ISIS psyop dosahují nových výšin: Nyní nabízí analýzu západních masmédií

newheightsNejprve mi dovolte upozornit čtenáře, že ISIS neboli Islámský stát, zástupná armáda vytvořená západními zpravodajskými službami, aby zavedla nový světový pořádek, je záchranným pásem nového světového pořádku. Bez ISIS nový světový pořádek nikdy nebude. ISIS je tak centrání pro plány nového světového pořádku, že toto jméno je nyní permanentně vryto do povědomí zpráv mainstreamových médií USA a hluboce zakořeněno do psyché vymytých mozků Američanů, kteří stále věří zprávám v mainstreamových médiích.

ISIS je nyní tak hluboce zakořeněn do denních zpráv v mainstreamových médiích, že psychologické operace nyní dosáhly nových výšin. Hledači pravdy nyní již všichni vědí, že neexistuje nic, co by ISIS nemohla udělat. ISIS strčila do kapsy všechny superhrdiny, Jamese Bonda, Šestimiliónového muže, Clinta Eastwooda, Kapitána Kirka, Godzillu, Mighty Mouse, dokonce Nea z Matrixu. ISIS může snadno vojensky zabrat všechny nejmocnější národní státy, bojovat na mnohočetných frontách a zvítězit. ISIS je na Středním východě A též v Americe. Jsou v Paříži, Belgii, Kanadě, Anglii, Sýrii, Iráku, Libyi, Súdánu, Jemenu a mnoha dalších zemích s výjimkou Izraele, na všech místech zároveň. Nikdy neumírají a prokázali se jako nezničitelná věčná entita. To znamená, že se stávají stále většími a zlejšími, bez ohledu na to, jak moc jsou bombardováni a mají nekonečný přísun munice, jídla, vody a zásob, což je pro ně v pořádku, dostávat od USA a jeho NATO spojenců, neboť nahlášení tohoto je zjevně „konspirace“.

Fenonén ISIS je mohutnou demonstrací moci zpravodajských služeb a jejich mainstreamových médií. Vytvořili entitu, která je nyní tou nejdůležitější zbraní proti lidstvu, národním státům a míru na zemi. Tato zpravodajskými službami kontrolovaná entita je nástrojem, který použijí, aby získali všechno, co chtějí.

Toto je romantickým příběhem Islámského státu a jeho tvůrce zpravodajských služeb USA. Takže by nikdo neměl být překvapen, že samozvaná asistentka teroristické komunikace Rita Katz a její „SITE Institute“ v tom má opět prsty. Tentokrát vypisuje celou zprávu sestávající z komentářů od „podporovatelů teroristické skupiny Islámského státu“ a „členů komunity Islámského státu“, kteří jsou rychle a horlivě oznámeni zprávami v mainstreamových médiích, aby se zajistilo, že ty, adresát, sežereš všechna důležitá oznámení ISIS vztahů s veřejností – patrně proto, že tato oznámení jsou pro tebe dobrá.

Tento víkend jsou nám detailně sdělovány všechny pocity a myšlenky těchto „podporovatelů“ a „členů“  Islámského státu s ohledem na poslední oregonskou patovou situaci. To je pravda. ISIS se nyní zajímá o zprávy v amerických mainstreamových médích a má zájem na tom, nabídnout svůj komentář ke specifickému příběhu. Proč se sítě mainstreamových médií jako je CNN, MS, CBS a FOX na to nyní nevykašlou a nedají volný prostor ISIS? Vlastně počkejte, zdá se, že to již dělají. ISIS dnes dostává víc zpráv a televizního času než většina celebrit, většina politiků, profesionálních atletů nebo kdokoli jiný. ISIS je ve zprávách nyní každý den a dosahují statusu superhvězd přímo pod nosem každého a mnozí lidé si to neuvědomují.

