23.1.2016 – Stop Barnevernet – protest proti praktikám norskeho Barnevernetu /VIDEO

stop-barne

Videozáznam z demonstrace v Bratislavě před norskou ambasádou, která se konala v rámci mezinárodního protestu proti mnoha případům odebrání dětí rodičům norskou sociální službou Barnevernet (včetně českých a slovenských případů). Organizovalo sdružení: Deti patria rodičom. Událost na FB zde.
25 Komentářů k 23.1.2016 – Stop Barnevernet – protest proti praktikám norskeho Barnevernetu /VIDEO

 1. Pepi napsal:

  Podivna instituce.Nekdy ctu komentare v ceskych „serioznich“mediich,kde obcas vychazi clanky o tomto fenomenu v souvislosti s ceskymi obcany.
  Nektere komentare ctenaru se spise z legrace zminuji o souvislosti mezi Breivikem a barnevernem.
  Jenomze ono to vubec legrace neni,je to pravda.Ctenari se trefili do cerneho,ac o tom nevedi.
  Breivik byl skutecne v kontaktu s touto instituci,ackoliv nakonec(pokud me znamo) nebyl natrvalo odebran rodicum.Zajimava „osobnost“ten Breivik.
  Dite diplomata,v dohledu barnevernu,pozdeji Zednar(moc vysoko to nedotahnul,jen do 2 nebo 3°,ale prece).
  Mnozi klienti barnevernu spachaji sebevrazdu.Mezi klienty techto filantropu patri jak norove,tak cizinci,casto z vychodni Evropy ale rovnez deti neevropskych ras.Jestli nejaka etnicka skupina prevazuje,nevim).Ve Svedsku je rovnez spousta podobnych pripadu.
  Viz pripad chlapec na strankach http://www.vaken.se
  Otec je Sved,matka Indka.Jejich provinenim bylo ze se se synem chteli odstehovat do Indie a tam se zabyvat ekologickym farmarstvim.

  • weissbach napsal:

   Oni si nějaký důvod vždycky najdou. To je podstata hnusu tohoto… A člověk se krčí v rohu a má strach aby něco někde neřekl, nějak se neprojevil a nepřišel tak o děti. Absolutní zlo, fašismus pá exceláns… A kolik blbů a zaprodaných gaunerů to tady obhajuje a rádoby to zavedlo u nás. Už na tom pracují, zrůdy…

 2. Pepi napsal:

  Podobne demonstrace nutno podporit(jako vzdy:BEZ NASILI).
  Bohuzel,jde li o demonstrace solidarity,za pomoc nekomu,v tomto pripade bezbranym detem,ucastniku je bohuzel vetsinou velmi malo.
  Lide jsou spise zavistive hyeny,bojici se ze jim nekdo vezme talir s veprovym,nez aby se zajimali o nejake „cizi“deti.
  Skandinavie,casto predkladana nic netusicim Gojimum jako raj na zemi ma ve skutecnosti dlouhe a temne tradice v pokusech na lidech a rasove hygiene,zvlaste Norsko.Zahadne etnikum Tateru(podobne slovu Tatar?)bylo spolu s Laponci a Kveny pronasledovano norskym statem uz dlouho pred 2 svetovou valkou az do konce 70.let minuleho st.Tateri jsou bile etnikum,zijici kocovne jako romove,ale vetsinou svetle pleti,svetlych vlasu a modrych oci.Nekdo zastava nazor ze ani o samostatne etnikum nejde,ale o potomky katu(a jejich rodin)a cisticu kanalu/stok.Jini zastavaji nazor ze jde o potomky tatarskych zoldneru(odtud podoba Tatar/Tater?) ci misence noru a romu.
  V kazdem pripade jejich deti byly odebirany,zeny nasilim sterilizovany,byl jim zabavovan majetek(kone),byli umistovani do psychiatrickych lecebeb(podobne jako disidenti v drivejsim Sovetskem svazu),byla na nich provadena lobotomie proti jejich vuli.
  Tohle se neudalo za ucasti nacistickych okupantu(!)ale hlavne pred 2.sv.valkou a desitky let po jejim ukonceni.Tateri uzivaji norskych jmen,ale meli sve vlastni pohanske nabozenstvi a jazyk.
  Neudalo se to dokonce ani pod vladou nejake extremni pravice ale casto pod vladou levicove Strany Pracujicich.
  Neni prekvapujici jestlize existuji souvislosti mezi zachazenim s tatery a barnevernetem.

  • weissbach napsal:

   Skandinávie je zkušební polygon NWO. Atomizace společnosti, „sociální“ stát, nyní multikulturalismus, rasové míšení, barnevernet. To jsou evidentní symptomy řízení pokusných králíků v laboratoři. Tam to budou muset vyřešit živly ze dne na den.

