Židé na Ukrajině se nevzdají bez boje…

chazar

Když se v Kyjevě slavil 10. prosince 2015 židovský svátek Chanuka, přišli do hlavní kyjevské synagogy slavit na výzvu kyjevského rabína také mnozí vedoucí představitelé armády a ukrajinští poslanci (prý až čtvrtina), včetně těch radikálních jako je např. Oleg Ljaško. Zlatým hřebem večera byla na židovské poměry upravená píseň "Já se nevzdám bez boje", která prý byla neoficiální hymnou kyjevského Majdanu. Komentátor kanálu "Zprávy z Chazarského kaganátu" k tomu poznamenává, že tohle by měli vidět hlavně ti účastníci ATO (anti-teroristické organizace), kteří i nyní mrznou v mizerných podmínkách na zcela zbytečně existující frontové linii na východní Ukrajině.
29 Komentářů k Židé na Ukrajině se nevzdají bez boje…

 1. martin bareš napsal:

  ten chlap vypadá jak dalajláma, tak jsem ani nepustil jeho "Zidovský povídky".

  • weissbach napsal:

   :-))) 1*

  • Dušan Horák napsal:

   To jsi ale udelal chybu, ten je v pohode. On to jen komentuje a rozhodne nevypada na jednoho z nich.... On jenom chtel , aby si to prohledli obranci Ukrajiny! A zkusili polechtat mozek!!!!
   Slava Ukrajine! (slava debilum!!!!)

   • Marie napsal:

    Jo, jen to komentuje a podobnost tentokrat s dalajlamou ciste nahodna a jen zdanliva. Tento chlap ma oci ciste..

    To poselstvi ohne...to je posahanost. Jsou to dementi, nic vic.... porad resi otazku vlady a nadvlady, kdyz nic takoveho nema v zivote ani smysl, ani misto...

 2. Kolemjdoucí napsal:

  To že židé tvořili na Majdanu tu část, která jednala s EU se vědělo. To že, jejich lidi se po vítězství revoluce dostali do parlamentu je logické a taky se to ví.

  Ale pěkný pokus psychologické války ze strany Ruska. Myslím, že bataliony moc dobře vědí s kým mají ve vládě co dočinění a několikrát jim poslali do Kyjeva jasný vzkaz.

  • Jaris napsal:

   Ano, takhle se to dela, kdyz se vyhazuje vlada a "novi" lide uchopi moc. Vsechny demonstrace, referenda a protesty jsou na nic. Soucasni gauneri se chechtaji z takovych akci za zaclonou, a ty jeste musi byt "luze"(tak se vyjadril zidak Havel o lidech, kteri ho vynesli nahoru) oficialne povoleny. Dav se "vybejci" a da na chvili pokoj.Tak asi tak.

 3. Novapalo napsal:

  Počul som už z viacerých strán, že Židovský národ geneticky neexistuje a že sú to všetko Chazari. Ja neviem, ale vraj Židia boli všetci vyvraždení a geneticky tento národ neexistuje už dlhšia ako 2000 rokov. Súčasní Židia sú vraj Chazari, ktorí sa za Židovský Biblický národ len vydávajú, aby využívali hlúposť kresťanov s ich Bibliou.
  To by sa malo dať ľahko dokázať, či existuje Židovský gén, alebo už neexistuje a sú to teda skutočne už len Chozari, ktorí majú byť údajne mongoloidná rasa.
  Má o tom niekto viac informácií?

  • weissbach napsal:

   Geny mají, ale dávají si pozor, aby se v tom moc nešťouralo a neprasklo, že nejsou semité...

   • weissbach napsal:

    K původním Židům mají geneticky nejblíž Palestinci, ale na žádný výzkum v tomto směru jsem zatím nenarazil.

