Občané ČR jsou bohužel jen pohodlné líné želvy, a proto skončí jako pokrm na talíři jiných!

parbaVětšina nás „Čecháčků“ umí jen kecat u piva, nebo na Facebooku a stěžovat si navzájem jako malí rozmazlení spratci! Mezitím jim „šmejdi“ rozkradli zemi, cizáci se cpou do Evropy, radikalizují se a většině lidí je to ve skutečnosti vlastně putna… V práci, v hospodě, v metru, na ulici, posloucháte, o čem se lidi baví, a zjistíte, že kromě pár jedinců oblečených ve značkových hadrech a jezdících minimálně v BMW si skoro každý někomu na něco stěžuje!

Jak hrozně se k nim chovají šéfové v práci, kolik hodin musí odpracovat, aby vůbec měli co jíst a kde spát, jak je možné, že tamten politik udělal tohle, tamten podnikatel zase rozkradl tamto a nikomu se nic nestalo, jak nekvalitní jíme jídlo a kolik lidí kvůli tomu umírá na rakovinu, proč máme tak malé platy, když Němci mohou mít za stejnou práci čtyřnásobné a jídlo u nich stojí méně a je kvalitnější, proč lidé nemají práci a všude kolem sebe na pracovišti slyšíme ukrajinštinu atd…atd…atd… Výčet stížností ukřivděných, cokoli pro jakoukoli změnu udělat líných a ustrašených Čecháčků je nekonečný…

Mohl bych mít průšvih v práci, mohl bych mít nějaké oplétačky, mohla by mě popotahovat policie, mohli by mě zavřít, mám vlastních problémů dost a o další nestojím, ať se každý stará sám o sebe, nějaké demonstrace to není pro mě, stejně se tím nic nezmění, k volbám nejdu, nikdo za to, abych ho volil nestojí, ono to nějak dopadne, nějak bylo a nějak bude, starám se jen o svou rodinu, ostatní mě nezajímá a spousta dalších výmluv a duševních zvratků slyším, když se snažím někoho k něčemu vyburcovat, dokopat lidi na protestní akce, nebo aspoň k „blbým volbám“!

Nu vězte tedy Čecháčci, že život kolem Vás v naší malé zemi, u našich evropských sousedů, ani jinde ve světě se nezastaví a neustrne v bodě, který se Vás pořád ještě třeba tak úplně netýká! Říkáte, že islámští extremisté u nás ještě nejsou … BUDOU! Říkáte, že ještě pořád máme vlastní zemi a vládneme si sami … OMYL VLÁDNE NÁM BRUSEL A ZEMI NÁM BRZY SEBEROU PŘISTĚHOVALCI… Říkáte, že máte své byty, své domy, auta, svůj majetek a rodiny a víc Vás nezajímá … VE FINÁLE PŘIJDETE O TO VŠECHNO, POKUD NĚCO NEUDĚLÁTE NYNÍ!

PS:

Když se želva co se před zbytkem světa schovává ve svém krunýři, nechá chytit, skončí jako polévka na talíři druhých, nebo ochočená a zavřená v teráriu svých pánů, kteří jí s klidem, když je začne nudit, spláchnou do záchodu…
71 Komentářů k Občané ČR jsou bohužel jen pohodlné líné želvy, a proto skončí jako pokrm na talíři jiných!

 1. pohádka napsal:

  Dobrý den, pane Kašuko, děkuji, tak to jste napsal stručně a velmi výstižně. Přesně proto, co popisujete, je situace v naší zemi taková jaká je a můžeme si za to jen sami. Ještě k tomu —starám se jen o svou rodinu, ostatní mě nezajímá—- tak podle toho co vidím a sleduji kolem sebe, tak ve většině případů tomu tak není, naopak je v rodinách situace tristní, každý se hádá s každým, hlavně kvůli penězům a majetku, nikdo už nemá nikoho rád a nikoho a ničeho si neváží (určitě je pár rodin, ve kterých to ještě funguje, jak by mělo, ale těch je už opravdu jen pár). Doufám, že se po přečtení vašeho článku aspoň pár želv probudí a že se ten scénář přeci jen podaří zvrátit. Prosím více takových úderných článků.Děkuji Eva

 2. Všímálek napsal:

  Mám stejný pocit, na občany tohoto státu jsem už zlomil hůl. Denně jsem konfrontován s neobyčejnou submisivitou lidí, kteří vám ještě vynadají, když upozorníte, že byli např. ošizeni. Z toho důvodu ani nedojde zady ke změně, lidi budou čekat a čekat až jim bude zase nastrčen někdo.

