Evropané jsou vyspělou a inteligentní rasou, a proto se nemnoží jako králíci!

Overpopulation-1Argumenty, že Evropané vymírají, protože klesá jejich počet, jsou lživé a zcestné. V historii bylo takových období několik a vždy to nakonec skončilo dobře.Regulace počtu obyvatelstva zabraňuje bídě a hladomorům, které jsou jinde běžné! Řeči politiků, kteří protěžují přistěhovalectví z důvodu poklesu porodnosti Evropanů, jsou hloupou fraškou, která, pokud na tyto názory dáme, povede nakonec jen k tomu, že díky imigrantům plodícím děti jako na běžícím páse budeme mít v Evropě brzy hlad a žízeň jako někde v Africe, nebo některých místech Asie a jediná země, která z toho bude mít prospěch, bude zřejmě USA!

Není divu, že většina neziskovek podporujících imigraci do Evropy je financovaná Sorosem, Rothschildy, nebo nějakým jiným papalášem ze „slavných“ po uši zadlužených USA, které chtějí z celého zbytku světa udělat jeden velký Banánistán, aby sami mohli ovládat ekonomicky a vojensky svět a dostat se z té žumpy, do které se nyní pomalu, ale jistě sami potápí!

Řešení jak tomu mohou evropské státy zabránit a přežít jako civilizované země, kterými nyní jsou je jediné. Opustit politiku Bruselu, která je stejně řízena Washingtonem, zrušit Evropskou unii, přestat vést nesmyslnou ekonomickou válku s Ruskem, vystoupit z NATO a otevřít volný ekonomický prostor od Berlína až po Vladivostok, což přinese prosperitu a vyšší životní úroveň všem, kteří se v něm budou nacházet.

Nechme USA, ať se ze svých problémů dostanou sami, prostřednictvím práce svých vlastních občanů a ne na úkor nás Evropanů! Pokud to dokážou a začnou se chovat k ostatním jako partneři, a ne jako pijavice vysávající krev druhých, bude to jen dobře.Pokud ne, skončí tak, jak si zaslouží, avšak Evropa se s nimi svézt na periférii rozhodně nemusí!
30 Komentářů k Evropané jsou vyspělou a inteligentní rasou, a proto se nemnoží jako králíci!

 1. Paul Durham napsal:

  Už i ofiko přiznávají : zmizela ženskost .
  http://www.novinky.cz/zena/styl/391906-historie-damske-a-panske-mody-aneb-jak-behem-100-let-zmizela-zenskost.html

  Když se vám podaří přeprogramovat ženy na muže a muže na ženy, když nepřeprogramovanému zbytku uděláte protirodinné peklo, máte vyhráno.
  Autodepopulace. A těm penzistům, kteří na tomhle mají 100% zásluhu bych tu jejich vymodlenou penzi notně zkrátil. Aby měli ještě více času na rozjímání, co se jim povedlo za dobu jejich života na planetě "vylepšit".

  A nejde o to, množit se jak králíci, jde o to, nemnožit se jak zvířata.

  • kolkobudeszit napsal:

   Od počiatku "argument" že je problém, keď menej populácie "musí pracovať" na viac důchodcov je FALOŠNÝ.Aj keby za nás robili stroje - pokiaľ "niečo, niekto"produkuje tovar, tak bude dostatok peňazí-protihodnota tovaru na kúpu tohoto tovaru. Veď tovar sa i dnes ničí je nadvýroba, jako může chýbaťdůchodcom?! Kto ešte ani toto nechápe,tak nech si uvedomí z čoho a začo sú platený migranti na "dovolenke" v EU. Můžu si prejsť celú EU a majú to jako dobře platenú dovolenku, na ktorú sa naši rodičia nedostali - nikto im nič nedal zadarmo. Peniaze na migrantov můžu ísť rovnako na důchodcov a teda PRAVDA je OPAČNÁ - ak můžeme živiť migrantov navyše milióny - můžeme mat ešte viac DOCHODCOV o milióny a nič sa nestane, teda ani znižovaním inteligentnej populácie-žiadne ohrozenie důchodov!Problém má len podvodný důchodový systém,ktorý defraudoval peniaze na důchodky! Práve NAOPAK problém bude s nič nerobiacimi prišelcami. A tu vidno ZRůDNOST médií,redaktorov, politikov a grantových prostitútov "tiež-ekonómov"...keď tvrdia lži!

