P.C. Roberts: Důkazy jsou po ruce – vláda USA je nejkompletnější kriminální organizací v dějinách lidstva.

obama_war_crimes_xlargeJediná a jedinečná mezi všemi zeměmi na zeměkouli vyhlašuje americká vláda, že její zákony a diktáty mají přednost před suverenitou všech jiných národů. Washington vyhlašuje nárok na uplatnění  moci amerických soudů na občany jiných národů a taktéž i na extrateritoriální soudní pravomoc amerických soudů na cizí aktivity, se kterými Washington nebo jiné americké zájmové skupiny nesouhlasí. Vůbec nejhorší důsledky washingtonského pohrdání suverenitou jiných zemí hrozí těm občanům cizích zemí, které Washington obviní z terorizmu, i když pro něj nebude mít žádné důkazy.

Vyberme několik příkladů: Washington nejdříve a jako první na světě přinutil švýcarskou vládu, aby porušila své vlastní bankovní zákony. A poté ji přitlačil k tomu, aby odvolala zákony o švýcarském bankovním tajemství. Údajně je Švýcarsko demokratickou zemí, ale jeho zákony určuje Washington prostřednictvím svých lidí, které švýcarští občané nevolili.

Všiměme si i „fotbalového skandálu“, který Washington upekl s cílem zostudit Rusko. Domovem fotbalové organizace je Švýcarsko, což ani v nejmenším nezastavilo Washington od toho, aby tam vyslal agenty FBI, kteří zde švýcarské fotbalové činovníky zatkli. Zkusme si představit, že Švýcarsko vyšle své federální agenty do USA, aby zde zatkli občany americké.

Nebo si všimněme částky ve výši devíti miliard dolarů, kterou Washington pokutoval francouzskou banku za to, že se ne tak zcela podřídila washingtonským sankcím vůči Iránu. Uplatňování práva Washingtonu na kontrolu cizích finančních institucí je drzé a nelegální už samo o sobě, ale je drzejší a nelegálnější o tu skutečnost, že uvedené sankce byly na Irán uvaleny na základě vyfabrikovaných obvinění, která se pak prokázala jako lži.

Nebo si všimněme, jak Washington uplatnil svou pravomoc nad  obchodním kontraktem mezi francouzským výrobcem lodí a ruskou vládou. Zde Washington přinutil francouzskou společnost, aby kontrakt i za cenu ztráty miliard dolarů prostě zrušila. Dodejme jen, že v tomto případě šlo Washingtonu i o lekci, kterou svým zásahem udělil Rusku za to, že se nepodřídilo jeho přáním a rozkazům ve věci Krymu.

Zkusme si nyní představit svět, v němž by každá země uplatňovala extra-territoriálnost svého práva. Planeta by  se ocitla ve stavu permanetního chaosu a válečných bitev.

Neokonzervativní Washington prohlašuje, že historie si jej vybrala za hegemona světa, v němž žádné jiné práno než právo americké neplatí. Pouze na Washingtonu záleží. Zákon sám o sobě je nepotřebný, protože Washington často nahrazuje zákon svými rozkazy.

Aneb, jak Richard Armitage kdysi řekl pakistánskému prezidentovi: „Zbombardujeme vás do doby kamenné!“

Představme si, že by tohle řekl prezident Ruska nebo Číny suverénnímu národu.

Nejstrašnějším zločinem vůči ostatním národům je, když Washington unese občany cizích zemí,  přemístí je na Guantanámo na Kubě nebo do svých věznic v Egyptě či v Polsku, kde je v rozporu se svými i mezinárodními zákony mučí. Tyto neslýchané zločiny mimo jakoukoli pochybnost  dokazují, že americká vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.

Když se kriminální neokonzervativní režim G.W. Bushe rozmáchl ke své invazi do Afgánistánu, zoufale se přitom rozhlížel po „teroristech“, kteří by jeho nelegální invazi, formálně představující válečný zločin, poskytli aspoň jakés takés ospravedlnění. Avšak po teroristech nikde ani vidu ani slechu. A tak Washington rozhodil nad svým obsazeným územím letáky, nabízející svým vojenským velitelům tisíce dolarů odměny za to, když nějaké „teroristy“ seženou.

Oni vojenští páni se pochopitelně nedali dvakrát pobízet, zajali kdejakého opuštěného místního chlapa a delegovali ho tam, kam jim leták přikazoval. Čímž jediným důkazem, že „terorista“ je skutečným teroristou a nikoliv nevinným člověkem, se stal ten fakt, že byl vojenským velitelem prodán za slušnou částku vyšší instanci coby „terorista“.

