Zdoktorovaní

doctored-poster

96 minutový americký dokument z roku 2012, který by vám váš lékař určitě nedoporučil, protože by mohl vážně narušit vaši důvěru k medicínskému monopolu zdravotní péče. Film vypráví především o tom, jak obrovské prostředky dlouhodobě vynakládají farmaceutické korporace na očerňování přirozených léčebných metod a přírodních léčitelů, kteří musejí často projevit velkou odvahu, aby mohli skutečně uzdravit své pacienty. Slovenské titulky.
13 Komentářů k Zdoktorovaní

 1. proud napsal:

  Vicemene zbytecny,lidi dal chodej k „doktorum“ na porazku formou ozarovani a chemoterapie…….to je jen co je nejvic videt,nemluve o tom,ze jim nosej k podkopani svy deti sotva se narodily.Kazdej se nechava lecit aniz by se zamyslel,ze ho nikdo vylecit nemuze,ze to je jenom v jeho silach,jeho imunite,ta jedina ho dokaze vysekat,jak ta zklame a nepovede se mu ji nahodit,je hotovo.A jak logika napovida,pouhym odtranovanim nasledku,ani to vlastne ne,jen jejich potlacovanim,zneviditelnovanim se zadna pricina nevyresi,zustane a dal pracuje na dile zkazy,jen to clovek necejti.Imunita je ten pravej lekar.Vsechno co potrebujeme k vyleceni vzdycky bylo a je na Zemi,v prirode,jen je potreba to poznat,misto zrani chemickejch hajzlu.

  • Contumax napsal:

   Proude

   Čteš mě myšlenky….!!!!

   Jsi snad jediný, který má naprostou pravdu a znalosti tohoto, já to mám hodně shodné, k doktorům nechodím od mala…

   Nepotřebuju je a doufám, že nikdy nebudu muset…!!!

 2. to je jedno napsal:

  Problém je již v modelu civilizace. Dokud budou doktoři placeni za to, že léčí nemoci a ne za to, že udržují lidi zdravými, problém se nevyřeší – kdo by si ničil zdroj své obživy? Bude zde snaha o monopolizaci oblasti a udržení si výsadního postavení. V momentu, kdy bohatí lidé si vytvoří zdravotní pojišťovnu, která bude podporovat lékaře či léčitele usilující o jiný přístup, než je ten dnešní, začne se problém řešit.

 3. Definitiva napsal:

  Lieky, farma-chémia, neliečia, len potláčajú nepríjemné príznaky ochorení.
  Organizmus sa lieči sám, využíva na to svoje vlastné mechanizmy, imunitu, regeneráciu…

  Telo je schránka pre ľudského ducha. Ak jedinec svojim duchom, vedomím, rozumom, ovláda svoje telo, tak je typom Človeka.

  Ak je telo ovládané inštinktom, pudom, napr. večný hlad, prežieranie sa, lenivosť tela aj ducha, málo fyzickej aktivity, nevzdelanosť, neinformovanosť…, takýto človek je riadený zvieracou psychikou, nepoužíva rozum, nefunguje vedomie. Žije v bezvedomí.

  Zdravý spôsob života: dennodenná zdravá strava, fyzická aktivita, duševná práca, vám garantuje život bez potreby návštevy lekára. O tom som už písal, nerozpisujem to.

  Vy musíte telu svojim životným štýlom vytvoriť podmienky na to, aby bolo telo odolné a teda neochorelo, aby sa vysporiadalo s chorobou vopred, že o tom ani neviete, aj s infekciou, chrbticou, hlavou, rakovinou, srdcom…!
  Vzdelanosť slúži na to, aby ste tomu porozumeli. Aj tomu, že vakcinácie sú sprostým okrádaním poisťovní a občanov. Dnešné vakcinácie nespĺňajú ani jednu nákazovú podmienku na to, aby sa museli vykonávať. Robia sa „preventívne“, lebo to prikázali korporácie a politici!!! Doktori sú v vzdelaní v zmysle poslušnosti voči štátnej moci a tešia sa z provízie za vakcíny, aj za predpisované lieky. Lekárom by mali udeľovať titul DD, doktor díler a mali by študovať obchodnú akadémiu a nie prírodné vedy. Titul MUDr. stratil dobré meno, vážnosť a úctu, lebo boh ZISKU diktuje.

  V rozpore so zdravým spôsobom života sú supermarkety, žiadna telesná výchova a fyzické aktivity detí v rodine a v škole, viera v v „boha“ doktora a stále viac ľudí v čakárni!!!, absolútne chýbajúce vzdelanie o zdravom spôsobe života-detí aj rodičov.

  Školstvo garantuje štát a štát vzdelanie nerieši, lebo korporácie potrebujú nevzdelaných, neinformovaných, hlúpych konzumentov a pacientov.

  Nechuť k samovzdelávaniu. Počítače ovládli človeka, človek je ich nástrojom, človek hlúpne, človek nevie internet použiť na samo vzdelanie a to denne aj na niekoľko hodín!!! Nedostatočný príjem vytvára z človeka otroka, ktorý celý život trávi zarábaním peňazí, nemá čas na vzdelanie, rodinu a deti. Nemá čas položiť si otázku: Načo mi boh dal rozum a ako ho použiť? Kto som, odkiaľ som prišiel a kam smerujem? Do kráľovstva nebeského hoviadko ľudské.

