Rothschildi se stěhují do Ruska – část 4.

WAG57025c_pogr3Jemen

V tomto státě nyní probíhá občanská válka vyprovokovaná intervencí Saúdské Arábie. Je tu spousta zbraní, spousta lodí a člunů včetně vojenských. Po pádu Saúdské Arábie se z Jemenu stane skvělý konkurent somálských pirátů. Evropa si popláče nad Bab-el-Mandebským průlivem hemžícím se piráty a pak pokorně požádá o nedemokratickou ropu z Ruska.

Saúdská Arábie

Ta se změní v nevelký Svatý islámský stát (od Mediny po Mekku), a to bez Saudů. Pobřeží Perského zálivu připadne Šíitské arabské republice, která vznikne z šíitské části Iráku, Kuvajtu, východní Saúdské Arábie a ostatní drobotiny typu Kuvajt, Bahrajn a možná SAE. Bude se nacházet pod protektorátem a vojenskou ochranou Íránu a později vstoupí do jeho sestavy, protože existenci této ŠAR bude neustále ohrožovat DAIŠ a ochránit ji bude moci jedině Írán.

Jižní části přejdou k Jemenu (nebo Jemenům), pokud tam z anarchie současné občanské války dokážou obnovit svou státnost.

Sever dostane Jordánsko, jestliže samo dokáže odolat DAIŠ a nestane se ještě jedním jí vybojovaným územím. Všechno ostatní získá DAIŠ a k tomu se bude snažit uchvátit pro muslimy posvátnou Mekku a Medinu, jakýsi islámský Vatikán. Ale to jim nejspíš nedovolí udělat.
Jsou možné i přímé vojenské střety mezi Íránem a Saúdskou Arábií, které však druhý z těchto států přivedou k ještě rychlejšímu konci.

Izrael

Určitě bude nový holocaust, na starý už bylo zapomenuto a navíc už vylezla fakta o jeho zveličení. Leviti čas od času snižují počet vykonavatelů svých plánů. 200 – 300 tisíc jich vyřeže DAIŠ a všichni budou židy litovat ještě dalších 50 let. Oni tam už stejně nebudou potřeba. Protože leviti se budou snažit udělat „vyvolený národ“ z – Rusů. Polovina Izraele zůstane na místě (částečně jejich řady potom doplní Newyorkčané), a ti, co mluví rusky, pojedou do Ruska. Manažeři ovládající jak jazyk vládců, tak i jazyk podřízených se přece vždycky hodí.

Izrael se pak stejně jako Sýrie (a možná i Libanon) stane tranzitní zemí pro obchodní trasu Afrika – Rusko.

Turkmenistán

Brzy sem z Afghánistánu vtrhne DAIŠ. Číně se podařilo položit plynovod mimo Rusko a to není v pořádku. Plyn i ropa z Turkmenu musí jít na sever a ne na východ. Není důležité, kdo zachrání Turkmenistán od DAIŠ – Rusko nebo Írán – výsledek bude jeden: suverenitu ztratí stejně jako kontrolu nad nalezišti plynu a ropy. Mimochodem – Turkmenistán je nejpohodlnější cesta pro iránský (z Perského zálivu v podstatě) transport plynu a ropy do Ruska. Ropo- a plyno-vody se laciněji vedou pustinou po břehu moře než v horách Kavkazu nebo po dnu Kaspického moře.

Uzbekistán

Částečně nebo úplně bude okupován DAIŠ. Dlouho. Rusko do toho ruce strkat nebude. Cíl je stejný – izolace přímé (minoucí Rusko) obchodní, ropné i plynové trasy.
Navíc blízkost DAIŠ u hranic Kazachstánu bude stimulovat rychlejší integraci Ruska a Kazachstánu.

Afghánistánu a Pákistánu

Toto bude území neuhasitelných střetů mezi Talibánem a DAIŠ. Chaos a válka. Cílem je neumožnit vznik přímé obchodní trasy mezi Íránem a Čínou, Indií a dalšími blízkovýchodními zeměmi.

Rusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Bělorusko, Arménie

To budou země Celní unie. Před vámi je základ – nové Aliance. Bez ohledu na to, jak se bude jmenovat – třeba Euroasijské unie, nebo jinak, stejně to bude Rusko, i SSSR nikdo jinak neřekl. Dále se připojí i další bývalé republiky SSSR a pak země RVHP, a dokonce i ty mimo ni. A připojí se výhradně z dobré vůle a s písněmi. Protože žít bez Ruska v novém světě bude velmi špatné – OP-kartel to už zajistí.

Ukrajinu zatím vynecháme a situaci zde rozebereme později.

Důležité shrnutí: všechno špatné na světě bude činěno rukama USA, NATO, DAIŠ a dalších. Rusko jen bude všechny zachraňovat a všem pomáhat. Tak to je vymyšlené OP-kartelem. Tak bude růst a šířit se nepopiratelná morální autorita budoucí Světové říše.

Evropa

Evropané příliš zeslábli. Migranti už začali s trochou napětí, ale to ještě nestačí. Brzy Evropanům začne méně konfortní život a poznají, co to znamená tvrdě pracovat, aby nakrmili sebe a své rodiny. A konflikty s Araby a Afričany je budou udržovat ve formě. Evropa a Čína budou si vzájemně přímými konkurenty jako hlavní průmyslová síla na výrobu spotřebního zboží.

Čína mimochodem teprve rozvíjí vnitřní spotřebitelský trh. Až se v každé čínské rodině objeví automobil, představitelé Číny a Evropy budou v recepcích ruských ropných přepravců a Gazpromu nocovat.

Mořské přepravní tepny

Nejprve se vraťme k obrázku č. 4 a pozorně si prohlédněte tuto zajímavou mapu. Tak tomu je dnes. Ale brzo tomu už tak nebude. Bude tomu takhle:

morske-cesty

Rozdíl je na první pohled jasný. Délka severní mořské cesty je okolo 6.000 mil a cesty přes Suezský průplav téměř 13.000 mil. A teď si představte, že rudé moře se stalo velmi nebezpečným pro lodní dopravu (Jemen, Somálsko a ještě další, ale o tom později). – Z toho jasně vyplývá, že z Číny do Evropy je možné rychleji doplout přes Panamský průplav, než obeplouvat Afriku. A teď si představte, že problém je také v Malakském průlivu a v oblasti Panamského kanálu. Výsledek – alternativa k severní mořské cestě prostě není.

V čem je nyní hlavní nedostatek této severní mořské cesty? V těžko předvídatelném počasí a v zalednění. Bez ledoborce se tu v zimě nedá projet, a dokonce i v létě je třeba pozorně sledovat ledovce a ledové kry. A to je riskantní. Proto je i vysoké pojištění – takže nehledě na dvakrát kratší cestu bude asi přece jen výhodnější dopravovat náklady po té delší.

Jenže nyní popřemýšlejte, proč se teď tak aktivně obnovuje severní mořská cesta a proč podlél ní se obnovují a staví nové vojenské základny?

Prý se to děje na ochranu nerostných surovin v ruském sektoru Arktidy. Ale ve světě je přece mnoho nalezišť ještě neotevřených a v daleko příhodnějších přírodních podmínkách… Ve skutečnosti je to ochrana severní mořské cesty. Otázkou je – pro koho?

Piráti XXI. století

Ve světě je jedna zatím ještě bohatá země, jejíž vnitřní měnou zatím ještě mezi sebou platí téměř všechny země světa. Země, která nic tak zvláštního nevyrábí. Kromě zbraní. Země, která téměř úplně postrádá průmyslovou základnu na svém území, a do které nikdo posledních 20 – 30 let neinvestuje. A dokonce i síly jaderného odstrašení za ty roky hodně sešly.

Nové jaderné zbraně už nejsou vyvíjeny a zbývající jsou vyváženy ze země a rozmístěny na zahraničních základnách. Země, která je téměř vyškrtnuta z globální rovnováhy ropy a plynu – břidlicová naleziště dovolují více nekupovat ropu, a pokud tato země prostě zmizí, na ropnou rovnováhu, rovnováhu prodeje a nákupu ropy, to nebude mít žádný vliv.

