Dojde k uzavření velkého osudového kruhu?

627435_viden-1683_image_620V lidském životě, ale i v dějinách národů přicházejí ,,osudové okamžiky“, které rozhodují o ,,další cestě“. Vznik takových zlomů nikdy není náhodný, i kdyby tak vypadal. Někdy lze vypozorovat příčinu, která vyvolá zlomový následek, jindy je příčina ukrytá, nebo nám jen unikají souvislosti a my ji nepostřehneme. Také mohou být příčiny zasunuty do hluboké minulosti a tam je nehledáme.

Ať tak, či onak – osud, nebo také z hlediska Orientu ,,karmické následky“, přinášejí příležitost a vyvolají určité ,,prostředí“, nebo formu pro možné naplnění. Ale vždy do toho vstupují postoje člověka, který může příležitost využít, minout ji, nebo ji zneužít-tedy sice ji využije, ale jinak, než ,,bylo zamýšleno“. Ve velkých vesmírných dějích jsou události zobrazovány v ,,energetických obrazech“, ze kterých je někteří nadaní jedinci dokážou, jako zvěstování či předpověď, vytušit a následně i sdělit ostatním lidem. Události, které nejsou člověkem, nebo národem správně využity se v nějaké periodě zopakují. Nemusí být potom ve vnější podobě již úplně totožné, protože nejen okolnosti se mění, ale i lidé se mění. Nicméně hlavní smysl je i při opakovaných událostech zachován a pozorný člověk jej může snadno nalézt. Takovému zopakovanému ději, který se konečně splní se říká ,,uzavření osudového kruhu dění“.

Boj mezi islámem a křesťanským chápáním světa prochází dějinami Evropy jako červená nit. Velká kolonizace Evropy Turky tu byla někdy před 300 lety a byla pro Evropu velmi bolestná. V evropských očích byli po staletí Turci viděni jako nájezdní barbaři a dobyvatelé. V evropském povědomí bylo do 19. století slovo Turek velmi úzce propojeno se slovem islám, který byl označován za turecké náboženství, Korán pak za tureckou Bibli a slovo Turek se stalo synonymem pro muslima vůbec. V některých českých pohádkách se Turci nezřídka objevují jako obecný motiv předznamenávající nebezpečí a nevyhnutelnost zlého osudu. Turci zde symbolizují vše nepřátelské, představují chaos proti řádu, šílenství proti rozumu.

Za vlády sultána Sulejmana I. Nádherného Osmanští Turci začali postupovat směrem na západ – v roce 1521 dobyli Bělehrad, v roce 1526 porazili českého a uherského krále Ludvíka II. Jagellonského v bitvě u Moháče a v roce 1529 poprvé obléhali Vídeň, kvůli blížící se zimě se však turecké vojsko stáhlo. Za vlády sultána Mehmeda IV. expanzivní politika Osmanské říše na západ pokračovala a v roce 1683 došlo k druhému obléhání Vídně. Velké obléhání Vídně v roce 1683 bylo historickým vyvrcholením tureckého tažení a představovalo jednu z hlavních bitev mezi Habsburky a Osmanskou říší.

Podíváme-li se na dnešní situaci se zaplavováním Evropy islamisty, pak nalezneme jasnou spojitost. Jistě, dnes je metoda obléhání mnohem sofistikovanější a je ,,převlečena“ za humanitární proces, nicméně výsledek, tedy že ve většině Evropských zemí má převládat muslimské obyvatelstvo, kterému to stávající postupně předává všechna práva a pravomoce – to je výsledek stejný, jako při jakékoliv předchozí kolonizaci. Na vnější formě nikdy nezáleží tolik, jako na cíli a výsledku. Konec konců paralela s Turkem také není od věci, když si uvědomíme, že nyní má být ,,řešením“ záplavy muslimů do Evropu ,,obchod“ s ,,hlavním Turkem“, jehož velkým přáním bylo a nejspíš i je obnovení velké Osmanské říše. A byla to právě tato Osmanská říše, která před třemi stoletími dobývala Evropu.

Osmanští Turci využili toho, že byly evropské státy vyčerpané dlouhou a náročnou 30letou válkou. Obsadili celý Balkánský poloostrov, více než polovinu Uher a v plánu měli zničit Rakousko.

To by pro Evropu znamenalo doslova katastrofu. Osmanům, kteří vyznávali islám, by se tak dostal do rukou poslední obraný val ve střední Evropě. Po pádu Vídně by následovalo obsazení jak celého Rakouska, tak i Českého království. Cesta do západní Evropy by byla volná.

Povšimněme si ,,osudového okamžiku“, kdy se v roce 1683 srazila Svatá liga /svaz zemí, které se rozhodly společně bránit nájezdníkovi/ s Tureckými jednotkami u Vídně a porazila je. V této Svaté lize byly státy Habsburské monarchie, Polsko Listevské a Říše Římské. Toto mezinárodní spojenectví jim umožnilo vítězství nad mocným protivníkem.

V letošním roce, kolem 11-12 září uplyne 333 let od této památné bitvy, která díky spolupráci různých států zachránila Evropu před pohlcením Tureckem a islámem.

Jak jsem již uvedl, některé významné děje se opakují, pokud nebyly zcela uzavřeny a naplněny. Jestliže se dnes situace podobným způsobem opakuje, pak je pravděpodobné, že osud přinese i opakování 11 září, jako příležitost k vítězství, nebo kapitulaci. V zákonu čísel /alespoň v tom, který používám/ znamená číslo 3 – Světlo. ,,Světlo ve tmách“, vždy znamenalo naději a příslib něčeho lepšího, spravedlivého. Tři trojky pak znamenají nejen násobení pojmu, ale i vyjádření uzavření dějů. Vynásobením pak dostaneme číslo 9, což je číslem víry. Víru nelze chápat jednostranně, jen jako víru ve Stvořitele, ale i jako pojem obecný – víra v dobro, spravedlnost a řád vesmíru – to vše pak u některých lidí evokuje i pojem Bůh. Můžeme je však nyní chápat jen obecněji – jako víru ve vítězství, víru v zachování řádu Evropy i když víme, že tento současný boj je i bojem mezi dvěma věroukami – křesťanstvím a islámem. A my patříme ke křesťanskému světu, ať už jsme církevně chápáno ,,věřícími“, či nikoliv.

