Je zde velká snaha k odtajnění 28 stran o tajemstvích, která ukazují na zapojení zahraniční vlády do událostí 9/11

Five-Hard-Facts-Americans-Forgot-About-911-After-Being-Reminded-Every-Year-to-never-forgetUž jste slyšeli o usnesení Sněmovny §14? Je to návrh zákona, který naléhá na prezidenta, aby odtajnil 28-stránkové zjištění o účasti zahraniční vlády na podpoře únosců při událostech 9/11. Podpora návrhu zákona se navýšila o dalších sedm členů, když sněmovna  doplnila jejich jména na usnesení právě minulý týden. Tato podpora má patnáct vrcholných členů, kteří se připojili 9. prosince,  čímž se celkový počet členů zvýšil na 35. Na 28 stranách je celá část v oficiální zprávě z Vyšetřování o činnosti zpravodajské služby před a po teroristických útocích z 11. září 2001. Tyto stránky podle neověřených zpráv tvrdí, že dva ze Saudských únosců byli Saudští úředníci.

Obamova administrativa odmítla zveřejnit stránky, které podléhaly utajení  během Bushova prezidentství.

Prudký nárůst podpory pro odtajnění přichází po nedávných teroristických útocích v Paříži a v kalifornském San Bernardinu a navzdory zvyšujícímu dohledu nad údajnou rolí Saúdské Arábie ve financování extremismu.

Podle 28pages.org utajování stránek vede k následujícímu:

◾ Zabraňuje americkému lidu, aby dokázal posoudit zahraniční politiku a  obranyschopnost národa v minulosti i budoucnosti.

◾ Zaštiťuje sponzory extremismu před následky za jejich činy - podporuje jejich neustálé sponzorství a ohrožující bezpočet životů doma i v zahraničí

◾Oslabuje možnosti rodinných příslušníků obětí 9/11, aby se jim dostalo spravedlnosti v soudní síni proti vládám, které napomáhali smrti jejich milovaných blízkých.

Pokud zástupce vašeho státu chybí na seznamu níže, prosím, vyzvěte je, aby se stali  spolu sponzorem H.R. 14, takže se budeme moci dozvědět více o tom, kdo se podílel na útocích 9/11 a přinést spravedlnost rodinám, které byly útoky přímo ovlivněny.

Autor: Joseph Jankowski

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/01/support-surges-to-declassify-28-pages-of-secrets-showing-foreign-government-involvement-in-911.html
16 Komentářů k Je zde velká snaha k odtajnění 28 stran o tajemstvích, která ukazují na zapojení zahraniční vlády do událostí 9/11

 1. VEZSENYI VACLAV napsal:

  Vždyť je to blbost!!! Co přináší tento článek??? ....neověřené tvrzení!!!

  • Petr Gabriel napsal:

   Na stržení věží WTC se mimo 3 000 vědeckých pracovníků USA armády a souhlasu jejich vlády, ještě podílel Izrael dodáním mikronuke náloží ke všem obvodovým sloupům. Občané Saudské Arábie tvořili komparz velikého Usámy, aby přesvědčili občany USA o své přítomnosti ale také museli soutěžit o zařazení do fiktivních letadel únosců. Údajné letadla však ještě potom několik let lítala, jak najdete na mém blogu na idnes! Bylo to představení pro hloupou veřejnost a nevzdělané pracovníky médií celého světa!

 2. weissbach napsal:

  Co obsahuje 28 stránek? To co ví, nebo přinejmenším tuší většina civilizovaného světa. Operace 11.9. 2001 se účastnily tejné služby Saudské Arábie a Izraele. Bez 11.9. by svět nevypadal tak jako dnes. Pax americana...

  • pavelka70 napsal:

   Ale weissibachu, jenom tajní Saudské Araábie a Izraele? Nikdo víc? Myslíš, že by to šlo bez CIA? A Bushových neoconů?
   Ja bych řek, že mnoho údajných tzv."odtajněných stránek" bylo napsáno zrovna před měsícem, nebo dva. Jednoduše proto, že se to hodí v dnešní situaci, když Saudové zpackali šachové hry v Jemenu i v Syrii! SSA a Saudové, předtím věrní kolaboranti, dnes ten silnější hází přes palubu toho slabšího. Áno, pokračuje Pax Americana...

   • weissbach napsal:

    To mi celkem připadá zbytečné zmiňovat. To je celkem logické, že by neudělali bez toho hlavního účastníka.

 3. corgon napsal:

  Keďže žiadne dopravné lietadlá do WTC ani do Pentagonu nenarazili a pri Shanksville žiadne nespadlo tak nemôžu existovať ani únoscovia. Existujú iba fiktívni únoscovia v oficiálnej rozprávke.

 4. jan napsal:

  Vážení,aby se svět dozvěděl,že si Američané sundali dvojčata sami,tak nevěřte tomu,aby se to zveřejnilo.Osobně,jsem pořád přesvědčen,že by to nemohli udělat,naprostý trapas,pád hegemonie USA.I když něco tomu napovídá,jak píše wessibach,jakoby ten atentát byl vynucen,aby se stal.

  • weissbach napsal:

   Nemuseli to provést vlastní rukou, na tohle si najímají cizí. Uplně stačí když to postrčili a dozorovali nad tím, aby to časově atd. klapalo.

   • jan napsal:

    Pane weissbach.
    Rozumím tomu,ale už jen organizace takové události v tak zničujícím rozsahu pro USA,hlavně lidských obětí,to by hraničilo s naprostým vyjmutím mozku.Může ale říci,že většina atentátu všude ve světě,jakoby měla rukopis CIA.

    • weissbach napsal:

     A co je na tom podle vás tak obtížného? Myslíte, že nejsou lidi? Nebo narážíte na zorganizování únosu tolika letadel? Zkuste to upřesnit. Ti zblblí teroristé jsou na celém světě jen figurky, kterýma manipuluje někdo jiný. To není problém zorganizovat. Dnes je to už obtížnější protože pokročily možnosti elektronického sledování atd. Ale tehdy v roce 2001 to bylo podstatně jednodušší.

     • jan napsal:

      Pane weissbach.
      Odpovídám až dnes a děkuji.
      Osobně,právě toho se obávám,těm manipulátorům.
      Od mediální manipulace,pak už asi není daleko i ku teroristické.Kdo dokáže logicky uvažovat a dá si informace do kupy,tak to má jednodušší a dojdou mu pak neskutečné věci,co mě chybí.

 5. martin bareš napsal:

  někdo našel 28 stránek a někdo na zaprášené půdě Hankův Rukopis královédvorský a zelenohorský.

  • weissbach napsal:

   Oni je nenašli, mají je od počátku a to oficiálně, takže srovnání s Královedvorským rukopisem mi přijde dost zvláštní.

 6. Jaris napsal:

  Zverejneno to urcite nebude zrovnatak, jako nemuze byt zverejneno, kdo zabil Kenedyho. Dalsi promlceni o teto vrazde bylo opet nedavno prodlouzeno o dalsich 50 let. Proc asi? Protoze ty svinstva provadi stale stejna banda gauneru, kteri vladnou US. A kdo, ze to vladne Americe? Chazarsti zidi. Ti vi, kdyby to prasklo, tak ten samy den je nejen po Izraeli, ale nastane dalsi uctovani s darebaky, kteri maji na svedomi dnesni stav sveta.

 7. Petr Gabriel napsal:

  Na mém blogu na idnes najdete nejen 50 článků o zničení WTC, ale také 6O fotografií, které dokumentují celý průběh včetně velikosti termonukleárních zbraní, teplotu a mnohé další technologie, které mohu představit i u vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!