V tomto posledním a nejbizarnějším dosazení ISIS psyop show jsou masy dotazovány, jestli věří tomu, že se ISIS zajímá o politiku USA a že se zaměřují na věci ve zprávách. V tomto případě okupaci prázdné federální budovy Ammonem Bundym a spoluaktivisty na protest proti hrozbě trestů odnětí svobody udělených dvěma mužům obviněných ze žhářství.

Opět Institut SITE Rity Katz příhodně poskytuje scénář, slogany a veledůležité hluboké myšlenky ISIS. Je to samozřejmě ten samý SITE Institut, jenž v roce 2014 našel zelenoplátnové video s popravou Jamese Foleyho DŘÍVE, než jej samotná ISIS mohla umístit na internet. V případě, že jste o něj přišli, toto falešné video s popravou mohlo být zveřejněno dávno předtím alternativními médii a ruskými  hackery, než aby bylo podvodem. A ano, Rita Katz je s tím znovu na scéně s novými, kreativními způsoby zachycení a pečlivě předává všechny hluboké myšlenky a názory ISIS z jejich myslí do vašich. Mohli bychom stejně tak říci „děkujeme vám SITE Institute“ a oni by nám pravděpodobně dali najevo, že jsme všichni vítáni, neboť to vypadá, že jejich povinností je udržet se na vrcholu vysíláním myšlenek a pocitů ISIS.

To nutí sympatizanty organizace též známé jako ISIS a ISIL, aby podpořili oregonské protestující – používáním zpráv poslaných z účtů s americky znějícími jmény – a aby navrhli více cílů pro budoucí zabrání.

„Mohla by se udát masová mobilizace protivládních rebelů,“ řekla zpráva, poslaná na účet samoidentifikovaného iráckého podporovatele ISIS, který sám sebe nazývá Abu Adriatic Irhabi. „Tito rebelové mají vojenskou zkušenost a jsou školeni ve válce. Mohou být schopni degradovat a zničit svoji zkorumpovanou, zlou a utlačující vládu, nebo alespoň vážně narušit její operace.“

Překlad zaslaného byl poskytnut Informační skupinou SITE, která monitoruje sociální média džihádistů.

Ve zprávě pisatel nabízí myšlenky o tom, jak islamističtí radikálové mohli vydobýt maximum výhod z protestu, který započal 2. ledna, když Bundy a malá skupina ozbrojených protestujících okupovala prázdnou vládní budovu na Malheur National Wildlife Refuge, aby protestovala proti nadcházejícímu uvěznění dvojice obviněných žhářů.

Zpráva říká, že islamisté by se měli vyhnout zvaní protestujících ke konverzi, neboť jsou „zarytí antiislamisté“. Místo toho by se mělo zdát, že povzbuzení přichází od „všedních Američanů podporujících jejich případ,“ říká se.

„Dejte jim nápady pro válku, strategie, taktiky,“ říká. Navrhněte pro ně cíle.“

To, že Američané jsou vystaveni tomuto neustálému přívalu propagandy ISIS je samo o sobě připomenutím, jak zkorumpovanými a zpolitizovanými se mainstreamová média stala. Slouží jako perfektní nástroj pro finanční elitu, neboť bez médií by ISIS neměla v lidstvu téměř žádnou roli. Potřebují učinit ISIS větší než život, a do doby, než tento finální scénář dojde k závěru, budeme všichni permanentně podléhat psychologickým operacím ISIS, prováděným nyní na lidstvu.

Pojďme se povznést nad tuto psyop (psychologickou operaci), místo, abychom ji posilovali. Jestliže uslyšíte, jak někdo v alternativních médiích přiživuje šíření poplašných zpráv, upozorněte je, že přiživují agendu US zpravodajských služeb, jenž je záměřně zaměřena proti Americe a lidstvu. Upozorněte je, že mají povinost odhalit US zpravodajské služby a jejich spojence proto, že mají roli ve vytvoření, vyzbrojení a financování  ISiS a že to je ta jediná věc, na kterou bychom se měli zaměřit. Upozorněte je, že USA hrála centrální roli ve vytvoření a podpoře ISIS a že všechno ostatní je dezinformace.