Americká jasnovidka Elizabeth Joyce předpověděla ve svém proroctví k letošnímu roku, mimo jiné, i rozpad EU způsobený jejím selháním a zveřejněním podvodných praktik v řadách jejího vedení, které mají vyjít na světlo.

To vše nám ukazuje, že by mohly nastat okolnosti a situace příznivé pro vítězství, ale jen za předpokladu, že my lidé neselžeme, ale budeme sami intenzivně bojovat za tento cíl. Bojovat ve smyslu bdělosti, pozornosti k vývoji událostí, šířením informací, podporou všech smysluplných aktivit, posilováním lidí, kteří podléhají beznaději z budoucnosti…a v neposlední řadě – hledáním spojenců.

V určitých filozofiích je začátek září spojován s očistou, obnovením správného řádu vesmíru. To je dalším postřehem, který nás může podpořit. Nepodceňujme i moc myšlenek. I myšlenka je energie, která podléhá zákonu slučování a posilování. Jsou-li stejné myšlenky intenzivně lidmi prožívány a je-li těchto lidí mnoho, dochází k vytvoření silných energetických polí, které pak ovlivňují jednak lidi /kteří pak třeba udělají něco, co se od nich vůbec neočekávalo, aniž dokáží vysvětlit, proč to udělali/, ale spolupůsobí i k vytváření zdánlivě nahodilých situací, které podporují fyzické splnění.

Využijme tedy tuto příležitost, kterou nám vesmír nabízí, spojme naše úsilí a pomozme vytvořit děj, ať už jeho vnější forma bude jakákoliv, který přinese dobro pro Evropu a naši zemi…

http://cozivotdal.eu/
43 Komentářů k Dojde k uzavření velkého osudového kruhu?

 1. Pepi napsal:

  Zadna islamizace Evropy se nekona a konat nebude a kdyby se i konala tak je mi to (vsak vite co myslim,chci se vyhybat vulgarnostem).
  Kolik kontinentu okupovali Evropane(Slovany nepocitam,az na vyjimky sousednich statu Ruska)?No bylo by na tom neco divneho kdyby ted byla rada na „Zapadu“?Myslim ze pokud Cesi na sebe nebudou prilis upozornovat a strkat nosy do Nemeckych zalezitosti(nemci o nase rady stejne nestoji),mohou vyvaznout celkem dobre.Hlavne pokud obnovi svuj vztah ke krestanstvi(OBS!krestanstvi,nikoliv ZIDOVSTVI!)a k Ruskemu narodu.Samozrejme uplnou jistotu nikdo a nic zajistit nemuze!
  Skutecnym nebezpecim neni Islam,ale manipulace Islamu na jedne strane,a „zapadu“na druhe,proti sobe navzajem.Teto manipulace jsme svedky denne.Drive hodni a trpici muslimove se najednou v „serioznich mediich“ zniceho nic zmenili na nasilne,krvelacne,neprispusobive bestie.Co tak najednou?Proto ted zdejsi horlivi ctenari najednou zacali davat odkazy na ruzne idnesy a novinky a vubec jim nevadi ze je to mainstream!
  Cesky sionisticky pan prezident upozornil na udajne souvislosti mezi Muslimskym bratrstvem a IS.
  David Icke zase uz pred lety upozornoval na souvislost mezi anglickymi zednari a Muslimskym bratrsvem.Nebylo by dobre se na tuto souvislost podivat zblizka?Kdo si troufne?

  • to je jedno napsal:

