Nová „Akta X“ se budou zabývat konspirací 9/11, světovou vládou a špionáží Národní bezpečnostní agentury NSA

conspiracyy-1024x576Korupce vlády byla vždy jedním z hlavních témat v klasickém televizním pořadu Akta X (X-Files) a bylo to typicky ukázáno v podobě UFO a kamufláží s mimozemšťany. Nicméně tvůrce seriálu v nedávném rozhovoru řekl, že nové znovuvzkříšení seriálu se bude také dotýkat některých politických spiknutí, které se dějí v našem světě.
Chris Carter, tvůrce seriálu Akta X, se zmínil, že Edward Snowden a problematické otázky, jako je konspirační teorie o událostech 9/11, budou poctivou hrou v novém zpracování tohoto pořadu. Nová řada uvede stejné filmové postavy – David Duchovny jako Fox Mulder a Gillian Anderson jako Dana Scullyová.

„Lidé se vzdali hodně práv a svobod [prostřednictvím zákona Patriot Act], které jsou dnes zneužívány a nikdo se o to nezajímá,“ řekl Carter.

„Vidíme přiznání špionáže ze strany vlády. To nejsou věci, které si vymýšlíme, a informuje nás to o všem, co Mulder a Scullyová dělají,“  Carter dodal.

Týdeník Entertainment Weekly uvedl, že nová série představila problematické otázky jako jsou: „válka na Středním východě, špionáže Národní bezpečnostní agentury NSA, chemtrails (zde nazývané ‚vzdušné kontaminanty/zamořující látky’), policejní militarizace, údajné vězeňské tábory FEMA a případné vojensky ‚převzetí Ameriky‘ prostřednictvím skupiny ‚nadnárodních elit’, podobné OSN.“

„Myšlenka Nového světového řádu (NWO) je relevantní,“ říká Carter.

Ve článku se uvádí, že tato propracovaná síť konspirací naváže zpátky na mimozemské kamufláže, které se dostaly do centra pozornosti ve starších sériích.

Carter dále pokračoval:

Držel jsem svůj prst po větru a snažil se přijít na to, co je vhodné a co je věrohodné. Lidé vědí, že pořad se zabývá vědou a skutečnostmi a také spoustou vzdálených nadpřirozených teorií nejen o nadpřirozenu, ale i o vládních spiknutích. To nás přivádí k mnoha otázkám i mnoha odpovědím. A musím říci, co mi to dalo a co to dalo spisovatelům – dalo nám to úplně nové pole působnosti, nový směr, kterým se dáváme vést. To dává tomuto pořadu nový zajímavý život a kontext, což tento pořad od roku 2002 asi neměl.

 

Autor: John Vibes

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/01/new-x-files-will-take-on-911-conspiracy-world-government-and-nsa-spying.html
51 Komentářů k Nová „Akta X“ se budou zabývat konspirací 9/11, světovou vládou a špionáží Národní bezpečnostní agentury NSA

 1. koloděj napsal:

  bude se to natáčet v domově důchodců ? :D

  Kdo chce, informace už má. Kdo má odvahu, už něco dělá. Seriál přichází s křížkem po funuse

  • Kurt napsal:

   Dokud většina dřímá, má smysl stále do toho šít a snažit se vyburcovat i ty, kdo ještě nevěří nebo nechtějí věřit.

 2. baco deci napsal:

  Jak to že to noví světoví vládci nezcenzurují? Já zapomínám oni žádní nejsou. Zkuste se zamyslet že pravděpodobnost že se dva lidé domluví a vykonají je skoro nulová natož pak že se domluví skupina lidí. A co hůř když ta skupina bude obsahovat samé boháče tak ti se nedomluví už nikdy. Možná se domluví naoko ale každý bude konat jen pro svůj zisk. Čehož důsledkem bude nefunkčnost jednotlivých částí plánu. V případě že by takových skupin bylo víc tak půjdou proti sobě a máme tu hromadu dalších nefunkčností. No a nezmiňuji to množství lidí kteří na tom vědomě i nevědomě makají. Pak jen zůstává otázka pro koho že pracujete vy?

  • Paul Durham napsal:

   Kolego, dnes s vámi nesouhlasím, „Kurt“ níže to vystihl mnohem lépe.
   Ono je to prakticky naopak , než říkáte. Čím výše na společenské potravní pyramidě stojíte, tím větší máte Racionální pud sebezáchovy. Čím níže se na potravní pyramidě nacházíte , tím Iracionálnější iluze se vás zmocňují.
   Proto přirozeně ti majetní spolu mluví, alespoň z důvodu zvyšování svého majetku rezonancí, i přes svoji vzájemnou rivalitu.
   Proto ti nemajetní spolu pěkně závidí a domluva nulová.

