Německo: Váleční uprchlíci z Ukrajiny jsou nežádoucí

Ukrainan-war-refugees-01-696x490Skutečným válečným uprchlíkům, kteří kvůli vojenskému konfliktu utekli do Německa, byl v 95 procentech případů odmítnut v Německu azyl. V budoucnu se má odepřít azyl všem uprchlíkům z Ukrajiny. Na druhé straně vláda Angely Merkelové dovoluje vstup tisícům údajným ,,válečným uprchlíkům“ z celého světa, aniž by kladla jakékoliv otázky.

Nestydatá dvojí morálka při zvýhodnění určitých ,,válečných uprchlíků“ oproti skutečným válečným uprchlíkům, kteří jsou příslušníci evropských národů, odhalují skutečný účel merkelovské politiky. Nejde o to pomoc skutečným ,, žadatelům o azyl“, ale jde spíš o to původní národy Evropy, tak rychle jak je to jen možné, vyměnit jinými národy.

Podle Frankfurter Rundschau [1] v letech 2014 a 2015 v Německu požádalo o azyl 7000 Ukrajinců, ale jen 5 procent tento status získalo. Všichni ostatní žadatelé o azyl z Ukrajiny, musí být posláni nazpět bez ohledu na to, že tam existuje skutečný válečný stav od dubna 2014.

Podle Frankfurter Rundschau mnoho ukrajinských uprchlíků pochází přímo z válečné zóny v regionu Donbass, kde byly zničeny jejich domy a jejich živobytí. Přesně to samé, ale tvrdí také bezpočet ,,Syřanů“, kteří v současné době proudí do Německa.

Mnoho Ukrajinců uprchlo proto, aby nemuseli do vojenské služby, protože odmítají účast v této bratrovražedné válce. Frankfurter Rundschau cituje jistého Grigorije Demnitšenka, který z Ukrajiny uprchl do Německa. Vysvětluje, že jeden jeho známý, který vojenskou službu odmítl, byl vystaven fyzickému disciplinárnímu trestu.

Ostatní uprchlíci hovoří o tom, jak byli úřady na západě Ukrajiny po útěku z Doněcka diskriminováni a nemohli tam získat ani byt a ani práci.

Podle informací listu Frankfurter Rundschau, byla Ukrajina i přes probíhající ozbrojený konflikt minulý týden německou vládou deklarována za ,,bezpečnou“ třetí zemi. To znamená, že od teď nemůže v Německu dostat azyl žádný Ukrajinec.

Tato politika je v ostrém kontrastu k neochotě federální vlády, deklarovat země jako Alžírsko, Maroko, Tunisko, Egypt, Bangladéš, Pákistán a africké země na jih od Sahary, za ,,bezpečné třetí země.“

Je zřejmé, že se jedná o dvojí metr, kdy jsou omezující opatření namířená proti Ukrajincům, tj Evropanům. V jejich zemi je skutečná válka a oni jsou skuteční váleční uprchlíci. Na druhé straně, se členům ne-evropských národů Blízkého východu, severní Afriky a jižní Sahary, projevuje největší velkorysost.

Na rozdíl od Německa, Rusko podle oficiálních údajů udělilo dočasný azyl již 248 201 Ukrajincům, přičemž Polsko přijalo jeden milión ukrajinských válečných uprchlíků. [2]

Ukrainan-war-refugees-03

Ukrajinští váleční uprchlíci přijíždí do Ruska

Ukrainan-war-refugees-02

Ukrajinští váleční uprchlíci přijíždí do Polska

[1] http://www.fr-online.de/flucht-und-zuwanderung/migration-ukrainern-droht-die-abschiebung,24931854,33550918.html
[2] http://sputniknews.com/europe/20160119/1033395984/poland-unkraine-migrants.html

Zdroje:

http://newobserveronline.com/white-war-refugees-not-allowed-in-germany/

http://www.info-direkt.eu/deutschland-ukrainische-kriegsfluechtlinge-unerwuenscht/

 
76 Komentářů k Německo: Váleční uprchlíci z Ukrajiny jsou nežádoucí

 1. Adolf Balík napsal:

  Běloši a kulturně slučitelní, často vzdělaní a kvalifikovaní – to by bylo maximálně to posílení národa pomocí imigrantů, o kterém básní propagandisté, nikoliv však rozvrat a zničení Německa a Evropy, o jakém rozhodli globální uzurpátoři. Ještě by tam zacláněli africkým muslimům.

 2. Marie napsal:

  Odpoved je jednoducha: Ukrajinci jsou jako armada proti Rusku nepouzitelni. Prijimaji se jenom barevni privandrovalci, kteri maji v sobe dostatek agresivity, aby vstoupili do armady EU. A udelaji to rychleji, nez by rekl clovek „svec“. Proc? No prece prachy… a k tomu maji uz ted jednu velkou zbran, za kterou jejich novi chlebodarci platit nemusi ani n: nenavist vuci bilym…

  Toto je jeden z nejvice do oci bijicich dukazu, ze Evropa neprijima utecence pred valkou, ale ISISaky soucasne, i budouci!

  A akce „otevr sve srdce“? Jiste… pro kulku do nej…

  • Jarek* napsal:

   Paní Marie to velmi přesně trefila. To nejsou žádní pracovníci, ale budoucí teroristi bílého obyvatelstva Evropy. Na toto je ta německá zrůda tahá do Evropy. Africké země jsou nadšené, protože se zbavují svých kriminálníků a psychopatů ze všemožných ústavů. To bylo známo již dávno. Sami političtí představitelé daných zemí se k těmto faktům nejednou vyjádřili. No, bude hodně veselo.

   • Marie napsal:

    Ano, uz letos bude poradny pruser a chlapi budou jeste litovat, ze vloni nezneskodnili nasi vladu a nova nevydala zakaz vstupu kazdemu z privandrovalcu, letos uz je pozde!

    Podivej se tady, jak se s nimi zachazi, jako s vyvolenymi, zkratka vyvoleni si pritahli sve vyvolene na nasi likvidaci.
    Prijdete o auto, a policajt privandrovalce ani nezastavi, nebot oni nepotrebuji ani ridicak!

    http://www.securitymagazin.cz/zpravy/svedsky-soud-uprchlici-nepotrebuji-k-rizeni-vozidla-ridicsky-prukaz-1404048866.html

    • OldNoe napsal:

     Môžem potvrdiť, že niečo podobné som už zopár krát zažil i v Blave. Viedenská značka na prdítku za dve stovky, ale ako moslim si myslí, že môže na križovatke jazdiť v dvoch pruhoch naraz. Pamätám si ako sme raz (na križovatke Bajkalská – Trnavská) jedného vytrúbili a usmernili do pruhu, do ktorého pôvodne ani nesmeroval.

