Rakouská banka zavřela účet skupině proti masové migraci

Přední rakouská banka Erste Bank (majitelka České spořitelny) zavřela účet rakouských Identistů – rostoucího lidového hnutí odporujícího masové migraci – uvádí tiskové prohlášení této skupiny aktivistů. Identisté podle tohoto tiskového prohlášení tvrdili, že slyšeli fámy o nátlaku vlády na banku, aby jim jejich účet zrušila. Poznamenali, že tato banka jim neposkytla platný důvod pro uzavření jejich konta, a v minulosti nedošlo k žádným problémům mezi bankou a touto skupinou.

Tato skupina se rovněž zmínila, že ta banka vede konkrétní kampaň nabídek účtů bez poplatků pro migranty a žadatele o azyl, zatímco běžní Rakušané platí tučné poplatky.

Na webové stránce Erste Bank rozvádí příspěvek z loňského 8. září podrobnosti bez-poplatných účtů pro žadatele o azyl. Tyto účty požadují pouze doklad o azylu a president Asociace rakouských spořitelen to považuje za „první integrační krok k tomu, aby se stali součástí společnosti.“

Mluvčí rakouského hnutí Identistů Alexandr Markovics řekl Breitbart News, že banka „ten účet zavřela z politických důvodů,“ a že jim v dopise sdělili, že oficiálním důvodem je porušení obecných a závěrečných ustanovení pro tento účet. Když byla banka žádána, o která obecná a závěrečná ustanovení konkrétně šlo, tak žádnou odpověď neobdrželi. Banku obvinil z „pozitivní diskriminace“ vůči migrantům a vyjádřil nelibost nad těmito dvojími standardy.

Markovicz k tomu dodal, že banka jim dala dvouměsíční lhůtu na převod peněz do nové banky. S účtem nelze dělat žádné úkony, dokud k tomuto převodu nedojde.

Identisté jsou převážně mladé hnutí aktivní v několika evropských zemích, které rozhodně podporuje tradiční kulturu a hodnoty, přičemž odporuje masové imigraci.

Dostává se jim rostoucí obliby od propuknutí migrační krize a zaplňují titulky se svými inovativními a často i kontroverzními protesty. Jejich pohraniční protesty přilákaly stovky lidí, když pochodovali podél hranice Rakouska s Maďarskem a Slovinskem a naposledy i s Německem za skandování „wir sind die Grenze,“ čili, „my jsme ty hranice.“

Titulky zaplnili rovněž, když byl Markovics pozván do politických otázek a odpovědí s rakouským kancléřem Wernerem Faymannem a zeptal se ho přímo, proč neplní svou povinnost zabezpečit hranice a zajistit Rakušanům bezpečnost.

Breitbart rovněž referoval o kontroverzních protestech, při nichž prováděli představení hraného stínání hlav příznivců vítačů uprchlíků, přičemž se oblékli jako popravčí ISIS. Jejich příští protest je naplánován na 17. ledna do rakouského města Graz, kde mají v úmyslu vést pochod za sexuálně zneužité ženy a zdarma rozdávat pepřové spreje k ochraně žen proti sexuálním útokům.

by CHRIS TOMLINSON 16 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/16/austrian-bank-shuts-down-identitarian-account/
5 Komentářů k Rakouská banka zavřela účet skupině proti masové migraci

 1. Paul Durham napsal:

  no a co asi tak čekali …

  dám sem ještě jednou odkaz na skutečné informace:

  http://nespechejtedorakve.cz/kniha-umirame-na-obj/

 2. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Správně !!! Rozvracení EU imigrací si rozvacet nedáme !!!

 3. weissbach napsal:

  Pochopte, že máte být nahrazeni protože dost aktivně nespolupracujete na zničení svých zemí a národů. Imigrace a islamizace je dlouhodobý plán na cestě k jedné světové vládě ochlokracie.

 4. proud napsal:

  V pohode,jen si mejte ucty v bance,mejte,dobre vam tak!!!

 5. Roman napsal:

  Rakouská ERSTE dnes nařídila Slovenské Spořitelně uzavřít bankovní účet Aeronetu. Důvod uzavření účtu je ten, že Aeronet a jeho obsah není v souladu s morálními hodnotami a vnitřním kodexem skupiny ERSTE.

  A rakouská banka BAWAG PSK bude prý zase od února nabízet účty pro přicházející muslimské obyvatelstvo. Tyto účty budou založeny na principech islámského náboženského práva.

  Co k tomu víc dodat ….

  Kdy přijdou na řadu další nemainstreamové servery?
  Kdy začnou zavírat jejich provozovatele?
  Kdy začnou zavírat jejich čtenáře?
  Nepřipomíná vám to padesátá léta?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!