coudenhove-Kalergiho

  Zadruhé, když Winston Churchill přednesl svůj projev, použil výraz „Evropan“ pro obyvatele evropského kontinentu, kteří se vydávali za anti-komunisty (ale ne pro obyvatele Británie, kteří, podle něj, nejsou Evropany). Pro Churchilla v té době nepřicházelo naprosto v úvahu akceptovat, že Londýn by měl patřit do Evropské unie jinak, než jako její dozor

  během kongresu se zrodily dvě tendence – „unionisté“, jejichž jediným cílem bylo dát dohromady všechny prostředky pro vzdorování expanzi komunismu, a „federalisté“, kteří chtěli realizovat nacistický projekt federálního státu, pod správou nevolené vlády.

  Kongres přijal základní pravidlo pro společnou měnu. Ale MI6 a CIA již založily Nezávislou ligu pro evropskou spolupráci (ILEC) (2) – která se pak stala Evropskou ligou ekonomické spolupráce (ELEC). Jejím cílem, jakmile byly vytvořeny instituce unie, bylo přejít od společné měny (budoucí evropské měnové jednotky – ECU) k jednotné měně (euro), aby členské země unie nemohly odejít (3).
  To je projekt, který realizoval Francois Mitterrand v r. 1992. Vzhledem k historii a účasti Francoise Mitterranda na haagském kongresu v r. 1948 by bylo absurdní dnes předstírat, že euro má nějakou jinou funkci. To je důvod, a celkem logicky, proč současná smlouva nepředjímá vystoupení z eura

  Zahrnutí „evropského projektu“ do systému Spojených států
  Unie poznala dvě hlavní fáze:
  – Na konci 60. let Británie odmítla účastnit se války ve Vietnamu a stáhla své jednotky z Perského zálivu a Asie. Britové o sobě přestali uvažovat jako o 51. státě USA a začali se dovolávat svého „zvláštního postavení“ ve vztahu k Washingtonu. Takže se rozhodli připojit se k unii (1973).
  – Po rozpuštění SSSR zůstaly Spojené státy nezpochybňovanými pány hry. Británie jim pomáhala a další státy je poslouchaly. V důsledku toho unie nikdy neuvažovala o rozšiřování na východ a pouze schvalovala rozhodnutí provedená Washingtonem a oznámená ministrem zahraničí Jamesem Bakerem. Stejným způsobem přijala i americkou vojenskou strategii (4), jakož i americké ekonomické a sociální modely, které jsou charakteristické jistými základními nerovnostmi

  přesto fakt příslušnosti do eurozóny nezaručuje ekonomický výkon. Když se podíváme na seznam MMF uvádějící poměr GDP a parity kupní síly (PPP), patří do první desítky světa jen jeden člen unie: daňový ráj Lucembursko. Francie je až 25. místě, ze 193 zemí.
  Růst Evropské unie činil v r. 2014 1,2%, což ji umisťuje na 173. místo – což je jeden z nejhorších výsledků na světě (světový průměr je 2,2%).

  že být součástí unie a používat euro nejsou záruky úspěchu. Takže když evropská elita tento „projekt“ podporuje, tak je to proto, že je pro ni ziskový. Skutečně, vytvořením jednotného trhu, pak jednotné měny, unionisté přestavěli palubu. Od této chvíle již nejde o spory mezi členskými státy, ale o spory mezi sociálními třídami, které se staly uniformní v evropském měřítku. To je důvod, proč bohatší třídy brání unii, zatímco chudší doufají v návrat ke svým národním státům.

  “. Unie byla zplozena anglosasy, s pár bývalými nacisty, proti SSSR. Podporuje dnes ukrajinskou vládu, včetně nacistů, a vyhlásila ekonomickou válku Rusku a snaží se ji zamaskovat tím, že ji říká „sankce“.

  unie a její vazalové patří Spojeným státům. Ve skutečnosti toto je to, co udržovalo mír mezi západoevropskými státy, zatímco rovněž udržovalo jejich rivalitu mimo zónu NATO

  členové Evropské unie podporovali různé strany v bývalé Jugoslávii, než ji pak opět sjednotili pod NATO? A měli bychom se obávat možnosti, že jakmile by se stali opět suverénními, opět by se členové unie znesvářili?

  EÚ je kolóniou USA, pracuje v prospech korporácií a neexistuje zákon, ktorý by EÚ viazal konať dobro pre občanov EÚ, a EÚ to ani nikdy nesľúbila. Ekonomické ukazovatele hovoria o tom, že EÚ je brzdou ekonomického rozvoja a teda aj blahobytu občanov EÚ.

  EÚ porušuje vlastné zmluvy a pravidlá, referendum, súhlas parlamentov, vlád, najnovšie stačí súhlas ministrov.

  EÚ fondy a dotácie slúžia na nezmyselné nadiktované projekty, na vydieranie neposlušných štátov. Poľnohospodárstvo od vstupu Slovanov do EÚ u nás upadá a proces sa dodnes nezastavil, bola zničená veľkovýroba-konkurencia pre Západ. Humus v pôde mizne, chýba maštaľný hnoj, pôda nedrží vlahu, narastá chemická ochrana a minerálne hnojenie, pôda sa stáva púštnym pieskom. Sme producenti lacnej suroviny, obilie, repka, kukurica pre Západ, máme za to zničenú poľnohospodársku pôdu, toť blaho EÚ pre Slovanov.

  Pozrite sa na Juhosláviu, Kosovo, Ukrajinu, sankcie proti Rusku a vidíte ideologickú vojnu Západu proti Východu, v rámci ktorej Západ všetko prehráva, osud USA je spečatený, bude perestrojka made in USA a Západ je nútený klamať 24 hod. denne, zatiaľ čo Rusku stačí hovoriť pravdu.

  Západ nemá alternatívu pre civilizáciu na Zemi, okrem boha zisku, dlhu a bankovej úžery, konzumu pre plebs a ovládnutia zdrojov sveta následníkmi Staro Egyptskej civilizácie, sociálnymi parazitmi, anglosaso židmi, cirkvou, dedičnou mocou, finančnou oligarchiou a ich mafiami.

  Aké blaho vám spáchala EÚ?

  Cieľom Camerona je reformovať nereformovateľné a odviesť pozornosť Britov od problematiky vystúpenia z EÚ. Je to elitná filcka USA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!