VRAH RUSKÉHO PILOTA SE OBJEVIL V ISTANBULU

56ab28bbc36188830c8b458aTen, co na kameru tvrdil, že jeho skupina zabila pilota ruského bombardéru SU-24 poté, co byl tento válčený letoun 24. listopadu sestřelen tureckými tryskáči. Ve středu byl turecký ultranacionalista, který se předváděl zabitím pilota ruského bombardéru sestřeleného tureckými tryskáči, spatřen v Istanbulu na pohřbu kolegy taky militanta.

Jmenuje se Alaparslan Celik, je tureckým občanem a synem bývalého krajského hejtmana zvoleného za stranu Turecké nacionalistické hnutí (MHP). I on je členem neoficiální mládežnické milice této strany Bozkurtlar.

Podle novin Hurrieyet se Alparslan Celik, kterého Rusko považuje za válečného zločince, ve středu objevil v Istanbulu na pohřbu šéfa byra MHP, který byl zabit při náletu v turkmenské vesnici v syrském okrese Istanbul’s Fatih.

Celik na kameru tvrdil, že to jeho skupina zabila pilota ruského bombardéru Su-24 poté, co byl tento válečný letoun sestřelen 24. listopadu tureckými tryskáči. Rovněž se přiznal, že tento ruský důstojník později identifikovaný jako podplukovník Oleg Peškov byl zabit během sestupu padákem k zemi.

„Ten pilot nás pět minut před tím, než Turekco ten ruský tryskáč sestřelilo, bombardoval a těmi bombami zabíjel a zraňoval naše bratry. V mém svědomí není místo pro takového člověka, co každý den bombarduje turkmenské civilisty,“ řekl Celik v předchozím interview pro místní turecká média.

Rusko před tím Turecko žádalo, aby Celika zatklo a soudilo ho za zabití ruského pilota stejně jako za to, že je členem nezákonné ozbrojené skupiny, ale Ankara tuto žádost ignorovala a on sám pokračoval v rozdávání interview a ve volném cestování do Turecka a přes hranici do Sýrie.

Tento sestřel ruského válečného letounu vyvolal významný posuv v rusko-tureckých vztazích, i když Turecko tvrdila, že jednalo v řádné obraně svého vzdušného prostoru kvůli jeho údajnému několikasekundovému porušení ruským letounem.

Rusko však popřelo, že by k jakémukoliv porušení došlo a tureckou vládu obvinilo z podpory teroristických sil v Sýrii. Rusko rovněž obvinilo vedoucí turecké činitele, že si hrabou ze šmeliny s pašovanou ropou a tento nezákonný obchod se pokouší ochraňovat. Ruská obvinění později mj. podpořili i řečtí a izraelští činitelé.

Zdroj: http://southfront.org/russian-pilot-killer-appears-in-istanbul/

 
13 Komentářů k VRAH RUSKÉHO PILOTA SE OBJEVIL V ISTANBULU

 1. Tykva Bukvatyr napsal:

  Nech mu je zem ťažká!

  • Hansen napsal:

   Ked o tomto zmrdovi pisu bezne noviny, nebude dlho trvat, kym si ho najdu ruske tajne sluzby a odpracu ho aj s celou jeho skupinou a rodinou. Ten zmrd uz dnes je mrtvy. Cecenci si na nom zgustnu

 2. Vlado48 napsal:

  Turecko by rádo obnovilo Osmánskou říši pokud možno od Vídně až za Eufrat a Tigrid a teď už není nikdo kdo by je hnal sviňkým krokem zpátky když už jsou v tom NATO a USA jsou jejich věrný přítel.

  • Jaris napsal:

   Vlado, to same si prejou chazarsti zidi a sni o Velkem Izraeli od Nilu az po Eufrat. Banda vsiva plna blech!

  • Jana Jinská napsal:

   Turecko ale není nástupcem Osmánské říše. Nástupcem, dle vzniku Osmánské říše, se dá spíše považovat sever Sýrie.

 3. vladimir7 napsal:

  Počítam, že život Alaparslana Celika sa uzavrie do konca tohto roka, nevsadil by som deravé euro, že ho Ruské tajné služby nechajú chodiť po tejto planéte a ďalej škodiť. Áno nech mu je zem ťažká.

 4. Tartar napsal:

  Nuž doporučujem mu modliť sa každý deň k Bohu za odpustenie hriechov, pretože jeho pozemská púť sa asi blíži ku koncu. Za jeho prežitie konca tohto roku by som nevsadil ani cent.

 5. Tělo na kříži napsal:

  …….jenom mala ryba,uzitecnej idiot……

  • Fanny napsal:

   A protože je to idiot,tak dobře mu tak.Myslím,že už mu tikají hodiny tik,tak tik tak.Putin vrahovi slíbil,že ho najdou ať je kdekoli,tak se může připravit na brzskou návštěvu.

   • proud napsal:

    Ten padne stejne u nejaky prestrelky,s cim kdo zachazi……,Putin si myslim se bude soustredovat ne na toho kdo rozkazy plni,ale na ty kdo je davaji,a dobre udela.

 6. Michal napsal:

  Před 4 dny jsem byl v Istanbulu, Çeliku, dal sis jméno po Stalinovi (Çelik znamená ocel), ale měj se na pozoru, ten tvůj hnusnej ksicht už jsem si zapsal do paměti.

 7. Carlos IV napsal:

  Dalsi incident nebo jen fikce Ataturkovych pohrobku?
  http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ankara-ruska-stihacka-opet-narusila-turecky-vzdusny-prostor/r~23841890c76f11e59e52002590604f2e/
  Zajimave jak si „nasinci“ za clankem notuji s osmanskymi bratry na ukor Putina.Nebo je to tam fakt samej tro(t)ll?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!