Vídeň: Důstojíci vyhlásili vzdor politikům

Bildschirmfoto-2016-01-20-um-08.17.01-696x390Mnozí s nimi už nepočítali, ale teď se hlásí ke slovu. Důstojníci rakouské armády už nebudou mlčet! S nově vzniklou platformou (Plattform) ,,Opevněné Rakousko“, poukazují na nebezpečí zcela pomýlené bezpečnostní politiky. Závěr: Bezpečnost je na ,,nejhorší úrovni“, politika se dívá stranou a armáda je politicky využívaná k tomu, aby prostřednictvím škrtů byla nečinná a rozbitá.

Ve videoklipu, který byl zveřejněn 20.1.2016, hovoří důstojníci jasně. Kromě plukovníka Siegfrieda Abela a šéfa sdružení důstojníků v Rakousku plukovník Erich Cibulka, také hovoří generál Günther Greindl. Ten podstatně spoluvytvářel vývoj ozbrojených sil, zastupoval rakouskou armádu u mezinárodních institucí, je zakladatel a prezidentem ,,Spolku rakouských příslušníků mírových sil“ a je držitelem Čestného odznaku Za zásluhy o Rakouskou republiku. Je pravděpodobné, že se ministerstvo obrany a federální vláda může prostřednictvím této aktivity důstojníků, dostat pod velký tlak.

Ve videu důstojníci detailně zdůvodňují své kroky. ,,Jako vojáci rakouské armády, sloužíme naší zemi. Děláme tuto službu s hrdostí a přesvědčením po celá desetiletí.“ Nebezpečí se ale zvětšuje každý den. Konflikt východ-západ mezi Ruskem a NATO, terorismus v Evropě skrz ,,Islámský stát“ a nekontrolovatelná masová migrace milionů lidí v Evropě, celou situaci charakterizuje. Velké části politické scény na takové hrozby z ignorance a klientského myšlení nebude brát zřetel. Nejen armáda byla plánovaně zničena, ale i ,,domobrana občanů“ je systematicky likvidována a zesměšňována. Proto nyní vojáci budou muset mluvit a jednat. Prostřednictvím, doslova ,,zdegenerované obranyschopnosti“ je ,,nejvíc ohrožena bezpečnost naší země a jejich obyvatel.“

Kromě zhodnocení ozbrojených sil a jejich obranyschopnosti, je nutné efektivně zabezpečit hranice. Vojáci už nebudou déle mlčet a shodují se: ,,Chceme akceschopné a suverénní Rakousko. Chceme bezpečnou budoucnost pro naše děti a vnoučata.“

Video:

Další informace: http://www.wehrhaftes-oesterreich.at

Rakouský časopis se sídlem v Linzi s názvem Info-DIREKT přináší alternativní informace, které hlavní média zamlčují nebo falšují. Je 100% nezávislý a není nikým řízen nebo financován.

Zdroj: http://www.info-direkt.eu/offiziere-leisten-widerstand/
78 Komentářů k Vídeň: Důstojíci vyhlásili vzdor politikům

 1. Filip Šimek napsal:

  Bravo, jen tak dál. Jsem zvědav, kdy je vyloučí z armády a zavřou.

  • Jojak napsal:

   Otázka znie či to nie je plán v pláne vyvolať strach za pomoci politikov ktorý sú len bábky aby boli občania EU ochotný prenechať vládu nad krajinami pod správou ozbrojených síl ktoré sú ... povedzme si to otvorene tak isto len niečou bábkou.

  • jidrab napsal:

   Naše armáda, kde je? Proč nejdou hlídat hranice? Německo nám sem bude strkat nepřijatý azylanty.

   • Lara napsal:

    ...konečne, že sa Rakúski vojenskí velitelia si uvedomujú to neskutočné nebezpečenstvo, čo nám všetkým v EU pripravila šialená angela...je len otázkou času, kedy začnú odmietnutí migranti, vykázaní z Nemecka,nekontrolovane r o z l i e z a ť po celej EU ...a je každý naivný, kto si myslí, že to krajiny V4 nepostihne... takže najvyšší čas na PLOTY a aj armádou strážené hranice...Schengen už padol!!! ...každá krajina sa musí SAMA ubrániť, pred agresívnymi migrantmi...

