Konference Demokracie versus totalita v 21. století /VIDEO

teleNe

3. prosince 2015 proběhla v Českých Budějovicích celodenní konference, která se zaměřila na zamyšlení se nad klíčovými aspekty vývoje společnosti v 21. století, z nichž některé vzbuzují opravdu vážné obavy o další osud lidstva. Opuštění tradičních hodnot; zisk s osobním prospěchem ve srovnání s demokracií a lidskou solidaritou; robotika a nepotřebnost lidské práce. Vystoupili: Jiří Plucar, Jan Maciejewski, Petr Ježek, Ilona Švihlíková, Karol Hrádela, Ivan Štampach, Jaroslav Bašta, Lukáš Valeš, Milan Kohout.

Další info: http://www.hzpd.cz/vedecka-konference/
14 Komentářů k Konference Demokracie versus totalita v 21. století /VIDEO

 1. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  No,nevím,jestli to má cenu shlédnout,když tam vidím rozdávat rozumy toho devianta Kohouta,co se nedávno chlubil tím,že si vyhonil čurá..do toho lavoru se svěcenou vodou v jednim polským kostele a pak z toho měl prdel,jak si v tom máčejí ruce věřící a mažou si to po xichtě….

  • kolkobudeszit napsal:

   Nuž majú dotáciu na konferenciu, či obed a možno od Sorosa a tak jalovo diskutujú o tom, čo Sokrates (staroslovjensky -škriatok, malý – lebo bol ozaj malý) povedal jasneo demokracii. Len dnes zločinci, schovávajúci sa za „demokraciu“ to chcú predefinovať. Sokrates nadčasovo tvrdí: – „Demokratické zriadenie doplatí na to, že bude chcieť vyhovíte všetkým. Chudobní budú chcieť časť majetku bohatých. A demokracia im to dá. Mladí budú chcieť práva starých, ženy budú chcieť práva mužov,cudzinci budú chcieť práva občanov. A demokracia im to dá. Zločinci budú chcieť obsadiť veřejné funkcie. A demkracia im to umožní. A až zločinci demokraciu nakoniec ovládnu, pretože zločinci od přírody túžia po pozíciách moci, vznikne tyrania horšia, než dokáže byť najhoršia monarchia alebo oligarchia.“
   Pozn.: Demos – ľud, demonický-nepoddajný= vtedy Slovjensky ľud, Kracia, Kratos-vláda. Demokracia=vláda menšiny nad vačšinou. V starovekom Grécku vládlo napr.: 20000 „slobodných“ občanov nad 400000 poddanými-otrokmi Slovjenského původu! Takže tých niekoľko stotisíc preškolených imigrantov podobných „falusákov“ tiež potomkov obetníkov zľahka ovládne Nemecko, čo tiež zľahka můžu Nemci prekaziť!!!

   • weissbach napsal:

    Výstižné

    • stavovafunkce napsal:

     „doplatí na to, že bude chcieť vyhovíte všetkým. Chudobní budú chcieť časť majetku bohatých.“

     zAměňování následku s příčinou…
     „Bohatý“ nebo „chudá“ není nic jiného než mocensky -a nikoli ekonomicky (hospodárně a vlastním rozhodováním)- podmíněná církevmediální „ZKRATKA“.
     Prostě protože státní vrchnost a jejich slouhové mají PŘÍSTUP k majetkům (ke zdrojům) z nichž vyloučili přístup ostatním…tak teprve proto se AŽ POTÉ tím stávají „bohatými“ a ti ostatní „chudými“. Není to však něco, co se POJÍ S KONKRÉTNÍM JEDINCEM, nýbrž „SITUAČNÍ POZICE“ v umělém státním systému (kdekoli) takto vymyšleném a omezeném (tím pádem pro některé omezujícím).

 2. Radek Dvořák napsal:

  Jak vidím Kohouta a některé osoby s nekonzistentním názorem tak si to pouštět nehodlám. On ani ten Kohout nemá všechny své názory špatné ale má totálně špatný pohled na to kterak problémy řešit.
  Bašta je jeden s těch co když mohly neudělali nic a jel na vlně s těmi co platí. Jakmile ztratil akceleraci hned se vrátil zpět coby jejich odpůrce.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Kohout je pako,jako skoro každej,kdo si hraje na umělce a nemá talent od přírody a dost pokory a píle,aby se mohl uměním naučit,jako nikoli produkující,ale aspoň jako reprodukující,např.muzikant….
   No a Bašta je člověk a není sám,který po svém účinkování v tom tyátru,který se nazývá praktická politila na státní/koloniální úrovni,ztratil iluze a i poslední zbytek ideálů a stal se realistou….škoda,že jich mezi těmi odloženými politiky je tak málo.Spousta jiných šli do politiky blbí (což nám potrvdili svými výsledky a vlastním účinkováním v ní) a vyšli z ní buď stejně blbí,nebo ještě blbější a zmatenější…..

 3. Josef Švejk napsal:

  Hlubokomyslné úvahy nad demokracií a totalitou, případně jinými ořechy dnešní svobodné doby blednou před jednoduchým, prostým, každodenním faktem v té či oné podobě:
  15letý Arminas Pileckas původem z Litvy bránil spolužačky před sexuálními útoky spolužáka-migranta, vznikl mezi nimi konflikt. Migrant přes prázdniny hledal informace o způsobech zabití s pomocí nože, v první školní den roku 2016 Arminasovi o přestávce bodl nůž do zad.

 4. contumax napsal:

  Vědecký konference, překlad : vědecký blábolení…

 5. Rudolf napsal:

  Už před konferencí bylo řečeno vše a je jedno, jestli u mikrofonu nebo u piva. Žvanit, to nám jde bezkonkurenčně.

 6. contumax napsal:

  Není to náhodou Odilo Štampach, není to čirou náhodou jezuita…??? !!!

 7. Paul Durham napsal:

  http://nespechejtedorakve.cz/kniha-umirame-na-obj/

  tahle knížka překonává a odhaluje, mimo jiné nacistické kořeny EU a další kauzalizy

  ta konference vypadá jako další ejakulace do kropenky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!