   • Paul Durham napsal:

    Oprava :
    proto ti nemajetní společně jen pěkně závidí a domluva nulová, kromě lemtání piva , fotbalu a televizních seriálů typu AktaX.

   • baco deci napsal:

    Durhame tz jsi opravdu naivní. Si myslíš že být boháčem z tebe dělá jinou už né lidskou bytost která nepodléhá svoji přirozenosti. Si myslíš že boháč nezavidí druhému jeho peníze protože kdyby druhý nebyl tak bude mít vic. Vycházím jen ze studia lidí. Něco jako Racionální pud sebezáchovy je naprostý nesmysl protimluv. Víš snad co znamená Racio a co pud?

    • Paul Durham napsal:

     Inu, studium a praxe občas není totéž. Tedy jdou-li si dva „boháči“ ( jak říkáte ) po krku, kdykoliv se u oběda domluví na velice těsné spolupráci, když jde o vyždímání lidských zdrojů dočista dočista. Bezpochyby existuje racionální pud sebezáchovy a lidské zdroje jím opravdu vybaveny nejsou.
     Pokud by svět byl nastaven dle vás, byla by to úplně jiná hra, než ta, kterou lze vidět všude kolem. Jak říkal jeden okresní tajemník před dávnými časy v jiné okresní galaxii po půl litru vodky : chybí tomu to rácio, soudruzi. A soudruzi čuměli opilými tlamami a nechápali až se dočuměli do plyšáku – to někdo s raciem využil ty pudy lidských zdrojů.

     • baco deci napsal:

      Aha špatně jsi mě pochopil. Já studuji lidi přímo ne podle pouček z knih. A taky zastávám starý taoistický názor Že v zrnku písku najdeš celý svět. A svět není nastaven podle nikoho z nás (nás zahrnuje celé lidstvo) je nastaven podle sebe.

      • sog napsal:

       Nič si z toho nerob. Tu sú samí konšpirační teoretici. Podľa mňa sú to skrachované existencie. Ty máš aký názor na konšpiračných teoretikov?

 3. Kurt napsal:

  Ale ona ta nejužší skupina boháčů (ti, co nejsou v žádných žebříčcích bohatství) nejenže spolu mluví, oni plánují své kroky na dlouho dopředu a jejich cílem je monopolizace všeho pod jejich vlastnictvím a vedením. Absolutní moc. Až jí dosáhnou, tak se začnou mydlit mezi sebou, kdo bude ten nejvyšší z nejvyšších, ale do té doby pracují ve shodě a spolupráci.

  • baco deci napsal:

   Naivo Kurte koukám že jsi se nezamyslel. Moje úvaha vychází z jediného a to je přirozenost lidí. Na to nepotřebuješ školy a vzdělání. Jen koukat a přemýšlet. A rozhodně nebudu čekat až dosáhnou absolutní moc.
   Taky bys měl zauvažovat nad tím že takovouhle věc nezvládneš za jeden lidský život. Jak zaručíš kontinualitu plánu? A pak zpět k lidské přirozenosti. Ano dáme se ovládat jako masa ale jako jednotlivci si každý uděláme co chceme. Jako masu nás lze ovládat krátkodobě ne dlouhodobě to je proti naší přirozenosti být individuality. Davové myšlení je jen vývojová nutnost aby jsme přežily velké problémy.

   • weissbach napsal:

    „Jak zaručíš kontinualitu plánu?“

    Velmi jednoduše. Rodinnou firmou a propojováním „krve“ se společnými zájmy. To se týká úzké skupiny. Ostatní slouží jako žoldáci, bioroboti naprogramovaní vzděláním a honbou za úspěchem /to funguje spolehlivě, vždyť jsou příklady jak si takový robot klidně zničí rodinný život, zdraví i charakter honbou za „naplněním života“ za „úspěchem“/ Stačí to jen pořád vkládat jako program /školství, média/, upgradovat a výsledky jsou. Nebo je snad denně nemáme před očima?
    Jak vy nenaivko vysvětlíte podle vaší teorie fungování mafie, drogových kartelů, rodinných klanů, které existují stovky let?
    Otevřte oči…

    • baco deci napsal:

     Jo jasně a tvůj potomek je tvoji přesnou kopií? Co se cílů myšlení a jednání týče?
     Fungují přesně podle toho jak si myslím. Nemohou se dohodnout a válčí mezi sebou a to i uvnitř.Kontinualita je jen zdánlivá. Změní li se vedení změní se i jednání. Jedinná kontinualita zůstane v zisku. A pak se určitě nedohodnu s druhým. Mám otevřený oči a neignoruji zdroje jen pro to že s nimi nesouhlasím tak jako vy.