  • contumax napsal:

   Všímalek

   I já mám obdobný, ob denní zkušenosti s neuvěřitelnou demencí a kupodivu už i mě nejbližší se “ lehce pomátli „… !!!

  • weissbach napsal:

   Ta submisivita je v jádru hlavně lenost.

   • weissbach napsal:

    Lenost duševního rázu.

    • Jana napsal:

     Je pravda,že to není v dnešní době jednoduché.Já znám zase lidi,co si navzájem pomáhají,jsou veselí a pracovití a hledí do budouctnosti že bude lépe.Hlavně sem nepustit imigranty.Naše území má velkou ochranu,že to imigrantům nedovolí sem jít,tak bychom je sem sami neměli přivážet.Jen tím bychom si pohoršili.

  • Pepi napsal:

   Lamat hulky mozno nad mnoha zemnemi,nejen CR.
   „Tajemstvi“je v tom ze prakticky neexistuji ruzne kultury(to jen tak naoko)vsichi,ano i muslimove jsou casti penezniho systemu stejne jako zapadaci a chovaji se prekvapive podobne mame li zajem to poznat.Odlisnost pokud existuje tak jen na vyvolavani nedorozumeni a konfliktu.Vsichni jsme konzumiste,duchovni zivot(nabozenstvi,spiritualita,umeni)je umrtven.
   Skutecnych alternativ je malo ale existuji.

 3. Nku napsal:

  Většinou tyhle weby většinový lid nečte. Chce to kampan ktera lidem otevre oci !! Vylepovat plakaty po mestech, lepit nalepky s takovouto temstikou. Lide musi chytit rapla, vytvorit odboj, partyzánský třeba !! Tohle co si napsal je zcela výstižné !!
  Dávám do kupy lidi kteří se nebudou bát výše zmíněné podniknout. Mam cca 20 lidi po cele Čr. Az prijde cas ozvu se všem
  Kdo chce at napise :
  Praacovni@gmail.com
  BRATŘÍČKU ZAVÍREJ VRÁTKA !!!

  • contumax napsal:

   Nku

   Mnooo…

  • Honza Kanibal napsal:

   Správně.Na blbiny už není čas!
   KAŽDÝM OKAMŽIKEM,SESVINĚ MŮŽOU DOMLUVIT IFONAMA
   A ZAČÍT NÁM ŘEZAT HLAVY…
   RAKOVINU MUSÍME ŘEZAT-DOKUD JE ČAS !!!
   SMRTZRŮDÁM A ZRÁDCŮM NÁRODA!!!

 4. proud napsal:

  Vystizne napsany,dobry,chybi mi u toho jeste orientacni ukazatel jak z toho ven a vysvetleni Cechackum jak a proc jima nebejt.Jinak to neni cely:-)

  • PROMĚNA napsal:

   Poslechněte si dnes od 17h SVCS. Budem tam o možném a praktickém řešeni hovořit.
   Je logické, že lide půjdou teprve za tím, o čem budou přesvědčeni, že to opravdu za to stojí. Demonstrace ani volby to rozhodně nejsou a lidé to velmi dobře cítí.

   • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

    Co je to SVCS ?
    Kašuka má pravdu,Češi už nejsou nic,než dobytek chodící po zadních nohách a to jen proto,aby těma předníma postrkoval nákupní vozejky v těch katedrálách obžerství humusem, kterým se říká „supermarket“….snad se probudí,až je budou kopat nad ponkem shrdené a při tlačení těch vozejků,do tech jejich vyšpulenejch prdelí a nebo se je snažit „obskočit“,ti vitální kozomrdi,hnaný sem Sorosem a jeho podjebávací sioAgenturou….