    • Jarek* napsal:

     Oni dostanou samozřejmě i zbraně, ostatně Řecko to v létě provalilo, když zabavilo loď plnou amerických zbraní s půl milionem nábojů z Turecka s údajně humanitární pomocí. I u nás bouchaly sklady zbraní a munice, samozřejmě k vůli tomu, aby se ztratil přehled o jejich počtech, to dá každému rozum. Sto roků nevybuchne jediný munička a najednou lítají do vzduchu jeden za druhým. USA potřebuje za každou cenu vyvolat jakoukoliv válku v Evropě a kdekoliv, na způsobech a prostředcích nezáleží.

   • Marie napsal:

    Ja jsem casto kritizovana za svuj pristup k reseni veci, ktery se mnohym nelibi jako nelitostny, kruty, ci krvalcny, i takove blaboly jsem o sobe cetla, ale reknu jednu vec: Kdyz vidite, ze k sousedovi vleze zlodej, nasilnik a vrah, tak co udelate? Nechate se uklidnovat dementnimi slovy tech, kdo jsou za vasi bezpecnost zodpovedni, jako napr. Zemana „ja jsem je nezval“?

    A nebo toto: Šéf vídeňské policie Gerhard Pürstl byl při tiskové konferenci požádán o komentář k rizikům, kterým musí ženy v současné době v Rakousku čelit, a ten odpověděl: „Ženy by obecně neměly v noci vycházet ven samy..“

    Takoveho uraka patri zastrelit na miste, co si to vubec dovoluje? Vite, kolik zen se vraci vecer z prace z odpolednich smen a dojizdeji domu nekdy az pred pulnoci? Takto mluvi ti, kteri jsou z nasich dani placeni za nasi bezpecnost?

    Takze evropske vlady si na nas pozvaly nase vrahy, za nase penize a jeste nas pres smrti budou pacifikovat, abychom si to nechali libit! Ano, tady presne jsme.

    A blbecci mi jeste budou nadavat a pacifikovat mne slovy „nepanikarit“, jako je sinista, co se tady nazyva Jinsky a hraje si na hlupacka a na naivniho dobraka?

    Jarku: neni sance se te presile ubranit, zadnym zpusobem nez zneskodnit vlady a vyhnat tu verbez, ktera se sklada presne z tech, ktere jste popsal, plus propustenych kriminalniku z veznic a vsichni maji slibenou naprostou volnost v pocinani, beztrestnost a velke prachy! No nevemte to!

    Tady je odkaz, ktery mne rozcilil: Prej politici se boji o prizen volicu! Takova kravina. Hovno se boji, to by se jinak chovali, prave naopak..neboji se niceho, protoze toto je jejich armada, ktere kdykoliv rozdaji zbrane, ktere nam uz predem do zemi natahaly z USA! Prej vlaky s humanitarni pomoci! Jenom jeden otevreli v Madarsku a byl plny zbrani a munice. Pul milionu naboju…to je tedy humanitarni pomoc! Tak jako to „humanitarni“ bombardovani Jugoslavie, o kterem mluvil zkurveny zid Havel! Normalne se mi chce z toho zvracet… a z lidi taky, ze to takto nechavaji uz takovou dobu, ze uz to nema reseni… lonskym rokem skoncily veskere sance.
    Ted uz si mohou sednout, a cekat, az na ne dojde rada…

    http://www.securitymagazin.cz/zpravy/v-nemecku-to-vre-lide-zakladaji-domobranu-a-ozbrojuji-se-1404048720.html

    • OldNoe napsal:

     No, v podstate som to myslel tak, že doposiaľ sa darilo riešiť problémy okamžite a na mieste. Napr. dnes (či skôr už včera) som nakupoval v Lidli a predo mnou boli dvaja (pomenší – tak okolo 70 kg) černoškovia. Nevedeli po slovensky a aby nevznikli problémy, asistoval im pri platení namakaný ochrankár. Pri platbe im chýbalo 1 euro. Po chvíľke hľadania vyhrabali dvojeurovku. Pokladníčka im vydala, na čo jeden z nich pípol „ďakujem“. (To ich asi naučili ako prvé). Ako som ich sledoval všimol som si, že sa vyhýbali môjmu pohľadu (mám niečo pod dva m a vyše 100 kg + zimná vetrovka atď.), ale čo chcem povedať, ak vedia, že polícia NEBUDE na ich strane, stávajú sa skromnučkými a dobručkými. Útočia iba ak si myslia že sú v presile. Samozrejme, v Nemecku je situácia iná, ale ako píšeš, je možné, že sa to môže pomerne rýchlo zmeniť. V každom prípade sme zatiaľ iba v počiatočnej fáze riešenia tohto problému, aj keď v Blave sa – aj vďaka postoju nielen vlády, ale celého politického spektra – darí riešiť prípadné menšie problémy na mieste – takpovediac operatívne.

  • Jan Jinsky napsal:

   Marie, ta armáda měla být hotová už minulý rok. Aspoň si nám to tvrdila. jaký je nový termín? Ta tvoje zavilá nenávist k čemukoli jinému je hrozná. Jsi fakt plná jedu, až je to smutný.

   • Marie napsal:

    F/U.

   • Bogus Sobotka - expert na ruske pohadky napsal:

    Maruska je znamou osobnosti,na Novinkach.cz byla zablokovana, protoze vyhrozovala lidem smrti, kulkou do hlavy, vesenim na lampy atd…dale pak kazdeho kdo s ni nesouhlasil nazyvala sio/zidem :D

    Je netreba pripominat ,ze byla mezi tema komunistickyma hnupama z novinek.cz velice popularni :D

    • Marie napsal:

     Ozralej lhari, co si rika expert, tady mas skutecnost o zablokovani:

     Nasla jsem to ne kvuli tobe, zrudo, ale kvuli ostatnim, aby videli, co jsi za magora emerickeho, podelaneho …

     Dobrý den,

     dnes jsme vám na stálo zablokovali přístup do názorového fóra kvůli příspěvku:

     „Jindřich Hartman, NáchodStředa, 10.srpna 2011, 08:31:05 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | 0Maruška vlataburianová si zase vydělává na Fidelovu almužnuvvvvvvvvvvvneotravuj pindale“

     Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra.