     • weissbach napsal:

      Potomek nemusí být přesnou kopií. Jednotlivec v soukolí není nic. Důležitá je „firma“. Důležitý je ten, kdo firmu podporuje. To je ta správná kopie. Takhle to funguje až dolů. Říká vám něco management? Jak si představujete, že to funguje na nejvyšší úrovni? Znalost a kontrola samohybných procesů vám umožňuje to, co tvárná masa udržovaná v nevědomosti a iluzích nechápe. Jako složité a překombinované /a tudíž nerealizovatelné/ spiknutí to chápe pouze ten, kdo to posuzuje podle svých rodinných a školních vzorů. Podle naučeného a převzatého. To je naprosto běžné. Sakra jak to dělají, že vystřelují ty satelity na oběžnou dráhu. To přece není možné, když to jako zdravotní sestra nechápu? Je to jen příklad, možná poněkud absurdní, ale takhle funguje lidská mysl. Moje i Vaše… Jde o to si to uvědomovat…

      • baco deci napsal:

       Tady se vracíš na moji počáteční tezi dva lidé se nedomluví a představenstvo ještě hůř. Proto se rozhoduje většinou hlasů. Takže spiknutí pochopí jen idiot jehož rozhled nesahá dál než ke zvonkům jeho paneláku. Tak to jsem rád že nejsem idiot jako vy a kochám se větším záběrem reality.

       • Paul Durham napsal:

        Čekal jsem až sem a dočkal jsem se. Klasika, nesmysly a když to nejde, potom nadávky – obřezaný troll, který se aktivoval v plné síle, myslíce že dosavadní rádoby moudra „nebude-li pršet nezmoknem“ , mu umetly cestu k urážkám bez argumentů.
        Jak protokolární. A přitom se stačí kouknout do českého parlamentu, a to nejsou žádní boháči, a jak si jdou po krku a jak drží při sobě proti lidu.
        Ta vaše realita jeví se mi býti reálně trollovská.

   • rámus napsal:

    snažit se na elitu naroubovat mentalitu „normálního člověka“ je hodně krátkozraké.

    • baco deci napsal:

     Mentalita je něco jiného než lidská přirozenost. Mentalita je formována lidskou přirozeností dále pak výchovou a životníma zkšenostma. Proto je každý člověk jiný a zároven stejný. Jak docházíte k tomu že boháč je něco víc než vy?

 4. weissbach napsal:

  Paul, Kurt
  Je to tak jak píšete.

  • weissbach napsal:

   Mocní nejsou jako tzv. normální člověk. Jsou motivováni touho po moci a strachem z její ztráty, což je pro tyto lidi spojeno se ztrátou majetku, významu a mnohdy i života. To je dost silný hnací motor, který při ztrátě svědomí /to se odseparuje už v úvodních periodách života/ funguje naprosto bezvadně.

   • weissbach napsal:

    Ještě poznámka k seriálu, seriálům:
    Jejich obsahem nebývá pátrání po pravdě, ale podsouvání takových konceptů, které od skutečnosti odvádějí a realitu zamlžují, nebo ještě lépe přímo vytvářejí světonázor a to tak, že si toho manipulované objekty ani neuvědomují. To je pravidlo. Totéž dělají holywoodské filmy a to mnohdy s předstihem, aby do diváků dostaly už předem stanovený program. Čímž nechci říct, abyste se na ně nedívali, ale abyste v nich spíš četli mezi řádky /copak nám asi chtějí podsunout?/.
    Jen se podívejte na některé filmy s tématikou Balkánu. Je to tam samý srbský terorista a hodný albánec, totéž počítačové hry. Příklad Soldier of Fortune, Fuel of War. Tam už máte zřejmé programování na válku v Rusku, proti Číně, trosky evropských měst atd…. A těch příkladů je spousta. Zajímavý koncept měl např. seriál Helix /http://www.edna.cz/helix/, ale byl ukončen ve stadiu, kdy začal z konceptu přípravy odbočovat…/https://vimeo.com/123545102/ a /https://vimeo.com/123537786/ a /https://vimeo.com/123538938/

    • weissbach napsal:

     Banky, média, tajné služby, filmový průmysl, PR, farma = jeden velký propojený svět. Cirkus, estráda=kontrola smyslového vnímání, neurolingvistické programování. Jedním slovem KONTROLA a to tak důmyslná, že oběť netuší, že se houpe v pavoučí síti, ale tleská, neb se domnívá býti na dětské houpačce.

