Kdo ZABÍJÍ LÉČITELE a PROČ?

Dr. Jeffrey Bradstreet

Dr. Jeffrey Bradstreet

V červnu r. 2015 se ztratil respektovaný floridský léčitel a lékař, Dr. JeffreyBradstreet, a byl později nalezen, jak plave obličejem dolů v řece North Carolina s dírou po kulce v hrudníku. Levota? Proč by si měl někdo objednávat vraždu velkorysého otce rodiny, který se snažil jen šířit dobro? Jeho smrt je stále ještě zahalená rouškou tajemství. Úřady téměř okamžitě označily jeho smrt jako sebevraždu, ale jeho rodina je jiného názoru. Kdo by páchal sebevraždu tak, že se střelí do hrudníku v pozici, ze které pak spadne do řeky? Takže se pusťme do rozplétání příběhu na pozadí.

Vlastní syn Dr. Bradstreeta trpěl poškození mozku po podání vakcíny MMR ve 12 měsících. Tato zkušenost vedla lékaře k hledání spojení mezi vakcínou a autismem. Pracoval na dvou významných okrajových oblastech zájmu lékařů.

V prvé řadě zřejmě zkoumal alarmující sdělení, že určité vakcíny mohou vést k autismu. Závěry dvakrát přednesl před kongresem. Kromě toho pracoval s novou látkou ze Švýcarska, která měla zmírnit, ne-li přímo vyléčit rakovinu a jiné nemoci.Farmaceutický průmysl, který má 25 miliard USD z prodeje vakcín a 100 miliard USD z prodeje léků proti rakovině, by mohl při pozitivním pokračování výzkumu, jaký vedl Bradstreet, a rozšíření výsledků mezi lidmi riskovat ztrátu značných zisků. Ve skutečnosti by to mohlo vést ke konci řady megakorporací.

Existoval nějaký důkaz pro finanční motiv?

Dr. Nicholas Gonzalez

Dr. Nicholas Gonzalez

Ano, jen tři dny před svou smrtí provedli zástupci vlády USA razii ve výzkumném zařízení Dr. Bradstreet s cílem ukončit jeho výzkum a pozastavit jeho léčbu pacientů. Soudní příkaz popisující položky k zabavení naznačuje jako motiv ochranu dominance farmaceutických společností a potlačení přírodních způsobů léčby.

OK, ale takový izolovaný incident ještě neznamená, že existuje větší spiknutí k potlačení přírodní léčby a eliminaci holisticky zaměřených lékařů. Možná měl depresi nebo podváděl nebo se dostal do špatné společnosti…

Dobře, ale co když Vám řeknu, že jiný holisticky orientovaný lékař, Dr. Nicholas J. Gonzalez, známý tím, že pomohl herečce Suzanne Sommers překonat rakovinu, zemřel neočekávaně jen o měsíc později. Těšil se vynikajícímu zdraví a jeho náhlé úmrtí údajně „souviselo se srdeční chorobou“, což ale následná pitva nepotvrdila.

V pořádku, dva ale mohou stále ještě být náhoda. Na čem pracoval?

Dr. Gonzalezse silně zaměřil na holistické alternativy ozařování a expozice nebezpečí a destruktivní historii více než 100 chemoterapeutických přípravků vyvinutých z jedovatého nervového plynu. Zde je rozhovor s ním natočený krátce před jeho smrtí, v němž zdůrazňuje význam důvěry pacientů v léčbu, kterou si vyberou.

Nevíme ale, co se opravdu s oběma těmito doktory stalo. To jsou dost chabé důkazy pro jakoukoliv kampaň proti holisticky zaměřeným lékařům.

A kdyby byli tři? A co pět, osm nebo deset? Tragickou realitou je to, že mluvíme o nejméně třinácti holisticky zaměřených lékařích, kteří „zemřeli nebo se ztratili“ během několika málo měsíců.Takto vypadá časová posloupnost nedávných podezřelých úmrtí lékařů:

12-doctors

19. června Dr. Jeffrey Bradstreet (viz výše)
21. června Dr. Bruce Hedendal a Dr. Baron Holt nalezeni mrtví na východním pobřeží Floridy. Dr. Hedendal zemřel ve svém voze a příčina smrti Dr. Holta dosud nebyla oficiálně stanovena.
29. června Dr. Theresa Sievers nalezena zavražděná u sebe doma. Dr. Jeffrey Whiteside se ztratil. Zprávy říkají, že prostě „odešel“.
3. července Dr. Patrick Fitzpatrick, MD, se beze stopy ztratil. Jeho vůz s přívěsem byl nalezen odstavený na kraji silnice.
10. července Lisa Riley, osteopatka, nalezena se střelnou ranou v hlavě.
19. července Dr. Ron Schwartz nalezen zavražděný střelnou ranou do hrudi ve svém domově na východním pobřeží Floridy.
21. července Dr. Nicholas Gonzalez (viz výše)
21. července Dr. Abdul-Karim, holistický zubař. Nalezen mrtev vedle silnice v 10 h místního času.
23. července Dr. Jeffery Whiteside nalezen mrtev v hrabství Door se střelnou zbraní kalibru 0,22 vedle těla.
14. srpna Osteopatka Dr. Mary Rene Bovier nalezena ubodaná ve svém domově v Sharon, Pensylvánie.
16. září Dr. Mitch Gaynor nalezen mrtvý u svého domu na venkově v blízkosti Manhattanu, kde měl svou praxi. Místní šerif to rychle prohlásil za sebevraždu.
11. října Dr. Marie Paas nalezena mrtvá v důsledku údajné sebevraždy.
29. října Dr. Jerome Block “skočil” pro smrt ze svého apartmánu v západním Central Parku (New York)

A co měli společného vedle „holistického zaměření“?