  • hel napsal:

   doufám, durhame, že mezi ty "zasloužilé" penzisty řadíte i své rodiče....a své penze si oni odpracovali, měli by je tedy dostat, bohužel parazitování na slabých se stalo běžnou záležitostí, na kterou si všichni rychle zvykli

 2. to je jedno napsal:

  Článek super! Krátký a výstižný. Jen několik myšlenek navíc: 1. Ví se kolik obyvatel Země je optimum? A to s ohledem na technologický pokrok a to nejen v zemědělství, ale vůbec spirituálně - vědecký progres lidstva, kterému dnes hrozí zpátečnictví díky nástupu náboženského fundamentalismu atd. a rovněž s ohledem na potřebu zanechat ostatním formám života prostor pro jejich vlastní život a vývoj i s ohledem na zdroje planety. Zde je možné, že když dojde k nějakému mimořádnému pokroku lidstva, že začne osidlovat pouště, hladinu oceánů či vesmír, že nakonec na světě může žít mnohem více lidí, než dnes, ale lidstvo by se muselo ve svém přístupu k Zemi, k sobě navzájem atd. velmi změnit... Tím myslím, že lidstvo loveckých prvobytně pospolných společenství již před 10 000 lety bylo patrně přemnožené na svůj způsob života, avšak s nástupem pastevectví se zemědělstvím se to dost změnilo... a další progres může zase dále změnit naše možnosti - ale jak zdůrazňuji, lidstvo by se muselo vzdát svého zpátečnictví... 2. Před cca měsícem jsem zaznamenal, že se prý někde sešla Oprah Winfrey, Bill Gates a další miliardáři a prý společně deklarovali odhodlání zastavit růst populace lidstva na 8,3 miliardách. Máme to vítat, nebo se toho bát? Jakými metodami toho chtějí dosáhnout? Osvětou či nějak skrytě zničením plodnosti lidstva třeba prostřednictvím GMO či očkováním, jak někteří tvrdí? Nebo dokonce nastolením nějaké diktatury, která zavede politiku jednoho dítěte, jak ještě nedávno tomu bylo v Číně? Jakou společnost tito lidé vůbec pro nás plánují? 3. Zaznamenal jsem, že v posledních letech poklesla porodnost pod 2.0 na ženu i v mnoha jiných rozvojových zemích než je jen Čína. Například v Iránu - zde jako důsledek programů osvěty vlády, kdy lidé v návaznosti na to zjistili, že se mají materiálně lépe a vzrostla i vzdělanost atd. Proč se tedy muslimové v EU chovají jinak?

 3. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Režisérům jde o to,aby se nemnožila určitá skupina obyvatel,ale jiná,více ve shodě s jejich plány a vidinami o budoucnosti světa.
  Nepotřebují aktivního,přemýšlivého,činorodého člověka,ale lehce ovladatelnou biomasu,která potřebuje jen "zašukat si a mít se čeho nažrat"a nechá se do kopat do prdele,jinak se nehne k ničemu...

 4. Bobo napsal:

  http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/1486/valentin-katasonov-tisa-v-rezii-globalniho-managementu
  Doporučujem prečítať si článok prof. Katasonova, ktorý je skutočnou informačnou bombou. Možno si potom každý čitateľ uvedomí, že imigračná vlna do Európy, Ukrajinská kríza, boj s terorizmom v Europe a ďalšie mediálne bububu, ako je boj s politickým extremizmom v Europe, že sú to všetko len zahmlievajúce mediálne omáčky, aby si občania Europy mevšimli, nevideli a nevedeli o tom, že TTIP (Transatlantická obchodná zmluva o voľnom obchode) sa v tajnosti pomalu dostáva do reálneho života, teda stáva sa skutočnosťou a jej ratifikácia bude len formalitou, proti ktorej my Europania už nič nebudeme mócť urobiť. Doplnok tejto TTIP zmluvy je TISA, ktorej realizácia sa plánuje do r. 2020. Ak príde k realizácií zmluvy TISA, ... čo nás čaká sa dočítate v priloženom článku. Jediné východisko a únik z tejto hroznej budúcnosti Europy vidím v zrušení NATO a EU.