  Náboženstvom nie je kresťanstvo, ale konzumný spôsob života, boh ZISK, blahobyt na dlh. Dlhové otroctvo občana, štátu, firmy a úžera, to je náboženstvom finančných korporácií.

  Človek so zdravým spôsobom života nepotrebuje lekára celý život, žili tak naši dedovia a ich život zďaleka nebol ideálny a platilo: čím skromnejšia strava, tým zdravší človek.

  Pacientom sú ordinované milióny zbytočných vyšetrení, lebo lekári nakúpia prístroje a potrebujú tunelovať zdravotné poisťovne, aby ich zaplatili a zapáčili sa bohu ZISK. A tiež sú pod hrozbou pochybenia a zodpovednosti, žaloba, súd. Rozum uzamknú a sú z nich alibisti.

  Je to hnusná téma, samé bahno ľudskej spoločnosti, stádo bez morálky a svedomia, či chudobný, či bohatý, každý má svoj chlievik v Matrixe.

  Ak národ nenájde svojho vodcu stáda, tak sa v blahobyte dožije skazy ľudstva.

  Ľudia nepochopili, že elity sveta majú v oficiálnom programe depopuláciu, stačí 500 mil. otrokov. So zdravým súvisí aj aktivita spermií a nárast neplodnosti a oba ukazovatele prudko rastú!

  Sme v riti, súdruhovia.

  • proud napsal:

   Niesme:-),alespon ne vsichni,casem se dokonce optimisticky pocita s narustem tech kdo vedi a kdo s tim chteji neco delat.Ovsem je potreba se k tomu naucit to tem zatim nevedoucim podat tak,aby pochopili….. :-)

 4. Pepi napsal:

  Pryc s emigranty,slunickari,zidy,cernochy,aborigines,krestany,a s doktory.No,Pol Pot by z mnohych prispevku/nekterych clanku na techto strankach mel radost,kdyby umel cesky:)
  Ale ted vazne.Ne vsichni lekari jsou mafiani.Antibiotika muzou byt nezbytna pro uzdraveni nekterych nemoci,rovnez chirurgie,ortopedie atd.Nekteri lekari maji maji znalosti o alternativni medicine,napr.antroposoficti.V Jizni Americe(Kuba,Brazilie)maji nekteri lekari rovnez velke znalosti o uzivani bylin.
  Lekari by meli spolupracovat s alternativnimi terapeuty.

  • proud napsal:

   „Lekari by meli spolupracovat s alternativnimi terapeuty.“…….Ne.lekari by se jima meli stat! Bylo by nadlouho o tom vsem polemizovat,napr.antibiotika pises:-)))))))))))))),priroda zna tak silny,ze je clovek neumi v ty sile vyrobit a neexistuje proti nim rezistence!A tak bysme mohli pokracovat dlouho…….navic lekari „“lecej““ veci,ktery by se ani nikdy nestaly,kdyby……………ze ano? ;-).Samozrejme ze jsou lekari a zakroky ktery nijak nahradit nejdou,o to se nikdo nehada,zadna kopriva nesrovna zlomeninu,a podobne,ale to uz jsou „drobnosti“ :-)

 5. Pepi napsal:

  Antibiotika mohou v nekterych pripadech zachranit zivot(jindy zas zivot znicit-napr.multiresistencni bakterie)napr.bakterialni zanet mozkovych blan.
  Podobne je to s vakcinami.Napr.v pripade vztekliny asi jina moznost zachrany neni.Podobne tetanus.
  Na dengue horecku celkem dobre funguji prirodni leciva,stejne tak na bradavice HPV funguje Euphorbia hirta.
  Antroposoficti lekari casto pouzivaji homeopatickou medicinu.

 6. Levican napsal:

  mozte sem prosim hodit link na youtube na ten dokument? mam ho v robote bloknuty ale ked tam je link viem ho stiahnut,

  velmi pekne dakujem

 7. Definitiva napsal:

  Ak „chytíte“ chrípku, nachladenie, horúčky a potrebujete napr. aj antibiotiká, to znamená, že vaša životospráva je zlá, organizmus sa nevie brániť.
  Zmeňte svoj životný štýl. Fyzická aktivita 2 x týždenne, potiť sa a dychčať, je najlepšia prevencia na virózu. Kým človek netrpí vrodenými poruchami, tak antibiotiká nepotrebuje celý život.

  Tak ako štát zodpovedá za školstvo a pritom produkuje nevzdelancov vo veciach zdravého života, podobne štát zodpovedá za zdravotníctvo a lekár by mal byť súčasťou systému zdravotníctva, kde na prvom mieste je zdravý spôsob života. Pozrite ako žijú lekári: dožívajú sa menej ako priemer populácie, obezita a cigarety. Čo známy doktor, to zomrel na rakovinu, tak to dopadne, ak má človek voľný prístup k chémii od farmaceutického priemyslu. Lekár nepropaguje a nepresadzuje zdravý spôsob života, ale je dílerom farmaceutov, predpisuje čím viac liekov a „pacienti“ majú dobrý pocit na duši, že urobili pre svoje zdravie to najlepšie. Opak je pravdou, lieky potláčajú príznaky a chronické príznaky pokračujú, možno v menej bolestivom tempe. Lekári slúžia nočná, nadčasy, 24 hod.smeny, stres, lekár reprezentuje všetko iné, len nie zdravý a múdry životný štýl.
  Staroba nie je choroba!!! Ťažká staroba = zbabrané zdravie za mlada, nevedomosť, nezodpovednosť, ľahostajnosť…duša človeka na úrovni zvieraťa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!