Téměř všichni z nich pracovali způsoby, které podkopávaly tradiční léčbu založenou na farmaceutických preparátech.

Chápu riziko spojené s různými vakcínami, které zřejmě způsobují autismus, ale na jaké léčbě rakoviny to spolupracovali?

Nazývá se  GcMAF, což znamená Globulin component Macrophage Activating Factor (globulinová komponenta faktoru aktivujícího makrofágy), a je to lidská bílkovina, kterou organismus vyrábí přirozeně, u některých lidí však zčásti či úplně chybí. Na tomto videu je vidět, jak GcMAF aktivuje organismu vlastní makrofágy, které pak útočí na buňky rakoviny prsu in vitro a ničí je:

“GcMAF anebo orální terapie aktivace makrofágů pomocí mlezivového MAF se používá při léčbě nemocí souvisejících s dysfunkcí imunitního systému nebo narušením jeho funkce,” vysvětluje webová stránka kliniky v Japonsku, která prodává orální formu přípravku GcMAF.

Následující diagram ukazuje funkci GcMAF:

 

viry

vyrábí

rakovina

vyrábí

 

bakterie

aktivované makrofágy požírají rakovinné buňky, viry a bakterie

GcMAF

prekurzor GcMAF

 

 

 

 

 

deaktivovaný makrofág

aktivovaný              GcMAF aktivuje makrofágy
makrofág

 

blokuje normální produkci GcMAF

 

K čemu je ten GcMAF dobrý?

Vedle rakoviny zahrnují podmínky uvedené jako vhodní kandidáti k nasazení léčby GcMAF i následující onemocnění:

 • Autoimunní onemocnění
 • Viróza způsobená virem Epstein-Barr (EBV)
 • Hepatitida způsobená viremB (HBV)
 • Viróza způsobená virem Herpes Simplex (HSV)
 • Cystitida
 • Hepatitida způsobená virem C (HCV)
 • Roztroušená skleróza (MS)
 • Infekce močového traktu (UTI)
 • Onemocnění autistického spektra (ASD)
 • Revmatická artritida (RA)
 • Endometrióza
 • Syndrom chronické únavy (CFS)
 • Lymská borelióza
 • Poruchy způsobené nedostatkem IgA
 • Myalgická encefalomyelitida (ME)
 • Mykobakteriální infekce
 • Parkinsonismus
 • Tuberkulóza
 • Fibromyalgie
 • Viróza způsobená lidskýmpapilomavirem (HPV)
 • Lupénka (Systemic lupus erythematosus, SLE)
 • HIV AIDS
 • Horečka Dengue
 • Zápal plic
 • Bradavice způsobené virovou infekcí
 • Viróza způsobená virem Norovirus
 • Viróza způsobená virem malarické horečky (chřipka)
 • Horečka Q (původce Coxiellaburnetii)
 • Polycystický ovariální syndrom (PCOS)
 • Plané nešťovice (varicellazoster virus)
 • Psoriáza
 • Infekce dýchacího traktu
 • Ulcerativní kolitida
 • Crohnova nemoc
 • Diabetes typu 1 (T1DM)
 • Na inzulinu závislý diabetes (IDDM)
 • Diabetes typu 1.5
 • Latentní autoimunní diabetes dospělých (LADA)

GcMAF vykazuje také účinnost proti autismu.

“Ve studii zahrnující 1500 dětí s autismem mělo 85% z nich zvýšené hladiny virů a narušený imunitní systém. Všech 1500 dětí dostávalo týdně injekce GcMAFa 70% z nich reagovalo na léčbu zmírněním příznaků a dalších 15% se plně zotavilo. Dalších 15% nereagovalo. Ve studii se uvádí, že zmírnění symptomů autismu je trvalé za předpokladu, že léčba pomocí GcMAF trvala dostatečně dlouho, aby se tělo naučilo produkovat svůj vlastní GcMAF, což obvykle trvá 24 týdnů.”

Osobně znám jednotlivce, kterým léčba pomocí GcMAF dramaticky pomohla. Marco Ruggerio přednesl přednášku na konferenci Autism One v květnu r. 2015 — těsně předtím, než začalo k těmto vraždám docházet. V průběhu léta došlo k odříznutí pacientů, kteří GcMAF užívali, od původního zdroje tohoto prostředku ve Švýcarsku, přičemž švýcarské společnosti bylo vyhrožováno a byla zastrašována. Následné dodávky z jiné země byly zachyceny na hranici Spojených států, i když byly posléze propuštěny. Úřady ve Velké Británii také zabavovaly tento léčivý přípravek.