    • gk napsal:

     žádní "původní židi" neexistují - to slovo vynylazli rabíni někdy v 18. stol. n.l., a "židovský národ" židy s velkým "Ž" vynalezli zionisti teprve na konci 19. stol. n.l.
     nejedná se etnicitu ani národnost, je to doktrína - ale už to končí, tzv. židy už jejich faraonský páneček odepsal, už je nepotřebuje, příliš zdegenerovali s tou indoktrinovanou "vyvoleností" - sinajská tůra končí

   • gk napsal:

    Už to dávno prasklo - třeba Arthur Koestler nebo Šlomo Sand
    http://blog.aktualne.cz/blogy/vaclav-horejsi.php?itemid=9427

    • weissbach napsal:

     No vida.

     • weissbach napsal:

      "Rozdíl mezi mnou a jimi spočívá v tom, že některým z nich nevěnovali dostatečnou pozornost, jiné okamžitě smetli pod historiografický koberec a další ,zapomněli‘, protože nevyhovovaly ideologickým potřebám, pokud jde o vývoj národní identity Židů."

     • dj napsal:

      DR.BETTER
      Tisicileta valka mezin Ruskem a Chazary.Najdete na nettu a vše co se deje kolem nas bude hned jasny.

  • Franta napsal:

   Pravych semitskych Zidu je jen 5%. 89% Zidu tvorí turkictí Chazari. Osatatní jsou konvertovaní napr. Berberi ze severni afriky. Falasové jsou cernosi, kmen puvodem z Etiopie, kteri konvertovali k zidovstvi. Vetsina semitskych Zidu v arabskych zemích byla islamizována a arabizována. Soucasní Palestinci jsou vetsinou arabizovaní Zidé. Zidovskeho puvodu byl napr. Kemal Ataturk (malodoturci) a soucasná Saudská vládnoucí dynastie (Ibn Waháb).

  • Jaris napsal:

   Udajne se rika, ze puvodnim zidum se rika sefardsti zide a chazarsti jsou askenazi a ti se k zidum pridali.

   • Marie napsal:

    Jaris, mne je celkem jedno, jak si rikaji, pro mne je to spojenectvi parazitu s chorym mozkem, a rikam jim zidaci od slova jidas, co za prachy prodal zivot druheho I svuj...

  • Definitiva napsal:

   Kniha od Arthur Koestler /tzv.žid/, Der dreizehnte Stamm. Židovstvo je najväčší podvod v dejinách, ale až po kresťanstve, lebo to je superpodvod, ktorý osprosťuje milióny veriacich už vyše tisíc rokov.

   Genetické výskumy hovoria jasne. Chazari, aškenázi, predstavjú asi 95% populácie tzv.židov. 5% sú pôvodní hebrejci, tmavšej pleti, hákonosí, v Izraeli zvaní Sefardi, sú tam skupinou ľudí, ktorí sú pokladaní za menejcenných a nemajú rovnaké práva ako "čistokrvní" aškenázi s rodokmeňom od Čierneho mora, z Chazarského kaganátu.

   Keby sa zbojnícky chazarský kmeň nerozhodol prijať židovské náboženstvo, tak židovstvo by asi vymrelo. Židovstvo bolo asi v súlade so životnou filozofiou chazarských zbojníkov naviac im sľubovalo, že vyvolený národ židovský dlhom a úžerou ovládne svet. Potom sa narodil "génius" Rothschild, povinné súkromné centrálne banky v každom "demokratickom" štáte a FED, zrodila sa aj štátna elita USA, téza o vyvolenom "americkom" národe, terorizmus, 9/11 dvojičky, Irak, Ukrajina, Sýria, ďalej to už poniektorí poznajú.

   Chelemendik: Židovské náboženstvo neexistuje, židovstvo je mýtus.

