Počátek formování Evropy

o700-300x200V závěru jednoho z mých nedávných článků jsem napsal: „Zůstává tu však otázka – co se stane s těmi evropskými státy, které kladou odpor vůči ‚demokratickému procesu‘, jenž je jim prezentován ve formě kvót na uprchlíky? Podle mě musí tyto ‚xenofobní‘ a ‚rasistické‘ evropské režimy vzít v úvahu ve svých zemích možnost propuknutí protestů ‚demokratického Majdanu‘.“

Tento článek vyšel 3.12.2015. Bum! O chvíli později už v Polsku máme sociální hnutí, které nám tu chce zorganizovat Majdan a svrhnout současnou vládu. Vůdčí politici současné tzv. opozice odstavení od moci už otevřeně volají po puči v Polsku.

Země jako Polsko, Maďarsko, Slovensko a Česká republika jsou v kontextu kolínského znásilňování „bezpečnými útočišti“ pro všechny ‚zpátečnické oponenty demokracie‘ a pro ty, kdo se podobně jako osamocené německé ženy na Silvestra bránili proti důsledkům ‚reforem‘ Angely Merkelové a její vlády. Příkladem takovéhoto ‚zpátečnictví‘ vůči evropským hodnotám je teď Polsko. Tato země je z tohoto důvodu terčem útoků ze všech stran. Nemyslím pouze skutečnost, že od moci byla vyšoupnuta banda vyžraných korytářů, ani to není všechno o zdaňování korporací a bank, které teď v Polsku ztrácí svůj neo-koloniální ráj. Podle zprávy GlobalFinancial Integrity – tj. mezinárodní organizace, která provádí analýzy temných finančních toků – se Polsko řadí mezi dvacet nejvykořisťovanějších zemí světa. Sázky v tom jsou o čemsi daleko větším než o formování jednotné Evropy.

V tomto kontextu stojí za to citovat slova WitoldaWasczykowského, polského ministra zahraničí: „Jen svou zemi chceme uzdravit z určité nemoci. Předchozí vláda zavedla levicový koncept jako, že svět podle marxistického modelu by se měl hýbat jen jediným směrem: ke kulturnímu a rasovému mixu, k cyklistice a vegetariánství, s důrazem jedině na obnovitelné energetické zdroje a s bojem proti všem formám náboženství. A to nemá nic společného s tradičními polskými hodnotami,“ řekl Waszcykowski v interview s německým Bildem.

Nedělají nám tu starosti žádní vegetariáni ani cyklisté nebo jejich záliby. Potýkáme se tu se zaváděním určitých ‚reforem‘ a s takovými státy Evropy, ke kterým takové ‚ne-evropské‘ a ‚zpátečnické země‘ (jako je Polsko pod stranou PiS) nepatří. Těmi reformami myslím např. Agendu 21. Země jako je Maďarsko a Polsko se svými pro-rodinnými, pro-sociálními a tudíž i pro růst svého obyvatelstva zaměřenými politikami, v nichž by nakonec měla moc spočinout v rukou domorodého lidu, jsou tudíž v naprostém rozporu s programem Agendy 21, podle níž by měl všechny aspekty života jedince rozhodovat nadnárodní orgán. Tento program vyzývá k omezení populace, což nemá nic společného s politikami přívětivosti k rodinám, jako v těchto státech. Naopak jde o budování technologicky a logisticky pokročilého kontrolního systému podle Agendy 21 pod pláštíkem trvale udržitelného rozvoje, a to běželo plnou parou vpřed, dokud se najednou na politické scéně neobjevili vzpurní ‚diktátoři‘ jako Orbán a Kaczynski. Většina lidí přitom už měla vyhrnuté rukávy, aby s úsměvem a ohromným nadšením budovali systém svého vlastního zotročení skrz naskrz prolezlý těmi krásně znějícími slovíčky jako trvale udržitelný rozvoj.

Takže to vypadá, že Witold Waszczykowski pronášel ve svém interview s německým Bildem námitky vůči diktatuře tohoto ‚trendu‘ opravdu silnými slovy.

Tyto reformy ‚filantropů‘, jak to vypadá,tedy ve Východní Evropě narazily na vážné překážky. Protože tady ti zlí ‚diktátoři‘ jako Orbán a Kaczynski začínají vyrážet jak houby po dešti. Režiséři tohoto formování mají teď tedy dvě možnosti – jednou je zabít Orbána, Putina, Kaczynského, Miloše Zemana a Roberta Fica – když tito všichni jsou vůči takovémuto přeformátování Evropy hodně vzdorovití, anebo daleko jednodušším způsobem zaplatit práci různých ‚nadací‘ přecpaných všemi druhy místních úchylů, kteří by zabili svou vlastní matku, jen aby mohli zavádět ty ‚inovativní změny‘ navrhované zazobanými ‚filantropy‘ a nadnárodními institucemi. To je velice pohodlné a prověřené schéma – najeho reference se podívejte naMajdan na Ukrajině. No, a my se teď musíme potýkat s pokusy o instalaci ukrajinského scénáře do Polska. Poté, co se PiS vedená vláda rozhodla skoncovat v Polsku s neo-kolonialismem, tak narážíme na rychle rostoucí hnutí, které volá po Majdanu a obnovení postavení státu jako neo-kolonie s odpovídajícími výsadami pro místní aparátčíky, kteří byli zbaveni pravomocí a teď jsou v ulicích a volají po Majdanu.

Ukrajina právě vstoupila na cestu, na kterou se Polsko vydalo, když skočilo hnutí Solidarity, což ji shodou okolností přivedlodo postavení neo-kolonie. Teď s takovýmto způsobem vedení politiky chce vláda PiS určitě skoncovat. Když se tudíž podíváme na Ukrajinu jako na Polsko tak, jak to s Polskem bylo před sedmadvaceti lety, tak si asi na Ukrajině budeme přeci jen muset počkat na skutečné odstavení aparátčiků od moci (jako k tomu dnes došlo v Polsku) ještě dlouho – jenže to si nemyslím. Mně připadá, že k tradicím Ukrajinského národa patří i lnutí k takovým věcem jako Adolf Hitler a StěpanBandera – a tak budeme moci počítat s naprosto nepředpověditelným průběhem událostí. Tuto situaci svého času popsala Dr. LucynaKulinskav interview, které jsem s ní tehdy natočil, takto: ‚Kdybychom např. chtěli realizovat nějaké požadavky Německa, budou Ukrajinci fungovat vždy jako pátá kolona. Stejně jako před válkou. Teď už jsme zase zpátky na té samé trase. Např. v Polsku v Lodzi a v dalších městech se teď pořádají kurzy výcviku militantů pro Ukrajince, jsou tam zorganizované v celých třídách. To mi připomíná to, co se dělo před válkou, kdy Polsko poskytovalo ukrajinským nacionalistům vojenský výcvik.‘