Zde je dokumentace patentu týkajícího se GcMAF, který vlastní japonský výzkumný pracovník Nobuto Yamamoto.

Dr. Robert O. Young, holistický praktický lékař a autor knihy pH Miracles (Zázraky, které umí pH), nyní říká, že u sebe nosí kameru. Jiní si najali osobní ochranku. Někteří pracují dál jako dosud. Někteří přestali z obav o svůj život pacientům přípravek GcMAF doporučovat. To je samozřejmě nejpravděpodobnější sekundární příčina vražd holisticky zaměřených lékařů - odradit ostatní od pokračování alternativními postupy, od používání přírodních léčiv a od výroků proti tradičnímu průmyslu tyjícího z rakoviny, který se veze na kontinuální vlně nových případů.

Smutnou ironií je, že naše současná, na hlavu postavená orwellovská policie říká, že některé z rodin obětí se neúspěšně pokusily přimět FBI k důkladnějšímu vyšetřování.

Tvrdíte, že tyto úmrtí jsou ve skutečnosti součástí něčeho jako KONSPIRACE?

Kritické myšlení každého z nás nutí posuzovat, zda existují společné rysy, které svědčí o skrytém plánu stojícím za tímto násilím. Věřím, že konspirační aspekty tohoto jednání jsou ještě hlubší. Jedním z účinků GcMAF je, že ničí bílkovinu vyráběnou všemi rakovinnými buňkami, nazvanou nagaláza, kterou rakovinné buňky vylučují, aby zneškodnily lidský imunitní systém. Nagaláza způsobuje imunodeficienci.

Vypadá to tak, že většinu lékařů, kteří nedávno zemřeli za záhadných okolností, spojoval léčebný postup využívající GcMAF k potírání účinků nagalázy a k úspěšnému nastartování schopnosti imunitního systému bránit se určitým nemocem.

Zde je video naznačující, že se nagaláza úmyslně přidává do očkovacích látek, aby oslabila imunitní systém. Dr. Bradstreet zjistil, že autistické děti mívají v krvi výrazně zvýšenou hladinu nagalázy. Tvrdí, že provedl u více než 400 autistických dětí vyšetření na virální markernagalázu a zjistil, že téměř 80% z nich mělo výrazně zvýšené hladiny. To by dávalo smysl v souvislosti s programem ohlupování a snižování počtu obyvatel popsaným ve videu THRIVE (stopáž 1:33:55). Bradstreet léčil 1100 pacientů přípravkem GcMAF a dosáhl 85% míry úspěšnosti.

V rozporu s tím, jak se očkování široce propaguje, se vakcíny osvědčily jako ideální nosič pro tajný přenos látek, včetně provádění plošné sterilizace a šíření fatálních nemocí. Světová zdravotnická organizace, UNICEF a americká centra U.S. Centers for Disease Control byly více než 30krát přistiženy při utajované snaze o sterilizaci malých děvčátek a žen různých populací v Africe, Mexiku, Jižní Americe a na Filipínách. Nedávno dostalo v mexickém městě La Pimienta 53 dětí očkování proti tuberkulóze, rotavirům a hepatitidě B - což jsou stejné nemoci, proti kterým se děti očkují i v USA, přičemž 75% z těchto dětí skončilo v nemocnici nebo zemřelo.

V mainstreamových médiích se neobjevily prakticky žádné informace ani o úspěchu GcMAF, ani o akcích proti němu, natož pak o smrti všech těchto praktických lékařů. Proč ne? Na základě svých zkušeností usuzuji, že nedostatek podpory ze strany mainstreamových médií je obvyklým znamením rozsáhlejších skrytých a supresivních záměrů.

Možná reportéři mainstreamových médií prostě jen netuší, co se děje?

Erin_ElizabethBohužel musím říct, že o to v tomto případě nejde. Erin Elizabeth, bloggerka zabývající se základní zdravotnickou péčí, upozorňuje na souvislosti mezi těmito úmrtími opakovaně a specificky se obrátila na časopis Time, aby mu poskytla rozhovor a aby se zabýval těmito příběhy a publikoval je. Časopis Time se pokoušel o úmrtí holisticky zaměřených lékařů udělat rozhovor. Členové rodiny to řekli Erin a ta napsala časopisu Time, že rodiny mají smutek, ale že ona sama by jim mohla poskytnout rozhovor, protože se těmito okolnostmi zabývá už měsíce. Její nabídku dostali, ale neodpověděli jí.

Ve videu THRIVE jsme se zabývali utajováním léčby a vyléčení ze strany Royal Rife a pracovníků Rene Caisse, Harry Hoxey a Max Gerson. Bohužel se tento postup opakuje, nejen u těchto holisticky orientovaných praktických lékařů, ale i u dalších v naší síti Solutions Hub Network, kteří čelí výhružkám, zastrašování, jsou tajně ozařování vlnami ELF a čelí ohrožení života.