   • Žabák napsal:

    Jestli svčs není zaplacenej fiat, tak nevim. Ufoni, ezoterika a hlavně velká nenávist ke všemu politickému ve smyslu jakékoliv aktivní angažovanosti.
    Jejich řešení? Prej sbírejte podpisy pro Zemana hahaha :D Jo jo sbírejte a až to seberete tak bagr :D Aneb vůbec nic. Pořád dokolečka dokola o ničem, ufoni a blue aliens :D atlantída, ezoterika a vibrace, další týpek tam dělal detox savem :D vegani a meditační jogíni co tajně plujou na svých mráčcích iluzí :D
    Tohle rádio je totál, Daniken, Tolkien a vesmírná odysea s prvky Stargate a Star treku. Prostě mazec. Jestli s nima souhlasíte, tak gratuluji, dotáhli ste to na potřebný stupeň poznání a Hlávka vás podrbe za uchem :D Prostě v prdeli :D

 5. proud napsal:

  „pár jedinců oblečených ve značkových hadrech a jezdících minimálně v BMW“……….a co je na tom „krasny“ je,ze samozrejme na dluh………pak prijde exekutor,to je pokracovani………

 6. Jan Jinsky napsal:

  Tohle je o české nátuře. Když Američan řekne na otázku jak se má „It is just fine, I cannot better“ tak to znamená přesně to samé, jako když Čech na stejnou otázku odvětí „Stojí to za hovno“. Přitom se oba mají stejně :o)

  Z toho, že lidi nadávají usuzovat, že jsme v háji, tak to jsme v háji od dob praotce Čecha.

  No a k želvám. Želvy nadávají v hospodě a na facebooku a Kašuka na NWOO – rozdíl v tom nevidím :D

  • proud napsal:

   Vetsinou rekne Im ok,dobry je za tri,takze v tom velkej rozdil nevidim,i vzhledem k tomu ze celkove se maji urcite lip nez my uz jen s ohledem na onen neskutecne vetsi dil svobody,kdy kazdej muze „s rozumem“ vsechno,coz tady muzou jen „vyvoleny“,napriklad si koupis velice levnou licenci,i po internetu, a muzes jit lovit,nebo rybarit,zadny spolky,zadny velky papirovani a obstrukce,dostanes sesitek co smis a co nesmis,tot vse,zkus to tady. :-)

   • proud napsal:

    A tak je to tam vicemene se vsim.

    • proud napsal:

     Irituje me ze tam to jde,ale jinde kam „prinesli svobodu“,to nejde!!! To o necem hodne vypovida.

     • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

      Proude-Právě,že jde…oni totiž plní zadání vedoucího a to je dělat depopulaci a snižovat spotřebu zdrojů snižováním množství životů a jejich úrovně….všude,kam prosadily USA svou dominanci,se životní úroveň,v podstatě úroveň všeho společensky progresivního snižuje většině obyvatelstva,pouze u omezené skupiny kolaborantů dochází ke zdánlivému,nebo dokonce k faktickému zlepšení….

     • contumax napsal:

      Všímalek

      Na silvestra nebo v létě nějaký sportovní týden na malým městě, je hlava na hlavě… fakt se těžko dá projít… rozjařenost převeliká…

      žerou se kontaminovaný klobásy a zapíjí pivem bez chmele tzv. rejžák, školačky svorně blijou jak jsou vožralý, městská policie dělá mrtvýho brouka a přihlíží jak se mládež vožírá…

      V řece jsou nahazený různý lahve, popelnice převrácený, zvratky na různých místech…

      Na náměstí přijedou i z okolních vesnic a řádí se do tří do rána…

      Ráno se náměstí uklidí, vydělá město, vydělá šmelinář i šenkýř a i úklid…

  • petr napsal:

   Tak ti ho vysvetlím. Kašuka chodí na demonstrace a burcuje k akci kde to jen jde. Nadlidské výkony doufám, neočekáváš.

 7. pavel napsal:

  Presne tak to je a je to dost smutny.Jsme narod dementu!

  • contumax napsal:

   František1

   Ano tím, že odmítl Pána Boha tím se vydal satanu a tudíž lidstvu vládne satan…!!!

   Proto ta zuřivost a odmítání Pána Ježíše Krista…!!!

 8. Všímálek napsal:

  Hraje se hokej – plná náměstí v každém krajském městě ……….. Hraje o budoucnost lidí – 500 lidí na jednom pražském náměstí a jinde ani ň. Odporná lokajská nátura, co spokojeně líže boty tomu, kdo ho kope.