   Závěr vašeho příspěvku bych i podepsal, ale začátek vůbec ne. Mě není lhostejný osud Západoevropských národů, jakožto i jakýchkoli jiných národů. Nemyslím, že by prapravnukové měli pykat za zločiny svých otců, a že by se takto měl pořád dokola točit karmický koloběh násilí a pomst. Jak pravil Ernst Hemingway, nikdo nejsme osamocený ostrov…, nikdy se neptej komu zvoní hrana… Co se stane Západoevropanům, či Libyjcům, atd., jakoby se stalo i nám! Jednou by se to tedy mělo už konečně přerušit – a to diskusí a zjištěním toho, co se vlastně stalo. Křesťanská idea pokání a odpuštění do toho samozřejmě spadá. Ostatně, za koloniální minulost nelze obviňovat obyčejné Západoevropany, ale opět spíše jejich elity. Je to totiž pořád stejný model GP, co je v koloniální minulosti namočený. Zamyslete se: Kdo financoval koloniální výboje Evropských králů? Kdo jim to organizoval? He? Myslíte si, že nějaký panovník jen tak „z plezíru“ si sedl na trůn a rozhodl: „Uchvátíme ….!“? Když to vše rozhodoval, jistě se radil se svými finančníky, jak to zafinancovat a zda se výdaje vrátí, aby říše nezbankrotovala. Výboj předcházel průzkum, hledali se lidské zdroje – často právě ta nejhorší lidská sebranka, která se na takový koloniální výboj skvěle hodila – a stát si od ní takto ulevil… Chápete? Islám také od počátku byl imperiální arabskou ideologii. Nic si nenalhávejme. Krátce po svém vzniku násilně dobyl rozsáhlá území a ty Islamizoval, často i násilně, doktrína muslim je nadřazený nemuslimovi byla zrůdná, ale pořád přijatelnější, než doktrína běloch je nadřazený barevným – a proto dlouhodobě byla úspěšnější. To Evropané se u muslimů školili. Zrod Evropského kolonialismu přišel ze Španělska a Portugalska – a ty země se školili během rekonqvisty u Maurů, muslimů a Arabů. Evropské koloniální říše se navzdory obrovské vědecko-technologické převaze rozpadaly rychleji než Arabsko-Islámské říše. Každopádně hodní a trpící muslimové nikdy nebyli, třeba jižní pobřeží Středomořských států po cca 900 let v kuse trpěly nájezdy muslimských pirátů a otrokářů – některé menší ostrovy byly až neobyvatelné! A podobný příběh najdete všude – nájezdy Krymských Tatarů ve východní Evropě trvaly cca 500 let. Subsaharská Afrika – podobný příběh. Prodej otroků Evropanům do celé Ameriky často řídili taky muslimové… – v zájmu peněz si zločinci všech vír rozuměli a víra jim nebyla na překážku! Proč by to mělo být u elit jiné? JV a J Asie – podobný příběh! Jen se jeden čas stalo, že Evropa moře přeskočila a území S. Afriky, odkud byla stovky let týrána prostě obsadila! Jinak zajímavé souvislosti: Třeba Řád Templářů měl ve Svaté zemi po stovky let kontakty s tajnými společnostmi muslimského světa! Obě skupiny se vzájemně hodně ovlivňovali a vyměňovali si myšlenky. Král Richard Lví Srdce z rodu Plantagenetů, vůdce jednoho z křížových výprav, se jeden čas dost kamarádil se Saladinem! Nedávno medii proběhla senzace, že nějací genealogové zjistili, že Obama je pokrevně příbuzný právě s Plantagenety, kteří před cca 1000 lety seděli na Anglickém, Skotském a Irském trůně! Bylo by zajímavé zjistit jak se jedna větev Plantagenetů dostala až do Keni v podobě klanu Obama. Ostatně všichni USA prezidenti až prý na jednoho či dva byli spříznění s Britským trůnem! Mám za to, že ten jeden, co nebyl příbuzný, má na hrobě napsáno „Zabil jsem tu banku.“ Upozornění Davida Ickeho tedy nejsou vůbec od věci.

   • gk napsal:

    „Prodej otroků Evropanům do celé Ameriky často řídili taky muslimové…“
    Těžiště obchodu s otroky do Ameriky bylo v židovských (khazarských) rukách.

    • Paul Durham napsal:

     i vy jeden xenofobe ! :-) otrokář je VŽDY bílý

     • boris napsal:

      durham
      prestaň klamať , najväčší obchodníci s otrokmi boli chazari

      • Marie napsal:

       Neklame. Mate pravdu oba. Obchodnik byl zid a konecny majitel byl bily..

      • boris napsal:

       Sakra kolik je tu těch borisů? Sem myslel,že sem jediný. Jo tenhle píše aspon slovensky. To se tu může vydávat každý za každého?

       • tečka napsal:

        Je tomu vskutku tak :-) Tu se může každý vydávat za každého ! Já jsem například Kulík a používám nick tečka :-)

       • Marie napsal:

        Chytry clovek se za druheho nevydava, jenom primitiv. A na to se prijde snadno, protoze kazdy z nas ma svuj styl, a kdyz si zmenim jmeno, stejne ty poznavaci znaky zustanou.

        proto taky se trolove (primitivove ) daji snadno poznat, ikdyz pisi na ruznych serverech, pod ruznymi nicky… ten obsah je prozradi a pak hlavne gramaticke chyby ( stejne ), hehe

        • boris napsal:

         A si to vůbec ty Marie? Nic o sionismu…, tě ted nepoznávám :-D si dělám srandu

     • Marie napsal:

      Bily otrokar tedy byl, ale koupil toho otroka od zida…V USA ti to rekne kazdy cernoch. Oni svou historii tam znaji.

      Paule: ja jsem puvodem z Otrokovic. Ten nazev je odvozen od toho, ze tam v minulosti byly trhy s otroky a budes se mozna divit, ale ty patrily zidum, a take dodnes je na Morave zidu nejvice. Mikulov je dnes nazyvan centrem moravskeho zidovstvi…

      • Guldur napsal:

       Židi stáli za obchodem s lidmi/otroky dříve, stojí za ním i dnes. Zejména též za obchodem s jejich náhr. díly – orgány, ideálně dětskými – zdroj Ukrajina, Sýrie, Lybie,…. samo i s drogami apod. – čím větší však zvěrstvo, tím lépe z jejich pohledu, a nejde jen o peníze.

       • Marie napsal:

        tak to je, prokazatelne a i v Mexiku se ztraci spousta lidi, najdou je v hromadnych hrobech bez organu a organizuji to zidi. Narkotika taktez. Bosove jsou v USA a dokonce postavili mexikum tunely…

        a pred svetem se hraje divadlo, jak jsou narkobaroni honeni, prd, chraneni jsou… a kdyz nektereho prece chyti a zavrou, tak zahadne se mu podari utect ..je v tom dost chaos, protoze nekteri policajti se nechaji podplatit ( Mexiko je chude ) a ti, co jsou poctivi, tak jsou casto zavrazdeni a dokonce na verejnem prostranstvi, jak to se stalo pred par lety – primo pred policejni stanici..

