Americká laboratoř na Ukrajině ,,vypustila“ smrtící virus: 20 mrtvých a 200 vážně zraněných

ukrajina-virusNa Ukrajině uprostřed tzv. ,,příměří“ pokračuje v mnoha regionech ostřelování granáty. Nyní tisková agentura DNINEWS z regionu Donbass oznámila, že zemřelo víc než 20 ukrajinských vojáků a více než 200 dalších vojáků muselo být hospitalizováno v nemocnici. Stalo se tak poté, co z jedné americké laboratoře poblíž města Charkov unikl zřejmě smrtící virus ,,kalifornské chřipky.“

Dále se ve zprávě uvádí:

,,Během krátké doby zemřelo 20 ukrajinských vojáků na smrtelný virus, proti kterému stále neexistuje farmakologická léčba. Víc než 200 dalších vojáků muselo být hospitalizováno v nemocnici. Tajná služba Doněcké lidové republiky oznámila, že kalifornská chřipka se rozšířila ze stejného zařízení, ve kterém byl tento virus zkoumán. Laboratoř se nachází v blízkosti města Charkov a je řízena americkými vojenskými odborníky.“ (pozn.: Ukrajina není členský stát NATO)

Tady je Video, ve kterém se zástupce velitele ozbrojených sil Doněcké lidové republiky Eduard Basurin, vyjadřuje k této smrtící hrozbě.

Úniku smrtícího viru byl poprvé hlášen 12. ledna (Januar) v jedné situační zprávě:

,,Podle údajů zdravotnického personálu ukrajinských ozbrojených sil, vypuklo mezi ukrajinskými vojáky hromadné onemocnění. Doktoři (jako příčinu) objevili neznámý virus, který u napadených lidí způsobil vysokou horečku, kterou nebylo možné ošetřit léky. Zpravidla pak po dvou dnech přišla smrt. Dosud zemřelo víc než 20 vojáků, což velitelé ukrajinských ozbrojených sil před veřejností pečlivě zatajovali,“ vysvětlil Basurin v denní situační zprávě ministerstva obrany.

Vypuknutí nemoci nebylo dosud zřejmě utlumeno, protože dne 22. ledna (22. Januar) Basurin informoval o dalším šíření nákazy:

,,Obdrželi jsme zprávy o epidemickém nárůstu onemocnění dýchacích cest mezi ukrajinskými vojáky. Od začátku týdne, muselo být více než 200 ukrajinských vojáků ošetřeno ve vojenských nemocnicích a civilních nemocnicích v Charkově a Dněpropetrovsku. Opět je důležité zdůraznit, co oznámila zpravodajská služba Doněcké lidové republiky. Odpovídající výzkum se totiž odehrával pod vedením amerických vojenských expertů v soukromé laboratoři v obci Schelkostanzija asi 30 km od Charkova. Podle našich informací byl smrtelný virus kalifornské chřipky vypuštěn odtud,“ řekl Basurin.

Zdá se, že nejsou postiženi jen vojáci nebo vojenský personál. Podle hlášení Radio Free Europe, se v západoukrajinském městě Charkov šíří chřipková epidemie. Pokračující nepřátelské akce v blízkém okolí mohou celou situaci ještě zhoršit.

Lékaři nebyli dosud schopni určit přesný kmen viru, protože požadovaná laboratoř pro tento účel, se nachází na druhé straně fronty v doněcké oblasti, kterou kontrolují separatisté.

Autor: Tyler Durden

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/enthuellungen/tyler-durden/us-labor-setzt-in-der-ukraine-toedliches-virus-frei-2-tote-und-2-schwerverletzte.html
96 Komentářů k Americká laboratoř na Ukrajině ,,vypustila“ smrtící virus: 20 mrtvých a 200 vážně zraněných

 1. dj napsal:

  Puvodni plan byl že se Ukrajinci a Rusove zniči ve valce,Rusko,Evropa,Amerika.Cilem je zničeni bile rasy hlavne tady,nižsi rasy pekelne svety Temna nezniči.V minulosti ale byly svety Temna poraženy,budou i ted,treba takovej Perun prijde v pravou chvili.

  • MOTO napsal:

   Nasazeni viru na Ukrajine souvisi s tim že Ukrajinska Armada pujde odstranit vladu v Kyjeve,z tohohle maji nejvetši strach.Když nechteji zabijet vlastni lidi tak si Porošenko dovaži bojovniky ISIS.

   • Ruda napsal:

    To s těmi řezníky ISIS je pravda.Byli ale tito vrazi nasazeni režimem USA ihned při krvavém Majdanu společně s komandem izraelských vojáků a také žoldáků vycvičených Poláky a v Pobaltí.Uvedli se hned zločinem,když vyvlekli z domu velitele policie a před jeho manželkou mu uřízli hlavu motorovou pilou.Potom už v tom pokračovali ve velkém ,když po boku žoldáků a vojáků USA posílali uříznuté hlavy vlastenců v balíkách rodinám nebožáků.Prostě režim USA je největší ZLO v dějinách.A to že vypustili ASI ZASE PRÝ omylem.Není to zase tak dlouho,co to provedli USA také na Ukrajině firmou Baxter.Jenom je divné to,že naše PRAVDIVÁ media jaksi o tom nepíší.

  • mimozemstanka napsal:

   novej plan je odvadet pozornost od chemtrails a to se dari

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   Zalez zpátky do kanálu ty nacku a taky se nauč psát česky protože to pak vypadá že jsi nedochdil ani základní školu v tvým případě spíš zvláštní. Neřikal sis calabredine nebo jak si to ta lůza říkala?