     Takze mne zablokovali za: neotravuj pindale, coz bylo na provokaci zidaka Hartmana…

     F/U!

     • Bogus Sobotka - rusky analytik napsal:

      Marusko,
      tohle byla samozrejme jen zaminka.
      Nikomu totiz neunikalo, ze vyhrozujes ostatnim diskuterum. Ty sis totiz myslela, ze si muzes pustit tu tvoji nenavistnou hubu na spacir, ale to ses proste prepocitala.
      Vyhrozovat lidem likvidaci, kulkou do hlavy atd a nadavanim diskuterum do „zidaku“ te moc daleko nedostane.
      Novinky uz te zrejme meli plne zuby a pak te pri nejmensi prilezitosti blokly.
      Pokud to dodnes nechaspes, tak mas vazne problemy s chapanim reality.

      Tohle neni vina Hartmana ani nikoho jineho. Za to si muzes jen a pouze sama.

      • Marie napsal:

       Takhle jsem se uz dlouho nezasmala a vyjimecne dekuji za reakci, protoze jsi poskytl ten nejlepsi dukaz zvracene logiky u siozidu:

       Tak oni mi podle tebe pustili na hovinkach.cz vyhrozovani ( za ktere mne mohli I zalovat ) a cekali na „nejmensi prilezitost“ mne bloknout za obycejne odpalkovani… tj. „neotravuj, pindale“??? LOL. LOL. LOL. LOL. (rechtam se hlasite).

       V roce 2011 slo o boj se zlodejinou, vcetne svobod, ale tehdy jeste vlada neprovadela otevrenou genocidu na nasem narode pomoci privandrovalych vrahu za nase penize, takze o zadnych kulkach do hlavy nebyla jeste potreba mluvit.

       Ale ted je! A proto to rikam a vsude, takze se dal znemoznuj, prolhany zide, aspon je vsem lidem viditelne, co jste zac. Obracene mysleni je zakladem vaseho medialniho boje, protoze na skutecny boj jste zbabele krysy, ktere nastrkuji vzdy druhe do krvave lazne…

       Z cerne bilou neudelate, kdybyste se posrali, sioni a jestli jste zmagorili lidem mysleni kdekoliv, u Ruska se vam to nikdy nepodari, muzes tady kydat kyble ci cisterny spiny, ale neuspejes..

   • Blanka napsal:

    Marie je plná hněvu, né jedu a takových je nás podle posledního průzkumu 98% národa. Ty 2% zbývajících jsou holt plní sraček, tak jako vy.

    Prosím ostatní aby omluvili mou vulgaritu, leč chodím sem číst denně a nereaguji, ale už i mně tak jako Marii, došla s tím debilem trpělivost.

 3. pavjan napsal:

  Samozřejmě, že jsou nežádoucí. Protože v projektu sociálního inženýra Couvedohe Kalergiho (který Eu přijala za svůj) se mluví o vyšlechtění nové světlehnědé evropské rasy. Na to je potřeba import několika milionů mladých mužů z Afriky a Arabie a zároveň zkurvit morálku mladých evropských žen. Obojí už jede na plný pecky. Takže syrský uprchlík (i když z Eritreje) je žádoucí. K naplnění téhle agendy je ale ukrajinský uprchlík naprosto nežádoucí, byť by prchal přímo z válečné vřavy.

  • Pepi napsal:

   pavjan 23.1.(21.11)
   „zkurvit moralku mladych evropskych zen“.
   Ta moralka ,Pavjane,je z……a uz nejmene desitky let a nejen u mladych a starych evropskych zen,ale i muzu/popr.eunuchu atd.
   Destrukce moralky zacina uz od narozeni,cilenym programovanim(o cemz uz jsem nejen ja psal v mnoha prispevcich).
   Nebyt teto cilene destrukce duse „zapadnich“obcanu,nebylo by ani problemu s migranty.

   • contumax napsal:

    Pepi

    A opět za :

    1 ***

   • dj napsal:

    Každej narod na svuj egregor-informačno energrticky pole a jenom človek bile rasy ma 16 kanalovej system ponimani sveta,žluti 12,siva 10,červena 9,černa 6.Elita chce proto znnicit byle lidi,pomichat je,pak je již ponimani sveta jenom 14 kanalovej system.
    JENOM BILEJ ČLOVEK s 16 KANALOVEJ SYSTEM je schopen porazit tyhle sile temna.Tahle ta hra tady na zemi nekonči tady na zemi,ridi to neco nehmotny mimozemsky a velice inteligentni.

    • Jana napsal:

     dj má pravdu.O tom to všechno je.Že to ti Němci nevidí.

     • Jaris napsal:

      Jano, Nemci to vidi, ale vladnou a drzi je pod krkem mezinarodni zid. Az se Nemci spoji a zorganizuji novou „cristall night“ bude zidovi velice uzko a bude se opet schovavat v ruznych dirach nebo budou pelasit i s privandrovalci, az se jim bude za patami prasit. K tomu drive nebo pozdeji dojde, protoze Nemci maji v krvi byt bojovniky. Az zvednou mec, tak zvedne mec i ostatni Evropa.

    • Jan Jinsky napsal:

     tady se fakt člověk dozví moudra. A těch 16 kanálů mají všichni bílí? Jak se to měří???

    • Marie napsal:

     Vy jste pekne zblbly nesmysly… to je tedy sila.

     16 kanalu… hm…kde jste to nabral?

     Jedni skoci zidakum na panbicka, druzi na satana, dalsi zas na mimozemske sily, dalsi zas na cicrace, pardon vibrace, to je neskutecne, jak jsou lidi odtazeni od normalniho mysleni, opravdu smutne…

     Pane, abyste nekoho kopl do riti, musite stat pevne na zemi a ne se vznaset v oblacich… nikdo za lidi resit jejich blbost nebude, to prominte. Narodil jste se na zemi, tak nechapu, proc se neridite prirodnimi zakony a blouznite nekde mimo Zemi!

     Ani Ikarum pribeh vam nestacil k pochopeni????