        Za velkyma prachama vzdycky najdes zida…

     • Pepi napsal:

      Proud 29.1(7.24)
      Ba ne,Proude,otrokar neni vzdycky bily,i cernosi se navzajem prodavali do otroctvi.Pro nas odporne a nepochopitelne,nevidime ze mezi cernochy existuje spousta etnickych ci jazykovych a genetickych skupin.Pro bile jsou cernosi stejni.
      Rovnez tak je pro cernochy nepochopitelne ze treba Nemci prohlasili svoje sousedy Cechy za podlidi a dovedli s nimi i zatocit(o Lidicich jste mozna uz drive slysel:)
      Cernochum nic nerikaji rozdily mezi podlidmi(Slovane,otroci)a nadlidmi (Germani)nebo mezi ruznymi frakcemi slovanu(Chorvati,Srbove).Pro cernocha jsou i Zide bili(no a ma vlastne pravdu,kudrnac.Zide nejsou zadna samostatna rasa.)
      Takze jestlize Zide prodavali Englanum otroky,obchodovali tak vlastne skutecne bili mezi sebou!

    • to je jedno napsal:

     Já bych to takto nezjednodušoval – spíše dám na Dostatečně všeobecnou teorii řízení a Koncepci společné bezpečnosti. Zde je základní předpoklad, že klany z pozadí řídící tento svět mají kořeny již v dávném Egyptě a snad i v Babylonii… o nějakých Židech či Chazarech se v těch dobách, kdy dané klany začínali, nevědělo… Nejstarší historicky známou tajnou společností bylo „Bratrstvo hada“ (Někdy rovněž draka) – a to se táhne snad až 3500 let před n.l. Historie Židů začíná někdy cca 1500 let před n.l. a to snad jako Hiksósští semité, co dobývali Egypt a 1/2 Egypta vládli cca 100 let. Po reconqvistě Egypta zpět se nějaká část těchto semitů patrně stala otroky. A pak co se se židy dělo, nikdo neví. Platí Bible? Izraelec Shlomo Sand příběhy Starého zákona dost zpochybňuje… Vlastně nevíme, jak to s dějinami skutečně bylo. Černoši si dnes utváří dějiny otroctví jaksi reflexivně taky tak, jak to vyhovuje jim. Např. úplně vypouští, že bílí otrokáři si často nakupovali černé otroky od černošských kmenových náčelníků za korálky. Samozřejmě, že ne vždy. Přiznat si to by pro ně bylo moc bolestivé, protože by to znamenalo, že ne jen bílí muž je v dějinách příčinou jejich bídných životů… Ono je totiž vůbec jednodušší svalovat vinu za vlastní bídu na druhé – jak to dělá tak rád třeba marxismus. A Starý Zákon je patrně překroucen v podobném duchu. A obávám se, že mnohé současné antisemitské spiklenecké teorie jsou tedy rovněž v podobném duchu. Dávné Egyptské klany nám předhazují jako oběť pro odvedení naší pozornosti od sebe své dávné otroky židy, a my jim na ten špek skáčeme.

     • gk napsal:

      „současné antisemitské spiklenecké teorie“ se týkají především nesemitských Khazarů potalmudštělých v 8. stol. n.l. Zase slyšíme, že antiseminitisti všechno svalují na tzv. židy. Jdi s tím někam. A napřed, aby se vůbec mohlo o židech diskutovat, musí se vymezit pojem žid – a to je tak zčachrovaný a domotaný pojem, hlavně samotnými tzv. židy, že z toho důvodu je skoro každá diskuze „vo ničem“, protože každý mluví o něčem jiném.

   • Pepi napsal:

    to je jedno 28.1(22.51):
    Me rovnez neni lhostejny osud nikoho,ani zapadni Evropy,byt jsem to tak napsal.Vysvetleni:ono se tady nejedna pouze o davne hrichy Evropanu.To by se treba i dalo napravit.Tady jde o oboji:o dedy a pradedy,ale zaroven o soucastnost!Zadnou snahu o napravu nevidim!
    Snazim se upozornovat na nerovnovahu/nesoumernost mezi odporem proti masove migraci,a odporem proti ucasti Evropskych statu na ucasti ve valkach na BV.
    Obcane Nemecka,VB,Francie ale i Ceska souhlasi se zahranicnimi „misemi“svych statu!Ted,dnes,v soucastnosti!Ale na migranty,jez jsou zde na nasledky zapadem vyvolanych valek,si stezuji.A to se mi nelibi,s tim nesouhlasim.Pokud si Evropane,hlavne zapadni, neuvedomi souvislosti,bude se situace zhorsovat.
    Vas prispevek je zajimavy,tez co se tyze pribuzenskych vztahu „elit“.Napr.Collin Powel(z casu Bushe)ac cernoch,je zpriznen s anglickou kralovnou.
    Na toto tema casto pise David Icke(bloodlines).
    Vlad Dracul,neboli „napichovac“(od sveho zvyku nabodavat odsouzence na kul;tyto kuly s nabodnutymi obetmi tvorily cele lesy,kde Vlad poradal hostiny)ktery tvoril predlohu na roman o hrabeti Draculovi,je jednim z predku anglicke kralovske rodiny.S timto se pochlubil princ Charles pri nedavne navsteve Rumunska/Transylvanie,citovaly to Novinky nebo podobny mainstream asi pred pul rokem.
    Vlad Dracul byl udajne clenem Bratrstva Draka.