V této zemi je zhloupnutí vystaveno nejen obyvatelstvo, ale i politici se tu mění na hlavy mluvící blahobytné hlouposti.

No, stačí, přestaňme chodit okolo, všichni jste dávno uhodli, že řeč je o USA.

Takže pro USA OP-kartel připravil novou roli: ze základny světové vlády, světového finančnictví a PR centra budou proměněny – na piráty, na piráty v pravém slova smyslu.

Jak už jsem zmínil, USA byly postupně zbaveny výrobní základny a ponechaly si pouze výrobu zbraní a ano ještě Hollywood a Apple/Google/Microsoft. Ti poslední se velmi snadno vyvezou do libovolné země světa, a to okamžitě, tím spíš, že už mají filiálky v mnohých zemích. Hlavním kapitálem show-byznysu a soft-společností jsou lidé, a ti se přemísťují do kterékoli části světa velmi rychle, stačí je jen vylekat a oni ujedou sami, dokonce za své.

Zdálo by se, že USA mají obrovské zlaté zásoby, které by je měly zachránit po pádu dolarové pyramidy.

Deset zemí majících největší zlaté zásoby (únor 2015) v tunách:

goldstate

I když velká část rezerv zemí Sedmičky – jsou valuty, nikoli zlato:

сколько страны держат в золоте

Ale mnozí experti se domnívají, že i ono zlato fyzicky se nacházející v USA – pokud se vůbec nachází – pak je falešné.

Podívejte se například na toto video:

Dá se říci, že po pádu dolaru bude na USA dost žalostný pohled – boháč, který nežil v reálném světě těžké práce, najednou všechno ztratí; aby mohl přežít, potřebuje peníze, ale aby si je mohl vydělat, budou mu chybět výrobní prostředky. Bude mít jen kulomet a přání žít tak dobře jako dřív…

Zdroj: http://cont.ws/post/177768

První část: http://www.nwoo.org/2016/01/18/rothschildi-se-stehuji-do-ruska-test-medenymi-trubkami-cast-1/

Druhá část: http://www.nwoo.org/2016/01/19/rothschildi-se-stehuji-do-ruska-test-medenymi-trubkami-cast-2/

Třetí část: http://www.nwoo.org/2016/01/20/rothschildi-se-stehuji-do-ruska-cast-3/

pokračování příště…
20 Komentářů k Rothschildi se stěhují do Ruska – část 4.

 1. jop napsal:

  USáci nemajú žiadne zlato, Fort Knox je prázdny, zlato bohvie v akých súkromných skladoch Ročildov a podobných bankstrov.
  Nemecko žiadne zlato nemá, má vraj byť v USa vo Fort Knoxe, ktorý je ale prázdny.
  Taliansko detto.
  Francúzsko detto.
  Rusko neviem, lebo zlato sa nekupuje tak, že si na burze kúpite a pošlú ho poštou na adresu ruskej centrálnej banky. Takže Rusko má určite časť zlata niekde „chránenú“ v londýnskych a švajčiarskych bankách, ktoré ju majú chránenú vo Fort Knoxe, ktorý je prázdny. Koľko má Rusko skutočné zásoby fyzického kovu bohvie.
  Čína v posledných rokoch stále hovorí o tom, ako sťahuje svoje zlaté zásoby z londýnskych bánk do svojich sejfov, takže detto.
  Zlato nemá skoro žiadna krajina sveta, u koho sa skutočne chráni? U svetových bankstrov, v ich súkromných úložiskách.
  Žiadny zlatý rubel, zlatý juan, zlatý dolár nebude, zlato na to žiadny štát nemá.

  Ročildi sa nesťahujú do Ruska, Ročildi majú hlavné základne vo Švajci a v London city.
  Podzemné mestá sa stavajú aj v USA, aj v Austrálii, aj vo Švajci je množstvo podzemných vojenských základní, aj v Rusku si Putin niečo obrovské na Altaji stavia pod zemou, rád tam pustí svojich ročildovských priateľov a oni jeho do Austrálie, ak bude treba.
  Ročildi nemusia utekať do Ruska, im už patrí polovica ruských strategických ťažobných podnikov, patria im „ruské banky“ a.t.ď.

