Po přeletu letadla C-130 z nebe nad Arizonou padala záhadná chemtrailsová vlákna

640px-Chemtrail_c-130_sprayingPočátkem listopadu 2014 měly Marie Snow a Cori Gunnels, které žijí v městečku Chino Valley, Arizona, USA, hrozný zážitek. Z několika málo zveřejněných zpráv vyplynulo, že tyto dvě ženy musely sledovat, jak po přeletu vojenského dopravního letadla C-130 a dvou doprovodných letadel z nebe ve svazcích padaly tenké ,,dešťové kapky“. Byly dlouhé asi 15 až 18 metrů a měly ,,pevnou strukturu.“

Podle internetové stránky IntelliHub, byly obě kamarádky natolik duchapřítomné, že nasbíraly nějaké vzorky tohoto vláknitého materiálu, aby je následně prozkoumali odborníci.

Chtěly získat odpověď na otázku, co vlastně z nebe spadlo. Bezpočet ,,vláken“ se v chuchvalcích dalo najít na plotech a rostlinách. Tato ,,vlákna“ byla rovněž rozptýlená po celém Chino Valley. Snow se jich bála dotknout přímo, takže k jejich sběru použila papír.

O něco později Snow navázala kontakt s místní zpravodajskou stanicí KPHO, která spadá pod CBS. Stanici sdělila svůj zážitek a požádala, aby se objev obou kamarádek prošetřil.

V březnu o několik dní později, se o celou věc začal zajímat reportér stanice Greg Argos. Měl se na místě prozkoumat nashromážděný materiál, poslechnout si tento příběh od Snow a podat o celé události zprávu. Snow důrazně popsala, že po přeletu vojenských letadel z nebe padal tento vláknitý materiál.

,,Snow velmi překvapilo, co se po rozhovoru se CBS stalo“ píše IntelliHub.

 

,,Biologicky rozložitelná gáza“

Na téměř tříminutovém videu KPHO je opět zaznamenaná výpověď Snow, která také dostala slovo. Dále se uvádí, že vlákna která Snow nasbírala, jsou ,,tlutší než pavučina“ a jsou ,,odolná proti potrhání“. Stanice je odeslala do laboratoře forenzní vědy na Grand Canyon University.

Podle zprávy, tato tajemná vlákna zkoumala vedoucí oddělení pro forenzní vědy, Melissa Beddow. Použila k tomu mikroskop se 40-ti násobným zvětšením.

Za prvé, vzorky byli mnozí skutečně ohromeni a poněkud bezmocní. Nakonec dospěli k závěru, že se zřejmě jedná o ,,biologicky rozložitelnou gázu“, která pochází ze sousední stanice na chov skotu. Vlákna byla vyrobena ze ,,směsi pšenice, lepku, mouky a antibiotika bacitracinu.“

Takový výsledek podle IntelliHub, nemohl uspokojit zvědavost.

,,Po odvysílání zprávy v místní televizní stanici, byla Snow a ostatní občané zklamáni a byli vůči tvrzení novináře Argose skeptičtí. O něco později navrhnul Al DiCicco, který je k vidění v dokumentu Shade the Motion Picture, který pojednává o programech tajných nebo neznámých biologických zbraních, aby Snow navázala kontakt s IntelliHub News. Dále aby nechala provést nezávislý výzkum nějakou renomovanou laboratoří, což také Snow provedla.

Dne 22. listopadu navázala Snow kontakt s Shepardem Ambellas z IntelliHub, aby s ním diskutovala o tom, jak by měla co nejlépe pokračovat dál. Občané Chino Valley, jsou totiž se zpravodajstvím místních médií nespokojeni. Ambellas jí dal stejné rady, které dostala od DiCiccia. Tzn. nechat vzorky znovu přezkoumat nezávislým orgánem.

Snow a Gunnels pak poslaly některé vzorky vláken do důvěryhodné laboratoře v Reddingu.

 

Výsledek: Nález látek z chemtrails

Oba vzorky dostaly pracovní číslo 14K0279 (4. prosince 2014) a 14K0683 (02. Prosince 2014). Laboratoř potvrdila, že ,,všechny analýzy byly provedeny v přísném souladu s našimi osvědčenými standardy kvality“. ,,Pevná vlákna“, která předložila Marie Snow, podstoupí ,,obecný test.“

Dále IntelliHub píše:

,,Oba výsledky testů kupodivu prokázaly, že v obou vzorcích byly zjištěny tři kovy. Hliník, baryum a stroncium. Všechny tři kovy, jsou podle názoru mnoha angažovaných vědců typické, pro dlouhé kondenzační pruhy na obloze. To znamená, že se vyskytují ve spojení s jevy jako je chemtrails, geoinženýrství (Geoengineering) nebo Terraforming, jak v dokumentu Shade the Motion Picture vysvětluje investigativní vědkyně a aktivistka Rosalinda Peterson zAgriculture Defense Coalition.“