 2. koloděj napsal:

  Koukam na generála, a chybí mu jarmulka. Žeby si uvědomovali, že ty šílenosti, co se dnes dějí, předznamenávají konec jevrejů v jevropě ?

  Opět budeme hrdinně bojovat za přežití těchto generálů ?

  Neříkám, že ta výzva je špatná, asi bychom si měli vytvořit vlastní řídící platformu, jenže my toho buď nejsme schopni, nebo ty naše vůdce pobijou jak Doněcké.
  chjo

 3. petr napsal:

  Pane Jinsky, co byste vytknul tomuto prispevku?

 4. Všímálek napsal:

  Tak proč něco tedy neudělají? V Turecku v 20. stol. zasahovala armáda a přebírala iniciativu vždy, když se pol. reprezentace snažila vést zemi do záhuby. I když nepochybně tuhle reprezentaci si zvolili, a to opakovaně, voliči, takže by jednali proti jejich zájmu, to je na druhou stranu také pravda.
  Ještě jedna věc: nezdá se vám, že různé demonstrace na náměstích, je způsob 19. století a proto je tak neúčinný proti režimu 21. století? Kdy už opozici dojde, že nemůže dojít k účinnému výsledku vůči sofistikovanému režimu způsobem z 19. století?

  • Paul Durham napsal:

   Tak proč něco tedy neudělají?

   Protože evoluce, dnes se v eurozóně "bojuje" ústy slabých a zdegenerovaných.
   Až tato větev evoluce zkrachuje v krvi, nastane opět doba silných.
   Tělesně i duševně - to je příroda. Žádné papíry s razítkem :-)

 5. Mayor Drack napsal:

  Bravo bravo a ještě jednou bravo....
  Však chceme-li přežít ve zdraví,budeme muset vzít zbraň do ruky.
  To už musíme vzít jako fakt..a čas běží...

 6. oskar napsal:

  Taky na mě působí jako důstojníci v záloze. Ti aktivní by si netroufli, z důvodu propuštění. Nicméně jediné, co může zachránit normální lidi, je vojenský převrat. Mimo HU,PL a možná SK jsou ostatní evropské politické elity jednoznačně pro zamoření imigranty. Náš Bohuš dnes prohlásil, že imigranti nejsou žádná invazivní vojska. Přes vše, co můžeme dnes pozorovat na západ od nás, nám říkají...buďte v klidu, přijímat budeme, bezpečnost vám nezaručíme a vy se bránit nesmíte. Kdo se upíná na volby nebo na demonstrace...když myslíte. Jediná demonstrace, která má smysl, je zakončená pádem vlády a obrodou národa.

  • Jan Jinsky napsal:

   Vojenská diktatura mi nepřijde moc vábné řešení

   • Marian napsal:

    Jinsky, ale je to najlepsie riesenie z tych zlych. A dobre uz nie su.

    • Jan Jinsky napsal:

     Nemyslím si. Opět panikaříte.

     • napisy napsal:

      Nemohol by ste povedať tým obetiam v Paríži, že panikária?

      • Jan Jinsky napsal:

       Problém je, že teroristickému útoku nezabrání ani vojenská diktatura - viz Egypt.

       • oskar napsal:

        Problém Egypta...problém muslimů všude, kde jsou. My tady řešíme, že muslimy u nás nechceme, čímž předejdeme teroristickým útokům. Co je lepší, přijatelná prevence nebo drastická léčba?

        • Jan Jinsky napsal:

         Diktatura neebi prevence. To je konecna

        • Petr napsal:

         Jinský je ukázkový troll.
         Nediskutujme s trolly!!!
         Už to tu bylo řečeno nejméně tisíckrát.

        • Jan Jinsky napsal:

         Petře a v čem jsem troll? Že řeknu o těch důstojnících, že jsou v důchodu? Nebo že nejsem příznivcem vojenské diktatury? Tady je za trolla označen každý, kdo nesežere předkládané články i s chlupama.

        • Marie napsal:

         Pekne jste jinskemu naletel...bohuzel.