 2. weissbach napsal:

  AIDS, ebola, zika, marburg, lymeská borelióza, H1N1.... Věru nezahálejí. Jen připomíním, že další laboratoře jsou na Slovensku, v Gruzii...

  • Alex napsal:

   ...z dílny usraelska

  • pozorovateľ napsal:

   A treba myslieť aj na také epidémie, ktoré človek na prvý pohľad prehliadne, hoci ich dôsledky bývajú tiež ničivé:

   Nenápadné bakteriologické zbrane
   http://www.hlavnespravy.sk/v-usa-vznika-stratena-generacia-horsie-to-bolo-len-pocas-epidemia-aids/717260#comment-2392886535

   • pozorovatel napsal:

    A ešte ma napadol tento úryvok z článku o chemtrails:
    -----------------
    5. Typ zatuchnutá voda (Swampwater type)

    …toto je jeden z najvýznamnejších typov chemtrailov.
    …spôsobuje chrípkovité symptómy
    …na rozdiel od iných chemtrailov býva sprejovaný vo veľmi vysokých výškach
    …má chuť a pach ako dych človeka so začínajúcou nádchou.

    Zloženie:

    …s veľkou pravdepodobnosťou vírusy a baktérie.

    Zdravotné problémy:

    …príznaky identické ako prechladnutie alebo chrípka. Po každom takomto sprejovaní nasledoval nával pacientov do ambulancií lekárov.

    …poznamenáva, že postrehol zaujímavý vzorec správania. Obvykle je tento typ chemtrail sprejovaný pred príchodom búrkového alebo studeného frontu. Zdá sa, že vláda sa snaží chorobové prejavy zvaliť na náhlu zmenu počasia, aby čo najmenej ľudí skúmalo príčinu. Takáto maskovacia stratégia naznačuje, že sa vláda BOJÍ, že by sa ľudia mohli dozvedieť pravdu. A to je znepokojivé.

    Ochrana:

    …rovnaká ako ochrana proti virózam – t.j. mokrá maska cez tvár. Užitočné je ju napustiť rôznymi esenciálnymi olejmi, o ktorých sa vie, že zabíjajú baktérie a vírusy.

    …tvrdí, že v decembri 2013, keď došlo na 5 dní v jeho lokalite k výpadku prúdu a kúrenia, vláda sprejovala ich lokalitu viac ako obvykle práve týmto typom chemtrailu. Následne bol v ich okrese zaznamenaný prudký nárast prípadov chrípky, vrátane pandemického typu H1N1.

    celý článok: https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zdravotne-prejavy/

   • mimozemstanka napsal:

    zase hovno odvedli tvoji pozornost od globalne rizene genocidy pomoci chemtrails

  • mimozemstanka napsal:

   tyto viry jsou tu aby odvedli pozornost od chemtrails v kterem budou brzi pouzity mnohem horsi latky uz se probudte kazdej den nas praskujou zatim jen slabe toxickejma srackama

  • Samo napsal:

   kde na slovensku? aka spolocnost?

 3. Iljič Šapito napsal:

  Náhodně řízený únik? Nebo naprudko vostrá zkouška. Kdo jim nakaženým co dá? US laboratoře mají další zářez na pažbě!!!! Kolik bude mrtvých v EU a Asii? Uvidí se jak je virus schopný jako biologická zbraň? Další v pořadí španělská chřipka .....ebola.....ptačí a prasečí chřipka ...zika..kalifornská a co bude dálší to se nám to mutuje v laboratořích!!!! Krmí nás pohádkami o mutaci virů a vono to v husa laboratořích ......

  • Jan Jinsky napsal:

   A kde je nějaký důkaz, že to byl virus z laboratoře? Ach jo, tady se fakt "kriticky" uvažuje. Teda - žere se to s chlupama a povinně nahlas mlaská.

   • to je jedno napsal:

    přečtěte si to ještě jednou a ještě jednou si pusťte video = nečtěte jen nadpis = článek nic takového jako, že to jistě bylo tak netvrdí...

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak jsem si to poslechl.

     1. Není tam nic o tom, jak přišli na to, že to je kalifornská chřipka
     2. Je to tvrzení strany, která chce tu druhou poškodit (což je normální ve válce)
     3. Mluví tam o dvaceti hospitalizovaných - nikoli mrtvých. O dvoustech tam není ani slovo
     4. Je zima a chřipka čádí všude

     5. zkuste se zamyslet nad tím, co jsme napsal a nehodit to rovnou za hlavu s tím, že jsem troll. Může se vám stát, že budete přesně ti ovčané, kterými tu pohrdáte.

     • Bogus Sobotka - virolog napsal:

      Jinsky, to nevis,ze na Ukrajine v zimnim obdobi muze radit pouze "kalifornska chripka" :D
      A identifikovali to laboratore doneckych expertu :D
      Pokud clovek zagoogluje, tak smrtelny virus "california flu" samozrejme neexistuje!!!
      Ale uvedom si, ze diskutujes s Koralovcama kteri uz nekolik let veri na zlaty rusky rubl, na sestreleni Boeingu ukrajinskymi SU, na ochromeni a vyrazeni Cook, ti stejni lidi co veri,ze US ambasada tiskla cervene karty proti Zemanovy a hlavne zdejsi bazenova Maruska, ktera tvrdi, ze Zeman je Zid.

      Ptoti tskovym koralovcum samozrejme neni argumentu :D

    • Marie napsal:

     Opravdu jste nepochopil, ze Jinsky je tady jenom od toho, aby kopal za NWO, to je prosazovani nadvlady siozidu nad svetem?