Začátkem ledna byl „svobodnou a demokratickou Amerikou“ po 14 letech mučení z vězení propuštěn Mohammed Ahmed Al-Kandari. Plukovník Barry Wingard, který propuštěného Afghánce zastupoval, prohlásil: „Neexistuje prostě jiné svědectví než to, že jde o muslima, který se v Afghánistátu objevil v nesprávný čas. Což je jako ospravedlnění dlouholetého žalářování něco neslýchaného. A ještě neslýchanější pak bylo jeho mnohaleté mučení, jež z něj mělo vytlouct přiznání k jeho jen domnělým zločinům.“

Neočekávejte, že západní prostitující se média vám fakta, podobná právě popsanému, kdy sdělí. Vždyť nejsou ničím jiným než jen součástí washingtonské kriminální operace.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/01/09/the-proof-is-in-the-us-government-is-the-most-complete-criminal-organization-in-human-history-paul-craig-roberts/
27 Komentářů k P.C. Roberts: Důkazy jsou po ruce – vláda USA je nejkompletnější kriminální organizací v dějinách lidstva.

 1. Ikema Monika napsal:

  Všem těmto zločincům již hodiny odbijeji 12 . Nebudou se moci schovat do děr jako krysí nebudou moc utéct jako divoci zajíci ! Obyčejný lid je bude nahánět a lovit jako divokou zvěř ! V každé zemi na každém kontinentu napáchali se hodně zla- hodně zločinů -bylo utraceno hodně životů !!! Nesmí jim byt nikdy odpuštěno ! Boží mlýny melou pomalu ale jistě !!!

 2. pražská vlaštovka napsal:

  Vlaštovka zdraví Ikemu!!!!
  j.

 3. Ikema Monika napsal:

  Ahoj Jituš já Tebe také ! Momentálně jsem v Tokiu a cítím se zde jako v letadle už 2krát seto tu klepalo a lidi uš na zemětřesení vůbec nereaguji !!

 4. jan napsal:

  Ano,boží mlýny melou pomalu a jistě.
  Prve řadě,by člověk měl dělat dobro a zlo soudit.
  Spoléhat na Boží mlýny,tak už jen v případě,když ti co mají zajistit dobro zklamou.Proto žádné výmluvy zodpovědných neplatí,když nebudou oni konat,bude konat někdo jiný.

 5. Radek napsal:

  Navíc je vidět drahá Moniko Ikemo, že asi vůbec netušíš, co se vlastně ve světě děje, kde se to bere a jakou to má nepředstavitelnou sílu! Jaký to má vůbec obecně potencionál! I já říkám, že na konci toho dlouhého tmavého tunelu jednou narazíme na světlo, ale potrvá to dlouho a do té doby bude svět pravděpodobně v úplně jiné podobě než je dnes! Zpustošený, zbídačený a prakticky bez lidí!

  • Josef Švejk napsal:

   Na konci toho dlouhého tunelu narazíme na betonovou zídku, což vyvolá takové zajiskření v budce, že jeden každý bude mít dojem, že narazil na světlo.

 6. Paul Durham napsal:

  Uplatňovat cokoliv včetně extra-teritoriálnosti můžete pouze na někom, kdo si to nechá líbit.

 7. Definitiva napsal:

  EÚ je poslušný vazal elity USA. Celá politická špička EÚ bola "demokraticky" zvolená, alebo dosadená bez volieb /Komisia, tzv.prezident/.

  Nemecko, dodnes okupované vojskami USA, malo umožnený ekonomický rozvoj a jeho úlohou je riadiť a financovať EÚ a platiť Izraelu výpalné v podobe jadrových ponoriek na mierové účely.
  Merkelová, položidovka po matke, bola vybraná ako ľahko korumpovateľná a vydierateľná persona z bývalej NDR a je viazaná tzv. kancelárskym aktom, t.j. písomným úkonom sa podriaďuje príkazom USA.

  Kto neposlúcha príkazy USA, tomu hrozia aféry s prostitútkami a inými sexuálnymi zábavami, vo vážnych a nevyliečiteľných prípadoch vám vyhorí barak aj so ženou a deťmi, alebo spadne s vami lietadlo, alebo sa zasamovraždíte asistovaným skokom z okna, a pod.

  Najlepšie univerzity sú len pre zasvetených v sekte skull and bonies.

  Dôležité je, že neposlušným ide o život. Štátna elita na čele s Bush st., Clinton a spol. sa zmocnili vlády v USA, zo štátu USA si spravili svoju kolóniu, kde platí len ich zákon a ich príkaz. Ľudský život nemá cenu. Svet ovládli cez FED a centrálne banky spolu s Rothschild a spol., zadlžovanie štátov, firiem a občanov je legálnym nástrojom úžery, finančného otroctva a vydierania.

  Je to preto, že ľudia sú lakomí, chcú život v konzume, blahobyte na úver na úkor zadĺženia svojich detí až pravnukov.

  Takto by vyzeral NWO pod diktátom USA štátnej elity. Našťastie sa to nestane, procesy sú rozbehnuté, idú zotrvačnosťou a USA čaká perestrojka, Bush a Clinton mafie čaká basa a filcky Rotschild a Rockefeller a spol. ponúkajú svetu spoluprácu v Číne a Rusku.