Další potenciálně související děsivou událostí bylo otrávení 29 alternativních praktických lékařů amfetaminem “Aquarust” na zdravotnické konferenci v září blízko Hamburku v Německu. Patnáct ambulancí převáželo postižené do blízké nemocnice. Nikdo nezemřel.

Nemám žádný definitivní důkaz o tom, že všichni ti lékaři zemřelí za podezřelých okolností, byli zavražděni v organizovaném spiknutí. Ale po desetiletích výzkumu nepochybuju o tom, že existují lidé, kteří jsou ochotni bránit své zisky a moc „ať to stojí, co to stojí“. Jedním z mých osobních cílů je pomoci odhalit tyto sociopatické zločince a přispět k neúspěchu jejich snah. Doufám, že tento souhrn pomůže vnést světlo do řady utajovaných, početných tragických událostí skvělých inovátorů, kteří se pokoušejí dosáhnout kypícího zdraví, bezpečné a levné energie, zdravé potravy a čisté vody pro celý svět. Můžeme jim pomoci tím, že budeme jejich příběhy a obavy brát vážně.

CO S TÍM?

Šiřte tyto informace. Vzdělání je základem efektivního jednání. Najděte odvahu zabývat se těmito tematickými výzvami. Buďte citliví vůči načasování a uspořádání. Klaďte dotazy podporující účastníky v jejich snaze o nalezení pravdy, místo abyste vnucovali informace a svůj náhled těm, na které ještě tato smutná realita nedolehla nebo kdo nejsou ochotni se jí zabývat.

Používejte alternativní média, využijte ale také veškeré páky na více mainstreamová média, abyste je donutili se alespoň ptát na tyto události, o kterých se mlčí, a přiměli je nasadit na ně investigativní reportéry.

Máte-li patřičné zdroje, poskytněte dar na pomoc rodinám obětí a k podpoře výzkumníků hledajících pravdu (kontaktujte Erin Elizabeth u Health Nut News.)

Dar lze poskytnout i organizaci Indigenous Health Care Practitioners Organization (IHCPO), což je skupina Američanů spojující více než 200 praktických lékařů pod národní suverenitou, kteří používají alternativní postupy bez omezení ze strany FDA a AMA.

Čas pravdy přijde, stejně jako přijde čas zdraví.

Sobota, 16.01.2016 06:00:00 PST (standardní pacifický čas)

Autor: Foster Gamble

Zdroj: http://www.thrivemovement.com/who-killing-healers-and-why.blog

Poznámka: V článku je chyba - název GcMAF není "globuline component...", nýbrž "Gc protein-derived...", čili "odvozený od Gc proteinu".

Thrive (rozkvět) s českými titulky: http://www.nwoo.org/2012/03/01/rozkvet-thrive/
55 Komentářů k Kdo ZABÍJÍ LÉČITELE a PROČ?

 1. tomek napsal:

  Je to proste . Kazil by zisky farmaceutickej mafii ,tak sa ho potrebovali zbavit .

 2. dj napsal:

  Stres a potraviny plne jedu,to je duvod Rakoviny.Stinova vlada ktera kontroluje zapadni svet nam prave tohle serviruje.Bylinkar ktery vam da byliny tak bude pomalu trestne stihan.Tenhle svet je proste postavenej na hlavu,když si nechame ze sebe udelat bezduche zombie a nebudem se tomu branit tak to naš konec.

 3. petr366 napsal:

  Měli by je pálit na hranici jak ve středověku parazity podvodnický.Měl jsem možnost se setkat s řadkou těchto vykuků v dobách kdy mi umírala žena.Musel jsem se fest ovládat abych některým z nich nepropláchl hubu pěstí.zoufalí lidé jsou bohužel ochotni věřit komukoliv.

  • dj napsal:

   Na každou nemoc je bylina,to rikali naše babičky a jestli mysliš ty ruzny lečitele ktery chteli jenom zbohatnout,to jenom vysledek toho marasnu,co ted tady mame,ze všecho co nejvetši zisky,vyrabet kurvitka hlavne že bude rust ekonomika.

   • Jan Jinsky napsal:

    A proto za našich babiček byla průměrná délka života cca o 20 let kratší. To je logický.

    • Rudolf napsal:

     Udřely se. Dnes tato nemoc není známa.

    • Atom napsal:

     Jinský odkuď mají tuto blbost? Prababka se mi dožila 96, neléčená přežila obě války, babku si vzal pán bůh v 88, léčenou lékaři a otec je na tom blede v 70ti a žere 8 tablet denne... Oni povídají bludy, že jo. U nás lidi na vsi neumírali nikdá tak brzko jak dneska...

     • Jan Jinsky napsal:

      Zkus mrknout do matrik. To,že tví předci byli dlouhověcí je fajn, ale statisticky naprosto bezvýznamné.

