Exkluzivní článek: Napadení novinářů v táboře migrantů u Calais – proimigrační aktivisté žádají odstranění důkazů z internetu

Screen-Shot-2016-01-16-at-23.24.38Dva holandští filmaři byli napadeni v nechvalně známém táboře migrantů, nazývaném Džungle u Calais, migranty vybavenými pepřovým sprejem a nožem. Členové skupiny Calais Migrant Solidarity je požádali, aby nahrávku stáhli z internetu, výhružnou formulací: “Umístění online Vám neprospěje, neboť si nemyslím, že by to bylo to, proč jste přišli do Calais…” Paní Engels zpřístupnila nahrávku nahranou během filmování svého nového dokumentárního filmu “Calais: Vítejte v Džungli,” na svém účtu na YouTube.

Nahrávka trvající jen 41 sekund jasně ukazuje, jak byli ona a její kolega a fotograf Teun Voeten napadeni a hozeni do stanu třemi muži, kteří ho přidrželi. Násilníci pak utekli uličkami nouzového tábora pro migranty.

Pan Voeten je dlouhodobým přispěvatelem časopisů jako Vanity FairNew York Times MagazineNational GeographicNewsweek a Time – přičemž poslední z nich jmenoval německou kancléřku Angelu Merkel Osobou roku 2015. Spolupracoval také s Lékaři bez hranic, s vysokým komisařem Spojených národů pro uprchlíky a s Amnesty International.

Jeden z migrantů s nožem v ruce

Jeden z migrantů s nožem v ruce

Popis u videa uvádí, že dvojici napadli tři migranti ozbrojení “velkým nožem” a pepřovým sprejem. Útočníci se pokusili dvojici okrást, než je jiní obyvatelé Džungle dokázali odehnat.

Paní Engels umístila video na svůj Facebook spolu se svou reakcí na útok, kde popisuje muže, kteří ji okradli, jako “pár hajzlů”, přičemž pak hledá pro útočníky omluvu a uvádí, že se z nich stávající zločinci, protože “nemají nic lepšího, k čemu by mohli směřovat”.

Další příspěvek od paní Engels ze dne předcházejícího uvedenému incidentu popisuje setkání s migrantem jménem Muhammed, bývalým studentem anglické literatury, který nyní pobývá v migrantském táboře u Calais.

Zřejmě se snaží pomocí svých přátel a příznivců najít nejsnazší cestu, jak Muhammeda dostat do Velké Británie a najít způsob, jak by mohl platit nižší školné.

Paní Engels si stěžuje, že dobrovolníci od příslušné dobročinné organizace neví, jak zajistit Muhammedovi studentské vízum ve Velké Británii, a obává se, že Muhammed zůstane v Calais a “promrhá svůj život v té beznadějné, hrozné díře.”

Fotograf a oběť útoku Teun Voeten také postavil nahrávku na Facebook do skupiny “Calais Migrant Solidarity (no borders)” (Solidarita s migranty v Calais (žádné hranice)) a dočkal se komentářů žádajících ho, aby nahrávku odstranil.

 

image1-copy-2

Příspěvek p. Voeten na Facebooku: Při natáčení s Maaike Engels pro náš dokumentární film nás v džungli málem okradli. Jiní migranti nám přišli na pomoc. Nic nám neukradli a neotřesitelná Maaike natočila pozoruhodnou nahrávku… (navíc kopla jednoho z útočníků, který se na ni vrhl s nožem)… Džungle u Calais, 15. ledna 2015

Jeden komentář šel až tak daleko, že konstatuje: “Umístění online vám neprospěje, neboť si nemyslím, že by to bylo to, proč jste přišli do Calais…”, zatímco jiný dodává: “Ve špatných rukou by mohlo dojít k nezodpovědnému použití této nahrávky”.

Umístění online vám neprospěje, neboť si nemyslím, že by to bylo to, proč jste přišli do Calais - a to je důvod, proč lidé, kteří tam žijí, nejsou právě příznivci novinářů.

Umístění online vám neprospěje, neboť si nemyslím, že by to bylo to, proč jste přišli do Calais – a to je důvod, proč lidé, kteří tam žijí, nejsou právě příznivci novinářů.

image1-copy-3

Paní Engels řekla autorovi článku ,Breitbart London:

“Dokumentujeme džungli od září. Chceme dosáhnout toho, abychom ukázali komplexnost problému imigrace. Není to jednostranný příběh – to, jak se prezentuje (a jak jej žádají média) je do značné míry emocionální. Z toho nelze odvodit žádnou použitelnou politiku. Nejprve Aylan [Kurd], pak Paříž, teď [Kolín]. Prostě jen nechceme zaujímat stanoviska. [Chceme] ukázat všechny úhly pohledu. Jak pohled ze strany uprchlíků, tak z hlediska jejich oponentů”.

Od té doby byl příspěvek z Facebookové skupiny odstraněn, naštěstí se však podařilo jej zazálohovat.

Organizace odpovědná za stránku na sociálním médiu – Calais Migrant Solidarity – je součástí sítě Bez hranic (No Borders Network), která propaguje odstranění národních hranic a ukončení deportace ilegálních migrantů.

Násilí v migrantském táboře Džungle u Calais není novým jevem. Jak se tábor zvětšoval, zvyšovala se i frekvence útoků. Migranti se napadají vzájemně a používají násilí i vůči pomocníkům, kteří se snaží roznášet jídlo a zásoby.

Mluvčí svazu francouzské policie dokonce obvinil levicové aktivisty a pašeráky lidí z toho, že rutinně iniciují násilí v táboře.

Tábor je umístěný blízko dálnice používané denně tisíci nákladních vozidel, která vezou zboží z evropské pevniny do Velké Británie. Migranti táboří venku v naději, že se jim podaří projet na náklaďácích do Británie – přičemž často ohrožujíživoty řidičů.

Toto video přichází v kritické době pro migrantský tábor u Calais, kdy francouzští zastupitelé oznámili své plány celý tábor zrušit k 18. lednu a donutit jeho obyvatele k přesídlení. BBC uvádí, že přesídlení má eliminovat špatné životní podmínky v táboře a nahradit stany sloužící k ubytování přestavěnými expedičními kontejnery.

Breitbart London podal zprávu o demonstraci za ‘otevření hranic’ z Calais do Londýna, která se konala na londýnské stanici St. Pancrasv sobotu 16. ledna. Aktivisté tak chtěli oslovit politiky a média.

Raheem Kassama Chris Tomlinson, 16.01.2016

Zdroj:  http://www.breitbart.com/london/2016/01/16/journalists-attacked-in-calais-migrant-camp/
62 Komentářů k Exkluzivní článek: Napadení novinářů v táboře migrantů u Calais – proimigrační aktivisté žádají odstranění důkazů z internetu

 1. tur napsal:

  žiaden úžas, toto je holá realita, násilie je im vlastné, v každom gete sa vždy vytvorí skupina s násilnými prejavmi voči svojim súputníkom, ja to vidím tak, že novinári prišli na ich územie, tak sa ich pokúsili okradnúť vo „svojom“ prostredí, kde je ľahko umlčať nepohodlných svedkov obdobných incidentov,tí novinári môžu byť radi že z toho tak vyviazli a mi tiež, že nám to ukázali, že politikmi predkladaná mediálna pseudorealita nás vážne ohrozí

 2. securiti napsal:

  Budeme musieť chodiť ozbrojení a v skupinkách, alebo minimálne vo dvojiciach. Pištoľ vo vrecku a ruka na spúšti. Toto sa môže hocikedy stať komukoľvek, v ohrození budú hlavne ženy a starší ľudia, tí sa len ťažko môžu ubrániť.