     • baco deci napsal:

      Ale chybí tady jedna věc. Kdo tě donutí k tomu aby jsi to sledoval. Kdo ti brání aby sis nenašel informace jinde. Jak pak chceš ovládat lidi. A co lidi co vymoženosti jako tv a další zmiňované nemají neznamená to že je neznají ale prostě je nepoužívají. Jak budeš vládnout jim? Tady jsou lidi důkazem toho že každý si najde informace které mu jsou nejbližší.Jak budou vládnou vám?

      • weissbach napsal:

       „A co lidi co vymoženosti jako tv a další zmiňované nemají neznamená to že je neznají ale prostě je nepoužívají.“

       A kolik jich je? A jak jsou důležití pro /ne/fungování systému?
       To je naprostá menšina, pár probuzených jedinců u nichž je stejně jedno jestli je používají nebo nepoužívají. Nehmotně jsou sice mimo systém, ale hmotně v něm. Většinou platí daně, mají děti……
       Je jich naprostá menšina, takže nejsou nebezpečím. Zbytek populace je pevně uzavřen v informační kleci a smrdutý močál považuje za bahenní lázně.

       Uvažujte a formulujte svoje myšlenky na základě reality a ne toho, jak byste si to přál, protože to pak není formace ale deformace. Líně se převalující masa je silně deformovaná už na bázi základních životních cílů a smyslu své existence. Nemá o nich ponětí. Smutné, ale REÁLNÉ!

       • baco deci napsal:

        Uvažuji a formuluji na základě reality neignoruji zdroje informací jen pro to že se mi nelíbí co z nich vyplívá. To vy tady formulujete svoje názorya myšlenky na základě toho co byste si přál toho čemu věříte. Realita je zatraceně složité místo a vy se prostě bojíte toho co nechápete. Lidská přirozenost jako dítě se bojíš tmy a věříš na strašidla. A strach se zmenší když to pojmenuješ. Strach se zmenší když mám vysvětlení. Jakékoliv.
        Jo a jaké že ta deformována masa životní cíle a smysl existence.A neodpověděl jsi mi jak donutíš lidi aby poslouchali co jim předkládáš. Jak je donutíš věřit. Vyhýbáš se odpovědi protože cokoliv co napíšeš bude nesmyslné a ty to víš tak to ignoruješ.

        • weissbach napsal:

         „Realita je zatraceně složité místo a vy se prostě bojíte toho co nechápete.“

         Opravdu? Z čeho usuzujete, že se bojím? Vy víte, čemu věřím? Na základě fragmentovaných informací?

         „Lidská přirozenost jako dítě se bojíš tmy a věříš na strašidla.“

         Strašidla, že např existuje mafie, že svět ovládají banky a média atd…? No jistě, to jsou jen moje strašidla kterým nerozumím a neumím si je vysvětlit.

         „A neodpověděl jsi mi jak donutíš lidi aby poslouchali co jim předkládáš. Jak je donutíš věřit. Vyhýbáš se odpovědi protože cokoliv co napíšeš bude nesmyslné a ty to víš tak to ignoruješ.“

         Ale vždyť jsem to dost jednoduše popsal. Asi ne dost. A jak donutíš lidi, aby věřili nesmyslům obecně? A neděje se? A co ty davy katolíků, muslimů atd.? Sakra, jak je jenom někdo donutil aby poslouchali co jim bylo předloženo?
         Jak se to jen dělá. Není to správný příklad?

         „Vyhýbáš se odpovědi protože cokoliv co napíšeš bude nesmyslné a ty to víš tak to ignoruješ.“

         Možná to nebude „přednášejícím“, ale „posluchačem“… Co myslíte? ;-)

      • Paul Durham napsal:

       Na co chcete ovládat lidi ?