   Lilienthal /tzv.žid/:
   V sedmém století n. l. se Palestina stala arabskou zemí, když již dlouho předtím přestala být zemí židovskou, protože židovský stát padl v prvním století našeho letopočtu. Od 16. století byli Arabové v Palestině pod nadvládou osmanské říše a Palestina byla v té době částí tzv. Velké Sýrie. Hebrejci, Izraelité a Judejci byli využiti falsifikátory dějin na podporu mýtů o jejich vzájemné historické kontinuitě. Ve skutečnosti to však byli rozdílní lidé v rozdílných historických údobích s rozdílným způsobem života. A tito pověstní předchůdci židů předkřesťanské éry se mísili s Amorejci, Kanánejci, Midjánovci, Féničany a dalšími semitskými předchůdci Arabů, které zde nalezli a sdíleli s nimi půdu.
   Avšak ani židé, ani jejich předchůdci nepředstavovali nikdy rasu nebo dokonce čistou etnickou skupinu. Samotné slovo Hebrejec nevzniklo odvozením od země nebo oblasti, ale vzniklo ze slova ibrí - "ten, kdo překračuje". Poprvé bylo použito v souvislosti s Abrahámem, když překročil Jordán cestou ze svého domova v chaldejském Uru do Svaté země.
   Židé mají nejenom smíšené předky, ale judaismus sám o sobě vyhledával nové přívržence víry před příchodem i po příchodu Ježíše. Bylo to právě vlivem rostoucího soupeření s novou křesťanskou vírou, v důsledku čehož rabíni a další židovští vůdci upustili od metody všeobecného obracení na víru a nastoupili, slovy H. G. Wellse, cestu "rasového zajištění boha". Ale i přes tuto cestu se jim nepodařilo vymazat své dějiny a udělat ze sebe etnický národ.
   Neobstál ani židovský koncept, podle něhož jsou židé lidmi, kteří byli vyvoleni Bohem. Bůh si prý vyvolil Hebrejce, aby byli zvláštními posly monoteismu - víry v jednoho boha. Měli být vyvolenými nikoli ve smyslu nadřazenosti, ale v tom smyslu, že zajišťovali úkol rozšiřovat slovo jediného Boha.

   Bakalář: Tabu v sociálních vědách, Židovstvo nie je nábožentsvo. Je to v dejinách najúspešnejšia ideológia prežitia určitej skupiny ľudí.

 4. Jan Čáka napsal:

  Zdá se mi to neuvěřitelné kam až sahá ta židovská drzost.Pravý Sektor,Azov a tak dále z počátku vypadali solidně.Mnoho lidí došlo k dojmu že ten majdan dělají nacionalisté.I od nás z Čech tam jeli pomoct kluci co si mysleli že jdou za dobrou věc.Nakonec vyplouvá na povrch čím dál tím víc informací že to řídí židé.Ono je podivné že se už nepokouší tajit to že USA posílají na Ukrajinu zbraně a dokonce už před těmi statečnými nacionalisty co bojují na východní frontě netají to že židé jsou všude na vedoucích místech.Těch ukrajinských kluků co poznávají pravdu za co bojují a za co umřeli jejich kamarádi je mi fakt líto.No od jedné mé ruské kamarádky jsem slyšel teorii že se to obrátí a půjdou na Kyjev.Už aby to bylo.
  Co se týče Rusů a ukrajinců těžko se to dá sladit.Jak Rusové tak Ukrajinci by měli poznat pravdu.Nedávno jsem četl seznam židů ve vedoucích místech při říjnové revoluci 1917.Je dobře že na straně Rusů proti vládě kyjevo bojují Češi a Slováci.Pan Stejskal z Brna už padl čest jeho památce.

  • weissbach napsal:

   "Nakonec vyplouvá na povrch čím dál tím víc informací že to řídí židé."

   Ale to se ví od začátku: https://www.youtube.com/watch?v=doKQBUXZ51g /z 21. 2. 2014/

   Podobný modus operandi jako Islámský stát. A jak jste správně uvedl i říjnová revoluce. A nejen. Již únorová.
   A také bavorská či maďarská Republika RAD /Liebknecht, Luxembourgová, Béla Kún, Rozalije Zemljačková/.

