Pepřový sprej – nový spôsob života v Nemecku Merkelovej

Ansturm auf Selbstverteitigungsmittel

Vždy na dosah ruky…. Manergy & Mace 18€ so značkovačom

Teraz, keď sa už privítacie ovácie utíšili – a prinajmenšom niektorí tzv. “Dobromyseľní ľudia” konečne začali chápať situáciu, sa treba spojiť a spoločne hľadať riešenie. Kriminalizácia PEGIDy alebo požiadavka SPD, ich konkurenciu, AfD, kontrolovať ústavou, nás rovnako neposunú ďalej, ako apelovanie na užívateľa Facebooku, aby “nahlásil“ politicky neobľúbené príspevky, resp. ich autorov. Opäť musí zvíťaziť zdravý rozum, ináč pôjde Nemecko ku dnu! Medzitým sme už tak ďaleko, že sa ľudia ozbrojujú. Pepřový sprej je na mnohých miestach úplne vypredaný.

Politické vedenie v Nemecku sa v minulosti natrvalo postaralo o to, aby napäté situácie , ktoré sa ešte stále vyskytujú, nemohli byť brilantne zvládnuté. Masívny úbytok policajných síl sa v dohľadnej dobe nedá vrátiť späť. Úplne nevyhovujúce zákony vedú k nespravodlivosti , ktorá znižuje dôveru v tento štát takmer na nulu. Preto ten únik k seba ozbrojovaniu.

Merkelová chce nechať v platnosti ”celú tvrdosť zákonov“ proti zločincom v Kolíne. Ale akú ”tvrdosť” má na mysli? Podčiarknuté a sčítané, páchatelia nie sú potrestaní. Deportácia je podľa našich zákonov rovnako dobrá ako nemožná a hoci by malo dôjsť k potrestaniu, násilníci a zlodeji sa smejú. Môžu sa “baviť” a predsa zostanú bez trestu.

Politici sú tu na to, aby tvorili zákony, ktoré umožnia občanom žiť v tejto krajine v istote a slobode. Majú moc a povinnosť, zákony – aj tie ústavné – meniť! Nemôžu sa schovávať za už existujúce zákony, to môžu a musia len sudcovia.

Znova a znova sa obeťami moslimského násilia stávajú kresťania. A tieto prípady nie sú “ojedinelé“. Napríklad jeden moslim chcel z náboženských dôvodov zabiť utečenca, bývalého moslima, ktorý konvertoval na kresťanstvo, teleskopickou palicou. 20 iných obyvateľov zabránilo útočníkovi pred útekom.

Alebo: 60 moslimov zbilo kresťana len preto, že sa odvážil v “multikulti Nemecku” zúčastniť na oslave Ramadánu. Keď ho moslimovia chytili, zbili ho. Znova žiadny “ojedinelý“ útok, lebo na jednom “ojedinelom“ prípade sa zúčastnilo 60 páchateľov.

Ak potrebujete ďalšie príklady násilia, aby ste viac neverili na “ojedinelé“ prípady, kliknite tu.

Čo ma naozaj hnevá, je do neba volajúca nespravodlivosť v tejto krajine! Od CDU po LINKE –všetci bijú do PEGIDy a AfD. Militaristické rameno “Dobromyseľných” (krajšie povedané “protidemonštrantov”, zabraňujú takmer každej demonštrácii týchto organizácií. Alebo vpašujú podľa možností niekoľko ľudí medzi PEGIDA – demonštrantov, ktorí tam vyvolajú nepokoje a tak sa postarajú o skreslené správy. Táto taktika sa nazýva podľa „36 čínskych stratégií“ stratégia č.3: “Nožom zabiť niekoho iného”.

Ak ma teraz považujete trocha za podivína, potom si prosím prečítajte tento článok z Süddeutschen.

Je dokázané, že v Nemecku bolo minimálne 42 špicľov, ktorí tu na západe hrali “neonacistov”, a robili rozbroje. Tým mala propaganda NDR argumenty pre ohováranie. Aj príčina revolt v 70-tych – zavraždenie Benno Ohnesorg – bola známy príklad tretej stratégie. Západonemecký policajt, ktorý Ohnesorga zastrelil, bol totiž práve agent tajnej služby NDR (Stasi), ako vyšlo až teraz najavo.

Medzičasom sú “Dobromyseľní ” až po krk vo vode, čo sa týka ich argumentov. Účel svätí prostriedok. Prečo sa nevrátiť k starým osvedčeným metódam? Pamätáte sa ešte na kauzu s RTL-reportérom, ktorý sa tajne vmiešal medzi PEGIDA – demonštrantov a nepriateľsky sa vyjadroval voči cudzincom, čo zase hltavo absorbovali NDR-Panoráma-žurnalisti a potom vysielali.