  • contumax napsal:

   proud

   Ale ale pane proud…

   To jsem tvrdil před léty, to jsem byl štěně víte…

   Bůh určil zákony a ty zákony kolem mě dělají hradbu, která mě chrání…

 9. Frantisek1 napsal:

  Problém není v lenosti. Jde o sjednocující prvek. Podívám-li se na různé komentáře pod články, pak lze nalézt názorovou všehochuť od ezoteriky, mimozemšťany, vesmírné bytosti Iva Bendy, nacionalisty, panslavisty apod. Osvícenská filosofie NWO od francouzské revoluce zničila panovnické trůny a člověk se sám sobě stal bohem. Má býti oním sjednocujícím prvkem skutečná demokracie? Ale to jsme zase u náboženství člověka. Svoboda? Ale jaká. Problém je v tom, že člověk nepotřebuje Boha, že jej odmítl v dialogu s hadem a následky neseme doteď. Odmítl poslušnost Bohu. Řešení vidím v návratu ke křesťanským kořenům Evropy a ve společenské vládě Ježíše Krista.

  • proud napsal:

   Zajimavy,a co rozum? Kde je clovek,kdyz nad sebou potrebuje kapo,aby se dokazal rozhodnout? At uz „vudce“,“vladu“,nebo „Boha“ ??! Uz mate z toho krestanstvi docista vymatlano,panove!

   • proud napsal:

    Vy nebudete samostatny nikdy v zivote,nebo v zadnym z zivotu!

    • proud napsal:

     Chcipnete jak nebudete mit komu poklonkovat,koho vzejvat a na koho svadet svou vlastni neschopnost a strach z vlastni odpovednosti :-))))))))))))))

     • Frantisek1 napsal:

      Vždyť o tom mluvím. Toto je pýcha rozumu.Když nepochopíte onen dialog Adama a Evy s hadem, tak jak můžete mluvit o rozumu.

      • Ďuro Trulo napsal:

       debile proude nestraš lidi tím co nemůžeš proti nim použít, jinak ztrácíš důvěru, glanc i schopnost cokoliv ovlivnit.

      • proud napsal:

       Jo no:-)))))))))))),Adam a Eva s hadetem k tomu jeste chybeli,a certik Bertik :-)))))))))))

       • Pepi napsal:

        Proude 18.1.2016(15.41)
        Adam a Eva?Mne se nekdy spis zda ze na techto strankach je to spis samy ADA a Eva…
        A certik Bertik taky nechybi…

  • contumax napsal:

   proud

   A proč by jsme měli chcípnout, všiml jsi si, že právě křesťané na východě Ukrajiny se vzbouřili a šli do toho…!!!

   A co ti další před námi, o nich nic nevíš…???

   Ježíš Kristus není podle lidí ten humánní blbeček na mráčku, který se infantilně se hihňá…

   Sám poručil vzít do ruky meč, proti druhým, který by Tě chtěli zotročovat…

   Povstanou nový bojovníci… tomu věřím, že povstanou…!!!

   • proud napsal:

    „Chcipnout“ bylo obrazne,znamena to shnit ve svy nesamostatnosti a odevzdanosti fiktivnimu cosi.

  • Jaris napsal:

   Ano, Frantisku, mate pravdu. Vetsina lidi je dnes presvedcena, ze odmitnutim zakonu Boha je jejich zivot jaksi lepsi a svobodnejsi. Opak je vsak pravdou. To jim vsak nebrani k vysmechu a postuchovani tech, kteri v Boha veri. Kdyz si vsak vezmeme jak vypadala krestanska spolecnost pred sto lety(nebyla idealni, ovsem idealni spolecnost neexistuje), muzeme s klidem rici, ze lide byli slusnejsi, vychovavani k ucte ke starsim lidem, vychovavani k vlastenectvi, k hrdosti na svou vlastni kulturu, vychovavani k tomu, ze rodina je pater naroda. Co vidime dnes? Upadek a naproste rozlozeni v kazde zminene veci. Takhle vypada dnesni spolecnost, ktera se od Boha odkloni. Paradoxem je, ze clovek, kdyz se octnul na hrane zivota a smrti, volal Boha o pomoc a byl vyslysen. Takovych pripadu je nescetne.