    • to je jedno napsal:

     To je věc propagandy, lží a manipulací. Třeba já nikdy s tím, aby lidé jednoho národa, třeba i s pozváním (dá se podvodně zařídit…), lezli na území jiného národa, tak s tím jsem nikdy nesouhlasil. A takových lidí znám spousty. Ale jejich hlas nebyl nikdy slyšet. Stejně jsem nikdy nesouhlasil, abychom se stali zemí NATO. To si USA s Havlem a dalšími politiky v roce 1998 upekli v parlamentu a věc se s veřejností téměř neprobírala. Když v roce 2002 – 2003 byla reklamní kampaň za referendum, abychom vlezli do EU, proEU elity utratili stovky miliónů na reklamu EU u nás. Hlasy upozorňující na nevýhody členství téměř nebyly slyšet – ani v ČT a ani jinde. Nestačil jsem zírat, jak byli lidé v mém okolí zmasírováni – já byl proti. Když jsem jim cokoli říkal, šlo to jedním uchem dovnitř a druhým ven, doslova „donqichotský boj“ s větrnými mlýny. Nikdo mi nevěřil ty nevýhody. Víte, co to znamená v právu „informovaný souhlas“? Voliči v podstatě nedávali informovaný souhlas! Oni dávali dezinformovaný souhlas! Oni byli podvedeni! Oni byli např. podvedeni havlisty, když země dávala OK k přeletům letadel NATO k „humanitárnímu bombardování“ Srbska! Oni byli podvedeni… – při mnoha příležitostech. Nu a myslíte, že vina za špatné věci je v takovém případě na podvedených? Nene! Kdyby na Zemi fungovalo nějaké právo – právo bez přívlastků (jako např. právo silnějšího, nebo lidská práva imigrantů a uprchlíků), zločinci z vlád a přičleněných kryptoparazitických kruhů by již dávno seděli před soudy a ze svých zločinů i podvodů by se zpovídali + jejich majetky by byly zkonfiskovány a užity na nápravu škod… Schválně – dovede si někdo něco takového vůbec představit? Já myslím, že málo lidí… Tak jsou propagandou zmasírováni.

     • Robo napsal:

      to je jedno – „právo bez prívlastku“ – ďakujem!
      Toto vidím z celého Vášho príspevku ako vôbec najdôležitejšie.
      Môžete to, prosím, šíriť častejšie?

      • to je jedno napsal:

       Jo to byl takový momentální nápad. Proti právu silnějšího či proti právu mocných a bohatých jsem. Proti lidským právům ne, pokud se nenadřazují nad právo a spravedlnost i zdravý lidský selský rozum a nepoužívají samoúčelně, či dokonce nezneužívají. Myšlenku můžete klidně šířit, nepatentoval jsem si to :-))) Mě se totiž zdá, že celá Západní civilizace ztratila úplně zřetel z toho, co je účelem práva a spravedlnosti i orgánů státu na prosazení práva a spravedlnosti. Účelem je přece chránit normální dobré poctivé produktivní lidi, aby mohli ve státě normálně žít! Právě na těchto lidech stojí celá společnost. Když tito lidé ze společnosti zmizí, stát se zhroutí. Už když nemůžete normálně cestovat do práce či z práce domů kvůli zločinnosti. V práci jste nervózní, aby se něco ve škole nestalo děckám atd., stát selhal! Viz. třeba únosy a znásilňování dětí pákistánskými gangy v městech Británie. Když je v zemi 100 znásilnění/rok na 10 mil obyvatel, je to špatné, ale přijatelné číslo a tak třeba tresty do 10 let odnětí svobody jsou možné atd. Když se to číslo však zdesateronásobí, je třeba sáhnout po mimořádných opatřeních. Velmi vysoké tresty a kastrace pachatelů jsou již pak nutností – ne z důvodu msty či odstrašování, ale prostě z důvodu problém zvládnout a k tomu se hodí cokoli. Podobně je to s vraždami. Když je 10 vražd/rok na 10 mil obyvatel. Snad to ještě jde a tak tresty na 30 let až doživotí jsou OK. Jakmile je však těch vražd třeba 10x více, je nutno již popravovat. Tedy konec s idejemi lidských práv, jako je právo na život i pro zločince…! Společnost si prostě nemůže dovolit už luxus vydržovat vrahy a násilníky z peněz daňových poplatníků ve velkých množstvích! Humanismus je krásná myšlenka, ale ta něco stojí a tak se nesmí za určitých okolností přehánět do bodu, kdy se např. na hřbety běžných lidí pod heslem „zvládneme to“ naloží neúměrně velké břemeno. Zavírat a trestat zločince je mylně tradičně chápáno jako akt výchovy a odstrašení zločince i jiných potenciálních zločinců od páchání zločinů. Jenže pravda je ta, že většinou zločinci mají nějaký blok v hlavě, který jim brání toto chápat – a tak vyleze z basy a něco provede zase. Slušné a normální lidi není třeba drsnými tresty odstrašovat a na zločince to nefunguje. A pak je zde jakási šedá zóna na kterou by to fungovat mohlo a kvůli ní se velikostí trestů manipuluje dle velikosti problému. Když tedy za rok ilegálně přejde hranice 10 lidí, není třeba nic dělat. Když to dělají sta tisíce, již i střelba či opatření, která předvedlo Orbánovo Maďarsko jsou opodstatněné a vlastně i nutné. Státní hranice nejsou pro srandu králíkům. Daňový poplatník si daněmi platí, že v zemi, kde žije, bude pořádek a bezpečno na ulici. Příchod obrovského množství neznámých cizích lidí s neznámou historii, neznámými úmysly atd. není žádoucí za jakýchkoli okolností, neb ničí to, co si daňový poplatník u státu zaplatil. Pokud těm lidem jde o život = zřídit pro ně detenční tábory do doby, než se situace v zemi odkud utíkají, nezmění k lepšímu a tomu na mezinárodní scéně napomáhat! Pozornost prosím věnujte tomuto článku: http://www.30prav.cz/lidska_prava/lidskaprava2.php – zejména bodům: 3., 6., 7. , 13 (hlavně slova „ve své vlastní zemi“), 14., 16. (srovnejte se šárii!), 17. (vzpomeňme na konfiskaci nemovitostí v Německu!), a asi nejzajímavěji je formulované právo č. 25!!! Jen postel a jídlo!!! Žádné peníze!!! Žádné bydlení/domy či auta za nic!!! č. 28. – tedy určitě nejde uvádět v chaos jedny státy, pak imigranty (s neslučitelnou kulturou) ve statisících zaplavit jiné státy a ty tak taky uvést v chaos…

  • boris napsal:

   Pepi.
   Takže když to není islamizace Evropy tak co tedy? Pak je to přijetí trojského koně na destabilizaci Evropy, zničení národního povědomí? Ale to je to samé. Je naivní si myslet,že když bude bordel v Německu a na západě, že nás se to nedotkne. Na to jsme příliš slabí a ani není vůle.