     • jjosephh napsal:

      Hmm tak na toto musím reagovat. Díval jsem se do matrik a spousta lidí - a tím myslím velká spousta umírala ještě na počátku 20. století na tyfus a tuberu. Teta smrtka chodila a v každé rodině, vážený pane, kosila. Vyhýbala se dobře situovaným rodinám, kde byli příslušníci dobře živení a měli lékařskou péči (za kterou se tehdy platilo). Ale chudinu - mýtila. Vaši předci na tom nejspíš byli poměrně dobře - výživou, životním stylem apod. nebo měli opravdu tuhý kořínek.

     • Sycak napsal:

      Prosim neodpovidat trollum.

    • NavajaMM napsal:

     Pane Jinsky, Vám nepripadá tá Vaša replika trochu ... slaboduchá? Veď nepoužívajú farmaceutické firmy na výrobu liečiv hlavne extrakty z bylín?
     Druhá vec je, že všetci rodičia detí, ktoré zrazilo na ceste auto, sa Vám na priemernú dĺžku života môžu, veď viete čo.
     Tak keď už chcete rýpať, aspoň zo seba nerobte „trotla“.

     • Jan Jinsky napsal:

      Já jsem zdejší troll největší. Ano, samozřejmě, že je hodně léčiv založeno na bylinách. Ale antibiotika, antivirotika atd nejsou.

      No a nehody - jak to s tím souvisí?

 4. Pepi napsal:

  Alternativni medicina funguje.Videl jsem chlapce uzdraveneho po letech na antibiotikach(kvuli vracejicim se zanetum v usich/krku) homeopatickou medicinou.Videl jsem na vlastni oci jak homeopaticka med.snizila horecku nad +40°C.
  Neni lepsi mediciny proti bradavicim HPV virusu nez stava z byliny Euphorbia hirta(fytoterapie)natrena primo na bradavice .Nektere druhy bylin Euphorbia mohou pomahat i proti rakovine(pouze po konzultaci s fytoterapeutem a/nebo s lekarem-Euphorbie jsou jedovate pri vnitrnim pouziti,ale ucine,proto davku musi urcit odbornik!)

  • Rudolf napsal:

   Alternativou bych nazval spíše chemii. Dává to větší smysl.

   • nazdar napsal:

    Ano, to je výstižnější. Pravá léčba je správný životní styl a výživa. Lze upravovat přírodními bylinami.
    Ti parchanti z léčitelů vytahali moudrosti, naučili se z rostlin extrahovat a později i rovnou chemicky „vyrábět“ účinné látky a staví to nad přírodní léčbu. Ty jejich extrakty lze zpoplatnit, přírodní léčiva nikoliv.

    • pražská vlaštovka napsal:

     Nazdar:
     absolutně spràvně -největší ksindl je pharma-lobby!!Kdo uvěří oficielní medi a pharma je synem (nebo dcerou) smrti!
     Jà osobně neberu VŮBEC NIC! když jsem nemocná anebo je nějaký podobný akuťák...Vysvětlím to tělu a snažím se pochopit ,CO ? mi chce napovědět ..
     Vše je psychosomatika a její energetická zátěž anebo podpora....Vybalancírovat se
     to dá zase stejným prostředkem -meditace,byliny ,hladovka,urinoterapie ,dechy.....
     už dávno jsem s nima skoncovala!
     jituš

 5. Pepi napsal:

  Euphorbia tirucalli,Euphorbia peplus-zajimave vysledky v komplimentarni lecbe rakoviny!(ZA UCASTI ZKUSENEHO FYTOTERAPEUTA/LEKARE).
  "Obycejne"byliny jako cerny bez,pampeliska(smetanka,mozno uzivat celou rostlinu vcetne poupat,kvetu i korenu),hermanek,jitrocel a dlouha rada dalsich jsou neocenitelne ve vyzive/+leceni.Literatury existuje vic nez dost...

 6. more napsal:

  Jinský, ty jsi fakt úplný ultra kok-ot. Je vidět, že jsi novodobou propagandou vymytý hlupák, co tento havloidní režim vyplodil. Co nyní rakovina kosí lidí a mladých, to tu ještě nebylo, vidím to kolem sebe. Dnes je člověk rád, že se dožije sedmdesátky, vím o čem mluvím. Raději se ty blbe nevyjadřuj, z tebe vždy vyletí jen pitchovina nebo smrad.

  • Rudolf napsal:

   Mládí má ještě nárok na vlastní hloupost a argumenty jsou silnější vulgarity.

   • Marie napsal:

    to ale neni zadny mladik a hloupeho jenom dela... nenapadne manipuluje lidi pro system... tot vse, a lidi mu na to skacou, bohuzel...