Mohlo by to samozřejmě znít jako konspirační teorie. Kdo by si však kromě maličkého procenta přemýšlivých lidí před nedávnem pomyslel, že se Evropa bude za tak krátkou chvíli potýkat s občanskou válkou a Ukrajina se stane Somálskem Evropy? I to patřilo donedávna ke konspiračním teoriím. Nemluvil bych o tom, kdybych k tomu neměl dobrý důvod. Nedávno ohlásily polské noviny Super Express, že ukrajinští nacionalisté z Pravého sektoru lákají Poláky, aby šli bojovat na Donbas proti Rusku. Za vstup do bojů je tu nabídka platu 1 000 $ s tím, že každý dobrovolník bude vybaven zbraněmi. Informace o rekrutování Pravého sektoru dostávaly polské militantní spolky e-mailem.

Vzhledem ke skutečnosti, že ukrajinští neonacisté se fotí s militanty ISIS, můžeme počítat s opravdu nevyzpytatelnými obraty událostí. Je k tomu ještě nutno dodat, že na polském území je ohromný počet uprchlíků z východu.

Chce snad někdo těchto už předpřipravených materiálů použít k realizaci ‚evropských reforem‘ v Polsku, když je teď PiS zastavila? Dost možná. Když uvážíme fakt, že Evropská komise teď spustila revizní mechanismus k přezkoumání vlády zákona a k instalaci dohledu nad Polskem. Toto by se mohlo podpořit činem Bratrské pomoci, která byla před nějakým časem v Polsku předpřipravena, když se ozbrojeným silámumožnilo v případě krize intervenovat, a teď se už taková ‚krize‘ vytváří. ‚Demokracie je ohrožena‘ a lid vyráží do ulic s voláním po Majdanu.

Ač vypadají takovéto návrhy na intervenci zvnějšku v současné situaci v Německu značně nerealistické, tak je teď v takové situaci i Německo díky sílící PEGIDĚ a neustále rostoucímu počtu tzv. Uprchlíků, takže by kdykoliv mohli Polsko požádat, aby poslalo na pomoc Německu policejní jednotky.

President německé Agentury vnitřní bezpečnosti mezi lety 1994 až 2000 Helmut Bike varoval před hrozící revolucí v Německu, pokud vláda použije proti demonstrantům z tzv. opozičního hnutí PEGIDA sílu. Roewer rovněž odhalil, že současné německé úřady k agitaci proti PEGIDĚ používají známých kriminálníků, když je sváží na tyto demonstrace a platí je ze státních peněz.

S přihlédnutím k tomuto ‚demokratickému‘ chování vlády Angely Merkelové v boji s opozicí z PEGIDY, kdo by pak vlastně mohl podporovat tuto vyfabrikovanou polskou opozici volající po Majdanu? Určitě ne ti polští politici odstavení od moci, establišment a další oblbující intelektuálové sami. K provedení takovéto operace je zapotřebí placených, cvičených a otestovaných profesionálů, jako jsou ti, co na ukrajinském Majdanu stříleli ze snajperských pušek, a k tomu značné finanční zdroje. Podle vůdce strany Kukiz 15 to však vypadá, že se taková opatření přeci jen připravují. Toto je prohlášení PawelaKukize zaznamenané ve studiu Radia Zet: ‚Soros spolu s americkými bankéři židovského původu stíhanými v mnoha zemích zatykači za zpronevěry a podvody zintenzivňují v Polsku své protidemokratické aktivity. To on mohutně podporuje program Občané za demokracii, který má rozpočet 150 milionů dolarů a je financován finančním mechanismem Evropského hospodářského prostoru. Tyto peníze má na starosti nadace BatoryFoundation. Všechny ty liberálně levicové neziskovky bojující proti nacionalismu, patriotismu, xenofobii a prosazující přivádění ilegálních imigrantů do Polska si na to mohou žádat o granty.‘

21.01.2016 Author: Konrad Stachnio

Zdroj: http://journal-neo.org/2016/01/21/beginning-the-formatting-of-europe/
75 Komentářů k Počátek formování Evropy

 1. Pepi napsal:

  Stale casteji jsou nam podsouvany clanky o valce v Evrope.Naposledy na Novinkach vcera(zahranici:“Svedsko se pripravuje na valku“).Koncem minuleho roku vysel podobny clanek na norskem Aftenpostenu,tykal se pripravenosti Norska na boj s „kvalifikovanym napritelem“tj.s Ruskem.V clanku se psalo ze Norsko bude v nejblizsich letech vtazeno do valky s Ruskem skrze svoje clenstvi v NATO.
  Zajimave je ze Svedsko se rovnez pripravuje na valku s Ruskem,ac Svedsko je zemi neutralni a vyhlo se obema svetovym valkam.Ale,jak uz jsem psal v jednom z mych starsich prispevku,ta neutralita muze byt ukoncena ze dne na den.
  Muslimska migrace slouzi pouze k odvedeni pozornosti,nanejvis k destabilizaci,aby se obcane Evropy nepostavili proti NATO.
  Valka,o ktere vcera psaly novinky v souvislosti se Svedskem,ma byt konvencni,rovnez s „kvalifikovanym nepritelem“(arabsti vyrostkove nejsou kvalifikovany nepritel!)
  Svedske alternativni stranky http://www.vaken.se maji na svych strankach inzerat doporucujici svedum emigraci do Jizni Ameriky.Duvod?Ekonomicky kolaps,valka s Ruskem.
  Takze asi takhle:napred destabilizace,a potom valka nikoliv s muslimy(pouze poulicni nepokoje za cilem oslabeni odporu populace)s Ruskem.Napred mozna konvencni,ale aby se nevlekla do nekonecna jako na BV,no konec si muzeme domyslet…
  Myslim ze to zacne vyprovokovanim Ruska k napadeni Skandinavie,Baltika nebo Moldavie.