  • contumax napsal:

   Pepi

   A i ostatním doporučuji :
   na youtube… Reel bad arabs

   cca 52 min.

 2. Justass napsal:

  Pepi – souhlas.

 3. gk napsal:

  Islamizace Evropy je plán globalistické kabbaly pro přechodné uvedení Evropy do chaosu, k dalším následným přeměnám. O zpotvořený islám nejde, jako nejde ani o likvidaci zpotvořeného „židokřesťanství“. Islamizace je nadcházející problém, je ale potřeba si uvědomit dokončené talmudizace Evropy – a celého „euroatlantického Západu“ s jeho destrukcí hedonismu, vulgárního materialismu – konzumentarismu, klanění se božstvu peněz čili Zlatému teleti – tyto všechny „vymoženosti jsou od žida, plus neotrockistické destruktivní vymoženosti jako politkorektnost, multikulti, genderismus, buzerantismus, atd. Co se nyní děje, je výsledek mnoha desetiletí systematického rozkladu. Calergi navrhl evropský hnědosměskový lid s židovskou elitou jej řídící. Výměna evropského člověka je již navržena dlouho, po WW2 již nic nestálo v cestě systematickému multikulti rozvalu. Nyní se násun barevných do Evropy jen významně zrychlil, protože kabbala USraele ten proces urychlila v zájmu svého zachování. Jediná naděje pro nás je příklon k RF. Havlistická pátá kolona USraele se rozdivočela, protože právě v nadcházejícím roce bude rozhodnuto co bude s ní a s námi. Zůstat ve spárech USraele znamená konec české státnosti a hlavně konec českého národa.

  • jan napsal:

   Pro gk
   Naprosto souhlasím.
   Už jsme ve spárech Izraele,stačí se podívat na naší vládu,jeden žid vedle druhého.Podívat se i po dalších vrcholných státních institucích a máme jasno.Co je jasné také,většina židů je pro přijetí muslimů v naší republice,stačí i taková výzva akademiků a je člověku špatně.Už jsem to někde psal,bylo to publikováno v médiích,někdy v po sametové,přes 90% židů je v kulturní a zábavní oblasti,snad až 99% židů v mediální oblasti.Dostala se mě do ruky ročenka 1938 roku,Praha složení obyvatel,jedna třetina židé,jedna třetina Německé národnosti a tak vlastně,jen jedna třetina Česká.V současnosti to bude hodně špatné ve prospěch Českých obyvatel.

   • Jaris napsal:

    Jane, take to tak vidim. Je prezidovano.

   • Marie napsal:

    To, co jsi napsal, je skutecnost a ja ti jeste doplnim, jestli dovolis:

    Rozjizdi se valka proti Iranu ( Izrael to tlaci uz nekolik let, ale az ted prichazi na radu ). Iranci moc dobre vedi, ze za valcenim na celem Blizkem vychode je Izrael, ovsem vzhledem k tomu, ze valceni se ucastni za nej Evropa ( nejen vojsko, predevsim penize a dodavky zbrani, konkretne z Anglie se zvysily dodavky o 1100 %, a dale z Nemecka, Francie, a ostatnich zemi NATO, vcetne nas) a ted se proti Evrope zveda dost silna vlna odsouzeni a nenavisti. Takze Evropa je nejen zaplavena privandrovalymi nasilniky, vyderaci a zoldaky, jeste nas ceka odplata od dalsich muslimu v momente valky s Iranem. Izrael si nikdy netroufal na Iran, protoze vedel, ze ho Iran prevalcuje. Ted ho necha zatahnout do valky s Evropou, aby ho tou valkou vycerpal. Az potom se prida… mezitim obetuje Turecko, protoze zasluhou Ruska cely svet vi, ze z kradene ropy v Syrii a Iraku byli a jsou financovani IS zoldaci. Jemen valci se Saudskou Arabii…a USA pozadaly NATO o nasazeni letadel AWACS v Syrii. PROSTE JSME VE VALCE, ikdyz to Cechum snad ani neprijde…

    Silene masakry jsou provadeny na Kurdech, strileji je na ulicich, dokonce i tehdy, kdyz lide vychazeji s bilymi vlajkami. Videla jsem fotky i mrtvych zen a deti….Rusove zijici v Turecku jsou v ohrozeni, IS je vyhledava za ucelem sberu rukojmich.. Obama posila opet vojska do Libye..

    Rusko zada o mezinarodni setkani v unoru ohledne Syrie, to znamena, ze chce zabranit tomu, aby se stala valcistem vsech zemi, tedy tichym ale plnym rozjezdem celosvetove valky.

    Tahle valka je uz treti, kdy se siozidi snazi ovladnout svet a nase vlada neni nase, ale siozidovska. Ma naplanovanou nasi likvidaci, a proto rikam, ze pokud se ji nezbavime a nepozadame o pomoc Rusko, skoncime.

    Lidi se porad upinaji k Zemanovi, ktery ale neudela pro nasi zachranu vubec nic, protoze v tom jede, je to izraelsky poskok. Predvadeji se nam pozornost odvadejici sehrane bojuvky, abychom nic nedelali a jenom verili, ze nam nic nehrozi. Je to blaznovstvi jen cekat, protoze na konci tohoto cekani je smrt..