 7. Jaris napsal:

  Je to asi takhle, vazeni. I mezi "leciteli" je spousta podvodniku a je mezi vystudovanymi lekari spousta poctivych lidi. Moderni medicina skutecne udelala pokrok. Kdyz ma nekdo akutni zanet slepeho streva, tak mu zadny bylinkar nepomuze. Kdyz ma nekdy zlomenou hnatu, tak mu ji muze akorat srovnat ortoped. Bylinky jsou dobre jako prevence. Cetla jsem, ze rakovin je 200 druhu a kazda je jina. Nektera se vylecit da a nektera ne.Na nekterou staci lekar i bylinkar. Rakovinu zpusobuje hlavne nezdravy styl zivota, stres, nezdrave prostredi, nezdrave potraviny, maso a masne vyrobky. U deti to muze byt dano geneticky. Nemyslim, ze by si lekari nad jejich smrti mnuli ruce a rekli si, "zas o jednoho zrouta mene".

  • pražská vlaštovka napsal:

   Jaris:
   To je jasný,když je zlomenina nebo zub - je nutné napravení lékařem...
   ale jinak kupř.angíny,chřipky,očkování,předvyšetření rakovinná apod..

   je blbost a tělo si má pomoci samo .To samé při snižování teploty ,teplota je přece nejdůležitější

   část uzdravujícího tělesného mechanismu !Vypálí a vyžene milkroba !;já se vždy modlím ,abych MĚLA horečku !ale vždyť dnes už jenom opravdový zoufalec bere "Boha v bílém plášti" vážně...!
   A to jsem prosím z lékařské rodiny!!!!
   jituš

   • Jaris napsal:

    S tim samozrejme, Vlastovko, souhlasim. Dokonce i horecka je dulezita pri likvidovani nemoci. Nejlepsi je vzdy stredni cesta.

  • dj napsal:

   Urazova chirurgie a celkove dat človeka dohromady po urazu je k nezaplaceni,ale když jse dostane tenhle system maximalniho zisku do zdravotnictvi a potravinarstvi,tak jsme pro ne jenom nastroj vydelku penez.

 8. nick y napsal:

  Pro ty , kdo mají zájem - existuje CAFL, seznam,podle kterého lze nastavit diagnostický F-scan (například) a terapeutický Zapper (nebo třeba plasmu a pod.). Škála působení proti problémům lidí (nemoci,viry,bakterie,houby, paraziti) je velmi široká , určující údaje podle Dr.Clarkové nebo Dr. Rife vedou k identifikaci potřebných rezonančních biofrekvencí k dosažení kýžených účinků : Likvidace nežádoucích mikroorganizmů nebo cizopasníků v těle postižených bez nežádoucích vedlejších účinků či snad poškození příjemců terapií vlivem výše uvedených elektrostimulů . Fyzikální základ terapií je odvozen od působení radiofrekvenčního vlnění na každý případný patogen individuelně a individualisticky ( tabulky frekvenčních hodnot a rozsahů jsou pro různé mikroorganizmy rozdílné) . Ty breberky se i uvnitř vyšších organizmů (i člověka) prostě působením těch vln rozpadají ! Lze se podívat na filmy , natočené pod mikroskopy Dr. Rife , je jich na netu dost .Bližší údaje třeba na Z-technology nebo Dr.Royal Raymond Rife a pod .
  Doporučuji zabývat se prevencí, v momentě propuknutí problému/nemoci není vůle/odvaha/schopnost doporučit (zejména osobě blízké !) alternativní způsob řešení (třeba velmi závažné) nemoci !(Velmi volně parafrázováno dle ing. Bláhové). Skončí to obvykle odevzdáním se postiženého do blahovůle chemických šarlatánů, o kterých sice víme, že převážně tráví lidi svými postupy, ale přesto se k nim obracíme jako k autoritě záchrany , tak jsme na to přece zvyklí ! A přerazili bychom se v přijímání chemo/radio terapií včetně jejich zničujících dopadů na lidskou schránku. Alespoň tím přispějeme k profitu farmakoncernů , tato monstra "zdraví" si dokážou své miliardy vydobýt za cenu života posledního človíčka na planetě .

  • Jan Jinsky napsal:

   A jak je možné, že ti chemici neustále prodlužují průměrný věk dožití? Tyhle bludy jsou fakt nebezpečné. Smrtelně nebezpečné, bohužel...

 9. nick y napsal:

  KDO potvrdí, že prodlužování průměrné délky života (obecně)způsobují nebo zajišťují chemičtí MUDrtanti současného rádoby zdravotnictví ? Máte snad na to údaje výsledků nějakého výzkumu, nebo alespoň v omezeném okruhu vlastní praktické zkušenosti, zbloudilý oponente ( za každou cenu) ? Není to možná trochu jinak, například , že tito chemici způsobují navzdory prodlužující se délce života lidí (díky výživě a podmínkám ) naopak zkracování věku lidí svým diletantským působením ? Viz statistiky dožití v rozpětí 5 let(od "terapie") lidí,. "léčených" těmito chemošarlatány ! V případě dostatečného studia či rešerší podkladů tohoto působení bývá výsledek většině inteligentních bytostí jasný ...

  • Jan Jinsky napsal:

   Klasický příklad je očkování a prodloužení života v Asii a v Africe. Chápu, že opět dostanu přes hubu, ale je to tak. Nebo dříve běžná úmrtí na spálu a další bakteriální infekce, která dnes zvládají antibiotika.