         Teroristicke utoky organizuje Izrael, jestli to nevite, a to uz hodne dlouho. At vezmeme 9-11 v NY, nebo Londyn, nebo Pariz...je to jejich prace. Na muslimy se to pouze svadi, a dluzno rici, ze je k tomu I pouzivaji.

         Musite chtit videt, kdo to organizuje a plati...

        • Marie napsal:

         PRO PETRA: ANO, jinsky je ukazkovy troll. Vzdycky stoci diskuzi jinam a hlavne tak, aby odvedl pozornost od podstaty, totiz od vinika.

         Kope tady za zidy, jimz sam je, ano je to zidak. S malym z, nikoliv s velkym, protoze ti nekopou za sionisty, jako to dela tento zmetek...

       • Jenda napsal:

        souhlas chyba je v politickém zadání, v chybné definici problému. Vojáci dnes neví s kým bojují a proti komu. Proti čemu? Nebezpeční nejsou muslimové - nebezpeční jsme my sami sobě, jak o tom svědčí i tato diskuse. Postřílet migranty není řešením. Integrovat také ne. Jsme ve válce s IS a prohráváme hybridní válku. Nepřítel nás nutí k pocitu viny. Němci ho mají od konce války. Nejsme povini přijímat všechny migranty. Musíme vyhrát válku /spojit se s kýmkoliv/ a potom diskutovat. Jenom ne jako Bandera. Jako Svoboda a Beneš.

        • proud napsal:

         Jendo,kdyz napisu ze si za vsechno muzeme sami,protoze bez nas to nejde,taky me narknes ze vyvolavam "pocity viny"? Pocit viny tohle muze fungovat tak na "ovci",na rozumnyho cloveka urcite ne,protoze ho stavim pred fakt a jasne nazvanej problem,kterej je potreba vyresit,a rikejte si co chcete,tentokrat to Jinskej trefil,ze resit to samostatne vojensky je hloupost,dodam k tomu jeste,ze sebevrazda na kterou se dokonce primo ceka!Samozrejme ze situaci musime vyresit my "mrnavy" odspoda,protoze kapri si svy rybniky sami nevypustej,ale ne jako jeskynni muz s klackem v ruce.Uz jsem to psal nejednou,ze s prakem jsi proti kulometu k smichu.Ale smich vzapeti prejde kazdyho nepritele,schvalne pisu kazdyho,kdyz nejsme ani schopny na nej urcite ukazat prstem,jamkmile dojde na "obcanskou neposlusnost" spocivajici v tom,ze si sami vybirame co udelame a zadnej zakon ani vlada nas nedonuti delat nic z toho co nechceme,ani zpusobem kterej by chtely.Ovsem chce to vic nez jen kecy a rozdelenost,chce to jednotu,vzajemnou pomoc,osobni statecnost a koordinaci.Pak nemuze nic jit spatne a nepotrebujes zadnou zbran a krveproliti,ani diktaturu kohokoliv.Jde jen o to se dokazat domluvit a udelat plan,dodrzet ho a preckat nejhorsi,a hlavne "MAKAT!",ale na svym spolecnym pro vsechny,ne na zisku pro nekoho.

      • Marie napsal:

       Ja vam vysvetlim, co je poslanim trola pod nickem Jinsky: udrzovat lidi v klidu, ze se nic nedeje, ze je nam dobre, zkratka kope za sionistickou vladu. Dela to vycurane, a sice tak, ze kdyz nekdo navrhne nejake reseni, tak odkeca navrh nebo napadne navrhujiciho. Ze mne dela krvelacnou zenskou jenom proto, ze tvrdim a trvam na tom, ze je nejvyssi cas zakrocit a organizatory, tj. VLADY, zneskodnit! Ty vlady totiz jedou v tech teroristkych utocich spolecne se sionisty a dukazem vam budiz, ze po kazdem teroristickem utoku pod falesnou vlajkou jsou vladami vyprdnuty zakony ne proti teroristum, ale proti lidem, tj. aby se nemohli branit.

       A toto presne provadi jinsky tady... tlaci lidi k necinnostsi, nebraneni se a podstrkava jim priblbla a nelogicka reseni, jako napr. nepanikarit!

