Jaceňjuk: Prodává se Ukrajina, havarovaná, bez kilometrů najetých po Evropě, cena dohodou

190256V poslední době Arsenij Jaceňjuk často hovoří o privatizaci, o tom, že továrny, velké podniky, společnosti a většinu dalších objektů státního majetku by bylo správné prodávat. Ani snad nepřipomínejme, že za vlády Janukoviče vyjadřoval diametrálně odlišný názor a privatizaci označil téměř za zločin proti národu. Ale to, jak se zaktivizoval právě v tomto směru nyní, je poněkud podezřelé.

Nesehrál snad svoji roli kritický nedostatek zahraničních investic, kterými se přesně před rokem vychloubala celá ukrajinská elita? Politici tehdy mluvili o ukrajinské přitažlivosti a o potenciálu pro zahraniční investory, což však bylo, jak se později ukázalo, zřejmě jen zbožné přání.

A tak se stalo, že v úterý 26. ledna na setkání s představiteli bankovního sektoru na Ukrajině Jaceňjuk už nemohl lhát a řekl všem, že v blízké budoucnosti zahraniční investice na Ukrajinu nelze očekávat.

4233579660

 

Že by se rozhodli uspořádat privatizaci, aby nějak přilákali zahraniční investory? Hehe, vynikající způsob jak přilákat, ano i peníze vydělat se podaří, jenomže v tomto případě zahraniční investoři nevloží ony peníze do ukrajinského byznysu, ale koupí to sobě a nebude to už ukarjinský byznys, ale – třeba uruguajský. Dalo by se říci – nákup při dražbě. Jako lákadlo pro zahraniční investice vypadá tento způsob velmi pochybně.

Ale my už víme, jací géniové zasedají v ukrajinské vládě. Takže se není co divit, když takhle opravdu chtějí pro zemi získat investice.

Pokud je snad moje teorie mylná a výprodej státního majetku se vůbec nevztahuje k tématu nedostatku investic, pak je to od ukrajinské vlády jen vrchol drzosti. Kují železo a nevzdalují se od kasy. Berou od svého vysokého postavení opravdu maximum.

1369230115

 

Zdroj: http://cont.ws/post/190256
31 Komentářů k Jaceňjuk: Prodává se Ukrajina, havarovaná, bez kilometrů najetých po Evropě, cena dohodou

 1. weissbach napsal:

  Hnus…

 2. Macko Uško napsal:

  Ak chceš vedieť čo je drina, kúp bicykel Ukrajina! Buď fit!

 3. Jaris napsal:

  Jacenuk = zidovska korouhvicka. Nastava kuchani Ukrajiny. Podobna situace jako v CR za filcky Havla.

  • Všímálek napsal:

   Havel byl krásný a voňavý člověk, řekli jeho spolubojovníci. Tak kde je pravda?

   • Jan napsal:

    Mám na zahrádce v rohu modílek lavičky Venci Flašky. Ráno když se jdu občas vymočit, tak samozřejmě přímo na ni. To je pro Tebe Vašíku, budiš Ti zeme lehká. Nic jiného si nezasloužíš. (Zádnou kytku na hrob, spíše plivanec).

    • Josef Švejk napsal:

     Byly to krásné časy, když tisíce lidí dojatě volalo Havel na hrad. Tenkrát bylo Československo ještě naše.

   • Jaris napsal:

    Vsimalku, pravda je, ze kde sedi zid, tam to smrdi.

   • Marie napsal:

    Smrdel chlastem a cigaretama v jednom kuse. A ty vaky pod ocima, no tot krasa k pohledani…

    On je krasny a vonavy pro jeho soukmenovce za to, ze jim prihral obrovske majetky. Na privatizaci se nazrali zide nejvice a vice nez dosyta, a ty priplatky k duchodum za ublizenost komunistickym rezimem…a dale megazlodejina vzletne nazvana cirkevni restituce, to taktez putuje do rukou zidu, protoze Duka je zid primo ukazkovy…

    Zidi nemaji problem se vydavat za krestany, hlavne kdyz jsou prasule bez prace. Herman je jednim z nich, co po prevratu zbehl z farare na pro nej specielne zrizeny Vyzkumny ustav totalitnich rezimu, no a pak hupky dupky do vlady, ministrovat kulturu …..

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Jak píše Jaris.
   Jaceňjuk jen plní zadání,jehož cílem je likvidace:deindustrializace za pomoci odtržení od Ruska,likvidace pracovních příležitostí, ponížení životní úrovně a tím i rozpoutání imigrace a redukce obyvatel….Ukrajina se převrátí v zadluženou,zvenku ovládanou kolonií 3.světa a tak,jako celá Evropa,změní se v „Somálsko“ se vším všudy“.
   To,co se děje tam,čeká i EU.

 4. jan napsal:

  Jaris.
  Přesně.
  Jen mám obavu,že s toho prodeje,Ukrajina jako stát toho mnoho nedostane.Většina půjde na dluhy,mnoho rozkradou oligarchové a Ukrajinci dostanou ohlodanou kost.
  Takhle dopadnout všechny státy pod vedením židů.
  Vypadá to,že Ukrajina je na tom podobně jak Řecko,dostanou také dozorce od MMF a ti už doprodají i tu úrodnou ornici na Ukrajině.

  • Jaris napsal:

   Jane, to byl preci ucel. Majetek se prevedl do zidovskych pazouru. Hloupi Ukrajinci naleteli na spek a nezbude jim zhola nic jen dluhy a oci k placi. Sbohem Ukrajino, podrezala sis vetev sam pod sebou!