  Už čoskoro je to aj u nás !

  • vilon napsal:

   Ajejej, tebe sa ľahko hovorí, že pištol vo vrecku.A čo roboti-poliši? Oni vedia, že si ohrozený, ale zároveň pôjdu po tebe.Najprv kontrola zbrojného preukazu, ak máš nejaký, potom či ju môžeš nosiť vonku, potom, či je nabitá a zaistená (podmienka), a potom ťa môžu zaistiť do cely predb.zaistenia, lebo ti prišijú terorizmus.Terorizuješ imigrantov. Ak je zbráň nelegálna, zabavia ti ju, a zas ideš do cely predb.zaistenia počas vyšetrovania.Ak sa z toho nejako vykúpiš(kaucia), zak dostaneš doporučenia nabudúce, že Kalino ti bez pokuty odoberie všetky nelegálné prípadné zbrane v rámci zbraňovej amnestie. Ak náhodou večer na ulici dostaneš nožík do chrbta od nejakého Abdullaha, tak to je v poriadku, lebo si porušil zákaz vychádzania v čase imigrantských vychádzok mimo ubytovňu…uprimnú sústrasť tvojím pozostalým vopred.

 3. Carlos IV napsal:

  „Pan Voeten je dlouhodobým přispěvatelem časopisů jako Vanity Fair, New York Times Magazine, National Geographic, Newsweek a Time – přičemž poslední z nich jmenoval německou kancléřku Angelu Merkel Osobou roku 2015. Spolupracoval také s Lékaři bez hranic, s vysokým komisařem Spojených národů pro uprchlíky a s Amnesty International“ – cili pan Voeten se ma cim chlubit. Sami lepsi mecenasi. Jestli tohle neni prave to, co migranty nas*alo :-)

 4. Marie napsal:

  Tady se podivej na to kratke video, kde pravandrovala zmalovana zenska, s kilem make-upu na sobe, nejspise z Turecka se vzteka, ze to neni zivot, kdyz vejdete do mistnosti a neni tam televize a jenom postel, lednicka tam neni, zadne soukromi. Slibovali nam, ze budeme mit lepsi zivot. Takze protestuji a stoji venku, nechteji byt v takovych pokojich, sli takovou dalku ze sve zeme a ted ziji ve vezenich.Jime 4 mesice stejne jidlo a maslo a mleko je velice, velice spatne. Mozna bychom meli jit zpatky do nasi zeme..(!)

  https://www.youtube.com/watch?v=8E7GPaWTucc

  Vidite to? Nastvani privandrovalci, kteri ziji na nas ucet a domaci chcipaji hlady, jsou bezdomovci a na televizi by kaslali, jen kdyby mohli byt v teple…

  Ja s nimi mluvit, tak jim okamzite dam adresy ( treba takove sionistky Sabatove ), aby si sli vzit, co jim bylo slibeno od tech, co jim to slibili.
  Mimochodem, takovych videii je daleko vice a neskodilo by z takovych udelat armadu proti tem nasim zrudam, ktere podvedli I nas a pocitaji s tim, ze se vzejmne popereme..

 5. Marie napsal:

  Vsechny privandrovale muzske pod 60 let, kteri nejsou ze Syrie, vyhnat, a okamzite.

  Jestlize uz ted jsou nasilnici, az se zabydli, budou daleko horsi. Znasilnene zeny ci zavrazdeni lide budou mizet a nikdo je uz nenajde, to Evropu ceka v kazde zemi.

 6. Marie napsal:

  Tady jsou dalsi stavkujici, kteri odmitaji jist, ze jidlo je horsi nez pro zvirata a chteji sve penize (!), aby si mohli jit do supermarketu koupit, co chteji. Nedostavaji obleceni, boty, proste pry nic a uz jsou tam 13 dnu. My chceme jenom penize…nase penize. Ze piji vodu ze zachodu, a azni zvirata vodu ze zachodu nepiji. Pak rika, ze jsou tam 17 dni, nikdo se o ne nestara, jsou ponizovani, nedostavaji zadne penize, ani leky. Reporter: Vsichni stavkujete? Odpoved, ze ano, vsichni. My jsme tady jako jenom zvirata, nikdo se o nas nestara.. Chceme nekoho, aby nam prisel pomoct.

  https://www.youtube.com/watch?v=ux0Hl-E1gVo

  P.S. Doufam, ze si ta videa prohledne i falesny krestan, co se jich zastava na ukor nas a rika si „contumax“.

  Zadny z nich se nepta po praci, ale chce penize, a ja jsem cely zivot pracovala a nikdo mi na leky neda. Jiste je, ze se jim naslibovalo a oni se ted bouri. Na jednom z videi bylo jasne receno, ze jim byly slibeny 2 tisice eur. Kolik lidi u nas pracuje za minimalni mzdu, nejakych 8 tisic po srazkach, ze… a temto se da uplne vse zadarmo, jeste si kohokoliv znasilni ci zabijou. Tohle v historii nikdy nebylo, az sionisti si to dovoluji vuci nam..

  https://www.youtube.com/watch?v=ux0Hl-E1gVo

 7. Marie napsal:

  Tady tihle, uz jsou ubytovani v bytech a zase maji problem dojit s odpadky k popelnicim…

  Kdo to po nich bude uklizet? No prece nasi lidi, nezamestnani a pokud odmitnou, tak nedostanou podporu..

  https://www.youtube.com/watch?v=mlJWZ5x8A0k

 8. Marie napsal:

  No a tady se podivejte, kam ti privandrovalci ze stanu odchazeji:

  Zamestnanci prijdou rano do hotelu Maritim a je jim receno, ze nesmeji jit dovnitr, nebot ze ctyrhvezdickoveho hotelu je Centrum pro pristehovalce. 100 lidi propustenych.. Muz po 37 letech prace jako auditor v hotelu, odjizdi autobusem a je velmi nastvany a vubec nevi, co ma delat. Asi 50 kolegu se seslo, nebot jedna z nich ma narozeniny. Je ji 42 a v hotelu pracovala jako cisnice po 25 let. Veri, ze toto nikdo necekal. Az v zari se to dozvedeli z tisku. Nechteli tomu verit, ale je to horka pravda.
  Maritim korporace tvrdi, ze zamestnanci byli informovani a byla jim nabidnuta nahradni mista. Ovsem zrejme se to k nim nedostalo…Dalsi dotazana tam pracovala 41 let, kdy tam zacala jako ucnice ve svych 16 letech…. dale je tam troche historie hotelu, kolik vydelaval a ze se udelala smlouva na 3 roky s vladou, ze bude poskytnut pristehovalcum.
  Uz prvni autobus privitaly protesty… Do tohoto okresu jenom v tomto roce ( video natoceno v rijnu 2015) )jich bylo prijato uz 17 tisic.. v tomto hotelu jich ma bydlet 700.
  Kadernicky salon, koupaliste pro vycvik deti v plavani, vse zavreno, lide bez prace, ze dne na den a nikoho nezajimaji.