  • weissbach napsal:

   Váš příspěvek je poměrně realistický. Zejména tam, kde píšete o tom, jak nás média připravují a válku. Není to ovšem otázka poslední doby, ale posledních cca 2 let. Je to metoda podsouvání a zvykání si na válečný stav. V tomto to silně připomíná dobu před 1. světovou válkou, kterou nikdo nechtěl, neměla pro evropské národy žádný reálný důvod. I tehdy, stejně jako dnes vynikala štvaním média. A komu média patří/la/? Uprchlická krize s tím samozřejmě souvisí také, protože pomůže odůvodnit zavádění legislativních úprav, které jsou pro spuštění války nezbytné. Za migraci se toho schová opravdu hodně. Ale dívejme se na to z ohledem na čas, který není nafukovací a má-li se nadnárodní finanční chobotnice udržet u moci i v dalším období, potřebuje Evropu rozvrátit, přeměnit ve válečné pole a vyměnit obyvatelstvo za jiné, které bude pro další gobální sjednocování vhodnější a k tomu jsou muslimové ideální. „Islam dominate the world“ je globalistická idea jako hrom… Po vyčerpání Ruska a Evropy válkami, hladomorem a nemocemi zde bude volné území a pojede se od začátku. Předmostí je vybudováno a nové obyvatelstvo je zde a bude zvýhodněno i v případě války. Tady bych nesouhlasil s paní Marií v tom, že migranti budou tvořit armádu proti Rusku. To je naprosto nelogické. Do bojů bude nasazeno především domorodé obyvatelstvo /muži/, aby v jeho řadách byly také největší ztráty. Ženy bez mužů budou snadnou kořistí a budou islamizovány /s ohledem na podřadné postavení ženy v arabském světě/ celkem snadno /muslim může mít víc žen/. Takže rodiček nových muslimů bude dost.
   Je to samozřejmě jen hypotéza, ale kdybych byl plánovač genocidy a výměny obyvatelstva, neuvažoval bych právě takto? Proč nezabít dvě mouchy jednou ranou? Proč rovnou tvořit armádní sbory z migrantů a posílat je na jatka, když s nimi mám dlouhodobý sociální plán? Naopak budou skvěle využiti v týlu, v zázemí, kde budou pacifikovat a dohlížet na vzpouzející se zbylé starousedlíky, jejich ženy a děti…
   Hrozné? Ano! Nemožné? Nikoli!

   • weissbach napsal:

    Je úplně jedno kdo co začal a jak to bylo. Podstatné je co se děje teď a co se dít teprve bude. Takže uvažovat ve smyslu, že se spojíme s muslimy proti NWO je sebevražedná utopie. Imigrace a muslimové jsou momentálně nejsilnější karta v rukou strůjců NWO.
    Znásilňování nevěřících je přece plně v souladu s islámem, ne? http://czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/tak-toto-je-uz-privela-moslimska-profesorka-z-prestiznej-univerzity-obhajuje-znasilnovanie-a-zotrocovenie-neveriacich-zien.html
    Takže asi takto. Už teď to praská ve švech a dějí se hrozné věci. Co až jich zde bude 2x, 3x tolik? Pohoda? Zatím nejsou v Čechách, ale umí si někdo z bohorovných představit co vypukne až budou? Vážně si někdo myslí, že se vezmeme za ruce a budeme společně zpívat kumbaja a domlouvat se jak zlepšíme svět?
    To je víc než nerealistické a víc než utopické.
    Můžeme se dohadovat o Švédsku ze všech stran, ale pravda=realita je taková, že z kvetoucí země se stala žumpa a pokračuje to a nikdo to nebude schopen vrátit do alespoň únosného stavu bez násilností a krveprolití v tom lepším případě, v tom horším nastane totální rozvrat a vyhlazování. Pravděpodobně stejný osud čeká Holanďany, Francouze, Němce… Ty státy se dnes podobají barákům prožraným dřevomorkou, které drží pohromadě jedině barva a reklamní tabule. Přiznám se, že zde nechci žádné migranty /s výjimkou jednotlivců ochotných se začlenit do většinové společnosti/ a už vůbec zde nechci exponenty, kulturtrégry a ideology další světovládné utopie. A ne z důvodu, že bych nenáviděl lidi jiné barvy a vyznání, ale proto, že mám rád život, lidi rozhodující se podle svobodné vůle, ženy jako tvory hodné úcty neocejchované jako dobytek, nebo něčí služky a matrace.

    • Paul Durham napsal:

     http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393355-desitky-zakuklencu-vzaly-utokem-nadrazi-ve-stockholmu-cilem-byli-migranti.html
     Vsadil bych se , že to udělala tajná služba. Normální vlastenec dobře ví, u koho je třeba začít – u vlastních zrádců.

     • weissbach napsal:

      To je dost pravděpodobné. To je to zkvalitnění vnějšího řízení ve společnosti zmítané problémy. Čili ideální stav k manipulaci takových států z vnějšku /vlastně vytváření záminek a důvodů k zasahování do svrchovanosti zemí/ jak to vidíme na příkladu, Libye, Sýrie, Ukrajiny. Já jsem hluboce přesvědčen, že to je jeden z hlavních důvodů organizované migrační „uprchlické“ vlny. To znamená kromě dlouhodobých cílů také to zesílení vnějšího vlivu na jednotlivé státy prostřednictvím naordinovaných problémů /kvóty, tajná podpora imigrace atd./. Ve výsledku:“ Vy si s tím nevíte rady, ale my to vyřešíme za vás. Vy se vzdáte suverenity, práva o sobě rozhodovat a my u vás uděláme pořádek. Jak takový pořádek pak vypadá je vidět na příkladu Jugoslávie, Libye, Sýrie, Iráku…. ale kdo by se o takové detaily zajímal.
      Takže ano, kdo tohle podporuje, podílí se na tom naplňuje skutkovou podstatu trestného činu vlastizrady /kromě jiného – například genocidy/.

      „Genocida (latinsky genocidium) je zločin proti lidskosti definovaný mezinárodním trestním právem jako „úmyslné a systematické zničení, celé nebo části, etnické, rasové, náboženské nebo národnostní skupiny..“

      Takže ano, jsme svědky prováděné maskované genocidy Iráčanů, Afghánců, Srbů, Syřanů, Libyjců, Francouzů, Němců, Holanďanů, Švédů, Ukrajinců…Čechů, Slováků, Rusů, Maďarů? A je příznačné, že za tím stojí stejná sorta zločinců. Prioritou číslo jedna k našemu přežití je odstavit od moci jejich pomahače a lokaje nejprve doma. V každé zemi! Útočit na migranty je kontraproduktivní idiocie, kterou mohou provádět jen bezmozci, provokatéři, nebo tajné služby ve stylu „Gladio“.

      • Definitiva napsal:

       Weisbach: …odstavit od moci jejich pomahače a lokaje nejprve doma.

       Vidím elegantnú cestu, ako to doma upratať. Švajčiarsko má priamu demokraciu, sú nedotknuteľní a chránení svetovou elitou.