Média hlavního proudu dosud tento incident tutlala, stejně jako většinu dřívějších zpráv o chemtrails. Nebo se snaží, aby pojmy ,,chemtrails“ nebo ,,geoinženýrství“ byly nedůvěryhodné. Stejně tak se snaží aby lidé, kteří chtějí na problém upozornit veřejnost, byli onálepkováni za ,,bláznivé konspirační teoretiky.“

Autor: J. D. Heyes

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/enthuellungen/j-d-heyes/geheimnisvolle-chemtrail-fasern-fallen-nach-ueberflug-einer-c-3-vom-himmel-ueber-arizona.html

https://www.intellihub.com/c-130-aircraft-seen-dropping-massive-raindrop-shaped-fibers-onto-populace-militarized-experiment/
32 Komentářů k Po přeletu letadla C-130 z nebe nad Arizonou padala záhadná chemtrailsová vlákna

 1. Jan Jinsky napsal:

  Proč se neuvede jaká laboratoř v Reddingu to zkoumala? Redding je v Kalifornii – cca 1000 kilometrů od nálezu. Proč to posílali tak daleko?
  A co je obecný test a co jsou „naše standardy“?

  Pokud chcete něco dokázat, tak musíte dát pozor na věrohodnost. Nejmenovaná laboratoř s „jejími standardy“ není to, co by přesvědčilo.

  • mimozemstanka napsal:

   notak deti nehadejte se jesli chcete neco proverovat tak staci napsat chemtrails mesecusec univerzity a uslisite komletni studie toho cim nas praskujou kdyby jste byli trochu starsi tak uz o tom davno vite min 15 let to je v cechach

  • to je jedno napsal:

   No máte pravdu, ale proč to letadlo práškovalo vlákna jakýchsi těstovin (biologicky rozložitelná gáza…), či co, to nevysvětlíte. Snad jedině tím, že celá zpráva je HOAX. Nedávno jsem zachytil zprávu, že v jednom státě v USA udělali nepovolený sběr vzorků jako trestný čin. Proč? Nebo, že by šlo zase jen o nějaký HOAX? Já nevím, ale jsou věci, které kritickým vědeckým myšlením se nedají vyřešit – a toto spadá do této oblasti – protože kritické vědecky myšlení se stává jakýmsi „ignorancismem“!

  • tojefuck napsal:

   43 minut po pridani clanku a uz ho napada, chtel bych mit tak kvalitni zamestnance v praci, co by jenom cekali az na to muzou vlitnout.

   Moc dobře si pamatuju jak vypadali kondenzační čáry za letadly v minulosti, které po chvilce zmizely.
   Dnes se tam ty chemtrails drží mnohem mnohem déle. Ne zřídka je videt letadlo bez chemtrails ve +/- stejne letove hladine jako ostatní, které je za sebou zanechaji mnohem dele a je snadno pozorovatelne jak pomalu se roztypluji. Ani nemluvim jak potom vypadaji mraky, ktere to zasahne.

   Nevim jestli tim chteji ovladat pocasi (jestli jo tak ho poradne domrdali – v zime +20 stupnu apak za dva dny -15, nekde sucho, jinde povodne, driv takove extremy proste nebyli) anebo se jedna o program hvezdnych valek popr nejaka forma ovladani/manipulace ovci. Opravdu nevim a uz je mi to i celkem jedno, letadla nikdo nesestreli (leda ze by leteli nad banderovci) a z nas to nikdo nezmeni. Tim, ze to stream tolik ututlava a honza se nam to tu snazi vyvracet jeste vic, jen potvrzuji, ze to ma svoji dulezitost a vede to k nejakym cilum.

   Kazdopadne jak jsem rekl drive, s oblibou jsem se dival k obloze a takovy svinstvo tam v minulosti nikdy nebylo a nema tam co delat.

   Houuu

   • Jan Jinsky napsal:

    Ano, musim reagovat rychle, abych si svzj jidassky gros zaslouzil.
    Takze pocasi asi neovlivňují. asi praskuji, aby lidi zblbli – to je jedine pravdepodobne. Ale pak nechapu, proc nepraskuji v noci, aby to stado nepoznalo. A jeste k tomu hazeji rovnou gazu, aby to lidi nasli. Je to zcela logicke.