  Aby se pomohlo privandrovalcum, lidi musi byt vyhozeni na ulici. Chlapecek a jeho rodina z Iraku nevi nic o frustraci v zakulisi……..
  https://www.youtube.com/watch?v=qcqeoMy-NFk

 9. Ikema Monika napsal:

  Marie: upozornůji tě že ve Švýcarsku nic nedostávají naopak jim je vše co se peněz týče odebráno a dáno do společné kasy na ubytováni o pomoc migrantům! Měsíční příspěvky dostanou po zařazeni do práce jejim po 10 let z platu strhávano10-15 procent co stát vydal za ubytováni jídlo atd: Jiný kraj jiný mrav ! Myslím že samotná Merkelka je astoji za rozpad Evropy proto také chce přivést Německo adalši země do kolapsu! Vůbec se neunavuje problém řešit naopak ještě vše vyhrocuje! Měli by ji už konečně Němci na kopat do zadku směr Izrael !! Stejně jako pakáž ve Francii vzít par buldozéru a srovnat vše se zemi !! Jsou tam nelegálně tak pozavyrat do lágru makat nebo vy padnout ze země ! Proč se boji je vyhnat a dávají jsi vše líbit?? Kdyby jsi něco dovolil na mě ve Švýcarsku aby vlezl do baráku tak ho normálně odstřelim a všichni ostatní taky !!

  • Marie napsal:

   Svycarsko neni v EU, neni v NATO a nebere ilegaly, jinymi slovy nema otevrene hranice. To je uplne o necem jinem.. Izrael take neprijima, Saudska Arabie, take ne. To je cilene na Evropskou Unii, vis…

   Ve Svycarsku maji vsichni sve velke prachy, tam si to nenechaji rozkrast… rozumime si, vid… to je takovy mensi Vatikan…

 10. Marie napsal:

  Eritrejec varuje Nemce, ze jejich dny jsou secteny:

  Ta vase demokracie pro nas je anti-demokracie. Vase demokracie je anti-demokracie. Ta je pro vas, protoze jste rasisti. ( potlesk )..

  Podle zakona jsme si rovni, vim, ze (??? ) je ve vasich rukou, ale ujistuji vas: Nebudeme se vas bat! Nebudeme se vas bat, protoze my jsme vice nez silni, vice nez vcera. A zitra budeme jeste VICE silnejsi a s budoucnosti…

  Par faktu o Eritrei:

  Neco mezi 52 – 64 procenty obyvatelstva jsou muslimove, Sunnite.
  V roce 2002 byla porodnost 5,7 deti na jednu zenu.

  V roce 1998 Eritrea porusila mezinarodni pravo a napadla Etiopii.

  https://www.youtube.com/watch?v=EiPR0zdPU0I

 11. Marie napsal:

  Tech videi je strasna spousta, a zkusenosti, co lidi pod nimi pisi z celeho sveta, z tech az se jednomu toci hlava, to se neda vubec vstrebat. A dokonce i ti, o nichz je rec, se ozyvaji a sprosti jsou tak, ze je to az sokujici. Krome sprostych slov se tam opakuje, ze si to zaslouzime a vzpominaji kde co, vcetne bombardovani Srbu v Kosove…

  S chuti bych jim predhodila tu zrudu, co to nazvala humanitarnim bombardovanim a vsechny ostatni, zodpovedne za nas podil na vrazdeni v ramci NATO, tedy vcetne Zemana, ktery se na tom take podilel, zruda… jenze ted odneseme my a nase deti, a skaredou smrti, protoze si nejdriv na nas vyliji svuj vztek….

  Jiste je, ze ty lidi na nas byli pozvani, se vsemi dusledky a zamerne, tudiz jde o skutecne naplanovanou genocidu a je mi lito, rict to musim: Organizatori tohoto svinstva jsou horsi nez vlastizradci, a patri je vsechny, bez milosti, postrilet jak krysy…cim driv, tim lip. Nejde to jinak rict.

  Na jednom z videi mluvi African, ktery si myslel, ze za par mesicu bude mit dum a auto…opustil kvuli tomu rodinu.

  Ti, kdo jim naslibovali velke penize a luxusni zivot z nas udelali jejich terce.

 12. ochránce napsal:

  Aby nedošlo k tomu co tady píšete,musíte se zůčastňovat demonstrací.Pokud se naši politici nezmění a ani neodstoupí,je potřeba revoluce.Pokud na nás pošlou policajty,tak budou mít smůlu.Vemte si příklad z USA.Oregon atd.Když proti lidem policajti nesmyslně vyjeli,občané odhrnuli pláště a začali poklepávat na svoje střelné zbraně.Poliši se omluvili a rychle zmizeli.Nějaké volby to určitě nevyřeší.Koho chcete volit?Jsou tam pořád ti samí.Pokud je nepozavíráme a nepobereme jim majetky,tak jsme jako stát i národ skončili navždy.Toto je jediné řešení jak se zachránit před genocidou a rasismem naruby.Pokud to neuděláme,tak naše děti budou nesmyslně umírat v koncentrácích.Ale ovčané se v této zemi těžko probouzejí.A tak se těším,až Němci a Rakušané uzavřou hranici.Stejně tak se těším,až mladý Stropnický,který pochází ze znamenité vlastizrádné rodiny,prosadí oněch 12 tisíc zašíváků a násilníků do Prahy.Jak řekl.Vždyť Praha to ani nepozná.Tam 12 tisíc,tam 10 tisíc,tam 30 tisíc a už to pojede.Přemýšlejte.

  • Marie napsal:

   Demonstrace jsou ve valce k nicemu!

   V USA ma skoro kazdy zbran, u nas par lidi a porad se zapomina, ze z tech privandrovalcu budou ozbrojeni vladni agenti, takze Evropa brzy skonci, jak to tam rika ten jeden, ze kazdym dnem budou silnejsi.

   Prave z tech se skladala ta vladni banda, ktera pochytala a odvezla ten dobytek farmarum. Sice ho museli nakonec vratit, ale spatne je to, ze si to vlada vubec dovolila. A dva farmare zavreli, tomu starsimu je 72 let.