     • Jarek* napsal:

      Vážená paní, prosím oprostěte se od odpadu, který se nenarodil, ale byl vysrán. Na to nemá cenu reagovat. Je to stejné jako se babrat ve vysraném hovně. Prostě to spláchnu, vyvětrám a neřeším, tečka.

      • slovan napsal:

       Jarek,ked nepoznaš dejiny svojho naroda,tak tvoj komentar je v pohode,iba pravda ta ale oslobodi,
       nie dejiny ktore pišu vitazovia.

     • slovan napsal:

      Maria,nastudovat Tartaria.sk su tu i tvoje dejiny.

  • Marie napsal:

   Dneska mi napsal kluk z Iranu ( ptala jsem se na situaci v Egypte, protoze president Sisi vyhrozuje lidem pouzitim armady proti demonstraci 25. ledna ) a davam to sem z duvodu, ze tam zminuje araby- vseobecne, nikoliv v souvislosti s privandrovalci nebo s Kolinem – pise toto:

   egypt is a military junta…the army controls 60 percent of the economy…they have destroyed the economy…they always have had power…the MB wanted to reform but the junta deposed morsi in a coup…but even the MB has a intolerant past…but still SIssi is the absolute worse….he passeda constitution thats even worse than mubaraks!! they have a joke of a constitution that says the army can interfere in the parliment and the military doesnt have to reveal its budget and holdings!!! its a big joke!! egypt just takes money from the us and israel…they been killing gazans…..siss flooded the tunnels..they are cowards picking on defenseless palestinainss…..arabs are cowards…they only pick on weak defenseless people….egyptians will have to revolt again but the us wants the junta to stay..but egyptians will find a way…

   pise tam, ze arabove jsou zbabelci, kteri jdou jen po slabych a bezbrannych lidech..

   Takze presne, jak pisete, jedou, na co jsou zvykli a kvuli tomu byli do Evropy prizvani, totez eritrejci..

   Z nas dementi z Evrejske Unie delaji hlupaky, kteri jim naleti na nejakou pomoc uprchlikum, zatimco nas domaci oskubali a stahli do bidy a jeste abychom jim odevzdali uplne vse, co zbylo…vcetne zivotu.

   Toto je nejzazsi cervena cara, a proto rikam, ciste podle zakona prirody, postrilet vlady bez milosti a vyhnat vsechny privandrovale degeneraty ze zeme.

   T

  • Paul Durham napsal:

   :-) jen taková technická : když je něco už zcela zkurvené , lze to zkurvit na druhou ?

 4. pražská vlaštovka napsal:

  Jsem zhnusená..
  j.

  • Marie napsal:

   Jitus, premyslej, kam vypadnout z Evropy, ta konci, a bude to jeste letos…

   • Jan Jinsky napsal:

    Tak jo Marie, loni to nevyšlo, tak letos. A napřesrok to opět posuneme. Že se nestydíš, takhle si kálet do úst.

   • Bogus Sobotka - expert na mexicke pohadky napsal:

    Jane Marusko, Jitus prijede za tebou do Mexika ,kdyz uz te z te skarede USA vyhodili :D

    • Marie napsal:

     F/U prolhany zide…

     • Vladislav napsal:

      Kroťte se , Marie. Jen jim tímto odevzdáváte svou energii a oni si pak na Vás smlsnou. Pan Jinský se pak může radostí vystříkat, a pan Boguš se tetelí. Oni POTŘEBUJÍ, abychom se takto chovali, potřebují náš hněv, který je zatím bezmocný.
      Všimněte si, na přímou otázku se každý z těchto endoparazitů stáhne – za to gáži neberou, tu berou za rozvracení diskusí.
      Nedávejte jim svou energii, šetřete ji na potřebné situace.

 5. Žabák napsal:

  Přesně tak, bílí uprchlíci nejsou žádoucí.

 6. Pepi napsal:

  V podstate manipulativni clanek,ma asi rovnez slouzit k popuzovani evropanu proti „cernym“a cernym.
  Za prve „cerni“jsou casto ve skutecnosti bili albanci(i kdyz casto vypadaji trochu“pricmoudle“),syrane,marokanci,afganci(casto rezavych vlasu a modrych oci)nebo iranci patri rovnez k bile rase.
  Za druhe ukrajinci nejsou etnikum proste kriminalnich zivlu(ktere etnikum je?),spis naopak.I kdyz se treba cechum podobaji vic nez obyvatele Konga.
  Ve Skandinavii (i v Nemecku/VB)dramaticky stoupla vlna organizovane kriminality po rozpadu vychodniho bloku a Jugoslavie.
  Gangy Polaku,Litevcu,Ukraincu,Albancu,Rumunu,Rusu „zprijemnily“ Svedum a Norum zivot ozbrojenym vloupanim do domu,znasilnenim,vytrznostmi,prepadavanim bank,prodejem drog,kradenim aut,najemnymi vrazdami.Samozrejme,kdyz se otevrou hranice,vtrhne i spousta kriminalnich zivlu/zebraku(Norsko je poslednich 10let preplnene rumunskoromskymi zebraky).
  Pred zakazem prostituce se ulice(ve Skandinavii) hemzily prostitutkami z Ceska,Nigerie,Baltika,Bulharska.
  Proc by zlodej mel krast v Rumunsku/Maroku/Madarsku nebo v Polsku kdyz se to vyplati v Nemecku nebo ve Svedsku.
  Chteli jsme otevrene hranice?Chteli.Jestli je to vuci nekomu nespravedlive tak vuci Norum,kteri hlasovali proti EU,a stejne „musi“ prijimat vychodoevropske gangy.
  Nechme si namluvit ze ukrajinci jsou ti „hodni“bili chudaci(kdopak je jinak nazyva fasisty?Ze by i ctenari techto stranek?)
  Nebyt muslimu,nadavali by cesi ukrajincum.Pro zajimavost:prvni teroristicky utok ve Svedsku provedli jugoslavci(Ustasa)
  Tady jde jen o jedno,jako vzdy:rozdel a panuj.Cim vic skupin mezi sebou postveme,tim lepsi podminky pro vznik NWO.
  zajimave video tykajici se uprchliku/kolonialismu(v anglictine)
  http://www.davidicke.com/headlines/worst-colonialism-colonising-mind-david-icke-videocast-trailer/

  • contumax napsal:

   Pepi toť moudrá řeč…

  • Jarek* napsal:

   Ustašovci nejsou Jugoslávci, ale to je na delší vysvětlování. Nic méně jsou vzornými žáčky a služebníčky Vatikánu.