     Praseci chripka, praci chripka, kalifornska chripka,... ten vycet je daleko delsi...to jsou vsechno umele zbrane, genocidni zbrane NWO, vyrobene sionacisty z JUSRAHELLe...

     Par siozidovskych hajzlu, co se samozvolilo jako panstvo lidi, kterym tam zeme patri, si nemaji co dovolovat takove smrtici svinstvo vubec v laboratorich zeme prechovavat, vzdyt jde o vlastizradu, jejiz dusledkem je obecne ohrozeni vsech obyvatel!

     Davno meli viset, nechapu vubec, proc to ukrajinske vojsko tu chuntu zidovskou uz nesejmulo!

     • Jan Jinsky napsal:

      Mařko, a k článku by něco bylo? Je to jen plácání nějakého oficíra ještě k tomu špatně přeložené.

     • Alena napsal:

      Jinský=Sobotka

     • to je jedno napsal:

      Marie, možná nepochopil. Jinský je možná troll a možná není a možná kope za NWO a možná ne. Já to nepoznám. Já si spíše myslím, že ten chlap se tady baví cvičením svého kritického myšlení i ostrovtipu a prosazování svého "náhodistického světonázoru" v opozici k nám, co věříme na "spiklenecké teorie" atd. A to si myslím, že je v pořádku. Ale přiznám se, že diskuse zde zase až tak detailně nesleduji, a tak mé hodnocení nemusí být správné. Já si totiž náhodou některých jeho příspěvků ale cením, neb ten člověk klade důraz na kritické myšlení a některými svými příspěvky vyvolává bouřlivou diskusi, čímž obohacuje tento web. K čemu je diskuse, kde všichni se sebou jen a jen souhlasí a navzájem si jen přizvukují? To není diskuse, ale příjemný potlach (a možná taky nuda), který sice taky obohacuje, ale spíše pocitově. Správná diskuse je o seriózním obhajování nějakých idejí a postojů. Ve správné diskusi se diskutující vzájemně neurážejí a neužívají třeba ad hoc argumenty a jiné podpásovky. Diskutující by měli být připraveni uznat pravdu protistrany a "vítězná protistrana" by "poraženého" neměla urážet atd. Víte já taky občas šlápnu vedle a napíši blbost. Jinský a spol. taky - a to velice častokrát. A kdo ne? A co? Ale nejčastěji se stává, že pravda je nedohledatelná. Co se motá kolem politiky, plné lží a operací tajných služeb atd., tam je nerozumné čekat pravdu. Filozoficky vzato, kolikrát se stane, že zjistíte, že objektivní pravdy nejsou a že jste rád/a za aspoň relativní pravdu... Ale já si na tom, co napíši netrvám = jsem připraven změnit názor. Před 13 lety jsem třeba slyšel tvrzení, že Saddám Husain má ZHN. A nic tam nakonec nebylo - a tak USA od těch časů mám za naprosté lháře. A když dochází ke sporům, např. ve věci sestřeleného MH17, mám tendenci spíše věřit tvrzením Rusů než USA - už jen proto, že celé to vyšetřování probíhá za velice podivných okolností. Ale jsem připraven změnit názor - když mi někdo věrohodně doloží důkazy, jak to bylo... Ale v tento moment si myslím, že se to nestane, což ale vlastně nepřímo podporuje verzi Moskvy. Co se týče tématu "Californian flu" - kurňa, jak já, Jinský, či kdokoliv může/me vědět co se to na té Ukrajině vlastně děje? Ale raději ohledně toho dění budu podezřívavý, než abych všechny kolem konejšil, že se nic s tou chřipajznou neděje, než abych pak byl zaskočený. Ono ostatně příznivce NWO a spiklence všeho druhu, o jejichž existenci nemám pochyb, právě ona ostražitost populace musí děsně prudit... Ještě jedna věc - na tomto webu neprobíhá žádná profesionální objektivní, žurnalistika - ale snaží se s tím málem, co mají, dělat opravdu hodně muziky - a to si cením. Kde ji vůbec najdeme? Jinský a spol. a mnoho dalších na provoz tohoto webu nedávají příspěvky atd. Mnohdy kritika článků i příspěvků může být na místě - ale vzhledem k okolnostem provozu NWOO je zcela nespravedlivá. Tam kde se parta amatérských nadšenců zadarmo snaží napravovat to, co by měla dělat skupina profíků, nikdo nemůžeme čekat nějaké zázraky. Nu a ti placení profíci vesměs pracují pro NWO, neb to jediné má peníze. Handicap je jasný!

      • martin bareš napsal:

       to je jedno:

       co se týče viru je to veliký průser. Nebavme se o tm zdali úmyslně vypuštěno, nebo ne.
       Prostě Američané mají zbraň biologickou a NEŠTÍTÍ a nebudou se ŠTÍTIT ničeho. Řešit, jestli to lze dokázat nebo ne je blbina, protože se nikdy nic nedokáže.

       Řešíme například, kdo zabil Litviněnka a kdo zabil Miloševiče?
       Neřešíme, jediný postup je zvážit okolnosti a jaký z toho kdo má užitek.

       Věc č+rák a troll Jinský.
       Stejné. Nedokážeme mu či sobě, zdali je to troll za současné situace. Možná později. To neznamená, že tomu všivákovi vyslovíme pardon a budeme s ním diskutovat.