    • jan napsal:

     Dámy děkuji.
     Marie,perfektní přehled mezinárodní situace.
     Logicky to zapadá do sebe,že se někdo snaží vyvolat menší válku.Ať už Turecko-Rusko,S.Arábie-Irán,ale i Ukrajina-Rusko,tam to mělo začít nejdřív.Myslím si,že to Putin vystihl a zadržel válčení na Ukrajinském území a nedovolil,aby se to přelilo na Ruské území,jak třeba Gruzie.Sice to měli Američané jištěné z více stran,jen nemohli oficiálně s tím přijít,díky Bohu,že to nedopadlo podle přání Američanů.Možná s toho důvodu a vstupem Ruska do Sýrie,se všechno další uspíšilo.I když záměr s utečenci,byl dojednán dříve,tak nevím co bylo záměrem,protože podle mne,bylo otázkou několika týdnů a USA ovládli Sýrii.

     • Marie napsal:

      Sotva se nejak dokopala dohoda ohledne iranskeho jaderneho programu a ukoncily sankce, okamzite nastupuji nove. A tentokrat kvuli nejadernym zbranim. Proste USA se nechaly dotlacit Izraelem k tomu, ze budou Iran odzbrojovat. Je jasne, ze to je prilis, nebot ten poklidny a mlcenlivy iransky president se poprve poradne nastval. Videla jsem fotku a mirnost z oci zmizela…

      A bude se konat schuzka NATO s Ruskem. A duvodem je porusovani mezinarodniho prava ze strany NATO, nebot systematicky a neustale obklicuje Rusko tak, ze uz je o tom pisemny dokument v Rusku nazvany ohrozeni..

      Prituhuje a nebo spise se to rozhoriva…

      Korea testuje pro zmenu dalekonosne rakety…mezikontinentalni se , mysllim, rika

     • Marie napsal:

      A Izrael radi v Palestine jak pominuty, rabuje domy, odvadi zatcene a nikdo nevi za co a dokonce zbourali mesitu..

      Asi pred rokem jsem rikala kamaradovi, co se zajima o UFO a mimozemstany, ze se docka toho, ze toto tema, ktere bylo po delsi dobu utlumeno, se vybali, az se valka rozhori, a ze pujde o nenapadne zastrasovani lidi mimozemstany.

      A je to tady..Pry je uz odtajneno vse z materialu v Area 51, Nevada ohledne letajicich taliru, velke mnozstvi fotek. Jsou cernobile a neni na nich nic videt…je o tom clanek na rt.com.

      Neni co odtajnovat, protoze je to podvod, jako vse.
      Jen se na ten program tahaly prachy, a to tak moc, ze president uz byl nastvany a udajne rekl, ze tam posle vojsko, aby to tam zlikvidovalo…

      • jan napsal:

       Paní Marie.
       Výborně zas.
       Pro mně je to mnoho neznámých,co se vlastně v Izraeli děje.Úplná likvidace jinověrců,co ještě divnější,většina utečenců křesťané,jako by chtěli vyčistit BV od jinověrců.Irán se rozmáchl hodně,zadává zakázky ve velkém,jen aby zase USA na to nelehly k vůli vymyšleným sankcím a bylo po spolupráci,když USA nedostaly žádnou zakázku.Jen můj názor,zbytečná schůzka NATO s Ruskem,USA musí tlačit na Rusko za každou cenu,jinak se sesypou,proto pozoruji,že se toho bojí i politici Evropy,tak jim v tom pomáhají.

    • ochránce napsal:

     Naprosto s Vámi souhlasím.Byl jsem naštvaný na naše lidi,že to jsou ovce a telata jdoucí dobrovolně na porážku.Ale mám pro ně omluvu.Mnoho let jsme práškováni z letadel,takzvanými chemtrails.Jsou v nich jedy a psychotropní látky,které mají za ůkol oblbovat a zdravotně ničit naši populaci.Podařilo se,ale ne ůplně.Žádnými volbami si nepomůžeme.Jedině mohutnými demonstracemi a pokud to nepomůže tak ozbrojenou celoevropskou revolucí.Myslet si,že nás ty hrůzy minou je naprostý nesmysl.Ozbrojujte se.Učte se zacházet se zbraněmi a pamatujte si,že žádná proamerická vláda,dobrovolně neodejde.Nikdy!

   • tečka napsal:

    Honzo

    Pokud vím ,tak Židé nenávidí Araby ! Pokud má Pjakin pravdu v tom , že Praha (Česko) je centrum světového Židovstva , pak nerozumím tomu , proč by do Česka pouštěli Araby (Muslimy) ?

    S těmi Židy v politice máš asi pravdu , viz; https://aryanrebel.files.wordpress.com/2008/03/castecny-seznam-zidu-a-zidovskych-misencu-v-politice-csfr-cr-a-sr-po-r-1989.pdf

    Pořád nějak věřím , že ty čmoudy Muslimské do Česka nepustí :-)

    • Marie napsal:

     Podivej se , kdo je v Izraeli. Maji tam araby na praci, snad nemyslis, ze zid pracuje rukama.

     Prahu oni chteji, ale bez nas.. bez bilych. Proc myslis, ze probiha tak dukladne trideni tech privandrovalcu.

     Lidi si porad predstavuji klasickou valku: fronta, bombardovani, jen vojska proti sobe…to neni dnesni situace. Jde o likvidaci lidi, majetky jim zustanou bez nas, neni zajem tu zemi rozflakat do kamene… o to je to horsi, ticha valka, koncentraky… netyka se to jenom Ceska.

 4. jan napsal:

  Pro tečka.
  Děkuji za osvěžení paměti.
  Pokud by byl novější seznam,tak padneme na zadek.
  Paní Marie něco dodává,ale málokdo ví,na co všechno budou použiti utečenci,že jde o rozvrat Evropy,to je i mne jasné.
  Paní Marie.
  Možná i ty exekuce bych do toho zařadil.