    • Jaris napsal:

     Dost dobry postreh a vtipne napsano, Jinsky. :-)

    • tojefuck napsal:

     Neprekrucuj, s tou gazou je mi to stejne divne jako tobe, v noci nebo ve dne v tom nevidim rozdil akorat v noci neni nic videt. Vsimnul jsem si, ze nejvetsi intenzita je rano do 10 hodin a vecer pred zapadem slunce (kolikrat to vypada jako sit), kdyz uz tady doplnujem informace. S tim pocasim si nejsem tak jist, kdyz vidim zdeformovane mraky (vaze to na sebe vodu a zabranuje srazkam – viz extremne suche leto?). Meteorolog nejsem, takze nebudu spekulovat. Kazdopadne tve kriticke mysleni je take dulezite, protoze konspirace jsou plne blabolu na dezinformaci lidi. Jako cloveku, ktery ma anebo chce mit v budoucnu deti, Ti prece taky musi zalezet na jejich budoucnosti. Nebo se snad pletu?

  • Drak napsal:

   Když zvedneš hlavu a uvidíš tam stopy po chemtrails, tak určitě také nic nevidíš. Víš, ono pochybovat je dobré, ale ne když pochybuješ ty, který jsi nasazen na rozbíjení diskuzí. Takže nazdar.

 2. an inský napsal:

  strojový a narychlo upravený překlad, blbe.

  • Jan Jinsky napsal:

   Aha… a co jako? Pořád platí, že tam není jediný ověřitelný fakt. Možná jsem blb, ale autor je hloupej, když tohle vypustí – jen si nadělá do vlastního hnízda.

   • to je jedno napsal:

    A co byste jako chtěl? Zde nejde o profesionální dobře placenou žurnalistiku, ale o alternativní amatérskou žurnalistiku – kdy nějaký dobrovolník ve volném čase něco někde zachytil a přeložil. Ta profesionální žurnalistika je bohužel již nejméně 100 let taky v pytli. Jestli chcete dobrý kvalitní zpravodajský portál, objektivní, neovlivňovaný cizími zájmy či zájmy kapitálu atd. musíte si jej najít a platit si jej. Obávám se, že takový na světě není. Kritika je sice na místě, ale nespravedlivá.

 3. Jan B.D. napsal:

  pro další troly, kritiky a lenochy jsem našel orig. článek i s výsledky z laboratoře. prosím admina přidat i tento odkaz:

  https://www.intellihub.com/c-130-aircraft-seen-dropping-massive-raindrop-shaped-fibers-onto-populace-militarized-experiment/

  • Jan Jinsky napsal:

   Ani v tomto článku není specifika standardů a jméno laboratoře.

   Asi to většině těch, co na chmetrails věří stačit bude. Ale pro ostatní to fakt není zrovna argument.

   • DuKe napsal:

    Jinský,psát v této době,že to bude stačit těm,co věří v chemtrails,je až trapné.Dle mě tomu nevěří nebo o tom neví,už jen ti,co se o to nezajímají.
    Chemtrails,je už dost prokázané,stačí jen hledat na netu,jen to v TV zesměšnují.
    Každý normální člověk si snad i všimnul,že s počasím to jde rok od roku k horšímu.
    Ale prominu ti,pokud si slepý a nevidíš co se děje na obloze několik let,nebo si zavřený někde ve sklepě?.
    Z tvého psaní soudím,že určitě vzdělaný jseš,ale proč klesáš,pod svou urověn fakt nechápu…

    Taky tu nevěřím všemu,ale napsat že chemtrails neexistuje,muže napsat TROLL,nebo spící ovce.

    Neber to jako uzážku,nebylo to tak myšleno.

 4. proud napsal:

  Fakt „hroznej“ zazitek,muset sledovat chemtrails……..horsi neznam,autor by se mel dat na psani hororu :-)))))

 5. proud napsal:

  Spis by bylo dobry se ptat,jestli existuje nejaka moznost konecne ty svinstva poradne prozkoumat nekym naprosto nestrannym,zaujatum jen tim problemem a zverejnit.Chtelo by to poradnou dlouhodobou studii s ohledem na mista brani vzorku a blizkejch treba chemickejch zavodu,elektraren a podobne.Taky zjistit jaky konkretne programy bezej,co je jakej postrik,jeho slozeni a ucel.Tim ze ty veci tajej delaji mezi lidma jen bordel kterej v dusledku neprospeje ani jim samotnejm,meli by jit s pravdou ven.

  PS: Mimozemstanko,tvoji Universite neverim ani nos mezi usima! Zarucene neni nestranna,ani nemuze bejt,je na grantech,ci chleba ji,toho pisen zpiva,jako vsude kazdej,ke skode svoji a potazmo i nas vsech.

 6. pozorovatel napsal:

  A ešte jedna vec. Mal som v nedávnej minulosti možnosť porovnať správanie klasickej contrails a chemickej chemtrails.