  • Josef Švejk napsal:

   Asi tak! I to čím vším se nechají Evropané "zabavit" ukazuje na jejich prudkou inteligenci a jak se zdá, nepomáhají jim ani chytré telefony.

 5. Justass napsal:

  ....Argumenty, že Evropané vymírají, protože klesá jejich počet, jsou lživé a zcestné."......

  No to je mi ale blábol pane Kašuko.

  Vezměme to na příkladu ČR ( jiné evropské země na tom nebudou lépe)

  Dle statistických údajů ČSÚ o porodnosti v ČR :

  Průměrná porodnost v letech 1960-1989 2,08 ( narozené dítě na ženu )

  Průměrná porodnost v letech 1990 - 2012 1,32

  O čem jiném než o vymírání národa to je pane Kašuko?

  Režim, který nedokáže zajistit alespoň prostou reprodukci vlastního obyvatelstva nemá nárok existovat!!!

  Pozn: navíc, to číslo porodnosti v letech 1990-2012 je zkresleno, tj, o nějakou tu desetinu vyšší, protože je to porodnost všech žen v ČR, tedy i těch z toho půl milionu už zde žijících cizinců ( Ukrajinců, Vietnamců .....), kteří tady před rokem 1990 každopádně nebyli zastoupení v tak nebývalém počtu.

  • martin bareš napsal:

   a to si justassi zapomněl na cikány, kteří se množí jak myši a porodnost naší české populace zvyšují - tedy o procenta populace tmavší, ale údajně české.

   • Justass napsal:

    nezapomněl Martine. Jen usuzuji, že jejich populace byla před tím a teď +/- stejná, takže ta čísla v "konečném" účtování nijak neovlivňuje

    • nazdar napsal:

     Také porodnost Vietnamců je o hodně vyšší. To je vidět na tom množství dětí, kolem nich.

 6. Definitiva napsal:

  Kto pozná nefalšované dejiny ľudstva, ten pozná aj tisícročnú genocídu bielej rasy Slovano Árijcov a to pod diktátom Staroegyptských kňazov a židov, zakladateľov biblických náboženstiev a biblického projektu. Boli to inteligentné, geneticky fixované zločinecké kreatúry bez ľudskej duše. Tak sa stalo, že po tisícročnom gumovaní mozgov sa kresťanstvo a islam stali najväčším nepriateľom tých, ktorí v tieto náboženstvá veria.

  Najväčším nepriateľom kresťana je kresťanské náboženstvo, modlárstvo. Po svete chodia ľudské schránky s dušou zvierat, ktoré si uspokojujú svoje inštinkty, pudy. Mozog, používanie rozumu, logika, schopnosť učiť sa a poznať majú tieto veriace tvory do smrti zablokovanú, začína sa to krstom a falošným Kristom.

  Do akého neba sa dostanú zvieracie duše ľudských schránok? Každý pes, slon, delfín, má na rozdiel od človeka dušu, cíti, raduje sa trpí a smúti. Iba málo ľudí má ušľachtilejšiu dušu, ako tieto tzv. zvieratá.

  Človek, pán tvorstva! Toto povedal o sebe človek, debil!

  • contumax napsal:

   Jasně Kašuko....

   A co toto : Ploďte se a množte se...

   A já poslechl Boží příkaz, a mám tři syny...

   Moc bych netvrdil, že se Arabové množí jako králíci, mají méně dětí než před 50 léty...