 5. Marie napsal:

  Treti svetova valka je o zavrseni siozidovskeho planu na ovladnuti sveta a vyhlazeni bile rasy, pricemz z te barevne chteji ponechat pouze 500 milionu otroku.

  Takze kdyz se budeme na vsechny akce divat seshora, vykresli se nam i pouziti privandrovalcu.

  Poslouzi obema zamerum najednou nejidealneji, protoze v barevnych uz jedna zbran je ( nepotrebuje dodavat strelivo ), a tou je nenavist vuci bilym. Z hlediska jejich oduvodnena je v prikorich od bilych po tisicileti, z hlediska naseho nikoliv, protoze to nejsme my, kdo jim to udela, minimalne tedy tem z Afriky.

  Uplne jina situace je u tech, co prichazji z Blizkeho vychodu. Smesice tech, kteri utikaji pred valkou ( okolo 15% ), dale znacna cast uz najatych zoldaku a vycvicenych ( vidite na fotkach ty postavy ) a dalsi cast je tech, co jsou privandrovalci opet kvuli penezum ci davkam, a z tech se armada ci vladni agenti zformuji.

  U techto lidi ( jak zjistuji z for na arabskych a iranskych strankach ) je znacna povedomost o tom, ze je to Evropa, kdo se na valkach v jejich zemich podili v ramci NATO a i samostatne, ve vsech smerech, tedy vojenskym i financnim podilem. Rozhodne nas za to nemiluji a ceka nas od nich podobne chovani.

  Z center soustredujici uprchliky veci, ze dostanou vsechno, o co si reknou a je jim krome 2 tisic eur na mesic slibena beztrestnost ( da se zjistit z rozhovoru s nimi na videich z youtube).

  Oni je skutecne na nas ukor zahrnou vsim ( a vidime, ze nejsou trestani za svou kriminalitu vubec ), a posleze jim cast odeberou a podmini plne zaopatreni vstupem do armady, civilni armady a pridaji nabidku ziskani obcanstvi ( to je bezny postup v USA, ktery jsem videla na vlastni oci).

  Takto vytvorena armada se spoji s NATO a da se ji novy nazev, zase po vzoru USA, tam maji takovych armad, ze uz ani vsechny nazvy nelze zjistit…

  No a pak je poslou do valky proti Rusku…. to je cely plan, ktery neni vubec problem si uvedomit, protoze bez dobyti Ruska, NWO nebude mozne realizovat.

  Veri si, ze vyhraji, a po valce ty barevne zredukuji, tak jak byli zvykli uz v minulosti pomoci viru ( viz Afrika ).

  Ovsem tu valku nevyhraji, ale opet to zkusi, tak jako uz v minulosti 2x…

  • Marie napsal:

   NATO oznamilo, ze ISIS chce vlastni lodstvo! A nebylo tezke uhodnout, kam… Do Stredozemniho more… a samozrejme ho dostane..

   A je to jenom par dnu, co USA sdelily Rusku, ze posiluje sve lodstvo v tomtez mori! Jedna a jedna jsou dve… to znamena, ze je to domluveny tah. USA tam navysi kapacitu kvuli udajne pritomnosti IS, se kterym udajne bojuje, a je vymalovano.

   To jsou takovi podvodnici, ze to az triska dvermi, co si k nam dovoluji, jednoduse s nami zachazeji jako se svym majetkem, jeste k tomu nezivym, tedy inventari..

   Kdopak jim ty lode prenecha, ze…ISISaci si je sami nevyrobi, vzdyt je to samy kriminalnik a narkoman.Dostanou je a zase reknou, ze je ukoristili, tak jako s dosavadnimi zasobami zbrani..
   To si jako hrajeme na piraty? Ovsem dost pruhledna hra…

   Prece na mori mohou byt uplne perfektnim tercem, ze…ale pokud budou okolo americke lode a huste, tak Rusko bude mit omezene sance zadnou z tech americkych nezasahnout… no a to by presne se USA hodilo, kdyby se to stalo a i kdyz se to nestane, da se to snadno sehrat. To sestrelene letadlo nad Ukrajinou byl je takovy nacvik, ze…

   Kdyz k tomu pridame vstup americkych vojsk do Syrie a dnesni prohlaseni svedskeho generala, ze se Svedsko pripravuje na valku s Ruskem, tak to vidim velice spatne.

   A dolar uz prekrocil 25 korun… to je bordel…

   Potrebujeme se z toho NATO vymanit a pridat se k Rusku, jinak se nezachranime…

   • Jaris napsal:

    Neni jeste nejhur. Ja pamatuji dolar za 32Kc.
    Jo a ten svedsky general musi byt bud chory na hlavu nebo totalne ozraly, kdyz mohl vypustit takovy nesmysl.Bojovat s Ruskem? A kolik si mysli, ze ma k dispozici svedskych vojaku. Vzdyt jich je tam jak do „pauzirovanyho mariase“. Tu svedskou opruzujici stenici zaslapne rusky vojak jednou botou.

    • jan napsal:

     Pro Jaris.
     Vzpomínám,že byl dolar až přes 40kč,ale ropa byla také levná.Už se proslýchá,že silný dolar zase dělá problém USA vývozcům.Jak bude padat dolar,bude zdražovat ropa.Ještě mě u toho napadá,silný dolar,lákadlo pro podpis smlouvy TTIP.

 6. jan napsal:

  Paní Marie.
  Děkuji,ale nic dobrého nás nečeká.
  Místo toho,aby se to uklidňovalo,tak se to zhoršuje a jak uvádíte,stačí jedna rána vedle a bortí se to jak domino.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!