   O cem myslite, ze bylo Jade Helm cviceni, nejdelsi v historii USA ( 3 mesice vloni ). O konfiskaci zbrani.
   Vlada jim je postupne posbira, a ma to vymysleno chytre…

 13. Paul Durham napsal:

  Konečně jsem to našel , oficiální zvací video :

  https://www.youtube.com/watch?v=sCCuGztL-Uc

  Kolíne, Kolíne, stojíš v pěkné rovině
  Šenkuje tam má milá má panenka rozmilá
  šenkuje tam ve víně

  Přišel tam Alíček, měl na stranu klobouček
  Dal si nalejt máz vína a při tom si zazpívá
  Kolínečku Kolíne

 14. Vladislav napsal:

  Je třeba se takových „proimigračních aktivistů“ ptát, jakou proimigrační organizaci zastupují. Následně je třeba oslovit danou proimigrační organizaci, a té položit dotaz, kdo je jejím zřizovatelem a kdo financuje její aktivity.
  Pokud to organizace neuvede, je s tím třeba seznámit veřejnost. Pokud to organizace uvede, opět je s tím třeba seznámit veřejnost.
  A až/než přijdou volby, je třeba veřejnost seznámit s tím, že ten či onen politik kandidující za tu či onu stranu, ta či ona strana samotná, popř. ta či ona firma či skupina, mají uvedenou spojitost s „proimigračními aktivitami).
  A pak už jen sledovat, co se bude dál dít …

  • Marie napsal:

   Jste uplne vedle, protoze se vse organizuje pres neziskove organizace, ktere existuji z dotaci, tj. vlada nam sebere penize a nevite nic o tom, komu je daji. Do medii, ktera vlastni, daji co chteji. Nevime nic. Dneska neexistuje zpusob, jak seznamit verejnost, kdyz krome cumeni na bednu je nic nezajima, kolik lidi cte alternativni zdroje? Moc malo.
   A volby? Na co si to hrajeme. Ty jsou uz ted falsovane, viz vlada. Zeman sliboval, ze jmenuje vladu dle procentuelnich vysledku voleb. A kde mate komunisty ve vlade? Nikde.
   A uplne jste zapomnel, ze kazdy privandrovalec je hlas pro vladu a proti nam. Vubec nemyslete na pristi volby, to bude hra pro naivy a pro blbce..

   Za dva roky bude po nas…

 15. arnie schwartz napsal:

  Naprosto zásadní podmínkou udělení azylu osobám mužského pohlaví,bez ohledu na věk, zmagořených šílenými imámy,musí být vykleštění už ve zběrných táborech na hranicích šengenu!
  Ty, co už tady máme obrovskou radost“hostit“,postupně odchytávat a podrobit stejné zklidňující léčebné proceduře!Je to v zájmu našem a i jejich!Budou se moci klidně zapojit do pracovního procesu a nebudou jim při tom překážet spuchlá bolavá varlata.

  • Marie napsal:

   Vy jste blazen. Kdyby vas nekdo chtel vyklestit, tak to prijmete? Nedokazete se divat na vec divat ocima druhe strany ?

   Na nic takoveho nemate pravo. Jedine, na co pravo mate, je neprijmout, a postavit se vlade, ktera to organizuje.

   Oni sem neprisli pracovat, vy jste to nepochopil? Vite, kolik let trva, nez se naucite rec, abyste v ni mohl pracovat?

   Jak muzete mluvit za ne, ze vyklesteni je v jejich zajmu?
   Neni. Jinak by se nechali zneplodnit uz doma. Oni jsou na sve sexualni (kralici ) vykony pysni! A budou se jich dobrovolne vzdavat? To nemyslite vazne. Muzsky si na nicem tak nezakladaji jako prave na svem „nastroji“, a ani nemusi byt cerni…

   • arnie schwartz napsal:

    Žádná dobrovolnost,pochytat a vykleštit!Azyl by dostali pouze kleštěnci!Oni by nám udělali horší věci.Vykleštil bych i sluníčkáře,ať se ten plevel nemnoží,jinak bílá rasa zanikne.

    • Marie napsal:

     Arnie: jejich vyklesteni jim nezabrani v tom, aby nas zlikvidovali. Jsme ve valce, to je dulezite videt. Toto je skutecne otevrena valka…

     Dam sem jeste jeden odkaz: je o bezdomovcich v Italii, a nejedna se o zadne alkoholiky ci narkomany ( podivejte se na oci tech lidi, jsou ciste ), ale o rodiny s detmi, ktere ziji ve stanech, bez socialniho zarizeni. A kousek od toho stanoveho tabora je nove zrestaurovane stredisko pro privandrovalce. Je to budova, ktera byla zkonfiskovana, a pronajata charite, ktera samozrejme dostane na provoz penize od statu I z dani techto lidi, kteri prisli o praci a nemaji kde bydlet.
     Reporteri se tam dostali, natocili, jak to vypada uvnitr te budovy, novy nabytek, nova umyvadla, proste pro privandrovalce vse. Pristihnou je tam nejaci spravci, kteri jim nedovoli odejit, ponici jednu kameru, a nakonec prijede policie.

     Hned na zacatku videa rika chlap, ze vlada chce valku mezi chudymi…35 rodin s 20 detmi, mladsimi 10 let, spi ve stanech a autech. Prisli o praci, a tim I o domovy. Opodal je zrenovovana budova pro asi 100 privandrovalcu.

     Prvni zena rika, ze mela domov, ale po ztrate zamestnani uz nemela na najem. Mlady otec tam vozi dite na kocarku a ukazuje stan, ve kterem ziji a chodi jist do auta.
     Komu za to muzeme podekovat>vlade. Jestlize jsou takovato pravidla pro Italy, pak musi byt I pro ostatni, rika.
     Pak tam mluvi muz a rika, ze kdyby vedeli, ze ten objekt ma poslouzit asi 500 privandrovalcu, tak by rekli, ze jsou bezenci, italsti bezenci, protoze jsou take obetmi, financni a socialni krize.Jsou opusteni, bez strechy nad hlavou, na desti, bez hygienickych zarizeni. Kde je vlada?

     Dalsi zena ma stan, ktery neni ani nepromokavy, tece jim tam. Zije tam s partnerem a ditetem, kteremu jsou 3 roky. Byla na radnici si pozadat o seltr, ale nemeli pry momentalne nic k dispozici.

     Dalsi muz rika, ze pro Italy neudelaji nic, ale pro cizince vsechno. Jak je to mozne? Co jsme my. Totalne opusteni a zapomenuti.
     Dalsi zena, mleko pro dite si ohriva v aute.
     Pak se jdou podivat do toho zkonfiskovaneho domu, opraveneho a vylepseneho pro bezence… vse nove, vcetne koupelen. No a ti dva, co zavolali policajty, reporterum nedovolili odejit, ponicili a sebrali jednu kameru, az na zasah policie ji dostali zpatky.
     No a dozvedeli se, ze soukrome je to pronajate charite z danovych penez…

     Takze to zverejnuji, aby se svet podival, jak vedle domu pro privandrovalce, nejakych 50 m ziji rodiny domacich lidi ve stanech a autech… a jsou obcany 2.tridy ve sve vlastni zemi!

     https://www.youtube.com/watch?v=xkTiWCeL8CM

     • Marie napsal:

      A co teprve ta diskuze pod timto videem!

      Pisi tam lide z celeho sveta. Z Kanady, kde jedno z 5 deti zije v chudobe, z Australie, kde poukazuji na to, co privandrovalci dostali a jak to zlikvidovali.

      Vyzvy k braneni se, slova ostra I sprosta ( neni divu).