 10. Franta napsal:

  Na Jihovýchodě bývalé Ukrajiny se začalo dít něco podobné(zde v protektorátě se to samé dávno bez odporu a za souhlasného hýkání ovcí uskutečnilo): usraelem dosazená židovská vlastizrádná mafie prodala bez vědomí obyvatel Luhanska a Doněcka – Novorossije půdu pod nohama,všechno nerostné bohatství a infrastrukturu mezinárodnímu židovskému parazitu.
  Lidé povstali,vzali do rukou zbraně,vypálili protektorátní židovské „úřady“ a ty zlodějské zmrdy se zbraní v ruce,za cenu obrovských obětí především v řadách civilního obyvatelstva vyhnali ty opejzené „demokratické“ zmrdy ze země!!Tady je cesta,tou je pouze ozbrojený aktivní odpor a ničení a likvidace všeho,o čem nám protektoři tvrdí,že je prospěšné,přispívá k naší „bezpečnosti“ atd.!
  Především jsou to tzv. „mýtné brány-monitoring a sledování osob,kamery a v neposlední řadě různé úřady kolonistů včetně jejich zaprodanců,udavačů,kolaborantů a tzv. bezpečnostních složek – ve skutečnosti pouhých zločineckých organizací.
  Je nanejvýš nutné,konečně se probrat z apatie a nezájmu a začít tyhle opovrženíhodné částice našeho zničení systematicky likvidovat a ničit!

  • contumax napsal:

   František

   Už to píšu podruhý, a není to z mý hlavy ale je to pravda : je třeba vypíchnout oko na jednodolarovce…

   Kdo má rozum… ví…

  • proud napsal:

   Nechapu co porad mate s tema zbranema,zrejme ve vas zustalo ono cirkevni upalovani a okradani? :-))))))))).Rozum nepotrebuje zbrane,proste neudela to co se od nej ocekava jako od poslusnyho otroka a postara se o sebe sam,vzdyt to bohate staci,k tomu potrebujes vlastenectvi a jednotu,nic vic,ani nejakyho panbicka,jen tu hlavu na spravnym miste.Pokud mi je znamo,oni ti ruzni panbickove spis stvou lidi proti sobe a vytvari se s jejich pomoci a s odvolanim na ne halda egregoru a blbne se infopole!

   • contumax napsal:

    proud

    Já psal o zbraních…???

    Vypíchnout oko “ to jsem myslel obrazně “ zrovínka tak jako Ty proude….

 11. Žabák napsal:

  Tohle téma vypadá jednoduše, ale ve skutečnosti je to strašně složitá věc.
  Apatie obyčejných lidí ke všemu krom základních věcí je opravdu děsivá. Příčiny proč tomu tak je pravděpodobně leží v hluboké minulosti a táhnou se až do dnešních dob. Pokud ste se před 1000 lety vzepřeli katolizaci byli ste zabiti, pokud ste se přidali k husitům byli ste pravděpodobně zabiti anebo alespoň přišli o všechen majetek, 30-ti letá válka, kdy češi odmítli katolicizmus a chtěli alespoň protestanství znamenala vyhubení téměř poloviny obyvatel, potom Bílá Hora, nadvláda Němců a Rakušáků, Němců, komunistů a nyní opět nám vládne západ.
  Pokaždé, když se někdo postavil byl zašlapán do bláta. Pouze malá část statečných zbyla a velká část lidí ochotných sklopit hlavu a sloužit. To se táhne napříč 1000 lety našich dějin. Udělali sme z nouze ctnost a děláme si z toho legraci, švejkujeme a vznešeně se nazýváme holubičí povahou. To vše jsou hezká slova pro opravdový stav věcí, což je podřízenost a nesvoboda.
  To je jen malá část toho, proč sme tak ustrašení. Mohl bych pokračovat, ale nechci.

  Další část problému sou naše „elity“. Ptám se, Kde jsou naši podnikatelé se svými penězi, kterými by byli schopni zaplatit novou televizi a média, kde jsou naši politici a vůdci, kteří chtějí pracovat pro vlast, kde jsou naši vojáci, zpravodajci a policajti, kteří by nemysleli jen na hypotéky ???