Sdílejte s ostatními, že aktiva zpravodajské služby, jako je Institut SITE, byla odhalena již předtím a že toto je známý propagandistický outlet, který bude nadále vypouštět propagandu, neboť legálně může. Outlety mainstreamových médií budou též nadále tisknout to, co jim SITE oznámí, aby tiskly. To všechno je součástí báchorek koncové hry, uvrhnout všechny národní státy do chaosu, jako to udělali v Libyi, Iráku a v Sýrii. To bude nadále příhodně zhoršovat uprchlickou krizi, která je skvělým nástrojem pro zničení národních států. Také to posílí rozbředlé financování Pentagonu pro nekonečnou válku proti teroru, dá jim to, co potřebují, aby ospravedlnili globální policii, bude sloužit jako skvělý nástroj k nátlaku pro větší omezení střelných zbraní a dá jim skvělý profilovací nástroj, aby nadále nálepkovali kohokoli jako domácího „extremistu“. Jak jsme viděli v několika posledních měsících, nejnovější a běžně používanou taktikou je retroaktivně napojit pachatele na ISIS a vytvořit tak zdání, že ISIS je všude.

Říkají „ISIS“, vy si myslete „nový světový pořádek“. Nalezněme cestu, jak zastavit nový světový pořádek nebo ISIS. Oni nám budou nadále vnucovat komedii ISIS – nový světový pořádek a my zkrátka budeme muset přijít s kreativními způsoby, abychom odhalili toto postranní show zpravodajských služeb, nebo až skončí, nezůstane zde ponechané žádné lidstvo.

10. ledna 2016, autor: Bernie Suarez

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/01/isis-psyop-reaches-new-heights-now-offering-western-mass-media-story-analysis.html
15 Komentářů k ISIS psyop dosahují nových výšin: Nyní nabízí analýzu západních masmédií

 1. Marie napsal:

  Diky za ten clanek, je naprosto vystizne vse v nem receno:

  , je záchranným pásem nového světového pořádku. Bez ISIS nový světový pořádek nikdy nebude. “

  Dalsi dulezita informace: “ „Tito rebelové mají vojenskou zkušenost a jsou školeni ve válce.“

  A dalsi potrebna k uvedomeni si, kdo za vsim je:..“ISIS je na Středním východě A též v Americe. Jsou v Paříži, Belgii, Kanadě, Anglii, Sýrii, Iráku, Libyi, Súdánu, Jemenu a mnoha dalších zemích s výjimkou Izraele, „…

  A jen doplnim, ze zraneni bojovnici IS ( Izraelskeho statu ) jsou prokazatelne svazeni do izraelskych nemocnic!

  Je uplne jedno, ze se schovavaji za Islam, to je oblbovacka pro nepremyslive stado a zamerne nabozenske rozestvavani lidi, nejde o zadne konvertovani na Islam, jde o docela sprostou genocidu lidi bez jakehokoliv omezovani! Jak jsem uz mnohokrat napsala: dostali uplnou volnost ve sve nejzazsi fantazii, absolutni beztrestnost ( naopak trestan je kazdy, kdo na jejich radeni poukaze ) a velky ranec penez k tomu, samozrejme nam vsem ukradenych, takze si ted platime jejich radeni a predplacime svou smrt jejich vpoustenim do nasich zemi!!!!

  A jak jsem nekolikrat psala, jedou v tom cele vlady, vcetne presidenta, kteri nas jenom ukolebavaji k necinnosti, ale uz meli davno vsichni viset za vlastizradu nejhorsiho kalibru v dejinach lidstva!