       Pro mne je pomocné, říkám pomocné(!), hledisko toto:
       Zhruba před asi dvacetipěti lety jsem měl nějaké osobní problémy a psycholog,ke kterému jsem párkrát zašel, mi řekl jednu větu, klíčovou, kterou si pamatuju.
       "Nechoďte mezi lidi, kteří Vás nemají rádi, pokud nemusíte, například v práci."
       Svoje tvrzení a zkušenost opřel ten muž o následující: Nikdo, kdo je psychicky v normě, si dobrovolně neubližuje, protože to nepotřebuje, nechodí se nechat dobrovolně poškozovat.
       Čili závěr: Jinský je buď dement, psychouš, psychopat, masochista, jedním slovem úchyl, který má rozkoš z onanie nad vlastním przněním, NEBO placený troll = Č+rák.

       • Jan Jinsky napsal:

        A nebo mně baví vás tu popichovat a větrat to vaše zaprděné přesvědčení o tom, že všechno víte a máte recept na šťastné zítřky.

        Ono v tom článku hlavně chybí cokoli, co by prokázalo nějakou kalifornskou chřipku (Která neexistuje).

        Tak vás budu i nadále nasírat. A nestrádám, ani nejsem masochista - spíš z vás mám legraci :)

       • weissbach napsal:

        "Co se týče viru je to veliký průser. Nebavme se o tm zdali úmyslně vypuštěno, nebo ne.
        Prostě Američané mají zbraň biologickou a NEŠTÍTÍ a nebudou se ŠTÍTIT ničeho. Řešit, jestli to lze dokázat nebo ne je blbina, protože se nikdy nic nedokáže."

        Přesně.

        • Jan Jinsky napsal:

         A co dokazuje, že to je umělý virus? Co dokazuje, že to vypustili Američané? Ten zelenej mužíček, co to tvrdí?

         Jste jak lumíci - stačí správně zapískat a táhnete se ve stádu za pištcem....

        • to je jedno napsal:

         Nehádejte se už. Nemá to smysl. Jinský a spol. může taky mít pravdu. Viz.: http://www.zvedavec.org/vezkratce/12060/
         To však neznamená, že vše nemůže být ještě i jinak...

        • Jan Jinsky napsal:

         To je jedno: Dejte pozor. Se mnou souhlasit, to je tady jak polibek smrti.

       • Marie napsal:

        Musim se smat, protoze vam na to ten uchyl zareagoval tak, ze svym vyjadrenim podepsal, co jste o nem napsal. A vsadim se, ze to vubec nepochopil..

        Co chybi na hlave dole, chybi i v hlave nahore. A kdyz k tomu pridate i obrezane srdce, dostanete skutecneho zidaka.

        Travit cele dny, mesice a roky navazenim se do lidi z duvodu poteseni, to je skutecne na izolaci, s tim by si ani psycholog uz neporadil...

        Nicmene ten psycholog mel pravdu, zdravy clovek se takovym obloukem vyhne, protoze jsou tito pijavicemi energie.

        • Jan Jinsky napsal:

         Jsem odhalen... Marie to právě dokázala. Opět vybraným slovníkem a přímo do černého.

         Lidi, já původně reagoval k tématu. Ale protože neumíte dát jediný argument, tak tu trolíte - o Jinském. A dovádíte pozornost od tématu článku. Teda, ne že by to byla velká škoda :D

      • Marie napsal:

       to je jedno: trolla poznas tak, ze ten rozporuje vse, i to, co je snadno prokazatelne a ty mu dokazes, co tvrdis a on to stejne popre. Ja jsem si to u nej odzkousela mnohokrat. I ohledne sve osoby.

       Neco jineho je diskuter, ktery oponuje, protoze mu nedodas argumenty. A kdyz mu je dodas, tak prestane otravovat. Tenhle ne. Proste mu nejde o pravdu, ani o argumenty, ale o to prudit a prudit. Nicim ho neodradis. Mne napsat tolik lidi jako jemu, abych vypadla, tak tady nejsem ani minutu.

       Nic se od nej nedozvis. Drtiva vetsina prispevatelu diskuzi obohacuje poznatky, ktere ziskaji jinde, coz je v podstate duvod, proc se tady schazime, nebo ne?

       Priklad: je clanek o chemtrails. A kazdy normalni diskuter proste prinese, co kde o tom se dozvedel a tim se vzajemne obohacujeme. On to ale popira, protoze kope za system. Nevezme ani to, ze tady napisi sve vlastni zkusenosti ohledne testu vody, ktere jsem sama provadela a jelikoz nemela az tak dokonale testovaci prostredky, sla za dalsimi lidmi, a skutecne se ty latky, o kterych si dnes uz vsude prectes, nasly. A to je, prosim uz vic jak 8 let.

       A pak dalsi vec: nektere oblasti se nenasycovaly chemtrails nikdy. Schvalne jsem jela do Hollywoodu, testovali jsme tam vodu take, ale ta byla pokazde normalni. V prubehu nekolika let.
       Nad Washingtonem taky neuvidis ta letadla. Ani v minulosti, ani dnes.

       Nebo ten obrovsky vyskyt HIV u cukrovkaru (pres 2500 lidi). Ne v jednom state USA, ale hned v nekolika. A vsechno to byli lide, kterym pichali inzulin.

       Co se deje na Ukrajine? To si odvodis, kdyz vidis ty dementy, co se tam chopili nasilim vlady. Tam nefunguji zadne zakony a ta samozvolena vlada tam nechava vrazdit lidi jakymkoliv zpusobem. Vubec se netaji tim, ze ty lidi tam bud vyvrazdi a nebo vypadnou. Nechteji tam zadneho rusky mluviciho, a jde jim o tu pudu, ale bez lidi. Uplne stejne jako to delaji naprosto tytez zrudy ( siozidi ) v Palestine. Cil je stejny a prostredky take. Je uplne jedno, ze se nedozvime vsechno, to ani neni mozne...