     • Paul Durham napsal:

      Nedávno jsem přečet‘ knihu „Umíráme na objednávku“, pokud neznáte, doporučuji. Je to tak odporná realita, až si lze způsobit hluboké nasrání.
      Tady se hownowůd vyhýbá oklikou. Bylo by to kálení do vlastních úst.

      • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

       No spíš se tomu vyhýbá pro to že na to do kina nikdo nepůjde. Víte zisk a to tam platí tak jako kdekoliv na světě.Tak doufám že se do důchoďáku těšíš. Máš to nejspíš za pár ještě kdybys mohl vidět své potomky jak se rvou o tvoje ponožky co po tobě zůstaly. To jsou veselý a reálné scény.

      • baco deci napsal:

       Tak weissbachu na tvůj strach usuzuji z tohoto že věříš pouze tomu co se píše tady nebo na podobných zdrojích a ignoruješ a taky z toho že nediskutuješ ale pouze utočíš zase jsi neodpověděl.Jak je donutíš. Jen ventiluješ svoji víru. Tak vidíš i jako dospělý se bojíš strašidel kterým říkáš banky a media atd. Jak se tvůj strach zmenšil když jsi našel pojmenování.Bojíš se dál ale máš pocit že teď to ovládáš.Stejně jako křesťané nebo muslimové.Nemáš důkaz že tomu tak je ale věříš tak je to pravda. Proto víš že každá odpověď bude nesmyslem.Jo a ty jseš přednášející a já posluchač. Běda mi za moji herezi. Co budeš dělat až pokálím všechny tvoje rádoby důkazy?Já vím přesně co je druhá fáze je stejná pro všechny věřící.

       • weissbach napsal:

        -Věřím jenom tomu o čem se přesvědčím, ne tomu kde se co píše. Tak to nefunguje.
        -Výměna myšlenek není útok.
        -Pojmenování není výraz strachu, ale taxonomie. Pampeliška taky není rulík, ale pampeliška. Proto z ní můžu vypít čaj a neotrávím se, zatímco naopak by to byl fatální omyl. Ostatní taky říkají pampelišce pampeliška ze stejných důvodů a ve vlastním zájmu…
        - Co ovládám? Ovládat můžu maximálně sám sebe a o jiný druh ovládání nemám zájem.
        - Důkazů je hodně a máte je před očima. Není můj problém, že je nevidíte. S přímými důkazy bych již nebyl mezi živými, případně bych trávil čas v nějakém psychiatrickém zařízení, nehledě k absurdní představě, že by jejich existence byla nějak podstatná. Nebyla. Takže užívejme logiku, kritické myšlení a důkazy nepřímé.
        Přednášející a posluchač bylo opatřeno úvozovkami, jak jste si ráčil nevšimnout… Nemám problém vyměnit jedno za druhé. Je to totiž úplně jedno, pokud nemáme problém s ješitností.
        - Klidně kálejte. Nemám s tím sebemenší problém.

    • Rudolf napsal:

     Přesně. Existují dva druhy filmové manipulace:
     1. hra na hodné a zlé (ta zlá strana je vždy ruská mafie nebo tak)
     2. ukázka skutečnosti tak, abychom si na ni zvykli a přijali za svou (třeba Akta X, Hungry games,… – je to fuk). Vždyť co se stalo, po odhalení pravdy o Vietnamu, Jugoslávie, Lybie, Iráku, Sýrie, Snowdena,….? Nic. Už o tom prostě víme, přijali jsme to za své a to je tak asi vše.

   • Rudolf napsal:

    Majetek, který vlastní vrcholek pyramidy nelze ztratit. Je to technicky nemožné.

 5. mene tekel napsal:

  a jestli něco drží elitní spolky setsakra pohromadě, tak je to vědomí společného zločinu, když má skupina vyvolených na svědomí třeba vraždu několika tisíc lidí,tak je to něco, co je osudově sjednocuje, je to pro ně otázka existenční. Když člověk vstupuje do těchto spolků, tak se zavazuje mlčenlivostí (slibem), která je vynucována těžkými tresty. Možná i proto se tito mocní lidé scházejí na různých Bohemian Grove a nebo pedofilních seancích, aby na sebe navzájem něco měli (věděli) a tím utužovali vynucenou jednotu.

 6. contumax napsal:

  A zase tam bude běhat agentka v čistým kostýmu a lodičkách v jungli anebo v horách s bouchačkou v ruce…???