   • weissbach napsal:

    Aby během jedné populace změnili demografickou mapu Evropy jim to bude naprosto stačit. Zvlášť když budou vytrvale posilováni valícími se ročníky 20-35 let. Ani to věkové složení "uprchlíků" nikoho s IQ vyšším houpacího koně netrklo, že je to levárna?
    Já si pamatuji na desítky záběrů a nafilmovaných uprchlíků, neb jsem to sledoval od 70. let minulého století od Jižní Asie, Afriku a Střední Ameriku až po Jugoslávii a Ukrajinu a vím přesně jak vypadají uprchlíci, jak se chovají, jaký je věkový poměr atd.
    Člověk, který dnešní invazní vlnu vidí jako uprchlíky /nějací tam z jistých důvodů určitě jsou/, ten se pohybuje za hranicí blouznění, případně středního mozkového postižení. A jestli na to má nějakou oficiální krycí legendu, nebo si vytvořil vlastní je jedno.
    A na konec bych ještě rád doplnil, že to není mířeno na Tebe, Edo, ale jen využívám toho, co jsi tu nakousnul. Tak se toho nechytej jako ho..o košile jako minule....

  • Jan Jinsky napsal:

   Ještě že ty jsi tomu nepodlehl. Je to vidět z tvého vybraného stylu :D

 7. weissbach napsal:

  Je evidentní, že jde o dlouhodobou strategii rozrušování a erozi lidské společnosti. Tvrzení o úbytku populace a odůvodňování tímto stěhování národů a míšení ras je nelogické, nesmyslné a odhaluje to jejich záměr naprosto jasně. Tato společnost je na úplně jiné technologické úrovni a celkový trend je ve znamení úbytku pracovních příležitostí. Kdyby depopulace evropských národů nebyla tak vehementně řízena, nedocházelo by k vymírání evropské populace. Kdyby rodina nebyla vystavena tak devastujícímu sociálnímu tlaku, bylo by běžné vidět rodiny se 2,3 dětmi, což by udržovalo více méně setrvalý stav. Ale trend je takový, že děti neuživíte, protože stále víc a víc lidí se pohybuje na hranici a za hranicí přežívání, nemají šanci si cokoliv plánovat, uvažovat v delším intervalu než je ten od základní mzdy k základní mzdě. To se samozřejmě migrací jen zhoršuje, protože pro stávající obyvatelstvo to bude znamenat ještě větší ekonomickou zátěž, míň základních jistot nutných k fungování rodin, víc nebezpečí, prostě rozklad. To povede ke zhroucení, protože nově příchozí, podobně jako ti současní nejmenovaní budou sociálně zvýhodňovaní, bez motivace se uživit klasicky /prací/, zato budou zcela závislí na sociálních státních programech, budou tedy vděčnými voliči kohokoli, kdo jim bude tuto dovolenou financovat. A on bude, protože takto je nastavena legislativa, vládnoucí společenské klima. Takže ano, přiznejme si to - je to genocida. A imigrace je její nedílnou součástí. Výroba bude víc a víc automatizovaná a bude potřebovat stále míň a míň pracovní síly, přísun nekvalifikovaných sil je naprosto absurdní.
  Výsledek bude ten, že klasicky vychovaný a spořádaný Evropan bude víc a víc pracovat a bude za to dostávat míň a míň aby neměl čas a chuť zakládat rodinu a mít děti. To je genocida. Pravda není tak efektní a na očích jako vyhlazování pomocí válek a hladomoru, ale je součástí tohoto plutokratického balíčku "All in one".
  Takže parametry nám nastavili a teď už jen stačí odškrtávat zastávky na cestě vlakem do zdi. Ostatně stačí se podívat na "přerozdělení majetku za posledních 20 let směrem k onomu 1%.
  Brzy se už nikdo nebude schopen sám uživit, nebudou žádní řemeslníci, živnostníci, nějaká střední třída, Všichni budou buď otroci korporací, nebo bezdomovci. Buď budou ochotni pracovat za jejich vynucených podmínek, nebo prostě nebudou.... Takový je plán.
  A pracovali a pracují na něm "poctivě" všechny vlády od roku 1989 bez výjimky. A není podstatné jestli si to jednotliví činovníci uvědomovali, nebo byli pouze naivními statisty. Počítá se výsledek.