   • weissbach napsal:

    Mnohé k pochopení lidí dává příroda. Například lumíci:

    „Chování lumíků je v mnoha směrech podobné jako u ostatních hlodavců, kteří procházejí pravidelnými populačními boomy a pak se rozutečou všemi směry, aby našli potravu a úkryt, který jim jejich přirozené prostředí nemůže poskytnout. Lumíci ze severního Norska jsou jedním z mála obratlovců, kteří se rozmnožují tak rychle, že jejich populační výkyvy jsou chaotické, spíše než aby sledovaly lineární růst k současnému množství nebo pravidelně oscilovaly.[2] Není známo, proč populace lumíků prožívá takovéto výkyvy přibližně každé čtyři roky, předtím než spadne k téměř vyhynutí.

    Zatímco po mnoho let se věřilo, že populace zhoubných lumíků se mění s populačními cykly, nyní došlo k několika zjištěním, na základě kterých se předpokládá, že populace predátorů může být mnohem úžeji zahrnuta ve změnách v populaci lumíků.

    Zimu přežívají v norách vyhloubených ve sněhu, který jim tvoří izolační vrstvu a chrání je před predátory. Aby se jim ve sněhu lépe hloubilo, narůstají jim na předních packách delší lopatkovité drápky.
    V roce 1955 nakreslil Carl Barks dobrodružný komiks s názvem Lumík s přívěskem. Tento komiks, který byl inspirován článkem v National Geographic z roku 1954, ukázal velké množství lumíků skákajících z norských útesů.

    Ještě větší vliv na utvoření tohoto mýtu měl Disneyho film z roku 1958 s názvem Bílá divočina, v kterém se zdá, že stopáž ukazuje masové sebevraždy lumíků. Celá sekvence „masové migrace“ a údajné sebevraždy je falšovaná a nafilmovaná výlučně s lumíky z domácího chovu. Z několika desítek lumíků odkoupených od dětí Inuitů vytvořila kamera iluzi masové migrace. Pro samotnou scénu sebevraždy byly lumíci dopraveni na převislý útes na břehu řeky a nahnáni přes převis.[6][7][8] Tento film vyhrál Oscara jako nejlepší dokumentární film.

    Arthur C. Clarke v povídce Posedlí vysvětluje chování lumíků jako pozůstatek vlivu mimozemské parazitické entity, která je před miliony let chybně zvolila jako hostitelský druh s největším vývojovým potenciálem.

    Pro asociaci s tímto zvláštním chováním, je sebevražda lumíků často užívaná jako metafora v souvislosti s lidmi, kteří přijímají nekriticky všeobecný názor s možnými nebezpečnými nebo fatálními následky. To je také téma videohry Lemmings, ve které se hráč pokouší zachránit bezhlavě pochodující hlodavce od cesty za smrtí. V angličtině i němčině je lumík (lemming/Lemming) synonymem pro člověka nepřemýšlejícího samostatně, ale stádně (česky ovce).“

    Něco na tom je.
    Národy, které naslouchají takové čarodějnici mají v genech cosi sebedestruktivního…https://www.youtube.com/watch?v=97JFggxXLbY

 3. Pepi napsal:

  Mily weisbachu,
  co ma Vase video o islamizaci nebo obsahly prispevek s lumiky delat co s Norskym barnevernetem(stejna narodnost?)?Nebylo by mozne psat trochu vic k veci?Je zde dostatek antimuslimskych clanku kde je mozne se vyzit/vyradit.Tot vsak veci provozovatele techto stranek…
  Mozna ze mam proste dlouhe vedeni,jsem nechapavy,proste souvislost nechapu.

  • weissbach napsal:

   Souvislost tu je minimálně s nepochopitelným chováním Skandinávců, které se lumíkům dost podobá. Díle je tu souvislost s jejich myšlením a ovčanstvím, kdy se nechávají zblbnout k sebezničení v cizím zájmu, což je dost podobné i myšlení mnoha lidí u nás.
   Ještě jsem nad Vámi nezlomil hůl, neb vidím, že máte dobrou vůli i zájem o studium různých etnik a kultur, což je chvályhodné. Nicméně bych Vám přál, abyste posuzoval události podle priorit a podle finálních zákonitostí rozběhlých procesů, které se řídí objektivní logikou vývoje, nikoli subjektivním přáním zúčastněných.
   Jak barnevernet, tak dobrovolné poblouznění multikulturalismem a ignorování podstaty islámu jako ideologie se může vyvinout pouze tam, kde se nalézá „lumíkovská“ ovčanská porucha osobnosti.
   http://cozivotdal.eu/temata/

 4. Pepi napsal:

  Nepatri to sem,weisbachu,ale kdyz uz sem davate video s Davidem Dukem(fesak),v nekterych vecech s nim mozno i castecne souhlasit.Uz proto ze se vyjadruje slusne,je hoden poslechu.
  Ale stejne je ten David podsivka.Jednou se dokonce zastal i Jihoamerickych Indianu!!!!!Pry je pro sebeurceni VSECH NARODU/RAS.
  O Severoamerickych Indianech,ale,nepadlo z jeho ust ani slovo(stydel se?).Ted jedno velke osobni prani-vice komentaru na TEMA v clanku nahore.

  • weissbach napsal:

   Jde o to co říkal na videu, nechci posuzovat a hodnotit jeho ostatní aktivity. To bychom otevřeli další témata.