Pred pár dňami to boli chuligáni…

Tak funguje rozklad podľa tajnej smernice 1/76  NDR, tak ako ho vtedy prevádzala Stasi proti politickým protivníkom a dnes to znova skúšajú protivníci z PEGIDy a AfD. Formy rozkladu sú podľa tejto línie napr.:

“Systematická diskreditácia verejnej povesti, rešpektu a prestíže na základe vzájomne reálne previazaných skutočných, overiteľných a diskreditujúcich, tak ako aj lživých, nedôveryhodných, nevyvrátiteľných a tým rovnako diskreditovaných informácií; cieľavedomé podrývanie presvedčovania v závislosti s určitými ideálmi, vzormi atď.”

Teraz to konečne vedúc politici našej krajiny dokázali, Nemecko tak zničiť, že sa veľa ľudí odváži vyjsť na ulicu len so sprejom.

A vinu na tom nemá len Angela Merkelová s jej bezhraničným pozývacími sľubmi pre všetkých ľudí sveta, ktorí chcú prísť (čo si myslím o tejto spolkovej kanclérke sa hneď dozviete), a tiež nie len zaľúbení “Dobromyseľníci“ s ich privítacou kultúrou. Nie! Vinu na tomto všetkom má znova PEGIDA a AfD.

Tak nepovedal k téme znásilnenia na Kolínskej stanici nič lepšie ani politik ľavičiarskej FDP a bývalý spolkový minister vnútra Gerhard Baum v jednom interviewu v nemeckom rozhlase 9.januára 2016, ako:

“Ak to bude znova hroziť na karnevale, tak som si istý, že sa kolínski Jecken budú brániť. Ináč ako ľudia z PEGIDy. A skutočné nebezpečenstvo – chcel by som ešte raz povedať – je, že sa leje voda na mlyn PEGIDy.

No jo, takí sú práve oni, Dobromyseľní ľudia

Autor: Bernd Hocker

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/bernd-hoecker/pfefferspray-die-neue-art-zu-leben-im-merkel-deutschland.html;jsessionid=7C6495DD419E7E6FB3FA706A4031CE8C

 
8 Komentářů k Pepřový sprej – nový spôsob života v Nemecku Merkelovej

 1. jop napsal:

  citujem: „Politici sú tu na to, aby tvorili zákony, ktoré umožnia občanom žiť v tejto krajine v istote a slobode“
  to myslíš vážne autor? to ti kto povedal takú blbosť?
  keďže neplatí tvoje tvrdenie o politikoch, čo navrhuješ? Dá sa niečo zmeniť pomocou politikov?
  Režim treba zmeniť, kamarát, režim, celý a komplexne

 2. to je jedno napsal:

  Varianty budoucnosti Evropy:
  1. Evropa bude dále za pomoci EU politiků Islamizována
  2. Evropa bude na Islamizaci a zradu EU politiků reagovat – do čela států Evropy se dostanou nacisté, fašisté, klerofašisté – dle lokálních podmínek.
  3. Levicoví politici EU, vyznávající kulturní neomarxismus frankfurtské školy se různými intrikami chopí diktátorské moci v EU státech a budou nadále totalitními způsoby prosazovat své utopické vize (indicie zde již jsou)- tedy budou potlačovat nacionalismus EU národů, tradiční víry EU národů a asi i Islám, demokracii atd. Budou se snažit využívat konfliktů mezi domorodci a nově příchozími k posílení své moci a zavedení společnosti ne nepodobné těm popsaným v Orwellovi či Huxleyovi…
  4. Přijdou desetiletí válek a konfliktů v Evropě, na jejichž konci Evropa vzejde jako zachráněná se svými dosavadními hodnotami, nebo se společnostmi popsanými výše v bodech 1-3. Nebo s nějakou novou doktrínou – jak si přál prý Albert Pike, Evropa i svět přijme čistou doktrínu Satanovu, která bude lidem vyjevena až budou nejvíce zoufalí…
  5. Ostatní varianty jsou málo pravděpodobné – např.: zrodí se nová velmi atraktivní spirituálně-civilizační identita, ke které se všichni připojí (třeba něco nového funkčního z hnutí new-age). Nebo nově příchozí i jejich potomci zcela odvrhnou hodnoty zemí svého původu a beze zbytku přijmou naše současné hodnoty…

 3. Josef Švejk napsal:

  Milí čeští ofčané, demokracie se blíží mílovými kroky, nejvyšší čas zvednout zadek z gauče a jít zakoupit pepřové spreje – dokud jsou!

 4. Karel napsal:

  Než pepřák bych to už chtělo 9 s plným zásobníkem…

 5. Jan napsal:

  MERKEL MUST GO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!