  Klasická contrails za lietadlom bola viditeľná presne 20 sekúnd, potom sa rozplynula a stala priehľadnou.

  Našiel som si online webovú kameru, ktorá archivuje snímky a pohľadal na nich nejaký deň s chemtrails. Začalo to čistou obloho. Okolo 10 h cez záber začali lietať lietadlá s dymovými stopami. Prvá objavená stopa bola na snímkoch jasne viditeľná plných 55 minút a bola by vidieť zrejme ešte dlhšie, ale hoci dovtedy bolo bezvetrie, potom sa náhle zmenil vietor a v priebehu 10 minút všetky 4 chemtrailové stopy odfúkol preč. Následne v priebehu asi 15 minút sa celá dovtedy čistá obloha zatiahla polopriehľadnou hmlou.

  • Jan Jinsky napsal:

   Jen bych podotkl, že ve výšce 10 km může být trochu jiné počasí než u vás na zahrádce. Tohle je fakt k pláči. Základní neznalost fyziky se vydává za odbornost ve sledování chmetrails.

   • pozorovatel napsal:

    Videl som aj inú vec a nie jedenkrát. Letelo lietadlo, za ním dlhá dymová stopa. Potom na 10 sekúnd sa tá stopa prerušila a následne opäť pokračovala. Chcete tvrdiť, že dopravné lietadlo môže na 10 sekúnd vypnúť motory? Alebo že na tom pol kilometrovom úseku vzduchu boli iné vzdušné podmienky ako v okolí?

    Jedenkrát som to videl v auguste, druhýkrát uprostred decembra. To jest dve úplne odlišné ročné obdobia. Videl som to na vlastné oči a viem, že je to na weboch popisované ako typický jav u chemtrails.

 7. jerry napsal:

  Já nevím, ale pokud byste chtěli dělat něco proti lidem tak je jakýsi práškování z letadel naprostá kravina. Stačí to dávat do: vody, cocacoly, cukru, soli a nebo debilních hambáčů v mekáči, do léků nebo do „babišchleba“. Vyjde to levněj, taky to nikomu nedokážete a není to vidět.

  Obloha je už dlouhý léta zaprasená tak, že večer nevidíte ani hvězdy a pochybuju že za to můžou chemtrails. Co jste viděli dřív okem, na to dnes musíte mít dalekohled se zrcadlem aspoň 7cm.
  Spíš by bylo zajímavý uvažovat o tom, na co vše se dá využít vysílač mobilní sítě na každým druhým bráku a na každém kopci – např. ve stylu A+B Strugačtí, „Obydlený ostrov“.
  A na rozdíl od letadel: tohle by nejspíš fungovalo protože už se to vyzkoušelo (ač ne z těch vysílačů ale leboratorně) a viděli a věděli byste co? No zase starou belu!

  No a asi takhle: vy když chcete hubit hlodavce tak počkáte až se všichni sejdou a pak jim to sypete na hlavu???

  • pozorovatel napsal:

   práve naopak. Môžu používať množstvo rôznych prekrývajúcich sa stratégií, aby pokryli aj ľudí, ktorí napríklad nekupujú nič z hypermarketov. A tiež aby to nebudilo prílišnú pozornosť, takže každá stratégia môže byť vyladená tak, aby zabila max 1% populácie. A keď sa tie stratégie skombinujú (chemtrails, očkovanie, islamisti, feminizmus, šírenie neplodnosti, propagácia homosexuality, podpora rozvodovosti, podpora drog atď atď), tak môžu pokojne zlikvidovať 90% svetovej populácie a ľudia nebudú schopní pochopiť, odkiaľ to prišlo.

   Ohľadom tých chemtrails môže byť zámerom okrem iného otrava pôdy, aby ani nezávislí farmári nemali jedlé potraviny. A tiež, ako bolo spomínané v linku vyššie, sú v chemtrails neurotoxické látky, spôsobujúce pasivitu, zrejme aby sa ľudia nebránili zavádzaniu NWO.

  • tojefuck napsal:

   Proto si taky myslim, ze ten bordel na obloze neni urcen primo lidem. To co je urceno prime spotrebe lidem, je jak rikas v potravinach a vode … od fluoridu, pres fruktozo-glukozovej sirup az po acesulfam. Tohle nam priznaji … a co to co nepriznaji?

 8. Jirka napsal:

  Oni zaměstnancům co rozprašují chemtrails velmi dobře platí. Občas pro ně rozprašuji, ale nelítám rád, spíš když někdo vypadne a taky ten sarjajt co se rozprašuje… Nic zdravýho to asi nebude

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!