  • weissbach napsal:

   Ti co mají na drátkách bruselskou kamarilu to velice dobře vědí. Jestli to vědí ti paňácové s implantovaným tlampačem místo hlavy není podstatné. Podstatné je, že drží basu a dělají co se jim řekne. Jestli tím vymažou existenci tisícileté kultury, tak za to dostanou jen pochvalu. Tak je potřeba na ně všechny nahlížet a podle toho posuzovat jejich vskutku ďábelské skutky. Pokud to bude populace stále chápat jen jako šlendriján, nekompetentnost, hloupost a šílenost a nikoli jako nepřátelský úmysl namířený bez lítosti a skrupulí přímo proti ní, nepohne se ani o píď a bude stále jen masou heftlingů určených k vytěžení a likvidaci.
   Takže pokud osvětu a práci k probuzení, prosil bych napřít síly zhruba tímto směrem....
   Můžeme se tady hádat a polemizovat o fragmentech, ale na to není, bohužel, dost času.... Jde o život nám všem. Naše osobní tragédie spočívá v tom, že to sice více či méně už chápeme, ale není nás dost, jsme roztříštěni /od levicově sociálních přes panslavisty až k tvrdým nacionalistům etc.../ a do černé díry se chtě nechtě sklouzneme s ohlupovanou většinou...

 8. Míša napsal:

  Snižování porodnosti nemá ŽÁDNÝ vliv na vývoj státu. Zvyšuje se produktivita práce, takže je potřeba méně lidí na práci. Vždyť už dnes je problém být zaměstnán. Jediný problém je, že s rostoucí produktivitou nerostou i příjmy pracujících. Viz o kolik se zvedli příjmy elity a o kolik se naopak snížil příjem "zbytku" (dá se dohledat na webu)

  • Josef Švejk napsal:

   Máte pravdu i když... Česká produktivita práce v posledních deseti letech od vstupu do Evropské unie prakticky stagnuje. Zde je dobré si všimnout - od vstupu do Evropské unie! Jinak za 18 let stoupla o 2/3. Zejména v období 1996–2008 - i to je zajímavé.
   Suma sumárum - elity si rozdělují výtěžek, důchodci získali impozantních 40 kč a platy těch, kteří se na tom podílejí dosahují čtvrtiny až třetiny platů obvyklých v zemích, kam vyvážíme ročně přes 300 mld (z naší produktivity).
   Aby to našim přátelům v EU nebylo málo tak "naše" centrální banka udržuje kurz k euru na 27 kč ač kurz reálný by měl být někde kolem 18 kč - takže v kurzovních ztrátách jim pomáháme 1,2 bil. kč ročně.

  • Paul Durham napsal:

   1******

  • Justass napsal:

   Míša:

   .."Snižování porodnosti nemá ŽÁDNÝ vliv na vývoj státu"

   Ale má Míšo, má. Jestliže se sníží porodnost z 2 na 1,3 dítěte na ženu, tak za nějakých X generací bude stav takový, že obyvatelstvo toho státu logicky vymře a stát přestane existovat. Nebo myslíte, že by se i nadále snad mohl jmenovat Česká republika i bez Čechů? :-)

   Ale co - nakonec ať žije produktivita práce, ze které stejně ti hloupí Čechové mají prd. Tedy až na to vymírání
   -že.

 9. Míša napsal:

  Kdyby byl kurz 18 kaček, tak by se asi míň vyvezlo, ale zase by se zvedla kupní síla obyvatel. Takže by se propad v exportu mohl do jisté míry vyrovnat vnitřní spotřebou. Ale to nic nemění na tom, že by to znamenalo mnohem vyšší životní úroveň "našinců". Což ale nechce náš otrokář ze západu -GER-, kam jde naprostá většina našich zisků. Takže ČR a celá východní evropa dotuje západní blahobyt. Proto ten rozdíl v platech. Dělala jsem 14 let pro Ger firmy a ten rozdíl je do očí bijící(produktivita u nás stejná až vyšší a platy 1/3 - 1/4).
  Bléééééé :-(

  • Josef Švejk napsal:

   Zhruba to udělalo Švýcarsko. Odpoutalo se od Eura a rázem jim ztvrdnul frank o 30%. A nezdá se že by jim to nějak zvlášť ublížilo! Jen jim všem jakoby stoupl plat o 30%.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!