       Nevymýšľajme, berme už vymyslené:
       Priame voľby z regiónov do parlamentu.
       Referendum na všetky rozhodnutia parlamentu.
       Odvolateľnosť a trestnú zodpovednosť poslancov.
       Domobrana ako regulárne vojsko na ochranu štátu.

       Garantujem, že skončí skurv…dokrivená EÚ, multi kulti, krachne TTIP, LGBT, migranti, plánované zadlžovanie štátov, firiem a občanov, banková úžera, atď. Nepoznám problém, ktorý by sa takto nedal riešiť. Bohatstvo štátu a občanov vzrastie, začneme si vyrábať vlastné potraviny, vzrastie pohyblivosť spermií, klesne ženská neplodnosť, budeme sa milovať a množiť.

    • pražská vlaštovka napsal:

     Weissbach:
     Moc hezky jsi to napsal ;souhlasím s Tebou,jako vždy…
     z Tvých řádek cítím smutek a určitou únavu ,která je tváří v tvář situaci ve které se nachàzíme naprosto pochopitelná…
     Jà jsem ,Weissbachu,v úplné depresi to mi věř -navíc zase nemocnà-tahle oslabení
     mám z toho všeho…
     příští týden se musím vzchopit a jet do Prahy,kvůli tatínkovi a potažmo se účastním
     6.2. demonstrací ,pokud možno všech;doufám také ,že iniciátory napadne přestat s tou žabomyšinou a nějak ty tři proudy spojí…
     všimla jsem si takè mediálních bubeníků smrti a tak jen doufàm ,že se jim nakonec Slovan stejně postaví a dá jim přes držku …
     Trpělivost a strach lidí také nechàpu ,stačilo by tak màlo a jede to…
     mějte se všichni ,zase napíšu
     jituš

   • WIKINGER Petr napsal:

    PANE WEISBACH.ANO,BUDE LÍP,KTERÁ PRÝ UŽ PŘEVZALA PO ODS VEDENÍ ŘIŠE ZLA A BYLA PRÝ I NWO ZVOLENA

    to hnutí se o tzv vyčistění ČR,pro muslimany už prostřednictvím ministra války pokoušelo a bude se pokoušet dál.Chtěli už změnit mobilizační zákon tak,aby zálohy vycvičené komunisty, včetně jejich žen a dnešních hloupých neosráčů byli vrženi pod pásy Putinovy námořní pěchoty bojujíc za fašisty z KYJEVA.Doufám,že na to voliči nezapomněli a nezapomenou.

    • weissbach napsal:

     No, ANO… To bylo vskutku impozantní řiťolezectví nemající ve světě obdoby, které kdyby prošlo tak předběhne dobu. Ne, že by to bylo v případě ohrožení úplně od věci, ale nejsme v dobrých rukou..

   • Vancouver napsal:

    Tento příspěvek počítá s tím, že my všichni budeme zřejmě hromadně paralyzovaní a na všemu se dobrovolně poddáme. Muži s radostí odtáhnout na východní frontu a ženy se doma ještě rády oddají novým samcům jak pravila paní Stropnická. Určitě to mají naplánováno tak jak říkáte, ale za předpokladu, že v nás zbude trošku jen trošku vlastenectví můžeme i bojovat, jít naproti Rusům , protože pochybuji, že ti by si nechali chalífát hned u svých hranic. Budou potřebovat obranné předpolí, pár milionů Slovanů k tomu a to bude celá jejich bývalá střední Evropa. Pro nás to buď nadějí a motivací. neumím si představit, že bychom to všichni vzdali bez boje. A nebojte se, ono to semele i naše politiky, neutečou, nebude kam. budou moci jen převléci kabáty a tím budou navždy viditelní.

    • WIKINGER Petr napsal:

     VANCOUVERE,PO ZKUŠENOSTECH S MINULÉ VÁLKY

     vidíte sám,že Slováci si podepsali prostčednictvím jejich presidenta stejný statut jako za minulé války.Mají základnu přimo u BRATISLAVY a nikdo jim neřekl,že soužásti této smlouvy bude pravděpodobně i zřizení koncentračních táborů FEMA,kdy jejich policie bude povinna ve spolupráci s NWO silami nahnat tam každého,kdo se jen křivě podívá.MÁ SE OPAKOVAT HISTORIE a jak se zdá bude Škodovka zase okupantům vyrábět panceřové pěsti a panceřáky,jen to fikne.

    • weissbach napsal:

     Nikoli, tento příspěvek vychází z historických zkušeností a poznání samohybných procesů lidské společenosti. Lidé jsou do těchto situací vmanévrováni, jsou podrobeni drakonické disciplině a postaveni před hotovou věc. V dnešní době dálkového boje navíc neočekávejte možnost přeběhnutí atd… Jste prostě vojenským cílem, na který je k eliminaci zaměřena palba. Dnes nikoli dělostřelecká a puškou, ale raketami středního doletu atd. Mrkněte na ta videa z Jugoslavie, Ukrajiny a Sýrie. To je jedno jak to začne. Nebo myslíte, že do té první a druhé války šli lidi s nadšením, dobrovolně a za pokřiku hurá? Odkroutil jsem si dva roky v prvosledové jednotce a kdo byl na vojně, tak ví o čem je řeč. Vyhlásí se stanné právo, zákaz shromažďování, vypne se internet a mobilní sítě, obdržíte povolávací rozkaz s poznámkou, že pokud se nedostavíte budete trestně řešen podle paragrafu toho a toho, dostanete mundůr, výcvik a žádné diskuse nebudou. Že se lidi začnou sbíhat na náměstí a demonstrovat proti je málo pravděpodobné, zvlášť pokud na té první vybuchne třeba bomba a „organizátoři“ dostanou 20 let natvrdo nebo provaz.
     Zdá se mi, že lidi pořád spoléhají na to, že dnes je všechno jinak než dřív. Funguje to stejně, akorát dnes je člověk labilnější, méně odolný, méně schopný se o sebe postarat, méně ochotný riskovat. Ona to oficiální média všem vysvětlí ein zwei, jiná existovat nebudou a může to být ze dne na den i když se to zdá být neuvěřitelné a málo pravděpodobné. Kdo před 3 lety čekal, že bude na Ukrajině vyhlazovací válka, kdo před dvěma lety čekal, že muslimové rozvrátí Evropu? Úplně stejně jako nikdo nečekal na nějakou „hypoteční“ krizi v roce 2008, na to že vás budou mazat z diskusí za názor a vyhrožovat postihem za pravdu a vůbec… Škoda slov…

    • weissbach napsal:

     „Budou potřebovat obranné předpolí, pár milionů Slovanů k tomu a to bude celá jejich bývalá střední Evropa.“

     Ano, předpolí. Ale co je to předpolí? To je válečná zóna, nárazníkové pásmo, které dejme tomu jedna strana potřebuje udržet a druhá dobýt. Za první svetové války bylo předpolí zákopová síť kde se střídaly útok a protiútok za vytrvalé dělostřelecké palby. V době dnešní to bude území kropené raketovými systémy, vzdušnými údery a rozvracené různými formami hybridní války…

   • Pepi napsal:

    weisbach 30.1(15.48)
    s Vasi teorii o muslimech nesouhlasim,je to pouze teorie,stejne jako teorie pani Marie se kterou rovnez nesouhlasim.
    Proc by NWO/Illuminati nebo jak jim rikame meli uprednostnovat neefektivni a agresivni chasku jakou podle Vas muslimove v jinych souvislostech jsou?
    Rikejte si co chcete,ale muslimove nejsou poddajni a prizpusobivi jsou pomerne malo.Navic veri v nabozenstvi obsahujici prvky Stareho i Noveho zakona a dokonce uci o antikristu a novem prichodu Jezise(!).
    Muslimove rovnez varuji pred globalnimi „elitami“.
    Antikrist je v Islamu nazyvan „Djahal“,“jednooky“.
    Muze to poukazovat na souvislost s okem nad pyramidou?Podle muslimu ktere znam osobne,ano.
    Cilem elit neni zvyhodnovani muslimu(kdyz tak pouze docasne!na jedno pouziti…).
    Jejich cilem(„elit“)je depopulace vsech obyvatel zeme,proto je nutny spolecny boj vsech obyvatel zeme proti elitam.Jinak je s nami konec.Osobne verim vice insiderovy,jakym byl Illuminovany Zednar Albert Pike,ktery psal ze cilem 3.svetove valky je vzajemna eliminace vsech 3.abrahamskych nabozenstvi i ateismu.Vysledek,podle nej nema byt zadny kalifat,ale vznik NWO pod vedenim „Luciferske doktriny“.

    • weissbach napsal:

     „Osobne verim vice insiderovy,jakym byl Illuminovany Zednar Albert Pike,ktery psal ze cilem 3.svetove valky je vzajemna eliminace vsech 3.abrahamskych nabozenstvi i ateismu.Vysledek,podle nej nema byt zadny kalifat,ale vznik NWO pod vedenim „Luciferske doktriny“.“

     Ale jo. Ale má to své fáze, svou strukturu a posloupnost. Už to jede.

     • weissbach napsal:

      Kdo skutečně řídí islám?

      • contumax napsal:

       weisbach

       Islám ve skutečnosti řídí Vatikán… tam je ta příčina a ďábel řídí přímo Vatikán…!!!

     • Pepi napsal:

      weisbach 31.1(11.03)
      „Ale jo.Ale ma to sve faze,svou strukturu a posloupnost.Uz to jede.“
      Naprosty souhlas.

      • Pepi napsal:

       weisbach 31.1(11.22)
       „Kdo skutecne ridi islam?“Presnou odpoved neznam.Vy ano?Stejne tak je mozne se ptat kdo skutecne ridi katolickou cirkev(odpoved mnoha mistnich unahlencu/horlivcu znam),protestantismus,Amnesty,Armadu spasy a ano i Cerveny kriz/pulmesic.Odpovedi by mozna byly prekvapujici.
       Dost jasne je napojeni Mormonu na Zednare a podle Ickeho primo na Satanisty.Podobne namydleni a ulizani Svedkove Jehovovi,jejichz zakladetel byl zednar,pohrbeny v pyramide.V jejich casopisech Strazna vez(okultni symbolika)a Probud se! se drive casto obevovaly ilustrace s podprahovym ovlivnovanim(lebky,demonicke obliceje,obracene pentagramy,napisy jako napr.jaws,KKK na ilustraci s cernoskou-na pokryvce jeji hlavy.Co bylo cilem techto ilustraci nevim.Mate li moznost prohlednout si nektera starsi(mozna i novejsi) cisla zminenych casopisu,doporucuji.
       Je-li Islam pod kontrolou „nekoho“zadne velke prekvapeni by to nebylo.Ale nejspis jsme pod kontrolou vice mene uplne vsichni.Svadet vsechno spatne na muslimy neni nepodobne svadeni vseho zla na zidy/slovany/bolseviky(viz Dolfi).Je to odvadeni pozornosti od skutecneho nepritele a ztrata casu.

    • Jaris napsal:

     Pepi, vesela kopa Jaris s Tebou tentokrat souhlasi…

   • jan napsal:

    Pane weissbach.
    Lepší teorie než moje,Váš poslední odstavec.
    Najednou mě dochází,proč ty kvóty.
    Také narychlo schválená povinná braná povinnost.
    Jen mě trochu trápí,vyslat do boje tu naši mládež,musela by vláda zajistit do výbavy i plenky.

    • weissbach napsal:

     No jistě, vždyť to bije do očí, jak to mají v předstihu připravené. Včetně zákona o volebním právu pro migranty a to už měli hotové v odbě, kdy žádná migrační vlna nebyla, ta přišla za 2 měsíce…. atd. atd…

  • Josef Švejk napsal:

   Obranyschopnost Švédska.
   Do studia jsme pozvali plukovníka Erika Lillestole z Generálního štábu.
   Dokáže se Švédsko ubránit proti hypotetické agresi Ruska?
   (Hysterický smích) Experti se shodli, že žádná agrese nehrozí, takže my jsme se shodli, že jsme připraveni.
   OK. Ale čistě teoreticky na úrovni hypotézy – existuje možnost čelit agresi?
   (Hysterický smích) Ne, takovou možnost nemáme. Až přijdou Rusové, bude nejlepší zahodit zbraně a utéci do Norska.
   Chcete říci, že Švédsko vůbec není připraveno na útok Rusů?
   To v žádném případě. Schválili jsme novou součást uniformy (vytahuje bílý kapesník a mává jím). My kapitilirujem bez vsjakich uslovij.

  • WIKINGER Petr napsal:

   ANO,FORMOVÁNÍ EVROPY K VÁLCE UŽ ZAČALO A JE V PLNÉM PROUDU.

   OSV-Občanská Společnost Voličů-potenciálem je tu 8 392 132 voličů se ptá, za co vlastně máme JAKO UBOZÍ DOMORODCI bojovat.Připomíná,že pokud by někdo chtěl zastavit přiliv tzv.uprchlíků,kteři věři,že mají v EU pobíjet nevěřicí,znásilnovat jejich ženy a milenky,tak,aby se po desátem znásilnění staly automaticky muslimkami,SE TU PŘIMO NABÍZÍ JEDNO ŘEŠENÍ.

