POZVÁNKA: Mýty o Sýrii – 4.2.2016

Seminar Syrie -pozvanka-page-001Institut slovanských strategických studií si Vás dovoluje pozvat na odborný seminář, konaný pod záštitou pana poslance Jaroslava HOLÍKA: «Mýty o Sýrii»

Válka v Sýrii, její skutečné přičiny průběh a důsledky. Rozdíl mezi ISIL a umírněnou opozicí. Hry zpravodajských služeb. Jak může zahýbat výsledek války s geopolitickým uspořádáním?

S hlavními příspěvky vystoupí mj.: PaeDr. Hynek Kmoníček, Doc. Ilona Švihlíková, prof. Oskar Krejčí, doc. Zdeněk Zbořil, gen. v.v. Andor Šándor, Mgr. Tereza Spencerová, a další

Seminář proběhne ve čtvrtek 4. února 2016 v budově Poslanecké sněmovny PČR – Sněmovní 4, místnost č. 56 od 14 do 18 hodin. V případě zájmu, prosíme potvrďte co nejdříve svou účast přes e-mail: institut@isstras.eu.

Bez akreditace není účast možná, vzhledem k velmi omezenému počtu míst. Registrace bude potvrzena.

Do přihlášky uveďte Jméno, Příjmení a číslo OP (vyžadováno Poslaneckou sněmovnou) Vzhledem k ostraze v budově Parlamentu je nezbytné mít u sebe občanský průkaz, cizinci pas.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!