  A jeste recicky o kvotach a divadylko o jejich odmitani, za to bych jim jeste navic rozkopala koule, zrudam.
  A tem, co to podporuji, nejenom verejne, ale i tady, taktez. Jinsky alias bogus, ani se neozyvejte, protoze to jste presne vy, pohunci lidi k prijimani smrti…

  • Jan Jinsky napsal:

   Uz zase vesis Marie. Nastesti jsi bezmocna a veset muzes tak maximalne pradlo. A to je moc dobre.

   • eathatshit napsal:

    tak ze ti stoji za to na ni reagovat. Stejne jako ti stoji za to celej tento web. Bez tebe by to uz tady ani nebylo ono. takovej inventar. Kolik webu stihas obhospodarovat svymi skeptickymi erudovanymi prispevky?

 2. eathatcock napsal:

  No jo, Jinskej, je nasranej, že ho Marie předběhla.Chudák, dychtivě čte nové články, a chce býti první troll v diskuzi.Lidi, nedělejte mu to, on je za placen. ale jinak k článku: Nevšimli jste si nápadnou podobnost s Bin Ladinem? Už byl dávno mrtvej, ale mainstream ho živil videi-hoaxy, pak zaujal stanovisko, pak US činitelé všetně Obamy podávali prohlášení a ovce to všechno žraly!!!

  • Jan Jinsky napsal:

   Kouhoute neboli Ptáku – koukni co Maruš píše. je to zapšklá baba. teda, ale peněz na dovolenou na Kubě má dost, tak je spíš placená – možná Rusy?

   • Jaris napsal:

    Jinsky, ale ze Te ta Marie pekne vytaci a lezi v zaludku, az se musim smat!

    • Sycak napsal:

     Ja jsem si vzdycky myslel, ze s trollama se nema cenu bavit, a zkousel jsem to tady mockrat napsat. Nekdo neodpovida. Jiny ustedri ustepacnou/ napul urazlivou poznamku – tim prohravate, protoze jste se pres ten blabol JJ a BS neprenesli. Proste jste se nachali vyprovokvat, nebo vam to dela dobre je poslat nekam. Ale tu negativni energii JJ a BS jste tim zdojnasobili. A o tom jim jde. Ja nevim, jestli jsem to dobre vysvetlil, ale tyhlety dva nici diskuzi a vy jim v tom pomahate. Je to zaklad trollovskych pravidel. Prosim zkuste je ignorovat.

     Mirek

  • Marie napsal:

   Napadna podobnost neni nicim jinym nez pravidlem. Zabehnutym.. a lidi ne a ne to videt.

   Lidi maji radi slozitost a obradnost. Asi je vzrusuje pocit, ze je toho strasne moc a oni to zvladaji tomu rozumet, tj. odhaluji, odtajnuji, ( zrejme jim to dava pocit dulezitosti ) a pritom je nekdo jenom vodi za nos.

   A hlavne zabijeji drahocenny cas zivota a neresi zivotni problemy, ktere jsou nejpodstatnejsi, a to je hlad a zdravi, nejen u sebe, ale I u bliznich.

   Nejmocnejsi zbrani na svete je lez, protoze rozeslana otrokum televize dokaze zparalyzovat mozky milionum ci miliardam v momente.

   A jestlize si toto nekdo uvedomuje a pritom vidi, ze lidsti paraziti tlaci cely svet pod svou nadvladu, tak musi absolutne kazdou informaci od techto zmrdu podrobit logice a vzdy zjisti, ze jde o lez.

   „vsemocne, nejlepsi a nejschopnejsi “ JUSA honi 10 let jednoho teroristu? Vzdyt je to nejen k smichu, ale soucasne to vyvraci vsechna ta jejich vymyslene vsemocnosti..Bin Ladin zemrel v roce 2001. A mrtveho cloveka muzete honit po svete po takovou dobu, jak potrebujete. Mala matematika.. Pak se udela divadlo lidem, jak ho „schopnaci“ dopadli, drama, kdy zabili uplne nekoho jineho, a aby se na to neprislo, tak ho hodili do more a svedli to zachovani muslimskeho zvyku, coz je super kravina a navic, jakyto najednou respekt k teroristovi, ze?