   JE TŘEBA ZMĚNIT KORÁN NIKOLI Z VNĚJŠKU,ALE Z VNITŘKU,NEBOT JE TO SOUBOR PŘEDPISŮ,KTERÉ SI VYKLÁDAJÍ SAMOPALNÍCI Z IS JAKO ZÁKONY a ted když jim strejda ASAD a hadži PUTIN dávají na dekel,se nebudou stěhovat do MEKKY, Saudské Arabie a USA,které IS vytvořily,protože je tam NIKDO nechce.Jedině Turecko má dostat za svoji podporu IS a VYDÍRÁNÍ EU TŘI MILIARDY,ovšem oni chtějí UŽ PĚT.

   ZMĚNY v KORÁNU,který ustrnul na úrovni středověku,kdy hrdlořezové z arabie a AFRIKY, byli v zabíjení křestanů nejúspěšnějši a nyní k nám přicházejí jako křižácké vypravy NARUBY,kdy mají podporu námi zvolených prý zástupců,JSOU NAPROSTO NEZBYTNÉ.

   VZHLEDEM K TOMU,ŽE PŘISPĚVEK DOSTATEČNĚ POKRÝVÁ SOUČASNÝ STAV SITUACE, JE TŘEBA SE ZEPTAT CTĚNÉ VEČEJNOSTI,NA JEJÍ NÁVRHY ŘEŠENÍ namísto obdivného harašení nad úspěchy vládní politické tčidy křiváků,DŘIVE NEZ BUDE JEŠTĚ VĚTŠI MARAS.
   Přispěvek pak může pokračovat nejen s podporou občanů voličů a klidně se může napsat,kdo ten KORÁN MUSÍ ZMĚNIT,AT BUDE CHTÍT NEBO NE..

  • Vancouver napsal:

   O válku s RF se snaží americké státní elity nikoliv globální. V tom je malá výhoda, protože globální elity se momentálně snaží likvidovat USA. Bez vyhrožování USA a se silným Ruskem a Čínou na východě plus Iránem jež by všechny muslimy umírnil by to mohla Evropa ještě zvládnout.

   • WIKINGER Petr napsal:

    VANCOUVERE,NECHTĚJTE,ABY VÁM TU NĚKDO NAPSAL NAPSAL

    že padáme všichni vinou vládních vlezdoprdelistů NWO, námi zvolené polit.třidy z DVACATEHO PATRA a mezi sebou se utěšujeme,že nespadneme DOLE na beton.Nakonec vám tu píše stejně i pan WEISSBACH..

   • proud napsal:

    A neprijde ti to jako litani ode zdi ke zdi? Jednou silny USA aby Rusko nemohlo,ted zas obracene,az bude hotovo,zacnou zase becet co s Ruskem,Cinou a Iranem,pak zas nastoupi nekdo dalsi a porad dokola a porad jen o valceni a krizich,rozdelovani se.

  • Marie napsal:

   Pepi: muslimska migrace neslouzi k odvedeni pozornosti a k destabilizaci Evropy!

   K likvidaci lidi v Evrope. Jsou to doslova popravci cety.

   Copak nevidis, co se jim cpe za vyhody? Uplne zajisteni a uplna beztrestnost. Nic ti to nerekne, proboha? Vzdyt je lidem zakazano se na ne skarede podivat, natoz tak si stezovat na jejich trestnou cinnost!

   O NATO vubec nejde, protoze to bude oficielne zruseno, ve skutecnosti nikoliv, jen prejmenovano a doplneno z privandrovalcu, tj. tzv. armada EU.

   A emigrace do Jizni Ameriky? O tom bych mohla psat hodiny… pokud ma nekdo zajem o informace, pripadne I prijet si to prohlednout, napiste mi soukrome na email.

   Je naprosto jasne od zacatku, ze jde o valku proti Rusku a seskupovani zemi proti nemu, bohuzel jsme v tom spolku a bud se z nej vymanime, nebo proste poslouzime proti Rusku a budeme smeteni hned ze dvou stran, tj. od privandrovalcu a jeste I od Ruska.
   Zadna dalsi cesta neexistuje. Shodit vladu a pridat se k Rusku nebo zhebnout.
   A zachrani se jen par tech, kteri utecou, ale cely narod to neudela. Nema ani moznosti. A zanedlouho na to nebude mit ani prostredky, protoze o ty lidi prijdou v souvislosti s privandrovalymi popravcimi cetami… To jde jeste ted, ale nepujde to, nebot to zatrhnou, tak jak to udelali Americanum…

   • Jaris napsal:

    Marie, ja vidim tu muslimskou tsunami v Evrope jako nastroj zidovstva od nich odvest pozornost. Zid pomalu, ale jiste uskutecnuje sve plany svetovlady, zatimco zlost Evropanu je namirena proti muslimum. Az muslimove splni svuj ukol,oslabit a rozhadat Evropu, vrati se domu.
    Je jasne, ze jako ozbrojeni bojovnici by se muslmani nejdrive vrhli na zidovstvo v Evrope, a pak by sli srovnat se zemi Izrael. Proti Rusku nemaji nejmensi duvod bojovat a navic by to mezinarodniho zida stalo mnoho sekelu napumpovat je nadsenim k boji. Take si zidak nemuze dovolit dat svemu uhlavnimu nepriteli poradnou zbran do ruky, protoze vi, ze by dostali okamzite po palici za ty vsechny zlociny, co napachal Izrael od r.48. Pomsta dokaze byt strasna.

 2. proud napsal:

  „„Zůstává tu však otázka – co se stane s těmi evropskými státy, které kladou odpor vůči ‚demokratickému procesu‘,….. „………Odpoved je prosta,za kazdej stat a narod jsou nejvic a primo zodpovedni ti,kterejch je tam nejvic!!! Napadejte si me jak chcete,ale je to proste tak,kdyz si nechame srat do vlastniho hnizda vlastnima mensinama(v tomhle pripade vladnima),pak dobre nam tak,anebo s tim neco udelejme!!!

  • WIKINGER Petr napsal:

   TAK TU NAVRHNI VOLE CO

   hezky konkrétně jako pan president.Co tak inicializovat NOVOU POLITIKU novou silou a ZAČIT BOJOVAT ZA novou republiku.