   • weissbach napsal:

    Nedávno jsem mluvil s jedním kamarádem, který pracuje v managementu firmy Husquarna. Shodou okolností mi říkal, že konkrétně Švédové jsou neuvěřitelně konformní národ s vymytými mozky a poznal to prý ve chvíli, kdy s nimi seděl v restauraci a jeden z nich si dal sklenku vína. Druzí dva mu říkali, že by neměl pít, když jede autem a když pak odjel, šel jeden z těch dvou zavolat na policii a nahlásil jim espézetku… Dokonale zpracovaní lidé. Ideální pro zavádění sociálních a společenských experimentů. Od toho je jen kousek k udávání sousedů za nekorektní názory, pro podezření z čehokoli a latentní připosranost…

    • Paul Durham napsal:

     K tomu přidejte půl roku polární noc a máte to komplexní.
     Normální člověk by půl roku ve tmě nežil.

   • Pepi napsal:

    weisbachu 26.1(20.17)
    mam podezreni ze Vy by jste psal o prispevky migrantech/multikulti i pod clanky o houbareni,filatelistice ci pod predpoved pocasi.

 5. Pepi napsal:

  weisbachu,tentokrat jste blizko pravdy,udavacsky system ve Skandinavii vytecne funguje,stejne jako „newspeak“,novomluva.Udavacstvi se spisovne rika „varovani“(uradu).Varovateli mohou byt sousede,pratele,deti,rodina(i kdyz rodina v puvodnim slova smyslu ve Skandinavii uz temer neexistje).
  Skutecnost ve zminenych zemich je mnohem horsi nez si kdo dovede predstavit.Na alternativnich mediich koluji i zvesti o zavirani odpurcu do psychiatrickych leceben(pripad advokatky tvrde protestujici proti obchodni smlouve mezi Norskem a EU,vezneni/zakaz povolani fararu protestujicich proti potratu,zahadne umrti diplomata ktery vyjednaval mirovou smlouvu mezi Izraelem a Palestinou(Oslo-smlouva).
  No,slunickari by se divili jak skutecne funguji tyto „socialne demokraticke raje“ ve skutecnosti.

  • contumax napsal:

   proud

   Anebo opravdový státní embargo na všechno norský zboží dovoz i od nás vývoz…!!!

   “ Na tohle by slyšeli „…!!!

   • Pepi napsal:

    contumax 27.1(22.51)
    Bojkot Norska je dobry napad.Ale:Cesko je asi ekonomicky prilis bezvyznamna zeme,aby to Norsku vadilo,podobne jako Rusko,ktere Norsko stejne bojkotuje,nebo Polsko ci Rumunsko.
    Pochybuji ze si barnevernet troufne unest maleho cinana,Norsko se boji se o kontrakty s Cinou.
    Nejlepe by asi bylo bojkotovat turismus(nejezdit do Norska!)
    Jinak b.v.unasi deti jak norum,kteri jsou proti teto instituci prakticky bezbrani(proto se i nekteri norove stehuji treba do Spanelska),tak cizincum,hlavne z vychodni Evropy ci jizni Ameriky,hlavne ze zemi od kterych se zadna efektivni reakce nepredpoklada.

   • contumax napsal:

    Pepi

    Chápu ale stejně si myslím, že “ retardovaným naším vládcům “ to prostě nepálí…!!!

    Kdyby chtěli tak jsou tu ti kluci za týden…!!!

    A né že to trvá víc jak 4 roky…!!!

    A neřežou si náhodou pod sebou větev…???

 6. proud napsal:

  Zacneme jmenem UNESENYCH deti pronasledovat vsechny Nory bez vyjimky na nasich uzemich………..a uvidime ty zmeny!!!

  • proud napsal:

   Tim se myslej i jejich podniky,majetky a veskery aktivity!

   • contumax napsal:

    Bavervenet se zavádí nenápadně k nám už pěkných pár roků…!!!

    Fotr platí jako vůl a dítě nevidí celá léta, soudy naprosto vyčleňují může na okraj společnosti a dělají to ty nacistický pýči v talárech…

    Zajímalo by mě kolik můžu – otců spáchalo sebevraždu, z kolika otců udělali alkoholiky, narkomany a bezdomovce…???

    • contumax napsal:

     Oprava

     Banervernet

    • contumax napsal:

     proud

     Točí se v tom stamiliony ročně, ukradnou dítě a přijdou si na balík státních peněz… tak jako u nás…

     Divil by se člověk ale ta vším jsou hromady prahů, stamilióny… V EU to dělá pár miliard, kradou děti v Polsku, Německu v Anglii a i Finsku…

     Tady je vidět, že vedou válku na všech frontách…!!!

 7. proud napsal:

  Az zase do Prahy prijede jejich mladez chlastat,nemeli by je poznat,skladat je podle fotek,paklize „nezmizej“ uplne.Oko za oko…….

 8. contumax napsal:

  NACISTICKÝ KRÁDEŽE DĚTI…!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!