Studio REPORT 25.1.2016

cntv-reportV úvodu pozvánky na manifestace 30.1., 4.2. a 6.2.2016 – Chcete mít ve vašem městě nebo obci „domobranu“? Máte možnost – Volte budoucnost Slovenska – POTVRZENO: SKUPINA PRÁVNÍKU PODALA PROTI MERKELOVÉ ŽALOBU K ÚSTAVNÍMU SOUDU SRN OHLEDNĚ MIGRAČNÍ POLITIKY – Odmítli jsme základny, NATO si k nám našlo jinou cestu – Deutsche Welle: euro půjde ke dnu následně po Schengenské zóně.
30 Komentářů k Studio REPORT 25.1.2016

 1. Dežo napsal:

  K tomu NATO. Bratislava bude tým pádom automaticky a maximálne logicky zameraná ruskými jadrovými strelami.
  Dík Fico! Aké že je to tvoje volebné heslo? Chráníme Slovensko?!
  Sa vyparíš aj ty keď k niečomu dôjde. Chumaj!
  Jediná a veru už POSLEDNÁ nádej je Kotleba!

 2. boris napsal:

  Proto půjdu podpořit Okamuru. Ten na rozdíl od IVČRN a Úsvitu nabízí širší témata a ne jen uprchlíky. Nemluvně o tom, že za Úsvitem stojí Bárta. Jak to máte vy? Ke komu víc sympatizujete?

  • gandalf napsal:

   Rád bych věděl, co si Okamura doopravdy myslí. Kdysi jsem byl na nějaké jeho besedě, ještě než se vrhnul do politiky a tam říkal, fuj politika, nikdy, není to můj cíl ….. Neměl jsem z něho dobrý pocit. Ale pár „bisáků“ jsem tam už tehdy viděl :-)

   • Marie napsal:

    Okamura je idealista. Chce cekat na volby a udelat zmeny. Ja mu psala na jeho ksichtoknizku nekolikrat a pokazde mi to smazal. Neni pro prevrat. Nechape, ze cekanim na volby vsechno zabiji. Je nutny rychly prevrat, lidi na to jsou, ale on do toho nepujde. Veri na demokraticke postupy vuci vrahum, v tom se neshodneme… Prevrat, okamzite referendum a odklon od valky je zivotne dulezity, ne nejake volby.
    Zbavit se zaprodane vlady a privandrovalcu, coz jsou nasi vrazi, je ukol cislo jedna, ostatni musi jit stranou, i Ustava. Ta se nedodrzuje tak jako tak, takze ta ma cas, ale nase zivoty ne.

  • Deratizér napsal:

   TV připravila pro Okamuru grilování. Bude to takový Kostnický koncil. Sestavu oponentů a podporovatelů si vyberou podle svých představ. Vzpomeň si, až začnou sluníčkáři na Tomia řvát. Odejdeš od televizoru na…nej, to si piš.

   • Marie napsal:

    Nesmi se nechat, nicim. Hezky bych si pozadala o rovnomerny cas k mluveni. Ja pet minut, ty pet minut. Nebo jiny interval. Zadne prekrikovani, na to jsou gauneri vytrenovani dokonale.

    Hlavni argument je viditelne nasili u privandrovalcu a viditelna tolerance ze strany vlady. Na ochranu zivotu svych a svych deti lidi slyset budou, pokud se Okamura nenecha odvest od teto podstaty.

  • Žabák napsal:

   Okamura je volitelnej pro mainstreamovýho voliče, ale pro alternativce je to slabý kafe. Ve spoustu témat se Okamura neorientuje nebo orientovat nechce. Celkově mu nevěřím. Nejvíc se mi líbí program Bartoše, zlatý standard, panslavismus, národovectví, zase problém, že má slabý charisma a pro mainstream nevolitelný jako extrémista.

   Otázka voleb je tak trochu symbolická, všechny parlamentní strany zprava do leva se spojí proti alternativci jakýhokoliv typu.