       Hlavni veci ale je to zastavit, kdyby tam mel byt jenom jeden zavrazdeny. O tom by nam melo jit. Jestli ten virus zabil 20 nebo 200, proste neni duvod se zabyvat temi cisly, ale tim faktem, ze tam nema co ta laborator s americkym svinstvem vubec co delat. A to je jenom jeden z mnoha dalsich svinstev, vzpomen si na bily fosfor, na ochuzeny uran, to je take prokazano a nevime ani, kolik lidi to odneslo na zivotech ci vaznem poskozeni zdravi.

       A trolikolik Kulik to moc dobre vi, ze se to deje.... a vsemozne se snazi to popirat, zpochybnovat. A napada dokonce admina, Jana Korala, a ten tady nediskutuje ( tedy se obcas vyjadri, ale bezne ne). Admin ho nikdy neserval, na rozdil ode mne, a stejne ho urazi...

       Jsou tady clanky, ktere jsou pouze prevzate, a on klidne napise, ze je to spatny preklad. Jdu se podivat na original a zjistim, ze je to spravne.

       Jednoznacne neni to diskuter... ale provokater. A nevadi mi, ze tady je... aspon maji lide moznost se pripravit na tyhle zakerne typky, az s nimi budou muset bojovat.... a k tomu dojde, tak jako tomu bylo i v predchozi svetove valce...

       • Marie napsal:

        Jeste "maly" detail pro to je jedno: jinsky pise nekdy s diakritikou a nekdy bez. Co ti to indikuje?

        • Jan Jinsky napsal:

         Ze mam obcas pocitac a obcas mobil. Ale urcite to tak neni :) Marie to vi lip zs mne.

       • Jan Jinsky napsal:

        Matko, ono neni jadne jestli tam ta laborator vubec je.
        A chemtrails v Hollywoodu. To by ty letadla okolo Hollywoodu musela litat tak 100 metru nad zemi, aby se do z okoli do Hollywoodu nezaneslo.

        Marie, proste jsi zahorkla kevka.

   • Tomax napsal:

    Tak zkus použít to kritické myšlení a pokus se vysvětlit, jak se tam ten virus vzal. Samoplozením, nebo snad UFO?
    Použij třeba occamovu břitvu.

    • Bogus Sobotka - virolog napsal:

     Tomax

     "Tak zkus použít to kritické myšlení a pokus se vysvětlit, jak se tam ten virus vzal. Samoplozením, nebo snad UFO?
     Použij třeba occamovu břitvu."

     Ty me bavis :)))))))
     Tak nam ted blbecku vysvetli co to "kalifornska chripka" vubec je!!! Protoze si o tom ty vemeno chytrolinsky slysel dnes poprve, tak se zvedavy co z tebe vypadne :D

     • Tomax napsal:

      Je to stejné jako když vyjebané mrdky jako ty slyšely poprvé o Borisi Němcovovi - až když bylo po něm, byli jste plní sraček na Putina. Kdo to ten Němcov byl je úplně jedno, že Jinký-Sobotko?
      Tak mi tu nevykládej blbosti trole.

      • Marie napsal:

       Mu je uplne jedno, co napise, a taky je mu jedno, co mu kdo odepise. Jemu jde vylozene o KAZDOU reakci...

       Za kazdou cenu. U mne si dokonce nasel podle jmena na internetu otazku, kterou jsem polozila nekomu pred 15ti lety! To vubec nepotrebuje komentar, protoze je to samo o sobe dukaz uchylnosti...

    • Vlado48 napsal:

     Jinsky, Sobotka(to sis vybral jméno zmrde), dva trollové s kterými se nediskutuje. Nejlepší je ignorovat, pokud možno vícekrát nedemokratickou metodou.

     • Tomax napsal:

      to nejsou dva, ale jeden trotl-troll.

      • Bogus Sobotka - umi pocitat napsal:

       Tomax

       "To nejsou dva, ale jeden trotl-troll."

       Ja myslim, ze Jinsky a Sobotka jsou tri ...

      • Jan Jinsky napsal:

       Ne, ne - jsem dva. Jeden troll a druhý trtl. A vzájemně si to přehazujemě. Oba jsem Židi, blbci a .ůráci. A samozřejmě ničemu nerozumíme a expertce Marii nesaháme ani k okraji jejího mexického ponča.

   • Dukaz napsal:

    Jak muze bezny clovek neco dokazat? Treba 1.clovek na mesici - jedine ze tam pujdete a najdete tam stopy. Je domunent nebo vyjadreni vedcu dukaz? Ne. Film delal reziser Cubrick - hodne se dotacelo - kolik je hodne? Bohuzel uz nezije. Darovane kameny z mesice se bud ztratily nebo se zjistilo, ze jsou to meteority. NASA vymazala z archivu vsechny natocene dokumenty z pristani, pry kvuli preplnenemu archivu. Tak a ted ponevac se tomu obecne veri, kdo dovede dokazat tento fakt, ze byl clovek na mesici? To je to same, jako dokazat, ze to byla vojenska laborator XY, do ktere vas nikdo nikdy nevpusti....

   • Jamail Yareshi napsal:

    Ste fakt debíl....no comment

  • pozorovateľ napsal:

   Ja mám obavu, že Amerika už má predpripravený celý arzenál bojových vírusov, ale necháva si ich ako zbraň pre prípad zúfalej núdze (keď im bude jasné, že prehrávajú a zostáva im už iba málo času). Do tejto kategórie patria aj utajené chemické zbrane (napríklad program chemtrails). Zatiaľ to iba testujú s relatívne neškodnými chemikáliami a vírusmi, ale budujú si na základe toho znalostnú databázu o efektivite šírenia. A čo ak tam potom v prípade núdze namiešajú niečo horšie?