   • Pepi napsal:

    Jarku 24.1.(2.43)
    Ustasa byli Chorvati,ale Chorvatsko tenkrat bylo casti Jugoslavie.Pro Svedy byli proste Jugoslavci a hotovo.

  • weissbach napsal:

   „Jestli je to vuci nekomu nespravedlive tak vuci Norum,kteri hlasovali proti EU,a stejne „musi“ prijimat vychodoevropske gangy.“

   1/Proč by museli?
   2/Proč východoevropské gangy? Kdo jim poroučí, aby příjímali nějaké gangy?
   3/Které východoevropské gangy to jsou?

   • Pepi napsal:

    weisbach 24.1(16.41)
    1/Proc by museli?Samozrejme ze teoreticky nemusi,ale na odpor byt nenasilny nemaji proste silu/odvahu/motivaci.
    2/Proc vychodoevropske gangy?Kdo jim porouci,aby prijimali nejake gangy?
    Vychodoevropske gangy do Norska(Skandinavie)prijizdeji v ramci Shengenu/i mimo Shengen.Proc krast/zebrat v Rumunsku/Polsku kdyz se to nevyplati?Vyhostite-li Polaka/nebo kohokoliv je do tydnu zpatky.
    Norsku porouci kdo?Zkuste uhadnout…
    3.Ktere vychodoevropske gangy to jsou?Napr.albanska mafie,a pod.Osobne je neznam ale casto se to doctete nejen ve zpravach,ale i od lidi kteri maji s timto „prinosem“zkusenosti.Casto stari lide,kteri vpusti domele „osetrovatele“ci „elektrikare“domu a pak skonci pripoutani lepici paskou k zidli(maji li stesti,jenom s modrinami,v horsim se zlomeninami nebo mrtvi).
    Nekteri vychodoevropane se zase zamerili na vykradani domacnosti Vietnamcu nebo Indu(ve Skand.)protoze zminena etnika neduveruji bankam a maji „pod polstarem“bankovky/zlato.Pred prichodem vychodoevropanu prakticky neexistovaly v Norsku bankovni loupeze.

    • weissbach napsal:

     Albánci ani nejsou v EU. Přesto si jezdí po Evropě zcela bez překážek a ovládají trh s drogami a bílým masem. Jen připomenu, že je to muslimská země. Jistě jste slyšel o balkánské drogové cestě. Jejich hlavním zdrojem je kromě obchodu s bílým masem a drogami z Afriky a Afgánistánu taky pašování zbraní a lidí /teroristů/ přes Balkán do Francie a Německa.
     Ohledně dalších států, které zmiňujete si to řekněme na rovinu: Rumunsko – cikánské gangy žijící z prostituce, žebrání, krádeží.
     Pokud jde o Poláky, tak tam je zdroj nelegální obživy pašování cigaret. Po celém světě jich je asi 10 miliónů a kromě pašování se živí hlavně v Britanii celkem legálně především na stavbách. Nevím žádných organizovaných tlupách, které by šířili teror a masivně loupily, vraždily v nějakém rozsahu vybočujícím z místního průměru tradiční kriminality. Totéž se dá říct o Češích a Slovácích, ti jsou bohužel taky známí kriminalitou cikánských gangů a jejich kontrolou příhraniční prostituce.
     A ještě čekám na ty statistiky z Norska, když tady tak metáte tou kriminalitou východoevropanů.

     • Pepi napsal:

      Byl jsem v Albanii,weisbachu.Podle mistnich je 50%ortodoxnich krestanu,zbytek pasivni muslimove ci ateiste.Cerni rozhodne nejsou.Patri k nejstarsim evropskym etnikum-Ylirove.

  • weissbach napsal:

   „Gangy Polaku,Litevcu,Ukraincu,Albancu,Rumunu,Rusu „zprijemnily“ Svedum a Norum zivot ozbrojenym vloupanim do domu,znasilnenim,vytrznostmi,prepadavanim bank,prodejem drog,kradenim aut,najemnymi vrazdami.“

   Prosil bych čísla a statistiky. Odkaz na zdroje…

   • Pepi napsal:

    Budu li mit naladu+cas,najdu ty statistiky,prelozim,dam odkaz.Zatim cerpam z pozorovani/zkusenosti z doby kdy jsem zil ve Skandinavii,z tamnejsich medii,zkusenosti znamych a sousedu.
    Kdybych byl vice politicky korektni,a radeji „informoval“o tom jak cernosi/arabove mne oloupili,znasilnili mou dceru,manzelku,babicku,kozu,pejska nebo slona,jiste bych se dockal velikeho uznani od Vas nebo Vasich souvercu,a rovnez nepocitam ze by se nekdo dozadoval nejakych statistik ci dukazu.

  • weissbach napsal:

   „Pro zajimavost:prvni teroristicky utok ve Svedsku provedli jugoslavci(Ustasa)“

   A kdo do západní Evropy ustašovce vzal, umožnil jim zázemí a ochranu a využíval je k diverzním akcím proti bývalé Jugoslávii? Vláda Jugoslavie, nebo západní tajné služby? Podobně jako banderovcům.

   Ustašovci stejně jako banderovci vznikli díky nacistickému útoku na tyto země. Páchali masakry na civilistech, podíleli se na válečných zločinech a pokud by jim západ neposkytl útočiště, byli by ve svých zemích dopadeni, postaveni před soud a po zásluze odměněni. Ale jednou se mohli hodit…
   Ještě chybí doplnit na koho v tom Norsku spáchali teroristický útok….

 7. Ikema Monika napsal:

  Když budu doma ve Švycarsku a migrant mě vleze do domu tak ho osobně zabijí puška je ve skříni revorver pod matraci a vlčak na zahradě ! Merkelka je hodně zalezlá v USA zadku a jde ji o zničeni Německa bere černý šmejdi kteří jsou primitivní a pracující Ukrajince vyhání ! Lidi by ji měli už pověsit a nenechávat u koryta to by myslím dost pomohlo ! VNěmecku je ještě dost rozumných lidi aby jsi mohli zavést tvrdé zákony pro migranty!!!

  • contumax napsal:

   Petr336

   Petře to je všelijak,záleží i na zdanlivých malickostech, to souhlasím, že si lidi BUDOU MUSET POMOHÁT…!!!