   Myslim, že nakonec se to přes volby řešit nebude, ale mainstreamák potřebuje čuchnout k realitě a to bude bolet nás všechny a ty pštrosy nejvíc.

   • Žabák napsal:

    Ještě dodám, že strany typu IVČRN nebo Úsvit jsou vtip a proti nim je Okamura ideální politik.

  • Dežo napsal:

   #Boris
   Bohužial v rámci mediálnej debilizácie a už dokonca akejsi všeobecnej rezignácie tu u nás budú voliť zradcov (=všetky ostatné strany okrem Ľudovej strany Naše Slovensko). Hovorím zradcov lebo všetci do jedného povyšujú záujmy cudzích mocností ponad záujmy Slovákov.
   A je nanajvýš jasné že zradcovia sú už dohodnutí na ďalšom postupe: Ešte väčšie vycicávanie, porobenie a nakoniec úplná likvidácia Slovákov je to na čom pracujú.
   Už len slepý nevidí, že sa tu implementuje projekt kultúrneho a rasového inžinierstva, mimochodom tak ako všade kde sú bieli.
   Kotleba má reálne asi 4-6%, ale prieskumy hovoria že iba 1,5% ak ho vôbec uvádzajú! Cenzúra aká tu voči nemu panuje tu ešte asi nikdy nebola.
   A ešte k Okamurovi. Ten dokonale vystihuje schizofréniu aká dnes panuje v Česku. Aziat japonského pôvodu „bojuje“ za český národ!?! Je to nastrčený človek tzv. politický hromozvod. Jeho aktivity sa tolerujú ale sú dokonalo kontrolované. Existencia jeho strany je iba politická diverzia a zabraňuje vzniku reálneho českého národneho cítenia alebo strany, ktorá by mohla ničo urobiť.
   Vyzerá to že o pár rokov (možno mesiacov) budeme utečencami my aj vy.
   JEDINÁ NÁDEJ JE PREČ Z NATO A Z EU! HNEĎ A TERAZ!

 3. ivan napsal:

  čo to je za fetaka preboha v tom videu?

 4. Marie napsal:

  Demonstrujeme proti necemu nebo za neco, je uplne jedno, vazena damo, co jste poslala dopis z Beskyd….Slovickareni, nic vic.
  Svoboda se nevydemonstruje, ta se musi vybojovat..

  Prijdete naplnit nasi Ustavu? To je vtip, protoze ta Ustava neni dodrzovana ze strany vlady a chcete si to vynutit vykrikovanim na namesti? Takto se to jeste nikde nepovedlo.

  Bezpecnostni dobrovolnik? To je presneji vladni agent….ktere z nich udelaji, hned jak jim nabidnou prachy…

  Tohle je kopie z USA, tak se buduje totalne policejni stat…

  Ti lide totiz budou podchyceni, a o to jde. Dirigovani.
  Komedie… dal uz se na to divat nebudu…

  • Oto napsal:

   Tohle je policejní stát. Ano a ještě teprve bude! Jako všude v Evropě!
   Policie tu už dávno není na to aby zajistila bezpečnost ovčanů.
   Ta jen napomáhá „elitě“ k jejich likvidaci. Vy kteří osobně některé znáte asi víte o čem mluvím.
   V Evropě je už pomalu více hrdlořezů z ISIS než v celé Sýrii a pohybují se tu s naprostou volností. Jsou výborně vycvičeni a organizováni. Útok přijde brzy. Policie o tom velice dobře ví, ale bránit se není a nebude dovoleno!
   Budou potlačovány všechny kritiky vůči islamistům, lidé budou zavíráni jen proto že někde na veřejnosti dají najevo svůj odpor vůči nim.
   Ještě někdo věří, že tohle všechno nebylo naplánováno?

   Západní krajiny to už mají spočítáno, tam už islamistickou likvidaci původního obyvatelstva nic nezastaví.
   Pokud ČR ihned neuzavře hranice a nevyhodí všechny islamisty je konec!

