Rothschildi se stěhují do Ruska – část 5.

WAG57025c_pogr3Aby celý svět nabyl dojmu, že USA nepadly pod tlakem ekonomických problémů, ale byly Ruskem poraženy v civilizačních závodech, je nutný přímý vojenský střet, aby USA prohrály, ale nedošlo při tom k rozsáhlému jadernému konfliktu. Vojenská porážka USA způsobená Ruskem (nebo pod velením Ruska), to je velmi důležitý bod plánu OP-kartelu. Pokud by došlo jen ke zhroucení americké ekonomiky, pak by se při rozmotávání klubka příčin mohlo dojít k OP-kartelu. A to oni nechtějí. A zároveň, jestliže USA proti sobě nasměřují velkou část zemí světa a zároveň prohrají s Ruskem, vytvoří z něj obrovskou morálně-politickou autoritu. Nemyslím si, že k vojenskému konfliktu dojde v pouštích Sýrie, spíš je pravděpodobné, že k němu dojde v žlutých polích pod modrou oblohou…

A tím jsme se dostali k Ukrajině. Pro ni je připraven osud bitevního pole mezi vojsky USA (plus jeho spojenci z NATO) a „opolčením“ Novorossie, ale ve skutečnosti „dovolenkáři“ z RF a „kadyrovci“. V určitý moment po dalším ukrajinském ostřelování Doněcka a Luhanska nastoupí vojsko Novorossie do útoku a poměrně snadno ukrajinskou armádu odrazí až ke hranicím své oblasti. Poté na žádost vlády Ukrajiny, zavedou USA svá vojska (a přivedou s sebou hlavně Pobalťany, Poláky a Rumuny; ostatní Evropané budou mít pravděpodobně dost rozumu, aby se do toho nedali zatáhnout) ze základen v Evropě, kam už je dopravena výzbroj a personál.

Pindosové odrazí armádu Novorossie zpět k Doněcku a Luhansku. Situace pro Novorossii bude těžká, téměř ztracená, ale přijedou na pomoc dobrovolníci a dovolenkáři z celého Ruska, zvedne se Kadyrov s islámskými dobrovolníky (pod jeho velením nebudou jen Čečenci, ale příslušníci všech muslimských zemí, všichni ti, kdo utíkali po horách před drony USA a skřípěli přitom zuby z bezmocnosti, ti všichni přijdou na Ukrajinu, aby se střetli s vojsky USA tváří v tvář v pozemním boji). Pak nastane opravdová poziční válka, těžká a krvavá. Ale bez použití jaderných zbraní a bez viditelného vměšování Ruska, i když všichni ve světě budou přesvědčeni, že s USA bojuje Rusko společně s muslimy. USA / NATO budou vraždit jako vždycky: nebudou rozlišovat, kdo je civil a kdo ne, udeří po několika svatbách v poltavských vesnicích nebo pohřbech v Čerkassech a tím konečně otevřou oči dnes ještě zombírovaným Ukrajincům. A ti pak i samotné slovo „Ukrajina“ budou chápat jako nadávku a tvrdit: „My jsme Rusové, Malorusové!“

USA válku prohrají a po tom se už snadno zhroutí jejich ekonomika (začátek konce nastane například krachem mnohonásobně předražených akcií Apple), dojde k obrovské devalvaci amerického dolaru – jeho cena a bude nižší než cena papíru, na kterém bude vytištěn. Všichni rozumní specialiské se derou z USA do Evropy a Ruska (a vy jste přemýšleli, pro koho se stavělo Skolkovo). Společnosti  sem přenesou svá ústředí, protože na území USA jim už pšenka nepokvete. Na území Ruska se už připravuje infrastruktura, například bez velkého humbuku se pracuje na spuštění burzy v Petrohradě na obchodování s ropou a dalšími přírodními zdroji v RUBLECH a to je jen jeden z příkladů. Čtenáři, kteří se o to budou blíže zajímat, se mohou hodně dozvědět například z projektu sdelanounas.ru.