 4. Thomas napsal:

  Kdo druhemu jamu kope,...

 5. babs napsal:

  dnes nemůžeme vědět co je pravda. Na druhé straně víme, že USA rozesílají svoje "dobrůtky" z laboratoří po celém světě. Tohle je ale už fakt za "humnama"

 6. babs napsal:

  znám jednu vojandu, která neměla příliš vysoké mínění o práci USA odborníků v laboratořích, no a mimo laboratoř,/ protože tady na Moravě posilují vojenské chemické cvičiště/ prý z jejich postupů byli na mrtvici všichni.

 7. Lekno napsal:

  S tymto to znicite http://www.emms.cz
  Ludia umieraju aj v Dnepropetrovsku, MUDr-ci (smejdi) tam ludom pichaju injekcie (udajne) s antibiotikom.

 8. Bogus Sobotka - virolog napsal:

  Prosim Koralovce o objasneni, co to je ta "kalifornska chripka"?
  Je mi jasne, ze jste to dnes slyseli poprve, ale jste vsichni velci odbornici pres chripky.
  Takze me to urcite vedecky popisete,ze?
  Napriklad jak praseci chripka - chripkovy virus A druh H1N1
  Ptaci chripka - chripkovy virus A druh H5N1.

  Kdyz uz to ma " jmeno," takk i urcite to ma vedecke oznaceni podlu rodu, celedi a druhu,ze? Takze sem s tim :D

 9. konzerva napsal:

  Odborníci z lihového domu opět mudrují. Už máte opravené pc na torlování na václaváku 3 ve 3 patře . Mám tady napsat jejich čísla a nebo šimonek nedostal na opravu peníze...

  • Bogus Sobotka - virolog napsal:

   Petrohradska konzerva:

   "Mám tady napsat jejich čísla a nebo šimonek nedostal na opravu peníze…"

   Radsi napis neco o tom smrtelnym "kalifornskym viru",petrohradsky :D

   • more napsal:

    Socbotko, ty budeš hňupem i když si v nicku připíšeš třeba gynekolog, blbý ses narodil a blbý i zemřeš, to je tvůj celoživotní úděl a říká ti něco diakritika negramoto?. A názorově i ten druhý blb Jinský je to samé, táhněte raději na burešo-bakalovy servery, tam můžete vy dva blbci onanovat mezi svými trotly.

    • Prepravce napsal:

     Sice nadavate, ale nepredlozili jste jediny protiargument. Sobotka a Jinsky si vas dobiraji, ale maji vlastne recht.

     • Marie napsal:

      Dobiraji? Oni se nadrazuji, protoze jsou to obrezanci a ti nic jineho nedokazou. Parazituji tady na energii lidi, kdyz to zestrucnim.

      Nevim, proc by jim mel nekdo davat argumenty v naprosto jasnych vecech. Jde o biologicke zbrane. Umele vytvoreny virus, ktery vznikl v laboratori a nasadi se na lidi..

      Ted zrovna se z Brazilie rozsiruje novy virus, nazvany ZIKA. A proc zrovna z Brazilie? No prece clen BRICS, ze a dost vlivny na to, ze lide v Jizni Americe chteji se zbavit americkeho vazalstvi, jelikozto jsou vykoristovany umelym navysovanim dolaru take, viz Mexiko. A dalsim dulezitym duvodem jsou Olympijske hry! A mate hned vysvetleni, proc zrovna v Brazilii byl nasazen...

      A jmenuje se ten virus ZIKA. A lidi na internetu uz ho pojmenovali: Zionist Induced Killer of Americas

      Vidite? Nikdo neni tak hloupy, aby nevedel, odkud vitr vane, respktive, kdo je za dementnim napadem ovladat svet. Ziojews, tedy sionisticti zidaci...

      U tohoto jsem se musela zasmat:

      Earlier this week, the World Health Organization (WHO) said it expected the virus to spread to every country in the Americas except Canada and Chile.

      A number of US scientists recently called on WHO to take urgent against the outbreak of the virus, before it turns to an “explosive pandemic.”

      Svetova zdravotnicka organizace na zacatku tydne rekla, ze ocekavaji, ze se virus rozsiri do vsech zemi americkych kontinentu s vyjimkou Chile a Kanady!

      A hned nekolik US vedcu vola hned po urgentni akci nez se z viru stane explozivni pandemie??

      Co to, co to, takovy obrovsky zajem o zachranu lidi od globarizatoru? Ani jedno jmeno z vedcu! Takto se to dela...

      A dale pry vedci napsali ( zase zadne jmeno ), ze vakcina muze byt k testovani pripravena do dvou let, ale muze to trvat i deset nez bude k dispozici verejnosti!!

      Ma to vubec cenu komentovat? Vzdyt si z nas delaji fackovaci panaky a hracky k zabijeni timto zpusobem uz dlouho...
      (clanek je na presstv.ir)

      • Marie napsal:

       Jak mohou vedet, ze do Kanady a Chile se ten virus nerozsiri? Takze tam ho nenasadi.. Vidite to same, co ja??

       • Jan Jinsky napsal:

        Možná proto, že se komárům z Brazílie moc nedaří a taky nepřeletí Andy.
        Marie, jsi tupá - v tom článku není jediný důkaz, melou tam o 20 mrtvých, zatímco ten udatný vojevůdce mluví o dvaceti nemocných atd.

        Prostě vám stačí málo. Mozek se vypne a začne se slintat...

     • proud napsal:

      Jenze i od nich mi chybej argumenty,vzdycky chybely.

    • Marie napsal:

     On si napise o "objasneni" neceho, co davno vi, jenom aby se povysoval, urak jeden svesenej...." takze sem s nim".