      Ovsem jsou tam take zastanci, napr.:

      dude man Hace 1 mes.
      It’s great to see these white European cunts living in the streets fuck the white cunts I couldn’t care less if the white European fucks were living in a pile of shit .the refugees are wonderful people and hard workers white people are fucking lazy bast*rds

      Takze, podle nej, jsou privandrovalci bajecni lide, tezce pracujici, zatimco bili lide jsou zasrani lini bastardi a ani by to s nim nehlo, kdyby bili evropsti zmrdi zili na hromade hoven,
      vyjebat bile pice a ze je to skvele, videt tyto bile evropske pizdy na ulici…

      Co k tomu dodat? Ze zatim jeste nemaji v rukou zbrane, ale az je dostanou, budou nas zabijet se stejnou nenavisti, jako napsal tady ten, zrejme barevny …

      Jak tam pise jeden z dalsich komentatoru, toto je skutecne otevrena valka, a jestli nedokazeme strhnout vladu, ktera je za toto zodpovedna a vypovedet je vsechny ze zeme, tak pak budeme sbirat urezane hlavy svych blizkych po ulicich ci v prikopech a nebo tam skoncime sami.

      ·

 16. fujnegr napsal:

  Řešení je velice jednoduché. Všechny invazivní negry a vlastizrádce postřílet a z jejich mršin vylisovat bionaftu.Při součinnosti armády,policie a ozbrojené domobrany je to práce na pár hodin.
  Zlikvidovat a do jednoho!

  • Marie napsal:

   Vy jste taky spad z visne?

   A I ty male deti, ktere uz ted v Evrope produkuji???

   To je teprve zacatek. Celkovy pocet pristehovalcu do Evropy je 50 milionu a budou mit volny pohyb po cele EU!!!

   Je vam to jasne? To nemate sanci vyzabijet, protoze se k nam nedostavaji jenom po zemi, ale I letecky, ze…

   Tech, co to organizuji, tj. vlada , tech je daleko mene na postrileni… nova vyda zakon o zakazu vstupu a hotovo.

   • contumax napsal:

    Contumax píše : ta bába je okultně založená…!!!

    Chtěli toto vlády EU…???

    Chtěli…!!!

    Proč to chtěli…???

    Protože jsou v područí SSA…!!!

    Tudíž mají to co chtěli…!!!

   • fujnegr napsal:

    ….ano,i ty malé negerské krysy,všechny černé bastardy do jednoho,samce,samice i s mladými!!
    Pochopitelně je nejdůležitější zlikvidovat chazarské vlastizrádce v protektorátní vládě,ihned uzavřít hranice,vystoupit z židojewrounie a zločiného konglomerátu NATO,požádat RF o okamžitou vojenskou pomoc a členství v SNS,…..a poté ihned všechny negry zlikvidovat,nemůže zde zůstat ani jeden podřadný černý potkan ,…a tzv. děti?? Nebuďte sentimentální,ti škodliví živočichové nejsou především ani lidé,ale poddruh bezchlupých poloopic.
    Negr ani pouštní negr není v žádném případě člověk a tak je nutno se na tu zkurvenou černou chamrať dívat.
    Pozabíjet,utratit,vystřílet a spálit do posledního.
    Rád se toho osobně ujmu a budu to vykonávat bez nároku na jakoukoliv mzdu jako službu národu!!
    A řeknu Vám,24 hodin by mě stačilo a nebyl by tady ten negerskej zmrd ani jeden!

    • Jan Jinsky napsal:

     Sláva Korálovi a jeho příznivcům!!! Teda, že ty ses ale poved.

     • Marie napsal:

      Heled, nech pana Korala napokoji, zmrde!

      Nazyvas ho tady verejne nacistou a pritom si neudemujes, ze kdyby nebyl democrat, tak uz te davno z toho sveho webu vykopl!

      Chvastas se tady, ze mas vysokou skolu a ani takovou malou matematiku nezvladnes?

      Jdi do riti s osocovanim lidi, nikdo ti na to neni zvedavy, aby sis tady hral na soudce druhych.

    • contumax napsal:

     fujnegr

     Ty jsi ženatý s černoškou …??? !!!

     Anebo, že by s černochem…??? !!!

     • Marie napsal:

      Takove otazky si strc nekam…

      Na to, aby clovek branil svou zem a rodinu by mel byt podle tebe zenaty s cernoskou ci cernochem? Zeptej se na to svyho boha….

     • contumax napsal:

      To Ty si hraješ na boha…!!!

      Jseš postižená na mozku a chytračíš tak dlouho až přechytračíš sama sebe…!!!

      Sama se chytáš do pasti svých úst, napsal bych nevymachaný huby ale vzhledem k čitatelům těchto stránek…

      Jseš víc mužožena nebo normální žena…???

      Asi to 1. …

    • mám rad svoji zemi ! napsal:

     Z tim nelze než plně souhlasit ! ale použíl bych jiná slova ! mírnější ale ze stejným význemam :)))

     mnozi se nepoučíli z romy tak jsem je za 50 let nepřevychovaly ani omylem !!! a tedka to samou chibu by chtěly opakovat z utečenci ? to snad ne !!

     mně tahle celá utečenocká akce připadá jakop snaha vyvolat občanskou valku v Eu nezdá se vám mně ano :)

     • Marie napsal:

      Parazitismus je nelecitelny, bohuzel….

      Jedine totalni izolaci, kdy se ti paraziti jeden na druhem uparazituji a bude od nich pokoj…