  Článok je veľmi povrchný, nič podstatné nevysvetluje, je písaný na úrovni informačného balastu.

  • Marian napsal:

   Naozaj su rusi taki hlupi, ze kupuju od usa papierove zlato? A myslis si, ze aj to, co sami vytazia je papierove? Papierove rozumej na papieri.

   • jop napsal:

    to čo ťažia to majú, ostatné je papierové,
    možno niečo skutočne doviezli z londýnskych bánk, ale pochybujem

  • to je jedno napsal:

   Zlato si ze Země odvezli UFOni…

  • Ada napsal:

   Ach tak! Takže preto sankcie, blokovanie osobných úverov, zákaz financovania podnikov, predaja zbraní…lebo sú to kamoši? A istotne preto aj Putin prišiel na rokovanie G 20 do Austrálie v sprievode bojovej lode! A tá rotšildovská agentúra rojters preto vydáva také pozitívne správy, samý kompliment Putinovi!Preto ju všetky korporátne novinky preberajú! No, musím to pozornejšie sledovať… Aj o Ficovi idú hnusné reči, už dvadsať rokov – asi si ho rotšildovci pripravujú!

   • Ada napsal:

    Ale máš pravdu, že zlato je u členov FED-u – teda tých istých… veď sú „majitelia“… Lenže členmi sú aj Lazard Bank Paris, aj R. Bank of London, aj Izrael Moses… Takže bude trochu rozprestreté…

 2. Franta napsal:

  Ty oficiální údaje o mnozství vlastneného zlata státy neodpovídá realite. Napr. Cína má neoficiálne 10-20 000 tun zlata a Rusko má mezi 5-10 000 tunami zlata. Podle Karen Hudes (insider, delala ve svetové bance 20 let, nez ji vyhodili za kritiku bankovních machinací) mají banky v USA uskladneno 100 000 tun zlata, samotné USA nemají nic. Dalsích 170 000 tun zlata je uskladneno na Filípínách, dalsích 100 000 na Tchaj-wanu. Velice bohaty je i papez, vlastní totiz 60 000 tun zlata.

  • jop napsal:

   nech je na Zemi hoci aj milión ton uskladnených zlata. To je priemerne 150 gramov na človeka, ale ľudia nemajú zlato, majú ho súkromné banky a ich majitelia.
   Ak prijmú nejaký zlatý štandard, koľko odhadujete mesačný plat v zlate? 2 gramy? 5 gramov? Ak je priemer 150 gramov na hlavu, tak viac to nebude. Takže jeden gram bude možno 500 súčasných Eur, aby to mohlo fungovať. Ale akonáhle začnú zas jedinci zhromažďovať zlato, tak nebude ako ten plat vyplácať v zlate, lebo bude u bohatých jedincov, takže zas na hovno systém, nebude fungovať.
   Ako bude vypadať začiatok platieb v zlate? Ak pápež má 60 tisíc ton, on ho rozdá ľuďom, aby začali kapitalistom platiť v zlate za tovar a kapitalisti mohli začať platiť plat v zlate?
   Celé blbosť, zlato bude fungovať iba na výmenu medzi štátmi, my plebejci dostaneme akurát tak prídelové lístky na jedlo, ako za vojny.
   Žiadne zlato nikto z vás nemá a ani mať nebude.

 3. Definitiva napsal:

  Putin sa vyjadril jasne:
  Globalizácii sa zabrániť nedá, dôležité bude, kto určí pravidlá globalizácie a akú cestu si ľudstvo vyberie.

  Rusko je tou iniciatívou, ktorú svet rešpektuje a pred ktorou si EÚ zakrýva oči, uši a z úst púšťa jed a nenávisť, veď o moc prichádzajú cirkev a dedičné monarchie, odvekí páni sveta, spupní, pyšní, najväčší podvodníci sveta, vid. politicky nekorektné dejiny náboženstiev a biblických zvlášť.