   Ale vy to nechcete vidět, tak to neuvidíte - v pořádku :)

 10. Bogus Sobotka - lecitel napsal:

  "Proč by si měl někdo objednávat vraždu velkorysého otce rodiny, který se snažil jen šířit dobro? "

  No, oni tihle "dobraci" obcas nakecaji pacientum s rakovinou, ze je dokazi vylecit peroxidem nebo peckama od merunek, kde je vitamin B17 (udajne vselek na rakovinu) nebo ruznyma bylinkama a vselijakymi "energiemi" a uctuji za to nemale castky.
  Clovek se pak nemuze divit, ze obcas skonci s kulkou v hlave.

 11. nick y napsal:

  Ano, to jako máte na mysli obsah rtuti nebo hliníku v očkovacích látkách a souvislost se vznikem poruchy, zvané autismus ( Dr. Kalcker) , nebo přímo takovou vakcinaci, nezakrytě působící ve prospěch - KOHO ? http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/126 , To přesně máte na mysli jako prodloužení života na základě očkování ??? Virové (s těmi bakteriemi je nyní větší problém) infekce jsou svinstvo, antibiotika měla a mají svůj specifický (obrovský) význam, bohužel dočasný, jak se ukazuje ! Jistě není mimo pozornost faktum, rezistentních na antibiotika čím dále tím více mikroorganizmů (MRSA a dalších), to je přece známá věc, i to, že problému znalé osoby varují před koncem účinnosti antibiotik a zpětným nástupem fatálních chorob . CO Z TOHO , kupříkladu, chcete vidět Vy ? Například to prodloužení života v Africe, v Ugandě, přesněji, proběhlo testování Master mineral solution (po neutralizaci chlordioxid) proti malárii, s bezchybným účinkem za účasti Červeného kříže ( později tito pracovníci popřeli svou účast navzdory jasnému videu o průběhu) , tak od zmíněného testu MMS před lety zemřelo ročně asi půl milionu dětí (v Africe) , to je přesně ono, to prodloužení života ? Kolik toho člověk může/chce/je schopen uvidět ? Mají oči-nevidí,mají uši-neslyší- Jak je to s myšlením, nebo s presstituováním ?

 12. Bogus Sobotka napsal:

  nick y

  "Ano, to jako máte na mysli obsah rtuti nebo hliníku v očkovacích látkách a souvislost se vznikem poruchy, zvané autismus ( Dr. Kalcker)"

  Rtut ani hlinik nezpusobi autismus.
  Příčiny autismu jsou neznámé a proto otevira vratka pro ruzne demagogy, kteri jsou schopni obvinit z autismu cokoliv.
  Drive se hazeli Zidi do studni, protoze oni "zpusobili" mor a dnes ta stejna sekta nymandu hazi do studny veskere "farmaceutidni korporace"

  Pokud by vakciny zpusobovali autismus, tak by se to delo na vice procentech ockovanych nez na pouhych 0.1%

  Kdyz dame v potaz,ze pouze 35% kuraku onemocni rakovinou plic, tak jaka je moznost ze z ockovaneho obyvatelstva ockovani zpusobi autismus? :-D

  • jude napsal:

   Co to tady píšeš za nesmysly. Židy házeli do studní? To jakože náš jediný pravý židovský všemohoucí Bůh nedokáže ochránit svoje služebníky? Chceš říct, že náš Bůh je neschopný debil?

   Pane vedoucí troll centra, co to platíte za idioty?

 13. Paul Durham napsal:

  http://technet.idnes.cz/sedativum-contergan-s-latkou-thalidomid-poskozovalo-deti-pn0-/veda.aspx?c=A160104_152640_tec_reportaze_vse

  takových blahodárných produktů je více, jen nepůsobí tak moc zjevně, že i lidským zdrojům sepne relé strachu

 14. Sycak napsal:

  Pro Admina: Nejde zablokovat trolly?
  Pro ostatni: Nemohli byste prosim prestat odpovidat trollum?

  • Paul Durham napsal:

   Kolego, to nelze, nemůžete po provozovateli webu chtít, aby myslel za nás/vás , a kromě toho zdejší web je výjimečný tím, že není prakticky až na mimořádné výjimky cenzurován ani tzv. moderován , ani nefízluje své čtenáře a pisatele, jako jiné tzv. "nezávislé" weby ( které mazáním textů, omezováním počtu příspěvků, registracemi a facebookováním atd. "bojují proti fízlování" a přitoj jsou fízly samy).

   Takže vaše výzva není vůbec chytrá !

   • Marie napsal:

    Chytra je v tom, ze bychom opravdu na ne nemeli reagovat a porad to delame. Sycak rika pravdu.

    Ja jsem si stihla vsimnout, ze na nekterych webech je tam lidi posilaji do riti touto zkratkou:

    F/U

    ale nejlepsi a nejspravnejsi je na ne nereagovat vubec.

    • Jan Jinsky napsal:

     Vzhledem k tomu, že umíš anglicky, tak to můžeš napsat i celé - Fuck you...