       Jednou vetou, dela vse pro siozidovskou vladu, aby ji obhajil a lidi ovlivnoval co nejvice od radikalniho reseni problemu.

       Jde o cas. A hodne. Lidi museji se zvednout a udelat akci hned, protoze bije dvanacta.

       Tady ti dustojnici to vedi. A je potreba, aby se zvedli predevsim oni a se zbrani v ruce lidi ochranili pred jejich vladami! Shodit a prevzit moc vojensky, vyhnat privandrovalce a bude po valce!
       A samozrejme skonci I ty falesne teroristicke utoky, organizovane siozidy z Izraele...tak to je.

       • Paul Durham napsal:

        1*****

       • Miki napsal:

        Nečekat na ostatní,co nejdříve se dát na stranu Ruska.Lehké to rozhodně nebude, cena bude vysoká.

       • proud napsal:

        "A toto presne provadi jinsky tady… tlaci lidi k necinnostsi, nebraneni se a podstrkava jim priblbla a nelogicka reseni, jako napr. nepanikarit!" ............A v tom ma zrovna pravdu! Vzdyt si vezmi klacek,kolem sebe hordu nadsencu a jdi na ne,presne vim jak dopadnes,a je lhostejny jestli vas bude 20,nebo 20 tisic!!! A kdyby to nakrasne udelali vsichni a vsechno jste rozsekali,a vsechny......CO POTOM???? Pak se pustite do sebe kdo bude reditel a kdo namestek a kdo vas bude zivit? Tak to presne tady je od zacatku veku!!!Sama divoka revoluce kterou pak driv nebo pozdejc nekdo zblajzne a z lidi si nadela otroky!Tohle neni reseni!

        • Marie napsal:

         Ty jsi cvok? Ja uz jsem tolikrat psala, ze se musi domluvit jisteni zvenku a predem pripravit postup i lidi, a ty na mne vyjedes s najakymi klacky v ruce?

         Uz vloni to chtelo zorganizovat policajty a zalozaky a vyslat par lidi do Moskvy. Lidi to mohli podporit dopisy, a klidne anonymnimi, pokud by se bali.

       • proud napsal:

        " Shodit a prevzit moc vojensky, vyhnat privandrovalce a bude po valce!".............a velet ti pak bude general Nedelka,neni to stejny jako premier Sobotka? :-)))))))))))))))).Boze jak jsi nadherne naivni a jak kratkej mas dohled:-)

        • Marie napsal:

         Proude: kratky dohled mas ty, protoze dal ani videt nechces, promin, ale chovas se jako male dite...

         A vis co, nedelej nic, jen tady pis, jak nic nejde, jak jsem kratkozraka..

    • oskar napsal:

     No, našlo by se...https://www.facebook.com/stopimigraci/videos/897796153643157/
     Ale to se nám, jako poslušné kolonii Německa pod pevným vedením kolaborantské vlády nikdy stát nemůže. Nás zachrání jen úplný rozpad EU po odchodu VB, nesmí to ale trvat dlouho. Pak semknutí V4, uzavření jejich hranic,vystoupení z NATO (raději neutralitu a ekonom.-politická spolupráce V4), rozvíjet ekonomickou spolupráci s Ruskem (plyn, ropa). Raději přijímat ukrajince, kteří se začlení a pracují, muslimům pomáhat jen na jejich území (ekonomicky). NELZE s touto vládou!

     • gandalf napsal:

      To myslíš semknutí V4 pod taktovkou Polska, nebo revize Benešových dekretů jak požaduje Maďarsko? Děkuju nechci!

      • oskar napsal:

       Předsednictví Visegrádské skupiny je vždy na 1 rok, na třídačku. O nárocích Mašarska pochybuji, za to si momentálně cením jak jeho, tak polského postoje k imigrantům. Jsem přesvědčen, že pod taktovkou Německa dojde na 100% k obojímu - jak kvóty imigrantů pro nás, tak nároky sudeťáků.

       • oskar napsal:

        O nárocích Maďarska...