   Jinak..???

   Ale opět a to už fakt nevím po kolikátý to tu píšu, nejhorší jsou lidi místní, budou zrazovat a udávat vlastní rodinu a někteří se dají najat k nacistickým agenturám…

   Tyhle považuju za daleko větší zlo než migranty …!!!

   Budou sami dělat čistky na místní…

  • Pepi napsal:

   Moniko 24.1(4.25)
   nelze si nepovsimnout ze prispevky zen na techto strankach jsou plne vyhruzek/nasilnych fantazii.Cim to asi tak bude?
   Mezi radky neni tezke vycist ze se jedna o frustrovane damy spise pokrocileho veku a jejich agrese/nenavist se z potemnele duse pravdepodobne manifestuje i do fyzickeho vzhledu.
   „Cerny smejdi kteri jsou primitivni“jakou barvu kuze mate vy,madam?Podle Vasich prispevku bych soudil ze pravdepodobne zlutou( zminujete se v prispevcich o zidovskych a japonskych predcich,nemylim li se),tedy podle Vasich vlastnich teorii do Evropy rozhodne nepatrite.Mnozi cerni primitivove o kterych se s nelaskou zminujete maji mozna i svetlejsi barvu kuze nez Vy-nekteri Syrane nebo Libanonci skoro urcite.
   Vsadim se ze Nemcum je uplne jedno jestli maji prijmout 2miliony syranu nebo 2mil.ukrajincu.Pro ne jsou proste oboji nezvani hoste a hotovo.
   S pracovitymi ukrajinci(a dalsimi vychodoevropany) maji obcane zapadni Evropy mnohe zkusenosti mimo jine jako s obchodniky s organy,drogami ci „bilym masem“ nebo kradenymi auty.Oni se opravdu ZADNE prace nestiti.

   • weissbach napsal:

    „Mezi radky neni tezke vycist ze se jedna o frustrovane damy spise pokrocileho veku a jejich agrese/nenavist se z potemnele duse pravdepodobne manifestuje i do fyzickeho vzhledu.“

    Zak to jste tedy mistr světa v četbě mezi řádky. Vidím, že nemáte žádný problém hodnotit lidi stejným způsobem, který vás u jiných tak pobuřuje….
    Pokud jde o vaše hodnocení fyzického vzhledu, pošlete nám svou fotku, prosím…

    „S pracovitymi ukrajinci(a dalsimi vychodoevropany) maji obcane zapadni Evropy mnohe zkusenosti mimo jine jako s obchodniky s organy,drogami ci „bilym masem“ nebo kradenymi auty.Oni se opravdu ZADNE prace nestiti.“

    Já mám mnohé zkušenosti s Ukrajinci a pokud jde o jejich pracovní výkony za mizerné peníze, jsou většinou nadstandartní. Hlavně mají pracovní návyky a chuť pracovat. Pamatuji na jednoho vysokoškolského učitele, který ve 40 stupňových vedrech 3 měsíce bez výplaty čistil na půdách holubí trus.
    Ti lidé začali krást a pašovat až poté, co zjistili jak to v kapitalismu chodí. Jak tady je nejvyšším přikázáním okrádat druhé.
    Srovnáváte nesrovnatelné.

    • Pepi napsal:

     Vychodoevropane kteri kradou,nejsou nicim neobvyklym,zadne prekvapeni.Byt zlodejem,kradl bych tam kde se to vyplati a zvlast kdyz je to blizko!Treba Polsko a Skandinavie nebo Baltikum.
     Neodsuzuji Vychodoevropany,jen je srovnavam s ostatnimi migranty.
     Vy znate pracovite ukrajince(nepochybuji!),ja znam zase Iranske lekare,Syrany pracujici v hotelu,zubare a pod.ale to nikoho nezajima.Kdybych tady ty vase“cmoudy“proklinal a sproste jim nadaval,vyslouzil bych si chvalu.Kdyby Svedsko bylo chude a Rumunsko bohate,jezdili by Svedove krast do Rumunska a ne naopak.
     Chudi,kteri nenavidi jine chude,protoze vypadaji jinak,z toho je mi na….
     Lidstvo je jenom jedno,a hotovo.K vzajemne nenavisti jsme manipulovani,protoze to nekomu slouzi.Pokud si tohle neuvedomime,zustaneme otroci nebo spis pojdeme vsichni.Ano,nekdy hodnotim lidi ztejnym zpusobem jaky me poburuje.Abych jim nastavil zrcadlo.

     • weissbach napsal:

      Neobviňujte mě z „čmoudů“, nepoužívám takové názvy, ale objektivně je sice lidstvo jedno, ale s různou hladinou kulturního a sociálního povědomí. Proto by měli Afričané žít a pracovat v Africe a Evropené zase v Evropě, což není na překážku výměny zboží a intelektuálního bohatství. Nicméně už vzhledem na podnebí a historický vývoj je naprostá hloupost je míchat do hromady. Stěhování národů bylo v historii vždy symptomem pořádného průšvihu a následných válek, hladomuru a hromadného vymírání. Není důvod si myslet, že tomu teď bude jinak jen proto, že si to idealisté přejí.
      Kromě toho je dobré pohlížet na „uprchlíky“ jako na invazní síly, které přicházejí kolonizovat. Takto je to naplánováno a organizováno. Pochopitelně ne jimi, ale globalistickou chobotnicí. Takže já je nepovažuji za čmoudy ale za invazní armádu sloužící cizím zájmům k rozvratu evropských států.
      Přínosem z dlouhodobého hlediska nejsou nikde, kde se usadili a v tom jsou statistioky naprosto neúprosné. Že jsou mezi nimi slušní a také pracovití jednotlivci!!! o tom nepochybuji. Mám v rodině přiženěného Palestince. To je ale v dnešním době naprosto vedlejší protože tady jde o nic víc a nic míň než o přežití. A jestli myslíte, že když jim zde otevřeme náruč, že budou jako celek hodní a přínosní jen proto, že jsme hodní my, tak jste neuvěřitelně naivní a nepraktický člověk. Můžu vám s klidným svědomím říct, že to nehraje nejmenší roli v tom, jak s vámi a vaší rodinou naloží pokud budou jako množina mít na váš život markantní vliv. Nepřicházejí sem do oblastí s otevřenými zdroji, s potřebou naplnění pracovního trhu, se stabilním ekonomickým, sociálním a politickým systémem. Přicházejí do konkurenčního, kulturně naprosto odlišného světa, který se otřásá v základech a je na pokraji zhroucení. Takže masová migrace bude mít jediný efekt a to je urychlení rozpadu, vytvoření ohznisek chaosu a nestability na desítky let. Prostě přesně tak jak si to přejí elitářská chapadla se strejdou Sorošem coby hlavním viditelným organizátorem. Takže když je sem pozvala a logisticky jim to zabezpečuje /včetně cíleného bombardování civilní infrastruktury Libye, Sýrie, Iráku, aby vznikla pořádná vlna prostoupená nenávistí a strachem/ chobotnice složená z bankéřů, korporací, tajných služeb, arabských šejků a tureckých islamistů, měla by každému svítit červená kontrolka. V tomto případě je jedno kolik slušných jich tam je, protože to nebude dost, nebude to hrát v následcích žádnou roli a jako celek se budou chovat naprosto jinak. 80% mladí muži bez žen ve věku 20-35 let proudící po milionech, to žádná země nedá, ani Německo ani nikdo jiný. A to ti pozývači vědí mnohem líp než vy, nebo průměrný a tolerantní Švéd či Němec. Žádnou práci nedostanou, leda tu hůř placenou, nebo budou muset napřed propustit „starousedlíky“,aby jim nějakou práci bylo možno dát. V zemích s nezaměstnaností, nasyceným pracovním trhem, v hospodářské recesi na pokraji bankrotu kolik že jich bude pracovat a kolik bude závislých na sociálním systému. Hádejte. A když nemáte perspektivu, jste frustrován, máte dost peněz abyste měl akorát na jídlo a nájem, spoustu volného času, našeptávače, kteří vám budou říkat, že musíte zničit bezvěrce a zkaženou kulturu protože to tak chce bůh.
      Kromě toho ti lidé nás nenávidí, nenávidí všechno, co tady vidí a jsou náchylní věřit tomu, že se měli doposud tak blbě proto, že jsme jim to ukradli. Což je fakt a je mezi námi dost šílenců, kteří je v tom sebemrskačsky utvrzují. Těžko budou ochotni přijmout fakt, že je to následek duchovního a kulturního úpadku, který tu zákonitě panuje od dosažení maximální expanze islámu někdy v 15-16 století. Protože ekonomika a sociální vývoj byl úzce vázán na dobývání území, výběr daní z tohoto území a obchodu s lidmi (ženami, vojáky, nádeníky/. Stav v jakém se tamní státy nacházejí je důsledkem ustrnutí systému díky ideologii, nesnášenlivosti, kmenové mentalitě atd… V úpadku a krizi se celá oblast nacházela dávno před ropou a kolonizací ze strany Francie a Británie. Najděte si údaje z alžírské války, je to typické pro vývoj arabského světa. Zjistíte, že je to záležitost populační expanze, kterou „zavinili“ Evropané tím, že vymýtili v zemích Maghrebu a Blízkého východu epidemie a snížili domorodou mortalitu v dětském věku. Z Alžíru byli Francouzi vytlačeni pouhou porodností arabského obyvatelstva. Tedy čistá matematika. Totéž čeká Evropu, protože pro tolik lidí tu prostě není a nebude místo. Zatímco bílý Evropan řeší takovéto otázky, tato etnika to neřeší vůbec a je jim to naprosto jedno, proto s nějakým přečíslením nebude nejmenší problém. To jsou všechno faktory, kterých jsou si organizátoři migrace dobře vědomi. To, co znáte z dokuntárních filmů a cestopisných snímků po arabských a afrických zemích, to bude dříve či později zde. K tomu připočítejme náboženskou nesnášenlivost která se projeví zejména při ekonomických a sociálních potížích a máte tu náboženské a etnické války s ničením historických památek a všeho neislámksého jako když vyšije.
      Blízký východ, sever Afriky, Malou Asii, Afghánistán ještě do nedávna /cca 6.-7. století n.l./ neobývali arabové a muslimové, ale zcela jiné obyvatelstvo a náboženství. A zkuste po nich najít nějaké památky dnes… To je naprosto neúprosná logika vývoje. Co se neukáže být silným, to zmizí a zanikne. Takže vnitřně se oslabovat diskusemi o jednotlivostech je cesta do hrobu. Je třeba to chápat přesně v takovém syrovém stavu v jakém to je: Je to válka proti Evropě. Nemilosrdná, chladnokrevná a brzy i zřetelně vyhlazovací. My jsme cílem a nemá smysl se dohadovat o hloupostech, ale je nutné prokázat odhodlání a sílu k obraně. To je naprosto přirozené, morálně oprávněné. Schengen je dnes dobrý akorát pro invazi, drogové kartely, terorismus. Že nepojedu na občanku do Rakouska a Německa mi nevadí. Beztak tam není a nebude bezpečno a uzavřou to sami. Důležité je nepouštět invazní síly. jejich předvoj a bránit území, které nám historicky patří. Pokud to nedokážeme, zmizíme jako Inkové nebo Visigóti….

      • Paul Durham napsal:

       že vás ruka nebolí , kvůli tomu sluníčkáři

       • martin bareš napsal:

        náhodou. měl by napsat přednášku a jít, nevím vlastně kam jít, když to pracující masy moc nezajímá.
        je to super napsané. Asi bych to tak nedokázal, i když to cítím úplně stejně.

        • Paul Durham napsal:

         vypadlo mi :-)

         ano, je to super napsané, samo o sobě

         (já už s „pepi“ nepolemizuji, považuji ho v důsledků jeho textů za 2%-ho )

       • Pepi napsal:

        Paul Durnham 24.1(19.03)
        „ze vas ruka neboli,kvuli tomu slunickari“
        1***!

      • Pepi napsal:

       weisbach24.1(18.23)
       Nazyva me kdokoliv slunickarem,nepovazuji to za urazku.
       Zaroven upozornuji na jedno faktum,a to je to ze mi ZKAZA ZAPADU VUBEC NEVADI!!!zapad nici dobrovolne sam sebe,uz desitky let.Nikdy jsem se s tim neskryval.Budto se to zlo musi transformovat v dobro,nebo proste zanikne.

   • Marie napsal:

    Ale Pepi, co to, co to? Frustrovane damy v pokrocilem veku, ze jsou agresivni??

