Česká konference – VII. ročník /VIDEO

ceska-konference

Pozvánka: 21. – 22. listopadu 2015 – klášter svaté Voršily, Kutná Hora
Když se podíváme do všech oborů působení člověka, do jeho života a spravování věcí veřejných i lidských už nemůžeme říci, že je za pět minut dvanáct či za minutu dvanáct i přesto, že si tak rádi necháváme čas na záchranu, probuzení, anebo snad na opravu toho, co je v nepořádku a špatně. Česká Konference proto přichází s velkou otázkou: Odbíjí dvanáctá dnešní společnosti? A pokud ano, ptejme se dál: Co přichází? Kudy vede cesta? Probudíme se včas? A proto dejme slovo pozvaným přednášejícím z různých oborů působení člověka, jak oni vidí současný stav ve společnosti, včetně odpovědí na aktuální otázky VII. ročníku České Konference. Vystoupili: Zdeněk Mahler, Tomáš Boněk, Jan Veleba, Renata Gregorová, Petr Žantovký, Irena Žantovská, Jan Schneider, Miroslav Polreich, Marian Kechlibar.
Jeden komentář na Česká konference – VII. ročník /VIDEO

  1. Svobodný napsal:

    To jsou sice hezký slova ale jaké činy za těch 7 let spitování svědomí jste učinili? To je to důležité to nám ukažte. Vy šlechetní lidé co pořád jen debatujete vám tím debatováním právě utekl čas. Mluvíte o lásce a přitom pořád jíte maso a zvířata na jatkách trpí už před smrtí a v podstatě celoživotně. Jejich stres se ukládá v jejich mase a vy to jíte a pak jste sami psychicky zranitelný. Vystresovaný kapři v kádích na vánoce atd. Dobrou chuť. A jak řekl pan Mahler je to všechno o penězích není to o lásce. Ukažte mi jak jeden člověk dokáže zabránit utrpení zvířat. Pan Mahler řekl že nás více dojímá smrt zvířete ale i smrt zvířete a jeho život v utrpení by nás měli dojímat protože jsou to naši souputníci a naši bližní. Bible byla součástí domácností a přitom věříte že země je kulatá. Věda nám nakukala tento nesmysl a díky tomu jsme zapoměli na placatou zemi na nebeskou klenbu nad námi a bezednou propast pod námi a díky vědě nás lucifer přesvědčil že neexistuje a proto se lidé tak utrhli k násilí a jiným špatnostem protože nemají žádnou obavu ze skutečného trestu a prvotní zlo tak zůstavá ve skrytu druhotného zla způsobované člověkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!