 7. JerykoOo napsal:

  K té výměně názorů mezi weisem a baco… Baco vy děláte obrovskou chybu když házíte všechny tzv. „konspirační teorie“ do jednoho pytle… Fascinuje mě jak nekteří lidé maji zažitý nějaký svůj systém víry nebo přesvědčení, co je a není pravda, přes který vlak nejede a nic je nepřesvědčí změnit byť jen maličkost ani sebelepší „důkaz“ .. Toto víceméně platí pro obě strany
  osobně musím říct,že mé vlastní názory a poznatky se neustále mění, sice většinou jen v detailech ale i tak..
  … „Víra je přesvědčení o pravdě pro kterou neexistuje empirický důkaz“ a my všichci spíše věříme než bychom věděli.. Podle mě je mnohem lepší mít otevřenou mysl a zkoumat,porovnávat informace než se nechavat chlacholit svým egem že víte nejvíc a všem ostatním jejich systém víry deformovat atp. a Vás Baco to ego drží pěkně zkrátka…viz. „Co budeš dělat až pokálím všechny tvoje rádoby důkazy?“
  A nějaké kecy o pravdě :) to se na mě nezlobte ale pravda je subjektivní… vemte si ty konspirační teoretiky co hlasali, že je země kulata a jak dopadli…byli odstraněni jako blazni,kaciři a přesto měli pravdu.. co tim chci říct .. to že něčemu nerozumíme nebo nevíme jak to funguje neznamená že je to blbost,vymysl atd.. obecně řečeno…

  • Slonda napsal:

   Tak, přesně. Hledání, pravdy a vzestupu po duchovní stránce je cesta a ta bez pochybností, pokory, otevřené mysli a schopnosti otevřít se i nepříjemné, nepohodlné skutečnosti nejde absolvovat.

 8. Slonda napsal:

  Souhlasím s kolegou Weissbachem. Na příspěvku z 18.1.2016 (13.21) velice jasně popsané. Smysl existence, to je totiž to, co z mas bylo odstraněno a staly se lidskými zdroji. Je jedno kým a jak (na to by asi byla velká disputace), ale prostě bylo. Systém, tady proměňuje své tváře v ksichtech politiků a návnad. K tomu mu slouží obrovská paleta forem a donucovacích prostředků na debilizaci lidí a páky strachu. Do nedávné doby jsem si myslel, že lidské svědomí, je něco s čím se člověk rodí jako nepopsaný list a na ten se nanese vzorec, který jedince formuje. Výsledek není zaručen 100 %, ale většinově ano. Pak jsem došel k zajímavé stati, že ne všichni se rodí s tímto Darem. Je to vysvětlováno genetickou výbavou atd. Téma dlouhé. Nicméně po delším přemítání jsem musel konstatovat, že mi to rezonuje s mými vlastními zkušenostmi ve styku s mnoha lidmi v různých situacích. Nejde a ,,milosrdnou lež´´, kdo nezalhal..? (Kdo je bez viny, ať hodí kamenem). Jde o permanentní sugesci ,,v nich´´ samotných, že toto je správně, i když výsledek jejich chování má negativní dopady na okolí… Myslím, že dnešní doba je o tomto…o probuzení S-VĚDOMÍ, kde to jen jde.

 9. JerykoOo napsal:

  A jen taková zajímavost pro ty co dané téma zajímá.. Když byla přestávka mezi natačením řady tuším 7 a 8 tak se točil něco jako spinoff s názvem „The lone gunman“ (díly najdete na youtube v eng)
  Je to o skupince hackeru bojující za „dobrou “ věc, parkat je o nich zmínka i v několika dílech Akt X..
  Pro mě bylo velmi zajimavé zjištění ,že premieru měl tento serial v březnu roku 2001 a první dil byl o teroristech co hacknuli letadlo a navedli jej na WTC, v poslední minutách se v serialu podaří hrdinum trasu změnit.. serial měl tuším jen jednu sezonu a končil v červnu..

  • Slonda napsal:

   Ano Jery, informačních matric tohoto typu je víc, za oponou jim rozumí a v hledišti se smradlavý močál považuje za bahenní lázně, jak trefně popsal kolega Weissbach nahoře…

 10. Miloslav Dědek napsal:

  Hodnotím velmi pozitivně informaci o tom, že nová „Akta X“ se budou zabývat konspirací 9/11, světovou vládou a špionáží Národní bezpečnostní agentury NSA. Jednu možnost vzniku světové vlády jsem popsal v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html
  Zdůrazňuji, že vznikem světové vlády bude v podstatě globálně nastolený mír na celé planetě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!