       • Ada napsal:

        Orbán povedal - loď je plná. Zato Fico - n nesúhlasíme s kvótami a nebudeme prijímať emigrantov - iba ak sýrskych kresťanov a to len počte aký si sami určíme, aký zvládneme. Orbán má pohodlnú väčšinu, Fico možno tiež,ktovie, je pred voľbami. A proti nemu sú všetky médiá. Tak kto je odvážnejší? Poliaci sa po zmene vlády (a veľkej demonštrácii) napokon pridali

        • Ada napsal:

         Štáty v núdzi sa dohodnú. Aj V 4. Skôr mám pocit, že s Poliakmi vzhľadom na ich US orientáciu to bude menší problém.

   • to je jedno napsal:

    To nikomu. Jenže nezvládnutá uprchlická kalamita a nezvládnutá globální politika EU reprezentantů způsobila, že se náš politický prostor stal velmi nestabilní a budoucí vývoj je nevypočitatelný. V budoucnu se může dít cokoli a v úvahu připadají různé scénáře dění - a bohužel jeden je horší než druhý. Třeba v Dojčlandu zde na tomto webu oslavovaná německá AfD prý má ve volebním programu splnění požadavků Sudetských Němců vůči nám. Viz. https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/01/20/uprchlici-xxxii-evropske-elity-zacinaji-uvazovat-o-tom-co-kosa-psala-uz-pred-pul-rokem/ Islamizace Evropy se může prudce zvrhnout ve fašizaci a nacifikaci či v klerofašizaci států kontinentu... - takové to vyhánění Islámského čerta nacistickým dáblem... Napadají mě ovšem i další scénáře, které nejsou radostné - a všechny souvisí s dlouhodobým demokratickým deficitem EU, kdy politici neplní volební sliby a politiku dělají dle neomarxistických ideologických koncepcí...

   • tora85 napsal:

    Jinsky, toto je jediny zpusob jak situaci otocit. Neni mozne aby se neco zmenilo, pokud za systemovymi loutkami stoji armada a policie. V USA to vedi, proto je uvnitr preferovana FEMA, Academi. Proste soukrome armady, ktere nebudou mit problem strilet do americanu, protoze to maji dobre zaplacene.
    Jedine vojensky prevrat. Osvicene veleni armady a poliecie, s dosazenou vladou odborniku.

    • Marie napsal:

     On to vi, a prave proto vas od tohoto reseni odrazuje. On kope za svou sionistickou vladu, ktera neni nase, jak si lide mysli... neni. Je to samy siozid, jestli mate oci otevrene, tak to vidite...

     • Jan Jinsky napsal:

      Pokud nekdo chce vojenskou diktaturu, je to jeho vec. Ja budu proti. A dekuji za rozbor Marie - jako obvykle trefa :D Jen nevim do ceho.

      Pokud chces burcovat, tak musis prijet. Pres prispevky z Mexika na minoritni web to nezvladnes, obavam se.

  • Ada napsal:

   .. a možná SK? To ste nevideli tie demonštrácie v Bratislave - hneď po "schválení kvót" v EU? Beňová si vyslúžila skandované meno...no až mi jej bolo ľúto...

 7. Luko napsal:

  Dobre - to je za 3 teraz tu, veľmi dobre - to je za 2 by bolo, keby sme takýto hlas počuli z Nemecka a Francie. Výborne - to je za 1 by bolo, keby takto prehovoril niekto z Pentagonu. :-)

 8. nazdar napsal:

  Ve starém Římě, když byla země v nebezpečí, tak senátoři předali veškeré pravomoce tyranovi, který měl úkol, nebezpečí zlikvidovat. Lépe to asi nejde. Samozřejmě se ti senátoři klepali strachy, zda tyran po splnění úkolu, rozpustí armádu a vrátí vládu do jejich rukou. Samozřejmě, že to vždy neudělali. To je život, jistoty žádné. P.K.

  • Jan Jinsky napsal:

   Tyran byl v Řecku. V Římě to byl diktátor a moc slavně to nedopadlo. Sulla si to vzal na několik let a Caesar raději doživotně... a pak už byl císař

  • nazdar napsal:

   Jan Jinský asi máte pravdu, četl jsem o tom už před několika desítkami let. Ale v každém případě, bych v tom viděl poučení, že není dobré, nechat zajít ohrožení země moc daleko a říkat si, ještě je to dobré. Při pozdním řešení situace, už jsou k dispozici, jenom špatná řešení.