 17. Carlos IV napsal:

  Paul Durham – to je ta prava, ale to nebude onen Kolin (s domem) tohle bude Kmochovka :-)
  Marie – ja mam za to ze tohle byla trochu predcasna a ukvapena verze „reseni demografickeho problemu – starnouci Evropy“ jak o tom pise ten zmetek George Freedman ze Stratforu ve sve knize „Pristich 100 let“. Tam mimochodem predpovida podobny problem i pro USA, ovsem s tim ze „imigranti budou vitani“ – ovsem z Mexika (tak tak, Marie). Tohle je spis pomsta Evrope a Nemecku za to, ze nevysel scenar valky s Ruskem vloni na jare. Vcera jsem shledl jedno „srdcervouci video“ procesu s jednim z tech immi’s v Parizi, ktery znasilnoval mladou francouzku a prohlasil ze to je „pomsta bilym za to, ze jeho prefikl beloch jako kluka (nerikali jestli ve Francii nebo v Africe). Tak trochu jako z Kunderova romanu. Jenze – to je asi separatni pripad. V Koline to muselo byt nejak organizovane (kym a jak – na to si lze taky odpovedet, bez befelu a komunikacni techniky by to urcite nebylo mozne – kdo jim ji dal atd. – to se asi nedozvime a brzy budou info-embarga na vsechno s tim spojene). Dej si to do souvislosti s prachsprostym „skandalem“ proti VW co nasledoval brzy potom co nevysla Ukraina a ktery byl zcela nesmyslny (Kdo kdy byl v USA a videl kolik tam beha VW ve srovnani s temi jejich mamuty s 2ma tuplaky vzadu, ve kterych sedi 1 clovek a nalozeno ma h*vno – netreba spekulovat KDO tam vypousti vice emisi, tak?) Proste – trest a dalsi zastrasovani „mekkych Nemcu“ kteri MUSEJI PYKAT za ten zkuvenej a Chazarama pripravenej holoklandr az do skonani sveta. A hlavne aby je nenapadlo se spojit s Ruskem (coz – doufam – „hrozi“ i nadale). Vim Marie ze neveris na proroctvi, ale tohle by se nemelo ignorovat – Indcke palmove listy pravi:
  „Občianska vojna v USA ovplyvní aj Európu – bude narastať inflácia, čo pocítia hlavne obyčajní ľudia. Takisto v Európe začnú občianske vojny najmä v Paríži, Ríme, Madride, či v Londýne. Vatikán prestane existovať, pretože ho dobijú extrémisti, ktorí unesú aj pápeža. Spúšťačom budú prisťahovalci, o ktorých si domáci budú myslieť, že oni sú hlavnou príčinou zlej ekonomiky. Európske občianske vojny však nebudú v takom veľkom rozsahu ako americké, čo je však len slabá útecha.
  Najmenej budú krízou postihnuté – prekvapujúco – Rusko a Čína, pretože sa budú vzájomne podporovať. Dokonca v roku 2016 ich armády pomôžu európskym štátom zdolať občianske nepokoje a ekonomickú krízu.“ (Listy jsou cca 450 let stare a tento preklad je z r.2008).
  Proste „elitam“ se „pristich 100 let“ zda moc dlouhych, Rusko se nesklani, NWO ma sekyru, bankxterum uz nestaci negativni urok tak by vzali i bezurocny system pod sarijou (nakonec muslimu je vic a maji vic deti, ze)a snad se ten US „Drang nach osten“ nejak provede, mezitim muslimska Evropska armada bude ready, zabereme Sibir a hura na Cinu. Na tu se taky chysta dalsi „podpasovka“ – a to hned tam u Vas dole: Nerika preci Trump ze „proc dovazet cinsky ksunt kdyz za hranicemi USA mame lacinou mexickou labour ktera ceka na vstup aby pro nas mohla makat? Vitejte migranti!“
  Takze takto ty panacky vidim ja – In flagranti! Aneb globalni spiknuti. Nekdo jiny tomu rika proste „Tisicileta valka Chazaru s Ruskem“.

  • Marie napsal:

   Trump je magor, ktery nema povedomi o rozdilu pracovni schopnosti Cinana a Mexicana.

   Prvni, co by mne u nej zajimalo, by byl test na drogy.

   A palmove listy nemohou vedet o tom, jestli bude papez unseen :-).

   To jsou jenom odhady…

   A Vatikan je obrovske uloziste zlata, takze se o nej poperou jiste, o tom neni pochyb. O tom rozhodne ale fakt, kdo ho tam ma nejvice a kdo o nej ma nejvetsi strach.

   A to Nemecko? To vidim uplne stejne jako Ty.

   Jo a jeste poznamku k tomu Mexiku: At vlezes do kterehokoliv obchodnaku, tak drtiva vetsina zbozi je z Ciny.

 18. Carlos IV napsal:

  A jaka to slava mit comment hned za Dzer – Dzinskym (nejak se mi tam vetrel).

 19. Carlos IV napsal:

  fujnegr – nefun. Nebo skoncis sam jako Martin Luther King.

 20. Carlos IV napsal:

  Jasne Marie. V Mexiku jsem pobyl pracovne takze situaci znam. Ja mistnim rikam „Velke deti“. Rad si dam dobrou „Tampiquenu“ – kdyz ji nekde najdu. Trump je ukecanej bublifuk a lidi ho zerou (zatim) – stejne jako se mnozi nechali nachytat na Obamu. Ja byl v USA prave v dobe kdyz mel Obama tesne pred inauguraci a v palestine zidi provedli masakr Lite Olovo (1000 mrtvych). Misto aby aspon neco kecnul jako vetsina sveta na adresu toho srace Bibiho tak se odjel rekreovat na svou rodnu Havaj (RODNOU??). Tim se u mne „odinauguroval“ U tohohle Jezovity to nebude o moc jiny. Jen dalsi clen klubu. Jak pravil kdysi klasik: „ceskych knizek hubitele liti – plesnivina, moli Jezoviti“. Verdad?

 21. Jaris napsal:

  S nechtenym prisunem emigrantu prichazi do Evropy odplata za vsechny valky, kolonizovani africkych zemi, okradani a vykoristovani Anglii,Francii,Nemeckem, Holandskem, Danskem, Belgii, Spanelskem, Portugalskem atd. Rika se tomu odplata neboli pomsta. Ikdyz s tou nasilnou tsunami pristehovalcu nesouhlasim, rozumim jejich frustraci, vzteku a pomstychtivosti na rozezranou Evropu, ktera si zila v prepychu po staleti na ukor Afriky a Blizkeho/Stredniho vychodu. Prisla doba zuctovani. CR sice nikdy nikoho nevykoristovala, ale podilela se na nicicich valkach ve jmenu devky Demokracie. Stala se s nadsenim soucasti NATO i imperia zla EU a US. Sezrala zidovskou navnadu i s navijakem. Dusledky si ponese pokud lide nezorganizuji defenestraci paraziticke vlady, ktera slouzi zidovskym zajmum.

  • Marie napsal:

   Perfektne receno, Jaris.

   Toto skutecne jine reseni nema, protoze jinak je s Evropou totalni konec a velice rychle, az se mi z toho dela spatne.

   Zajit za policajty, a udelat akci a hned. Vlitnout na vlady a vsude. Armada NATO je ted nepouzitelna proti nam, nedali by je tak rychle dohromady ( tj. postahovali ze vsech zemi, kde jsou ted roztrouseni ), aby ty zrudy prisla zachranit. Na ne se musi hadovsky, pochytat do pytlu a neparat se s nimi. Je jedno, kdo se ted ujme kormidla, hlavne, ze se vyda jim zakaz vstupu a vyhostime je, uplne vsechny.

   Pokud to neudelame, vlady je najmou a udelaji z nich sve ozbrojene agenty, toto presne je naplanovane.

   Oni rvou, kdyz se na ne nekdo jenom skarede podiva, za to co delaji!
   Ptala se jednoho reporterka,kam jde. A on, ze do Svedska. A ona mu rika, ale to je odsud 500 kilometru, to tam chcete dojit pesky? A on, ze ne. Ze dostane penize a nebo bude znasilnovat …( a ja dodam, ze I zabijet ). Proste jim dame, oc si reknou a nebo si to vezmou nasilim. Takto to je!
   Toto skonci vrazdenim lidi na potkani se. Proste bude chtit penize a vezme si je a hotovo!

   Psal na foru jeden Kanadan, ze uz toho maji lidi plne zuby a on jenom ceka, kdy se nekomu z rodiny nebo pratel stane a okamzite jde bud s ostatnimi nebo sam, ze je mu to jedno a pujde vrazdit politiky, ktere stihne, tolik.

   A ja s nim souhlasim, vystrilet je jako krysy uz jenom za to, co doposud bylo napachano, to uplne na to staci. Ne ze nam se zatim nic nestalo, ale za to, co uz se stalo I druhym, mne to neni jedno. Z ciziho krev tece jen o neco driv nez nase…

  • Marie napsal:

   Jaris, cim vic nad tim premyslim, tim vic se rysuje to, co rikas…

   Divam se po videich, kde jsou s nimi rozhovory a pored na jedno brdo. Vetsina z nich prisla nejdrive do Turecka a z Turecka teprve do Evropy. Takze tam je jasne, ze dostali instrukce, kam maji jit a vsichni maji rikat, ze jsou ze Syrie.