     • Bogus Sobotka - virolog napsal:

      Bazenova Maruska

      ", urak jeden svesenej….“ takze sem s nim“.

      Vidim, ze na tebe jdou "choutky" :D

      Ale jeste vydrz!!! Mesic onanie je az v kvetnu :D

      16.05.2001

      "Pane nebo pani neznami, kde jste zjistili, ze mesic kveten je oficialne mesic onanie?Ja bych to rada vedela, odkud toto rceni pochazi a od kdy se datuje.Diky predem za odpoved. Marie Dikyova"

      http://www.zvedavec.org/showname/184/26/1/a/

  • Marie napsal:

   Krizacke vypravy novodobeho stylu...vidite, ze evoluce je u lidi nemozna..

   Ale kdysi aspon lidi nebyli zbaveni pudu sebezachovy, jako jsou dnes. Kdyby ne, tak uz davno ty zmrdy, co to organizuji, zneskodnili.

 10. slovan napsal:

  jinský a bogus sobotka největší dementi s vypatlaným mozkem

 11. Všímálek napsal:

  Já bych nešířil zbytečné obavy. Premiér má situaci ve světě pevně v rukou.

 12. JosefCZ napsal:

  Jinský, máš po druhé naprostou pravdu aty Bogusu, prudíš na Novinkách, prudíš tady a kdoví,kde ještě.Přestaň, nebo aspoň,pokud to dokážeš, argumentuj a pro oba,neurážejte, protože bych si musel myslet, že jste diskutérská žumpa.

  • Justass napsal:

   ..."že jste diskutérská žumpa."

   Omyl- trollové zásadně nediskutují - trollové pouze trollují. A to, že urážejí je jen známkou toho, že jim i jejich páníčkům se nedaří skoro nic a jde to s nimi z kopce.

   • Marie napsal:

    Justasi: Trolove jsou kriminalnici. Proc to rikam? Protoze jsou tady na obranu kriminalniku, kteri vladnou a celeho toho zlodejskeho systemu. A pouzivaji jakychkoliv metod, aby rozhaneli u lidi v tomto smeru jejich shodu, jednim slovem jednotu! Jakmile dojde ke shode u lidi, tak je vezmou hakem, a o to jim jde, zabranit tomu. A trolove jsou jejich zamestnanci, z rad tech, kterym prace smrdi... normalni prace a maji kriminalni sklony neb kriminalni minulost..

    At se hnu na kterykoliv web, okamzite je mam za krkem, a ne ted, uz vic jak 15 let. A kde mi zaridili blokaci, tak tam je jasne, ze jde o weby systemu. Tady podotknu, ze jsem na zadnem z nich nebyla sprosta, to az ted, protoze uz neni cas se s nimi crcat, jde o zivot a zivot se neobhajuje slusnosti, ale silou. A hlavne jsme v casove tisni, takze poslat do riti a resit zachranu zivota. Kazdy, kdo mi dnes rekne (jinsky), ze se mame dobre, nic se nedeje, nemame panikarit, je zkratka troll a kriminalnik a poslat do hajzlu ne na tri doby, ale na jednu...

    • Jan Jinsky napsal:

     Chudacku, 15 let te pronasleduji trollove. Proto jsi v Mexiku.

     Marie, Marie... ty jsi novodoba disidentka. Mozna jsi budouci prezidentka :)

    • Marie napsal:

     Kdyz jsem byla v USA, psala jsem po celou dobu do CR pravdu o tom, jak to tam je a pri hruze, kdy jsem videla, jak se vse odtamtud kopiruje k nam, lidi neustale varovala a delam to dodnes. A Novinky byly hodne navstevovane, tak jsem psala I tam. Trolove Vladimir Kulik, Jiri Vecerek, nejakej Vopicka, Hartman a par dalsich se tam na mne nalepili jako tady, a bogusek je jeden z nich, a dokonce ma na mne fascikl, protoze sem kopiruje, co nasel I v roce 2001, kde jsem psala, a to jen nevinnou otazku.

     Pro zajimavost jsem dnes nakoukla na diskuzi Novinek a vyhradne na clanky o USA, a opet jsem se nezmylila, ze tam byl v tu chvili jeden vylepenej, kopajici za USA, co mu huba staci:

     Jiří Večerek, Fort Walton Beach, Florida

     Čtvrtek, 28. ledna 2016, 07:01:20 | Souhlasím | Nesouhlasím | -7
     Zdeněk Mašek dnes 06:55 : Před pár dny jste,páni američané,obvinili Putina,že schválil vraždu ruského uprchlíka v Anglii.A to bylo z nejvyšších pater.Tak proč by se nemohli ozvat i lidé v Rusku? reagovat............. I vy popleto . Z vraždy Litviněnka z nejvyšších pater obvinili Putina Britové,nikoli Američané. Pokud nemáte co říct,raději neříkejte nic synku.

     Dotycnemu trolovi, jez se skutecne jmenuje Vecerek, je 53 let, v USA uz neni davno, ale nechava si tam tu adresu, aby si mohl hrat na cechoamika. Dvakrat ho tam zavreli do kriminalu za rizeni pod vlivem navykovych latek a jeste k tomu bez ridicaku a za nelegalni pobyt. Ted je na Morave, odkud pochazi.. na Facebooku si rika Jiri George ( coz je taky Jiri, ale v anglictine ) Vecerek.
     Tady je jeho fotka:

     http://jail.com/arrest-records/jiri-vecerek-3226996

     • Marie napsal:

      Jeste dodatek:

      Takze kdyz tento ubozacek o mne tady kdaka nesmysly, jak jsem byla v USA nelegalne a snazi se mne srazet, tak mluvi o sobe a sve ubohosti. Proto jsem na ne sprosta, nebot si nic jineho ani nezaslouzi a mohu ti smele rict, ze takovi zabiji I vlastniho bratra... jsou to proste mrzaci, kteri maji k lidskosti moc daleko.