    Kamarade, priroda vam nadelila vetsi silu nez nam zenam. Jako malou kompenzaci mame „silnejsi“ jazyky, tak je pouzivame, ale je nam to houby platne, protoze to s vami nepohne, a tak nam nezbude, nez ty zbrane vzit do rukou, tak jak to pise Monika, a jit hajit sve zivoty!

    Ze se nestydis se za to jeste do nas navazet!

    Az na vyjimky, vetsina samcu, kteri zustavaji se samickami v dobe, kdy maji mlade, je ochranuji, nebo jsi nekdy videl takoveho lva, jak jeste podstrkuje samici s mladaty, aby jim jine zvire mohlo ublizit?

    Vidis, vidis.. Jste pozadu za temi zviraty… takze ta frustrace bude spise u tebe… jo a povidej mi, co ty vis o nasem fyzickem vzhledu, hehe…utapis se v domnenkach a predstavach, cili se vznasis v oblacich, jako nakonec kazdy verici v neoverene…:-)

    • Pepi napsal:

     Marie, 24.1(21.03)
     Zen si vazim,mozna vic nez muzu.Dokonce mnohem vic duveruji zenam nez muzum.Jsou to moje osobni zkusenosti.
     Rovnez mam dobre zkusenosti s prislusniky „cizich“ras.Pres to ze obecne nejsem zadny lidumil/filantrop a obecne preferuji spolecnost zvirat/rostlin nez lidi obecne.
     Prave proto ze si vazim zen(i mnohych Vasich prispevku,ne vsech) me dost sokuje/prekvapuje agresivita a jednostranost,vyhrozovani smrti,vulgarni vyrazy,nenavist.Takto zeny ze skutecneho zivota neznam.

   • Jaris napsal:

    No, prozrad Pepi, co bys delal Ty v pripade, ze by nekdo vlezl do Tveho domu, chtel krast, spatril by Te a napadl! V takovem pripade volat policii je pozde, jelikoz jde jednomu o zivot. Proto je lepsi byt jednim krokem napred a nebezpecneho vetrelce zneskodnit. Jednala bych naprosto stejne jako Monika. Bum, praask!
    Takovi paraziti lidske spolecnosti jsou zbytecni lide.
    Tve nazory, Pepi, jsou humanitarne naivni a v kritickych chvilich neaplikovatelne.

    • Pepi napsal:

     Jaris 24.1(23.OO)
     Co bych delal delal kdyby kdo vlezl do meho domu?
     Tezko ric,zalezi na situaci.
     Muzete se me rovnez ptat co bych delal kdyby….
     bylo zemetreseni,povoden,uhodil do me blesk,spadl mi na hlavu kvetinac,uklouznul na slupce od bananu,unesli me mimozemstane.
     Nektere veci se proti nestestim daji delat,da se jim do urcite miry predchazet,proti zlodejum muze pomoci pes,alarm,kurs sebeobrany atd.Nadavat imaginarnim zlodejum asi moc nepomuze a uz vubec ne oznacovat cele skupiny lidi za cerne primitivy kvuli necemu co by se mozna mohlo stat.

 8. contumax napsal:

  No to jsou mě odpovědi a jak si hrajete do noty…???

  Mimo pár výjimek…

 9. petr366 napsal:

  Ikema Monika.Jak to bude podobné Jugošce v devadesátých letech,tak jedna puška a revolver jsou k smíchu.Až dojdou v noci před tvůj dům,tak bude potřeba mnohem větší palebné síly.Zapoj chlapa ,děti i sousedy.Jedině vzajemná spolupráce má šanci na úspěch.

 10. Ižmuk napsal:

  Ani mě se nelíbí, že do naší země jsou vpouštěni bez jakéhokoliv dokladu totožnosti o zemi svého narození a dosavadního žití, mladí lidé, kteří utíkají ze zemí, které jsou zmítané “ občanskou válkou „. Tito migranti, kteří se nedokázali postavit se zbraní v ruce na ochranu svých rodin, by podle některých měli vstoupit do budoucí armády EU? Koho by chtěli chránit? Dnes z nich někteří z našich občanů mají strach, ale zapomínáte na to, že nás je více jak 10 milionů a kolik jích přijde sem k nám. Není síla v policejních složkách a armádě, je síla v národě, v každém jednotlivci.

  • Marie napsal:

   Ano. A ja si za tim tvrzenim stojim. Bude z nich armada EU, ale ne v te podobe, na kterou jste zvykly. Vladni agenti se jim rika, po vzoru USA. A ti jsou namireni proti domacimu obyvatelstvu, k jejich likvidaci. Prave proto jsou rekrutovani z arabu a cernochu. A u jineho clanku jsem dala vyjadreni o zbabelosti arabu, napsane clovekem z Iranu, jak vylozene jdou po slabych a bezbrannych. To si nedelam legraci… samozrejme, ze z tech vytrenovanych pak udelaji i armadu klasickou a spoji ji s NATO a cele se to prejmenuje. NATO bylo puvodne obrannou organizaci, ale stala se z ni utocna a je na to z tolika stran poukazovano, ze ji nakonec zrusi, ikdyz jen jeji nazev.

   Privandrovalci jsou do Evropy preposilani z Turecka, tudiz nejde o skutecne bezence pred valkou, a vsem bylo jasne receno, aby tvrdili, ze jsou ze Syrii, a oni to delaji. Na youtube najdete dostatek rozhovoru s nimi, kde si je muzete prohlednout a slyset, co rikaji.

   Jak myslite, ze se resi pristehovalectvi v USA? Za vstup do armady dostanete obcanstvi. A ranec penez k tomu. To je bezna a hlavne stara praxe… kdo myslite, ze je tady ten provokater, co si tady rika bogus sobotka? Vladimir Kulik je to.. Presne takovy privandrovalec v USA, „vojensky analytik “ si taky rika, a podivejte se na jeho cestinu….

   Ma americke obcanstvi, ale prudi nam Cechum na forech ( nejen tady ). Takze nemejte obavy o privandrovalecke neochote jit do armady… radi. A velice radi. A jeste k tomu pripoctete nenavist barevnych k bilym, za kterou vdecime ponejvice anglickym kolonizatorum jejich zemi v minulosti….to je munice, ktera jim vuci nam nikdy nedojde…nemuseji si ji doplnovat….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!