   Dokonce se dozadovali u doktora, ze potrebuji sex, ze je jich tam 400 v tabore a chteji kazdy den zenskou. A ten doctor jim rekl, at si jdou najit, jake chteji. Vzdyt to je silenstvi!

   A jeste jednu vec:

   Otazka zni: Kdyz jsou tak bojovni a nasilni, proc te sve sily nevyuziji ve sve vlastni zemi na obranu svych rodin a nebo aby si vydobyli doma, to co potrebuji.

   Odpoved zni: Byly jim nabidnuty velke prachy, kdyz pujdou do Evropy. Tudiz umysl je prokazatelny a vlady v EU za to musi tvrde zaplatit!

   Kdyz nemam na autobus, tak nemuzu nikam jet. Pojedes nacerno, chyti te a mas exekuci raz dva, ale migrant mohou jezdit zadarmo po cele Evrope. Narvou se do autobusu, penize nemaji, ridic je nesveze, tak mu pri nejlepsim rozbiji autobus a pri nejhorsim ho zabijou. Toto se bude jenom stupnovat, a presne tohle ty zrudy, co je zivime z nasich platu a jeste nas okradaji, chtely!

  • contumax napsal:

   Jaris

   1 ***

 22. Carlos IV napsal:

  Jaris i Marie 1**. Jen se ale ptam, proc prave Nemecko, ktere kolonie podle povalecneho diktatu mit nesmelo a nesmelo mit vlastne ani armadu (ac pozdeji se to zmenilo a napr. v Jugosce uz byli). CR se stala clenem NATO absolutne protipravne, nikdo se lidi neptal a nebylo nahodou, ze prvni se lezlo do NATO a pak az do EU – jako uvsech dalsich zemi. A nikdo se ani nezamyslel nad dopadem toho kroku v mysleni lidi, kde nastala prevratna zmena: Lide zeme, ktera nikdy nevedla utocnou valku byli nahle konfrontovani svinstvem ucasti v akci proti jinak pratelske Jugoslavii (ani ne mesic po prijeti do NATO) a nemeli ani moznost se proti tomu pstavit! Vse velmi dobre promysleno z pozice toho xindlu jako krvava Madla nebo Gen. Wolfowitz (plus nekonecna rada dalsich). A – jak se dalo cekat, mnozi nasi soukmenovci se v tomto marastu velmi rychle zabydleli a udelali si z toho zivnost – jak je uz zvykem. Smutna pravda.

  • Marie napsal:

   Carlosi: Proc prave Nemecko? Odpoved je jednoducha: POMSTA ZIDU, kteri cele toto svinstvo s Blizkym vychodem a I s migracni vlnou nasich vrahu zorganizovali!

   …vzpominas, jak Hitler,ktereho zidi platili za to, aby dobyl Rusko a on bankere pak odstavil od veskerych zisku uplne? Delal dokonce prime obchody, bez prevodu pres banky.

   Vzpominas, jak zidum posbiral falesne diplomy, at uz slo o pravniky a nebo doktory a kolik jich spachalo sebevrazdy a nebo uteklo do USA? Vzdyt si zidi pomenili sva jmena na nemecka! Vetsina z nich konacila na – man ( Kaufman, Foxman, Sloman, a to jmenuji jen par, co znam). Povidala jsem si o tom s manzelem sve kamaradky, ti si dali jmeno Lichtenfeld. On byl „velky“ pan doctor, ktery ovsem o doktorine nemel ani paru, ale delal kontrolora doktoru, objizdel cele LA….

   Zidi prece vyhlasili Hitlerovi valku, ne naopak:

   Izraelský lid celého světa vyhlašuje Německu obchodní a finanční válku. Čtrnáct milionů Židů stojí pospolu jako jeden muž ve vyhlášení války Německu. Židovský velkoobchodník opustí svou firmu, bankéř burzu, obchodník svůj obchod a nemajetný člověk svůj prostý dům, v rozkazu připojit se společně do svaté války proti Hitlerově lidu.” – Daily Express, 24. března 1933.

   Takze tuhle jimi vyhlasenou valku jemu, zidi prohrali, protoze jim to zablokoval vyse zminenym postupem.

   No a od 2.svetove plati Nemecko Izraeli reparace a mozna vis, ze jim dodava nuklearni ponorky, na ucet nemeckych danovych poplatniku a dluhu…

   No a Merkelka je po matce zidovka, takze plni veskere prikazy a Nemecko je v likvidaci…

   Mala matematika, Carlosi. Proste kdyz se kazdy podiva na veci seshora a nikoliv zezdola, tak se mu to krasne zobrazi, a ten pohled seshora zacina otazkou, kdo jsou ti, co chteji ovladnout svet.

   • mám rad svoji zemi ! napsal:

    z tihle nezle než nesouhlasit !!! tohle jsme už říkal před 30 lety a to se mi všici smaly že jsem debil :) !!! a tedka to maji aji z uroky :)))))

 23. Carlos IV napsal:

  Jaris – na neco jste ale zapomnela – dalsi a hlavni jejich destinaci by mely byt predevsim USA. To je dalsi ironie.

  • Jaris napsal:

   Carlosi, US ma sve problemy s nelegalci z Mexika. Navic Amerika je o neco dal nez Evropa do ktere se da preplavat „na matraci“ nebo prejit temer po sousi s rancem na zadech.

 24. Jaris napsal:

  Pro vsechny, ktere to zajima, shlednete dve videa na Aeronetu ve vcerejsim clanku O „chude“ Africe a „bohate“ Evrope. Dala jsem si ten cas a muzu vsem doporucit.

 25. pražská vlaštovka napsal:

  Všechno jsem si zde přečetla a znovu ,jak už od začátku tvrdím :
  JE TO VÁLKA ŽIDA
  S RUSEM KŘESŤANEM!!!!!
  k tomuto přesvědčení jsem přišla po dvouletém detailním – přímo analytickèm rozboru situace (počinaje
  Ukrajinou,předznamenáno Srbskem- zničení balkánského valu (pravděpodobně už s myšlenkou migrace a ozbrojení muslimů),vyrvání Kosova Srbsku-Rozvrácením celé Arábie – ISIL (usa-izraelský projekt) prostě všechny tyto geopolitické
  masakry (jichž jsme byli svědky v posledních letech) patří k úmyslu zničení Evropy a přiblížit se obchvatem NATO na válku s naším sousedem ,přítelem a slovanským bratrem -Ruskem!
  Můžeme zde psàt cokoli ,můźe toto být nazváno i „konspiračními myšlenkami „….
  Leitmotiv neřádu je shora řečen…
  ŽID-SONISTA a jeho říše -To je JÁDRO PUDLA!!!!!
  vlaštovka zdraví