   • WIKINGER Petr napsal:

    ONO TOTIŽ ODSTRANĚNÍ POLIT.TŘIDY PŘIŽIVNÍKŮ

    kteři se popelí za naše peníze v Parlamentu,aby tam vyráběli vadné zákony a valili na nás nepřetržitě LŽI přes TV a dalši kanály, stačit asi nebude.Počitají totiž,že jsou pohodě kryti vadnými zákony,které způsobují,že jsou nám ukradeny volbami naše hlasy a tedy i naše moc.
    NA JEJICH MÍSTA TOTIŽ JSOU UŽ ČTVRTSTOLETÍ VOLENI VADNÝMI ZÁKONY VĚTŠI A VĚTŠI KŘIVÁCI A TENTO PROCES NEMÁ KONCE.

   • proud napsal:

    Kdybys to tu poradne sledoval,davno bys moje navrhy uz znal,ted si pockej az vas bude vic a prijde k nim vhodny tema abych je zopakoval,nejsi nic extra kterymu bych musel vsechno vypisovat samotnymu znova:-))))))

    • WIKINGER Petr napsal:

     PROUDE, POKUD MLUVÍŠ SE MNOU,PAK VĚŘ,ŽE OPAKOVÁNÍ

     je to ono pravo.Kromě toho nemluvíš se mnou,ale s mluvčim OSV,takže,dej tu co máš a my to do našeho análu zamontujeme.A klidně se naparuj,že to znáš,bo jak pukneš nemůžeš nám i kdyby jsi chtěl pomoci, máme se rádi no ni?

     • proud napsal:

      Chlapce,vracim ti jen stejnou notou jakou ses do me pustil :-)))))))))

      • WIKINGER Petr napsal:

       PROUDE SEDĚT KDESI V ZAHRANIČI A DOHADOVAT SE O PUNCOŠCE JE BEZE SMYSLU.

       napiš tu co napsat chceš konkretně, at se kočka nehryze nesmyslně do ocasu.Když chceš být dobry borec stan se našim plukovníkem,budeme potřebovat moře lidi,ale ti ,kteři nám neřeknou co dělat a ještě se k tonu urazi, jsou nám nepotřební.

       • proud napsal:

        Uz par let v zahranici nesedim i kdyz PC mam stejnej:-).Dokud nebude dost tech ktery pochopej co je potreba delat a proc je to potreba delat ,i jak je to potreba delat,bude veskery snazeni sice ne marny,ale hodne ochuzeny.Je tedy potreba zacit tak,ze zacne kazdej sam se sebou a pak se prida tam kde mu to nejvic sedi.Tim kazdej takovej prijde i na to,ze paklize chce budoucnost budovat,musi po jejim uz i myslet,jinak bude tezko chapat navrhovany zmeny a bude je pokladat za jakousi naivitu.Nicmene muzeme zkusit zakladni nepodminenej prijem v puvodnim nemeckym modelu doplnenej tim,ze kazdej povinne odmaka pro stat urcitou cast roku,aby byl onen prijem zajistenej.Muzeme zkusit vladu lidi,misto jakysi „vlady“,s pomoci referend a profesionalniho odbornyho managementu,coz budou zamestnanci,tedy ne vlada.A muzeme se pokusit o maximalni moznou sobestacnost statu a dani jeho lidem maximalnich zivotnich jistot.Ovsem to vsechno zahrnuje rozsahly „znarodnovani“ s kterym spousty „zbohatliku“ z restituci a privatizaci nebude nikdy souhlasit(bodejt taky jo,kdyz se dotali k majetkum podvodem),ale je nutny.To vsechno je jako cesta k uplnymu bezfinancnimu a bezobchodnimu systemu.Konecnej cil je vyrabet a rozdelovat podle spotreby,pracovat na spolecnym blahu naprosto samozrejme.Z toho plyne spousta dobrejch veci,ale bylo by to na hodne dlouho……..

   • Marie napsal:

    Napis mi, co konkretniho navrhl president, dekuji…a nenadavej do volu…

 3. Zdeněk...... napsal:

  STOP VÁLCE,,,STOP USSA,, STOP BRUSELU,

  VÁLKA JE VŮL,

  • WIKINGER Petr napsal:

   ZDENDO NAPIŠTE TU JAKOU SILOU TO PROVEDEM

   a budete náš prima borec..

   • Josef Švejk napsal:

    Zdenda tu už asi není. Po tom intelektuálním vzepětí si asi otevřel další lahváč, neboť spravedlnosti učinil zadost.

   • proud napsal:

    Kazdej tou svoji vlastni,na tos jeste neprisel?Hnat stada je o nicem.Bez nas a naseho pohodlicka a blbosti by nebylo to co bylo,je a nebude ani to budouci.Ani neni potreba bejt svetobornym myslitelem,aby na to prumernej clovicek prisel sam.

   • Marie napsal:

    O to byt princ vubec nejde…

    Napise se dopis Zemanovi. Anonymni nebo s falesnymi podpisy, aby nemohli po tech lidech jit.

    Tam bude napsano, ze si zajde za Sobotkou a rekne mu, aby vlada podala demisi a vyhlasi se okamzite predcasne volby. On musi odejit taky, protoze je to izraelsky poskok, a hraje jenom divadlo, je vse domluveno ohledne prisunu privandrovalcu I s nim…

    Dostane lhutu 14 dni. A vladu prevezme Okamura se svymi lidmi, protoze ten bude resit okamzite referendum na odchod z NATO a odchod vsech privandrovalych zmrdu ze zeme a nevkroci k nam ani noha.
    Napise se mu, ze je pripravena armada ( z odmitnutych privandrovalcu), a akce, ktera ma jisteni z Ruska, takze se jim zatim nabizi pro ne vyhodna a mirova varianta.

    Narod velice dobre vi, ze jde o jeho likvidaci, a tudiz je v ohrozeni a zadne zakony nemaji v takoveto situaci platnost a I podle Ustavy maji lidi pravo se branit jakymkoliv zpusobem.

    On jakozto president si svou povinnost vuci narodu neplni, jeste ho ohlupuje vtipkovanim, zatimco popravci cety nadale proudi k nam.

    • proud napsal:

     Polib mi s Okamurou,tim vymastenym japonocechem co se rad vozi v bouracich s peknejma holkama a vede nakladnej zivot,PRDEL!!!!!!!!!! Absolutne nechapes co za ves sem cpes!!!!

    • proud napsal:

     Zlatej Zeman,proti tomu zmrdovi kterej ani nevi kam patri,kdyz si jeho mati jen tak nekde slehla!!!

     • proud napsal:

      Zrejme taky spravna Ceska,jako ty co se kdysi valeli s Kubancema,jiny koukaj po negrech a arabech a podobne. U me ses naprosto vyridila ty zastankyne necistejch kurev zrazujicich vlastni narod!!!!!!!!!!!!!!