 9. Ikema Monika napsal:

  Dobrý ráno Rakousko ! Příklad jsi vzít od Švycaru! Osobně jsem chodila každý měsíc na tři dni trénovat jako každy jiný Švýcar když dosáhne plnoletosti ! Mělo by se zavést pro všechny země v Evropě ! Pak by jsi na vás migranti nevyskakovali ! A ještě něco! Švýcarsko nemá armádu ! Švýcarsko je armáda !!!

   • jop napsal:

    Svarog
    Švajčiari sú ozbrojení a nacionalistickí iba preto, aby bránili ročildovcov. Preto im bolo dovolené každému mať zbraň u seba doma, aby vedeli brániť nie tak seba, ako toho ročilda, ktorý tam má sídlo. Švajčiari budú umierať na hraniciach, lebo pušky dostali od štátu, ktorý sa vytvoril na peniaze v bankách patriacich ročildom.
    Švajčiari budú brániť švajčiarsko patriace ročildovcom. Lebo sú rovnako blbí ako my ostatní, nechápu o čo ide a vymývajú im mozgy nacionalizmom, že budú brániť seba.

    • Paul Durham napsal:

     Třeba mají "ročildovcov" rádi. Takže, když se staví za své zájmy, sfouknou ty "ročildovcovské" z jedné vody na čisto.
     Nebo mají podle vás vše, co je je jim drahé dát negrům ?
     :-)
     Protože si to přejete ?

     • jop napsal:

      durham, zas len kecáš.
      Ja som nikde nežiadal, aby Švajčiari niekomu niečo dali, ja len tvrdím, že Švajčiari budú brániť ročildovcov, preto im bolo dovolené ako jedinému národu v europe byť ozbrojený. Len preto, že tam má jednu z hlavných báz ročild and kompany.
      J si prajem, aby sme ostali ozbrojení aj my, ale komunisti nám nedovolili byť ozbrojení, a ani kapitalisti nám to nedovolili.
      Chlape, netrep do vetra.

      • Paul Durham napsal:

       No vidíte, že to jde, vyjádřit se zřetelně. Kromě první a poslední věty souhlasím. :-)

       Jen váš výrok "komunisti nám nedovolili byť ozbrojení, a ani kapitalisti nám to nedovolili " se nebude líbit mnohým ideálistům, neboť já ho chápu tak, že obojí má stejný zdroj. Mimo jiné, je to zvláštní, že , to nedovolení ozbrojení, ta nedůvěra ve voliče...

       • Paul Durham napsal:

        A dotaz jako nášup : co myslíte pane "jop", takový třicetiletý Švýcar s rodinou a kvérem ve skříni , co bude řešit , že jde bránit sebe a svůj způsob života nebo jakousi korporaci, až mu bude příkladně mlátit na dveře banda negrů ?

       • weissbach napsal:

        Ale oni nám věří a mají nás rádi a to odzbrojení je pro naše dobro. Kvůli kriminalitě a terorismu...
        Přece!

  • securiti napsal:

   tak k tomuto sa prikláňam, toto je svätá pravda, poctivo sa tam trénuje a bez odvrávania, je to vecou národnej hrdosti a to viem o čom hovorím

 10. ochránce napsal:

  Konečně se pohly ledy.To samé musí zaznít u nás.Ozbrojujte se.Domlouvejte se se sousedy a přáteli na tvorbě domobrany.Dostali jsme trochu času tak ho nepromarněme.Choďte na demonstrace a nebuďte tak pesimističtí.Jakmile zavře Německo a Rakousko hranice,tak to začne.Nehledě na to,že Sobotka a jeho kolaborantská vláda nás dávno prodali.Pochopte už všichni konečně,že bez demonstrací,mohutného lidového hnutí a ozbrojeného převratu za pomocí našich vojáků,přestane tahle země existovat.Vás i vaše děti čeká otroctví a smrt.Jedná se o naši existenci.Pokud půjde proti demonstrantům naše policie,tak bude muset počítat s následky.Stejně jako v USA.Už se nedáme bít ani zatýkat,jenom proto,že pár hňupů a vlastizrádců má moc.To musí skončit.Ale myslet si,že ono to nějak zase dopadne,hlavně,že máme klid,tak to je ticho před bouří.Bude celoevropská revoluce.Jinak zahyneme.A,až zvítězíme,dobře si pamatujte ty zrůdy,které nás prodaly za mísu šošovice.Budou všichni zrádci tvrdě,ale tvrdě potrestáni,aby věděli budoucí politici,jak dopadnou,jestli zradí svůj lid a národ.Teprve potom si můžeme oddechnout.Pochopte,že ty hnusné zrůdy budou hájit imigranty proti nám stejně jako v Německu,Švédsku a jiných zemích.Volby nic nevyřeší.Referendum?K smíchu.Než ho vybojujem tak už dávno budou miliony lidí mrtvých.Přemýšlejte.Dostali jsme trochu času,abychom na okolních státech,hlavně v Německu,viděli,že politická kolaborantská elita udělá vše,aby nás zničila.Bez boje to nepůjde.Pokud to neuděláte,tak radši emigrujte do Ruska,nebo postřílejte vlastní děti,abyste je ušetřili páření se s černochy a kriminálníky.

  • oskar napsal:

   Jako by jste mi četl myšlenky :-) Jen mám obavu, že to nedošlo dostatečnému množství lidí...

  • Jan Jinsky napsal:

   Ochránce, tak jdi za sousedy a tohle jim pověz. To je pořád dokolečka dokola "Už panikáři jedou, už panikáři jdou"

  • weissbach napsal:

   "Jakmile zavře Německo a Rakousko hranice,tak to začne.Nehledě na to,že Sobotka a jeho kolaborantská vláda nás dávno prodali."

   To je naprostá realita! Problém je jeden: Stále to nedochází ani těm, které děsí současná invaze. Stále nechápou, že to není přechodné pominutí smyslů Obamy, Merkelové, Sobotky atd., ale krutý a nemilosrdný plán našeho vyhlazení.
   Doporučuji všem, kdo nemají na krku věšák na čepici, aby si bedlivě všímali, jak to chobotnice zrychluje, jak mají napilno... A rozhodně s rozmisťováním jednotek a operačních center po Evropě nepřestanou. Jsme na řadě a odpor bude lámán všemi prostředky. Vláda jedná zcela nepokrytě za našimi zády a má zadání, které bude plnit. V tom mezi Sobotkou a Merkelovou není rozdíl. Kdo doufá, že to sem nepřijde, že to nějak dopadne a že dostanou rozum, ten blouzní v horečkách.

   "Choďte na demonstrace a nebuďte tak pesimističtí.Jakmile zavře Německo a Rakousko hranice,tak to začne.Nehledě na to,že Sobotka a jeho kolaborantská vláda nás dávno prodali.Pochopte už všichni konečně,že bez demonstrací,mohutného lidového hnutí a ozbrojeného převratu za pomocí našich vojáků,přestane tahle země existovat.Vás i vaše děti čeká otroctví a smrt.Jedná se o naši existenci."

   Souhlasím, ale to je právě ten problém. To si vypočítavý mozeček nedokáže dát dohromady a čeká na to jak to dopadne, aby se do něčeho nenamočil, musí myslet na to kam pojede s rodinou k moři, nějak to dopadne i bez něho. Takže stále ještě málo lidí a ne dost chápe oč tady jde. Viz text výše, stále není dostatečně jasno v hlavách, že je to konečná. Finito. Buď a nebo. A dokud tohle jasné nebude, ledy se nehnou a vlak pojede dál.

  • proud napsal:

   "Konečně se pohly ledy.To samé musí zaznít u nás.Ozbrojujte se.Domlouvejte se se sousedy a přáteli na tvorbě domobrany.Dostali jsme trochu času tak ho nepromarněme."........Domobrana je urcite dobra vec,nepritel,nenepritel,i proti "domacim" kriminalnikum.Akorat bych si neplet domobranu a soudce lynche,vsechno ma svy pravidla,i noseni zbrane a zachazeni s ni,nemluve o tom kdy a jak ji pouzit!

