Otázky a odpovědi V. V. Pjakina – 18.1.2015

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Návštěva V. Nulandové v Kaliningradu, ekonomická situace Ruska, Erdogan a jeho prohlášení o hitlerovském systému vlády, za jakým účelem Západ prohlašuje, že Rusko bombarduje civilisty, Írán a jeho vztah k USA, návštěva ruského diplomata v Kyjevě, Čína a burza cenných papírů, proč si GP nedokáže poradit s ekologickou situací v Číně a na celém světě?
2 Komentářů k Otázky a odpovědi V. V. Pjakina – 18.1.2015

  1. Definitiva napsal:

    Ubermensch Gref mal byť súdený v Haagu ako fašista. A keďže Haag slúži Západnej bande, tak treba zvážiť stalinský súd, komisár, súd na mieste aj s vykonaním rozsudku, tak ako to bolo počas hladomoru 1932-33, keď hyeny boli strieľané.

    Gref sa nedá zrovnať so žiadnym živým tvorom, aj tá dážďovka je ušľachtilejšia, aj tá fekálna baktéria má čistejšiu dušu ako Gref a kravské lajno krásne vonia v porovnaní s jeho človečinou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!