      • proud napsal:

       Ty uz o zidech ani nepipej,nejsi o nic lepsi!!!!!

       • proud napsal:

        Jedny sebrance nemuzes prijit na jmeno a druhou bys nam naprosto klidne vychvalila a nacpala,mutikulturalistko zapraskana!!!!!

        • proud napsal:

         Nez jakejkoliv „exot“ mi vzdycky bude milejsi i takzvanej „posledni CESKEJ traktorista“!!!

        • Paul Durham napsal:

         a brzy to bude českej traktorista na šrot, páč mu slovenskej estébák zlevní tekutej chleba :-) :-)
         P.S. musíte Okamuru porazit na politickém kolbišti a pak třeba bude i to lambo a děvky :-)

        • proud napsal:

         Vyznavam jiny hodnoty nez neprakticky auta a kurvy :-),to nebylo o zavisti,ale o psychologii cloveka,takovymu sverit stat? Ale neeee :-))))

        • nazdar napsal:

         „Jedny sebrance nemuzes prijit na jmeno a druhou bys nam naprosto klidne vychvalila a nacpala,mutikulturalistko zapraskana!!!!!“
         Co tu prskáte, to nejste schopen rozlišit mezi etnikem, které ohrožuje stabilitu našeho státu, a člověkem, který je vnitřním přesvědčením český vlastenec? V čem jste od něj lepší, vy jste v jeho věku neměl rád ženský?

      • contumax napsal:

       proud

       1***

    • nazdar napsal:

     Situace je vážná, možná, že i zoufalá. Weisbach dodal perfektní rozbor, jak se věci mají a musím s ním jenom souhlasit. Tak jak se vyvíjí naše zákonodárství, za našeho bezmocného přihlížení, se může snadno stát, že budeme zataženi do konfliktu, který nechceme, navíc ještě, na špatné straně.
     Musím ocenit Definitivu a prouda, že si jenom nezoufají, ale také navrhují řešení, jak se vymanit z bezprávného postavení. Oba uvádějí, mimo jiné, také to, že je třeba zavést institut referend.
     To si myslím také. Dokud mají zvolení politici možnost schválit jakýkoliv zákon, nehledě na nesouhlas většiny občanů, jsou velice snadno zkorumpovatelní. Bude-li jim na druhé straně hrozit odvolání a případné stíhání, stanou se zodpovědnější. Referendem, by mělo být možno nejenom odvolat politiky, ale také zablokovat přijetí všeobecně nepřijatelného zákona.
     Jak se k zákonu o referendu dopracovat? Stále vidím, jako nejschůdnější cestu, volit Okamuru. Ale nejenom, aby se zaháčkoval ve sněmovně, nýbrž aby měl dost hlasů, dostat se do vlády.
     Stejně, jako Marie si myslím, že pokud se dostane do vlády, tak ty zákony o referendu, včetně odvolatelnosti politiků prosadí. Ale už si nemyslím, že by se tam mohl dostat z popudu Zemana. To je utopie. Žádný prezident nepověří sestavením vlády někoho, kdo získal ve volbách 5, nebo 10% hlasů. P.K.

    • Jan Jinsky napsal:

     Marie, Okamura jako prezident… Vždyť je to šašek počmáranej bez jakéhokoli programu. Je to populista.

   • Dovolte odpověďet za Zdendu. 4.Odboj a ERS i PRO ví, že to lze dokázat přímou demokracií, povinností volit, uzákonění referenda občanů ČR na všech stupních řízení a moci s právem VETA, ruku v ruce s trestně právní a hmotnou odpovědností a odvolatelností od dělníka po prezidenta včetně. Vše realizované elektronickou volbou s možností pro každého občana ČR býti volen, což zakotvoje toto právo ÚSTAVA ČR a LZPS. Vůbec nikde v ústavě není deklarováno, že musím volit jen politické strany, hnutí a sdružení, což je ale jednoduše eliminoválo čl. 20 odst.4, že výše uvedení jsou odděleny od státu, čili puntik. Z toho vyplývá, že občané jsou protiústavně poškozeni na svých demokratických právech a protože toto připouští i Ústavní soud, tak máme ústavní právo jako občané ČR se domoci práva ODPOREM podle čl. 23 LZPS a to všemi prostředky a bodka. Tak totiž může jedině občan ČR převzít moc a vládu v ČR. Protože DEMOKRACIE je vůle většiny povýšená na zákon, která přihlíží k OPODSTATNĚNÝM požadavkům menšin. Prostě je to ZMĚNA politického systému kapitalismu založeném na vykořisťování na vyšší stupeň společnosti a to OBČANSKÉ. Zdraví Vás JUDr. Josef Horl, lze mne vygúglovat pod jménen od roku 2010 a nebo Pepa z depa i na YouTube.

    • nazdar napsal:

     Jedině přímá demokracie, je demokracie občanů. Naše zastupitelská „demokracie“, je demokracií pro zastupitele. Pokud by bylo do té naší zastupitelské „demokracie“ začleněno všeobecné referendum, s povinností pro zastupitele, aby výsledky referenda realizovali, vznikl by systém mnohem přátelštější, pro občany. Tento systém by byl také technicky celkem snadno realizovatelný.
     Proto mi také přijde dostupnější, než překopání celého systému na přímou demokracii. Lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše.

    • contumax napsal:

     JUDr. Josef Horl

     1***

     Znám ten článek.23 Základních práv a svobod…!!!

  • contumax napsal:

   Zdeněk

   Válka je vůl…

 4. stefan goga napsal:

  Valka je vul no Poliaci tiez. To co urobili Ukrajine sa im to vrati.

  • weissbach napsal:

   Souhlasím. Realita je neúprosná a chovat se takto vůči sousedům je nejlepší cesta k opětovnému dělení Polska. Jak vidět, tak poučení z historie se nedostavuje nikde. Stále ta stejná hra.

 5. OldNoe napsal:

  Vynikajúci matroš a (tuším) aj skvelo preložený. Dovolol by som si ho delegovať do ankety Článok týždňa a po jeho prípadnom víťazstve i do ankety Článok mesiaca.

 6. proud napsal:

  http://energieupramene.blogspot.cz/2016/01/slovane-obyvali-celou-evropu.html , a nam tady bude kazat jakejsi USS poskok Merkelova??!

 7. contumax napsal:

  Hezký počteníčko…

  Válka bude, skoro všichni si vo to koledujou…!!!

  Doupuštějí strašlivý zla…!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!