 26. Carlos IV napsal:

  Jeden pro Marii :-)
  Z Londyna startuje Boeing mezinarodni spolecnosti s podobne mixovanou posadkou. V kokpitu sed i Chief-Pilot Zid a 2. pilot – Cinan. Vystoupaji na letovou hladinu, prepnou na Auto a oba se uvelebi v kreslech. Po chvili Pilot Zid prohodi: „Nemam rad Cinany…“ „A to proc, hah?“ vyhrkne Cinan. „Protoze jste rozsekali Pearl Harbour“, opaci Zid-pilot. „To ne my, to byli Japonci“, krici Cinan, a ma co delat aby se ovladl. A Zid na to: “ Japonci, Cinani,Vietnamci – vsechno stejna verbez!“ S Cinanem to clouma. Za chvili zautoci: „Nemam rad Zidy!“ „A to jako proc, pane?“ “ Protoze jste potopili Titanic!“ „Neee, to ne my“, brani se pilot Zid. „To byl ledovec (iceberg)!“
  A Cinan vitezne: „Iceberg, Zuckerberg, Schoeneberg, Wallenberg, Schwarzenberg – vsechno stejna svoloc“!.
  ———–

 27. Carlos IV napsal:

  JO jeste k tem nemeckym reparacim Izraeli. Vloni v lete jsem byl v Berline a nacal jsem tohle tema v taxiku. Pan kolem 60tky byl evidentne intelektual privydelavajici si timto zpusobem a mel chut si povidat. Jenze tohle tema ho vytocilo tak, ze jsme malem nabourali. „Uz si ty reparace od nas vybrali 1000x dopredu“ rikal. Ja, genau!

  • Marie napsal:

   Ano, jsou na to velice citlivi…, a proto mne prekvapuje, ze tu pizdu Merkelovou jeste nechytili a neobesili za totalni likvidaci zemi. Nemecko se z toho uz nevymota…

   Ona sice je uklidnuje, ze dojde k prerozdeleni z Nemecka do okolnich zemi ( to se vi, ze ano , ale z toho jednoho a pul milionu jich tam stejne vetsina zustane a duvodem je to, ze v Nemecku je nejvice US zakladen. Bude z nich vojsko EU, o tom vubec nepochybuji, proto to dukladne trideni, a to nepocitam ty testy, kterymi prochazeli v Turecku.
   Mimochodem, na ruskych zpravach pisi, ze Turecko dotahuje pocet ISIS na syrkem uzemi, a v USA o tom psali, ze tam pribude 56 tisic techto zmrdu. Vidis, tady je jasny dukaz, ze to organizuji, jak jinak by vedeli, kolik jich tam prislo….

   Navic, co je dnesni novinkou: USA zacinaji „vysetrovat“ ruskou destabilizaci Evropy!! To je gol, co?

   Takze co se deje v Madarsku, Recku, ted uz I Rakousku a Polsku, to vse je podle emerickych siodementu prace Ruska.

   A mezitim zasahovani USA do hospodrstvi EU jede dal, ceska koruna se nadale propada oproti dolaru a taktez proti euru a samozrejme oproti menam clenskych zemi EU…

  • Marie napsal:

   Jeste, Carlosi, k term migrantum do Nemecka: Nekde v diskuzi s probuzenymi Americany ohledne situace v Evrope jsem psala, ze jsem naprosto presvedcena o tom, ze z privandrovalcu do Evropy bude armada Evropske Unie. A jeden mi tam napsal, ze to uz je stary plan a dal mi odkaz na zida Hootona, ktery se v USA zabyval antropologii a studiem ras, zejmena cernochu, souvislosti jejich stavby tela s jejich myslenim a jejich vyssi kriminalitou. No a upozornil mne, ze ten plan na smichani nemecke rasy s cernochy pochazi od nej, jiz v prubehu druhe svetove valky…

   Cituji: During World War II, Hooton proposed to eradicate the German people by infiltrating them slowly with masses of non-European male immigrants, thereby breed „war strains“ out of them.

   Takze behem 2.svetove valky Hooton navrhl vymytit nemecke lidi pomalou infiltraci mas neevropskych pristehovalcu muzskeho pohlavi, a tim z nich vytvorit plemeno valecnych kmenu….

   Takze at se lidi dohaduji o nejakych utecencich pred valkou kolik chteji, je to o nicem, nebot ten plan je uz stary a naplnuji ho zidi postupne uz pres 200 let.

   Po 2.svetove valce jsme si spinkali na vavrinech, ze valka uz nikdy nebude, ale ona pokracovala dal okolo nas, aniz jsme tomu venovali pozornost, a to byla chyba.

   Co delaji siozidi v Palestine, delali I v jinych zemich, ikdyz k tomu pouzivali jine, ale v zakulisi byli, dodavali veskere organizatory, prachy a I zbrane.. co mi vypravel jeden z Guatemaly, bylo silene…

   Kdybychom se tim totiz zabyvali, byli bychom na ne v roce 1989 mnohem opatrnejsi, pocinaje Havlem…

   Jeste mi tam psal, v tom prispevku, ze nemame zadne zbrane, a ani schopnost se branit, protoze jsme vzdycky spolehali na jine.

   No a ja k tomu dodam, ze kdyz si jeste pripocteme lenost a rozdelenost, tak jsme opravdu vsichni uz jednou nohou v hrobe….

   • Jan Jinsky napsal:

    Mařeno, ten pán by to musel za druhé světové napsat, když mu bylo cca 10 let nebo je rekordman ve stáří. Popřípadě jako vše co zde píšeš je vymyšlený.

    Tobě ti Židi fakt leží v žaludku.

    • Jaris napsal:

     Jinsky, mne taky, protoze at se podivam, kam se podivam, tam zidovske filcky SKODI!Tecka.

    • Marie napsal:

     Jak te tak pozoruji, Honzicku, tak ja ti viditelne lezim v zaludku jeste vic jak ti zidi mne, protoze z toho uz prestavas byt v hlave funkcni uplne, kdyz neumis ani zakladni matematiku, a to ses tady vytahoval vejskou…hehe.

     Tak ja ti pomuzu, neboj..

     Valka zacala 1938, pan zid se narodil 1887, takze mu tehdy bylo mu: 51 let, a trvala 7 let, takze kdyz skoncila, bylo mu 58. A kdyz zemrel: 67.

     Zdravi Marka :-)

   • Marie napsal:

    Autor plnym jmenem: Earnest Albert Hooton (November 20, 1887 – May 3, 1954)

 28. pražská vlaštovka napsal:

  Maru!
  USA si můźou vyšetŕovat tak obrovský,kulový…..
  to jsou všechno pindy,kterým by jen dementní udiot uvěřil!
  Zkoušej to všude a všelijak a bude to ještě horší,čím více budou mlít z posledního anebo přinejmenším
  do doby změny americkè zahraniční politiky a všeho ,co je s tím spojenè…
  Já si myslím,že teď začne oblast slzných kanálků ,na kterou ale takè nikdo nenaletí…
  Maru,
  jedu do Prahy začátkem příštího měsíce a pak Ti dám o všem ,včetně demo ,zprávu…
  škoda,že jsem všeobecně tak časově omezená ,zůstala bych dèle..
  no uvidíme kam se to vyvine-víš,že neplánuju
  plánujou vyšší síly..
  pa jituš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!