Budoucnost USA – nuzná krajina zaplavená zbraněmi. Svět Šíleného Maxe. Dále – nepokoje a občanská válka. USA jsou už na to připravovány Hollywoodem a zaplaveny zbraněmi (v Texasu například už je povolené veřejné nošení zbraní. Také se podívejte na statistiku růstu prodeje osobních zbraní občany USA za poslední roky).
Během americké občanské války nebo těsně po ní dojde k erupci  Yellowstonu (nebo bude uspořádána nějaká jiná celoamerická „přírodní“ katastrofa). Nálože jsou již pravděpodobně uloženy a jejich výbuchy vyvolají erupce v přesně určeném termínu. Budou miliony obětí,  nepředstavitelná zkáza, ale nikdo nepřijde na pomoc (kromě Ruska). Představte si typického Američana: nejdříve pohodlný život, důvěra, že USA jsou pupkem světa přinášejícím všem ostatním (nedorozvinutým) zemím světa demokracii a dobro – a najednou prohra s nějakými Rusy a islámskými partyzány (což je obzvlášť nepříjemné, protože dokonce ani pravidelným vojskem!), zhroucení ekonomiky, strašlivá erupce vulkánu (a nikdo ze „spojenců“ jim nepomůže). Před nimi – bídný život farmáře nebo nutnost vzpomenout si na své kořeny anglosaského piráta a používat lodě, děla a rakety kvůli výdělku. A samozřejmě také pokračovat ve výrobě nových lodí a děl a raket. A sebrat těm sprostým Číňanům, Evropanům a muslimům to, co Americe „po právu“ dluží!

Nebude důležité, zda se USA zachovají jako celek, nebo každý stát půjde svou cestou, na skutečnosti to nic nezmění. Bude to území banditismu a pirátství. Takové země jako Anglie nebo Japonsko byly v určité době svého vývoje také zjevně pirátské, což je dáno jejich ostrovní geografií – prostě přepadly loď, okradly ji a honem domů, na svůj ostrov. Bude-li se někdo chtít pomstít, suchozemské vojsko sem nedojde a flotily se nebojíme, protože my máme tu největší! USA budou takovou pirátskou základnou. Základnou všech základen…

Po vzniku takového mocného pirátského hnízda nebudou světové obchodní trasy v bezpečí; ať půjdou po souši nebo po vodě, budou muset mít s sebou doprovodný konvoj. Rusko může ochránit severní mořskou cestu, ta se také stane hlavní mořskou tepnou Evropa – Asie. Ostatní mořské cesty se však stanou příliš drahými – piráti a pojišťovny se o to už postarají.

 

A co bude na souši?

zapadni-evropa

 

Tak takhle bude vypadat skutečná nová Hedvábná stezka. Čína dnes nechce záviset na Rusku a snaží se realizovat paralelní trasy, které Rusko míjejí, aby se nedostala do závislosti na jediné trase. Ale nic jí nevyjde. Navíc se v nedaleké budoucnosti bude muset vzdát i Tibetu, i Ujgurstanu, i svých severních území až po Velkou čínskou zeď. Čína se totiž bude muset vrátit do svých původních hranic. A pak se k Rusku (EAS) připojí v podřízeném postavení.

 

Rusko

Mnozí řeknou: zbohatneme – a je to skvělé, už to mělo dávno být. Nikdo si úspěch a zajištění nezaslouží víc než Rusové a další domorodé národy Ruska. Už se dost natrápili, nabojovali za mír na celém světě a dostávali vždy jen plivance od většiny těch, komu pomohli. Teď však přišla jejich chvíle.

Na jedné straně s tímto názorem plně souhlasím, ale na druhou stranu… Vzpomeňte si na své přátele nebo známé, kterým se podařilo zbohatnout. Zůstali stejní? Prošli úspěšně zkouškou medovými troubami? Z vlastní zkušenosti mohu říci, že tímto testem projde jen drtivá menšina lidí. Už nyní se někteří „specialisté“ z moskevského kancelářského planktonu dívají na Tádžiky v oranžových vestách, uklízející moskevské ulice, jako na hmyz. Co bude, až tento plankton bude mít výplatu třikrát vyšší, přiměje ho to snad pracovat ještě usilovněji?

Vezměte si, že před nějakými 60 – 70 lety žili i v USA docela jiní Američané, kteří uměli pracovat a pracovali rádi, vytvářeli nové, pokrok šel vpřed, homosexualitu nepokládali za normu a ti, co se odchýlili byli řádně vzděláni a přidržovali se konzervativních rodinných hodnot. Ano, i tehdy byli snad až příliš vypočítaví – jak se říká, v hlavě vždy jim pracovala kalkulačka na dolary – ale jinak – jinak to byli docela slušní lidé.

Jenže za těch 60 – 70 let se úplně změnili díky vnucenému systému testování ve vzdělávání (i my jsme už dostali své „jednotné státní testy“), díky reklamě, sexuální promiskuitě, drogám a především – díky nízkým úrokovým sazbám (možnost žít na vysoké noze už nyní a ne až si vydělám, což dělá lidi infantilními) a díky vysokým podporám v nezaměstnanosti, které lidi nemotivují k práci, ale k parazitinímu způsobu života.