     Ale zatím jsem opravdu nezaznamenal od nikoho jediný rozumná argument proti mému názoru, že se dílka lidského života prodlužuje, že jsme daleko pokročili v boji s bakteriálními infekcemi díky antibiotikům, že v Africe a Asii umírá daleko méně děti díky očkování.

     Jediný argument byl od někoho, komu se prababička dožila delšího věku než babička...

  • stalin napsal:

   "Nejde zablokovat trolly?" ... Je fakt , že bys měl být asi zablokován ! :-) Ještě jsem od tebe neviděl rozumný názor ! Jen pořád cosi plkáš o trollech !

   Chápu , že názory J.J. v tobě vyvolávají vztek . Proč asi ? Protože jsi v celku primitivní člověk , který reaguje výhradně emocionálně . Si stejný jako ti fanatičtí muslimové , křesťané atp. ... Kdybys byl na tom trošku rozumově lépe , pak bys pochopil , že Jinský v žádném případě není troll . On přece používá zdravý rozum a všechny informace "váží" na vahách rozumu ! Kdybys byl co k čemu , tak vyvrátíš jeho argumenty nekompromisními logickými argumenty ... Bohužel , ty jsi ještě nevyzrálý , a tak jen "štěkáš" jako zuřivý pes , "troll , troll , troll".

   Nech "jiné" lidi taky žít ! Nech jiné lidi mít svůj vlastní názor ! Skutečná PRAVDA přece nemůže obstát před bludem :-) Tak se tedy vzmuž , zapni svou mozkovnu a logickými argumenty vyvracej Jinského názory .

   • Justass napsal:

    F/U

   • Paul Durham napsal:

    :-)

    Podle mne se mýlíte, debata argumentů s J.J. není možná, už jsem zkusil. Nelze. Používá klasickou techniku žida, na argument neodpoví a vytasí se s JINOU (polo)lží , taky si říká "Jinsky".

    Např. jeho výrok "délka lidského života prodlužuje" je nicneříkající nesmysl. Délka jakého života se prodlužuje ? O tom už tyhle babišovské statistiky "něhovorí".
    Stejně jako když se vysere v české televizi repotáž o tom, že důchody vzrostly za posledních 10 let o X %.
    Přitom koupěschopnost těch "rostoucích" penzí klesá.

    Proto je tu persona "Jinský" tak oblíbená a milována.
    Skutečností zůstává, že pokusy o diskuzi jsou opravdu nesmyslné, ale to víte, emoce, ty především řídí svět nás lidských zdrojů.

    • Jan Jinsky napsal:

     Durhame, to mi chceš tvrdit, že průměrná délka života se neprodlužuje? Mohl bys mi k tomu dát nějaké argumenty?

   • jude napsal:

    Vyvracet Jinského názory. Naše malá židovská pastička funguje. Jinský je troll, takže musím za každou cenu vyvracet jeho názory. I když má v něčem pravdu. Bojovník za pravdu potom obhajuje lež. Skvělý, jen tak dál.

 15. nick y napsal:

  Stále pro zájemce : Vznik autismu u dětí následkem očkování za přítomnosti parazitární nákazy jedince je možný, velmi pravděpodobně ten mechanizmus odhalil m.j. Dr.Kalckner , který autismus u dětí úspěšně léčí (na rozdíl od medicínského mainstreamu , který tuto nemoc prohlašuje za nevyléčitelnou a tak s tím nic nedělá ! ) , můžete se podívat : https://www.youtube.com/watch?v=ZUC1qpGuBf4

 16. Definitiva napsal:

  Jinský, Jinský, v ríši zvierat ti rovného tvora, aj komár má väčší mozog. A taká pekná diskusia to mohla byť, keby ľudia nemíňali svoj vzácny čas na toho zombie, čo je najprimitívnejší spôsob ovládania ľudskej duše.

  • Jan Jinsky napsal:

   A já přitom jen řekl, že se délka lidského života prodlužuje. Jen jsem konstatoval fakt. Nevím proč vás tak irituje pravda.

 17. Ja napsal:

  K tomuto článku jsem se dostala více než o měsíc později, než vy, co jste psali komentáře. Nevím, zda to ještě někdo bude číst, ale nedá mi to, abych nereagovala na pana Jinského. Má sice pravdu, ale háček je právě v tom slově PRUMĚRNÁ délka života. Mám rodokmen kdy generace předků se dožívaly vysokého věku, od osmdesáti let výše, pouze můj pradědeček zemřel krátce po třicítce, ale utrpěl smrtelný úraz. V mladém a středním věku lidé prakticky neumírali vůbec. Žádná rakovina a kardiovaskulární choroby. V dřívějších dobách však byla velmi vysoká kojenecká úmrtnost, což je v rodokmenu vidět též. Ta pak hodně snížila tu průměrnou délku života. To máte pane Jinský stejné, jako s průměrnou mzdou... Ještě pro doplnění, mí předkové byli zemědělci, dřeli se na horských políčcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!