  Pořád jen ti obyčejní lidé, ale za kým májí jít? Kdo jim pomůže? Kdo je povede? Ti uhádaní a rozhádaní Okamurové, Bartošové, Konvičkové apod. ?
  No a vy se divíte. Já se nedivím, chyba je totiž u všech od shora, dolů. Obyčejný človíček má své limity. Veslař pádluje a nemůže zároveň navigovat, kormidlovat a střílet. Kde je ten zbytek? Vyšší důstojníci, kde? Škoda mluvit.

  • contumax napsal:

   žabák
   1***

   Výtečně… !!!

  • weissbach napsal:

   Když jdu po ulici vidím sklon k obezitě a báchorkám. A člověk, který je slušný proto, že za to něco dostane /po smrti např./, tak takový člověk je normální hovado. A já si přeju, aby jich co nejvíc přiznalo barvu….

   • proud napsal:

    Ja si zase preju aby se lidi dovtipili,ze dostanou odmenu,nebo trest za zivota!!! A podle toho jednali,aby zili a zivot si hajili,misto zivoreni a debilniho doufani v nebicko po msmrti,ted jsem tady a ted chci zit,az budu po smrti,postaram se zase znova podle zmenejch podminejk a ne ze si tim budu kurvit pritomnej zivot!!!

    • Jaris napsal:

     Proude, Bible nerika nic o posmrtnem zivote dusi v nebi. Naopak, prirovnava smrt k hlubokemu spanku, ze po smrti neni zadna prace, ani mysleni, ani utrpeni pekla. Mluvi akorat o vzkriseni tech, kteri byli zapsani do knihy zivota.Kdyby totiz lide po smrti „odletli do nebe“, nebylo by pak nutne vzkriseni o kterem mluvil Kristus a sam byl toho prikladem. Dale popisuje, ze jen urcity pocet vyvolenych bude v nebi ridit vladu na Zemi v cele s Jezisem Kristem. Ostatni budou zit na Zemi. Zni to jako sci-fi, ale predstav si sam sebe, jak ve 14. stoleti vysvetlujes lidem zivot 21.stoleti. Nejspis by te upalili jako kacire a pred tim jeste parkrat natahli poradne na skripec i kdyz jsi tvrdil pravdu pravdouci.

 12. Všímálek napsal:

  Hlavně si všimněte trendu dnešních 20-25letých. Většinou bydlí ve spolubydlení s dalšími, nevlastní nic, ani nábytek, ambice žádné, vlastní bydlení do budoucna nechtějí, slouží systému dobře, hlavní je pohoda a joint.
  Pokud někdo si ještě myslíte, že lidi tady se vzedmou, pozorujte je při některých událostech a přijdete o iluze, např. je pozorujte při:
  - schůzích SVJ
  - když na ně přijde řada ve frontě u pokladny
  - u jídelního pultu, kde si sami mohou nandat jídlo a je jich tam hodně najednou

  • Jaris napsal:

   Cechum vzali vladnouci mocnosti sebevedomi, jenze sebevedomi lze ziskat zpet. Spousta Cechu jsou vzdelani a schopni lide, a to i mezi mladymi lidmi. Chyba je hlavne v dnesni slouhovske vlade, ktera Cechy tahne dolu jak mlynsky kamen. Jaka je vlada, takovy je lid. Situace by byla naprosto jina, kdyby ve vedeni byli takovi lide, kteri svemu „remeslu“ rozumi. Aby nedoslo k tomu, ze na misto ministra obrany se dostanou takovi jako napriklad kaspar Stropnicky a jemu podobni nekompetentni politicti mrzaci. Pokud se lidu podari sundat vladu(nikdo jiny to za ne neudela), stoupne lidem i sebevedomi, ze se preci jen neco proti grazlum da delat. To by byl prvni krucek k samostatnosti bez vlezdoprdelizmu k EU. Po sundani vlady dnesnich zradcu, predat vedeni prozatimni vlade na vymerenou dobu a teprve po tom, jak se projevi a jak bude pracovat ve prospech vlasti, zvolit je na jedno volebni obdobi. Za nedodrzeni predvolebnich slibu, okamzity vyhazov a tucna pokuta. Je treba mit neustale na pameti jak jednal Island a dobre dilo se podarilo. Neni treba lamat hul nad Cechy, protoze to same mohou take dokazat.