Ale dokonce pokud 90 % našich lidí se stane „pindosy“, zbývajících nezkažených 90 % (v první řadě vědců a vojenských specialistů) naprosto stačí na to, aby Rusko udrželi na úrovni pro jiné země nedosažitelné. Pokud ovšem za oponou šedých kardinálů bude stát OP-kartel s jeho bezednými kapsami a nestoudnými stínovými intrikami.

Zdroj: http://cont.ws/post/177768

První část: http://www.nwoo.org/2016/01/18/rothschildi-se-stehuji-do-ruska-test-medenymi-trubkami-cast-1/

Druhá část: http://www.nwoo.org/2016/01/19/rothschildi-se-stehuji-do-ruska-test-medenymi-trubkami-cast-2/

Třetí část: http://www.nwoo.org/2016/01/20/rothschildi-se-stehuji-do-ruska-cast-3/

Čtvrtá část: http://www.nwoo.org/2016/01/21/rothschildi-se-stehuji-do-ruska-cast-4/

pokračování příště…
29 Komentářů k Rothschildi se stěhují do Ruska – část 5.

 1. jop napsal:

  tam kde autor píše o budúcich bojoch na Donbase, o výbuchu vulkánu a postkatastrofickom režime v budúcich USA mi niečo chýba.
  UFO, chýba mi tam ešte UFO a nejaký útok alebo na rusov, alebo na američanov, alebo na ficíka.
  Keď bude do článku zapracovaný UFO útok, až potom to bude to správne orechové.
  Škoda že komentáre nie sú pred článkom, nestrácali by ste čas čítaním bludov. A ak ste to už prečítali, nestrácajte čas rozmýšľaním nad tými blbinami z článku.
  Totálny informačný šum bez zmyslu a logiky, úroveň prepitej cigánky ktorá veští za korunu

  • Sycak napsal:

   jop: Nevidel bych to tak cernobile. Jako scenar je to mozny a ma to kus logiky, ale podle mne to dopadne jinak. Lidi uz ted maji vseho valceni dost, probudi se, na svetlo sveta se dostane volna energie a pokud to tak bude, tak cely svet dneska postaveny na rope se kompletne preformatuje. Nebude zadny novy svetovy rad, ale nova kvalita ziti bez valek, ublizovani, ponizovani. Lidi si zase zacnou vazit prirody a nasi matky Zeme. Nejsem zadnej slunickar, ale normalni clovek, kterej ma tech valek, vrazdeni, niceni prirody, financniho vykoristovani apod uz plny zuby. A jsem ochotnej pro to neco udelat, akorat momentalne nevim co presne. Ono to casem vyplyne.

  • kolkobudeszit-Porošenko šiel k pánovi po radu ako vyvraždiť vlastencov napsal:

   Vďaka autorovi za čánok. Za sústredenie niektorých informácií. Z hĺadiska hlavního prúdu informácií i mimo“oficiálnych“ médií je originálny a stojí na zamyslenie.
   Vďaka za prácu, nerozumiem jako niekto může vlastných prácu haniť. Koho práca je na 100%? Ale keď viacerí dajú konštruktívne informácie a názory dokopy už to bude blízko, že?

 2. Jan Jinsky napsal:

  Já bych tam ještě zapracoval Červenou Karkulku jako Putina zlého vlka jako Obamu. Ať je ta pohádka kompletní.

 3. petr napsal:

  Pan Jinsky by mohl pochopit,ze predpovedi zde publikovane nejsou ani tak predpovedmi jako spis otevirani mysli z obruce mainstramu, jako inspirace k alterativnimu pohledu na vec.

  • Jan Jinsky napsal:

   Pokud si necháte otvírat mysl zhovadilostmi, pak je to vase věc. Ještě si k tomu můžete pustit tu Miley…

   Ten článek je blbost – slátanina bez ladu a skladu vedená jedině nenávistí k Rothschildům USA atd. Ale klidně to berte jako otevření mysli.

   • Leviathan napsal:

    No, ne že byste projevil znalost světového dění. Článek (přesněji jeho autor) si pohrává s velice zemitými východisky a zcela realistickými scénáři. Ti, kdo něco nazvou blbostí bez jakékoli věcné argumentace, sami sdělují, že nemají co říci a tak pouze plivou.

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak, už jsem psal u prvního nebo druhého dílu, že Chazarská říše nebyla židovská. Pouze (a to se ještě neví s určitostí) možná přijali judaismus za náboženství.