 5. Michal napsal:

  Tato židovská parta na Ukrajině svůj úkol splnila – poslala Ukrajinu do kolen, a ještě chvilku se lží vydrží, potom útěk do Izraele a nebo provaz. Jak privatizovala židovská parta u nás? Například hornické byty v Ostravě- přivatizaci OKD + bytů rozjel žid Dlouhý (a hanebný) a dokončil ji žid Sobotka (ještě hanebnější), a kdo se smál nejvíce? No přece žid Bakala.

  • Všímálek napsal:

   A přesto byl Dlouhý nejoblíbenějším politikem a Sobotka dokonce vyhrál poslední volby … každému národu co mu patří .-)

   • Jaris napsal:

    Vsimalku prozrad jaky je vyber, kdyz se do voleb daji ku prikladu dva zidovsti kandidati nebo jeden zid a druhy sabesgoj jako Zeman? Kandidati jsou predem peclive vybrani a ti, kteri by prosazovali zmenu nemaji nejmensi sanci.

  • jan napsal:

   Naprosto souhlasím.
   Hodně se snaží židovské angažmá u všech korupcí zamlčovat,potírat zveřejnění,odvádět,nebo svádět na jiné.
   Stejně se tomu nevyhnou,aby se to ve veřejnosti šířilo a diskutovalo.Spíš tím zamlčováním,upozorňují na sebe,že na tom něco je.Už jsem to někde psal,celý prognostický ústav,byl žid vedle žida a také nám komplet vládli po sametové.

  • Jaris napsal:

   Michale, Sobotka je zid? Ja to nemohu nikde najit, ale podle jmena, vzhledu i toho, jak jedna proti zajmum lidu, na nej vypada jak vysity.

  • Marie napsal:

   A ma to jeste pokracovani, Michale. Tyto byty budou poskytnuty privandrovalcum, presneji prizvanym popravcim cetam. 44 tisic bytu. A najmy majitel dostane ne od nich, ti maji slibeno vse gratis, ale z penez vybranych z dani.

 6. Josef Švejk napsal:

  Má-li Ukrajina ještě co prodávat, je na tom zřejmě lépe než my.

 7. Kolemjdoucí napsal:

  Všimli jste si jeho podoby se Sobotkou? Čím to bude??

 8. pražská vlaštovka napsal:

  Já je tak nenávidím,že ….
  j.

  • vilon napsal:

   s tým nič nenarobíme, sú to slovanské zrádcovské tváre, ale k veci: ktosi vyššie tu spomenul Jacenkové privatizácie na Ukrajine ako zhoršenie stavu ekonomiky a potom aj masovú emigraciu ukrajincov. Áno, panstvo tipnite si, kde budú asi ukrajinci emigrovať? K nám do Únie? Alebo do Ruska?, Alebo do Ameriky? Myslím, že to budú mať oveľa ťažšie ako muslimovia!
   Slovanov EUnia nezoberie, a bude mať na to tisíce vyhovoriek.(aj preto, že ukrajinci nám kultúru nerozvrátia.)Ak do Ruska, tak tam bude na to zavedená asi prísnejšia azylová politika, ako keby sme tam išli my,( napr.).Amerika sa Slovanov bojí, ako čert kríža. Fakt neviem, čo si ukrajinci počnú.

   • Jaris napsal:

    Vilone, to nejsou slovanske tvare, to jsou tvare zdegenerovanych zidackych potvor, ktere jdou za svym pres mrtvoly! Kdy uz lidi konecne pochopi, ze nejvetsim nebezpecim jsou prave tyto krev vysavajici zidovske filcky, ze muslimove byli jimi vyuziti, aby splnili oslabeni Evropy, zatimco mezinarodni zid utahuje opratku celemu svetu.

 9. jelen napsal:

  Praví židé se nachází v Izraeli, jsou tmavší pleti a je jich asi deset procent. Ve své vlasti jsou považováni za lidi druhé kategorie.Ostatní nejsou praví židé, ale chazaři,původem z Ukrajiny až ke Kaspickému moři kde měli říši, odkud se po porážce asi v roce 1002 rusi,potupně rozlezli po celém světě. Tento národ kvůli lichvě přijal židovskou víru zviky a začali si říkat židé. Jako je kastování v Indii je kastování í mezi nimi.

  • Justass napsal:

   …..“ale chazaři,původem …. “

   Prostě sioniské – řek bych. A ti z nich, kteří jsou sionisty teritoriálními, lze klidně nazývat fašisty.

 10. Oto napsal:

  To co Ukrajina prodá či neprodá není teď vůbec důležité.
  Já se bojím že tady se už vážně schyluje k třetí světové.
  Porošenko totiž chystá na únor veliké vojenské tažení na Donbas.
  Ale pozor (!) teď už s podporou ušáků a britů. A jsem si jist že každý z NATO se bude chtít také páníčkovi nějak zavděčit.
  Tady už bude muset ovšem Rusko vojensky zasáhnout. Nechat totiž padnout Donbas by mělo mimořádně negativní dopad.
  Navíc Porky se v Davose popral Trutněvem, Pjakin má starosti… no nevím.

 11. Ikema Monika napsal:

  Ukrajina byla přímo obviněna z trestného činu souvislosti se sestřeleným Boeingem !!! A to pučisté čekali že jim to USA zamáznou protože se na tom podíleli !! Kampak bude utíkat Jacenuk a Porošenko dnes ??? A copak celá redakce ČT-24 házeli celou špínu na Rusko !!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!