   • Marie napsal:

    Ozbrojujte se?? A k cemu!!! A proti komu? Copak nevis, jak jsou amici ozbrojeni a je jim to k nicemu???

    Dneska jsem cetla, jak v San Francisku svazeji bezdomovce do lagru. A kdo ma zbran, tak mu ji seberou.

    A privandrovalci? Z Nemecka ctu, ze ISISaci jsou mezi nimi a hlasi to hned nekolik mest ( a kdo myslis, ze zorganizoval ten Kolin a co byli ti zmrdi zac...). Ted se budou premistovat z Nemecka i k nam a budou z nich vladni agenti, samozrejme dostanou zbrane. A ty se chces proti nim branit? To si neskrkne nikdo !

    A jeste jedna novina: V senatu uz je zakon, ze USA budou moci poslat proti tzv. ISISu vojsko do kterekoliv zeme! A kdykoliv! Takze pak staci par zinscenovanych akci a pojede to proti nam ve velkem, pak uz nema cenu proti vlade delat ani kulove, bude pozde.. a je to otazka par mesicu, kdy se valka rozjede ve velkem!

    Vis, jak je to s potapejici se lodi? O krysach na ni nikdo ani nevi, ale kdyz se zacne potapet, tak ty utikaji jako prvni. A co vidis? Z Francie ( nejen, ale nejvice ) utikaji zidi vic jak z Ukrajiny, z USA taky. Smer Rusko, Argentina a dalsi.

    V Recku krati duchody na polovinu a v USA je navrh je uplne zastavit, cely socialni system zrusit..

    A Trump se proti tomu postavil, a tak sbira ohromne body do voleb.. proste valka nabira na obratkach a drive nez bomby nad hlavou uvidis obcanskou valku a narustajici masakry obyvatel...

 11. Ivan napsal:

  To jako myslis, ze ti mladsi maji vetsi zkusenosti? Vis kolik bylo Kutuzovovi, kdyz vymyslel strategii proti Napoleonovi? 85.

 12. Lara napsal:

  ...je hrozné, že jediná šialená žena, má PRÁVO rozhodovať o živote 500 miliónov ľudí a o osude celej Európy!!!...
  ..konečne, že sa začínajú ozývať aj varujúce a kritické HLASY, zodpovedných bezpečnostných aj iných profesionálov,na adresu šialenej migračnej politiky angely...sú to tí, ktorým ide o záchranu vlastných štátov aj národov...po toľkých kritických hlasoch na ORBÁNA,jediného normálneho politika EU,im už dochádza... že mal 1000% pravdu a jediný konal ako ŠTÁTNIK, ktorý si chránil svoju krajinu aj národ od začiatku správne!!!!...

  • Paul Durham napsal:

   Je šílené, že nebyla již eliminována.

   ( Izer : Městská policie , výňatek : ...A čo je to eliminovať ?
   To je dát přes držku ! ... )

  • weissbach napsal:

   "…je hrozné, že jediná šialená žena, má PRÁVO rozhodovať o živote 500 miliónov ľudí a o osude celej Európy!!!…"

   To je podstata toho triku, že vůbec není šílená, ale plní úkol.
   Představa šíleného politika je součást hry, která paralyzuje odpor společnosti, protože stále čeká, že toho šílence přece někdo zastaví... Přičemž nechápe, že zastavit ho musí právě on sám. Pochopí-li to dostatečný počet lidí, je to naděje. Jinak budou davy lamentovat nad šíleností dotyčné tak dlouho, až nebude co zachraňovat.
   Jak prosté.

 13. Jan Cidrych napsal:

  A kdy bude následovat česká armáda ?

  • proud napsal:

   Ceska armada by mela nasledovat svuj narod,v nejlepsim pripade mu jit v cele,ale nikoliv mu vladnout.

   • proud napsal:

    Je prece jeho soucasti...........(?)

   • Marie napsal:

    Tady nejde o to, aby vladla armada! Jenom na prechodnou dobu k prime demokracii, nez bude celonarodni referendum, tuto otazku ma Okamura zpracovanou dobre, akorat ze chce cekat na volby, v tom je hloupej... ty nebudou... a nebo jenom takove, jako v Syrii...

 14. jana napsal:

  ahoj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!