   • weissbach napsal:

    Dost se tomu věnoval profesor Anthony Sutton, než byl odejit...
    https://www.youtube.com/watch?v=9Ui6AJO_9ME

    • Paul Durham napsal:

     Tohle by si měla prohlédnout Marie a Justas , třeba jim to osvěží paměť, ale abych nebyl jen kousavý, s Justasovým výrokem o tom, že má-li být jakýkoliv budoucí systém životný, musí být přivřeny nůžky mezi chudobou a rozežraností, naprosto souhlasím.

     • weissbach napsal:

      S těmi nůžkami je to nezpochybnitelný fakt. S tím musí souhlasit každý zdravě uvažující člověk.
      V podstatě ten samý scénář jako v Rusku provedli o něco později znovu v Německu podporou Hitlera, přičemž paramtry byly nastaveny už ve Versailles. To znamená trvalé sociální napětí /reparace atd./. No pak to zopakovali znovu ještě několikrát. Co jiného byla revoluce v Iránu, iránsko-irácká válka, Pouštní bouře, Trvalá svoboda a ty ostatní lumpárny?
      Nebo Ukrajina, Arabské jaro, ISIS, "Uprchlická krize". Pořád stejná globalistická klika uvádějící svět do závislosti na svých rotačkách a virtuálním bohatství. De facto celou dobu prosperují jen z utrpení druhých. Dá se říct, že lidstvo nemá jiného nepřítele, protože ty segmenty co realizují ten chaos a rozeštvávání v jednotlivých regionech jsou jenom chapadla téhle odporné chobotnice. Tohle by měli pochopit obyvatelé světa až do té poslední chaloupky za polárním kruhem. Paradoxně v tom největší roli nesehrávají ti, kteří to prokoukli, ale imbecilní politici jako např. Štětina, Schwarzenberg, Merkelová...kteří tu agendu primitivně protlačují navzdory faktům a zdravému rozumu způsobem, že i politický diletant větří podraz. Legrační je, že už ani nemůžou dělat nic jiného než se v tom vlaku, který rozjeli a kde přikládají do kotle totálně znemožnit a rozmáznout o zeď. Otázkou je, jaké škody ještě stihnou napáchat než to praskne se vším všudy. Kolik lidí kvůli nim ještě umře....
      O tom, že ty co nestihnou umřít přirozeně budou davy honit po ulicích se špagátem, moc nepochybuji....
      https://www.youtube.com/watch?v=cvEBsOnhSHE

      • weissbach napsal:

       Aby se tajní vlastníci FED mohli zmocnit kontroly nad měnou a stát se našimi absolutními
       pány, museli našim prarodičům vzít zlato. Toho bylo dosaženo v roce 1933 hrozbami pokut a
       vězení od prezidenta Franklina D. Roosevelta s pomocí Harry Hopkinse, který řekl... "Volit,
       volit, volit, daně, daně, daně, utrácet, utrácet, protože lidé jsou zatraceně příliš hloupí, aby
       pochopili."

  • who cares napsal:

   tendle scenar opakuje furt dokola pjakin,ze ty nejostrejsi nacionalisty je potreba hned po vyhoreni okamzite zneskodnit,protoze by tu svoji aktivitu obratili proti panickovi kterej je zneuzil.

 5. Franta napsal:

  Neslo by príste ty titulky odlisit jinou barvou napr. zlutou, nebo aspon orámeckovat? Na svetlém pozadí se ty bílé titulky spatne ctou.

 6. pražská vlaštovka napsal:

  A když to mnozí odvážní a prozíraví říkali už
  od samého začátku ,byli za konspirátory a antisemity ,xenofoby a idioty ,
  že pane Jinský?
  j.

 7. stefan goga napsal:

  Mne tam chybali nasi chazari KISKA,DULEBA a spol.

 8. proud napsal:

  Chteji bojovat?? Pak je nejlepsi je do jednoho vystrilet,ale zadny lagry,zadnej holokaust,tedy zadni zajatci!:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!