   No a s IS ( drive ISIS, ISIL ) je to totez. Obamu jsem slysela, jak rika, ze to bude dlouhy a tezky a boj s nimi a muze trvat 20 let, a to bylo v dobe, kdy se teprve rozlejzali , v poctu asi 20 tisic muzu… opet k smichu, ale uz tehdy prozradil, ze se jedna o armadu jejich, tj. siozidu.

   Dodavaji jim zbrane a prachy, falesne je bombarduji ( divadlo pro svet ) a hlavne, odmitli spolecny boj s Ruskem, coz je dukaz nejlepsi.

   Pres media nacpali lidem nenavist vuci muslimum, plati ty kriminalniky I za to, ze vyrvavaji alahu Akbar, aby se to lidem do podvedomi zafixovalo , a tim odvadeji pozornost od toho nejpodstatnejsiho, tj. ze jsou to oni, kdo je plati a jeste z nam ukradenych penez.

   A lidi to zerou, jako tupci chodi na demonstrace proti islamizaci, misto aby nakopali zadky tem, kdo to organizuji. To si jako nekdo mysli, ze kdyz bude protestovat, ze se ti zmetci od nas vypadnou, kdyz dostavaji takove prachy?? V zadnem pripade…

   A falesny Jinsky? On neni nasrany, ze jsem ho predbehla, on je na mne poveseny, protoze mu vadi, ze tady rikam pravdu o tech, ke kterym patri, za ktere kope. Je to zidak, z kazdeho jeho projevu je to znat. Lzi a odvadeni pozornosti od podstatneho.. udrzovani lidi v necinnosti ohledne svych prav…cista zidovstina.

 3. KAROLkos napsal:

  Jinsky je pravdepodobne ocipovany mentalne zaostali jedinec:-)

  • Sycak napsal:

   Ja jsem si vzdycky myslel, ze s trollama se nema cenu bavit, a zkousel jsem to tady mockrat napsat. Nekdo neodpovida. Jiny ustedri ustepacnou/ napul urazlivou poznamku – tim prohravate, protoze jste se pres ten blabol JJ a BS neprenesli. Proste jste se nachali vyprovokvat, nebo vam to dela dobre je poslat nekam. Ale tu negativni energii JJ a BS jste tim zdojnasobili. A o tom jim jde. Ja nevim, jestli jsem to dobre vysvetlil, ale tyhlety dva nici diskuzi a vy jim v tom pomahate. Je to zaklad trollovskych pravidel. Prosim zkuste je ignorovat.

   Mirek

   • Marie napsal:

    Naprosto vystizne napsano, souhlasim na 100%. Ted uz jenom dotahnout to dokonce, tj. nereagovat. Dobry trenink vule….dik.

  • Marie napsal:

   Neni, v zadnem pripade. On je naopak, natolik vychytraly, ze odvadi pozornost od jadra clanku hranou naivitou ci jednoduchosti tak, ze mnohe dostava do potreby mu veci vysvetlovat ( jako neznalemu ). Docela chytra metoda, na rozdil od jinych trolu. Ucel to splni, tj. reakce na nej.

   Vykopl tady, ze jsem placena Rusy, napr. Kdyz se nad tim zamyslite, zjistite co? Zaprve Rusove nemaji takovou potrebu , jim o ovladani sveta nejde, zadruhe, nejaky alternativni web na internetu je uz vubec nezajima a za treti podle sebe soudi druhe…Souhlasite?

  • tečka napsal:

   Není zaostalÝ , ty trubko :-) Ty jsi !… Ruský trolle :-)

 4. Travodlak obecny napsal:

  Pripojuju se k sycakovy…moje rec ;)

 5. Travodlak obecny napsal:

  Taky netusim proc na to nekdo reaguje…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!