Plný rozsah sexuálních útoků migrantů v Německu odhalen – incidenty v 75 procentech země

Untitled-640x480Na Silvestra došlo k sexuálním útokům gangů migrantů v kolínském stylu ve 12 z 16 německých spolkových zemí, tj. v 75 procentech, odhalila Německá policie. Ač se místní zprávy o útocích okamžitě objevily na sociálních médiích, tak se plný rozsah tohoto jevu začíná vyjasňovat až teď – a má to devastující dopad na německou společnost.

V Kolíně se na Silvestra stalo obětmi asi 1 049 žen i mužů vystavených vlně zločinnosti v rozsahu od kapsářství po hromadná znásilnění z rukou migrantů a žadatelů o azyl.

Zpráva o těch 1 049 oznámeních z Kolína zde v češtině: ODHALEN celý seznam 1 049 obětí zločinů spáchaných během novoročních sexuálních útoků v Kolíně

Byl to ale příklad na Silvestra daleko šířeji rozmohlé zločinnosti migrantů, avšak zpráva Německé justiční policie (BKA), kterou dostal deník Seuddeutsche Zeitung a televizní stanice NDR a WDR, odhaluje, že to vůbec nebylo ojedinělé, ohlásil Local.

To, co se provaluje v jedné spolkové zemi za druhou, ukazuje, že tímto záchvatem zločinnosti bylo postiženo skoro celé Německo. Severní Porýní-Vestfálsko, kde leží Kolín, utrpělo největším výbuchem migrantské zločinnosti, když registruje asi 1000 jednotlivých trestních oznámení.

Další v seznamu je svobodné město Hamburg, kde bylo 200 trestních oznámení.

Na druhém konci v této škále jsou Dolní Sasko, Brandenbursko, Sasko, Porýní-Falcko a Sársko, které mají každé po jednom oznámení. Všechny ty případy byly skoro stejné jako v Kolíně.

Ovšem, ať už byl jeden incident nebo jich byl jeden tisíc, lidé v Německu se ve svém vlastním sousedství cítí čím dále méně bezpečně a vyvíjí tlak na vládu, aby zvrátila politiku otevřených dveří pro imigranty, kterou prozatím kancléřka Angela Merkel preferovala.

Paní Merkelová, která je ideologicky oddaná myšlence otevřené Evropy, vzdoruje veškerému úsilí o uzavření hranic, a místo toho lobbuje, aby si více migrantů braly další evropské země a to břemeno se tak více rozložilo. Její tvrdohlavost dohnala ostatní v její straně, aby se porozhlíželi po způsobech kontroly přílivu migrantů do Německa, aniž by se zavíraly hranice – včera vůdkyně Merkelové Křesťanských demokratů v západní spolkové zemi Porýní-Falcko navrhla ve snaze urychlit zpracování migrantů a deportaci těch zamítnutých zřízení sérií „pohraničních center“ podél hranice s Rakouskem.

Ale političtí oponenti paní Merkelové jsou o něco přímější. Předsedkyně proti-imigrační strany Alternativa pro Německo (AfD) Beatrix von Storch včera v noci promlouvající v televizi řekla, že paní Merkelová „zruinovala“ Německo jako žádný další vůdce od konce WW2.

„Vsadím se s vámi, že až to všechno bude za námi a ona opustí úřad, tak bude muset kvůli bezpečnosti opustit zemi. Bude muset jít do exilu do Chile nebo někam jinam v Jižní Americe,“ dodala.

Lidé v Německu jsou mezitím ponecháni se svými prosbami o větší ochranu před gangy migrantů brázdící jejich ulice osamoceni.

Minulý týden referoval Breitbart London o 16 leté Bibi Wilhailm, která nahrála dvacetiminutovou prosbu o pomoc tváří v tvář narůstající islamizaci jejího sousedství. Když popisovala, jak byla se svým přítelem svědkem protestu muslimů, kde volali po smrti nevěřících, tak se ptala: „Proč Německo stojí jen stranou, přihlíží a nic s tím nedělá? Vysvětlete mi prosím, proč. Němečtí chlapi, ti lidé zabíjejí vaše děti, oni zabíjejí vaše ženy. Potřebujeme vaši ochranu.