  Povedali iní:
  Ľudstvo si môže vybrať.
  V ponuke je cesta zločincov elity USA, vid Juhoslávia, Ukrajina, Irak, Líbya, Sýria…
  Cesta sociálneho parazitizmu GP na princípoch zdedených zo Starovekého Egypta, otrokársky koloniálny systém, a blahobyt pre vládcov.
  Cesta rozvoja ducha spoločnosti, humanity a ochrany ľudského života, cesta zdravého rozumu, hoc aj Slovanského, definovaného v Koncepcii sociálnej bezpečnosti, http://m.leva-net.webnode.cz/products/prezentace-na-tema-koncepce-socialni-bezpecnosti/

  Niet tej sily, aby bolo globalizácii zabránené. Funguje na princípe prírodných zákonov, tie podmieňujú vývoj spoločnosti, ľudskej aj inej a nie je v moci človeka, aby tento vývoj zmenil, prírodný zákon funguje mimo vôle človeka.
  Človek môže zákon poznať a žiť v súlade s prírodou a kozmom, alebo ho nepoznať a zlikvidovať zdroje a ľudstvo na Zemi.

  Osud Rothschilda, Rockefellera a spol. môže byť rôzny, oni sú len finančný zločinci a nie GP, napriek tomu môžu slúžiť dobrej veci skôr ako odídu z toho sveta, napr. že odstránia chudobu vo svete svojim, štátom ukradnutým zlatom.

  Proti zjednotenému ľudstvu nezmôže nič žiadny GP ani mimozemšťan, môžu len človeka zabiť. Lenže ľudstvo sa nikdy nezjednotí, ani rodina nevie byť súdržná, preto je ľudské stádo vydané napospas vodcom, politikom, zločincom a násilníkom, jedným slovom PSYCHOPATOM,
  čo je diagnóza všetkých ľudí, čo sa dostanú k moci.
  Ľudské stádo má v génoch zakódované stádové správanie, bez vodcu neprežije, rozháda sa každý s každým až do posledného človeka na Zemi a ten zomrie od žiaľu.
  Vodca stáda sa k moci menuje sám a ľudia sa nebránia, to je gén ľudskej skazy, funguje už tisícročia.

 4. Vaclav Pražák napsal:

  To je věda,Rothshildi se stěhují do Ruska,dělají to celou dobu,cestují po planetě a jdou tam kde jsou příležitosti k investicím a poté co Rusko dokázalo že NATO nemá šanci je napadnout a tudíž jsou investice v Rusku bezpečné tak se tam bohatí židé ale i bohatí Arabové-muslimové pohrnou,tady s toho dělají vědu na díly.A to se ještě zdejší náckové nedozvěděli že pan Putin pozval do Ruska všechny židy(i chudé pracující)pronásledované v Evropě,protože jsou nejvíc ohrožení od války a to díky muslimům ale i náckama.

  • Jan Jinsky napsal:

   Zatím to na velké stěhování nevypadá. Spíš na problémy s rozpočtem v Rusku. Ropa jde pořád dolů a rubl je na novém minimu. Takže Rusové asi budou mít jiné starosti než Rothshildy.

 5. Paul Durham napsal:

  No když rudí bolševici v padesátých a šedesátých letech prodávali us imperialistům titanové plechy a profily na zbrojní výrobu proti sobě, tak věru předjímali Klausovské : neznám špinavé peníze. No třeba jim to pámbů posvětil – dodatečně. Jak protokolární :-)

 6. Bogus Sobotka - ekonomicky analytikpp napsal:

  A tenhle znate?

  Hlášení počasí v Moskvě: Padá sníh, ropa i rubl :D

 7. KAROLkos napsal:

  Jinsky a Sobotka su dvaja mentalne retardovany jedinci, jeden zemak druhy zemak:-)

  • Tomax napsal:

   Asi tak, při vědomí toho, že ČR nemá zlaté rezervy vůbec, bych se moc Rusku nevysmíval, ale co chceš po tupcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!