 5. stefan goga napsal:

  Stanoviste maju. Postavime hnizdecko drony dojdu a Slovaci maju DEMOKRACIU. VIVAT O,001% Kiskovcov,Dulebov,Samsonov a tdd.

 6. Všímálek napsal:

  Vsaďte se, že tupá většina stejně zase navolí tak, že se tam po volbách objeví zase stejné tváře.

  • Paul Durham napsal:

   1*

  • weissbach napsal:

   Socdem sice ubudou hlasy, ale elegantně se přelijí k ujovi Babišovi, ostatní pomatenci to zase hodí komunistům, topfašounům, impotentní ódéesce a zbytek slušných a hodných ovčanů se podělí o kdú, zelené. No a zbylá procenta narvou mediálně nesvéprávní do projektu Úsvit. Procento sem, procento tam, ale kam utéct? Sibiř?
   Poslouchal jsem debatu 3 predůchodců u bankomatu, jak je ten Babiš zachrání… Proboha, ti lidi snad jedí z ešusu hliníkovýma lžícema….to jinak není možné!

 7. Tenkráte budou vidina znamení: napsal:

  počne se domácí vojna a bude velké krveprolití. Ale vojenská sláva i kořist všechna v zemi zůstanou a země česká zkázy nevezme, nýbrž obhájí se slavně proti mnohým nepřátelům.
  Ale pak během času upadnou Čechové v nekázeň a v nesvornost a nastane veliká zkáza mravů. Cizozemci, Němci, Vlaši a Francouzové, budou jim milejší a Češi budou choditi v krojích divně a pyšně vymyšlených. Konšelé budou brát úplatky, spravedlivost pohyne, neboť soudcové jenom dle stavu, bohatství a vážnosti budou souditi.
  Hlas chudého zanikne neslyšán a všechen řád přestane. I rozhněvá se Bůh. Lidé budou sice polí přidělávat, ale chleba přece nebude přibývati, neboť nebude božího požehnání české zemi. Tenkráte nastanou daně, platy i roboty neslýchané, válka válku bude stíhat a muži ženám, otcové dětem budou násilně bráni na vojnu. Tehda budou světské i duchovní vrchnosti českého jazyka nenáviděti, Němci opanují Prahu, a přemnozí Čechové se tak velice zapomenou a prohřeší, že budou svůj mateřský jazyk zapírat a za něj se styděti…

  uschnou vrcholy stromů v blanickém lese,
  na temeni hory se zazelená starý uschlý dub
  pramen u skály se tak rozvodní, že se bystřící dolů povalí..

  Tu pak se strhne veliká, krvavá bitva v krajině ..

  Kdoz na nasi zem sve spinave ruce vztáhne..
  k tomuz dojdem blize, az k jehoz statkum a rodinam a ty poslem k Panu!
  Tak, jak nas Otec nam vzkazal, tak vykoname v nouzi nejvysi sve zivoty polozime

  My, Rytíři z Veřejove skály
  Otci, Kristu a zemi aj lidu Ceskemu
  slibujeme ze
  sve zivoty pujdem v nouzi nejvyssi polozit
  pro tuto zem
  pro jeji lid
  pro Krista
  pro Otce naseho !

  Amen pravim Vam.

  Václav

  • weissbach napsal:

   Řekl bych, že tu agendu tlačí z jiné strany, ale výsledek bude stejný. Je to celé jen hra a divadlo s lidmi. Je mazanější než Sobotka. Ten je na odpis už v prvním kole. Ale ta dojemná starost o tu společnou eurounijní fašistickou zrůdu a radostné budování společné armády a pohraniční stráže našeho drahého schengenu zní mým uším jako náš umíráček.

   • Eschatolog napsal:

    Alespon budu mit ve sve pevnosti material ke studiu. President konecne vyslal pozitivni signal premierovi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!