     To zaprvé. Zadruhé nesmysly s hustotou logistických toků v Číně, neznalost geografie Země atd. Prostě ten člověk nemá základní znalosti, ale vychází mu z toho úžasné předpovědi.
     Vám nevadí, že je to nesmysl, vám vadí, když někdo na nesmysl poukáže. Pak je to troll…

   • jop napsal:

    Jinský je hlúpy trol.

    čítaj môj príspevok o bojkote trolov nižšie

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   Pán Jinský zásadne nič nechápe.

   • Sycak napsal:

    Ja nechapu, proc porad odpovidate trollum. Prosim neodpovidat. Vzdyt oni na to cekaji. Proc by JJ sem jinak chodil, kdyz je tady na tom webu vsechno spatne. Nici diskuzi a vy mu v tom pomahate. Pojdme se prosim vsichni, co si ty clanky radi prectou a ma to pro ne prinos, dohodnout, ze na trolly se nereaguje. Uz jenom to, ze se do toho handrkovani clovek zapoji, tak na sebe tu negativitu natahne. Diky, tohleto je jen moje prani, samozrejme si kazdy muze delat co chce.

  • Paul Durham napsal:

   jo, jo, budoucnost je vždy alternativní

 4. ochránce napsal:

  Ten článek je dost pravdivý.Jeden z diskutérů dokonce připoměl ůtok UFO,na zemi,což je správná připomínka.Ale ve hře jsou ještě dva veledůležité faktory-Bůh,který existuje a má už toho zabíjení dost a opravdové duchovně vyspělé národy z vesmíru,které budou očerněny neprávem,právě tímto zinscenovaným ůtokem jakoby mimozemšťanů.Záleží na nás jak se k tomu postavíme.Ale čekat na tyto scénáře je nesmysl.Musíme si především udělat pořádek ve vlastních zemích,pomocí revoluce a tvrdě potrestat zrádce a kolaboranty.Zbavit dosavadní vlády moci.Pak už bude scénář jiný.Pokud budeme pořád sedět na zadku a čekat co se z těch proroctví všechno naplní a mít poraženeckou náladu,je nesmysl.Všechno co je jakoby dáno,můžeme vždy změnit.Záleží jen na nás.Bůh ani jeho mimozemští služebníci to za nás neudělají.Pomohou,to ano,ale až uvidí nějakou snahu a duchovní růst člověka.

 5. Leviathan napsal:

  Doporučuji vlabiho Zkázu Velké Tartárie. V důkazní nouzi je myšlení mocný pomocník a otázka cui bono ta nejvýznamnější.

 6. jop napsal:

  skúste tu na nwoo jednu vec.
  Jinský tu troluje, jasné.
  Namiesto akejkoľvek odpovede na jeho príspevok len traja-štyria vždy napíšte: „Jinský je hlúpy trol.“
  Len tieto slová, po každom jeho príspevku prví štyria napíšte tú vetu, nič iné.
  Uvidíte do kedy to vydrží. Ak vydrží, tak máte dôkaz že je tu platený. Lebo nikto v zdravom ume by taký odpor na nejakom serveri dobrovoľne nevydržal, každý by na takýto koordinovaný bojkot svojej osoby prestal písať.
  Skúste to.
  Vypisujete tu ako by bolo treba spojiť sa a zlikvidovať GP parazitov.
  Tak sa skúste spojiť aspom tu na serveri a zlikvidovať blbé príspevky jedného trola.
  Čo vy na to?

 7. padre napsal:

  Já tedy nevím ale pokud nemám někoho rád tak se snažím abych nepoužíval jeho slova ani jazyk a používám svůj. Není tedy třeba říkat troll, stačí říct podjebávač, vždyť čeština je tak krásně „barevná“.

 8. houbeer napsal:

  Jinsky by si mel provetrat gatě a taky se projit,prodychat a neco y rucickama udělat…..lide jsou jane lide,nechapu vas ve vasi snaze,konani.je dobre pripominat na detaily na to ze si nejde nasadit ruzove bryle a ze fundamentalni reseni jsou z mody.-znate pripad jak se jedem jih.am.stat ekvador.tak jeho prezident udelal trik na roty-vydal prohlášení ze nebudou splacet statni dluh,okamžitě spadly akcie a mely agenta ktery to koupil pro prezidenta ekv.haha,takhle na ně! Medat jim moc nad mym zivotem pomoci penez…..

 9. David napsal:

  Díky autorovi za mozaiku. Je umění věštce vzdálit se a vidět to v celé nádheře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!