   • Jan Jinsky napsal:

    Jaris,máte tam velkou chybu. Nikoli jaká vláda, takový lid. Ale přesně naopak – jaký lid, taková vláda.

    • contumax napsal:

     Jj.

     Ty se ňáko lepšíš…

     • Jan Jinsky napsal:

      Nelepším. Já jsem celkem spokojenej. Já jen, že to byla blbost, co Jaris napsala. Jinak stále nevidím svět tak černě. Takže se nic neděje, i nadále budu asi v opozici vůči zdejšímu mainstreamu :)

    • proud napsal:

     Pravda,dobrej postreh.

    • Jaris napsal:

     NE, Jinsky. Jaka vlada, takovy lid. Ti dnesni „umelci“ co vedou CR jsou dobre provereni karieristi zeshora. Do voleb se davaji vzdy takovi kandidati, kteri ideu jewrejsko/chazarskeho unionu nezklamou. Takze pri takovychto volbach se vlk nazere a koza zustane cela. Rika se tomu svobodne demokraticke volby. Jenze zrovna Tobe vysvetlovat takovou prostoduchou vec, to bych do penze nic jineho nestacila.

     • Jan Jinsky napsal:

      Pak nezbývá než revoluce. Přeji vám všem další heroické úspěchy s burcováním mas. Nenabízíte nic, jen nadáváte. I za vaši neschopnost mohou jiná . vláda, Američané, Židu, mimozemšťané.

      Zkuste dokázat, že to tak není. A nebo udělejte tu revoluci, A nebo… dál vyjte na NWOO Měsíc – ten snese mnoho

    • Pepi napsal:

     Jinsky:1***

   • proud napsal:

    Kde chybi zakladni slusnost a ohleduplnost zastoupena bezohlednosti,tam je to velice tezky,a to je presne Cechackovstvi! Chces priklad? Borecek s babou zastavi tak u kraje,ze kocarek neprojede,abvy ho objel,musi do silnice v neprehlednym miste,jdu kolem a upozornim na to,zaslechnu jen „nojoooonoooo,vidis to!“ a jde se vesele dal,kdyz se vratim a cos podniknu,nebudu se sirit co(takhle se se mnnou nejedna!),pak posloucham kecy o policajtech a udavani,takze jeste pritvrdim ze si na ne tedy pockam,ale nevim jestli on se jich stihne dockat a davam na vyber:“odjed s tou sunkou!“.A tomu rikate CECHACCI uroven??? Splist se muze kazdej,i pospichat a neuvedomit si,stane se,ale kdyz jsem upozornenej,pak mi to ma jako slusnymu cloveku dojit a nehnat svou blbost do krajnosti.

  • Paul Durham napsal:

   1**********

 13. bůh určený (k) mučení lidí napsal:

  Všichni co si myslíte že jsme na tom jak se tvrdí v textu toho stěžování tak se seberte a táhněte do ruska tam se přeci mají všichni skvěle. A pozor když si budete stěžovat i tam tak poznáte pravé rusko.A hlavně si tady vy lůzo nehrajte na vlastence.

  • contumax napsal:

   bůh určený ( k) umučení lidí

   A Ty už jsi odtáhl brindáček a pak Tě z ústavní postýlky odkurtujou a půjdeš kakat…???

  • proud napsal:

   Sklapni debile,radeji slusny lidi budes napadat,nez by ses zamyslel nad vlastni pitomosti,jak typicky! :-))))))))))))))))

   • Jan Jinsky napsal:

    Kromě toho, že to napsal sprostě je v tom i kus pravdy. Zkuste si vyskakovat v RUsku. Myslím si, že existence tohoto webu je důkazem, že to u nás až tak zlé není.

 14. Miky napsal:

  Četl jsem o tom plynu pro Ukrajinu z EU místo z Ruska a dostal se na zde úvodní článek. A četl Vaše komentáře. Samé texty bez řešení. Plky. Češi nejsou želvy, bohužel ukážem lví zuby teprve až nám půjde o život.

 15. Petr napsal:

  Hodně hloupý článek. Škoda, že autor nenapsal, co sám pro zlepšení situace dělá. Jenom kritika.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!