      Maji complex menecennosti tak jako tak, a proto si ho leci nadrazovanim se druhym a hraji si na prislusniky vyvolenych vystrkujice nam tady jejich prislusnost...

      Jak tady psal, bogusek, ze mne vyhostili z USA, tak to se stalo jemu, mne nikdy v zivote. At jsem prisla do kterekoliv zeme, vzdy si prvni zjistuji jeji zakony, to je proste u mne zvyk.

      Prisel do USA a snazil si pres seznamky najit americkou zenskou, aby se tam mohl ozenit a zustat, ovsem Cech ma sanci nulovou. Tam takovou, ktera by ho zivila, naucila anglicky ( jak se v inzeratu dozadoval ) a jeste mu varila a prala, to tam proste tak nechodi. Muzsky musi vydelat prachy a hezky pozvat na jidlo do restaurace, zenska se na to akorat oblece :-) a nasminkuje... ale to uz je vedlejsi.

      Ja to pisi jenom proto, aby si lidi uvedomili, ze trolove jsou chudaci a ne zadni vzdelani a chytri lidi. Taky je to videt I na jeho pravopise..

      A jeste jednu vec: Oni casto pisi jeden za druheho, a to se pozna podle stylistiky a opakujicich se chyb. Zkratka a jednoduse: normalni a zdravy clovek delat trola nepujde. Jenom lenoch a kriminalnik...

      • Bogus Sobotka napsal:

       Bazenova Maruska

       "Jak tady psal, bogusek, ze mne vyhostili z USA, tak to se stalo jemu, mne nikdy v zivote. At jsem prisla do kterekoliv zeme, vzdy si prvni zjistuji jeji zakony, to je proste u mne zvyk.

       Prisel do USA a snazil si pres seznamky najit americkou zenskou, aby se tam mohl ozenit a zustat, ovsem Cech ma sanci nulovou."

       Ale to si me pletes s Vecerkem, Marusko.
       Me opravdu nikdo odnikud nevyhostil.
       To si klidne muzes uverit u Korala odkud pisu do diskuze.
       Co se tyce tebe a dodrzovani zakonu, tak si tvrdila ,ze si cesky duchodce na "dovolene" a pak z tebe vypadne,ze tam bez pracovniho povoleni pracujes - cisticka bazenu (nebo jak si psala koupalistni technik)
       A ted zas oxidujes v Mexiku. To uz si taky mela radsi zdrhnout do Kanady nez do toho bordelu v Mexiku :D

     • Marie napsal:

      Jiri George Vecerek ‏@JVecerek · 15 abr. 2013
      Hrozny naráz vrátit se zpoza oceánu do Česka. Tfujtajbl.

      Me gusta

       Más

      • Marie napsal:

       Jednou Vecerka zavreli na Floride, podruhe v Alabame..
       http://alabama.arrests.org/Arrests/Jiri_Vecerek_8302912/

       Takze se zamyslete nad podvoniky jinskymi, co nam tady chteji kazat o sve nadrazenosti, jak to sem chodi vetrat...

       spise zasmrdet... a osocovat...a dokonce admina nazyvat nackem, kdyz jsou oni temi nacky..

       • Bogus Sobotka - Marusce rozumim napsal:

        Jestli tomu rozumim spravne,Marusko, tak nakyho Vecerku zatknou nekde na Floride a proto je Jinsky nacek jo? :D
        Me by zajimalo na cem to v tom Mexiku jedes :)

    • Bogus Sobotka - umi pocitat napsal:

     Bazenova Maruska

     "...kde mi zaridili blokaci, tak tam je jasne, ze jde o weby systemu. Tady podotknu, ze jsem na zadnem z nich nebyla sprosta, to az ted"

     Ted si me uplne rozesmala haha :D
     Mas asi vypadek pameti nebo co.
     Vylozene sprosta jak tady si fakt nebyla, ale jinak si psala ty tvoje stejny bzyndy.
     Nejenom ze si kazdymu nadavala do trollu,sionistu, vlastizradcem a pracovnikem pro tajne sluzby , ale si i tem diskuterum vyhrozovala.

     Na jednoho z Chicaga si dokonce chtela poslat "particku svych kluku" :D

     To ze ti nekdo zaridil blokaci je jen tvoje fantazije.
     Mas se chovat slusne.

  • Jan Jinsky napsal:

   Neurazim. Jen posilam Marii kamsi. V pomeru k tomu co pise ona se chovam jako gentleman.

 13. Juraj napsal:

  ...odkiaľ pochádza zlo? Googl Vám odpovie a hneď ponúkne aj odkiaľ pochádza zlato... zlo a zlato sú spolu súvisia...
  ... keďže zlato pochádza z neba a v nebi je iba boh, tak boh je zlo...
  Potom stačí sa zbaviť boha a hneď nám bude lepšie.
  Heureka!!! Aké jednoduché.

 14. Jan Jinsky napsal:

  Justassi, daljsem konkretni dotazy a ukazal jsem na chybu v prekladu. A protoze argumenty nemate, tak sup a jsem troll. Fakt se zkus zamyslet - pisou se tu taky blbosti a lzi - jako na mainstreamu.

 15. Jaris napsal:

  Prominte, ale nechcete si sve ucty a narceni vyrizovat jinde? Tady se to stalo na urovni pavlacovych drbu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!