„Politici si žijí sami ve svých vilách, popíjejí si své koktejly a nedělají nic. Nic nedělají! Nevím, v jakém světě to žijí, ale prosím, prosím vás, lidé, pomozte nám! Dělejte něco prosím!“

by DONNA RACHEL EDMUNDS 25 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/25/full-extent-of-germany-migrant-sex-attacks-revealed-incidents-in-12-of-16-states/
17 Komentářů k Plný rozsah sexuálních útoků migrantů v Německu odhalen – incidenty v 75 procentech země

 1. weissbach napsal:

  Admin

  Dovolil bych si požádat, aby tady byla na viditelném místě pozvánka na demonstraci 6.2. 2016. Už se tu kolem toho vedla diskuse posledně, že nestačí uveřejňovat pozvánky na takovou akci dva dny předem…
  Je to už za týden a opět nikde nic….

  • Všímálek napsal:

   Dokud tam nebude i LCD televize s hokejovým utkáním, tak se submisivové z gaučů nezvednou.

  • Pepi napsal:

   weisbachu26.1(15.13),nebojte se.Na proti islamskou demonstraci upozornuji i seriozni media jako novinky a pod.a pisou ze je ocekavana velka ucast!
   Ono jde totiz o to vyvolat konflikt/nenavist,nikoliv resit problemy.Pediga je pratelsky naklonena Izraeli,stejne tak i Breivik.
   Izraelsky vyslanec v Norsku prekvapil sveho casu nory poznamkou ze si Norsko Breivika zaslouzilo.
   Kdyby nekdo chtel skutecne resit problem s uprchlikya ne se prat,usiloval by o zastaveni valky na BV v prni rade.

   • weissbach napsal:

    Obávám se, že jste nepochopil podstatu protestu. A to zcela určitě není násilí. Je to naopak snaha přicházející násilí zastavit. Násilí zde páchá na občanech tohoto státu vláda, která na cizí objednávku vnucuje svým občanům německý, francouzský a skandinávský model rozvratu, chaosu a násilí.
    To je škoda, že Vám to nedochází…..
    Ty války podporovali ti stejní lidé, kteří je teď hodlají rozšířit na evropský kontinent.
    Pořád nic?

 2. Josef Švejk napsal:

  Nejvyšší čas, aby paní Žilková vyrazila na humanitární cestu k sousedům a osobně upustila přetlak v koulích kulturních obohazovačů z válkou zmítaných zemí. Po mama Merkel to nelze požadovat vzhledem k neatraktivní fasádě. Manžel z ministerstva herectví ji může odvézt ve vyfasované obrněné limusíně, v níž se může během upouštění přetlaku zavřít, aby nebyl kulturně obohacen řádnou přes držkou.

 3. Miloslav Dědek napsal:

  Zatím se řešení všech problémů, které jsou vyvolané množstvím uprchlíků, omezují pouze na řešení následků přítomnosti uprchlíků. K ukončení migrační krize v Evropě nestačí ukončit válku v Sýrii. Zvýšení životní úrovně zemí, odkud hromadně utíkají migranti, bude zřejmě základem komplexního řešení všech problémů způsobovaných uprchlíky. Zatím bohužel na světě neexistuje organizace, která by umožňovala efektivně řešit podobné globální problémy. Jedna možná varianta vzniku takové organizace je uvedena v Otevřeném dopise všem lidem na planetě, který je zveřejněn např. na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

 4. Petr napsal:

  Asi 1049 – kdyz uz je to asi, tak proc se to nezaokrouhli 1050? Jdete uz nekam s tou exaktnosti

 5. weissbach napsal:

  V dánském Sonderborgu byla napadena sedmnáctiletá dívka. Muž, který hovořil anglicky, k ní přistoupil, násilím ji povalil na zem a chtěl jí svléknout kalhoty. Studentka však stačila použít pepřový sprej, který měla při sobě, útočníkovi se s vypětím sil ubránila a utekla. Teď jí hrozí obvinění z neoprávněného použití pepřového spreje a pokuta v přepočtu přibližně 1 750 korun.

 6. Oto napsal:

  Co říct?
  Generálka!
  Ale příště to už bude se zbraněmi!

 7. Jaris napsal:

  Tady vidime na Nemecku, ze zadne protesty k sundani vlady nepomohou. Merkelova se nesundava, merkelova se vesi!

 8. oskar napsal:

  Demonstrace ve stejném a stále se opakujícím duchu? Neblbněte, 25 let se nám vysmívají a myslíte, že se nechají zastrašit? Třeba vám docvakne po zhlédnutí…Platí i pro ČR
  https://www.email.cz/download/j/ydc7ddE47e7Ic8id3wNiG26G3bfih7YwIbJgCD80Z8t_p55BPPBi0nbluO-CccR7v_3QB7I/12326421_1519641445002612_323671804_n.mp4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!