  Na svete nemáte m2 zeme, kde by ste sa mohli uchýliť a žiť bez štátneho násila a teroru, bez konzumu, bez legálnej bankovej kabalistickej úžery. Zem v minulosti už zažila jadrový konflikt a situácia je tak bezvýchodisková, že spejeme do ďalšej jadrovej záhuby a doby kamennej. Politik je násilnický psychopat a hrozí mu jadrový skrat.

  • contumax napsal:

   ondra

   Na tom bych nestavěl, že řekl, že ňákej Saphire mu něco přikazuje...!!!

   Je to samozřejmě samozřejmostí a nedělal bych z něho hrdinu...!!!

   Kdy si už lidi uvědomí, že je to povinnost hájit zájmy svýho lidu...!!!

  • Jaris napsal:

   Definitivo, zidovstvi se dedi po matce, jelikoz matka je jista, zatimco otec nejisty. To je jejich zakon. Proto Merkelovou muzem nazvat pravou zidovskou mrchou.

 8. Jarmila napsal:

  Merkelová není položidovka, ale celá židovka, pokud "zdědila" židovství po matce. Ale velmi pravděpodobné se mi jeví, že je to ve skutečnosti přímo dcera Hitlera. Ten její oficiální životopis jí a jejich předků je neskutečně podivný.

  • Oldaaa napsal:

   Milá Jarmilo,dlouho jsem s timto názorem sám.. Vzhledově,gesty a výrazem při projevech mi mamaMerkel Hitlera připomíná již několik let!!! Někomu to přijde směšné až absurdní,,ale já jsem o tom přesvědčen..

  • Jaris napsal:

   Dcera Hitlera? Hitler byl udajne po smrti v r.1945. Merkelova se narodila 1954. I kdyby bylo pravdou, ze se Hitlerovi podarilo utect z Nemecka a narodila se mu dcera v cizine, jak by ji dopravil zpet do Nemecka a z jakeho duvodu by se chtel zbavit jedineho vlastniho ditete??? Prosim o vysvetleni. Zajima mne to.

   • Jarmila napsal:

    Na Hitlera a Evu Braunovou čekalo uprostřed jezera zvláštní letadlo a tím odjeli do Jižní Ameriky. Hitler prý žil spokojeně až do osmdesátých let minulého století. S Braunovou měl dvě děti, jedno z nich byla Makrela. Braunová prý byla židovka, měla ale světlé oči, Hitler měl přímo modré- takže Makrela má po nich ty modré oči. Také je neuvěřitelně podobná Hitlerově matce.
    Když si přečtete dvě knihy od Dr.Jana Příhody, nazvané: T.G.Masaryk- studie vyvolencovy krycí legendy a Adolf Hitler- Studie vyvolencovy krycí legendy, tak zjistíte, že pro ně není žádný problém vymýšlet falešné životopisy. Je velmi podivné, že se její údajní předkové z Polska přemístili bez problémů do Západního Německa a odtud zase vycestovali do NDR, kde dosáhli vysokého postavení.

 9. ondra napsal:

  Obsah článku.... první vlašťovička..
  Ale stejně ne. První vlašťovku vypustil veřejně do světa, a ten si toho všiml, již krátce po 17/11 2014 prezident ČR Zeman, a to když veřejně vzkázal, po akci červených karet na Národní třídě panu Shapiro - velvyslanci US v Praze, že ten má dveře na Pražský hrad uzavřeny.
  Nikdo jiný, myslím ze státníků v Evropě, a že jich je jako máků, k takovému prohlášení v němž je skrytý jednoznačný jinotaj, a odsuzující politiku a činy USA ve světě, neodvážil.
  I proto nám Zemana ve světě závidí.

  • martin bareš napsal:

   na jinotaje Ondro není vhodná doba. A ti co závidí, nevědí, co činí.

  • contumax napsal:

   Ondra

   Něco jinýho by bylo kdyby ve svý prezidentský pozici, zatlačil na vládu aby některý věci fungovali např. ČR justici... nebo zrušil exekutori...!!!

   • contumax napsal:

    Jaris

    Souhlas, já mu nevěřím ani slovo, už to, že skoro všichni z Prognostickýho ústavu se zachovali jako mafiánská spodina mu mám věřit...???

    Co se za jeho dobu v úřadě presidenta změnilo k dobrému...???

  • Jaris napsal:

   Zavidi Zemana, Ondro? Hmm...

 10. contumax napsal:

  Fašington buď sežere sám sebe anebo bude sežrán jinými...!!!

  • contumax napsal:

   Omyl

   Nejzločinější instituce na světě je Vatikán...!!!

   Ten si používá SSA jako svýho vykonavatele ke svým cílům...

   Pěkně skrytě za oponou...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!